Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) Magnum_ válasza sutszi (#15349) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem, én nem találkozom bérlőkkel szerencsére.

örülök, hoyg Ti nem iylenek vagytok, ettől függetlenül, ahogy előbb írtam, a nagy számok aránya miatt nem vagytok jobb helyzetben, mint a nemilyen bérlők.

ha ezt nem fogadod el, nehéz lesz lakást bérelni.

DeFranco: húzok is haza :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#15352) Qru válasza sutszi (#15341) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Adtam ki lakást és egyáltalán nincs jó tapasztalatom. Az elején mindenki mindent megígér és cuki aztán... szóval nálam is alap volt a 2 havi kaució. Ha meg nem elég tőkeerős a 2 havi kaucióhoz akkor ne nálam akarjon lakni, mert a fizetési hajlandósága/képessége is erősen kérdőjeles ezek után.

#nincsbennetarcsi

(#15353) DeFranco válasza sutszi (#15349) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te meg ne idegeskedj már, mindenki szeret, csak neked más a véleményed, mint párunknak. ez van.

a ~8 éves albérlői tapasztalatom alapján úgy gondolom igazam van, mert bár hasonló az albérlői léthez való hozzáállásom, mint a tiéd, de láttam már cifrákat eleget ahhoz, hogy megértsem aki parázik kiadni a lakását lazább feltételekkel.

nem ezekkel a dolgokkal van a gond. szívesen örömmel letennék 2-3 havi kauciót, ez lesz a legkisebb gondod, ha találsz egy problémás főbérlőt. majd amikor az egyhavi kauciós lakásban harmadik hete nem megy a fűtés, a főbérlő meg csak hiteget, meg küldi a két sörért dolgozó kontár szerelőjét, te meg azon rettegsz, hogy rátok robbantja a lakást, meg amikor megmondja, hogy egy hetetek van kiköltözni, mert a nőjének kell a lakás, meg amikor rádveri, hogy még volt egy tévé a lakásban, meg a hűtőt is te rontottad el, akkor felértékelődik egy sor olyan szempont, ami egy nagyságrenddel fontosabb annál a szaros egy havi kauciónál. amit amúgy visszakapsz.

(#15354) Melack válasza Qru (#15352) üzenetére


Melack
veterán

Mi meg a baba miatt nem találtunk másik albérletet, merthogy - idézem - a csecsemő mindent lerombolna, összekoszolna... A peluson kívül? Néztem boci szemekkel, majd kívántam neki gyermekmentes életet. Én csak a kereső oldalon voltam, de tudom, hogy azok, akik kiadják sem mindig 100asak. Megértem én őket persze, de most pont miattuk lett a saját lakás vásárlás előrehozva.

(#15353) DeFranco: jó tulaj ritka kincs, meg kell hagyni.

(#15355) radi8tor1: akkor mondja meg őszintén. Meg fölszinti lakásban kit zavartunk volna?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15355) radi8tor válasza Melack (#15354) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Inkább a szomszédokra van rossz hatással a baba.
Nem tudtam miért aludtam ilyen jól Pünkösdkor.
Aztán tegnap este kiderült, elutaztak a felettünk lakó babások hétvégére. Ismét a baba rohangálásra keltem 9-kor. (éjfélig dolgozom)

⭐ Stella

(#15356) bitpork válasza DeFranco (#15347) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Amennyiben egy ""albérlő" nem fizeti, az ingatlan tulajdonosának elég igazolni hogy nem ő volt és hogy a nemfizető nincs ott. Ekkor akár bírósággal is lehet a szolgáltatót rábeszélni hogy törvénysértő a végpont megszüntetése. Amikor az éttermünk volt, az előző bérlő lelépett több százezer nem fizetett számlával maga mögött, a mérőhellyel a nevén. Kijöttek, kikötötték, a tulaj aznap írt egy levelet amiben feljelentést helyezett kilátásba, és 24 órán belül kijöttek és visszakapcsoltak mindent.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15357) Qru válasza Melack (#15354) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tudod ez hogy megy. Mindenki takarítás mániás fősulis csajokank akarja kiadni akinek gazdagok a szülei. Kompromisszum, kérdés meddig enged a főbérlő.

Amúgy sztem pont, hogy babás családdal nincs gond. Azok nem kockáztatják, hogy utcára kerüljenek (jó esetben). Persze kilakoltatás moratórium van tudom de ugye az is megkerülhető.
És nem koszol egy csecsemő. Aki ilyet mond, az még nem látott közelről csecsemőt.

#nincsbennetarcsi

(#15358) sutszi válasza Qru (#15352) üzenetére


sutszi
veterán

Érdekes dolog ez. Végül is megtudtam milyen lehetséges okok vannak a 2 hó kaució mögött.
Az ingatlanközvetítős sikerdíj logikus... de ez a fizetési hajlandóság összefüggése a kaucióhoz, hát...
Ettől még simán bedőlhet bárki, ezt jól megmutatta az elmúlt 5 év gazdasági helyzete...

2 hó kaució...Csak a példa kedvéért. Jön egy bérlőjelölt. 1 hó-val kivenné, hosszútávra. Nem kell mert biztos nem akarja/tudja fizetni. Jön több is de azok is kiesnek több okból is. Aztán eltelik 1 hónap. Üresen állt a lakás, 1 bukta van...Ennyi erővel már ki is lehetett volna adni. Persze az albérlős játék elég lutri mindkét félnek...

Ha már albérlők ilyenek akkor elmondom mit látok én a kiadó ingatlanokkal kapcsolatban. Palota áron akarnak lyukakat kiadni. Már képeken kiesnek a csontvázak a szekrényből. Nem platinaveretes padlót keresünk, de elég rendesen elgurult a gyógyszere némelyik embernek...

Ja és ne gondolja senki, hogy nekünk nem voltak rossz tapasztalataink tulajokkal, akik megpróbálnak minden szarral lehúzni...

(#15353) DeFranco : Lehet naív vagyok, de azt hittem eddig az ilyen helyzetek elkerülése miatt van szerződés...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15359) Melack válasza Qru (#15357) üzenetére


Melack
veterán

Ismerős igen. A jelenlegi helyen is egy gyermekes családot "túrtunk ki", mert nekünk még akkor nem volt baba. Aztán mikor jött, akkor a tulajnak előbb szóltunk, mint a családunknak, mert ugye nem mindegy,hogy maradhatunk e vagy sem. Szerencsére maradhattunk - aztán meg mehettünk...

Persze, babásokat nehezebb kirakni pont a gyerek miatt - de az állatosok is ugyanebbe a körbe tartoznak.

(#15358) sutszi: mindenki ebből akar meggazdagodni, illetve ebből fedezné a lakáshitelt, amit arra a kecóra vett fel - ezért is szálltak el az árak (szerintem). Már a külsőbb kerületekben is elszálltak az árakkal, gondolom én azért, mert az is Pest, de mégsem a belváros.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15360) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lejöttünk a nyaralóba, mert Szegeden vesztigyál meg minden zajforrás folt. Erre itt a szomszéd 2 napig kompresszorral fújta a mittomén mijét, majd elkezdett fa karókat kalapáccsal leverni, meg sódert lapátolni és talicskázni. De most kiborult a bili: megvan 2 év alatt a 4. csőtörés a telken - bár most az óra előtt legalább. Kijöttek az emberek egy bazi nagy markolóval, szétkúrták a sövényt, meg egy jó öreg tuját, majd közölték hogy nem egyezik a vezeték a náluk lévő térképpel uh majd visszajönnek majd eccer de addig mindent hagyjunk ahogy van...a víz meg folyik...:W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15361) oriic válasza Bjørgersson (#15327) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MOndom magamban wow, GT-R-je van srácnak, mekkora király lehet. Majdnem kérdeztelek, hogy mikor mennyiért vettétek. Erre megnéztem a képet. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15362) sutszi válasza Melack (#15359) üzenetére


sutszi
veterán

Ezt mi is tapasztaltuk. Néztünk több kerületet is már..kifelé is, de néhány ezer forintos különbségek voltak. Ami úgyis rámegy a közlekedésre, időveszteségre...stb.

Kb 6-700 hirdetésen vagyunk túl amiben volt némi ismétlődés is, de pécsi szemmel nézve nemhogy meglepődtünk, de totális a döbbenet.

Ja arról már nem is beszélve, hogy az új melóhelyen meg már türelmetlenül várnak....

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15363) Melack válasza sutszi (#15362) üzenetére


Melack
veterán

Nincs olyan ismerősöd, akihez 1-2 hétre oda tudsz költözni? Nagyban megkönnyítené a dolgodat.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15364) sutszi válasza Melack (#15363) üzenetére


sutszi
veterán

Ketten vagyunk a párommal és nincs ismerősünk BP-n...
Még Pécsen sincs, mert már mindenki lelépett... ;]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15365) DeFranco válasza bitpork (#15356) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, pereskedjél hónapokig-évekig, a lakás meg áll óra nélkül. Nem egyszerűbb kikötni, hogy nincs órát névre írás, hanem a lakbér rendezésekor fizetik a bérlők ezt is a bemutatott közüzemi számlák alapján...

@sutszi: érted te, csak nem akarod. részemről lezártam a témát.

(#15366) bitpork válasza DeFranco (#15365) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha a bérlő a nevére vette a közművet akkor a lakás tulajdonosa és a szolgáltató között nincs jogviszony! Ezért kötötték vissza szó nélkül, mert a jogászuk is azt mondta hogy nincs értelme :K Hangsúlyozom ez egy üzleti ingatlan volt, de vélem a privát szektorban is így működik. Lehet tévedek. Most a csőtöréssel van teli a fejem. Meg elkezdtem tüzeskedni a grillhez :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15367) Magnum_ válasza Qru (#15357) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is előbb adnám ki babás családnak, mint elborult főiskolásnak.

I humbly and respectfully decline™

(#15368) DeFranco válasza bitpork (#15366) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lehet a jogszabály ez, logikus amit írsz, viszont a gyakorlatban laikus magánember nem tudja ezt ilyen egyszerűen érvényesíteni, nyilván a szolgáltató is arra játszik, hogy ha lehet lásson pénzt, szívózik egy kicsit hátha a főbérlő elkönyveli veszteségnek és fizet, csak legyen már gáz.

(#15369) bitpork válasza Magnum_ (#15367) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kivéve ha vékony egyedülálló lány aki természetben is fizetne :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15370) DeFranco válasza bitpork (#15369) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Charlie - It pays the rent ;]

(#15371) Mercutio_ válasza sutszi (#15358) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a helyzet, hogy te a kisebbség vagy és annak a következményét szenveded amit a többség művel.
Sokan örülnének olyan bérlő nek mint te vagy DeFranco, ám az átlag mind mentalitás mind hozzáállás terén a tipikus kollégista szint.
Egyébként attól, hogy egy bérlő normális amíg a berlemenyben lakik semmi garancia nincs, hogy az marad miután már tudja, hogy - bármilyen okból is de - ki fog költözni :(

A kaució fogalmának is érdemes lenne utána nézni....

A dolog azon aspektusa is tanulságos, hogy mi van ha a bérbeadó javasolja a teljesen törvényes ugymenetet, természetesen ez esetben az adó hozzáadódik a bérleti díjhoz, a reakció borítékolható :DDD állambácsi meg mint tudjuk tartja a márkát, de cserébe semmit nem ad (járulékos költségek, kieső bérlet lakó váltáskor, kifizetetlen behajthatatlan számlák, stb mind a tulajt terheli)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15372) bitpork válasza Mercutio_ (#15371) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ettől a "ha számlás, akkor plusz áfa" mentalitástól megőrülök! Itthon is mindenki ezzel dobálózik, ahelyett hogy örülne hogy van rá érdeklődő! Menj ki Londonba és sétálj be egy pl elektronikai üzletbe. Ha 2-3 hétig nem viszik el a legjobb legnagyobb tv-t akkor lehet alkudni!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15373) Tim82


Tim82
nagyúr

"Brendonka, nem kapsz jégkrémet, mert már vettünk neked sütit!" (Random párbeszédfoszlány a Nyugatihoz közel lévó Aldiból. A szülők biztos túl sok Susogós Mackók-részt néztek gyerekcsinálás közben.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15374) radi8tor válasza bitpork (#15372) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De ott indiaiak dolgoznak. :U

⭐ Stella

(#15375) Melack válasza Tim82 (#15373) üzenetére


Melack
veterán

:C

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15376) albiosz válasza sutszi (#15364) üzenetére


albiosz
őstag

Mik az igények? 20 K-ért 100 nm a Rózsadombon? ;] Viccet félretéve tavaly ősszel 1,5 hetem volt albérletet találni, sikerült. 48K + rezsi volt, korrekt lakás, igaz csak 1 szobás, de központi helyen. Magánszemélyt keress, lényegesen leegyszerűsíti a folyamatot. A miénkkel semmi gond nem volt, igaz új mosógépet nem igazán akart venni, amikor beszart, húzta 1-2 hétig, de végül azt is megoldotta. Más bajunk nem is volt vele. Fél évig laktunk ott, most költöztünk be egy saját (bankkal közös :D) kecóba.

[ Szerkesztve ]

(#15377) sutszi válasza Mercutio_ (#15371) üzenetére


sutszi
veterán

Megnéztem a kauciót kíváncsiságból. Egyértelműen a jövőben lehetséges károkozások és nemfizetések fedezetére szolgál. Ez rendben van. Érdekes viszont, hogy ezt letétként kellene kezelni és bár a szerződésben foglaltak az irányadók alapból visszajárna az összeg...
A gyakorlatban én még csak a lelakhatóság lehetőségét hallottam a bérbeadótól...valószínűleg azért mert nem letétként kezelte, hanem elköltötte...

(#15376) albiosz : Akkor neked szerencsemalacod meg négylevelű lóherés patkó tetoválásod van.
Mi 60K bérleti díjnál kezdünk nézelődni... Mondjuk mosógép az pont van saját. :)

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15378) Melack válasza sutszi (#15377) üzenetére


Melack
veterán

Na igen, az esetek jelentős részében elköltik. Nekem az előző tulajdonos otthon elrakta a pénzt, majd amikor kiköltöztem, felbontotta azt a borítékot, amit együtt zártunk le. Tök rendes volt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15379) Ace owner


Ace owner
addikt

Lett pár eladó cuccom ha érdekel valakit.
HTC Sensation tokok, ház, akksik, Yoobao 7800 külső akksi
[link]

Galaxy Fold 4

(#15380) bitpork válasza radi8tor (#15374) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ésez miben is befolyásolja a tényt hogy inkább 0 haszonnal adja csak ne álljon benne a pénze? :U

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15381) Mercutio_ válasza bitpork (#15372) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha reális az ár nem kell az eladónak engednie belőle... :N

Én egyébként mindenhol pont a "nem kell számla /papír csak occó legyen" mentalitást látom.

Sutszi: Hely, felszereltség, fűtési mód, szóbaszám elvárás kérdése, hogy sok/kevés /reális az összeg.

Ja, mielőtt félreértés történne : voltam már a dorong szituáció mindkét oldalán , csak most ebből a szemszögből vázoltam fel a szempontokat.
Bérlőként meg a soher lakásba titokban bejáró főbérlő, sunyi szomszédok, életszerűtlen szabályok, bármi probléma van te vagy a hunyó mentalitást és ezek kombinációit lehetne felvazolni :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15382) bitpork válasza Mercutio_ (#15381) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

És milyen számot vársz a szóba? ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15383) DeFranco válasza bitpork (#15382) üzenetére


DeFranco
nagyúr

összekeverte a szótagokat szerintem ;]

(#15384) Mercutio_ válasza DeFranco (#15383) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na jóvan, látom nálatok nem játszik a prediktiv, sőt ti tuti diktáltok a titkárnőnek :P

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15385) DeFranco válasza Mercutio_ (#15384) üzenetére


DeFranco
nagyúr

prediktív a gyengék játékszere ;]

(#15386) bitpork válasza DeFranco (#15385) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha már a hülyeség irkáláshoz is prediktív kell....ezek a mai fiatalok ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15387) Mercutio_ válasza bitpork (#15386) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, ezek :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15388) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok!
Mióta atszabtak és mobilról olvashatatlan az index a csajom tájékozottabb a tegnapi híreket leközlő metropolbol :DDD mit érdemes helyette olvasni?

Ja, és mindig tudtam, hogy érdemes tanulni [link] ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15389) DeFranco válasza Mercutio_ (#15388) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Opera minivel nyomokban használható a zindex. Blogketrec mondjuk pont nem, meg a bulvárrovat (dívány, tc, velvet) ott csak a főcímeket hozza be, de a "lényeg" használható.

Amúgy passz, én is jobb híján indexről tájékozódom, de azt is úgy nyitom meg már, hogy na mit akarnak mit gondoljak.

(#15390) DeFranco válasza Mercutio_ (#15384) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#15391) Melack válasza Mercutio_ (#15388) üzenetére


Melack
veterán

kormany.hu, hirado.hu, mti.hu - bevallalosoknak nol.hu, kurucinfo, 444.hu, hvg.hu. Mindenki másnak ez a fórum:)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15392) Mercutio_ válasza DeFranco (#15389) üzenetére


Mercutio_
félisten

És tényleg :R

Melack : qrmany. hu, mti. hu-hoz is kell bátorság :DDD qrucot meg... erről Spiró honderűjének öregurai, - illetve azok reakciói a hasonló eszmékre - jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15393) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Jó éjszakát PH!!!

Karamellástej!!!

(és GDP ;] )

(#15394) föccer válasza DeFranco (#15393) üzenetére


föccer
nagyúr

Fene a jó dolgotokat, hogy reggel-délben este csak a GDP-t termelitek. Én meg lassan hónapok óta ki vagyok rekesztve a gazdaságól. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15395) Melack válasza föccer (#15394) üzenetére


Melack
veterán

Ennyire nincs meló?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15396) föccer válasza Melack (#15395) üzenetére


föccer
nagyúr

Én még ott tartok, hogy a GDP termelés az egyértelműen a szexuális tevékenység szinonímiája. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15397) Melack válasza föccer (#15396) üzenetére


Melack
veterán

Az nem a kexelés? Nekem a GDP az GDP - tömény meló minden felett :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15398) bitpork válasza föccer (#15396) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Könyörgöm, rakd ki nekem a GDP rövidítés teljes kifejezését, ami a szexet adja ki :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15399) radi8tor válasza bitpork (#15398) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Inkább a szex topicban. :B

⭐ Stella

(#15400) föccer válasza bitpork (#15398) üzenetére


föccer
nagyúr

A szexel minden összefüggésbe hozható nem tudtad? Legalábbis egy egészséges gondolkodású férfi ember számára. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.