Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) Qru válasza B-L-A-C-K (#14199) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugyanazok az Alstom szerelvények járnak rajta, csak a kettest ember vezeti a 4-est meg számítógép (1 évig emberi felügyelett mellett).

#nincsbennetarcsi

(#14202) B-L-A-C-K válasza Qru (#14201) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja hogy úgy, én azt hittem még azokon is az a régi kék jár...Mondom a fehér azért kicsit modernebb...:D

[ Szerkesztve ]

(#14203) Qru válasza B-L-A-C-K (#14202) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, lecserélték ott is légkondis Alstomra. Az orosz kocsik már csak a 3-ason járnak.

#nincsbennetarcsi

(#14204) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na, ha már témánál vagyunk, akkor dobjatok pár morzsát a halandóknak is. Ha jól emlékszem van egy villamos vonal, amelyiken egyrészt hű de szép a látvány menet közben, másrészt színészek mondják be a megállókat. Csak azt nem tudom melyik az a villamos. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14205) DeFranco válasza B-L-A-C-K (#14202) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ég és föld a 2-es és a 3-as metró. én a 2-essel járok minden nap, és nem értem mit utálnak az emberek a metrón, gyors, rendes és hatékony közlekedési eszköz, tök jó, pamparam (stadionok-mockba)

más meg néz rám, hogy meg vagyok bolondulva...

aztán felszállok a hármasra, mittudomain nyugati-lehel és egyből megértem, hogy miért akkora frusztrált hímtag mindenki a városban.

és most nem sarkítottam sokat. ok, mondjuk a 2-esen tudom hova kell felszállni (előre)

@Petyyyyy: tippre a kettes. csak a parlamentnél vigyázz, állítólag ott nagyon lopnak :))

[ Szerkesztve ]

(#14206) Qru válasza Petyyyyy (#14204) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A 2-es bizony. :K

#nincsbennetarcsi

(#14207) Ace owner válasza Tim82 (#14191) üzenetére


Ace owner
addikt

Majd ezt még megbeszéljük, mert ahhoz kocsival kéne bemennem. Biztos nem buszozok ki Endrére egy monitorral.
A kábelek is ráérnek, mert keretem még nincs.

(#14203) Qru

És én melyik metrót használom minden nap? Persze hogy a régi fos hármast.. Megváltás mikor néha átszállok a kettesre vagy a négyesre.

Galaxy Fold 4

(#14208) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#14205) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én se utálom annyira, viszont nincs rá szükségem, asszony minden reggel arra megy, és pont akkor végez mikor én, szóval viszem-hozom magam... :P Na meg persze meló - lakás között busszal jutok be leggyorsabban (ha nincs kocsi)....

[ Szerkesztve ]

(#14209) Tim82 válasza Petyyyyy (#14204) üzenetére


Tim82
nagyúr

4-6-oson volt, már nincs.

Kettesen tuti nem, régről sem rémlik, pénteken biztosan nem volt, akkor utaztunk rajta.

Ace owner: a kábelért nem kérek semmit. :N

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14210) Petyyyyy válasza DeFranco (#14205) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egy baráti b*meg viszont jár. Most frankón elkezdtem gondolkodni, hogy biztos csak ott szállnak fel olyan alakok...aztán leesett. Végem van. :DDD
+ Qru - Köszi srácok!
Holnap lehet ráérős leszek, megyek egy karikát.
Szerk: O, shit. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14211) GabN73 válasza Tim82 (#14196) üzenetére


GabN73
addikt

Én is hallottam hogy ki akarják húzni addig... Bár először a Bosit kéne rendbevágni :))

(#14212) kungzi


kungzi
veterán

hali

Holnap megyek Pestre egy kis városnézésre, már régóta tervezem. Az érdekelne engem, hogy lenne érdemes ebédelnem? Nem akarok francos éttermet, hanem valami minőségi, finom sok ennivalót adnak. Gondolok itt hamburgerre, pizzára hasonlók. De ne Burger King és McDonalds.
Veszek napi jegyet, szóval bárhova odatudok majd menni. A lényeg a finomság és a mennyiség. :)

Előre is köszi

(#14213) Magnum_ válasza kungzi (#14212) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hát akkor magic burger, ha ilyen jellegű gasztro élvezetre vágysz. vannak oltári nagy hamburgerei.
bár a minőségi és a sok ritkán jár együtt, gondolom, még jó áron is akarod megoldani... Bp-en annyi sok jó lehetőség van. a jó hamburger meg drágább, mint pár tényleg jo étteremben a főétel.. miért hamburgerre vágytok.. :U tegnap én is arra vágytam, de az más..

Qru: a cordon blue akkora volt ma centrálban, hogy az egyiket konkrétan odaadtam M.-nek, nem birtam meenni... bezzeg a ragu mult héten :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14214) Mercutio_ válasza GabN73 (#14211) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most emelték meg a templom tornyát, mit akarsz még? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14215) kungzi válasza Magnum_ (#14213) üzenetére


kungzi
veterán

egyedül megyek, és hülyén néznék ki egy csili vili étteremben
a pénz az nem számít egy bizonyos határig persze :D

kinéztem ezt a Dallas Éttermet a Zay út 5. szám alatt. A Morning Show és reklámozza őket. Egész jól néz ki. :)

(#14216) Magnum_ válasza kungzi (#14215) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én rendszeresen megfordulok egyedü is az arazban pl :-)

dallas elmegy, egy forumtárssal probáltam ki nemrégiben. én drágállom. egy hamburger 2k? + rögtön a töltöállomás mellett van a bejárata? ráadásul nem a legjobb környék... báz, 2k-ért Arazban kapok 3 fogást, hétköznap 1400ért.

probáld ki, aztán ha legközelebb jössz, probálj ki valami rendes helyet is, összehasonlításképp :-)))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14217) kungzi válasza Magnum_ (#14216) üzenetére


kungzi
veterán

akkor várok mástól is véleményt
köszi szépen, még eldöntöm mi legyen :R

(#14218) Melack válasza kungzi (#14217) üzenetére


Melack
veterán

Vikinger a Móriczon. Nem fancy, de rohadt nagy burgert adnak ott.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14219) Magnum_ válasza kungzi (#14217) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem rossz a dallas, csak ha 1 napra jönnék fel, tuti nem bumliznék oda ki a 'csába. honnan jössz? akkor inkább magic burger, vagy a majka étterme, a Burgerland, az legalább a AMrgit hid és az Árpád hid között van.

I humbly and respectfully decline™

(#14220) kungzi válasza Magnum_ (#14219) üzenetére


kungzi
veterán

Debrecenből :) de mondom napi jegyem lesz, és másnap délelőtt jövök haza, tehát egész napom ott lesz, lesz időm kimenni odáig :D

(#14221) Magnum_ válasza kungzi (#14220) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi holnap Qru forumtárssal a szokásos keddi rutin ebédet a Centrál Bistroban tartjuk. este meg Akvárium, ha csak a kötőhrtyagyuszim nem lesz rosszabb :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#14222) CoolBoy323 válasza kungzi (#14212) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Black Cab burger a Mester utcaban.
Legjobbak egyike! Meg dijat is nyert par eve...

(#14223) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#14222) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem fog azzal jol lakni. azzal még én se.
amugy annál a dallas is jobb, pedig én mester utcai gyerek voltam, elsők között porbáltam ki, meg én adtam pár esélyt, de vannak jobb ajánlatok. MAgic burgi olcsóbb is amugy és jobb. de még a majkáé is. szerintem

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14224) kungzi válasza CoolBoy323 (#14222) üzenetére


kungzi
veterán

kiadós kaja kell, mert nem tudom hogy lesz az este és ki kellene bírni reggelig :D

mi a Majkáé? :U

[ Szerkesztve ]

(#14225) Melack válasza kungzi (#14224) üzenetére


Melack
veterán

A Burgerland. Meg a Pizza-King.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14226) kungzi


kungzi
veterán

de jól megy sora :DDD

eddig a magic burger és a dallas van versenyben, bár a dallas tényleg kicsit drágának tűnik :D

[ Szerkesztve ]

(#14227) radi8tor válasza kungzi (#14224) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pizzaking a Majkáé.

⭐ Stella

(#14228) Magnum_ válasza kungzi (#14224) üzenetére


Magnum_
nagyúr

irtam, hogy a Burgerland. Viza u.

I humbly and respectfully decline™

(#14229) kungzi


kungzi
veterán

a magic burger lesz eldöntöttem, néztem képeket az oldalukon és elég szép, termetes hambik vannak :DD köszönöm a segítségeket :)

holnap megírom milyen volt :)

(#14230) GabN73 válasza Mercutio_ (#14214) üzenetére


GabN73
addikt

Még turkálják az alját... :DDD

Viszont elég ocsmány lett az az óra rajta... :C

kungzi

Magic burger tényleg jó, a black cab is finom, igaz nem nagy adagok. De ajánlom a Jack's Burgert is, igaz azok se hatalmas adagok, de legalább az árban benne van a sültkrunyó. Meg jó zenék mennek, múltkor pl pont egy Kenny Rogers számot csíptem el barátnőmmel. Nézett hogy honnan ismerek ilyen számokat... :C
Esetleg ajánlanám a FatCat-et, szerintem az is finom, amikor mi voltunk egy nagy sima sajtburi akkora volt mint a fejem. És akkor milyen lehet az extrém nagy, 50 dkg hússal, teletömve mindennel?! :)

Más:

Valaki nem tud ingyen/olcsóbb jegyet a Passión de Buena Vista koncertre majd? :DDD
Nem kell a színpad elé, fentről szeretnénk hallgatni :)

[ Szerkesztve ]

(#14231) radi8tor válasza Orionk (#14194) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, tervben van hogy végig nézem az összes megállót. Maga a vonat (metró) nem izgat annyira.

⭐ Stella

(#14232) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#14223) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A nagy hambi azert eleg kiados :)
Igaz 4 rongy, de az emberes adag... ket emberes :)

(#14233) Mercutio_ válasza GabN73 (#14230) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már zenélünk jöjjön egy kis Van Morrison

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14234) kungzi válasza radi8tor (#14231) üzenetére


kungzi
veterán

múlthét szerdán kipróbáltam a 4-es metrót, ha nem egy nagy szám, mondjuk jobb, mint a régiek :D

(#14235) Petyyyyy válasza kungzi (#14234) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Én megnyitás óta azzal járok munkába, tényleg nem nagy szám. Csak még egyszer sem volt időm leszállni minden megállóban és végignézni, pedig biztos megérné. Valamelyik nap elbambultam és egy megállóval előbb szálltam le, mint kellett volna - Szent Gellért térnél. Csak pislogtam az is milyen szép lett.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14236) radi8tor válasza Petyyyyy (#14235) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy van. Nem a szerelvényeket kell nézni. Azokat vandálbiztos semmitmondóra tervezték. Ellenben a megállókkal, amit neves szakemberek terveztek.

⭐ Stella

(#14237) CoolBoy323 válasza radi8tor (#14236) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez jo vicc volt :)

A "diszbeton" "burkolathoz" nagy szaktudas kell...

Legalabb egy glettet toltak volna ra... no meg azok az almaturak :Y

Szerintem rengeteg hanyadek, dagvany megoldas van...

(#14238) radi8tor válasza CoolBoy323 (#14237) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Más a művészi érzékünk. Azért ott nem csak beton van...

⭐ Stella

(#14239) GabN73 válasza CoolBoy323 (#14237) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem tetszik a "beton"
Sok olyan ház van, ahol betont használnak, és látszik is, szerintem k....jó :)

Meg egy ilyen szobát a házamba :))

[ Szerkesztve ]

(#14240) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Maga a beton bejonne nekem is... de ott kb ugy van, ahogy a furpajzs kivagta.
Legalabb vmit csinaltak volna vele, nem "adunk egy meno nevet a semminek"

Nekem pl rohadtul bejonne egy olyan dolgozo szoba, ami 3x van glettelve, es tukor fenyes! Nagyon vagany! Lattatok mar olyat?

Megmi a francert kellett ekkora lukakat vagni? Total felesleges volt szvsz.

De a megallok miket eddig lattam, kint vaganyak, ez teny!

(#14241) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Az alapotlet jó, a kivitelezés sok helyen olyan mintha nem lett volna idő /pénz az utolsó látványos betonrétegre.
Meg az is vicc, hogy van ahol fém elem már rozsdás.

Jó, reggel és GDP, valamint sose hagyjon el benneteket a remény! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14242) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!!

KV!!!! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14243) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szerintetek mit jelent, ha a mellettetek álló csaj jobb kezén 2 perce még volt karika gyűrű most meg már nincs? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14244) Tim82 válasza Mercutio_ (#14243) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lelopták az ujjáról.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14245) Dr.Zoo válasza Tim82 (#14244) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Gyorsak az Orkok... :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14246) DeFranco válasza Mercutio_ (#14243) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mockosz kisz hobbitockák elloptááák

(#14247) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Hamburgeres témához: a Wesselényin levő W35-öt próbáltuk ki nemrég asszonnyal és biztosan menni fogunk még. Egy classic és egy erős fogyott, jár mellé finom rozmaringos krumpli és lilakáposzta, az erőset meg épp csak meg bírtam enni, úgy csípett :)

(#14248) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#14241) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Valasztasok elott "gyorsan" at kellett adni.

De ennyi ido alatt nem lehet metrot csinalni ;]

(#14249) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nah, nazgulok nem csalódtam bennetek :DDD
Az azért felötlött bennem, hogy szegény pasijának mekkora agancsa lehet...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14250) Tim82


Tim82
nagyúr

Én meg egy szmártváccsot láttam most egy 16-17 éves srác kezén.

Mondjuk nem tudom, hogy melyik, a Pebble-n biztosan nincsen "Led watch" felirat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.