Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15051) Mercutio_ válasza radi8tor (#15050) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kátrányt köhög? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15052) radi8tor válasza Mercutio_ (#15051) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nemm, Facsén rakott fel egy képet valami szobor előtt áll. Kiköpott Constantine.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15053) etejedu válasza radi8tor (#15052) üzenetére


etejedu
őstag

Ritka egy hülye név.

(#15054) radi8tor válasza etejedu (#15053) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Melyikre gondolsz?

⭐ Stella

(#15055) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

(#15056) etejedu válasza radi8tor (#15054) üzenetére


etejedu
őstag

Jóreggelt!

Constantine - Konstantin.

Nem adnám a gyerekemnek. De van még egy pár név ami bizonyos körökben divat és a gyereket büntetik ezzel. (Legalábbis szerintem): Ráhel, Vendel, Paszkál ....

(#15057) radi8tor válasza etejedu (#15056) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nektek jó kávézást, nekem jó éjszakát. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15058) Mercutio_ válasza etejedu (#15056) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megapaszkál? :DDD

KV, GDP, és ne hagyjon el benneteket a remény! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15059) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

'Reggelt! KV nincs, marad energy ital, meg a punnyadás. Éjszakába tartó veszekedés asszonnyal rulez. :(

Live-Die-Respawn

(#15060) Tim82 válasza oriic (#15059) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lassan három éve vagyok együtt a barátnőmmel, de még nem sikerült veszekedni eddig.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15061) Mercutio_ válasza oriic (#15059) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor ez még friss kapcsolat? :D

Tim82: Temperamentum kérdése is, meg előélet, addigi (rossz) tapasztalatok, (ön) bizalomhiány, stb.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15062) etejedu válasza Tim82 (#15060) üzenetére


etejedu
őstag

Akkor nagyon toleránsak lehettek egymással.

Vagy láncon az asszony vagy pacsker vagy. :)

Hidd el robbani fog a bomba! ;]

(#15063) oriic válasza Mercutio_ (#15061) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4 éve együtt, egy éve házas...

Live-Die-Respawn

(#15064) Tim82 válasza Mercutio_ (#15061) üzenetére


Tim82
nagyúr

A barátnőm talpraesett csaj, hisz a tárgyalásos megoldásokban és nem szokta úgy gondolni, hogy csak neki lehet igaza. (Ja, meg toleráns a kockaságommal, hobbijaimmal szemben.)

Egyébként számomra is meglepő, hogy nincs veszekedés, mert régebben úgy gondoltam, hogy kb. szükséges velejárója egy kapcsolatnak, olyan nincs, hogy ne legyen súrlódás.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15065) Mercutio_ válasza oriic (#15063) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elkapkodtad :D

Tim82 : szerencsés vagy :K sokféle barátnőm volt a lobbanékony latinos mentalitásútól a hűvös északi jellegűig, és egyik sem volt buta csaj, de ha elindult a vezérhangya valahogy mindig lekapcsolt a logikai áramkör és... :Y Eleinte még naiv voltam és ész érvekkel próbálkoztam, de aztán taktikát váltottam ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15066) Tim82 válasza Mercutio_ (#15065) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem is sokadik merítés volt. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15067) etejedu válasza Mercutio_ (#15065) üzenetére


etejedu
őstag

Taktikát váltottál?
Fejtsd ki bővebben.
Nekem eddig az ész érvek vagy a kőbunkóm...

(#15068) bitpork válasza Tim82 (#15060) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az nem egészséges. Nincs is jobb mint egy békéltető lepedő akrobatika :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15069) Tim82 válasza bitpork (#15068) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szóval szerinted az egészséges, hogy csak akkor van önfeledt lepedőgyűrés, ha előtte jól leüvöltöttük a másik fejét? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15070) bitpork válasza Tim82 (#15069) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne ezt olvasd ki: annyit mondtam hogy ez egy plusz jó alkalom ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15071) Tim82 válasza bitpork (#15070) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig mintha indoklásnak írtad volna a második mondatot. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15072) Mercutio_ válasza etejedu (#15067) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemtom, de kb a passzív rezisztencia egy formája.
A lényeg, hogy előbb - utóbb rájön nincs kivel vitázni, egyedülmeg mmár nem érdekes :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15073) Qru válasza Magnum_ (#15004) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lehet ez a baj. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#15074) Melack válasza bitpork (#15070) üzenetére


Melack
veterán

De még milyen, pfff :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15075) Tele von Zsinór válasza Tim82 (#15064) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Mi (6 éve együtt) ezzel úgy vagyunk, hogy a fontos dolgokban egyetértünk, az apróságokon meg minek veszekedni? Dolgozunk mindketten, így is épp elég kevés időt töltünk együtt.

(#15076) Magnum_


Magnum_
nagyúr

respekt

I humbly and respectfully decline™

(#15077) Petyyyyy válasza Magnum_ (#15076) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Akkor inkább így, hogy még jobban üssön

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15078) Qru válasza Magnum_ (#15076) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

3 hónap alatt 30kg? Nem semmi... kicsit gyors ütemben nyomja.

#nincsbennetarcsi

(#15079) B-L-A-C-K válasza Tim82 (#15060) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ez tipikusan olyan kapcsolat ha egyszer lesz veszekedés nagy valószínűséggel vége is lesz a kapcsolatnak...Nálunk pont fordítva van, volt időszak mikor heti 3x szakítottunk...:) De már azért lenyugodtunk a több mint 10 év alatt...

(#15080) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Jelentem részleges látáskárosodást szenvedtem -> sok volt a dolog ma reggel a tegnap esti "duhaj" miatt, így kb fél tíz is lehetett mikor kilőttem munkahelyre, de abszolút megérte késni. Rég volt ilyen jó metrózós negyed órám na. :C
B-L-A-C-K Az ilyen heti többszörös szakításokkal teli kapcsolatok később általában elég jól alakulnak. :K
Kép. Nem neked szól, csak tetszik a sárkány.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15081) macilaci78 válasza Petyyyyy (#15080) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mert a hajlandóság mellett a gyakorlat is megvan a problémakezelésre. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15082) GabN73


GabN73
addikt

Jó sokat termeltetek vazze' :DDD

(#15083) Kiki18 válasza B-L-A-C-K (#15079) üzenetére


Kiki18
őstag

Mi 5 éve együtt,igen fiatalon jöttünk össze. Nem veszekszünk,viszont vannak nézeteltérések olyan dolgokban,ami egyikünkre sincs hatással(Pl. egy felmérés szerint az átfestett fal nagyobb munkakedvet ad,5%-al többet dolgozol tőle,szerintem ez baromság és hibahtáron belüli az érték,szerinte pedig ennek van logikája)

Ha komoly dolgokról van szó,ész érvekkel megvitatjuk és valamelyikünk enged. Kb 60-70%-ban én nyerek. Komolyabb veszekedések csak a leges leg elején voltak,de azok is ilyen sértődős gyerekes hülyeségek voltak,semmi komoly. :K

(#15084) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#15079) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem meg ha veszekednénk is, azt is meg tudnánk beszélni. Lehet, hogy az az ok, hogy mindketten felnőttek vagyunk és kb. a Tele Von Zsinór leírta módon állunk hozzá...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15085) B-L-A-C-K válasza Tim82 (#15084) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Félre ne érts, nem arra akartam következtetni az ilyen kapcsolat nem jó, csak rengetek olyan kapcsolattal találkoztam már hogy minden heepi több évig, 0 veszekedés, majd jön egyetlen egy darab és vége az egésznek...Szóval ez a két véglet van, vagy sokat veszekednek és így is szeretik egymást, vagy semmit és természetesen nagyon jól megvannak nélküle...:) Nálunk igazából az van, ami nem tetszik neki megmondja, én úgyszintén, és ebből szoktak kialakulni kisebb viták. De persze semmi komoly, én úgy el sem tudnám képzelni a dolgot hogy full papucsba van végig ő is meg én is...:)

Kiki18: "60-70%-ban nyerek" Látom már statisztikád is van erről...:D

[ Szerkesztve ]

(#15086) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#15085) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi eleve mindent megbeszélünk, nem szokott vitába fordulni a dolog. De messze nincs arról szó, hogy bármilyen problémát is a szőnyeg alá söpörnénk.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15087) LÁZ


LÁZ
addikt

Költözéses SALE: fiókos komód 5eft + ajándék tükör, szekrénysor 20eft

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#15088) Magnum_


Magnum_
nagyúr

black: nekem is volt pár olyan kapcsim az elmúlt 2 évben, hogy heti 3x breakup :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#15089) Dr.Zoo válasza B-L-A-C-K (#15041) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ennyi, Mókusbogár.... :D
Jó lett a gép a Faternak, tekeri büszkén... ;)
Júliusban szerveződik vmi mini topiktali Fatornyos faluban, Gödön, a méltàn (világ)híres Gödi rétesházban..
Valaki innen? Nincs még konkrét dátum, a júli 14-18ig esik nekem ki, akkor megyek nászútra a Mamával...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#15090) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Keleti pályaudvaron visszaállt már a rend vagy továbbra is a Déli helyettesíti a vonatok indulási/érkezési helyét?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15091) Melack válasza Petyyyyy (#15090) üzenetére


Melack
veterán

elvira.hu-n nézd meg, de tudtommal már helyreállt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15092) Tim82


Tim82
nagyúr

Ha valaki már vásárolt hasonló módon (akár pont innen) oprendszert: ez mennyire legális? (Mert ha arról van szó, hogy a mennyiségi licensze fel nem használt kulcsait adogatja el, az tudtommal nem az.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15093) Melack válasza Tim82 (#15092) üzenetére


Melack
veterán

Ekkora erővel a dippyforumról is vehetsz csak kulcsot. Ott nem kérnek semmi személyes adatot, amivel vissza lehetne élni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15094) Tim82 válasza Melack (#15093) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor gondolom, ez is ugyanúgy szürke zóna.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15095) Melack válasza Tim82 (#15094) üzenetére


Melack
veterán

Kb

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15096) sutszi válasza Tim82 (#15094) üzenetére


sutszi
veterán

A hardverapródoknak mi az álláspontja ezzel kapcsolatban? Lehet ilyesmit árulni? Mert ha tényleg szürke akkor elvileg le kéne venniük...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15097) Melack válasza sutszi (#15096) üzenetére


Melack
veterán

Majd föccert megkérdezzük erről, ha erre jár.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15098) oriic válasza Tim82 (#15092) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt ebből már vita, mert jelentettem ilyen hírdetést, de azt mondták hogy lehet. Holott szerintem meg nagyon nem. Kapsz egy kulcsot meg lemezképet? Hagyjon már.

"A Lemezképek és a Termékkulcsok közvetlenül a Microsoft-tól származnak." :U

Ha rákérdezek MS-nél kíváncsi lennék mit mondanának. (hm, rá is kérdezek inkább)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15099) LÁZ válasza oriic (#15098) üzenetére


LÁZ
addikt

jól teszed, az engem is érdekelne, mit szólnak :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#15100) Dr.Zoo válasza Melack (#15093) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ezt kifejtenéd nekem bővebben?? :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.