Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) DeFranco válasza sutszi (#14750) üzenetére


DeFranco
nagyúr

No de nem is 5 ezer az ára :D Jó forma, bőr felső rész, tetszik. Köszi a tippet, meg fogom nézni, mert kell egy ilyen cipő... bár az a velúr...

Nálam amúgy a cipő ott kezdődik, hogy 3-5 év. Van egy pár riekerem, az 5 éve nem hajlandó lerohadni a lábamról, volt már cipésznél talpragasztáson, de ennyi. Svájci márka, 2 gramm az egész cipő, járni benne álom, bárhova bármeddig elmegyek vele. 5 éve volt 15k. kb. 1 éve már láttam, hogy lassan vége lesz, égen földön nem lehetett akkor már ezt a modellt kapni, de pont a ferencieken a salamanderben szereztek nekem egyet valamelyik vidéki boltból, 20k volt, de megvettem kérdés nélkül. a poén az, hogy azóta tízszer nem volt a lábamon, az az öltönycipőm, mert a régi még mindíg bírja :D

a sportcipőm egy nike valami hervises készletsöprésből, fekete zárt bőr, nagyon jó, egy baja van, lamellás a talpa, ezért olykor nyikorog járás közben. ez szívás, nem tudok vele mit csinálni. valahol 5-10k között volt. vettem úgy 2-3 éve, semmi baja, az ujjak és a lábfej találkozásánál van meggyűrődve a két oldalon egy kicsit a bőr

a sárdagasztóm egy josef seibel, azt sem tudom hány éves, de 3 biztos megvan, semmi baja, tök jó állapotban van, még 1-2 évig elmegyek vele, valahogy 15k körül volt. ja, egy baja mégis van, most jut eszembe, a talpa a talppárnám alatt kopik, az a stopli szerű izé (bakancsok talpán van) az már tövig van kopva, szerintem az fog először kilukadni, de még nem most

az elődje egy panama jack volt, közel 30k körül, igaz az volt életem legjobb supportja, amikor garis bajom volt vele, de egy év után kilukadt a belső oldalán a talp és a bőr találkozásánál. hordtam még, de érted... ha lehetne kapni sem vennék legközelebb, pedig egyébként masszív cipő volt

igaz váltogatom és ápolom is őket, sarokkoptatót mindig használok, három nap egymás után nem veszem fel, de bírják is mint a fene, ha évre leosztom a cipőre költött keretemet sokkal bentebb vagyok mint a kínaiakkal. és mellesleg nem cseszi szét a lábam meg a tartásom.

@Mercutio_: erre megtanított Édesanyám. Szart nem szabad venni, az nagyon drága. Szegények voltunk, szűkösen éltünk, de ha vettünk valamit, akkor azt nagyon megnéztük, hogy jó minőségű legyen (nem drága! jó minőségű... nagyon nem ugyanaz) és szolgált, kitartott rekordideig.

Egy időben én is azt hittem, hogy okos vagyok, megvettem "inges" cipőből is ezeket az angelo litrico meg mittudomén üreges sarkú vékonytalpú digócipő borzalmakat, hogy húdeokos vagyok spórolok, sikíva dobtam be a sarokba estére. egy pár még mindig itt van a dobozban, semmi kedvem felvenni. jó vétel volt...

[ Szerkesztve ]

(#14752) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Vége. A mai melónak... Ideje volt.

Live-Die-Respawn

(#14753) Mercutio_ válasza sutszi (#14750) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gallus Niki nekem is bejön :K kár, hogy leszbi :O van tőlük egy szandál és egy belebujos velúr (utóbbi sajnos 3 évesen már beazik, a nagyobb baj, hogy ezt a modellt már nem gyártják)

DeFranco : Rieker is jó, az is van egy, 5. éves és még bírja, bár már az sem vízálló.
Angelo Litrico ingek jók, de nem túl tartósak ezért mindig évszak váltáskori learazasnal veszek ha van ami tetszik. Ami még jó az 1-2 nadrágok, a tartósság még kérdéses viszont ami fura, hogy mosás után fura foltokkal szárad amit nedves szivaccsal lehet le törölni (de azért, na)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14754) DeFranco válasza Mercutio_ (#14753) üzenetére


DeFranco
nagyúr

keverem a szezont a fazonnal, angelo litrico = azt hiszen C&A márka, nem arra gondoltam (nem véletlenül jutott eszembe amúgy, sok ruhám van onnan, nincs panasz a minőségükre, főleg nadrágok és pulóverek, inget goldenladot hordok általában, meg amit kapok)

hanem vannak ezek a mittudoménmilyen fantázianévvel illetett Silvio meg Angelo meg stb. cipők, kb. westend alsó sor, hegyes vagy kocka orr, kopogós üreges sarok, papírvékony talp, tudod szerintem mire gondolok. 10-15k és úgy van beállítva, hogy minden dzsigoló ebben jár... na azokból jöttem meg már nagyon, azt említettem

(#14755) GabN73 válasza Agostino (#14741) üzenetére


GabN73
addikt

Ez jó minőségű ciplellő. Vagyis állítólag. Tényleg, a bélésen kívül csak 2 problémám van vele:
a balos elején van egy nagyobb "kopás" vagy inkább dörzsölés nyom.
Illetve felül a száránál 1-2 helyen kopik (nadrágtól nem látszik), de erre is megkaptam a választ: boxoljam ki és nem látszik (ugyan úgy látszik)

Viszont tényleg nagyon kényelmes cipő, télen sose fázott benne a lábam. :K És nem is izzadt bele.

(#14756) Mercutio_ válasza DeFranco (#14754) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen cunda :K nekem 2 év után kopik a csuklónál az anyag "éle", pedig úgy saccra 1,5-2 hetente kerül sorra 1 ing.
A nacit amúgy imádom, vékony anyag mégis meglepően meleg, fekete, anyagában vékony csíkos mintával, jó zakóhoz, inghez, de pólóval is lehet hordani.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14757) Magnum_


Magnum_
nagyúr

beer&burger nevű hey a wesselényiben: meglepően jó!

I humbly and respectfully decline™

(#14758) GabN73


GabN73
addikt

Ha minden jól megy, akkor az Ikeában fogok dolgozni :DDD :C

(#14760) Magnum_ válasza GabN73 (#14758) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mesélj!

I humbly and respectfully decline™

(#14761) Ace owner válasza GabN73 (#14758) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát az bizony már nem gagyi diákmunka :D

Én meg jól megszívtam pénteken,elmentem adóhatósághoz, oszt bent sem voltak már :((

Galaxy Fold 4

(#14762) radi8tor válasza GabN73 (#14758) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez megvolt? :D

⭐ Stella

(#14763) GabN73 válasza Magnum_ (#14760) üzenetére


GabN73
addikt

Hát átmentem egy másik diákszövetséghez (EuDiákok), mert a másiknál szinte csak telefonos munkák voltak.

Itt meg egyből rátaláltam, küldtem e-mailt, rövid bemutatkozást, cv-t, mindent :DDD

radi8tor1
Remélem hasonló lesz, az nem akadály :D

(#14764) Petyyyyy válasza GabN73 (#14763) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez lesz a feladat: Rakjon össze egy szekrényt "b@zdmeg" használata nélkül! Még ki sem bontottad...ennyi csavar b_zdmeg? :DDD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14765) GabN73 válasza Petyyyyy (#14764) üzenetére


GabN73
addikt

Annyira nem vészes, az otthoni hálószobámat én legoztam össze egyedül (na jó, a franciaágyhoz kellett egy kis segítség) + egyik ismerősömnek is segítettem. :K
Ha egyszer rájön az ember, akkor megy az mint a karikacsapás :D

(#14766) B-L-A-C-K válasza Petyyyyy (#14764) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ezt mikor megvettem volt vagy fél nap mire összeraktam, pedig régen sokat legóztam...:D

(#14767) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#14766) üzenetére


GabN73
addikt

Mert nem tudtad a kilincseket hová rakni. Meg talán nem sniccerrel kellene nekiesni ;] ;] ;]

(#14768) B-L-A-C-K válasza GabN73 (#14767) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Inkább semmi...:D

[ Szerkesztve ]

(#14769) Petyyyyy válasza GabN73 (#14765) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Én is jó vagyok az ilyenekben, vagy legalább is annak mondom magam. Már messziról szoktam látni a megoldást, de mindig hagyom anyukámat, hadd szenvedjen vele, sőt kéri is, hogy ne segítsek, majd ő. :D Aztán "najólvan, csináld meg te" és persze addigra, már háromszor elolvastam a leírást, mert persze neki nincs rá szüksége. :))
Amúgy ez a jóslat egy Bödőcs műsorból van.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14770) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#14768) üzenetére


GabN73
addikt

Hát bántottalak én téged? :DDD

(#14771) Petyyyyy válasza GabN73 (#14770) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Majdnem megkérdeztem, hogy ez miben volt, de rögvest beugrott honnan ismerős. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14772) GabN73


GabN73
addikt

Valakinek nem kell egy Adidas stoplis? :)
Adok mellé egy bokavédős sípcsontvédőt is :)

(#14773) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!!

KV!! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14774) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#14773) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megvót ;] alvás már kevesebb :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14775) Melack


Melack
veterán

BKV! A ma reggeli csöcsfaktor eléggé alacsony :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14776) Mercutio_ válasza Melack (#14775) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ellenben popsi fronton szép volt a felhozatal :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14777) Petyyyyy válasza Melack (#14775) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Rossz vonalon közlekedsz. M4-M2 mindig jó a felhozatal.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14778) Qru válasza Petyyyyy (#14777) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bizony! Reggel is csak kapkodtam a fejem. :K

#nincsbennetarcsi

(#14779) Melack válasza Qru (#14778) üzenetére


Melack
veterán

& Petyyyy & Mercutio: Jah, nekem a 136E/M3 kombó jut. Még az 1es villamosban bizok :)
Munkahely már ok, ott mindig van valaki szép. :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14780) Petyyyyy válasza Qru (#14778) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Sőt, úgy két hete felettébb örülök, hogy ~ Móriczon lakom, egész pontosan valami lánysuli mellett. A lépcső tetején állva, olyan, mintha az összes kislány hozzám szaladna kiöltözve - vizsgaidőszak. :D És ahogy szaladnak fel a lépcsőn...tiszta Baywatch, csak itt nagyobb a kivágás. :DDD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14781) Mercutio_ válasza Melack (#14779) üzenetére


Mercutio_
félisten

M3-on utazom én is, városkapunál (vidéki macák), árpád híd (vidéki macák 2 ;] ), nyugati (vidé....3) és a klinikák környékén (ápolónők+medikák) szokott lenni felhozatal.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14782) Qru válasza Petyyyyy (#14780) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az tudom melyik suli. Voltam ott nyílt napon anno. 75% a lányok aránya. :C

#nincsbennetarcsi

(#14783) Melack válasza Mercutio_ (#14781) üzenetére


Melack
veterán

Én a másik végét kapom el mindig. Ott is szoktak lenni, de most elég gyér volt a felhozatal - ok, a 10:30as munkakezdés nem könnyíti meg a dolgomat :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14784) Petyyyyy válasza Melack (#14783) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azt hittem a 9-ces kezdés sem, de tévedtem. Sőt ezen a környéken szinte egész nap jó az ellátás. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14785) GabN73


GabN73
addikt

Nem is értem, hogy az ilyen minek hirdet albérletet...

Kb 5 napja írtam rá, hogy küldjön több képet, meg 1-2 infót, azóta is várom a válaszát... :DDD Csak e-mail van megadva :D

(#14786) Melack válasza GabN73 (#14785) üzenetére


Melack
veterán

Lehet nem nézi az e-maileket?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14787) GabN73 válasza Melack (#14786) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor adjon meg telefonszámot ne csak e-mailcímet :D

(#14788) Mercutio_ válasza GabN73 (#14785) üzenetére


Mercutio_
félisten

Albérlető szót ne is emlegessétek :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14789) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#14788) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

akarsz róla beszélni??? :)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14790) GabN73 válasza Mercutio_ (#14788) üzenetére


GabN73
addikt

Mi történt?

(#14791) Melack válasza Mercutio_ (#14788) üzenetére


Melack
veterán

Nincsenek jó tapasztalataid?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14792) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Mi történt? Akarsz róla beszélni? Nincsenek jó tapasztalataid?

(#14793) Magnum_


Magnum_
nagyúr

odaBASS

ill. a telefon akkor lenne tuti, ha WP futna rajta és nem hulladék android

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14794) Mercutio_ válasza GabN73 (#14790) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak a szokásos: Kezdetben megbízható, aztán elmaradások, aztán törölközőt bedobunk, + játsszuk a hülyét.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14795) Melack válasza Mercutio_ (#14794) üzenetére


Melack
veterán

Ááááá, értelek. Az tényleg gáz :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14796) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#14794) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Kiadtál Te vmit? Beszéljünk.. :D
Akarok venni egy kecót, pár éven belül...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14797) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Srácok, véleménykutatás:

Haversrác megy ki családostól pár évre közelkeletre projektezni, lehet kint is marad, de egyelőre ennyit látni előre. Holnap megyünk hozzájuk látogatni, meg megtudni a részleteket, gondoltam vinnék neki valami minimál csekélységet, amit magukkal tudnak vinni (ha akarnak) mint emlék tőlünk.

Ilyenek, hogy pia stb. nyilván nem, több okból, valami csekély értékű súlyú és terjedelmű dologra gondoltam, tényleg csak mint figyelmesség. Az sem baj, ha nem megvevős, csak nyilván kevés idő van az elkészítésére/beszerzésére. (kb. 1-2 óra)

Ötletek?

(#14798) Qru válasza DeFranco (#14797) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vmi jópofa pólót nyomass neki. Olcsó, gyorsan kész ha már kiválasztottad a képet. Könnyű, viheti magával és hasznos is.

#nincsbennetarcsi

(#14799) Magnum_ válasza Qru (#14798) üzenetére


Magnum_
nagyúr

autópolirozásra lehet, hoyg nem lehet lehetősége, de bútortörölgetésre is kiválóak az ilyenek :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#14800) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#14797) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valami jópofa bögre, sörös pohár....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.