Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14401) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#14400) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azt imádom mikor a zebránál megállok (természetesen olyannál ahol nincs lámpa) elengedni a kedves gyalogost, erre mutatja hogy én menjek, én visszamutatom hogy nem gyere te hiszen azért álltam meg, nem ő ragaszkodik hogy én menjek, elindulok, és erre ő is elindul.... :N

(#14402) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#14401) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, szuper, mikor megállsz, koptatod a féket, majd int neked a gyalogos, hogy menj nyugodtan. Kösz. :)

⭐ Stella

(#14403) Qru válasza Petyyyyy (#14399) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezért nem bringázok járdán csak bringa úton. Ha az nincs akkor meg közút.

#nincsbennetarcsi

(#14404) Tim82


Tim82
nagyúr

Ezekkel a gyalogosokkal mindig csak a baj van, akkor is, ha elengednek titeket, akkor is, ha nem. Minek vannak egyáltalán, nem igaz?

Hozzászólásom nyomokban iróniát tartalmazhat.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14405) Petyyyyy válasza radi8tor (#14400) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jaaa vagy úgy. Akkor mellőzni kell a borotválkozást, fel kell venni az apagyilkos-kasszafúró tekintetet és tuti ki fognak térni. :DDD Gyalogosokkal már nem vagyok olyan előzékeny, mint pl bringással vagy autóssal. Pont ugyanaddig tart neki is odébb menni, mint nekem. Néha el is tervezem, hogy én aztán tuti nem térek ki senki elől. De olyankor persze a kutya se jön velem szembe, meg túl régi reflex, hogy kitérek inkább én.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14406) B-L-A-C-K válasza Tim82 (#14404) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mesélte egy ismerősöm volt kint amcsiban, nem tudom már pontosan hol, és mondta elakart menni a boltba gyalog, el is indult, és 3 perc múlva már ott volt a rendőr, és elvitte, mert gyalogosan adott körzetben nem lehetett közlekedni...:)

(#14407) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#14406) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Autópályán ment? :D

⭐ Stella

(#14408) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#14407) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem éppen, ez egy lakóövezetben volt...

(#14409) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ipad minin hogy futna vajh'?

I humbly and respectfully decline™

(#14410) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#14409) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom, de remélem normális lesz mert otthon alig van Apple termék (iPad2, iPad Air, 2db iPhone 5S ;] ).

(#14411) Agostino válasza B-L-A-C-K (#14410) üzenetére


Agostino
addikt

szerintem az ipad 2 miatt lehetne maximum aggódni, a többi támogatott lesz szerintem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14412) B-L-A-C-K válasza Agostino (#14411) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen iPad2 necces, többin meg 100% támogatott lesz hiszen azok jelenleg a legújabb termékek így még 2-3 évig biztos megkapnak minden frissítést...

(#14413) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#14412) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ipad mini is, ami 1-2 éves cucc már?

I humbly and respectfully decline™

(#14414) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#14413) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az még valószínű megkapja...

(#14415) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#14414) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de hogy nem lesz rá rossz hatással? mint az ios7 az i4-re?

I humbly and respectfully decline™

(#14416) Ace owner válasza Magnum_ (#14415) üzenetére


Ace owner
addikt

Szerintem nem véletlenül lett az most így leakciózva..

Galaxy Fold 4

(#14417) Magnum_ válasza Ace owner (#14416) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pont ez az, hogy nincs akkora akcio rá, sőt. majd 1 éve ennyi az ára.

I humbly and respectfully decline™

(#14418) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#14415) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja hogy úgy, hát ezt így előre látatlanba elég nehéz lenne megmondani...

Memória kell majd neki szerintem, így olyan eszközökön fog normálisan menni amibe 1GB memória van...

(#14419) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Holnaptól lehet menni sört betárazni ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14420) Tim82 válasza Agostino (#14411) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az iPad 2 és az iPad Mini 1st gen hardveresen majdnem teljesen ugyanaz, talán a kamera meg az LTE képesség az, amiben jobb a Mini.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14421) Magnum_ válasza Tim82 (#14420) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ios7-el semmi de semmi gond nincs vele szerintem...
ehh, nem tudom.

I humbly and respectfully decline™

(#14422) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#14419) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Na végre valami jó hír. :C Leffe is barátibb áron van, de a Guinness-től még mindig befonom a szemöldököm.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14423) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#14422) üzenetére


Mercutio_
félisten

Barna Budweiser, a 2 angol sör, meg talán a literes barna axe ami engem "érint" ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14424) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#14423) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Budweisert is kóstoltam, de jobban hype-olták, mint amennyire ízlett. Tervezem már régóta, hogy egyszer kipróbálom ezeket a jobb kategóriás söröket, dehát mindig valami másra kőttöm a zsozsettát. Mára egy Ottakringer lesz, hacsak vérszemet nem kapok addig. Mindenesetre egs! :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14425) Magnum_ válasza Petyyyyy (#14424) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én beérem a pozsonyin az éjjelnappaliból 249-ért a Millerrel, meg az Aquariumban 390ért a pohár búzával.

I humbly and respectfully decline™

(#14426) Qru válasza Magnum_ (#14415) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sima i4-em volt és bőven használahtó volt ios7-el is. Jó röcögött néha de kibírható volt. Az sgs-em sokkal trébb állapotban volt ugyanennyi idősen szoftveresen.

#nincsbennetarcsi

(#14427) etejedu válasza Petyyyyy (#14424) üzenetére


etejedu
őstag

Emlékeztem szetint az Ott. Deutschlandban a 10 centes kategóriába tartozik.
Igaz rég vót má.
És természetesen lehet attól még igazán finom ser.

(#14428) Ace owner válasza Qru (#14426) üzenetére


Ace owner
addikt

Mit mondjak HTC-mről? Szegény nagyon öregecske, szeret elgondolkozni meg néha vannak nyűgjei.. Meg aztán ott van hogy szinte csak a fél kijelző működik és néha saját életre kel :DD

Galaxy Fold 4

(#14429) Qru válasza Ace owner (#14428) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

2 év után már majdnem földhöz vágtam azt a vackot. Pedig csak gyári frissítéseket toltam rá de csak egyre rosszabb lett. :( Végül behúzták tőlem a körúton aztán beköszöntött nálam az ájfon korszak.

mod:

El tudom képzelni milyen lehet az a htc... Cseréld le.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14430) Melack


Melack
veterán

A HDD-bayek külön laptopokhoz vannak, vagy vannak univerzális darabok?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14431) sutszi válasza Melack (#14430) üzenetére


sutszi
veterán

Típus függő...A forma, méret, kialakítás, és még a csatlakozó sem egységes.

Mihez keresel amúgy?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14432) Mercutio_ válasza Ace owner (#14428) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sokszor egy mindent ledúrás és szűz rendszer +normális launcher felrakasa után szárnyakat kapnak a vasak, bár a te htc+d más tészta.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14433) Petyyyyy válasza Magnum_ (#14425) üzenetére


Petyyyyy
addikt

390 a búza? Akkor oda el kell mennem egyszer. Egyébként én is beérem a mostanság megfizethetőekkel, csakhát a kíváncsiság.
etejedu Akkor jó nekik. Meglehet, hogy a drágább sereket katasztrófálisnak találom majd, fene tudja.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14434) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#14433) üzenetére


Mercutio_
félisten

POHÁR annyi, nem a korsó :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14435) Qru válasza Petyyyyy (#14433) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A pohár annyi, nem a korsó. Cserébe a felhozatal kárpótol. Csak a vip részleget kerüld el, tnap ott nyomult pl Dukai Regi pár kétes arccal.

#nincsbennetarcsi

(#14436) Ace owner válasza Mercutio_ (#14432) üzenetére


Ace owner
addikt

Itt a kijelző szar, meg a rom sem volt százas,de a lustaság nagy úr ugye.. :D
Talk 5H lesz hó elején elvileg, szóval még egy hetet ki kell húznom ezzel. Remélem elviszi valaki alkatrésznek, akkor kevésbé fájna anyagilag a dolog :(
Vagy ha tudtok független Iphone 4-et 40k körül szóljatok, de ilyen úgysem lesz..

Galaxy Fold 4

(#14437) Melack válasza sutszi (#14431) üzenetére


Melack
veterán

HP G62 - fel szeretném mérni, hogy plusz SSDvel mennyit tudok növelni az életén a kicsikémnek. Memória jó lenne, ha 8 Gb lenne, meg kellene bele egy másik wifi kártya, amúgy még jó :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14438) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#14434) üzenetére


Petyyyyy
addikt

O shit. Pedig már kezdtem megörülni.
Qru Köszi, hasznos info - skippelendők listája.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14439) sutszi válasza Melack (#14437) üzenetére


sutszi
veterán

Gyors ránézésre ebay-en látok hozzávaló keretet, de legalább létezik...Aprókon szét kell nézni.
Ahogy nézem sata 2-es portod van. A HDD helyére mehet egy SSD, a caddy-be meg a HDD. 8GB RAM-ot tudja fogadni... a wifi kártyát passzolom...
Szóval nagy elméleti akadálya nincs a dolognak. Inkább azt érdemes felmérni, hogy mennyit ér meg neked ez művelet és ez mennyivel növeli meg az élettartamát...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14440) Melack válasza sutszi (#14439) üzenetére


Melack
veterán

Mivel újra nem lesz keret, így nekem nagyon is. Amire kell, eddig tökéletes. Az akku más tészta, az mar csak max 1 órás. 4 év után mondjuk nem is csodálom.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14441) GabN73


GabN73
addikt

Saint!

VisionExpressbe van 20E Ft kedvezményem, állítólag napszemcsikre is felhasználható :K

(#14442) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#14443) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH! :)

KV!!!! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14444) radi8tor válasza Dr.Zoo (#14443) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó reggelt és hamarosan jó éjt! :)

Óvatosan a blogok kommentelésével. :P

⭐ Stella

(#14445) Dr.Zoo válasza radi8tor (#14444) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nem szoktam, de ez már a vicc kategória.... :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14446) Mercutio_ válasza radi8tor (#14444) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor most bezár a Ph? :Y :DDD

Gooood Morrrrning Vietkongsssss GDP! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14447) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#14446) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mókusbogár!

Szvsz valamit keversz, észak-korea emlékeim szerint, ahol megvannak szabva bizonyos dolgok... :DDD
(persze picit kínában, meg vietnámban is..)
De lehet, hogy itt a PH!-n is lesz ilyen, csak itt nem egy félisten lesz, hanem a modik(at) kell imádni... :D
(vagy megharcolnak mint a hegylakó, oszt' csupán egy maradhat... :K )

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14448) etejedu


etejedu
őstag

Jó reggelt!

Az egyik nagy bevásárló üzletben 20 hó 0% Thm-re lehet tv-t venni.
Szerintetek érdemes? Máshol ezen készülékek olcsóbbak?
Vélemény?

(#14449) Magnum_ válasza etejedu (#14448) üzenetére


Magnum_
nagyúr

érdemes lehet, a bank pénzét használni és nem egyben kifizetni.
én tabletet csak így vennék, mert annyira nem kell, hogy egyben fizessem ki.
ha tudod stabilan fizetni a törlesztőt persze.

bank pénze téma: megigényeltem a hitelkártyát, él a keret, még a kártyákat várom. otp lett a nyertes végül, hasonló kondik, mint máshol és nincs kedvem még máshol még egy számlát nyitni.

I humbly and respectfully decline™

(#14450) DeFranco válasza etejedu (#14448) üzenetére


DeFranco
nagyúr

valószínűleg megkapod máshol olcsóbban, bele szokták kalkulálni az elmaradt kamatot, vagy egy részét az árba. lehet pont ugyanott fogják valamivel olcsóbban adni ("leakciózni") ha lejár a 0% THM-es móka

persze ez nem törvényszerű, de jellemző. ha viszont emellett itt a legolcsóbb is, tehát nincs rajta rejtett "felár" akkor meg ügyfelet akar a cetelem/akárki szerezni.

mindenesetre ilyen dolgokat én nem vennék részletre, vagy van rá pénzed vagy nincs. ha nincs akkor ne költs erő felett, a hitel nem arra való, hogy fogyasztási javakat vegyél rajta.

@Saint_: :DDD leszmeccs :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.