Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) tomazin


tomazin
veterán

Hátha itt:
a dobozos verzió preorderje esetén a cdpr megkapja azonnal (vagy belátható időn belül) a rá eső részét a pénznek, vagy ott fog ülni majd 1 évet rajta a retail?

(#1052) .LnB válasza Cifu (#1050) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jók ezek a kis easter egg-ek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1053) Cifu válasza .LnB (#1052) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Tessék, neked is valami :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1054) oriic válasza Cifu (#1053) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyen lesz vajon a megvasarolhato dzseki is?

Live-Die-Respawn

(#1055) Cifu válasza oriic (#1054) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Van már egy megvásárolható dzseki, de ez (ami Kojimán is van) elviekben E3 exkluzív lett volna. Nem mindenkinek osztogatták, csak a média / celeb személyiségeknek, de gondolom a bloggerek/vloggerek egy része rövid úton meglátta az üzletet benne.

Ha jól tudom, az eBay-es árusítások miatt kezdtek el gondolkodni azon, hogy ez így nem frankó, szóval ebből a verzióból is lesz sima Store-ban megvásárolható.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1056) .LnB válasza Cifu (#1053) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy képben, tökéletesen összefoglalva, hogy mit jelent nekem ma a játékipar.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1057) Cifu


Cifu
Topikgazda

Négy új poszter, sajnos csak fotózva.

Mintha négy autómárka-reklám lenne...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1058) Cifu


Cifu
Topikgazda

CGI karakterposzterek:

Dex, vagyis Dexter, a 2018-es és 2019-es játékdemóban látott nagymenő fixer:
(Hint: ha ránagyítasz a cipőjére, akkor a cipő nyelvén egy Witcher farkasfejre emlékeztető motívum látható)

T-Bug vagy csak Bug, Dexter konzolcowboy-csaja, szintén mindkét E3-as játékdemóban benne volt:

Placide, a Voodoo Boys kisfőnöke, 2019-es E3-as játékdemóból:

Bridgette, a Voodoo Boys nagyfőnöke, a 2019-es E3-as játékdemóból:

Sasquatch, az Animals kisfőnöke, a 2019-es E3-as játékdemóban ő volt a 'Boss-fight' ellenfél:

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1059) BomiBoogie válasza .LnB (#1056) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez cinikus megjegyzés, vagy őszinte? :D

(#1060) Cifu


Cifu
Topikgazda

A Forbes cikkírója a jelek szerint valamit nagyon félreértett, az E3 demó PC-n futott. (Forrás)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1061) .LnB válasza BomiBoogie (#1059) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őszinte. Nekem Kojima, és a CDPR ma a játékipar két biztos pontja. Persze nem kizárólag, mert a Rockstar is kiemelkedő, Atlus Persona5-jétől is eldobtam az agyam, és van még pár. De a csúcson ők vannak számomra. Vakon bízom mindkettőben, sőt kicsit túl is spirázom ezt a Kojima rajongásomat (bár csak Cifu szerint. :D ).

Valahol pedig cinikus megjegyzés is, hogy csak ennyi. EA, Ubisoft, Bethesda, most már lassan a Square is... egyre megbízhatatlanok, és igénytelenek (a pénz éhségük mellett persze).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1062) pohár


pohár
félisten

ööööm skacok, konzolvilágnál csak nekem üríti a kosarat, miután kiválasztom az utolsó lépésben, hogy melyik fémtokot szeretném? ha elfogyott a tok, meg se rendelem onnan inkább :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1063) Vesa válasza Cifu (#1045) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Jól ezek a poszterek!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#1064) duvi


duvi
nagyúr

(#1065) duvi válasza Cifu (#1055) üzenetére


duvi
nagyúr

(#1066) oriic válasza duvi (#1065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

#1032 :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1067) duvi


duvi
nagyúr

FB oldalukról:

(#1068) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Most egy 1000-sel olcsóbban hozzá lehet jutni a játékhoz (vagy legalábbis azt ígérek visszakapod az átvételkor) a konzolvilágnál, de már nincs fémtok.

Ki tudja mi lesz majd egy év múlva, úgyhogy én visszamondtam a megrendelést. Az is lehet megvárom az új konzolokat jövőre és csak akkor veszem meg rá.

(#1069) sittes79 válasza duvi (#1065) üzenetére


sittes79
addikt

Duvi Te a GameStar beépített ügynöke vagy, esetleg nagykövete? :)

[ Szerkesztve ]

(#1070) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van itt bárki aki konzolra PS4 vagy Xboxra veszi meg a játékot?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1071) l.skywalker válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K Ha újra lesz gépem, akkor csakis konzolra. Most jelenleg off-gamer vagyok :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1072) oriic válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-ra.

Live-Die-Respawn

(#1073) .LnB válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, PS-re, elő is rendeltem már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1074) duvi válasza sittes79 (#1069) üzenetére


duvi
nagyúr

Legjobb tudomásom szerint nem, csak rendszeresen szemlézem a hazai gamer oldalakat ;] Ha eközben belebotlok releváns infókba, akkor megosztom azokat.

(#1075) nincsnév007 válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


nincsnév007
őstag

ps-re előrendellve :)

(#1076) RetroJack válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


RetroJack
tag

Ps4-re.

[ Szerkesztve ]

(#1077) Vesa válasza duvi (#1067) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ez a járgány kicsit emlékeztet a Total Recall című (eredeti) filmben látottakra... :)

A tudomány a valóság költészete!

(#1078) sittes79


sittes79
addikt

Van egy ilyen élő wallpaper, lehet kicsit túlzás, de menő :) számol vissza érted?? :D

(#1079) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, a Rock Paper Shitgun már kezdi is a szarkavarást a rasszista hülyeségeivel. Már csak a feministák hiányoznak.
Hát egy fehér karakter az hogyan lövöldözhet már Animals-nek nevezett feketékre? Mi folyik itt Gyöngyösön?
Most komolyan minden elmegyógyintézetben engedélyezik manapság a géphasználatot?

(#1080) Cifu válasza Fitzgerald (#1079) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Legalább ekkora sz@rkavarás volt az RTX screenshoton a transzneműt ábrázoló reklám-plakát miatt, ami amúgy a 2018-as E3-as videóban is látható volt. Én direkt nem foglalkoztam vele.

A média egy jó része azt a verziót támogatja, hogy hatásvadász és hangulatkeltő cikkeket gyárt. Kattintásvadászat. Bejön, hiszen te is linkeled őket. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1081) gyuromoj válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


gyuromoj
veterán

PS-re előrendelve

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1082) alratar válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


alratar
addikt

Én Ps4.
A gépem nem bírná, és nincs lóvém nagy generálra.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1083) Fitzgerald válasza Cifu (#1080) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, biztos hoz nekik reklámbevételt. Amúgy amit linkeltem az egy videó ami a firkálmányukat kritizálja, de most ránéztem a honlapjukra, és a "vagy kikapcsolod az adblocker-t, vagy előfizetsz" bizniszmodell a működésük alapja, így már sokkal inkább érthető a dolog. Gusztustalan.

(#1084) PR0JECTNR56 válasza Fitzgerald (#1079) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Rendkívüli módon visszataszító az a tendencia, ahogyan az utóbbi időben az éppen aktuálisan globális népszerűségük/támogatottságuk csúcsán lévő politikai irányelvek milyen módon próbálják meg a játékstúdióktól sok esetben kizsarolni/cenzúrázni a média segítségével a számukra nem elég "korrekt" tartalmakat.

Volt is néhány stúdió akik ennek elég szépen befeküdtek (Dice...), viszont a CDPR fejlesztőiben abszolút bízom. Egy fiktív jövő igenis tartsa fent a jogát a PC hiányának.

(#1085) Vesa válasza PR0JECTNR56 (#1084) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Azért én a Mass Effectben kifejezetten rosszul voltam a b*zi karaktertől, akinek a dumáját és nyomulását ráadásul ki sem lehetett kerülni. Mindezt egy hajó hídján, szolgálatban! Ha már mindenképpen bele kell ezt tenni (miért is kéne??), akkor oldják meg úgy, hogy aki hányingert kap ettől, az ne találkozhasson vele. Pl. legyen egy külön b*zi bár ahol az ilyen típusú kapcsolatok kialakíthatók, de a helyszín ne legyen szerves része a játéknak (tehát ne vigyen oda mondjuk történet szál), vagyis ha az ember ide tudatosan nem megy be, akkor elkerülheti a témát és ennyi. Így mindenkinek megvan a maga öröme, de nem kényszerítenek rá senkire semmit.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#1086) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nehogy elkezdjetek itt PC-ni meg buzizni! Nem ide való. Az életben mindennek megvan a helye, a fóbiáitokkal menjetek privátba v szobára de ne itt ajvékoljatok plíz!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1087) VikMorroHun válasza Fitzgerald (#1083) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Amikor ilyen oldalakkal találkozok, egy könnyed mozdulattal rákattintok a címsorban levő "olvasó nézet" gombra. (Valami vízszintes vonalakkal ábrázolják.) Nem lesz tőle szép az oldal, de az információ, amiért odamentem, megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1088) kwzatz válasza PR0JECTNR56 (#1084) üzenetére


kwzatz
őstag

"Volt is néhány stúdió akik ennek elég szépen befeküdtek (Dice...)"
Van egy-két stúdió, aki befekszik, mert megijednek (szerintem nagyon rossz reakció). A Dice mondjuk nem befeküdt, szimplán ők maguk is hasonló "elveket" vallanak. De ők svédek, szóval standard. :D

bitpork: Olyan szempontból furcsa a "nem idevaló" kijelentés, hogy a külföldi játékújságok felében erről a szarkavarásról írtak, meg a hasonló dolgok miatt sopánkodtak egy ilyen nagyszerű játék kapcsán, aminek tengernyi érdekes eleméről lehetne oldalakat írni. Talán nekik kellene jelezni, hogy abbahagyhatnák és kezdhetnének azzal foglalkozni, ami a játékosokat érdekli. Végső soron annyira mondjuk nem számít, sorban fekszenek el ezek a szarfészek oldalak.

[ Szerkesztve ]

(#1090) m0h0senator válasza FoxiestFox (#1089) üzenetére


m0h0senator
őstag

+1

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1091) KaitouP válasza Ra's al Ghul (#1070) üzenetére


KaitouP
veterán

Itt is lesz egy PS copy. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1092) PR0JECTNR56 válasza bitpork (#1086) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerintem egy az év legjobban várt játéka kapcsán (tekintve, hogy máris érintett a témában) idevaló.

Az én aggodalmam a politikai trendek játékipari kreatívjaira gyakorolt, szerintem alapvetően manipulatív és káros hatása. Itt bármilyen éppen aktuális trend felsorolható, amelynek normáit igyekeznek a még az első lépéseknél járó koncepciókra is ráhúzni, ezáltal korlátozva az alkotói szabadságot.

Részemről egy játék nyugodtan foglalkozhat az LMBTQ, feminista, SJW témák fontosságával, viszont ezt tegye azért, mert a fejlesztők ténylegesen ezzel kapcsolatban szeretnének elmondani valami érvényeset és ne azért, mert van egy politikai korrektség kvóta, aminek mindenképpen kell egy kötelező kört tenni a játékon belül is.

(#1088) kwzatz: Igen, tudom, hogy svédek, éppen ezért a BFV kapcsán ez egy előre látható működés volt, ugyanakkor szerintem a játékon belül a női szerepek kivitelezése sok esetben olcsó és hazug. Minimális történelmi ismeretbővítés segítségével egy sokkal méltóbb és őszintébb képet alkothatott volna a játék erről a témáról, akár pozitív és negatív női hősökkel is, mert mindkettőből akadt a II. vh időszakában is, csakúgy mint bármikor.

(#1093) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1094) nincsnév007 válasza sittes79 (#1078) üzenetére


nincsnév007
őstag

adsz egy linket? ezt akarom nézni :D

(#1095) sittes79 válasza nincsnév007 (#1094) üzenetére


sittes79
addikt

A steam es wallpaper engine-en belül van.

(#1096) Segal válasza sittes79 (#1095) üzenetére


Segal
veterán

na erre rákeresek :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.