Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) velizare válasza FoxiestFox (#2948) üzenetére


velizare
nagyúr

a nagymuter ugyanezt mondja a tv távirányítóról. ne legyél olyan, mint a nagymuter. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2952) FoxiestFox válasza velizare (#2951) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én nem akarok, de hát ez van. :D
Nyomorult egy eszköz szerintem olyan játékokhoz, amiknél fontos a célzás és a gyors reakcióidő.
Platformerekhez, autós játékokhoz, TBS-hez remek, nekem is van Steam kontrollerem.
Minden másra ott az MRC, azaz master race controller, bill+egér. ;]

(#2953) syIex válasza FoxiestFox (#2952) üzenetére


syIex
veterán

+1

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2954) nubreed


nubreed
veterán

Na azért vannak itt negatív hírek rendesen... :(
A metró rendszer nem lesz használható a játékban úgy ahogy azt szerettük volna, ahogy az pl. az első trailerek egyikében is látszik, nem lesz real time utazás vele. Pedig hozzáadott volna sokat a hangulathoz. Maximum csak a metró bejáratig lemehetünk és onnan lehet fast travel -ezni.

A Flathead (a pók szerű robot, ami az első hosszabb gameplay bemutatóban volt benne) nem lesz használható "skill" -ként vagy companionként. Valamilyen szerepe lesz, de még nem tudni milyen.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2955) cyberkind válasza nubreed (#2954) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem negatív hírek ezek, kb ugyanaz történik mint a The Witcher 3-nál, ahol kb minden E3-as dolog végtelenül jobb, mint ami a játékba került.

Paranormal Cocktivity

(#2956) nubreed válasza cyberkind (#2955) üzenetére


nubreed
veterán

Számomra azok, a metrót igazából nagyon vártam.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2957) FoxiestFox válasza nubreed (#2956) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát azt én is. :(

(#2958) velizare válasza nubreed (#2954) üzenetére


velizare
nagyúr

az ég kék, a fű zöld, a fejlesztők határidő előtt szkópot vágnak, hogy kiadhassák a játékot. kivéve star citizen. és ez még csak az, amiről tudunk.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2959) FoxiestFox válasza velizare (#2958) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De a Star Citizenből sosem lesz kész termék, csak kipróbálnak benne minden új technológiát, ami épp eszükbe jut. Vagy már van valami értelmes benne?

(#2960) cyberkind válasza nubreed (#2956) üzenetére


cyberkind
félisten

Én az eddig látottakat inkább olyan beta vagy bemutató állapotnak fogom fel, csak mondjuk amíg a The Witcher 3-ba visszalehet pakolgatni mindent modokkal, itt ezt se.

Paranormal Cocktivity

(#2961) nubreed válasza cyberkind (#2960) üzenetére


nubreed
veterán

"The Witcher 3-ba visszalehet pakolgatni mindent modokkal, itt ezt se."

Ezt honnan tudni? Nem lesz moddolható a játék???

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2962) cyberkind válasza nubreed (#2961) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a metróra gondolta, azt miként oldod meg, hogy használni tudd úgy, mint először volt a játékban?

Paranormal Cocktivity

(#2963) FoxiestFox válasza cyberkind (#2962) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Visszatiltogatod amiket letiltogattak. ;]

(#2964) cyberkind válasza FoxiestFox (#2963) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút, nem is értem mi volt a koncepció, hogy az E3-as hud-ot kivették, ami kb azt a k. és társai, olyan szinten jobb, és annyit dob a játékon akár 500 óra után is, hogy csak na, de valamiért ezt se hagyták benne.

Paranormal Cocktivity

(#2965) jonnyjoker01 válasza FoxiestFox (#2959) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem úgy tűnik van egy víziójuk amit el akarnak érni és elsősorban annak megteremteni ennek a technológiai alapot. Quantum megjelenésével szerintem fel fog gyorsulni a fejlesztés, nagyon érdekes és okos megoldása a teljes naprendszer szimulációjának, itt van az előadás tavalyról.

Én csak néha ránézek, hogy áll a project, de nem "vásároltam be magam" a rendszerbe, mert az MMO-kra nekem már nincs időm, legyen az space sim vagy RPG vagy bármi.

@cyberkind: valamelyik újságíró említette, hogy a HUD kinézete mod függő. Lehet nem vették ki az E3-s kinézetet, csak egy későbbi moddal fog "aktiválódni". Több információt erről nem tudok.

Community mod support témához: az meg lett erősítve, hogy megjelenéskor nem lesz támogatás, de szeretnék, hogy legyen a későbbiekben.

"We have no plans to share at the moment. Obviously, we would love to support the modding community in the future, but for the time being we want to focus on releasing the game first." - Marcin Momot, 2019

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2966) Vesa válasza Joccc07 (#2943) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Azt azért vedd figyelembe, hogy a PC-s és a konzolos verzió nem pont azonos minőség! Elég megnézni a korábban posztolt képeket...Kb. Ég és Föld! A konzol minőségének szintjére butított grafikával a PC-be sem kell 2080 Ti! Ne hasonlítsunk almát körtével.

A tudomány a valóság költészete!

(#2967) jonnyjoker01 válasza Vesa (#2966) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Vannak konzolos képek? Link?

A korábbi demók is PC-n futottak.

Üdv. Johnny

(#2968) FoxiestFox válasza jonnyjoker01 (#2967) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Persze!

PC:

Konzol:

(#2969) m0h0senator válasza FoxiestFox (#2959) üzenetére


m0h0senator
őstag

Haladnak csak k*rva lassan. Viszont amivel elkészülnek és működik is az minőségi. Játéknak nem nevezném a gameplay-ek hiányzonak leginkább. Farmolni már lehet eszetlenül cuccok is megmaradnak patch-ről patch-re. (nagy szó ez az SC-nek mert évekig negyedévről negyedévre játszottál gyűjtögettél stb)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#2970) FoxiestFox válasza m0h0senator (#2969) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi. Ígéretes játék, csak bazi ambíciózus. Kíváncsi leszek, hová jutnak vele.

(#2971) jonnyjoker01 válasza FoxiestFox (#2968) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:))

Erről a [The Last Night] jut amúgy eszembe, azt is mennyi ideje várom már :(((

Üdv. Johnny

(#2972) m0h0senator válasza FoxiestFox (#2970) üzenetére


m0h0senator
őstag

Szerencsére pénz hiányuk nem lesz. Idén rekord évet mennek számomra ez örömhír. Kíváncsi leszek én is mi lesz a történetük vége. Leginkább a single kampányt várjuk már, hogy azzal készen legyenek, mert 2 játékot heggesztenek és még lassabban haladnak :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#2973) Vesa válasza jonnyjoker01 (#2967) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Nem nehéz a megfejtés. Gyengébb hardveren nyilván butítani kell a grafikát, az NPC-k, tereptárgyak számát ahhoz, hogy rendesen fusson. A konzol is pont olyan számítógépes hardver, mint a PC, csodák pedig nincsnek, ha a hardver gyenge, akkor ahhoz kell igazítani a grafikát és minden mást (butítani). A PC-n sem azért kell adott esetben egy 2080, mert ne futna el simán egy 1070-en is mondjuk medium-on, hanem azért, hogy a részletgazdagabb, szebb grafikán, a több NPC-vel és több objektummal _is_ szépen fusson!

Mivel jelen konzol gen-re is jönni fog a játék, nyilvánvaló, hogy azon a minőségi szinten amit ezek a hardverek tudnak, már egy olcsóbb PC-n is el fog futni a játék, mivel a jelen konzol gen. hardver tekintetében már akkor elavult volt a PC-hez képest, amikor megjelent, azóta pedig jelentősen fejlődött a PC, ami hozta magával az akkori alkatrészek árcsökkenését is.

m0h0senator
Esélyes, hogy irtózatos bukta lesz a vége. Ezt hallgatjuk már 7 éve, hogy két játékot kell hegeszteni. Közben az SQ42-t már régen ki kellett volna adniuk, 3 éve még az volt a kommunikáció, hogy 1 éven belül megjelenik. Persze amíg el tudják adni a semmit 10éven át, addig eldöcög még a szekér...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2974) Joccc07 válasza Vesa (#2966) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem is mondtam ilyet. De nekem se időm se kedvem beállításokkal pöcsölni hanem leülni es játszani egy jót. 2 éve ez meg nem lett volna akkora gond. Gyerek mellett esténként az 1-2 óra miatt nem akarok venni egy k@rva drága VGA-t csak hogy minden gördülékenyen menjen.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#2975) nubreed válasza FoxiestFox (#2968) üzenetére


nubreed
veterán

:DDD

(#2962): Ja így már értem. Azt sehogy sajna.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2976) FoxiestFox válasza jonnyjoker01 (#2971) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hmm ez érdekes, wishlisteltem.

(#2977) m0h0senator válasza Vesa (#2973) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen és a Cp2077-et meg 2015 vízionálták sokan. Míg fejlődik az MMO része rekord adományokat kapnak, a játékos bázis rohamosan emelkedik addig lehet mégse a semmit adják ;)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#2978) jonnyjoker01 válasza Vesa (#2973) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

"Elég megnézni a korábban posztolt képeket...Kb. Ég és Föld!"

Kicsit elbeszéltünk egymás mellett. Én erre a részre reagáltam. Nincs még kint semmilyen kép/videó arról, hogy fog kinézni a konzolos verzió tudtommal. A régebbi demok grafikáját se bírnák a mostani konzolok. Egyetértek a kommenteddel egyébként, ez teljesen nyilvánvaló.

Üdv. Johnny

(#2979) Vesa válasza Joccc07 (#2974) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Megértem, de továbbra is alma/körte. Nem kell állítgatni semmit, csak egyszer beállítani, hogy medium és ennyi. kb. 10másodperc, azt is csak első indításkor. Ehhez a minőséghez k@rva drága VGA sem fog kelleni. Az a top csúcs ultra-hoz kell majd.

Mentális oldala persze más kérdés. Egy konzolon az ember tudja, hogy ennyit tud a vas és kész, elvan azzal. PC-n meg ott motoszkál, hogy ezerszer szebb is lehetne egy top VGA-val...

jonnyjoker01
Jogos, az RT-s képekkel kevertem. Elnézést!

m0h0senator
Igaz, de CP esetén van egy megjelenési dátum (ami bár csúszott, de van), SC-nél meg már 2 éve azzal sem terhelnek, hogy egy kb. megjelenési időpontot adjanak. Nyomnak egy tech demot évente egyszer, néhány videót kitesznek valami süketeléssel, aztán annyi, ennek kéne örülni. Az meg nem jelent semmit, hogy tömegek mit csinálnak. Sőt, ez inkább intő jel. SC esetén ez konkrétan azt jelenti, hogy vehetsz hajókat amivel minimum 6 éve semmit nem lehet csinálni azon kívül, hogy repkedsz ide-oda egy instabil, laggoló szerveren. De legyen neked igazad, én is nagyon vártam eleinte, csak nem szeretem, ha hülyének néznek...És itt már azt érzem.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2980) Joccc07 válasza Vesa (#2979) üzenetére


Joccc07
addikt

Na, pont ez az. Ebbe vagy beletörödsz vagy gyötröd magad. Mivel kell a max de 400k+ áron. De míg a játékfejlesztő is pénzből él és brute forceból optimalizálás addig sajnos kelleni fog a csúcs pc. Itt nem a ray tracingre gondolok hanem minden másra.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#2981) nubreed


nubreed
veterán

A 3rd person cut scene -eket is törölték a fejlesztők a játék végleges változatából.

A nagy kérdés az, hogy akkor minek lesz benne a minden részletre kiterjedő karakter testreszabás, ha ezek szerint kb. sosem látod kívülről a karaktered?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2982) Prosector válasza nubreed (#2981) üzenetére


Prosector
addikt

Lehet majd nezegetni a menuben, az is kitolja a playtimeot.

(#2983) cyberkind válasza Prosector (#2982) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg tükörben, és szerintem lesz tps mod.

Paranormal Cocktivity

(#2984) nubreed válasza Prosector (#2982) üzenetére


nubreed
veterán

Ennek semmi értelme, nem fogok ezért kimászkálni a menübe.

(#2983)cyberkind:
Ne fűzzél hozzá nagy reményeket, ezeszer lenyilatkozták már, hogy firts person only.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2985) Cifu válasza nubreed (#2984) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Először is: ez egy szerepjáték. Egy saját magad által kitalált személyt személyesítesz meg. Nyilván ebbe beletartozik a kinézeted is.

Másodszor az emberek többsége szeret szöszölni az ilyen dolgokkal. Tehát selling point.

Harmadszor: cyberkind tps modról beszélt, tehát ő abban bízik, hogy utólagosan valaki megcsinálja majd. Csodákat nem várnék tőle, mondjuk nem lehet egyszerű, hisz pl. nincs kamerakezelés benne (illetve van, csak a karakter fejéhez van tapasztva a nézőpont, így nem kell pl. wall clippinggel foglalkozni).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2986) nubreed válasza Cifu (#2985) üzenetére


nubreed
veterán

Félreértettél. Egy RPG -ben én is szeretek szöszölni ilyenekkel, elég fontos funkció a karakter tesreszabása nekem is. Mondjuk a generáláskor beleölsz 1-2-3 órát, bármennyit, ha first person a nézet és kiherélték a 3rd person cut scene -eket, akkot mégis hol fogod látni a karaktered ezek után? Erre mondtam, hogy ezért nem akarok kimászni a menübe, legalább a cutscene -eket hagyhatták volna 3rd personnak...

Lehet, hogy lesz tps mod, de a nagy kérdés milyen lesz...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2987) Shing válasza nubreed (#2986) üzenetére


Shing
őstag

Az Eve online még durvább. Full űrhajós játék, de ha jól tudom van karakterkészítés. :DDD És sztem soha nem látod a karaktered vagy nagyon ritkán.

TPS mod nem kivitelezhető, le kellene animálni mindent, stb. Persze kitolhatják a kamerát kívülre, de inkább ne... Ilyen a Mirror's Edge TPS mod-al.

(#2988) jonnyjoker01 válasza nubreed (#2986) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tudom, anyámat, de egy kis korrekció: TPS = Third Person Shooter (játék műfaj). TPP = Third Person Perspective (maga a nézőpont elnevezése), ugyanez FPS-FPP esetén. Én is elvétettem ezt a "hibát" többször is, úgyhogy nem kötözködésből mondom :B

TPP mod biztosan lesz pont ugyanúgy, mint ahogy a Witcher 3-hoz is van FPP mod. Valószínűleg ugyanúgy is fog működni, ezalatt azt kell érteni, hogy nem lesz tökéletes, mivel a játék nem a moddolt nézőpontra lett megtervezve (főleg a pálya design miatt lesznek problémák szűkebb/zártabb helyeken).

#2987 Shing: szerintem legtöbb minden le van animálva már, mivel látható lesz a saját karaktered FPP nézetben is (ha lenézel) + vannak tükrök a játékban - ezért kétlem, hogy Mirror's edge-hez hasonló karakteranimációkat csináltak :D

"A nagy kérdés az, hogy akkor minek lesz benne a minden részletre kiterjedő karakter testreszabás, ha ezek szerint kb. sosem látod kívülről a karaktered?"

Egy más nézőpontból kérdezek: mit szólnál hozzá ha teljesen kivennék a karakter kinézetének testreszabását megjelenéskor FPP megartása mellett? Akármennyire is kevésszer látod a karaktered ez bizony hozzáad az "RPG-feel"-hez, hogy úgy nézel ki, ahogy akarsz.

CDPR egy immerzív hatást akar elérni a belső nézettel, hogy jobban beleéld magad a játék világába, aminek egy következménye, hogy az öltözködés aspektusa közelebb lesz a való világhoz. Az pedig megerősített, hogy fontos lesz, hogy milyen ruhát hordasz néhány szituációban, pont ugyanúgy mint ahogy nem pizsamába mész dolgozni, mert nem látod hogy nézel ki, és akkor úgy is mindegy :DDD

A dolog végén viszont ez egy preferencia kérdés, én támogatom a döntésüket. Witcherben mindig is zavart, hogy látom, mennyire részletesen ki van dolgozva a világ, de csak akkor láttam rendesen a közeli részleteket, ha furcsa kamerapozícióba raktam magam. De én önmagában a TPP nézetet sem szeretem annyira, mert "kiemel" a játékból, nem tudom úgy beleélni magam.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2989) nubreed válasza jonnyjoker01 (#2988) üzenetére


nubreed
veterán

Én meg azt mondom adják meg mind két tábornak a választási lehetőséget és akkor biztos nem lenne vita. Annak is aki a TPP -t szereti és annak is aki a FPP-t. Csomó más játékban megoldott volt ez már sokkal korábban is.
De mindegy, már régesrég elfogadtuk, hogy first person nézet lesz és kész de így, hogy a third person cutscene -eket is kivették én szeretném hinni azt, hogy ettől függetlenül valahogy mégiscsak látjuk majd a karakterünket kívülről is néha, valamilyen formában. Amúgy hivatalosan már gender sem lesz. Úgy mixeled össze a karaktered ahogy akarod, hatalmas a szabadság. Ha már itt tartunk, nagyon remélem, hogy lesz lehetőség a végtagokat egyenként testreszadni pl. én nagyon szeretnék olyan karaktert akinek az egyik lába és karja teljesen kibernetikus, engem az ilyen dolgok fognak meg egy cyberpunk játékban.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2990) Cifu válasza nubreed (#2989) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ez nem így működik. A játékot egy adott nézetre fejlesztik ki. A Tomb Raider se nagyon működne FPP-ként, úgy a CP2077 se nagyon működne TPP-ként. Ha pedig mindkettőt bele szeretnék rakni, akkor élből lehetne a kameramozgást megcsinálni, halálba tesztelni, hogy ne maradj le a dolgokról. Vagy gondolj bele, hogy milyen az a helyzet, amikor Meredith az arcodba kiabál, avagy pisztolyt fogsz valakire. Ez FPP-ben adja a hangulatot... TPP-ben kevésbé...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2991) Prosector


Prosector
addikt

Nem vagyok gamedev, de ha a Bethesda a 2006-os Oblivionba bele tudta rakni a 2 nezetet, akkor nem hiszem, h itt annyira lehetetlen lenne.

Többek kozott azert is jott be jobban Skyrim, mint a W3, mert ott tudtam belso nezetben menni(W3 FPP mod nem az igazi, a karakterek eltunnek, ha kozel megyunk hozzajuk)

(#2992) mettek válasza Prosector (#2991) üzenetére


mettek
addikt

Nem tudom mennyire követtétek a kezdeti infókat de azért lett first person mert az implantátumoknak megfelelő képességeket kapunk a látásunkhoz plusz a hud is annak megfelelően alakul. Ezt tps-ben nem tudták megoldani.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2993) Cifu


Cifu
Topikgazda

A metró és a flat-head után még egy korábban látott elemet is butítottak: a 2018-as videóban volt mantis-blade falfutás. No ezzel nem találkoztak a játékteszten a gameradaros csókák, ezért rákérdeztek. Azt a választ kapták, hogy design okokból kivették a játékból ezt a lehetőséget.
Forrás

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2994) eL Geri válasza nubreed (#2981) üzenetére


eL Geri
őstag

A 3rd person cut scene-eket én is nagyon sajnálom!

(#2995) tomazin válasza Cifu (#2993) üzenetére


tomazin
veterán

De amugy nem igazan ertem az embereket. Ahelyett,h orulenek, h kapunk valami izelitot a jatekbol, ahelyett megy a hiszti mindenen, megerositve a cegeket, h ne mutassanak semmi preprod cuccot, mert csak siras van belole.
Pedig tok erdekes, annak aki nem a jatekiparban dolgozik, hogy miket otletelnek, mire elkeszul a kesztermek.

(#2996) Plazmacucci válasza tomazin (#2995) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A sírás mindig a túlzott elvásások felállításából következik, amit az emberek maguknak köszönhetnek. Ki kezdte túlhypolni ezt a játékot? A sírók.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2997) nubreed válasza Cifu (#2993) üzenetére


nubreed
veterán

Na ezt nem bánom viszont. Nem karra erősített pengékkel akarok harcolni egy ilyen játékban. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2998) Cifu válasza tomazin (#2995) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Az ilyenek miatt én nem hisztizek, csak információként közöltem.

A falon futás egyébként se hiányzott volna, a Flat-Head companiont nem nagyon ismertük (anno 2018-ban volt egy olyan info, hogy három kaszt lett volna, Solo (lövöldözés hangsúllyal), Netrunner (lopakodó-hackellős hangsúllyal) és a Tech (ő kapta volna meg a Flat-Headet egyfajta segédként, amely pl. egy lyukon bemászva kinyithatja az ajtót belülről és a többi - szerepjátékosként ez afféle Hunter (vadász) kaszt szerűség, csak éppen egy robot a segítőnk és nem egy hús-vér ragadozó)).

A metrózás egy kicsit fáj, mert az irtó hangulatosnak ígérkezett, és hát a 2018-as trailer is azzal nyitott.

Ami igazából fáj, hogy a jelen információk szerint az Empathy / Humanity vonal kimarad. Ugye a 2018-as videóban a cyberware beültetések csökkentették volna Humanity-t. Ez a Mike Pondsmith féle CP2013 / CP2020 vonalból származik, és pont egy morális kérdést vitt volna az egészbe, mely szerint nincs ingyenebéd, ha mindenféle szuperlátást és super-reflexeket akarsz, meg két lábon járó terminátor szeretnél lenni, akkor gyakorlatilag a lelkeddel fizetsz érte.

Na ez az a vonal, ami a jelek szerint kimarad, és én nagyon bánok...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2999) Cifu válasza Plazmacucci (#2996) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Azért ezzel vigyázz. A CDPR egy tőzsdén forgó cég. 2017-ben 100 zloty volt a részvényei ára, 2018 júliusban felugrott 200 fölé, 2019 januárjában pedig 300 fölé, most már 400 felett jár. Finoman szólva is brutális értéknövekedés - és ezt a CP2077 hype-nak köszönhetik.

Plusz információ: 2017-ben és 2019-ben is 100-100 millió zloty értékű részvényt dobtak piacra, 2020-ban most hirtelen nem tudom, hogy mennyit, vagy egyáltalán adtak-e ki, de 100 millió zloty most kb. 22 millió euro...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3000) jonnyjoker01 válasza tomazin (#2995) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Felkapottabb játékoknál mindig van hiszti. Csak indie játékoknál szoktam azt látni, hogy a közösség teljes mértékben támogató és ha valakinek valami gondja van a játékkal azt nem gyerekes módon közlik.

CP2077 esetében követem a subredditet, mindig van ok sírásra. Minden egyes nagyobb alkalmonál (demók megjelenésekor, dátumok közlésekor, csúszáskor, night city wire előtt és után stb...) van egy hangos kisebbség akik óvódásokat megszégyenítő módon irkálnak össze vissza.

Szerintem ez maga a játékos közösség hibája, tisztelet a kivételnek de szerintem normális emberek akik élik az életüket ilyenekkel nem foglalkoznak.

Hogy ne sértsem meg azt akit nem kell: itt a topikban nem láttam még ilyen kaliberű egyént, itt teljesen civil a hangulat a subreddithez képest :DDD Véleményt bárki nyilvánithat természetesen, ami gáz, az a "f#$k CDPR" kommentek amiért nem lehet hugyozni meg szarni a játékban (volt egy ilyen thread redditen :DDD:W).

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.