Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) Agostino válasza oriic (#14500) üzenetére


Agostino
addikt

nem suli, de magamból anno kiindulva: ha tudtuk elhagyatott parkolókat, utakat, akkor ülj le vele és alapozzatok. elég egyetlen darab f.sz oktató és egy életre elveszi a kedvét, sokaknak nincsen kedve vacakolni az alapokkal és türelmetlenek.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14502) Melack válasza Agostino (#14501) üzenetére


Melack
veterán

Aztán reménykedni kell, hogy nem jár arra rendőr, mert annak mindenki megissza a levét.

oric: ha jót akartok, elmentek több iskolába is, és meglátjátok. Nem biztos, hogy a legnagyobb iskolák lesznek a legjobbak.

(#14503) DeFranco: én olyat keresnék, aki még Zsigulival oktat - nála vennék pár órát, már csak a járgány miatt is :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14503) DeFranco válasza oriic (#14500) üzenetére


DeFranco
nagyúr

zuglóban a bosnyák környékén tudok egy oktatót, én nála vettem pár órát amikor pesten elkezdtem vezetni, birkatürelmű korrekt ürge. feleségem is nála vett pár órát, mindjárt rákérdezek nála is, hogy mi volt a tapasztalata, már nem emlékszem rá.

szerk: megkérdeztem: teljesen meg volt ő is elégedve vele, normális volt, türelmes, meg jó tanácsokat adott. pedálokat szereti kezelni kicsit, de amúgy tök OK

@Melack: ennek fasztrája van... de a nevük még kb. a szoc. időkről van meg, valami 14. sz. autósiskola vagy ilyesmi, tehát elképzelhető, hogy van még ott zsigás arc :D

[ Szerkesztve ]

(#14504) oriic válasza Melack (#14502) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis iskola is jó, a lényeg hogy hivatalos legyen. Nagyanyjáék fizetik az egészet, aztán tudni akarnak mindenről.

#14505) Melack

El sem tudom képzelni milyen lehet itt tanulni. Én még Győrben vezettem, szakadó hóesésben. :D Ejj de jó is volt. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14505) Melack válasza oriic (#14504) üzenetére


Melack
veterán

Ez szerintem természetes, hogy tudni szeretnének róla. Pesten azért nem leányálom vezetni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14506) Agostino válasza Melack (#14502) üzenetére


Agostino
addikt

nem kell reménykedni, mert írtam: elhagyatatott. értsd: kutya nem jár arra, jobb esetben: föld utak, jobb mezőgazdasági utak, távol eső parkolók. magától értetődő, hogy nem az üllőin kell nekiállni megtanulni a parkoljunk le tizenöt centin belül a szegélytél ésakkormostipszilon! : )))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14507) Melack válasza Agostino (#14506) üzenetére


Melack
veterán

Abból azért nem jut túl sok Pesten, bár ki tudja. Itt a 18ban lenne pár ötletem.

Oric: én Kiskunhalason tanultam vezetni, az más világ volt. Először Pesten, azt hittem berosálok a nacimba :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14508) Mercutio_ válasza DeFranco (#14503) üzenetére


Mercutio_
félisten

Annak az arcnak az elérését privátban nekem is átdobnád?:R

Volt egy oktatóm, akihez 3 éve amikor melót kerestem elmentem pártíz óát venni, de a város másik felén volt, a bosnyák környéke meg majdnem szomszéd és még jól jöhet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14509) Agostino válasza Melack (#14507) üzenetére


Agostino
addikt

jah hát hely tekintetében én is vakarnám a fejem. talán érd környékén vannak ilyen jobb mezőgazdasági utak, bár nem vagyok helyi erő, csak átutazóban szoktam nézni a tájat. párszor szerintem megéri kiugrani és gyakorolni, nagyon hasznos először olyan ember mellett autót kezelni akiben megbízunk, ismerünk és kellő türelemmel tud hozzáállni a történethez.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14510) Qru válasza oriic (#14500) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Polgár sofőriskola. Én nálauk szereztem jogsit, elég korrektek voltak igaz az nem tegnap volt...

#nincsbennetarcsi

(#14511) DeFranco válasza Mercutio_ (#14508) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ment pü

(#14512) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ha már itt vagyunk, tud valaki ungarische kézikönyvet/leírást Final Cut Serverhez és XenData-hoz?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14513) Melack válasza Petyyyyy (#14512) üzenetére


Melack
veterán

Ez egy elég gyakori páros lesz mindannyiunk polcán. Nekem nincs, ez fix.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14514) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#14512) üzenetére


Mercutio_
félisten

Assetom mik ezek, de gyorsan tanulok :D

DeFranco: :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14515) Magnum_ válasza oriic (#14500) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hehe, nap vicce kat. :D

ha nem apám tanított volna vezetni, meg se szerzem kb a jogsit, türelmetlen, pöts oktató, de 1db pót órát se vettem, csak a kötelező, aztán hadd szóljon (2 sikertelen kresz vzsga után :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#14516) Petyyyyy válasza Melack (#14513) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azt rögtön sejtettem. :D
Mercutio_ Ha elmondanám, le kellene hogy.... (csajok ha visszakérdeznek, hogy lőjél???, akkor azt kell mondani, hogy: ...feküdjek veled! ), de téged inkább csak ...fizesselek, hogy hallgass. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14517) Qru válasza Magnum_ (#14515) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Engem se az okatót tanított meg hanem fater. Az okatatónak kb semmi dolga nem volt. Ráadásul van tőlünk nem messze egy okatatópálya ahol teljesen legálisan gyakorolhatott bárki ingyen.

#nincsbennetarcsi

(#14518) oriic válasza Magnum_ (#14515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig komolyan kérdeztem. Mint írtam én vidéken tanultam jó pár évvel ezelőtt, nem tudom Pesten hogy mennek a dolgok. Meló miatt nekem időm nincs asszont tanítani, faterja Szlovákiában él, más nem marad mint a sima oktatós téma.

Live-Die-Respawn

(#14519) etejedu


etejedu
őstag

Egy technikai kérdés!

Van 10 utp kábelem és be van dugva a rueterbe( téhómos). Ott jelzi ikonnal hogy él a vonal de a pc-n lévő dugasznál a kis lámpák nem villognak. Az illesztőprogram hibátlan működésű a win szerint.
Akkor hardveres a hiba ergo rossz az ethernet csatlakozóm vagy a kábel? Ja a legfontosabb: nincs net kábelen keresztül csak wifivel tudok netezni.

(#14520) oriic válasza etejedu (#14519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két lehetőség. Vagy kábelgond, vagy hálókártya.

Live-Die-Respawn

(#14521) sutszi válasza etejedu (#14519) üzenetére


sutszi
veterán

Ha mind a 10 kábel a PC felőle láthatatlan...akkor kb majdnem biztos, hogy a hálókártya döglött...(vagy csak a csatlakozója, bár az most mindegy is.) Olyat még nem láttam, hogy 10-ből 10 kábel hulla legyen.
Másik géppel is próbáltad őket?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14522) etejedu válasza sutszi (#14521) üzenetére


etejedu
őstag

Upsz lemaradt hogy méter. :U
Nem 10db hanem 10 méter , bocsánat.

(#14523) sutszi válasza etejedu (#14522) üzenetére


sutszi
veterán

Ja, értem...Más géppel tudod tesztelni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14524) radi8tor válasza bitpork (#13927) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ő sem volt bekötve: Porsche Boxter S-ből repült ki a sofőr az M6-oson

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#14525) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#14524) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem hát, be van kötve valószínű túléli...

(#14526) GabN73 válasza radi8tor (#14524) üzenetére


GabN73
addikt

Fuh, pont az ilyen Porikat nézegettem múltkorában. Ha be van kötve, tuti túléli, az A oszlop szinte sérülés nélkül megúszta :Y

(#14527) radi8tor válasza GabN73 (#14526) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bátyámnak ilyen van. Egyszer elvittem páromat vele Dobogókő, Esztergom irányba.
Nagyon jó volt. :)

⭐ Stella

(#14528) Ace owner válasza radi8tor (#14527) üzenetére


Ace owner
addikt

Az az út még az 1.2 Corsával is izgi :C

Galaxy Fold 4

(#14529) radi8tor válasza Ace owner (#14528) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még gyalog is. :P

⭐ Stella

(#14530) Ace owner válasza radi8tor (#14529) üzenetére


Ace owner
addikt

Gyalogoljon akinek 6 lába van, én a kormány mögött érzem jól magam :DD De jó is lenne valami hátsó kerekes kocsi, erősen gondolkozom egy Ladán egyébként..

Galaxy Fold 4

(#14531) GabN73 válasza radi8tor (#14527) üzenetére


GabN73
addikt

Nahogy tudod mit..... :O :O :O

Ace owner
Ladákkal óvatosba, kérdezz rá fórumon, hogy mennyi sz*pó van vele.
Az a baj, hogy a legnagyobb részük már rohad, meg a motor is kapott eleget. Kell hozzá érteni, ha nem akarod hogy le-le robbanjon.

Kispolákokkal is ez a baj, pedig gondoltam hogy amikor feljövök veszek 1-et, egy motorcsere (valami Mini-vagy hasonló cuccra [turbós Hayabusa blokkot bele ;] ]), egy értelmes futómű, aztán csók. De sajna sokba lett volna :(

[ Szerkesztve ]

(#14532) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Valódi belföldi kép. :)

⭐ Stella

(#14533) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tetszik a színe:

⭐ Stella

(#14534) Mercutio_ válasza GabN73 (#14531) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor benzinesben kis pénzből olcsón fenntarthatonak marad a Suzuki meg a fabia?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14535) Magnum_ válasza radi8tor (#14533) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nem szeretem ezt a matt/selyemfényű dolgot.

legjobban azt utálom, amikor az X6 van mattfeketére fóliázva, annyira tipikus :D

I humbly and respectfully decline™

(#14536) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#14535) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig elég jól néz ki, egy matt fekete GT-Rt pl elfogadnék...:)

(#14537) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#14536) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is elfogadnám, csillivilli fényezéssel, de persze így is. amúgy azon az audin az a selyemfény még tetszik is valamelyest, ill. láttam már nagyon szép világos (bézs jellegű) selyefényt, de a "klasszik" mattfekete nem adja.. :-(

I humbly and respectfully decline™

(#14538) Qru válasza radi8tor (#14524) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kár érte, szép járgány (volt).

#nincsbennetarcsi

(#14539) Ace owner válasza GabN73 (#14531) üzenetére


Ace owner
addikt

lakatos leszek (de nem nintendo ;]
motor meg mennyi, 40k egy bontott?
vr6-ot bele..:DD

Galaxy Fold 4

(#14540) Magnum_ válasza Qru (#14538) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nagyon adnék egy boxstert, vmelyik nap a ház előtt állt egy ilyennel egy "vállalkozó", elfogadnám :-(

I humbly and respectfully decline™

(#14541) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#14540) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#14542) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#14541) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nagyon baba :K

I humbly and respectfully decline™

(#14543) Magnum_


Magnum_
nagyúr

tegnap megnéztem moziban az x-ment. mozijegy árát nem éri meg.

I humbly and respectfully decline™

(#14544) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na de hogy hirdetés is legyen...

Továbbra is felsőkategóriás (vagy új akciós) 3D LCD TV-t keresek 50-55" colos méretben max 320 ezerig...(Sony előnyben..)

[ Szerkesztve ]

(#14545) Qru válasza Magnum_ (#14540) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A vállalkozót? Szponozorvadász. ;]

Am jah, nézegettem anno én is ezeket. De sajnos drága a fenntartása, erősen korlátozott a használhatósága (muterék meg a féldisznó nem férne bele)... Meg azt nem merném utcán tartani.

#nincsbennetarcsi

(#14546) Mercutio_ válasza Magnum_ (#14542) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én erre voksolnék inkább ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14547) Magnum_ válasza Qru (#14545) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a két ülés engem is zvarna, holott maximum két ember ül az autómban. de ez már jó a féldisznónak, nem?

Mercutio: meggyőztél, ennél jobb érv N-I-N-C-S :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14548) Tim82 válasza Magnum_ (#14543) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi A holnap határát.

Tom Cruise többször hal meg benne, mint Sean Bean az egész karrierje alatt. Már csak ezért is megéri a mozijegy árát. ;]

Ja, szórakoztató volt. Még egyszer nem ülnék be moziba megnézni, de 10 pontból 6 vagy 7. (Szvsz nincs 10 pontos film.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14549) Magnum_ válasza Tim82 (#14548) üzenetére


Magnum_
nagyúr

és jó volt? engem az érdekel.

I humbly and respectfully decline™

(#14550) Qru válasza Magnum_ (#14547) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát, most éppen egy 328 xi-be vagyok szerelmes. Egyedül az fáj, hogy automata (meg, hogy nincs rá pénzem :D).

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.