Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) Qru válasza Magnum_ (#14799) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most miért?! Nekem is van ph!-s pólóm... ;]

mod:

B-L-A-C-K: Látom te se utaztál még repcsivel messzire... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14802) B-L-A-C-K válasza Qru (#14801) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért neked repülés után általában mindened eltörik? :) Pl ruha közé berakja nem hinném baja lenne...

(#14803) Qru válasza B-L-A-C-K (#14802) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor kb minden ccm számít a bőröndben. Már pedig egy bögrének nem túl jó a helykihasználása... Súlykorlátról nem beszélve.

#nincsbennetarcsi

(#14804) Petyyyyy válasza DeFranco (#14797) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ehhez egy csepp tapasztalat sem ártana valakitől, aki járt már ott. Ő tudná mi az ami nem olyan nagy tétel, de marhára meg tudja könnyíteni az életedet első alkalommal, ha van nálad.
Egy üveg erős pista vagy házi paprika...? A hazai ízek biztos hiányozni fognak. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14805) Magnum_ válasza Petyyyyy (#14804) üzenetére


Magnum_
nagyúr

már vártam a pista-paprika kombót, mint a legkreatívabb hungarikum :D

I humbly and respectfully decline™

(#14806) B-L-A-C-K válasza Qru (#14803) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaj egy ajándék bögrét nehogy már tudjon elvinni...:) Ilyen alapon adjon neki fogpiszkálót ajándékba...

(#14807) Qru válasza B-L-A-C-K (#14806) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gravírozva. Az is jó ötlet. :D

mod:

Petyyyyy: Ne is mondd! Kínában nem ismerik a tejet, sehol nem lehetett inni egy jó CaffeLatte-t. :(((

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14808) Petyyyyy válasza Magnum_ (#14805) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha már a pálinka kiesett... :DDD
Qru - Ez volt.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14809) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#14796) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is, lehetőleg a belvárosban, és occón, de jó helyen, hogy külföldieknek kiadható legyen, váro a tippeket :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14810) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Össze ne vesszetek már :D

Hárman vannak (papa-mama-pár hónapos csöpp), tehát olyan kell ami a) hárman tudnak használni a/2) nem kell használni, csak úgy van, mittudomén karikás ostor b) hármat tudunk belőle adni

póló nincs meg a keretből, egy még beleférne, de három kellene, bögre hmm... hmm... határeset, az a baj, hogy a közös múltunkban számos bögreajándékmörcsandájzfogicsomi van, szerintem náluk is annyira tele van a köcsögösláda bögrével mint nálunk

strong steve még akár jó is lehet, bár szerintem arrafelé is tudnak fűszerezni azé'

nem kell feltétlenül nagyon hasznos legyen, csak úgy elő akarok rántani valamit zsebből, hogy nesztekbaz+ nefelejcsetekel :DDD szóval csak lazán, semmi dráma.

(#14811) Magnum_ válasza Qru (#14807) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi se láttézunk többet. maradunk a hosszú kávénál.

amugy ki kell mennem OTP-be, ha neadjIsten, pihizni akarnál..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14812) Petyyyyy válasza DeFranco (#14810) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Esetleg egy kép a legutolsó közös összeröffenésről? :) Akár keret nélkül is, ha az nem elég óccó.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14813) Qru válasza Magnum_ (#14811) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Fesztivál.... megint?! Jó gyere. ;)

#nincsbennetarcsi

(#14814) DeFranco válasza Petyyyyy (#14812) üzenetére


DeFranco
nagyúr

amikor mi összeröffenünk, ott nem készülnek képek ;]

(amúgy true that, tényleg nincsenek képek, de így 30 fölött már összeröffenések sem)

(#14815) Magnum_ válasza DeFranco (#14814) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:(

figyu, nem csak összeröffenni kel, hanem azt fotókkal dokumentálni. alap! nekem már kezd kimenni a kameragomb a sok selfitől :DDD (csakviccvót)

Qru, megduma wazzuppon

I humbly and respectfully decline™

(#14816) Qru válasza Magnum_ (#14815) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja gondolkoztam is már h spam listára teszlek az instán... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#14817) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#14809) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

A 13.-ban most vett a melótársam, 44m2 6.3-misibe... (Kassák L. u.-ban)

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14818) Magnum_ válasza Dr.Zoo (#14817) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az egész jó, még akkor is, ha a kassáknak az árpád hid felé eső végében van.

I humbly and respectfully decline™

(#14819) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Budapest, 2014, gratulálok

[link]

Nem vagyok meglepve amúgy, saját tapasztalat is kb. ez, hogy vagy van a családban hentes, vagy nem eszel bélszínt, max. bélszín árban valamit, jó esetben hátszínt rosszabb esetben random valamit.

Halas témát anno félbehagytuk Mercutio_-val, kb. dettó ez a baj, jót meg frisset marha nehezen kapsz abból is (plusz a tech is hiányzik a háziasszonyokból de ez most más téma) a marhahússal meg átvágnak, mert azt még be sem tudod azonosítani. Meg tápos, meg állott, meg szar.

Aztán egyél rendeset, egészségeset, meg főzzél magadra (nem mintha az étteremben nem lenne ugyanez).

Csirke sem jobb, sertés sem jobb.

Áh... kivan a hócipőm, hogy egyszerűen pénzért sem lehet jó árut kapni, mert hiába fizeted ki az árát még úgy is átb.nak.

(#14820) LÁZ


LÁZ
addikt

valakinek van e otthon tréhóm-cisco modem/rúter kombós netje?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#14821) Magnum_ válasza DeFranco (#14819) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én imádom a bélszínt amúgy, de nagyon-nagyon régóta nem ettem étteremben se, mert kiba drága, ha tényleg jót akar enni az ember (vagy legalábbis azt hiszi, hogy jót eszik, ezekszerint)

botrány.

I humbly and respectfully decline™

(#14822) Dr.Zoo válasza Magnum_ (#14821) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nálunk Gödön van egy étterem, ettem már pár helyen életemben, de ott tényleg bélszín volt a bélszín....
De már manapság Ők is elkurvultak, drága lett, és kevés a választék...

(szerk: most nézem, a gugli is értékeli az éttermeket?? Beszarás... :DDD )

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14823) Magnum_ válasza Dr.Zoo (#14822) üzenetére


Magnum_
nagyúr

minden hely elkurvul egy idő után.

az általam sokszor dicsért Borneoban is volt áremelés, még kibirható, de pár száz ft-ot emeltek ételenként.

nem tudtam pénzt levenni az automatából, mert egy úr pont befoglalta előttem, de úgy hogy jajjgatott nagyokat és csak bámulta a monitort, én 8p után megkérdeztem, mi lenne, ha cserélnénk, én tudom, mit szeretnék, ráadásul fél perc alatt végzek is, továbbá kevésbé érek rá, mint -szemmel láthatóan - ő. a válasz nagyon kedves volt, azt mondja, most nagyon-nagyon benne van a dologban. az köszi, akkor pénz nélkül maradok.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14824) DeFranco válasza Magnum_ (#14823) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elmagyarázhattad volna neki igazán, hogy ez már új modell, hangutasításos, abba a pici lyukba kell bemondani, hogy mit szeretne, csak egyelőre konfigurálás alatt van a rendszer, szóval előfordulhat, hogy egész hangosan kell bemondani a kívánt opciót

(#14825) Mercutio_ válasza DeFranco (#14819) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, nemrég olvastam, hogy jövőre lesz nálunk Bocuse d'Or vagy mi az a nemzetközi főzőverseny, és gondban vannak a szervezők, mert nem tudják honnan fognak meglfelelő minőségű friss alapanyagot biztosítani.

De talán annó írtam én is, hogy angolra együtt jártam az MTA éttermének egy emberével aki elmondta, hogy nem sznobságból vesznek spanyol marhát, hanem azért mert a magyar szeleteknél még az azonos helyről vett alapanyagoknál is megtörtént, hogy sütés után különböző színe/mérete volt 1-1 szeletnek, aztán magyarázd el a 2 egymás mellett ülő vendégnek, hogy nem átqrod, hanem ez ilyen, "Ungarishe kunst" :DDD

Dr. Zoo: Arról priviben írhatnál picit bővebben (panel/tégla, távhő/gáz/mittomén, milyen környék, mennyi idős házak, lakóközösség, mekkora mák kellett hozzá, stb.):R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14826) oriic válasza LÁZ (#14820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem elvileg az van, csak most nem vagyok otthon.

Live-Die-Respawn

(#14827) LÁZ válasza oriic (#14826) üzenetére


LÁZ
addikt

közben a wifis topikban elsirtam a bánatom, de bedobom ide is, hátha tudsz vmi okosat te is :D

"üdv, adott egy Cisco epc3925 csoda, amin tréhómos net van (párom szüleinél), nekem egy tp-link wn821n stick-em van + egy tp link WR642g wifis rúterem is. A probléma a következő, sticken hol van net, hol nincs, hullámzik, mint a balaton, illetve ledobálja a cisco, vagy csak a hálóra tudok kapcsolódni, de net nincs.
Tudok e vmit csinálni, hogy folyamatosan legyen net?
Gondoltam azt is, hogy a saját rútert összekötöm a sziszkóval, és a sajátomon keresztül használom a stick-et, hátha stabilabb a dolog. Kérdés van e benne ráció?
ps. 1 szomszédos helységben van a cisco, illetve a net pedig 20/10es. a telómmal -z10- is ugyanezt játsza wifin, hol van hol nincs + ledobálás.."

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#14828) oriic válasza LÁZ (#14827) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hasonló gondom van nekem is. Időszakonként ledobálja a netet majd visszacsatlakozik rá, de van hogy egy két óra múlva megint ledobja. Nekem volt egy Linksys wrt54g routerem, azt rátoltam hogy arról menjen a wifi, de szerintem a cisco-val nem szerették egymást mert totál nem volt net ha a második routert is rákötöttem. Szóval nem találtam még megoldást rá, de ha te tudsz valamit, vagy ha kapsz választ szívesen meghallgatom. (btw ez a router-modem kombó ritka fosch szerintem)

Live-Die-Respawn

(#14829) LÁZ válasza oriic (#14828) üzenetére


LÁZ
addikt

:D , na igen, az a sziszkó cucc ritka nagy trágya, remélem a rúteremmel meg tudom oldani, ha nem, kénytelen leszek kihivni őket, hogy cseréljék ki vmi másikra, mert ahhoz sajnos több időt leszünk náluk, hogy ezt 2-3 hétig el birjuk viselni..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#14830) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Kis édes, megzabálom :D

[link]

Az egy másik kérdés, hogy belőlem valószínűleg hármat is összepakolna :))

(#14831) Melack válasza DeFranco (#14830) üzenetére


Melack
veterán

Vajon hányadik feketeövét szerezte meg?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14832) DeFranco válasza Melack (#14831) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem tudom, sőt, egyáltalán nem értek a karatéhoz, de ez nekem ez elég magas szintnek tűnik, ebben a korban meg főleg. :K

(#14833) lapa válasza DeFranco (#14819) üzenetére


lapa
veterán

azért kell érleltet venni és azzal nehéz sumákolni mert ott a csont, ott a faggyú meg ott a méteres darab egyben. azt még a magyar hentes se tudja ételfestékes disznófarokból megcsinálni. és nem drágább, mint a bélsziin (ami 9 pénzért sem olyan hejde különleges iizvilágú. persze nagyon finom omlós hús, de azért ég és föld egy 4 hetes állothúshoz képest - pedig a bélsziin se ezek közül a priima áruk közül való.

(#14834) DeFranco válasza lapa (#14833) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ö... az nem úgy volt, hogy itthon nem lehet kapni legálisan?

igen, tudom, naivügyfél, itt már akkor lehetett pult alól maracuját kapni amikor még fel sem fedezték amerikát, ok, csak érted, mi van ha valakinek meg olyan a gusztusa, hogy éppen akkor és ott nem t-bone-t kíván... vagy akármi, tök mindegy, nem a bélszín a lényeg, érted, hanem ugyanez van a libamájjal, a hurkával, a sertésszűzzel, a hallal, az akármivel, hogy nem az van, hogy bemegyek xy aztán tessék z forint lesz, és akkor friss, meg azt kapod amit kérsz, hanem nyomozni kell, meg gyanúsítani, meg ajándékkosár pirosbetűs napokon a hentesnek, hogy üzemszerűen működjön...

na ne már...

[ Szerkesztve ]

(#14835) lapa válasza DeFranco (#14834) üzenetére


lapa
veterán

mégis mitől lenne különleges, ha nem is különleges? akkor ugye semmitől, huss élménykonyha. amire nem kell vadászni az már döglött ügy. most ugye az egy szem reménybeli articsókát nevelgetjük otthon, hogy hátha majd egyszercsak lesz belőle olyan kialakiitású termény, amiben belül is van dolog. már most ünneplős abroszba meg ezüst eszcajgba öltöztettem a sziivem rá.

aztán valszeg egyik iccaka lerágja egy tizenkettő egytucat csáposszemű csiga az egészet, de most nem erről van szó.

(#14836) DeFranco válasza lapa (#14835) üzenetére


DeFranco
nagyúr

narancsot miért nem próbáltok? szezonja van.

(#14837) lapa válasza DeFranco (#14836) üzenetére


lapa
veterán

citrom és mandarin megvolt, megette valami tetűféle az egészet még féléretten. levontuk a megfelelő konzekvenciákat, nem a mi pályánk.

(#14838) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#14819) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ha húst kell venni, és jó minőségűt mindig Lehel piacon vásárolok, ott még sose csalódtam....

[ Szerkesztve ]

(#14839) Melack


Melack
veterán

Pesten hol van földhivatal? Ugye nem csak 3 kerületben????

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14840) Magnum_ válasza Melack (#14839) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bosnyák és budafoki út. mit akarsz intézni? mert attól függően kell "választanod".

I humbly and respectfully decline™

(#14841) föccer válasza Melack (#14839) üzenetére


föccer
nagyúr

Területileg illetékesbe kell menned. Melyik kerületben van az érintett ingatlan?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14842) Mercutio_ válasza Melack (#14839) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megint vettél egy lakást? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14843) Melack válasza Mercutio_ (#14842) üzenetére


Melack
veterán

& föccer &Saint_: Csak az elsőt, itt a 18ban. Majd a szerződést kell vinni érkeztetni ha már aláírtuk. Ha minden összejön,a héten meglesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14844) föccer válasza Melack (#14843) üzenetére


föccer
nagyúr

1. számú kell neked: [link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14845) Magnum_ válasza föccer (#14844) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:K

Melack: ügyvéd nem küldi/viszi be? :D

I humbly and respectfully decline™

(#14846) Melack válasza föccer (#14844) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm!

(#14845) Saint_: nem a mi ügyvédünk. Az ingatlan tulaja nem fizette a hitelt, bank meg jelezte, hogy vagy eladja, és betörleszt (cserébe elengedik a hitel egy részét), vagy elveszik. Előbbit választotta. Cserébe segítenek neki ezekben a dolgokban - ami nekünk jó, mert nem kell erre sem költeni.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14847) koxx válasza DeFranco (#14830) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez a légbox a karatéban... emlékszem azokra az MMA harcosokra akiknek ilyen előéletük volt. A thai boxosok a jiu jitsusok meg a kempósok összehajtogatták őket. De amúgy aranyos a kiscsaj :)

(#14848) radi8tor válasza koxx (#14847) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Formagyakorlat.

⭐ Stella

(#14849) koxx válasza radi8tor (#14848) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tudom, ennyire azért ismerem. Csak nekem ez mindig vicces volt.

(#14850) radi8tor válasza koxx (#14849) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kell rakni vele szembe valakit és akkor bemutatják egymáson. :P

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.