Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) tibaimp válasza Silverboy (#23999) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Silverboy: köszi, ezeket kipróbálom! :R

ratcache: nem emlékszem ilyenre, de megnézem majd, most így nem tudom, mert egyből nyomtam az enter-t az meg már töltötte is be egyből az utolsó mentést.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24002) proci985 válasza Cifu (#23976) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en egyebkent vegigmentem a jatekon 3as Bodyval es 4es Coolal, full hacker (int+tech) speccel. lvl31en nekimenni a level35 nomad endingnek elegge nehez volt :DDD.

tetejeben az RPG resz meglepoen jol mukodik, ha nem optimalis valaszokat keresel, hanem vegiggondolod, hogy mit szolna a karaktered. pl Judy egeszen Evelyn megmenteseig nagyon-nagyon utalt :DDD.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24003) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Srácok! 11-es, vagy nagyobb, RAM központi egységet lehet venni külön? Vagy van skill (pedig néztem, de nem volt egyértelmű) ami csökkenti a RAM költségét egy-egy műveletnek?
Ezt szeretném betenni, de amit találtam arany központi egység 10 RAM-ot ad max, ennek meg 11 kell, így gondolom nem futna le, ha jól értem ezt a hekkelés dolgot. :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24004) Cifu válasza tibaimp (#24003) üzenetére


Cifu
Topikgazda

A Deck (amit "'központi egység"-ként írsz) Base RAM-ja (cirka alap memóriamennyiség) csak egy forrása a memóriának. Ezt növeli az Intelligencia, sok-sok perk és még van olyan ehető cucc (RAM Jolt), ami növeli a RAM értékét. A Breach Protocol quickhack pedig csökkenti az adott célpont(ok)on a RAM igényét a következő quickhack-eknek.

Szóval nyugodtan rakd csak be azt a quickhack-et, tudod majd használni... :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24005) Cifu válasza keneseig (#23998) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Az Aim Down Sight a hülye elnevezése ellenére az irányzékkal való célzást jelenti, tehát azt, amikor a másodlagos egérgombbal a szemed elé emeled a fegyver irányzékát. Az Eagle Eye perk azt az időt hivatott csökkenteni, ami alatt a fegyvert a szemed elé emeled. Ezt egyébként egyes irányzékoknál látható "ADS -0,xx Sec" is csökkenti.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24006) tibaimp válasza Cifu (#24004) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a kimerítő választ :R .
Az Intelligenciát ezzel a build-el ki akarom maxolni, ez a terv + a Tárgykészítés

Még egy kérdés, ha szabad :B
Meddig érdemes/célszerű az Intelligenciát felperkelni a "kék" perkkel, ahol még valami fontos "sárga" perkre célszerű rátenni, illetve ki lehet-e húzni addig.
Csak mert például, az előző build esetében, a fegyverhasználatot kitoltam 20-ig, a testet is 20-ig, de kb. semmi értelme nem volt, eleve fel sem tudtam addig tolni. A max szint 16-17 lett, pedig már kb a fél világot kinyírtam 3x, annyira lassan fejlődik a végén.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24007) Jorus


Jorus
nagyúr

Tegnap megvolt az első "letérdelés", az eddig ~300 órában ez az első - 1.31-es patch-csel.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24008) Cifu válasza tibaimp (#24006) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Nem teljesen értem ezt a kék és sárga perk kérdésedet.

Egy perk akkor sárga, ha ki van maxolva, maximális perk számot raktál rá. Ahol csak egy szint van, ott egyből sárga lesz, ha raksz rá pontot, mmíg ha több szintes, akkor az első, második, stb. szinten kék színű, és a max. szinten lesz sárga.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24009) Jorus válasza Cifu (#24008) üzenetére


Jorus
nagyúr

Talán "kék perk" alatt a tulajdonságokat (attributes) érti (Body, Reflex, Intelligence, stb.), "sárga perk" alatt pedig a készségeket (perks), legalábbis, ha a kiosztható pontok színét nézzük, kék pont megy az attributesra, sárga pont a perksre.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24010) Cifu válasza Jorus (#24009) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ah so...

Ez esetben azt kell megnézni, hogy mi a cél. Hiába nem éri el mondjuk a Quickhack szintje a 20-at, attól még egy csomó hasznos perk csak 16-18-20-as szinten elérhető.

A fokozatosság elvét célszerű követni, hiába húzod fel 20-asra az Intelligenciát, ha a Reflex-re szükség lenne a lőfegyvereknél, vagy a Hidegvérre a lopakodás miatt.

Találd ki milyen karaktert szeretnél...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24011) tibaimp válasza Jorus (#24009) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jorus: azaz! Köszi a pontosítást! :R

Cifu: Bocsánat, nem fogalmaztam érthetően. :B
OK, közben eldőlt, Intelligenciát húzom 1x-ig, ahogy adja, Testet max 6-ig, hogy a nagy mesterlövész puskát tudjam használni. Reflex 14-16 még nem döntöttel el, a Tárgykészítés 20. A Lopakodás/Hidegvér, még nem tudom, de adok rá pár "kék" tulajdonság pontot.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24012) keneseig válasza Cifu (#24005) üzenetére


keneseig
tag

Köszi! A magyar megfogalmazása sem valami tökély.

(#24013) proci985 válasza tibaimp (#24011) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Pacificaban kell menni par kort ha ki akarod huzni.

talan az assault ami picit nehezebb, osszes tobbi relative gyorsan megy.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24014) tibaimp válasza proci985 (#24013) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az melyik "assault"? Én magyarul játszom, a "támadás" , mint az assault jelentése, nem nagyon illik sehova.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24015) proci985 válasza tibaimp (#24014) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

reflexen belul a puskak aga

valamiert az nagyon keves XPt ad a tobbi fegyvernemhez kepest

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24016) tibaimp válasza proci985 (#24015) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja, az igaz. Azért is akarom csak max 14-16-ig tolni, a többi fejlesztés megy másra.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24017) tibaimp válasza ratcache (#24000) üzenetére


tibaimp
nagyúr

De! Valóban ott voltak a tartalmak, ahol írtad:

De, rányomni így külön nem lehet, nyomkodtam én ott mindent, de nem történt külön semmi.
Mikor hazamentem, ott sem volt a tárolóban semmi ezek közül, amik benne vannak azt én raktam már bele:

hanem csak a kis plüssmaci, amit ír is, azt adta csak be:

ezt így viszont akkor nem értem :(((

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24018) proci985 válasza tibaimp (#24016) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

reflexet vagy az assaultot akarod 14-16ig tolni?

a lenyeg ugyis a fo stat, a tobbit meg szintre lehet hozni. reflex es int egyszerre meg redundans lesz, mindketto ugyanarra megoldas, tetejeben nem tudsz berserk / sandevistan comot hasznalni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24019) tibaimp válasza proci985 (#24018) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A reflexet akarom 14-16-ig (egyfajta biztonsági tényező --> ;] tuti gyilok)
A berzerk az kimarad most, elég lesz a Tárgykészítés és az Intelligencián belül a hekkelés, ezt se nagyon értem még :B mit, hogy kell fejleszteni, RAM meg egyéb.....kínai.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24020) keneseig


keneseig
tag

A Nemzeti Kibervédelmi Intézet oldala másnak nem ugrott fel Facebookon? És weboldalakat ajánlanak a hekkelés alapjaira. :D

(#24021) Evil Snowman válasza tibaimp (#24017) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Mert nem a tárolódban lesz, hanem a tároló ajtaja mellett jobbra található nyitott ruhás szekrényben. ;)

(#24022) Alpi.


Alpi.
addikt

Samurai koncerthez igazított komponensekkel így fest most :

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#24023) CPT.Pirk válasza Alpi. (#24022) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na ez szép! :K Amúgy egy Samurai koncertet én is megnéznék... :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24024) Vesa válasza CPT.Pirk (#24023) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Valamilyen extrém durva szer hatása alatt talán bevállalnék egy PonPon Shit live-ot is. :D

A tudomány a valóság költészete!

(#24025) Alpi. válasza Vesa (#24024) üzenetére


Alpi.
addikt

Bal vagy jobb ? :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#24026) tibaimp válasza Evil Snowman (#24021) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ott is néztem, és semmi! De azért köszi.

Alpi.: tényleg jól néz ki a karakter. :C

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24027) Jorus


Jorus
nagyúr

Az előző két végigjátszásban ez a szennyvíztisztítós helyszín/meló kimaradt. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24028) Alpi. válasza Alpi. (#24022) üzenetére


Alpi.
addikt

Thx srácok, nekem is tetszik ez az új VV ! - Vörös V ! :D :D
Jesszusom... most nézem, milyen "jól" megmaradt a pixel-tartalom a Png - Jpg átalakítás során... Ez bődületesen sza... izé gyenge. :D

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#24029) keneseig


keneseig
tag

2 kérdésem lenne. Van olyan shotgun amire lehet tenni hangtompítót? ill karddal lehet-e riasztás nélkül ölni? (pontosabban instant kill) Assault rifle hangtompítóval egész jól elvagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#24030) tibaimp válasza Jorus (#24027) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És miért maradt ki, be sem adta? Melyik fixer adja?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24031) proci985 válasza tibaimp (#24030) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hidden gem, nem fixer adja.

tele a varos eldugott pontokkal amiket fel lehet fedezni

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24032) Jorus válasza tibaimp (#24030) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ahogy Proci írja, rejtett gig, nem mutat rá semmi jelölés, fixer, semmi, csak most ilyen városban sétálósra vettem a figurát, és benézek mindenhova, gondoltam szétnézek itt is. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24033) pandras83


pandras83
senior tag

Tudtok valami modot Nexusról, amivel olyan loading screent kapok, ahol nem kell mindig ugyanazokat a híreket hallgatnom? A modolás gyakran azzal jár nálam, hogy többször el kell indítsam, mire el is tudom kezdeni a játékmenetet és olyan jó volna egy dumamentes loading screen.

Cyberfuck Patchrunner

(#24034) Cifu válasza keneseig (#24029) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Van olyan shotgun amire lehet tenni hangtompítót?

Nincs.

ill karddal lehet-e riasztás nélkül ölni? (pontosabban instant kill)

Hogy ne lehetne, csak magas Cool és Stealth kell hozzá, és persze reflex / body...
[Csak írd be a Youtube keresésbe, hogy Stealth Katana Cyberpunk...]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24035) Cifu válasza pandras83 (#24033) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Hát nem hiszem, hogy erre gondoltál, de olyan van, amely az összeset a Cyberpunk 2077 logóra cseréli le: [Disable Loading Cinematics]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24036) pandras83 válasza Cifu (#24035) üzenetére


pandras83
senior tag

Talán ez lesz az, köszi a keresést!

Írják is hozzá a kommentekben hogy: "oh my god finally i dont have to hear about the ladys burrito, youre a godsend THANK YOU"...But have you heard about the new Arasaka airship docked in Night City?

Sajna az a fajta vagyok, aki kikészül a repetitív dolgoktól.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#24037) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.

Ez a tábla, ami a loading screen alatt látható, merre van?
Tegnap keresgettem, de nem találom, pedig a holo reklámok alapján elvileg könnyű lenne beazonosítani a helyszínt...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24038) tibaimp válasza sixpak (#24037) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha benne van egyáltalán, és ez itt nem csak egy "concept art".

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24039) Cifu válasza sixpak (#24037) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Nos beletelt egy időbe, de megtaláltam, a helyszín maga megvan, de a tábla nincs ott:

Helyszín:

A tábla is megvan (pont ugyanúgy félszegen lóg), csak éppen nem az van rajta, hogy "Welcome to Night City", kicsivel hátrébb található meg, a vasút mellett:

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24040) sixpak válasza Cifu (#24039) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm, hogy fáradtál vele, meglátogatom a helyet azért.. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24041) keneseig válasza Cifu (#24034) üzenetére


keneseig
tag

Köszi!

(#24042) pandras83


pandras83
senior tag

Modajánló rovatunkban ma:

Extra Vehicle Controls - hozzáad pár funkciót a járművezetéshez: Le-felhúzható ablakok (sajna egyelőre hangeffekt nélkül), egérgörgővel szabályozható világítás (hogy tudtam eddig élni nélküle?) A "ködlámpát" vagy hogy hívjam - továbbra is a default billentyűvel lehet átkapcsolni, sajna erre nem gondolt a modder. Az ablakhúzogatásnak értelme semmi, de legalább jópofa, az immerziót mindenképp növeli. Létezik kontrolleres verziója is a modnak, de ott sajna egyelőre nem működik a fényerőszabályozás. Mindent nem lehet, ugye.

A Breach Protocol Autosolver megoldja helyetted a brícselést. 200+ óra után már nincs sok kedvem agyalni a játék egyetlen - és valljuk be - egy idő után unalmas fejtörőjén. Ez a cucc elfut a háttérben, megnyomod a beállított gyorsbillt ha a már a breach képernyőn vagy és tadaam! Note: ha időközben variálsz a brightnessel és/vagy a contrasttal, akkor érdemes újrakalibrálni, különben bemondja az unalmast.

Game Time Tweaks: A játékidőt lehet vele szabályozni, jómagam ezt használom a letölthető opciók közül: Flattens all time curve values, 1 ingame minute equals 1 real time minute. Ugye a nyílt világú játékokban nem véletlenül telik gyorsabban az idő, emiatt kicsit fura is néha moddolva játszani. Érdemes megnézni a többi opciót is.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#24043) tibaimp válasza pandras83 (#24042) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kár, hogy ezek a funkciók csak moddal érhetőek el, ez az ablak lehúzás a kocsiban, meg a többi, ez komoly. Tetszik. Faszán lehet a városban csak úgy krúzolni ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24044) Ovisbig


Ovisbig
tag

Tudtok ajánlani valami jóféle alternative outfit modot?
Elsősorban Judynak és Panamnek, utóbbinak egy jóféle fenékkiemelős ruci lenne az optimális... úgy volt, hogy várok a DLC-kre, de nem jönnek, meg ami jött az Johnny fantasztikus emós kinézete :U , semmi értékelhető.
Június 12-óta szünetet tartok, de már jönnek az elvonási tünetek, gondoltam a modok is adhatnak valami újat, viszont még modszűz vagyok :B , azt se tudom hol kell ilyesmit keresni.

(#24045) Cifu válasza Ovisbig (#24044) üzenetére


Cifu
Topikgazda

[Judy alternative clothes & fixes]
[Panam alternative clothes]
A files fül alatt találod a fájlokat.
Kitömöríted az általad kívánt fájlt ide:

Steam: ...\[steam könyvtára]\steamapps\common\Cyberpunk 2077\archive\pc\mod\
GOG: \[GoG könyvtára]\Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\mod\

Ennyi. Egyszerre egy legyen bent ruha, kinézet, stb. terén, de különböző modokat lehet keverni, nálam Panam például megkapta [Claire frizuráját] és a [Babyface] modot is, Judy meg egy nőiesebb ruhán túl (azt is már többször lecseréltem) már [nincs kivarva]...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24046) Ovisbig válasza Cifu (#24045) üzenetére


Ovisbig
tag

Köszi szépen! :R Ezzel eljátszogathatok egy darabig. :K

(#24047) Ovisbig válasza Cifu (#24045) üzenetére


Ovisbig
tag

Jól láttam, hogy Judy és Panam Bi verzióját is megcsinálták? :Y

(#24048) nincsnév007 válasza Cifu (#24045) üzenetére


nincsnév007
őstag

ilyenkor fáj a szivem hogy konzolon nem lehet modolni :D

jöhetne már az új játék plusz is :D

(#24049) Ovisbig válasza nincsnév007 (#24048) üzenetére


Ovisbig
tag

"jöhetne már az új játék plusz is :D"

Szerintem az lezárásként jön majd, előtte még az ingyenes és fizetős DLC-k jönnek (már ha jönnek), gondolom, mert a Witcher 3 esetében ez volt a sorrend.

(#24050) nincsnév007 válasza Ovisbig (#24049) üzenetére


nincsnév007
őstag

witchert nem tudom mert amikor azt már megvetem akkor abban már benne volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.