Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) bitpork válasza Tim82 (#15950) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak szőrösebb volt a melle mint Magnumnak :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15952) GabN73 válasza Magnum_ (#15948) üzenetére


GabN73
addikt

Mindenkiről most derül ki hogy nem true love? :DDD :( ...

(#15953) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, tudja valaki nálunk ki forgalmazza a dicota táskákat?
Esetleg kontakt oda?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15954) MurdR válasza Mercutio_ (#15953) üzenetére


MurdR
veterán

dicota.hu?

Aha, ez már nincs.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15955) albiosz


albiosz
őstag

Urak!

Óbudai Trófeában járt már valaki? Király utcában jártam már meg Margit körúton. Óbudainál is ugyanarra számítsak?
Ahogy nézem van egy comos és egy eus végződésű honlap, mindkettőn 3-3 étterem. Más üzemeltetné őket?

(#15956) Tim82 válasza LÁZ (#15786) üzenetére


Tim82
nagyúr

Efölött elsiklottam, elnézést. :B

Cisco, akkor gondolom, tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15957) rostasakos


rostasakos
csendes tag

Sziasztok!

Intel 915GAG laphoz melyik a legerősebb proci? Várnék az új konfig beruházásával...

(#15958) Tim82 válasza rostasakos (#15957) üzenetére


Tim82
nagyúr

A listában a legfelső.

De amúgy remekül választ lehet találni a Google segítségével, én is azt használtam, a "915gag cpu support" keresőszavakkal.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15959) Dr.Zoo válasza Tim82 (#15946) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Okok, akkor majd elviszem,,, :K
Most értem haza egy kis sütögetésről, semmi extra, kicsi szalonka, kis debreceni, kis HP, meg Dreher Bak. :D már teljesen jól vagyok, meek bubukálni... ;) majd holnap RE? KV-val.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#15960) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#15959) üzenetére


Mercutio_
félisten

KÁÁÁ-VÉÉÉ-Vééé-vééé!!!!!négy!!! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15961) DeFranco válasza Mercutio_ (#15960) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ne ordibálj, ne ordibálj, szétmegy a fejem :O

:P

(#15962) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#15960) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!!!

KV!!! :DDD

(szerk: azért nem írtam reggel, mert helyzet volt a faluban. Reggel hatkor, megnemerősített hírek szerint, F. Szarka, kiskorú bűnelkövető, előre megfontolt aljas indokból elkövetett öngyilkosságot hajtott végre. Információink szerint, az elkövető a helyszínen életét vesztette, a Falu tramszformátorára repülése közben. Több szemtanú látta, mikor fent megnevezett Szarka a 22 kV-os Émász OTR típusú trafó primer alu sinezése között széttárta szárnyát, és elhalálozott. )

(rövidebben: egy nyomi szarka berobban reggel 6-kor a falu egyetlen trafóján, ezért nem volt villany... :D )

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#15963) DeFranco válasza Dr.Zoo (#15962) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, harmadszori elolvasásra végre leesett, hogy F. Szarka nem egy szineséfmtolvaj, hanem egy madár.

(#15964) Dr.Zoo válasza DeFranco (#15963) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Gondoltam hogy képpel is illusztràlom, de az kicsit szvsz morbid lett volna... :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#15965) Mercutio_ válasza DeFranco (#15961) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minek iszik aki nem bírja? :D

Rólad viszont eszembe jutott, hogy van ez a Halkakas nevű hely (van náluk pontychips és malamuti baramundi) hét közben menü is (Qru, Saint_ feladat adott! :D) próbálta már valaki?

Dr. Zoo: A vidéki élet szépségei ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15966) DeFranco válasza Mercutio_ (#15965) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Néztük már mi is, fel van írva a listára, el akarunk oda menni. Amit olvastam róla, az nagyon szimpatikus volt.

A barramundijuk nem tudom honnan van, lehet magyar, lehet izraeli...

(szerk megkérdeztem, magyar a barramundi, még ismerem is a tulaj apját szegről-végről, ő is halazik, minden haluk magyar azt mondják)

...a pontychipssel viszont megvettek, kár, hogy nem lehet külön kapni, de azt mindenképpen meg fogom kóstolni (bár szerintem inkább rákérdezek, hogy lehet-e úgy variálni, hogy abból egy rendes adag öntettel meg körettel).

Tegnap este nem tartott sokáig a buli (kismamás lagzi volt, hamar itthon voltunk) de életem egyik legjobb barackpálinkáját ittam. Házi, majd meg kell kezdeni a bilaterális tárgyalásokat a tulajjal, hogy pár litert el akar adni nekem.

A kaja már nem volt ilyen jó, a sültek szárazak voltak a pörköltszaft meg konkrétan porból volt... volt is slozitámadás hajnalban.

A hangulat viszont marja jó volt. Szinte csak az éjjenazifjúpárt ismertük előtte, de tök jó arcokat ismertünk meg.

[ Szerkesztve ]

(#15967) Mercutio_ válasza DeFranco (#15966) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na, ilyen lagziban sajnos 1000 éve nem voltam, csak a tipikus gagyikajás, olcsósör - ramatyfolyóbor/vargapincészetespalackos, fogadalattropogacukor-vajkrémessüti, sz. r zene, bebaszcsizott vendégsereg, ki-kit rühell/milyen 1000 éves piti sérelme van, amihez "szerencsénk van" 1-2 évben 1x :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15968) etejedu


etejedu
őstag

Tudtok egy gyors receptet karajra amit nem nagy kunct megcsinálni és nem kell hozzá tojás?
Sütőbe raknám de nem akarom elbaltázni.

(#15969) DeFranco válasza etejedu (#15968) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kenyérlágos

amúgy válogass: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15970) föccer válasza etejedu (#15968) üzenetére


föccer
nagyúr

Sült csirkecomb, krumplipürével, vagy hagymás krumplival.

Fél óra, pofon egyszerű, laktató és nagyon finom.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15971) MurdR válasza etejedu (#15968) üzenetére


MurdR
veterán

dobj össze egy tojásrántottát :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15972) etejedu válasza MurdR (#15971) üzenetére


etejedu
őstag

Ezekben hol a karaj srácok? :F

A rántottán még gondolkodom. :DDD FŐLEG :U hogy nincs tojás...

[ Szerkesztve ]

(#15973) DeFranco válasza etejedu (#15972) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, hogy karaj? lecsós karajra keress rá, lerakod a karajszeleteket, rá a zöld, mellé tepsis krumpli, jóvilág

desszertre meg madártej

(#15974) etejedu válasza DeFranco (#15973) üzenetére


etejedu
őstag

ühüm...madártej... :U

Te most szívatsz.

Amúgy kösz.

(#15975) Mercutio_ válasza etejedu (#15968) üzenetére


Mercutio_
félisten

Só, bors, majoránna a karajra aztán bedobod sutozacsiba megszurkalod pár helyen a zacsit, hogy kijöjjön a gőz irány a sütő, utolsó 15 percre kibontod a zacsi tetejét, hogy kicsit piruljon a hús.
Köret meg ami szimpi vagy tepsiben 1 szinttel a karaj alatt vagy pl rizottó külön főzve.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15976) etejedu válasza Mercutio_ (#15975) üzenetére


etejedu
őstag

És olyat nem lehet hogy besózom olaj vagy/meg víz alá és bedobom és kész? Várom míg megsül?

Á inkább nem csinálom meg majd ha asszony hazaér! Utálom ezt nem tudok főzni de leginkább nem szeretek.

[ Szerkesztve ]

(#15977) Magnum_ válasza Mercutio_ (#15967) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tökéletesen jellemezted az átlagmagyar esküvőt

I humbly and respectfully decline™

(#15978) MurdR válasza etejedu (#15976) üzenetére


MurdR
veterán

Só-bors-fokhagyma> olaj, víz, sütő: nyamm.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15979) föccer válasza etejedu (#15972) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, hogy karaj? Hmm, akkor süt csirkecomb karajjal, mellé meg egy kis tojásos nokedli köretnek ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15980) Mercutio_ válasza föccer (#15979) üzenetére


Mercutio_
félisten

+ madártej! :DDD

Saint_:Elég szomorú, ja és persze az ultimate érv minden lagziban: XY-t Muszáj meghívni, különben sértődés lesz :D :W

etejedu:Mire gondolsz, körettel együtt a rakott cucc amit DeFranco írt olyan, és asszony is biztos örülne a meglepetésnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15981) Magnum_ válasza Mercutio_ (#15980) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az én esküvőmön ezért nem lesz 150vendég (a részemről)..talán még 50 se :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#15982) Mercutio_ válasza Magnum_ (#15981) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd a kislány kompenzál nyugi :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15983) föccer válasza Magnum_ (#15981) üzenetére


föccer
nagyúr

Te, meg az esküvő, így egy hozzászólásban elégé durván üt. Csodálom, hogy még nem dőlt be a szerver meg a teljes RIOS engine. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15984) Mercutio_ válasza föccer (#15983) üzenetére


Mercutio_
félisten

Saint_-ról nekem valamiért mindig a wall Street farkasa film ugrik be::DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15985) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hmm... köménymagleves és grillezett barramundi pirított zöldségekkel petrezselymes-citromos gremolatával és balzsamecettel :D

Másnaposságra a legjobb, mi kapható.

(#15986) GabN73 válasza DeFranco (#15985) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor kérnék belőle :DDD

(#15987) macilaci78 válasza etejedu (#15974) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tej sincs otthon? :W

Akkor rántott karaj! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15988) Mercutio_ válasza GabN73 (#15986) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is, pedig kutya bajom ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15989) Tim82


Tim82
nagyúr

2 db Hitachi SATA notivinyó eladó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15990) Magnum_


Magnum_
nagyúr

cigi vége!

I humbly and respectfully decline™

(#15991) radi8tor válasza Magnum_ (#15990) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na végre. :)

Rá sem kellett volna gyújtanod. ;)

⭐ Stella

(#15992) GabN73 válasza Mercutio_ (#15988) üzenetére


GabN73
addikt

De jó egyeseknek, én meg tök sz*rul vagyok, holnap számvitelből vizsgázok és nem tudok semmit se (még :D)

Saint_!

Úgy néz ki hogy nálam is csak 1 doboznyi vágy volt... :))

(#15993) LÁZ


LÁZ
addikt

Kindle fire-höz ért vki, van nálam 1, ami beleszaladt egy bootloopba, és újra kéne húzni..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#15994) föccer


föccer
nagyúr

Eladó garzont keresek Budapest, X, XVII, XVIII, XIX, XX. kerületében!

Köszi!

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15995) Kiki18 válasza föccer (#15994) üzenetére


Kiki18
őstag

Ment egy Pü.

(#15996) Magnum_ válasza föccer (#15994) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi amúgy a keret? mert nagy lehet a szórás. ill. mik az igényeid?

I humbly and respectfully decline™

(#15997) Ace owner válasza Kiki18 (#15995) üzenetére


Ace owner
addikt

Jó hogy látlak, melyik szövibe menjek robotolni? Múltkor volt róla szó, de azóta hátha sikerült megváltani a világot és van valami jobb alternatíva.. Júliusban kezdenék már, addigra érettségi is megvan. Vagy ha van más megoldás az is érdekelhet. :R

Utána nézek, köszi.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#15998) Kiki18 válasza Ace owner (#15997) üzenetére


Kiki18
őstag

:DDD
Én Universitas Bp-i szövetségében vagyok.Most gondolkodom egy Tropikáriumi ügyfélszolgálatos melón,visszajelzésre várok.
A másik amiről jókat hallottam az eu-diákok,de náluk nem vagyok tag.személyes tapasztalatom nincs. :(

(#15999) föccer válasza Magnum_ (#15996) üzenetére


föccer
nagyúr

6M plafon, ennek megfelelően nem túl magasan van a léc. :( 30-35 m2, szoba, konyha, fürdő. 1+ emelet, lehetőleg ne kelljen rákölteni. Ha a konyhabútor/gépészet benne van az árban, az kiváló lenne.

Kb ennyi, többet nem enged meg a pénztárcám. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16000) GabN73 válasza Kiki18 (#15998) üzenetére


GabN73
addikt

Én most náluk is bent vagyok, egész jó munkák vannak, csak egy ezres a tagdíj, amit az első fizudból vonnak le (universitasnál pedig 3 ezer)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.