Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) jonnyjoker01 válasza Segal (#18991) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

20-as int volt az előző mentésemben, fegyvert nem használtam csak lopakodtam meg hackeltem. Jó volt, de a végére olyan OP lett hogy konkrétan be sem kellett mennem az enemy területére. Legendary ping + contagion teljesen broken :D Nem volt rossz, élveztem is az istenként viselkedést, de most már szeretnék lövöldözni :D Reflex 18 csak azért kéne mert akkor tudnék lőni dodgeolás közben pisztollyal (Lead Sponge perk), de azon még gondolkozom, lehet elég csak a célzás (Acrobat, 12-es reflex).

@Jinxb1rd: Body-t csak az atheltics miatt (újratöltés és lövés csúszás, vaulting, sprint közben) és a monowire miatt húznám, a 11-es követelmény feletti képességek utóbbinál már annyira OP-nak hangzanak hogy inkább kihagyom.

@proci985: ezt el is felejtettem hogy még több minden attribútok mögé van zárva :( Majd még megnézem az opcióimat ezen a téren is.

Üdv. Johnny

(#19002) Secundus


Secundus
tag

Skippy-t hogyan tudom visszajuttatni a tulajdonosának? Már bőven megvolt vele az 50 fejlövés, de még nem szólt, hogy szeretne átváltani békés módba, és az elöző gazdájáról sem beszélt. Lehet, hogy valami bug?

Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

(#19003) proci985 válasza Secundus (#19002) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ha bent van az optika, hogy minden tamadasod non-lethal akkor nem szamolja. es nem fejlovest szamol, hanem ellenfelet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19004) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

A parkolás még mindig nem az igazi. Most már legalább a csaj stimmel hozzá, hogy hímsovén is legyen :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19005) Meggyi001 válasza RetepNyaraB (#19004) üzenetére

Én 100 métert nem tudok úgy menni kocsival, hogy ne törjem szénné :)

https://gamergep.hu/

(#19006) Segal válasza Meggyi001 (#19005) üzenetére


Segal
veterán

Ezért kell motorral közlekedni :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19007) Jinxb1rd válasza Meggyi001 (#19005) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én 4 km-t karcolás nélkül. :P

We are only Stardust...

(#19008) RetepNyaraB válasza Jinxb1rd (#19007) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

10Mph mellett nekem is sikerül :P
De egy Quadra 100 alatt félkarú törpe! Egyébként a seggét alartam amortizálni, de azt sokkal nehezebb, mint az orrát :DD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19009) Maelephant válasza Meggyi001 (#19005) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Javaslom a nomád autókat vagy a kicsi, piros "bevásárlókocsit", amit Wakako árul és egy áruház felszíni parkolójában lehet megvenni, a város keleti-délkeleti széle felé (nem az indiai nevű dobozautóra gondolok, az sokkal rosszabbul kormányozható). Tán 125 lovas, kiválóan kormányozható, persze nem rakéta, de tök oké.
Ha meg nomád vagy, egy idő után visszakaphatod az eredeti autód, az meg kb. mindenre elég, a gyűjtögetést kivéve, ami persze nekem is vonzó :D.

(#19010) N_A_S


N_A_S
veterán

Megtaláltam cifu hozzaszolasat a nyelvi beállítással kapcsolatban, de rajtam nem segített. Van más tipp esetleg?

Sokat dob a játékon ha SSDre rakom?

https://tinyurl.com/phnas

(#19011) Jinxb1rd válasza Maelephant (#19009) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

igen? azzal nem toltam végig de első gondolAtom az volt hogy az a kocsi rohadt mobilis az elején. hát ez zsír akkor majd tolom tovább :)

We are only Stardust...

(#19012) zkxdn


zkxdn
őstag

Adam válasza:

(#19013) AthlonXP válasza proci985 (#18994) üzenetére


AthlonXP
őstag

V említette a zajt, mondta is, hogy fentről jön, Johnny viszont tényleg nem mondott róla semmit. Amikor fel mentem oda, akkor sem.
Az a baj, hogy azóta, oldottam meg sok mellék küldetést, pár órát bele tettem a játékba miattuk, így már elég sokat vesztenék a korábbi töltés visszaállításával. Sajnos ez így akkor most kimarad nekem. :(
De köszi szépen a segítséget, a következő végigjátszásomkor, majd figyelek erre. Most a másodikat tolom, de a több befejezés miatt, még lesz úgy is újabb, na meg a 3 kezdő opcióból is, csak 2-t próbáltam még...

(#19014) Vesa válasza Maelephant (#19009) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Legjobb a teherautó. Kezesbárányként viselkedik, bármilyen úton. Igaz, nem is megy. :)

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19015) Vesa válasza hombre[EU] (#18973) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ezt az embert akkor sem lehet komolyan venni, ha kérdez! Nem igazán szerencsés tényként hivatkozni ennek a kártékony alaknak az agymenéseire. Súlyos mentális problémával küzdhet. A CDPR helyében beperelném, és akkor kiderülne, hogy a bíróság előtt is képes-e bizonyítani az állításait. Ha nem -ami esélyes-, akkor a gatyát is leperelni róla hitelrontásért, hogy legközelebb ötször is meggondolja, megéri-e hazudozni néhány kattintásért cserébe.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19016) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok.
Szerintetek a Cyberpunk 2077 multi része is magyar feliratos lesz, erről lehet valamit tudni?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#19017) elder troll válasza nesh_019 (#19016) üzenetére


elder troll
senior tag

Állítólag a fejlesztők nyugdíjba vonulása előtt kész lesz a multi is, de biztos ami biztos alapon már tervezik a programozó nyugdíjasotthont is, ha esetleg nem sikerülne.
Amúgy ha alapból is van magyar nyelv a játékban, akkor miért vennék ki a multiból?

(#19018) bunfi válasza Vesa (#19014) üzenetére


bunfi
őstag

Jah, zsír, ameddig nem fér át és elakad, amitől kissé "ideges" lesz a játék fizikája :D :D :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19019) hombre[EU] válasza Vesa (#19015) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondta a valaki a bloomberg riporterōl,akit elismernek és bizalmat szavaznak a szakma legnagyobb stúdióiból is :DDD
én sem értek vele egyet,mert miközben a crunchról ír közben olyan játékokkal játszik és reklámoz,amelyek anélkül nem létezhetnének...de gyerekek ne menjetek át trumpba :)
amit eddig lehozott azt egy épeszū ember is ki tudta következtetni...ez még nem a teljes story, örökké adam se csinálhat úgy mintha ez a program lett volna a terv :D

Life, Uh, Finds A Way

(#19020) beyruth82


beyruth82
veterán

(#19021) brumi1024 válasza beyruth82 (#19020) üzenetére


brumi1024
veterán

Pár napja volt már erről szó.

(#19022) beyruth82 válasza brumi1024 (#19021) üzenetére


beyruth82
veterán

Arról lemaradtam akkor.

(#19023) CJ4567 válasza proci985 (#18992) üzenetére


CJ4567
veterán

Hol van a revolver + stealth? Az is eléggé erős, 450-560k crit, utolsó golyóval simán millió felett. ;]
Másik a tech sniper+body, láttam képet, Breakthrough-val jól perkelve 4 milliós critet tudsz lőni. :DDD


Nem saját kép.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#19024) velizare


velizare
nagyúr

155h és az apró. nem kapkodtam el. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19025) Vesa válasza bunfi (#19018) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Tervezni kell a járgánnyal az útvonalat, az biztos.

Játék fizika: Tegyél rá a nyitott Pick-Up platójára egy hullát. Belemerül a kocsiba, majd elkezd pattogni az egész mint egy labda...a végtelenségig. :D Szakadtam a nevetéstől valamelyik nap. Olyan ez mint gyönyörű csajon az anyajegy. A játék szexepilje.

A tudomány a valóság költészete!

(#19026) Vesa válasza hombre[EU] (#19019) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Eleve furcsa, hogy mitől tervezték volna TPV-nek valaha is, amikor a hivatalos kommunikációban a kezdetektől FPV játékról beszéltek? Azt is többször kifejtették, hogy ennek elsősorban játékmechanikai, és technikai okai vannak, ezért ebből nem engednek és nem lesz még választható sem a TPV kamera. Ezzel szemben most jön ez az eleve nem túl jó hírű ember, és a hatezer hivatalos közlés ellenében egy ki tudja miilyen forrásra hivatkozva, állítja fentiek ellenkezőjét. Ha a hivatalos információkat vesszük alapul és nem mindenféle hit alapú, ellenőrizhetetlen pletykát, akkor pont nem a Trump működés jön ki az egyenletből!

El fogom fogadni ezeket az állításokat, amint hiteles forrásból bizonyítva lesznek! Egyelőre ezzel adós maradt az illető.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19027) Cifu válasza N_A_S (#19010) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Milyen platformon játszol? GoG.com?

Két dolgot találtam ezzel kapcsolatban még:

1.: A REDprelauncher.exe fájlt adminként indítsd el (figyelem, Steam esetén ez kavarodást okozhat, amennyiben nem a Steam-ből indítod!), és nézd meg, így sikerül-e megjegyeznie a nyelvállítást.

2.: Nyisd meg a Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Cyberpunk 2077\goggame-1423049311.info fájlt egy szerkesztővel (Notepad++ ajánlott, de a sima notepad is megteszi).

Itt a "language": utáni "English"-t "Hungarian"-ra kell átírni, a "languages": utáni "en-US"-t pedig "hu-HU"-ra.

Jelezz majd vissza légy szíves, hogy segített-e, és akkor ennek megfelelően javítom / bővítem a FAQ-ot.

Az SSD elég sokat dob a játékon tudomásom szerint, hiszen ha textúrákat, modelleket kell betöltenie, hamarabb megcsinálni. Ha HDD-ről játszol, akkor van ugye erre vonatkozólag egy opció, azt kapcsold ki/be, és nézd meg, segít-e (amennyire tudom, csökkenti a felhasznált modellek számát, tehát butít a játékon, hogy kevesebbet kelljen betölteni).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19028) Cifu válasza nesh_019 (#19016) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Szó szerint semmit sem tudni a multi részről. Az is meglehet, hogy egy teljesen különálló játékként fog kijönni. Ezzel együtt a CDPR eddigi AAA játékainál egy jó ideje van választható Magyar nyelv (a nem AAA cím Gwent esetén például nincs), ez alapján tehát esélyesen lesz benne.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19029) Turist válasza Cifu (#19027) üzenetére


Turist
tag

Üdv!

Nekem is GOG verzióm van, eddig mindig állítani kellett belépés után a nyelvet.

Az elsőt nem tudtam megnézni mert pontosan ilyen nevű fájlt nem találtam.

Az info fájl átírása viszont működik. Indítás után minden magyar.

Köszönöm a segítséget én is.

(#19030) hombre[EU] válasza Vesa (#19026) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez a része nem tudom miért hihetetlen :) van úgy,hogy elindul egy coop shooter és a végén horizon zero dawn lesz belōle, nem ez lenne az elsō eset.
a forrása szerint tpsnek készült 16-ig, ami a pre-production volt (dizájn, engine r&d stb) ill. megemlíti azt is,hogy a motor/tools lemaradásban volt a gyártás alatt,ami szintén ezt bizonyítja (és szintén nem egyedi, sem optimális).
amikor a projektred azt mondja,hogy az elejétōl fogva (mert mi csak 18-ban tudtuk meg) akkor nem tudjuk,hogy melyik elejérōl beszélnek :D az eurogamertōl viszont tudjuk,hogy a kezdet 2013 lehett,amikor már több tucat ember dolgozott rajta [link]
nincs ebben a storyban semmi hihetetlen és egyedi, max az,hogy a bioware után ōk is a csodára bízták magukat :DDD ami szerintem a kokain jele :D más magyarázatot nem találok ehhez a hozzáálláshoz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#19031) Winne válasza Cifu (#19027) üzenetére


Winne
nagyúr

Steamesből ha onnan indítom akkor megjegyzi a nyelvet, viszont a Steam nem mutatja, hogy játszom, így nálam semmilyen statisztikát sem számol azóta sem. Ha Steamből, vagy annak asztali parancsikonjáról indítom, akkor meg nem jegyzi meg a nyelvet azóta sem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19032) VikMorroHun válasza Vesa (#19026) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Bocs, de ebbe muszáj belekötnöm.

A hivatalos kommunikáció mondta a következőket:
- nem lesz több csúszás (november 19 előtt)
- meglepően jól működik előző generációs konzolokon a játék (ja, elindul)
- készen van, és végleges megjelenési dátum a december 10. (Igen, megjelent, és kaptunk egy korai béta változatot belőle.)

Az már csak ráadás, hogy ha már szereztek maguknak tizenvalahány millió béta tesztelőt, nem voltak képesek összehozni egy rendes hibajelentő felületet. Steamen van egy kiemelt téma (az egyik fejlesztő írta), hogy ide ne küldjetek hibajelentéseket, használjátok a GOG support oldalát. Némi kereséssel ott valóban lehet hibajelentéseket küldeni, amire egy idő után jön a sablon válasz, meg az, hogy ők csak a GOG verzióval foglalkoznak. Használjuk inkább a hivatalos fórumot, azt naponta nézik a fejlesztők. Jó, beküldtem oda is (közben meg találtam egy francia emberke panaszát, hogy milyen k***a nehéz nekik hibajelentéseket küldeni). Pár nappal később kíváncsiságból rákerestem - nem jött elő az a 40+ hibajelentés, amit összeszedtem (ott van, csak el van rejtve több ezer másik hozzászólás között). Pedig a szabvány megoldást használtam, és pl. amikor a Ubisoftnak küldtem valamelyik AC játékkal kapcsolatban (a hivatalos fórumukra, több ezer másik hozzászólás közé), azt észrevették, és javították is.

Szóval, nekem úgy tűnik, teljes a káosz a CD Projekt RED-nél, de aki akar, az nyugodtan hihet abban, hogy minden úgy van, ahogy a hivatalos kommunikáció állítja, Jason Schreier meg egy hiteltelen, szenzációhajhász illető.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#19033) Bep válasza Vesa (#19015) üzenetére


Bep
senior tag

"...leperelni róla hitelrontásért..."

Hogy miért?! ;] :DDD

(#19034) Cifu


Cifu
Topikgazda

@Turist: Köszönöm a visszajelzést, akkor ezt a verziót beleraktam a "Nem működik" FAQ-ba.

@Winnie: Sajnos jobb verziót a Steam-esre nem tudok. A fő ciki, amibe más már belefutott, hogy ha be van kapcsolva a mentések szinkronizálása, akkor ott brutál galiba lehet abból, ha újra a Steam alól indítod el a játékot (szinkronizálni kezd, és törli az újabb mentéseket...).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19035) VikMorroHun válasza CPT.Pirk (#18456) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Köszi, hogy felhívtad erre a figyelmem. Tegnap több órán át modoltam a Mass Effect 3-at, aztán amikor már csak az ALOT volt hátra, kiderült, hogy kezdhetem elölről az egészet - úgy, hogy beragadt az egyik DLC az Originen, és nem tudtam letölteni a játékot sem. Miután ezen túllendültem, kiderült, hogy menet közben hiba volt letörölni a Linux partíciót (csak a helyet foglalta, úgysem használtam), mert GRUB nélkül nem indult a gépem. :N
Aztán, amikor már minden jól működött, megvolt a 30-40 perces ALOT telepítés is, kiderült, hogy nincs hang a CIC-n. De ezt viszonylag könnyű volt javítani (csak kérdés, hogy mennyi adat/textúra veszett kárba, mert emiatt már nem voltam hajlandó újrakezdeni az egészet). Viszont most sokkal jobb a játék. Vannak plusz küldetések multis pályákon, illetve az EGM miatt dinamikus lett a galaktikus háború...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#19036) Winne válasza Cifu (#19034) üzenetére


Winne
nagyúr

Én eddig nem Steam alól játszottam, most meg megint onnan játszok, gondolom szerencsém van akkor, de nem volt gond. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19037) Urby66 válasza VikMorroHun (#19032) üzenetére


Urby66
aktív tag

Tudjátok, már csak néha jövök ide vissza olvasgatni. Nem hiszem el, hogy még mindig azon meg a vita mennyire szar játék ez, és mekkorát hazudtak, meg ilyenek. :F
Ok elmondom én hogy csináltam:
Előrendeltem a játékot, majd megjelenéskor rögtön beletettem kb. 36 órát. (igen, felkeltem hajnalban elindítani a letöltést majd visszaaludtam, hogy reggel csak a play gombot kelljen megnyomni a csésze tea mellé. :B )
Miután olvastam a híreket és a fórumot, illetve miután tapasztaltam egy-két olyan dolgot ami nem tetszett, úgy döntöttem, hogy félreteszem a játékot és megvárom legalább az első nagyobb frissítést amit ígértek. Szóval már hetek óta Cyberpunk nélkül élek.
És egy kis FAQ: :DDD
Megvásároltam a játékot nemcsak letöltöttem? Igen!
Úgy érzem a játék nem olyan mint amire számítottam? Igen!
Úgy döntöttem egyenlőre nem játszom többet vele? Igen!
Telesírtam minden lehetséges fórumot, hogy mennyire szar és, hogy átvertek? Nem!
Eszembe jutott valaha visszakérni a pénzem? Nem!
Összeomlott az életem, mert nem játszok vele, utálnak a gyerekeim, kinevet a szomszéd, senki sem ül mellém a templomban és még a macskám is megdöglött miatta? Nem!

Bocsánat, hogy kifakadtam itt, de azt látom, hogy mindenki 50-100-150 órákat játszik egy szar, játszhatatlanul bugos játékkal, és mégis folyton csak a sírás megy. Ráadásul már van aki a második karaktert pörgeti. Szóval ide vagy mindenki sz@pni jár, mint a vadász a viccben, vagy ez már mostani állapotában is egy rohadt jó játék... :F

[ Szerkesztve ]

(#19038) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Azt kifelejtetted, hogy egyesek játék helyett még mindig azzal foglalkoznak, hogy a fejlesztőknek valóban kék golyóstolluk volt-e munkához vagy HAZUDTAK és piros.

Ma láttam a freebug.atw.hu-n hogy egy MichaelJaksonSt1llAlive felhasználó, aki a CDPR vezető fejlesztője, megírta, hogy egyik se, mert nem is kaptak. Kőeszközökkel tudtak csak dolgozni és munka közben nem lehetett beszélni, csak kézjelekkel kommunikálni. Emmellett egy gépük volt csak, aköré ültek 20-an imádkozó sáska pózban, zokni szandál kombóval, mert más irodai megjelenést nem engedtek.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19039) S e t h válasza Vesa (#19015) üzenetére


S e t h
nagyúr

Súlyos mentális problémával küzdhet.
Rendelkezel bármilyen egészségügyi adattal, amivel alá lehetne támasztani ezt az állításodat?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19040) CPT.Pirk válasza S e t h (#19039) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én csak azt tudom, hogy amit a demo kapcsán mond (vagyis nem mond semmi érdemit, csak kijelent valamit) az nettó fasság. Aki programozott már életében valamit az tudja is, hogy miért. :)

VikMorroHun: hehe, küzdeni kell. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19041) jonnyjoker01 válasza CPT.Pirk (#19040) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerencsére én azt látom hogy azok az emberek már kisebbségben vannak. r/gaming és többé kevésbé r/cyberpunk-on is, ahol megjelenéskor eszméletlen mennyiségű toxicitás volt, mára már lecsillapodni látszik a helyzet. Az emberek elkezdtek infromáltabbak lenni és a trollok kezdtek eltűnni, pár napja volt például egy poszt az előbbi subredditen ami azt sugallta, hogy CDPR kamu demót csinált, a sok upvote ellenére (ami amúgy 76% arányú, ami nem megszokott egy híresebb posztról) a kommentek többsége OP-t savazza, hogy ez nem igaz, meme is lett belőle, hogy igaz hogy nem azt kaptuk mint a demo-ban, mert több minden került bele és sokkal jobban néz ki :D

Üdv. Johnny

(#19042) Bep válasza jonnyjoker01 (#19041) üzenetére


Bep
senior tag

Jah, azt láttam én is. Van róla egy videó. Mondjuk nekem SX-n pont úgy néz ki mikor a demo videóban körbefordítják a kamerát :DDD

(#19043) Wesder


Wesder
félisten

Megnéztem Angry videójàt a CP2077-ről, és ha ez alapjàn kellene megvennem, még bottal sem piszkàlnàm ezt a jàtékot.
Szerencsére nem volt a 100h alatt, amit beleraktam semmi olyan bug, amit a videóban demonstràltak, viszont abban igaza van hogy messze elmarad az igértől. Kaptunk egy középszer jàtékot remek történettel, és karalterekkel.
Szebb még lehet ez a jàték idővel, de jobb nem hiszem. Hajrà CDPR, lepjetek meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19044) Jinxb1rd válasza Wesder (#19043) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ha tippelnem kellene, ezeket a bugokat másoktól szedték össze. Csak hogy csinálják a cirkuszt és hogy etessék a népet, akik nem képesek önálló véleményt alkotni egy játékról.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19045) bunfi válasza Jinxb1rd (#19044) üzenetére


bunfi
őstag

Elég könnyen felejt a srác. 5 éve még egymást nyalták falták, most meg köpködik és az utózmányban játsza a bukott diákot megfeddő igazgatót. Kicsit sok lesz ez. Azt hiszik/remélik, hogy ők/az amit csinálnak segít megoldani a játékipar problémáti, miközben észre sem veszik, hogy részei lettek a problémák, a polarizálódásnak.

Akár Angry Joe, Jim Sterling vagy épp a wannabe Divison streamerből megmondóemberré "felkapaszkodott" Laymen Gaming. Jason Schreier továbbra is egy újságíró, nem érdeke, hogy történjen bármi, neki csak jót tesz, ha minél drasztikusabban, a Napló megrázó emberi történeteinek a stílusában tálalja a helyzetet. Persze csak szigorúan úgy, hogy passzoljon a retorikába, még véletlenül sem beleszőve az iparág hasonló eseményeiből szerzett tapasztalatokat (pl. Rockstar vagy Bioware). Nem kell agysebésznek lenni, hogy ember kikövetkeztesse, hogy a fejlesztés során voltak gondok, de ez a dráma... kösz nem.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19046) CPT.Pirk válasza Wesder (#19043) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pár bugot amit mutatnak, én is láttam (látom jelenleg is) a saját PC-men... A kedvencem mikor motorozás közben T alakban a csupasz karakterem bevillog a levegőbe a motor fölé, vagy amikor felülve a motorra eltűnik a karakterem feje. :)
A ragdoll-os bugok is jellemzőek, abból is látni gyakran...

Jinxb1rd: nem nyert.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19047) Vesa válasza VikMorroHun (#19032) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ezt értem, de ebből még nem következik, hogy a másik, egyelőre a pletyka szintjén mozgó állítás igaz lenne! Ilyen alapon azt is írhatnánk, hogy eredetileg a Süsü a Sárkány kalandjait kezdték el fejleszteni, csak időközben mégsem. Nem a CDPR-t védem. Ha az illető, aki ezeket az állításokat leírta, előáll konkrét, hiteles bizonyítékokkal, ami nem merül ki egy "titokzatos forrásban" amire hivatkozik (ezt bárki leírhatja), akkor természetesen el fogom fogadni. Addig nálam konteo.

Emlékezzünk a pár napja szintén a sajtót bejárt fake news-ra, az állítólagos fejlesztőről, aki "kipakolt". Arról is kiderült, hogy egy szó sem volt igaz belőle.

S e t h
"küzdhet"

Ez feltételes mód, nem kijelentés volt!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19048) Vesa


Vesa
Topikgazda

Sikerült ma bemásznom egy olyan "udvarra" a belvárosban, ami a klasszikus zárt ajtók mögött van, és ahova a fejlesztők szándéka szerint nem lehetne bemenni. Egy félkész udvar van ott, pár működő, és pár zárt kapuval. A működő kapuk mögött semmi nincs, illetőleg a város "hátulról". A zárt ajtók a "legálisan" látható NC utcáira vezetnek (vezetnének, ha nyithatók lennének). Arra lennék kíváncsi, hogy ezek a részek eleve így készültek el (illetve nem készültek el), vagy az optimalizáció keretében lettek utólag kidobálva, hogy kevesebb legyen a grafikus asset és 3D modell, ami jobb futást eredményez? Ez utóbbi magyarázat lehetne a rengeteg zárt ajtóra, vagyis elképzelhető, hogy sokkal több helyre be lehetett volna menni eredetileg. Ez persze csak ötletelés, de a látottak alapján az mindenesetre látszik, hogy a zárt ajtók egy része mögött is tervezhettek valamit.
[Itt a zárt ajtó mögött van az udvar]
[A másik két zárt ajtó, baloldalt felül tudtam bemászni]
[Udvar a zárt ajtók mögött]
[A működő kapuk az udvaron belül] (itt látszik, hogy a fal sem teljes körülöttük)
[Ez van a működő kapuk mögöttl]
[Ez van a működő kapuk mögött 2]

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19049) WATERDACA válasza Vesa (#19048) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én is rengeteg ilyennel találkoztam. Zárt ajtók mögött beestem épületekbe felülről vagy oldalról, amik ki voltak dolgozva egyébként, de mégis zártak voltak és nem volt funkciójuk. Mondjuk azt nem tudom utólag megmondani már, hogy ezekben az épületekben voltam-e már egy küldetés erejéig, mert olyanok is vannak, hogy XY épületbe bemehetsz ha épp oda szól a küldetés.

De felvázolva ezt a dolgot én is úgy gondolom, hogy eredetileg sokkal több házat terveztek bejárhatóvá tenni (küldetésektől függetlenül).
Abban reménykedem hogy hosszútávon kibővítik ezt a részét is.

u wanted, i got it \o/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.