Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) etejedu


etejedu
őstag

Szexmajommi? :))

(#14352) DeFranco válasza etejedu (#14351) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Klasszefemmi? :))

[ Szerkesztve ]

(#14353) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#14349) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A bormarketing ügyében egyetértünk. Sírva röhögök a hazai borokat futtató reklámokon. Egyetlen életszerű kép sincs bennük, ami meg nem hiteles, az nálam nem is megnyerő.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14354) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mi az a rádió? :DDD

Petyyyy: Nézd meg a cidert, gyakorlatilag 1-2 év alatt kiharaptak egy tetemes részt abból a piacbol amit egy fiatalos-sexy-divatos "romkocsmás" reklámmal a fröccs mint olyan is megtehetett volna és ezzel egy tisztességes reduktív rizling/irsai mennyiségnek stabil piaca lenne amire a borászatok mint tervezhető fix bevétel epithetnenek.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14355) etejedu válasza DeFranco (#14352) üzenetére


etejedu
őstag

Mellettem robbant fel egy ♥telefonfülke♥. uah uah!! :DDD

(#14356) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#14354) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Class FM-en ment reggel, ilyen retró nap volt, és benyomták ezt a f@szt...:)

(#14357) Melack válasza B-L-A-C-K (#14356) üzenetére


Melack
veterán

Még jó, hogy ma reggel nem hallgattam :) Mondjuk Balázsékat amúgy sem, lassan már a MusicFMet sem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14358) B-L-A-C-K válasza Melack (#14357) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én csak abban a ~10 percben hallgatom míg berek a melóba...:) Amúgy én csipem őket, mondjuk Balázs már néha tényleg nagyon elvan ájulva magától...

(#14359) Mercutio_ válasza Melack (#14357) üzenetére


Mercutio_
félisten

Max gazdasági rádiót néha.

B-L-A-C-K: Gondoltam, hogy ilyesmiről szól a dolog. Én arra céloztam, hogy nem is emlékszem mikor hallgattam rádiót utoljára, igaz nem járok kocsival, bár esélyes, hogy abban is inkább valami saját zenét tolnék, az egoista, netről összelopott poénokat elsütő "másorvezetőkkel" már úgy 10-15 éve tele a puttonyom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14360) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#14354) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Még csak pillantásra sem méltatom a cidert. Kóstoltam, nem jött be. Ez még nem is indokolná az utálatot, de az a style ami hozzá társul a kortársak által, na az lecsapja a biztosítékot nálam. A bort meg csak tisztán. Csütörtökre ígérte magát egy könyvtáros kislány és ő is szereti a száraz bort. :Y Be is táraztam hamar két üveg Csipkés rozét.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14361) DeFranco válasza Mercutio_ (#14359) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi reggel rádióra ébredünk (ébresztőóra esélytelen, azt rövid úton kinyomjuk, akár ötször is) aztán meg reggelihez is az megy. Jellemzően classFM egyébként, egész elviselhető a műsor általában, annak ellenére, hogy eddig a többi reggeli műsortól rövid úton kaptam lábrázást idegi alapon, meg úgy általában a rádióműsoroktól is.

Aztán egy időben rászoktunk a Jazzy-re de az reggelre éhgyomorra nekem kicsit tömény, bár egész szakszerű, de azt inkább már az úton hallgatnám, ha akkor hallgatnék rádiót. Félálomban hosszú távon kicsit zavaró mindig alapkamatra, hiányadatra meg standards&poors-ra ébredni. Meg a két wannabe tőzsdecápa gyerek hangjából is kicsillan néha a sötétség végtelen mélye, bár a mainstream médiában még ők elemeznek a legszakszerűbben.

(#14362) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#14360) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ő meg a csipkés tangát ;]

DeFranco: Én ilyenkor nyáron sokszor magamtól kelek, ha nem voltam ébren túl sokáig, de azért a droid tolja reggel finoman az reggeli dallamokat. Ami gáz, hogy én szundi helyett a kezdetektől a kikapcsra nyomok, mert gyorsan ébredek, egyszer volt, hogy igen későn feküdtem.... ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14363) DeFranco válasza Mercutio_ (#14362) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem olyan az ébresztőm, hogy egy matekfeladat helyes megoldását kell beírni ahhoz, hogy elhallgasson, ennek ellenére simán kikapcsolnám és visszaaludnék.

(#14364) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#14362) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Erről nem esett szó, de próféta szóljon belőled. :D Mondjuk a leírás pont a bugyingót nem említi. De nem emiatt lett a rozé, nekem nagyon is ízlik,

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14365) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én régen ezerrel toltam a class fm-et regel munkába menet, aztán tavaly ősszel átszoktam arra, hogy a saját zenéimet tolom. elegem lett a pofázásokból. rádiót sem hallgatok már, mert 5 percenként reklűm, meg pofázás. így CD.

most meg már munkába menet csa a madarak csicsergését meg az autók és villamos zaját ghallgatom :)

I humbly and respectfully decline™

(#14366) DeFranco válasza Magnum_ (#14365) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha már munkába menet... ma munkába menet szabályosan leordítottam a fejét egy biciklisnek

kb. minden reggel egy utcát lesétálunk a villamosig, járda, mellette persze úttest, kocsisorral. a mi utcánkkal párhuzamosan megy kb. 300 méterre egy komplett kialakított-felfestett bicikliút, szép széles.

tipp, hogy hol közlekednek a biciklisek tavasztól őszig? hát persze, hogy nálunk a járdán. jobb esetben csak csilingel a barom, hogy húzódjak le előle, majdnem még kérjek is elnézést, mert ő szabálytalanul a járdán óhajtja tekerni a szarát, rosszabb esetben elhúz mellettem, aztán vagy szakad a ruha vagy nem. már párszor megfogadtam, hogy az egyiket leverem a bicikliről és a nyakára is tekerem a vasat, de persze ez jellemzően megmaradt magamaban füstölgésnek

nem aludtam jól, sétálunk békésen, jön az egyik hajtáspajtás, nagyon komoly urbán cuccban, fixi, sztreccsnaci, kétpatronos gázálarc (sic!), nyomja a csengőt ész nélkül. leszarom, megyek tovább, itt te át nem mész barátom (ezen a részen még egy parkoló is van az úttest meg a járda között, ott simán ki is tudott volna kerülni).

de nem, csak nyomja. ordítva elküldtem a halálfa szárára elmagyaráztam neki, hogy merre van a bicikliút és hogy nem itt kellene a gyalogosokat basztatnia, erre természetesen csak annyi volt a válasz, hogy "te hülye vagy bazmeg". itt már nem emeltem a tétet, de legszívesebben utánavágtam volna valamit, csak akkor persze engem vesznek elő. van egy olyan érzésem, hogy nem utoljára láttuk egymást.

(ne legyen ebből vita, nincs bajom a kerékpárosokkal általában, de az agresszív, tolakodó, másokat veszélyeztető ki-ha-én-nem köcsögökkel van bőven. azt hiszik nekik mindent lehet csak azért, mert pedál van a lábuk alatt. miattuk köp ki mindenki ha meglát valakit biciklivel)

[ Szerkesztve ]

(#14367) Mercutio_ válasza DeFranco (#14366) üzenetére


Mercutio_
félisten

Váci úton - főleg befelé - ugyanez csak autósok között, pedig ott a bringaút, de az isten barmai megmutatják milyen f*szagyerekek.... :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14368) Magnum_ válasza DeFranco (#14366) üzenetére


Magnum_
nagyúr

engem naponta 2x csesznek fel a bringások. 1x akkor, amikor gyalog közlekedem -ugyanezért -, egyszer meg akkor, amikor autóval, mert egyébként az úttesten sem tudnak szabályosan közlekedni.

I humbly and respectfully decline™

(#14369) DeFranco


DeFranco
nagyúr

@Mercutio_ @ Saint_: ma_ nincs_ jó_ kedvem_ mert_ tegnap_ kicsit_ sikerült_ besörözni_ és_ nem_ aludtam_ túl_ jól_ de_ erős_ bennem_ a_ szándék_ hogy_ mostantól_ rendet_ teszek_ az_ utszánkban_ fene_ ezekbe_ a_ hülyékbe_

(#14370) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Sosem gondoltam volna, hogy ez a Djokovic gyerek ilyen jóarc is tud lenni. :)) Videjó

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14371) Magnum_ válasza DeFranco (#14369) üzenetére


Magnum_
nagyúr

everybody was kung fu fighting...

I humbly and respectfully decline™

(#14372) DeFranco válasza Magnum_ (#14371) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó, hát persze, tudod mi lesz ennek is a vége... semmi :D

sajnos ez ilyen intelligens ember csak kivételes esetben megy el a balhéig az igazáért, a tahó meg amikor akar, és így múlik el a világ dicsősége.

(#14373) oriic válasza Petyyyyy (#14370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez tetszett. :D Jó arc. :D

Live-Die-Respawn

(#14374) Magnum_ válasza DeFranco (#14372) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igen.. én tudom :(

kívánkozom is egy szép világ után.. amikor nekem külön utat tartanak fenn. vagy legyen repülő autók, mint az 5. elem c. filmben. csak kapjak egy saját légi folyosót. és akkor nem qrnám fel magam naponta többször.

I humbly and respectfully decline™

(#14375) Qru válasza Melack (#14327) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nincs kegyelem. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#14376) Magnum_ válasza Qru (#14375) üzenetére


Magnum_
nagyúr

linkeljétek már!

I humbly and respectfully decline™

(#14377) B-L-A-C-K válasza Qru (#14375) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látom huma ott is nyomul... :N

Tényleg tegnap PH! félisten lettem, de semmit se változtatott az életemen... :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#14378) Melack válasza Qru (#14375) üzenetére


Melack
veterán

Kirobbantottad az X. pH! véleményszabadság háborút, azért az nem gyenge. Huma hol nem? Mondjuk itt ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14379) Qru válasza Magnum_ (#14376) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

[link]

#nincsbennetarcsi

(#14380) Magnum_ válasza Qru (#14379) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem ez magas.

I humbly and respectfully decline™

(#14381) Agostino válasza DeFranco (#14366) üzenetére


Agostino
addikt

gyalogosként amerre én közlekedek nem találkoztam a járdán tekerőkkel, de az nem egyszer előfordult, hogy zebrán áthaladva majdnem nekemjött a biciklis. mert ugye rájuk nem vonatkozik a piros. amikor aztán persze színvakságuknak köszönhetően a motorháztetőn meg egyéb hardvereken találják magukat ők sírnak a leghangosabban. mellesleg ugyan ez igaz a motorosokra is. szarnak az alkotmányra, legutóbb amikor szombathelyre mentem fel is vettem mit művelnek előttem, mert már én sem hittem a szememnek. főutón, robogókaraván! mögöttük sor, de le nem húzódnak jobbra. út közepén az összes. lehet egyszer feltöltöm

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14382) DeFranco válasza Agostino (#14381) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sokkolót kellene feltölteni :D

(tényleg, az amúgy itthon legális?)

(#14383) Agostino válasza DeFranco (#14382) üzenetére


Agostino
addikt

azt hiszem legális csak éppen amit te megkapsz abban annyira kevés a töltet, hogy inkább csak felhúzod vele a támadót. anno akartam venni olyan boxert ami ütésre elsüti magát x ezer/száz volttal, de szakértőbb lehűtött, mondván ha meg is rendelem és bejön a vámra - itthon nem láttam - akkor engem vesznek elő. hagytam. marad a paprikaspray. az kajára is jó ha nincsen erőspista.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14384) DeFranco válasza Agostino (#14383) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na, azt viszont kellene venni... piacos, stb. forrásokon kívül hol lehet kapni ilyet? military shop?

(#14385) Agostino válasza DeFranco (#14384) üzenetére


Agostino
addikt

paprikát? military shop szerintem jó hely, de talán ilyen vadászboltokban is lehet kapni. ott is asszem a töltősúlyra kell figyelni meg arra hogy használat után ne vakarad magad a puhább részeidnél : ))))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14386) DeFranco válasza Agostino (#14385) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és a paprikaspray = gázspray, vagy van másfajta gázspray is ami legális?

(#14387) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Sziasztok!

Vasárnap délelőtt is nyitva tartó autómosót keresek fullos külső-belső tisztításra Újbuda, vagy Budafok területén.

Ki melyik céget ajánlja?

Üdv

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14388) Magnum_ válasza Agostino (#14383) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem van mindenem, de az autóban már csak a - kés gyűjtő és tényleg szakértő bátyámtól kapott - "zsebkést" tartom a kocsiban. azt lehet. rendőr persze már akart noszogatni érte, de nem tud. különben is kell egy zsbekés a kocsiba, hogy kiránddulás alkalmával tudjam vágni a mekis sajtburit.

I humbly and respectfully decline™

(#14389) GabN73


GabN73
addikt

Hahah, ma hívtak a cipővel kapcsolatban...
Hétfőre ígérték hogy kész lesz. De ha bemegyek és nem lesz kész elkezdek balhézni. :U Egy rohadt bélést nem tud kicserélni 3 nap alatt egy MO-n elég sok üzlettel rendelkező cég? :DDD

(#14390) DeFranco válasza DeFranco (#14386) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rágugliztam... már csak azt nem tudom, hogy CN vagy CS sprayt akarok... :DDD

(#14391) Petyyyyy válasza DeFranco (#14390) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Vegyé' mindkettőt, ne variálj. ;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14392) Mercutio_ válasza DeFranco (#14386) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt tudom, hogy a legális gyengébb, az illegális meg ütősebb és jó kutyák ellen is ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14393) etejedu válasza DeFranco (#14390) üzenetére


etejedu
őstag

Mi tartunk a cégnél illetve dolgozom is capscaicinnal, szó val én már immunis vagyok!

(#14394) Agostino válasza DeFranco (#14386) üzenetére


Agostino
addikt

maga a megoldás a gázspray. a hatóanyag lehet cn cs paprika cr (erősség szerint növekvő sorrendben)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14395) Qru válasza DeFranco (#14390) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Habosat vegyél, azt nem fujja olyan könnyen vissza rád a szél.

#nincsbennetarcsi

(#14396) Magnum_ válasza Qru (#14395) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hátte aztán gyors vagy

I humbly and respectfully decline™

(#14397) Qru válasza Magnum_ (#14396) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig nem is szaladtam. :D

#nincsbennetarcsi

(#14398) radi8tor válasza Magnum_ (#14368) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Engem a gyalogosok idegesítenek a járdán. Megyek előre kiszámítható irányba, de nem térnek ki, hanem az esetek 95%-ban nekem kell félre mennem. Ugyanez a helyzet, ha másodmagammal megyek.
Egyszer komolyan ki fogom próbálni mit reagálnak ha nem térek ki egy kapualjba, mint mindig..

⭐ Stella

(#14399) Petyyyyy válasza radi8tor (#14398) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Tuti elcsattansz és még a gyalogos lesz felháborodva. Figyelem az ilyen eseteket mindig. Szinte senki nem tér ki a bringások elől, meg(és el)várják, hogy kikerüljék őket. Én gyalog is úgy közlekedek, mintha autóban lennék. Bringás jön, akkor odébb állok, ha tudok, sőt még akkor is hátranézek előbb, ha egy nyugger mellett akarok elsétálni 290 km/ó sebességgel ( az ő nézőpontjukból mérve), nehogy nekem jöjjön valaki hátulról.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14400) radi8tor válasza Petyyyyy (#14399) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet félreérthetően fogalmaztam. Gyalog vagyok én is és a szembe jövő gyalogosok nem térnek ki.
Legyen ez járdán vagy plázában mondjuk.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.