Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) Bjørgersson válasza DeFranco (#14300) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, akkor ezek szerint nő vagyok.. baszki. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14302) Ace owner válasza Melack (#14295) üzenetére


Ace owner
addikt

A szép nőknek nem kell megtanulniuk :N

Galaxy Fold 4

(#14303) Melack válasza Tim82 (#14299) üzenetére


Melack
veterán

Töltő nálam is van,azzal nincs gond. Amúgy nekem jobban tetszik, mint a 8.0. A többit meglátjuk.

Ace: Az ok, és a többiek?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14304) Bjørgersson válasza DeFranco (#14300) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hova pakoltad azt a sok finomságot? :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14305) DeFranco válasza Ace owner (#14302) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#14306) Tim82 válasza Melack (#14303) üzenetére


Tim82
nagyúr

Végre feleslegessé vált a Quick Settings, van normális gyorssáv (nem az értesítések izgatnak, hanem a gyorskapcsolókból pont azokat tették könnyen elérhetővé, amik kellenek nekem), meg tényleg van értelme a micro SD-nek. (Utóbbiban az Android meg épp lép egy nagyot vissza a KitKat-tel.)

A Drive+ ingyenessé tétele biztos nagyon nagy plusz a legtöbb embernek, kivéve pont engem, eddig sem használtam sokat a navit. :B

Viszont egy csomó átgondolt apróság, finomhangolás van benne, ami bejön. Csak ez az akkuhasználat...

Ja, meg kár, hogy itthoni lokalizációval nincs quiet hours, az kellene. Ezt konkrétan iOS-on, meg a droidos Motorolákon is szeretem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14307) Ace owner válasza Melack (#14303) üzenetére


Ace owner
addikt

A többiek tanulják meg, helyes! Akinek nem áll előnyösen ne vegye fel. Nem is értem a DeFranco által illusztrált emberkék hogy tudnak ilyet felvenni..

Galaxy Fold 4

(#14308) GabN73 válasza Melack (#14286) üzenetére


GabN73
addikt

Ne is mondd.

Ma 4-re mentem interjúra, 7 ember közül 3 tanult felsőoktatásban, a többi 4 pedig még csak most érettségizik.
Azt ígérték, hogy 1 órán belül kap sms-t vagy felhívják, akit felvettek.
Nos én se sms-t nem kaptam, se nem hívtak, igaz telefonáltam, lehet foglalt voltam. :U

(#14309) etejedu válasza GabN73 (#14308) üzenetére


etejedu
őstag

Ezt elqrtad! ;]

[ Szerkesztve ]

(#14310) GabN73 válasza etejedu (#14309) üzenetére


GabN73
addikt

Nehéz volt elb*szni, nem is értem miért nem hívtak vissza :U

(#14311) Petyyyyy válasza GabN73 (#14310) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Há' mer' túl okos vagy.
Spoiler alert!
Szerencsére ez a veszély engem nem fenyeget. Mármint nem vagyok (még) túl okos sem, és a jövőbeli munkahelyem a jelenlegi is, ott meg szükség is van egy diplomás munkatársra. Szerencse fiának érzem magam.
Így jó? :D

Most rendeltem egy pizzát a Forte-ből, kíváncsi vagyok milyen lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14312) DeFranco válasza Petyyyyy (#14311) üzenetére


DeFranco
nagyúr

SPOILER!

kerek

[ Szerkesztve ]

(#14313) GabN73 válasza Petyyyyy (#14311) üzenetére


GabN73
addikt

Háddenyagyon okos vagyok, én meg egy csaj "öltöztünk" ki, rajta fehér ing-fekete szoknya-fekete cipő kombó volt, rajtam meg causal szintű cucc... Mindenki más póló-rövidgatya :D

(#14314) Petyyyyy válasza GabN73 (#14313) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hmm hát tényleg rövidgatyában kell menni interviewra...feltéve, ha az ember fagylalt/lángosárús lesz. :DDD Ha tényleg a platónyi eszed miatt nem vesznek fel, az csakis a te hibád. Te tehetsz róla, minek tanultál annyit?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14315) DeFranco válasza GabN73 (#14313) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gyümölcsszedésre jelentkeztél?

(#14316) GabN73 válasza DeFranco (#14315) üzenetére


GabN73
addikt

Hát arra fogok inkább... :U

Mai kocsiadag is megvolt: Deáknál svájci rendszámos Aston + Újszásznál egy 6.2-es Chevy Camaro :)
1 héttel ezelőtt az Egressynél (ahol a Ferkát láttam) pedig egy R8 spyder ... :))

(#14317) Ace owner válasza GabN73 (#14316) üzenetére


Ace owner
addikt

Minap láttam fekete FF Ferrarit, nem arról meséltél múltkor?

Galaxy Fold 4

(#14318) GabN73 válasza Ace owner (#14317) üzenetére


GabN73
addikt

A-a, én egy Rosso Corsa színűt láttam :)

Amúgy vicc, hogy nincs értelmes diákmeló :U
Mindenhol callcenteres munkák, bruttó 584-ért, vagy jutalékkal együtt 700-ért...

(#14319) Melack válasza GabN73 (#14318) üzenetére


Melack
veterán

Kimenősökre mindig szükség van.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14320) GabN73 válasza Melack (#14319) üzenetére


GabN73
addikt

Bocsi, de mi az a kimenős? :D

Szakmai gyakorlatra meg még nem mehetek (bár az is vicces bérezéssel van ellátva), még nincs szakirányom... :U

(#14321) Ace owner válasza GabN73 (#14320) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha találsz valami jó melót szólj, nekem is kéne nyárra majd.. Szövetségben vagy?

Galaxy Fold 4

(#14322) GabN73 válasza Ace owner (#14321) üzenetére


GabN73
addikt

Universitasban vagyok jelenleg. De egyelőre semmi jó meló, bár jobb ha beletörődök hogy 700 bruttónál nem lesz több egy átlagosabb melóhelyen... :))

(#14323) Ace owner válasza GabN73 (#14322) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha nem kell sokmindent csinálni jó az.. :DD De a tescoban való robotolásért tényleg kevés.. :U

Galaxy Fold 4

(#14324) bitpork válasza GabN73 (#14322) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Neked ennyi jut. Universitas - ha csak neveben kulonbozik a tobbi diak melokozvetototol akkor olyan 1100-1200 korul szamlaz.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14325) Mercutio_ válasza Melack (#14295) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt nem tudom, de 1-2 legging segít reggel felebredni :DDD

DeFranco : Harcsafasirtot hol mérik és hogyér?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14326) Melack válasza GabN73 (#14320) üzenetére


Melack
veterán

Mikor te hívod fel az illetőt - pontosabban egy automata, te csak egy script alapján dolgozol. Több fajtája is van. Ha érdekelnek a részletek, csak szólj.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14327) Melack


Melack
veterán

Azért az aranyköpés topicban is forr az élet. :/ Qru, mit robbantottál ki :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14328) DeFranco válasza Mercutio_ (#14325) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jól kell hozzá házasodni :D

Anyósom csinálta, harcsából meg fasírtból gondolom :D

Ők amúgy hallal foglalkoznak, így értelemszerűen rengetegszer van hal a menüben, és 6x10^23 módon el is tudja készíteni. Az egy másik kérdés, hogy meglepődve tapasztaltam (előtte én is csak kétévente karácsonykor láttam halat) hogy kb. ugyanannyiból tart halas ételt készíteni, mint valamit pl. csirkemellből, csak itthon előbbi hanyagolva van. Pedig nem kellene.

(#14329) GabN73 válasza Melack (#14326) üzenetére


GabN73
addikt

Hát a nagy része ilyen volt, amit eddig néztem, agy utánakérdeztem. Hideghívásos - amikor ugye akit hívsz már vásárolt / érdeklődött a cég által kínált termék/szolgáltatás iránt
Meleghívásos - amikor random embereket b*sztatsz hogy milyen jó lenne nekik ha megvennék a terméket/válaszolnának pár kérdésre.
Ami még kicsit lehúzó lehet az a jutalékrendszer. Most ahol voltam, ott óránként 1,5 terméket kellett volna eladnom, hogy megkapjam a 700 bruttót. Ha még sokat melózok+sokat adok el, akkor akár lehet 770 is :U
Nyitok én is egy call-centert, eldolgozgatnának a diákok szinte ingyen.

Bárki tud részmunkaidős melót, az szóljon.

Augusztustól tudnék rendes melót, 200-250-es fizuval. Jogsi kell hozzá meg egy kis kommunikációs késég. Kapnék szolgálati kocsit meg telót is... :))
Csak H-P napi 8 óra lenne, ami nem fér bele nekem :(

(#14330) Ace owner válasza GabN73 (#14329) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem belefér, mikor hol :DD

Galaxy Fold 4

(#14331) Melack válasza GabN73 (#14329) üzenetére


Melack
veterán

Pont fordítva. A hideg az ismeretlen.

Ez nettó vagy bruttó bér? Ha nettó, még érdekelne is :D

mod : ha legális, akkor jó bér. De ez nem nyugis 8 órás meló, az fix

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14332) GabN73 válasza Melack (#14331) üzenetére


GabN73
addikt

Ja tényleg, fordítva.

ŐŐŐ, azt mondta a srác, hogy ezt kézbe kapám :)

Ace owner
Augusztustól lenne a munka, és lényegében egy bortermelőnek lennél a területi képviselője. :K

[ Szerkesztve ]

(#14333) Ace owner válasza GabN73 (#14332) üzenetére


Ace owner
addikt

Az nem jó, megcsapolom a készletet :DD :C

Galaxy Fold 4

(#14334) Tim82 válasza GabN73 (#14332) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vagyis vagy megkapod, vagy nem, de legalább ha át akar bacni a fizuddal, akkor nem tudsz kihez fordulni, mert nem bejelentett meló. Jó lesz ez. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14335) Melack válasza Tim82 (#14334) üzenetére


Melack
veterán

De akkor is jól hangzik a 250k+kocsi+telo. :)

Anno valami hasonlót ajánlottak nekem is, csak a tankolás lett volna saját költségén :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14336) Tim82 válasza Melack (#14335) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze, hangsúly a hangzik-on. :K

Amúgy mondtam én olyat, hogy nem lesz jó? ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14337) radi8tor válasza Tim82 (#14336) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bizony, aztán első fizetésnél jönnek a meglepetések.
Vagy, amikor egyik napról a másikra mondják viszlát.

⭐ Stella

(#14338) B-L-A-C-K válasza Melack (#14335) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jól hangzik elsőre majdnem az összes ilyen...Egyik ismerősöm is volt hasonló helyen, csak az volt a baj nem fix volt a 200-250, és mivel nem teljesített valami feltételt (ami lehetetlen lett volna), így kapott 80 ezret és heló szia...:)

[ Szerkesztve ]

(#14339) GabN73 válasza Tim82 (#14334) üzenetére


GabN73
addikt

Bejelentett. :K

Szombaton lesz "borvacsora", tudom hogy merre lesz a srác. Bár én nem hiszem hogy megyek, de megadta a számát, szóval... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14340) GabN73


GabN73
addikt

Valaki fogyasztóvédelemben jártas?

Kezdem unni, hogy még mindig nem hívtak a cipővel kapcsolatban :U

Amikor leadtam azt mondták hogy 1 hét max, majd menjek vissza. Másfél hét múlva visszamentem, közölték hogy hopsz, még el se vitte a cipész, majd elviszi holnap. Egyszer felhívtak, hogy majd lesz valamikor talpbetétem, azóta semmi. :U

(#14341) Mercutio_ válasza DeFranco (#14328) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondoltam, hogy asszony vonalán jött, de azért reménykedtem, hátha :D
Ha lesz tali azért valami hasonló érdekességet hozhatnál ;]

Mi sokat járunk ősztől tavaszig Dunakeszire és tavaly óta átszoktam a hekkről a pisztrángra, ízletesebb, meg nem akkora lób...ó darabok és nem sokkal drágább :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14342) etejedu válasza GabN73 (#14340) üzenetére


etejedu
őstag

Hivd fel az eladót most! ;]

Amúgy ha ajánlhatom ne a pénzre hajcsá' , hanem keress szakmádba vágó gyakornoki állást!

[ Szerkesztve ]

(#14343) LÁZ


LÁZ
addikt

Költözés miatt továbbra is eladó pár bútor, ha vkit vagy ismerősét érdekelheti

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#14344) GabN73 válasza etejedu (#14342) üzenetére


GabN73
addikt

Ahogy már írtam, szakirány nélkül nehéz gyakornokit találni. Otthon lenne, igaz nem teljesen szakmába vágó, de haza meg nem akarok menni nyáron. :)

(#14345) DeFranco válasza Mercutio_ (#14341) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kóstolnád a füstölt barramundit (hívjuk ausztrál sügérnek úgy nem annyira fancy) véged lenne :D

Innen a fórumról is van olyan, aki 20-asával rendeli, meg munkatársi körben sem tudunk annyit hozni, hogy ne fogyjon el, pedig nem olcsó, sőt, füstölt vadlazac árban van, de úgy viszik mint a '60-as években a banánt :D

Vendégek jönnek alap, hogy bekeverünk kis majonézzel - lila hagymával úgy egy liternyi mennyiséget pirítósra -bagettre krémnek, az úgy el is fogy az este közepére, és még kérnének a drágák. Ha adnánk... kunc.

A másik ilyen a halchips, ami gyakorlatilag a hal hasa aljából a picit kövérebb rész (nem az a rossz halzsír, csak nem épp száraz) ez lehet pontyból is akár, ha amúgy jó minőségű a hal, csíkokra vágod, fűszeres kukoricalisztben megforgatod, bő olajba vele, mire kihűl egy szem sem marad. Esküvőn volt ilyen, tippelj mi fogyott el leghamarabb egy olyan közönségnél, aki amúgy "nem szereti a halat" :DDD

Na persze én csak élvezem a helyzetet, semmi nem az én érdemem belőle, én csak csipegetni tudom a pozitív externáliát :)

(#14346) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudtok hétköznapra estére egy két órás melót?

Live-Die-Respawn

(#14347) etejedu válasza DeFranco (#14345) üzenetére


etejedu
őstag

Nálam is megvan a halgyülölet. Eredet: 1984 ovi: zsiga csomagtartójában tárolt harcsa 55C fokon érlelve szabadon.
Bár eszem halat( nem ünnepnapokkor) .
Egyszerűen némely fajtától hányingerem van.
Ha valaki jól elkészítve büdös poshadt pocsolyaszag nélkül teszi elém semmi gond.
De akkor meg a rohadék szálkák. Mire megszabadulok tőlük kihül az étel. És gyűlölöm ha kihűl a kajám.
2x voltam a pisztráng os tavaknál az Ördögmalomban.
Na ott faja ahogy tálalják illetve készítik. És még a környezete is gyönyörű.
Bár továbbra is utálom a szálkákat.

Kb úgy mesélsz mint egy ismerős; horgász és halételek nagy tudója a küsz pácolás fortélyairól, hogy összefut a nyál a számban.
:)

(#14348) radi8tor válasza etejedu (#14347) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én sem szeretem a hal ízű halat.
De pangasiust pl meg tudom enni panírozva.

Jó éjt.

⭐ Stella

(#14349) Mercutio_ válasza DeFranco (#14345) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szvsz szimplán csak sz. r a hazai halmarketing, ahogy sokkal több pénzből a bormarketing is.

Radi: pangasiussal az a gond, hogy tömegtermelik és tele van hormonokkal nyomva, hogy előbb elerjek a megfelelő méretet. Mi évek óta nem esszük :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14350) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jóreggelt PH!!! :DDD

KV!!

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.