Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) eL Geri válasza Cifu (#2199) üzenetére


eL Geri
őstag

VPN, távoli asztal elérés...
De persze egyik sem 100%, de legalább nem is 0%.

(#2202) Vesa válasza Cifu (#2199) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Spec én is grafikus vagyok -bár főleg 2D-, és valóban, a cégnél kicsit combosabb WS-ek vannak. Mondjuk nekem itthon is van dual CPU-s WS, de tény, hogy azért a céges teljesítményét nem éri el. Dolgozni viszont tudok róla. Egyébként jobb helyeken nem desktop WS-en renderelnek, hanem render farmokon. Vagyis otthonra elég egy olyan gép, amin modelezni tud, az igazán nagy teljesítményt igénylő renderelést úgyis ráküldik a hálózatba kötött renderfarmra.

A tudomány a valóság költészete!

(#2203) Cifu válasza Vesa (#2202) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Erősen offba mentünk már át, röviden: nyilván lehet dolgozni, de azért esélyes, hogy a munkahelyi workstation erősebb. Nyilván nem a renderelésről lenne szó (hiszen azt amúgy is kiszervezte mindig a CDPR), hanem a modellekken való munkáról...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2204) Fitzgerald válasza Cifu (#2199) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azért egy valamirevaló 3D grafikusnak csak van valami vasa otthon is a laptopon kívül...

(#2206) duvi


duvi
nagyúr

(#2207) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Concept Art

[link]

Live-Die-Respawn

(#2208) Cifu válasza oriic (#2207) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Tavaly októberben kapta meg exkluzívan a PC Gamer...

[Lásd #1886]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2209) zkxdn válasza oriic (#2207) üzenetére


zkxdn
őstag

Ajj de nem bánnék valami új infót/gameplayt a játékról. Ez a bő 5 hónap hosszú lesz még :O

(#2210) aerosmith válasza oriic (#2207) üzenetére


aerosmith
őstag

Élvezhető méretben.

[ Szerkesztve ]

(#2211) Rony949 válasza zkxdn (#2209) üzenetére


Rony949
őstag

Jelenleg #StayHome van. Olvass könyveket, pótolj filmeket és sorozatokat. Gyorsan eltelik az az idő. :)

(#2212) eL Geri válasza Rony949 (#2211) üzenetére


eL Geri
őstag

Vagy aki megteheti, dolgozz otthonról. Én pl. nem sok itthoni szórakozást tudtam pótolni, pedig itthon vagyok 24 órában. (Ez persze még mindig a legjobb a rosszak közük.)

(#2213) Cifu válasza Rony949 (#2211) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ettől függetlenül a CDPR ígért nekünk több infót a háttérről, lore-ról és a többi. Ebből eddig pontosan nulla valósult meg.

Amit idén eddig kaptunk az néhány kép (a mostani még csak nem is új), egy fotóverseny, meg egy csomó merchandise. Magából a játékból új hivatalos információt, képet vagy videót talán már fél éve nem kaptunk...

Nem csak neki van hiányérzete, én is keveslem a várakozó rajongóknak elhintett dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2214) zkxdn válasza Cifu (#2213) üzenetére


zkxdn
őstag

Pontosan, mivel #StayHome van most kéne valamit kirakni a netre mert most minden szem őket tudná figyelni. Kicsit csodálkozom is hogy ennyire nagy a csend a játékfejlesztők/kiadók körül, most lehetne igazán nagyot durrantani. Csak a 20dik Call of Duty game jelenik már meg hónapok alatt másból meg semmit se látok.
Plusz teljesen igaz hogy a CDPR többet ígért, de értem én egyre komolyabb a helyzet minden játékmegjelenés időpontja a levegőben van, első mindenki egészsége.... :K

(#2215) donki


donki
aktív tag

Remélem home office-ból is be fogják tudni fejezni a játékot. Tartok tőle, hogy újabb csúszások lehetnek...

(#2216) zkxdn válasza donki (#2215) üzenetére


zkxdn
őstag

Pont tegnap írták ki twitterre hogy 15 napja vannak home officeban és egy hétvége alatt pakolták át a teamet a stúdióból a home officeba. Eddig elméletileg nagyon jól működik. Ha tényleg úgy áll a játék ahogy mondják, vagyis be van fejezve mostmár csak bugirtás és polish van akkor szerintem azt otthon is lehet csinálni. Mondjuk playtesteket külsősökkel nemigazán :U
Majd látjuk azért még a szeptember odébb van, nagyon sok minden fog változni (vagy jobb vagy rosszabb irányba) szóval még bármi megtörténhet :(((

(#2217) tomazin válasza donki (#2215) üzenetére


tomazin
veterán

Miért ne tudnák? Akinek meg spéci vasa van, annak hazaviszik és verheti ott tovább. Sőt szerintem gyorsabban is halad az ember, a felesleges meetingek száma megcsappant.

(#2218) LK


LK
addikt

Most nézem az Altered Carbon sorozatot. Remélem ez is hasonlóan kialakított világ lesz. A hangulata eléggé magával ragadó.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2219) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] -- Official Cyberpunk Bar/Night Club Rumor :Y
(Remélem nem április 1 tréfa)

[ Szerkesztve ]

(#2220) xEon1337 válasza zkxdn (#2219) üzenetére


xEon1337
őstag

Biztos lehetsz benne, hogy az.

"Less but better" - Dieter Rams

(#2221) zkxdn válasza xEon1337 (#2220) üzenetére


zkxdn
őstag

(Sajnos valószínüleg az, pedig szerintem sokan vevők lennének rá, ha nem lenne ma Április 1 még aztmondanám hogy kinézem a CDPRből hogy csinál egy ilyen kis bárt :)) )

(#2222) aAron_ válasza zkxdn (#2219) üzenetére


aAron_
őstag

Változott a cím is azóta, azt hiszem :DDD

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#2223) zkxdn válasza aAron_ (#2222) üzenetére


zkxdn
őstag

Shit :DDD :DDD :DDD

(#2224) zkxdn


zkxdn
őstag

Egy 1től 10es skálán mennyi az esélye hogy a Cyberpunkot is el fogják megint halasztani? A Last of Us Part 2 kapta megint de most nem azért mert nem lesznek kész a játékkal májusig, hanem a SIE szeretné ha mindenki (fizikai lemezesek) is egy nap élvezhetnék a játékot. (nyílván pénzkiesés lenne főleg egy konzol ex. gamenél a lemezes kiadásokat tolni)

Sajnos azt érzem lehet ez megtörténhet a Cyberpunkkal. A CDPR szerint a home office nagyon jól megy, szeptemberig bő 5 hónap van még szóval a fejlesztés szempontjából teljesen elképzelhető hogy elkészül a játék, de vajon július/augusztus illetve szeptember elején hogy fog állni a piac? Remélem a nehezén már túl leszünk....

Január elején még úgy voltunk vele hogy ebben a hónapban simán játszunk a játékkal.... :(

[ Szerkesztve ]

(#2225) Fitzgerald válasza zkxdn (#2224) üzenetére


Fitzgerald
veterán

2.634 kb. De lehet hogy kicsit több.
Szerintem a járvány nélkül is csúsztak volna még, de a jelenlegi események tükrében gyakorlatilag biztos vagyok benne, hogy csúszni fognak.

(#2226) Vesa válasza zkxdn (#2224) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ha most fogadni lehetne erre, én biztosan a csúszásra tennék. Nem Home Office a gond (tegnap jelent meg egy másik játék-update rendben határidőre, pedig 3 herte HO-ban voltak a fejlesztők, tehát ez nem gond), de üzleti szempontból már minimum kérdéses a szeptemberi megjelenés.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2227) zkxdn válasza Vesa (#2226) üzenetére


zkxdn
őstag

Szerintem is. Nem tudom hogyan fog állni a világ szeptember előtt, de ha nem szedi össze magát jópár ország a nyár folyamán, üzleti/pénzügyi szempontból a csúszás mellett fognak dönteni. Mekkora hype és mennyi év fejlesztés van a game mögött, nem fogják ezeket csak úgy eldobni és f*s eladásokat választani :(((

[ Szerkesztve ]

(#2228) Cifu válasza zkxdn (#2227) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ha nem jön ki a.játék, akkor semekkora bevételt nem generálnak. Mivel a jelenlegi konzol generációra fejlesztik, nem optimális, ha tovább húzzák. Ha meg azt mondják, hogy a next-gen is bekerül a kalapba induláskor, akkor horror mennyiségű plusz munka jön még be. A CDPR kiadó, nem ismerem a pénzügyi helyzetüket pontosan, de kétlem, hogy beleférne az, hogy a 2020-as karácsonyi szezont elszalasszák. Persze ez azt is jelenti, hogy 1-2 hónapos csúszásra még van lehetőség....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2229) Ellia válasza Cifu (#2228) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem is kifogják tolni, aztán rá pár hónappal rendbe rakják egy irgalmatlan patch-el (lásd Witcherek).

(#2230) keIdor válasza Cifu (#2228) üzenetére


keIdor
titán

Nem biztos, hogy sok munka kéne neki.
Szerintem azzal is megelégedne mindenki, ha nextgenen backcompattal kapnánk, csak esetleg 60fps mellett. A játék mindenképpen jól fog kinézni, a grafikára úgysem lesz panasz.

Aztán ha akarják, patchelhetik később, hogy magasabb legyen a részletesség.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2231) Vesa válasza Cifu (#2228) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Karácsonyit szerintem sem hagyják ki, de a szeptemberi megjelenést én kétségesnek érzem. November vagy december lehet belőle. MIndegy, meglátjuk.

A tudomány a valóság költészete!

(#2232) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"A CD PROJEKT RED bejelentette ’Cyber-up Your PC’ versenyét, amivel meginvitálja a közösség tagjait világszerte, hogy megtervezzék saját, a stúdió hamarosan megjelenő játéka, a Cyberpunk 2077 inspirálta számítógépházukat."

A stúdió 2020. május 17. 15:00-ig várja a jelentkezéseket, melyeket aztán megvalósíthatóság, kreativitás és Cyberpunk 2077 hű stílus alapján fognak értékelni. Aki szeretne részt venni a versenyben bizonyosodjon meg róla, hogy tervezete megfelel a hivatalos Cyber-up PC weboldalon listázott feltételeknek, mielőtt benevezne az internetes űrlapon.

"Az érvényes nevezésekből egy sor szakértő fogja kiválasztani a legjobb ötöt, melyeket 2020. május 29-én fognak bejelenteni. Az 5 legjobb tervet a világ legprofibb hivatásos számítógépmódosítói fogják elkészíteni, a győztes pedig a 2020. július 17-18. között megrendezésre kerülő döntőben kerül majd kiválasztásra.

A verseny díjai között szerepelnek Alienware, NVIDIA és SteelSeries által szponzorált csúcsminőségű gaming felszerelések, a végső győztes pedig az élő fináléban kapja majd meg fődíját. "

Announcement Trailer - Cyber Up Your PC! Cyberpunk 2077 Case Modding Contest

További információkért látogass el a https://www.cyberpunk.net/en/cyberup/ oldalra.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2233) zkxdn válasza oriic (#2232) üzenetére


zkxdn
őstag

Hajjj....én imádom a CD Projekt Red-et meg a sok merchandise cuccot, venni is fogok jópár Dark Horse szobrot de ez már sok nekem.
Oké menő meg minden, hogy ennyi verseny van de utoljára augusztusban láttuk a játékot és ez az év a megjelenés éve lenne nem?
Most kéne igazán belehúzni. Már ""csak"" 5 hónap van szeptemberig :N

(ha nem lesz delay persze :((( )

(#2234) Fitzgerald válasza zkxdn (#2233) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem is az ugrott be amikor megláttam, hogy szép meg jó ez a mindenféle contest, de most már jöhetne valami a játékból is...

[ Szerkesztve ]

(#2235) zkxdn válasza Fitzgerald (#2234) üzenetére


zkxdn
őstag

A legviccesebb pedig az volt, hogy a videó feltöltésének első pár percében a leírásban még az Április 16 szerepelt :DDD

Lehet kisgyerekes de azért én reménykedek abban, hogy Április 16án kapunk valami kis infót (vagy bármit) a játékról...vagy csak 1 vicces tweetet fognak elsütni :(

(#2236) sittes79 válasza zkxdn (#2235) üzenetére


sittes79
addikt

Nem emlékszem a witchereket is ennyire nehezen demozták, itt is ugye egy full single játékról van szó (tudom később lesz valami multi), nem akarnak nagyon bármit is mutogatni, igaz már más a pozíciójuk a játékiparban, mint a witcher játékoknál volt!

De én is már úgy érzem túl tolják a marketinget!

Nagyon remélem szeptemberre változik a nagyvilági helyzet, mert kell a collectors edition :O

(#2237) alcsa


alcsa
senior tag

Hello,

megkapom a digitális előrendelői bónuszokat, ha a dobozos verziót rendelem meg?

Köszi!

(#2238) zkxdn


zkxdn
őstag

:))

(#2239) zkxdn válasza alcsa (#2237) üzenetére


zkxdn
őstag

Elméletileg igen, mivel a PCs dobozba sima GOG kód lesz így pont olyan mintha a GOGon vennéd meg online :))

(#2240) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2241) KaitouP válasza oriic (#2240) üzenetére


KaitouP
veterán

Bezsákoltam gyorsan kettőt, köszi.

;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2242) cyberkind válasza oriic (#2240) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezeket kapták az efféle szerencsések, vagy csak megvették brutál drágán amikor lehetett kapni?

Paranormal Cocktivity

(#2243) oriic válasza cyberkind (#2242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek mind csak nyereményjáték útján szerezhetőek be. (Vagyis voltak beszerezhetők, szerintem lejárt az összes esemény)

Live-Die-Respawn

(#2244) zkxdn


zkxdn
őstag

Végre csak csepeg valami infó a Cyberpunk világáról :))

(#2245) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] --- Ha valakit megnyugtatnak ezek a hírek, a Cyberpunk 2077 megjelenési dátuma még mindig Szeptember 17. :)

(persze tudjuk hogy ez könnyen változhat :DDD )

(#2246) nincsnév007 válasza zkxdn (#2245) üzenetére


nincsnév007
őstag

hát én már csak akkor leszek nyugodt ha a kezembe foghatom a lemezt :DDD

(#2247) cyberkind válasza zkxdn (#2245) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a The Witcher 3-at se követtem végig, így fogalmam se volt az ottani dolgokról, de ezt követem, így a következő játékuk ha 2030-ig nem jön ki, abszolút nem lepődöm meg. :)

Paranormal Cocktivity

(#2248) smc válasza nincsnév007 (#2246) üzenetére


smc
addikt

Hú de rossz lesz úgy játszani ha esetleg csak digitálisan lesz elérhető valami miatt. :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2249) vemalsar


vemalsar
csendes tag

Off de Cyberpunkhoz kérdezem: 2060 Super és Rzyen 5 1600X kombinációban lehet CPU limit már RT mellett? Szeretnék majd cserélni procit, de nem tudom, mennyire sürgős...full HD-ban szoktam játszani, én nem éreztem még problémát de nem is hajtom ki jelenleg semmivel, az az igazság.

Retro_Vem YT channel: https://www.youtube.com/channel/UCXrWwrQEMxnSiyzrU5wK2DQ

(#2250) tomazin válasza vemalsar (#2249) üzenetére


tomazin
veterán

Tobben komplett gepcseret hajtottunk mar vegre a cp miatt, ne ess a hibankba,h elhamarkodottan cserelsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.