Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) tibaimp válasza PuMbA (#32995) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nincsen mod, szóval nem az lesz!

És komolyan 20,x GB-ot írt ki és töltött is le!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#33002) Raymond válasza PuMbA (#33000) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor az lesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33003) #64102016


#64102016
törölt tag

Series X-en a naprakészhez még valami 44 gigát szedett le, néztem is, hogy ez miez.

(#33004) Vesa


Vesa
Topikgazda

Haha :D

"Added the CrystalCoat feature which allows you to change vehicle paint color. Because this technology was developed exclusively by Rayfield, it is currently only available for Rayfield vehicles you own."

A tudomány a valóság költészete!

(#33005) sixpak válasza Vesa (#33004) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kár érte... :(
Én nem ülök be olyan szarokba...csak a Quadra. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33006) Vesa válasza sixpak (#33005) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Reméljük, ez csak a kezdet...(talán idővel a Rayfield elérhetővé teszi ezt a "ritka és bonyolult" technológiát más gyártók részére is) :D

A tudomány a valóság költészete!

(#33007) sixpak válasza Vesa (#33006) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mondasz valamit!
A pénz beszél.... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33008) looser válasza Vesa (#33004) üzenetére


looser
addikt

Hát ez rohadt kiábrándító... Legalább a G240-est ki lehetne lakatolni :-(
Imádom azt a kis autót és olyan retró színekben van szerte a városban :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#33009) proci985 válasza Vesa (#33006) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tippre technikai limitacio van a hatterben.

gyanus, hogy ahogy megserul az auto, azonnal fallbackel a szin: valoszinuleg nem texturat hasznal, hanem siman rahuz egy egyszinu arnyalatot a (teljesen sik) felulet egy reszere, legalabbis nekem nagyon ugy tunt ez a megoldas. foleg, hogy a Caliburnnal ez jobban mukodik, tetejeben a kerekek es a belso (aminel viszont biztos texturat hasznal es nem lehet egy layerrel megoldani) marad szinre.

masik oldalrol viszont mar ki lehet nyitni menet kozben a Rayfieldek ajtajat, ha valaki le akarja forgatni a Bushido XI - Drive-by-wire nagyjelenetet. Negativ: Gyanus, hogy immar nem lehet megoldani Claire szerencsetlenkedeset a Beast in Me alatt a Rayfieldekkel sem :(

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33010) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Befejeztem az összességében második, v~1.1 után v~2.1 végigjátszásból az alapjátékot is a FL után.
Azt olvastam, hogy az utolsó harc nehezebb lett, de most kigyúrtam V-t implantátumokkal, és így sokkal könnyebb volt a nehezített menet is. Ez fura, mert az első végigjátszásban hanyagoltam őket, mivel már eleve egyfajta pszichózisa van hősünknek, és ott volt a kiber-pszichózis story a játékban, amiről azt olvastam, hogy most már valós szerepet kap majd a hasztalan GIG-eken kívül a játékban. De hiába pakoltam tele V-t az Edgerunner szintig, nem lett belőle semmi extra.
Megváltozott a véleményem arról, hogy mi az "okos befejezés": nem V testében élni V engram-ként, hanem Alt-al tartani, mert később nemigen lesz lehetőség csatlakozni hozzá, mikor nagyon ketyegni kezd az a ~6 hónapos biológiai óra (Johny mehet szórakozni egy normál emberöltőt, V kvázi-örökéletű lehet valamilyen formában...). Bár nem emlékszem, hogy az eredeti alapjátékban is ilyen sok utalást tett volna Alt arra, hogy szerinte a cyberspace valódibb, mint a V által korábban ismert húsvér valóság (most feltűnt, hogy ezt legalább háromszor is elsüti hangsúlyosan kicsit más-más megfogalmazásban). De lehet, hogy 100% így volt, csak most másképp reagáltam rá és nem elég jó a memóriám. Ahhh... viszont Johny epilógusa nagyon fárasztó volt V-éhez képest (az a sok nyafogás V-ről, az elnyújtott rétestészta húzogatással...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33011) RetepNyaraB válasza janos666 (#33010) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Azért a Alt szerint, az ő megfogalmazásában aki vele tart, az beleolvad az ő entitásába. Tehát megszűnik V lenni, a felfogható értelemben mindenképp.

Van egy jó kis Buddha koan, a reinkarnációról (amit Buddha ugye annak hagyományos, hindu értelmezésében elvetett):
Az ember lefekszik este, eloltja a gyertyát az ágya mellett. Mikor másnap újra meggyújtja, ugyanaz a viasz, ugyanaz a kanóc. Vajon a láng ugyanaz-e?

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33012) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok ,

Ma beszereztem az Ultimate verziót Xbox Series-re azt írj, hogy a sugárkövetéses grafikai beállítás az 30Fps viszont nálam a TV game mod beállítása 120Fpst ír folyamatosan ..
Valami félre ment nálam szerintem .

Anno Pcn végig toltam valahogy át lehet hozni x-re a GoGos mentést ?

(#33013) Vesa válasza proci985 (#33009) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Igen, szinte biztos, hogy technikai jellegű limit van mögötte. Ez persze ezt is jelentené, hogy a car customization feature már a kezdettől soha nem volt betervezve, mert akkor nem így építették volna fel az autó textúrázásának alapjait.

A részleges színezhetőség mellé körített történeten viszont jót mulattam ("a technológiát kizárólag a Rayfield fejlesztette ki" :D ). Zseniális, hogy még egy tech limit mellé is képesek adni valami releváns magyarázatot. A legtöbb fejlesztő egyszerűen odaírta volna, hogy részlegesen hozzáadták ezt a képességet aztán kész.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#33014) sixpak


sixpak
nagyúr

Tudja valaki, hogy miért maradnak meg a modok a játékban, teljes reinstall, összes mentés törlése és mods OFF beállítás esetén is
Gondoltam végigtolom 5.-re is a játékot, de most pin@k és csöcsök nélkül.
Mindent töröltem, újraraktam, de bármerre megyek, mindenhonnan egy gigacsöcs néz rám a plakátokról/poszterekről/magazinokból... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33015) PR0JECTNR56 válasza sixpak (#33014) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Vannak a világban olyan kortalan és megkerülhetetlen értékek, amelyek túlmutatnak a digitális világ esendőségén. ;]

(#33016) sixpak válasza PR0JECTNR56 (#33015) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem panaszkodok, ne érts félre... :D
Inkább 1000 csöcs, mint egy sem. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33017) janos666 válasza RetepNyaraB (#33011) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ezer mondás van erre. Kétszer ugyan abba a folyóba lépni, stb.
De amúgy igen, én részemről úgy gondolom, hogy bármiféle "eszméletvesztés", beleértve az elalvás és felébredés is egyfajta mini/kvázi-halál és mini/kvázi-reinkarnáció.

Amit Johny mond, az úgy hangzik, hogy legalább is ő valamiféle autonómiát kapna Alt mellett/részeként, nem egyszerűen csak bedarálja, mint nyers adat, ahogy a többieket (Johny úgy beszél erről, mint ha már tapasztalta is volna átmenetileg, hogy mi vár rá). Nekem ebből most az jött le, hogy ha Johny-nak ez jár, akkor V-nek is, cserébe amiért segített neki bejutni a rendszerbe (és talán extra kis plusz pont nála, hogy átadta a testét Johny-nak, aki ezt nagyra értékeli, és Alt-ot talán még érdekli egy kicsit Johny sorsa...).
Némely nagy vallások sem kínálnak többet a földi halál után, mint "beleolvadni valami nagyobba", és sokan azzal is boldog hívők.
A másik opció, hogy V további ~6 hónapon át rohangálhat újabb gyógyírt keresve (az alapján, ahogy reagál arra, hogy "csak 6 hónap?", bár nyilván ezt most feldobhatná bárki "mi, már csak ~40 év? [mert ~35 vagyok és ~75 az átlag]" verzióban is...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33018) Vesa válasza sixpak (#33014) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Manuálisan is törölted a mod mappát? A Cyber Engine Tweaks is külön mappába teszi a plugin-eket és nem biztos, hogy mindent leszed fizikailag is eltávolításkor.

A tudomány a valóság költészete!

(#33019) sixpak válasza Vesa (#33018) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát....azt nem.
Köszönöm, ez lesz a gond akkor. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33020) proci985 válasza Vesa (#33013) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, a murkmobile pedig errort dobal, ha hasznalni akarod :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33021) virkir


virkir
veterán

Némi moddolási kérdés.
Az utolsó patch után hogyan sikerült működésre bírni és melyik verziót a redscript-ből?
Elvileg működőképes amit felrakok de hibaüzenettel indul a játék és nem működik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33022) jonnyjoker01 válasza virkir (#33021) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Törölj mindent az r6/cache mappából és csinálj egy fájl integritás ellenőrzést.

Üdv. Johnny

(#33023) virkir válasza jonnyjoker01 (#33022) üzenetére


virkir
veterán

Nem nyert.
Így már el sem indul sérült, vagy hiányos szkriptre hivatkozva.
Ami fent van
RED4ext
TveakXL
Codeware
ArchivXL
CET
Ebből az ötből mind február 2.-a a legrégebbi, de van ami ma reggelre frissült.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33024) jonnyjoker01 válasza virkir (#33023) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez haladás, mert most a red4ext miatt száll el. Mi van a red4ext\logs\red4ext.log fájlban?

Üdv. Johnny

(#33025) virkir válasza jonnyjoker01 (#33024) üzenetére


virkir
veterán

Szerinted?
Azóta tegnap másodszor kapott tiszta telepítést és elég volt beüzemelni a FSR / Dlss frame gen tweak-et.
Inkább várok pár napot hetet, addig meg csövesbe nyomja V :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33026) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Cyberpunk 2 fejlesztőcsapat igazolások [link]
design director a Hitman felelőse :C

/s

(#33027) cyberkind válasza wjbhbdux (#33026) üzenetére


cyberkind
félisten

Még több szopakodás, remek! :K

Paranormal Cocktivity

(#33028) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Szép estét mindenkinek.

A napokba terveztem, hogy majd a közel jövőben veszek egy 5800x3d-t, írni is akartam a csoportba, hogy ha valaki ilyen procival tolja a játékot mik a tapasztalatok.
A ramot már megvettem, mivel a ryzenek szeretik a 4x8 gigát belőle így az van már a gépbe( tegnap tettem bele)
És az a helyzet hogy elmúlt a processzor limitem a játékba...tom büféjénél, H10, japán negyed, jigjig Street ahol meghalt David és Rebecca belváros... mindenhol 96-99 között teker a videó kártya, a processzor kihasználtság meg csökkent 70%ra ezeken a helyeken, úgy hogy high beállításon van a tömeg sűrűség. Ennyit jelent a 4x8 giga ram?

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#33029) adr0001 válasza heavygrip (#33028) üzenetére


adr0001
tag

A Zen 2 - 3 memóriavezérlőjén más játékkal nem tapasztalt módon kifog a CP2077. Nálam 3600-zal, 5700x-szel ugyanez volt a helyzet. 2 modul esetén a RAM stick-ekre szerelt IC-k egyik paramétere nem mindegy milyen. Az általad leírt helyszíneken a megfelelő 2400 MHz-es ramokkal akár 2x gyorsabb a játék mint az IMC-nek nem optimális felépítésű 3733 MHz-esekkel. True story sajnos....

"If you think [***]* was a Grade A asshole liar, wait 'til you get gaslit by a mainframe"

(#33030) heavygrip válasza adr0001 (#33029) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Ja,nekem igaz 3200 mhz -n megy a ram 16 os időzítéssel, de nem is akartam nagyobbat venni mert a lap amúgy sem támogatja,meg a tesztek is arról árulkodnak, hogy a 4600mhz es ramok jentenek egy kis pluszt,persze ha jól be vannak állítva.

Azt nem is írtam hogy egy 5600x van most jelenleg a gépbe és mivel elmúltak ezek a bosszantó szaggatások illetve sokkal simább lett a játék, lehet nem is veszek x3d-t.
Régebbi teszteket nézve nem sokat hozna amúgy sem cyberpunkba.
Bár most a 2.1 el, hogy viselkedik az a proci? Jobban ki használja a játék? Valaki tolja 5800x3d vel?

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#33031) PuMbA válasza heavygrip (#33030) üzenetére


PuMbA
titán

Valószínűleg rosszul emlékszel, mert az 5600X minden tesztben nagyon gyenge az X3D-hez képest :) Egyet belinkelek neked ide. Az 5800X3D másfélszer gyorsabb CP2077 alatt:

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty: Die Benchmarks!

Ehhez a játékhoz a legfontosabb egy izmos proci és az 5600X nem az.

[ Szerkesztve ]

(#33032) pandras83 válasza heavygrip (#33030) üzenetére


pandras83
senior tag

Nekem is 5600(non-x) és 4x8gb ram kellett a simább CP2077-hez (plusz a 4070 frame gen trükkje persze). Érdekes, hogy nem nagyon akar 16gb felé ugrani a rám kihasználtság, de kisebb összegben fogadnék hogy specifikusan ezzel a konfiggal és fele ennyi rammal gyakrabban esne be az fps. Csak a CP miatt nem váltanék cpu-t, ráér az az X3D még később is, apróról vagy bayről használtan szvsz.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#33033) PuMbA válasza pandras83 (#33032) üzenetére


PuMbA
titán

Nem esne be 16GB RAM-mal. Szerencsére erről is van teszt, úgyhogy nem kell találgatni :) Cyberpunk-nak a 16GB bőven elég és még 8GB RAM-mal is csak pici sebességet vesztesz 1440p-ben és 4K-ban is maximum grafikán! Hihetetlenül jól megírt játék.

How much RAM do you NEED in 2024? 8GB vs 16GB vs 32GB Benchmarks

[ Szerkesztve ]

(#33034) heavygrip válasza PuMbA (#33031) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Régebbi teszt: [link]
Amint látod 2 fps van a két proci között...méghozzá egy RTX 3080 al.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#33035) pandras83 válasza heavygrip (#33034) üzenetére


pandras83
senior tag

Ne fáradj, Pumba kolléga a kellemetlenkedésre tette fel az életet. Profin űzi, azt meg kell hagyni. Életpálya nála ez a folyamatos remegés.

Cyberfuck Patchrunner

(#33036) PuMbA válasza pandras83 (#33035) üzenetére


PuMbA
titán

Te pedig személyeskedés miatt repülni fogsz innen, ha nem fejezed be :) Maradj a szakmai dolgoknál. Én nem személyeskedek, mert tisztában vagyok a szakmai tudásommal, így nincs szükségem rá.

heavygrip: Valószínűleg a teszt rossz, mert itt több a különbség: Ryzen 7 5800X3D Review, AMD's Gift To Gamers! Nézz szét, mert több teszt alapján a TechPowerUp mérése tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#33037) heavygrip válasza pandras83 (#33032) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Amúgy igen, nekem ilyen max 12 giga amit eszik,átlagosan meg 10,5.
Én sem fogok mármost így a ramnak hála venni x3d-t, főleg hogy 6650xt van a gépemben, nem hinném, hogy több fps-t ki tudna belőle csikarni...

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#33038) heavygrip válasza PuMbA (#33036) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Szerintem nem mértek hibásan, 3080 al mérték, amit meg te linkeltél 3090 ti,azt már nehezen tekeri meg az 5600x. Sőt,akkor még 1.6 os volt a verzió,ami nem használta ki úgy a procikat.
Mostani tesztet sehol nem találok, pedig jó lenne megnézni mennyit jelent cpu téren a 2.0 frissítés.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#33039) virkir válasza PuMbA (#33036) üzenetére


virkir
veterán

Telitalálat a link.
Egy darab 5600 nincs a tesztben de azért releváns a kérdésre. Ja nem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33040) PuMbA válasza heavygrip (#33038) üzenetére


PuMbA
titán

CPU-t mérni nem lehet GPU limittel, tehát maga a teszt hibás, mert a cikk címe alapján az 5800X3D-t tesztelik és nem a 3080-at :) A CPU-k között különbséget az általam beszúrt teszt mutatja és a 2.0-ás patch óta ez előjön gyengébb VGA-kkal is. Nekem egy 6700XT-vel simán tetten érhető volt az 5600X-ről történő váltás.

virkir: 5800X viszont van a tesztben és tudjuk, hogy az 5600 gyengébb nála.

[ Szerkesztve ]

(#33041) heavygrip válasza PuMbA (#33040) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Nem volt az hibás, kiderült, hogy egy olyan erősségű kártyával simán elvan egy relatív gyengébb processzor,de lapozz lentebb, ott látható a far cry 5, ahol tényleg meg mutatkozik az x3d ereje.

Na de itt van egy frissebb teszt [link] , itt már látszanak a különbségek, bár nem számottevő. 15-20 FPS kb.

2.0-ás patch óta ez előjön gyengébb VGA-kkal is
kérdés az hogy mennyivel..amúgy erre voltam kíváncsi, mivel írtam fentebb hogy régen nem mutatkozott különbség, most viszont más lehet helyzet.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#33042) adr0001 válasza PuMbA (#33040) üzenetére


adr0001
tag

A 5800x3D a király, persze. A témázgatás arról szólt hogy igen, a fütykös rosszabbik végére kerül a Zen 3 ha nem jó ramok vannak mellette e játék alatt.
Nem is kicsit, és platformcserével megegyező a javulás ha a kedvére való a mem.
Te platformot cseréltél, mi viszont nem, csak ramokat. Ha nem gond - de tenyleg csak ha nem gond -, akkor nem érezzük magunkat komplett hülyének emiatt.

"If you think [***]* was a Grade A asshole liar, wait 'til you get gaslit by a mainframe"

(#33043) RetepNyaraB válasza heavygrip (#33041) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

20fps cpu-ból az rengeteg, ugyanazon kártya mellé! Persze 4k-ban már simul a mezőny, ahol a vga torka is vérezni kezd.
Más kérdés, hogy ki a fene vesz 4090 alá egy 5600(x)-et...
Meg, hogy kit érdekel 140, vagy 160fps pusztít egy szinglipléjer játékban a képernyőn.
Ezek eléggé firstworld problémák nekem :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33044) CJ4567 válasza RetepNyaraB (#33043) üzenetére


CJ4567
veterán

Simán lehetségesnek tartom, ha mondjuk már megvan az 5600(X), és először vesz 4090-et, aztán fejleszt hozzá minden mást.

Pár hónapja még 2.0 előtt összehasonlítottuk Pumbával az 5600X-et az 5800X3D-vel, de sajnos visszakeresve az ő képei törlődtek :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#33045) 4264adam válasza heavygrip (#33034) üzenetére


4264adam
veterán

Ha kiemeljük az említett és taglalt Cyberpunk 2077-et, a linkelt teszt 2022 áprilisa, viszont a 2.0 frissítés 2023-ban jelent meg és jobban terheli a procit.

(#33046) looser


looser
addikt

Milyen a cyberpunk kinézeted?
:)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#33047) pandras83 válasza looser (#33046) üzenetére


pandras83
senior tag

Wááá ez kvajó, már az egész családot átalakítottam. :DD

Cyberfuck Patchrunner

(#33048) PuMbA válasza adr0001 (#33042) üzenetére


PuMbA
titán

Mérhetünk különbséget RAM csere vs. platform csere között, ha szeretnéd :) Én is kíváncsi lehetek az eredményre.

heavygrip: Ahogy írtam, nekem egy gyengébb, 6700XT VGA-m van :) Ha akarod mérek fps-t CPU limitesen és össze tudjuk hasonlítani a mostani rendszereddel, hogy megérné-e neked a váltás.

[ Szerkesztve ]

(#33049) Mart10000 válasza tibaimp (#32993) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Nekem 12GB volt Steamen.

#32999 McW1: Ha ilyen volt leráztam őket vagy, ha olyan pozícióba kerültem ment az irtás. Nem okozott akkora gondot, mint ahogy leírták. Az eleje nehezebb viszonylag gyengébb karakterrel.

#33017 janos666: Ezt úgy értelmezem, hogy a V által maradt 6 hónap élet kérdését nyitva hagyták a készítők, mint kiskaput, mert addig nem kíséri végig a játék. Kicsit olyan, mint a kosztümös filmekben a szerelmesek házassága a film végén. A többi már a képzeletre van bízva. :D

[ Szerkesztve ]

(#33050) heavygrip válasza PuMbA (#33048) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Azt meg köszönném :)
A mérést meg úgy kéne, hogy maxon a tömeg sűrűség és a H10 környékén, konkrétan ahogy jössz lefelé a lépcsőn dél körül megnézni mi a helyzet. Aztán meg ott van nem messze Tom büféje.
Bár az a kártya átlagosan 15-20%ot ver az enyémre.

Én majd este tudok tesztelni illetve képet küldeni.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.