Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) SenorGrande válasza zkxdn (#2450) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Furcsa, de én pont nem akarok ingame contentet látni (igyekszem nem is nézni :DDD ). Én akkor szeretnék majd szembesülni mindennel, mikor játszhatom.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2452) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Nem tudtam sajnos lementeni a (videót-gifet) ezért a printscreen

(#2453) zkxdn válasza soundsonic (#2452) üzenetére


zkxdn
őstag

[link] -- Itt van nagyobb felbontásban az in-game GIF :C :C :C

(#2454) Aljasvip válasza zkxdn (#2453) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Vajon ő is fog ház vagy fa tetejére spawn-olni?

(#2455) zkxdn válasza Aljasvip (#2454) üzenetére


zkxdn
őstag

Uhhh basszus itt azé bonyolultabb lesz a dolog ha egy felhőkarcoló tetejére fog spawnolni :O :DD :DD

(#2456) sittes79


sittes79
addikt

Neeeeeeeeee állítólag ingame :) :C

(#2457) oriic válasza zkxdn (#2450) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csinos kis járgány.

Live-Die-Respawn

(#2458) #20411392 válasza zkxdn (#2453) üzenetére


#20411392
törölt tag

Elég barón néz ki :D

(#2459) eL Geri válasza zkxdn (#2453) üzenetére


eL Geri
őstag

Vicc, de nekem ez az ingame pillanat grafikailag jobban tetszik mint eddig bármi :) (Lehet hogy az agyam viccel meg és csak az egészíti ki az alig látható részeket.)
Ezt tuti nem Xbox-on rögzitették :D :O

(#2460) zkxdn válasza eL Geri (#2459) üzenetére


zkxdn
őstag

Kommentbe írta a CDPR hogy PCn lett rögzítve :))
Amúgy nekem is valamiért nagyon tetszik, lehet azért mert talán mostmár grafikailag a végső stádiumba ér a játék vagy csak szimplán az agyam viccelődik :C

(#2461) eL Geri válasza zkxdn (#2460) üzenetére


eL Geri
őstag

Nagyon-nagyon remélem, hogy azért mert a sima Xbox nem bírja rendesen, azért az X-en jól fog kinézni / futni.
Igazából erősen gondolkodom, hogy majd csak később, az SX-en kellene játszani. De az a patch még nagyon sokára fog jönni :(

(#2462) zkxdn válasza eL Geri (#2461) üzenetére


zkxdn
őstag

Ne viccelj már. :DD Többször is elmondták hogy a jelen-gen konzolokra céloznak és a mostani konzolok közül a One X a legerősebb. SZERINTEM jól fog futni. Az RDR2 is milyen jól nézett már ki One Xen. Én jobban félek egy kicsit egy PS4 Slim-el és egy i5/8GB RAM (majd ez remélhetőleg kap upgradet a nyáron 16GBra) /GTX 1660nal. De bízom bennük hogy jól fognak optimalizálni :))

(#2463) sittes79 válasza eL Geri (#2461) üzenetére


sittes79
addikt

Szerintem se lesz gond one x-en szép graf 30 Fps-el igaz, de tudjuk konzolon sokkal másabb a 30 fps mint pc-én!

(#2464) Chalez válasza sittes79 (#2463) üzenetére


Chalez
őstag

Hát nem tudom, én szabadultam és szabadulok meg PS4 Pro-val 30 fps multiplatform címektől... Pl RDR2, NFS Heat, Witcher 3. PC-n ezek a konzolhoz képest kategóriákkal szebbek és jobban futnak. Azért reménykedem benne, hogy next gen 60fps lesz a standard, de sajnos esélyes, hogy nem így lesz. CP2077-et is nagy szeretettel várom PC-re ;]

(#2465) nincsnév007


nincsnév007
őstag

[Cyberpunk 2077 Magyar Szinkronos előzetes]
most találtam, brutális, szerintem nagyon jó lett :C :Y

(#2466) duvi válasza nincsnév007 (#2465) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem semmi, hogy megszerezték László Zsoltot, Keanu Reeves hangjának! :C Már "csak" egyeztetni kéne a fejlesztőkkel és valakinek finanszírozni a szinkronmunkálatokat :))

(#2467) Gebriel válasza duvi (#2466) üzenetére


Gebriel
veterán

Az elég bitang lenne, ha magyar szinkronos lenne. :B
El kéne juttatni ezt a videót az illetékeseknek, és hogy milyen szinkron színészek működnek közre, kitudja... :D

(#2468) oriic válasza nincsnév007 (#2465) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez se mai :DDD

Egyedül Reeves szinkronhangját volt jó hallani, a többi nem igazán jött be.

Live-Die-Respawn

(#2469) eL Geri válasza nincsnév007 (#2465) üzenetére


eL Geri
őstag

Én még nem láttam! Nekem nagyon adja! Még meg is venném, ha pl. konzolos dlc-ben meg lehetne venni a szinkront :D

(#2470) sittes79 válasza nincsnév007 (#2465) üzenetére


sittes79
addikt

Uh hát ezek micsoda jól még én sem láttam, simán fizetnek pluszt ha megcsinalnak. :Y

(#2471) soundsonic válasza eL Geri (#2469) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Én is fizetnék a szinkronért akár felárral is ha lehetne, nagyon bejönne :)

(#2472) nincsnév007


nincsnév007
őstag

most délután adta ki a yt, ha valahogy meglehetne oldani a szinkront játákba, én is simán támogatnám :D :C

[ Szerkesztve ]

(#2473) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ha annyi energiát fektetnétek az angolba, mint a szinkronkunyizásba, már nem is kéne szinkron. :DDD

(#2474) nincsnév007 válasza FoxiestFox (#2473) üzenetére


nincsnév007
őstag

kényelemesebb az anyanyelvemen hallani a trailert. :D :)

[ Szerkesztve ]

(#2475) FoxiestFox válasza nincsnév007 (#2474) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én nem vagyok a magyar ellen, csak környezetidegen, hisz nem magyar nyelvterületen játszódik a játék.

(#2476) duvi válasza FoxiestFox (#2473) üzenetére


duvi
nagyúr

Így is van! Minek vannak szinkronszínészek és egyáltalán minek tanítanak magyar nyelvet az iskolákban, amikor ott az angol? ;]

(#2477) FoxiestFox válasza duvi (#2476) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azért ne mossuk össze a két dolgot.
A szinkron intézményét valóban nem szívlelem, de ékes anyanyelvünk az én lelkemban is fontos helyet foglal el. :P

(#2478) Vesa válasza duvi (#2466) üzenetére


Vesa
Topikgazda

+1
Nem vagyok magyar szinkron párti a játékokban, mert az eddigi próbálkozások...hogy is mondjam finoman...jobban jártunk volna nélkülük, de ezen a szinten akár még értelme is lenne. Sajnos anyagilag senki nem érdekelt abban, hogy megcsinálja, mert még a hazai szinkronszínészek méltánytalanul alulfizetett díjaival is komoly költség egy iilyen project!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2479) nincsnév007 válasza FoxiestFox (#2475) üzenetére


nincsnév007
őstag

akkor lengyelül kéne játszanod a játékot :D

(#2480) FoxiestFox válasza nincsnév007 (#2479) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Miért, Lengyelországban játszódik?

(#2481) nincsnév007 válasza FoxiestFox (#2480) üzenetére


nincsnév007
őstag

nem Lengyelországban játszodik, de lengyelek a fejlesztők

(#2482) tomazin válasza FoxiestFox (#2475) üzenetére


tomazin
veterán

Ezzel teljesen egyetertek, szerintem is lengyelul kellene mindenkinek hallgatnia :P ;] ehh tovabb kellett volna olvasni, mas mar lelotte a poent...
(Btw nekem is fura lene magyar hanggal)

[ Szerkesztve ]

(#2483) nincsnév007 válasza tomazin (#2482) üzenetére


nincsnév007
őstag

viccen kivül a w3 is nagyon jó lengyel szinkronnal, ajánlom mindenkinek nagyon jó hangulatot hozzá tesz :)

(#2484) gyantaszuz válasza nincsnév007 (#2481) üzenetére


gyantaszuz
tag

A korábban meghirdetett pozícióik alapján sanszos, hogy vannak magyar fejlesztők és tesztelők is a csapatban, tekintve, hogy kifejezetten magyar anyanyelvű kollégákat is kerestek.
Anno, mikor keresett egy fejvadász még azt sem tudtam mi az a Cyberpunk, aztán elkapott a hypetrain. :))

[ Szerkesztve ]

(#2485) eL Geri válasza gyantaszuz (#2484) üzenetére


eL Geri
őstag

Magyar felírat lesz benne!

(#2486) zbundy válasza oriic (#2468) üzenetére


zbundy
aktív tag

Szerintem is pocsék, attól mentsen meg az ég, hogy magyar szinkron kerüljön a játékokba. Abból a pénzből szerintem vagy 100 másik játékba tudnának magyar feliratot invesztálni, ami számomra jobban meg is érné. Egyébként a microsoft térképére is felkerülhetnénk már, hogy legalább a saját címeiket magyar nyelven (felirattal!!) élvezhetnénk, mint a konkurenciánál. A haladást már látom, hiszen az Ori és a Forza is kaptak már feliratot, de lassan komolyabb címeket is elkezdhetnének honosítani. Egy Halo Infinite-nek kezdésképp örülnék is. De persze megtanulhatnék végre komolyabban angolul is.. :DDD

(#2487) eL Geri válasza zbundy (#2486) üzenetére


eL Geri
őstag

A Gears-eken anno talán volt... de ezt a jó szokásukat ONE-on elhagyták :(
(Tudom, az se egy agysebész játék, de opcionálisan választhatóan jópofa lenne.)

(#2488) soundsonic válasza zbundy (#2486) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Az. hogy egyre több ps játékon van magyar felirat számomra fontos döntés lehet a következő generációnál, de persze, ha az ms megfelelőbb árat tud adni elgondolkodom majd.

(#2489) nincsnév007 válasza zbundy (#2486) üzenetére


nincsnév007
őstag

nem lenne kötelező magyar szinkronnal játszani.

(#2490) Vesa válasza zbundy (#2486) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Egy időben, még a digitális terjesztés korszaka előtt, amikor a hazai forgalmazók saját hatáskörben honosítottak játékokat, megugrott a magyar feliratos játékok száma. Ezzel próbálták elérni, hogy több eredeti példányt vásároljanak a játékosok, mivel ez egy olyan extra volt, amit a nem hazai beszerzés vagy a warez nem volt képes nyújtani. Sajnos azonban, jó magyar szokás szerint, az eladások nem nőttek jelentősen, így szép lsaan felhagytak vele, mivel egy komolyabb címnél a fordítási költésgek igen magasak lehetnek!

Az EA pár éve szintén kivonult és nem finanszírozza a magyar fordítást, mivel az eladások nem tették indokolttá számukra (pl. Mass Effect 1-2 még hivatalos magyar fordítással jött, a harmadik rész és az Andromeda már nem, ahogy a többi EA cím sem)

Vagyis már inkább visszafejlődésről beszélhetünk és nem haladásról.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2491) zbundy válasza nincsnév007 (#2489) üzenetére


zbundy
aktív tag

Kivéve ha mint a pókember esetében a rendszerbeállításhoz igazodik a megjelenő nyelv. De ha megmarad a választás lehetősége játékon belül, akkor tőlem abba ölik a pénzt amibe akarják.

(#2492) LK válasza Vesa (#2490) üzenetére


LK
addikt

A warez ugyanazt tudta nyújtani, mivel a feliratokat a virágboltira is bármikor rá lehetett tenni. Sokszor mókolással,de rá lehetett.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2493) Vesa válasza zbundy (#2491) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Átállítod a rendszerbeállítást...

A tudomány a valóság költészete!

(#2494) nincsnév007 válasza zbundy (#2491) üzenetére


nincsnév007
őstag

az igaz, pókembert is kiakartam játszani német szinkronnal de ott nem lehet választani. De Witcherben lehet szinkront és feliratot is változtatni, így itt szerintem majd itt is lehet.

(#2495) zbundy válasza Vesa (#2490) üzenetére


zbundy
aktív tag

Igen ezzel tisztában vagyok. És mindmáig megvan minden magyarul megjelent játék abból a korszakból eredetiben dobozosan :) 20 éve nem warezolok, még demo szintjén se. Nem rajtam múlt ennek a koncepciónak a halála és erre büszke is vagyok😀 igazából nálam a mai napig instant vétel ha egy játék magyar felirattal jelenik meg :)

(#2496) Vesa válasza nincsnév007 (#2494) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ebben nem lesz szinkron. Feliratot pedig termsézetesen lehet változtatni...

A tudomány a valóság költészete!

(#2497) zbundy válasza nincsnév007 (#2494) üzenetére


zbundy
aktív tag

Igen erre gondoltam a pókember esetében, de Vesa kolegának nem esik le.. :) ott vagy vagy esete áll fent

(#2499) eL Geri


eL Geri
őstag

Nem tudom ti, hogyan bírjátok, de nekem valahogy sikerült pár napja a semmiből jól felhájpolni saját magam :C :W
Soká van még a megjelenés!

(#2500) zkxdn válasza eL Geri (#2499) üzenetére


zkxdn
őstag

Június 11 lebeg a szemem előtt meg az hogy utana csak szórni fogják a Cyberpunk 2077 kontentet a megjelenésig :DD
Június 11 már nincs annyira messze :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.