Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71601) Jakuskacsa válasza Lacielvtárs (#71598) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én sem szólok bele csak legvégső esetben. Most közeleg egynek a vég, de hogy könnyebb legyen elmesélem. Elsőre nekem is szimpatikus volt, aztán kinyillott a csipája, és nem vette észre magát. Ha épp sikerült lepasszolnunk a törpét egy hónapban egyszer ez a nő akkor is megjelent, kérdezés nélkül zabált nálunk, volt hogy 2 napig itt aludt, itt nyöszörgött, hogy milyen szar az élete. Volt, hogy a párom elment dolgozni szombaton, ez a nő egész nap itt ült, és nekem nyöszörgött. Aztán volt idő amikor a páromat megpróbálta rávenni, hogy hát élje az életét, és hogy kalandozzon, merthogy milyen jó ha 7 napból 7x mással van az ember... pofátlan, nem veszi észre magát, szó szerint zaklat, és ez megy 3 hónapja, és szerintem egy dobása van, és elküldöm úgy mint még soha senkit.
AMi elgurította a gyógyszert: a gépemen nyomozott utánnam (nem mintha lenne titkolni valóm, mert minden jelszavam nyilvános, a párom bármikor beléphet bárhova) - és szerinte ez barátnői kötelesség volt, mert szerinte én egy macsó vagyok, és megcsalom a párom. A tabletre engedély nélkül telepítgetett dolgokat, azótta is 2 root vírus van rajta, törölhetetlen... És neki ez természetes, és csak jót akar... na hát ilyen emberekre nekem nincs szükségem, sem a páromnak sem! Mondjuk 3-4 hete nem volt nálunk, de ne is jöjjön, mert azzal a lendülettel megy is hazafelé...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71602) Whysperer válasza hackeeeee (#71583) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó reggelt

Igen .. MAZDA Forever 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71603) Lacielvtárs válasza Jakuskacsa (#71601) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha, hát ennyire viszont én magam nem lettem volna türelmes, meg kell hagyni...
mondjuk nálunk - hála istennek vagy a fóliasátornak ;] - ennyire nincsenek szélsőséges helyzetek...
de nem semmi milyen emberek vannak...
hát igen, a nők se velük... ennyi ahogy anno bölcsen megmondta Al Bundy :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71604) Jakuskacsa válasza Lacielvtárs (#71603) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Imádom Al Bundy-t megunhatatlan

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71605) Jakuskacsa válasza Whysperer (#71602) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Láttál már te mazdás számlát??? Szép és jó, de legyen mellé vagy 500e res fizetésed... És most nem lebeszélni akarlak, vagy negbántani, mertmegbízható és jó kocsik, de ha egyszer valami elromlik, a gatyád rámegy

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71606) Lacielvtárs válasza Jakuskacsa (#71604) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony nagy igazságok vannak benne ki karikaturizálva, de számomra is megunhatatlan...
mostanában vagyok így a Jim szerint a világgal is :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71607) CJ4567 válasza hackeeeee (#71583) üzenetére


CJ4567
veterán

:Y Szép!

No Sana No Life

(#71608) Jakuskacsa válasza Lacielvtárs (#71606) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Az sem rossz, bár azt inkább a párom szereti. De tény és való, hogy Jim egy nagy figura benne! Az életem értelmeit szerettem még, kár hogy nem csináltak belőle több évadot...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71609) Lacielvtárs válasza Jakuskacsa (#71608) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, én úgy vagyok azzal a sorozattal, mintha egy modernkori rém rendes család lenne :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71610) Jakuskacsa válasza Lacielvtárs (#71609) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nemsokára megyek aksit venni, megérett a csere, szép hosszú élete volt az előzőnek, de ezt már hetente tölteni kell, vagy legalábbis minden nap menni a kocsival. 5 év élettartam elég szép a mai világban :C

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71611) Lacielvtárs válasza Jakuskacsa (#71610) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

kellemes pénz költést :K :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71612) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Valaki használt már Hipro tápot? Milyen minőségüek ezek?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71613) DR|FTK|NG válasza Jakuskacsa (#71612) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nekem van egy itthon, egy régi Compaq gépből bontottam ki.

Régebben egy részük ajánlott volt.

(#71614) Jakuskacsa válasza DR|FTK|NG (#71613) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Kerül hozzám gép bontásból egy 630w os hipro, de a google-ba össz vissz 4 találat van erre a tápra az is mind oroszul...

megtaláltam, ez az a képen, most ez egy jó tápnak számít? 1 ágon 12 volt, vagy mint itt is 2 ágon 12 volt a jobb?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71615) Balathruin válasza Jakuskacsa (#71614) üzenetére


Balathruin
veterán

Az nagy valószínűséggel gagyi.

(#71616) Jakuskacsa válasza Balathruin (#71615) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

azért vagy egy 5000 ért eladható gondolom.... most látom hogy ráadásul sli ready-s...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71617) inspiroyhome válasza Jakuskacsa (#71614) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt.

Emlékeim szerint a hipro nem volt egy gagyi márka, a 350w-es tápjaik is 7-8 ezerbe kerültek.

áganként 30 A, meg activePFC valszeg tényleg nem rossz.

[link] úúúristen mekkora zene

[ Szerkesztve ]

(#71618) Jakuskacsa válasza inspiroyhome (#71617) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mekkora kártyát tudna ez kezelni sli-ben? 2 ág azt értem, de a mostani kártyáknak már 2x2 ág kellm vagy az megoldható átalakítóval is ilyen táp elbírná?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71619) inspiroyhome válasza Jakuskacsa (#71618) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

azt nem úgy kell érteni, hanem asszem 1 ág a CPU-é, a másik meg a PCI-e konnektoroké.

Tehát 12x30 de ha reaálisak akarun maradni akkor inkább 12x28 w-os kártyákat vinne el max. 336W.

the 8-pin is designed to supply up to 150W of power, the 6-pin only 75W.

Szóval elméletben rátudnál kötni 2 darab 2x6 pinest, vagy 2 darab 8 pinest.

(De lehet hülyeséget mondok)

[ Szerkesztve ]

(#71620) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Reggeli problema elharitva.....faCCom kivan, az utodom eleg lassan tanul....elmagyarazom neki parszor. Aztan ujra meg ujra a hulyeseget csinalja. Kozben dolgom is volt.....6-tol bent vagyok a cegnel.. :W

Meg van ra 3 napom hogy embert csinaljak belole, mert ha nem akkor magyarul Copni fogom a faCCt...mert az uj pozicio is a nyakamba lesz es a regi poziciot is segitenem kellesz....szarban vagyok rendesen....mind1, nem nyafogunk, megoldjuk majd valahogy.

(#71585) jakusj : +9999999, aki ismeri oket, az tudja ;]

(#71588) jakusj : a pocaklakonak e het Penteken jarna le a bentlakasi szerzodese...remelem nem hosszabitja :)
Nokre: igen, en probaltam sok not...jopar kapcsolatom volt a felesegem elott es alairom hogy a kicsivel teltebb nenik sokkkkkaalll jobbak az agyban mint az ilyen csontos leanyzok. Kulonosen ha mar tul van a 30-on.
Maskulonben ponzt napokban neztem valami dokumentum filmet az ilyesmirol, ahol azt bizonyitottak hogy igenis az igazi ferfiak a kerek noket kedvelik...vagyis az alfa himek! Sertegetni nem szeretnek senkit, de ninca jobb erzes amikor egy nagy kuffert hatolrol pakolja az ember...vagy bele lehet markolni rendesen. Visszont az is igaz hogy a nagy kufferbe nagy kulcs es eros kar kell, az ilyen ici-pici kezitaskakat meg egy gombostu is megnyitja. Ez van....nincs harag. :D

Nekem az ilyen latin nok jonnek be a legjobban...(es hala Istennek a felesegem is hasonlo....imadom ;])..nagy feszes segg, szeles csipo.......ezeket aztan lehet pakolgatni :)




Masik dolog meg az hogy soha nem kedveltem a velem egykoru lanykakat..vagy ha fiatalabbak, volt par kapcsolatom de nem ment. Hosszu idokon keresztul minimum 3-4 evvel idosebbek voltak a baratnoim (agyasaim :D)..de volt amikor majdnem 20 volot koztunk...(ehhh....micsoda menetek voltak.....6-7 menet / ejszaka...akkor ereztem eloszor milyen az amikor faj a dakom ;] )...en voltam 22 eves egyetemista...a csajszi meg egy 41 eves ugyvedno...brutalis szexualis etvaggyal....eletem egyik legjobb kapcsolata volt.
Mondhatok az utolso 15 ev baratnoim kozul a felesegem a legfiatalabb....velem egykoru.
A plaza cicakat utalom a legjobban...

(#71598) Lacielvtars: ejjj, KeresztFiam...ezt most miert mondod?

Baratnok, baratok, haszonlesok es elvezok, gerinctelen barmok: vannak ilyenek is...baratom vagy 2=3 van...egy tobb mint 25 eves baratsag...egy 17 eves baratsag es egy kb 10 eves. A tobbiek csak haverok...
Tavaly pont ilyenkor kezdtem lemondani a parazitakrol akik korul vesznek....es sikerult is. Azota joval jobban erzem magamat...az igyenelokre, seggfejekre, hulyekre, muFerfiakra semmi szuksegem...
Szerencses vagyok mert a felesegem is hasonloan gondolkodik...ismerosunk rengetegen vannak...szocializalni kell, de van egy bizonyos mertek amit nagyon ritkan lepunk atal....

Tudni kell az ilyen "joakarokat" tavol tartani....tavaly ugy kezdtem el elni hogy lemondtam azokrol akiktol csak negativ dolgokat kapok...lemondtam az ilyen plasztik baratsagrol...meg a haszonleso gerinctelenekrol.
Utana a telefonkonyvbol kiirtam egy kisebb listat...adtam nekik 1 honapot ..es nem hivtam oket, nem kerestem..akik nem hivtak fel azokat toroltem, akik igen azok ideiglenesen bent maradtak.

Jobban erzem magamat...ezek utan.....haverok kellenek, de a csalad es az osszinte baratok az elsok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71621) Habugi válasza MiklosSaS (#71620) üzenetére


Habugi
addikt

*Beep*

John Spartan, húsz egység pénzbüntetésre ítélem, beszéderkölcsi szabá.. 0,3hab-ot 3x meghaladó postja miatt!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#71622) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#71620) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah adj isten teljes értékű keresztApám :DD
semmi rosszat ne gondolj bele a mondataimba még véletlen se :D
de vannak dolgok melyeket osztok a véleményedből :R

Habugi: :C :C :C ez is jó volt :))

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71623) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Lejárt a szerkesztés, viszont itt egy leírás ami nem oroszul van, de hogy lesz ebből pl. 2x2x6 pines csati??? merthogy a leírásban ott van, hogy megosztható 4x 12v 16a-re...[link]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71624) MiklosSaS válasza Habugi (#71621) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na nezenek oda ki szol be? Az aki hozzaszolas helyett regenyeket ir..(raszarad a szar a seggemre amig a budin elolvasok egy-egy hozzaszolasod ;] ;] ;] ).

(#71622) Lacielvtars: Ugy nezek en ki mint aki rosszat gondol a mondataidba? :P

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71625) Jakuskacsa válasza Habugi (#71621) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

szerintem ez csak szabálysértés volt, mert igaz hosszú volt a mondanivaló, de kb 10 hozzászóláshoz szólt egyszerre, nem tagolta szét egyesével... de ettől függetlenül szeretem a humorod :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71626) ViZion válasza Mahrenburg (#71578) üzenetére


ViZion
félisten

betyárosan néz ki!

Megint sok a duma... :(((

(#71614) jakusj: Hipro nagy név volt, nem tudom most mi a helyzet, tápos topik, Dluinet vagy vki szaki megmondja rögtön.

Sasss, menj má' a nagylatin seggekkel a nagy latin p!csába! ;] Ember étvágya elmegy ezektől a tehenektől... (bocs Imibogyi :D )

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#71627) Jakuskacsa válasza ViZion (#71626) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

mindjárt átnézek oda, hátha valaki tud valamit mondani.. köszi

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71628) stratova válasza Habugi (#71621) üzenetére


stratova
veterán

Továbbá felszólítjuk, hogy a következő alkalommal bírságcédula kötegek helyett, a kagylókat használja a toalettben.

[ Szerkesztve ]

(#71629) MiklosSaS válasza ViZion (#71626) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehalabb fogyokurazol es nem kacsingatsz majd a 150 kg fele :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71630) Habugi válasza stratova (#71628) üzenetére


Habugi
addikt

:K :C

Már csak azért is ugye, mert a betyárkörte esetleges előállításának/kialakulásának esélyeit említette!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#71631) Whysperer válasza stratova (#71628) üzenetére


Whysperer
addikt

Hjaj mar. Honnan tudod,hogy nem a wc-rol is es elfogyott a papir. Direkt karomkodik,hogy ki tudja torolni. :)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71632) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#71627) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

asszondják idézem: "olyan halálszar nem lehet, utánnanézek :DDD "

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71633) norbert1998


norbert1998
veterán

The forca awakens

(#71634) MiklosSaS válasza stratova (#71628) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Latom tul sokat neztek filmet.... :P

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71635) Habugi válasza MiklosSaS (#71620) üzenetére


Habugi
addikt

Arról a kutatásról hallottál-e már, hogy az esetek nagy-nagy többségében azok a férfiak beszélnek előszeretettel a méretről, utalgatnak a hímtagjukra, akiknek az átlagosnál is kisebb van?! ;]

Nem vicc ám, ráadásul nem egy tegnap óta helytálló statisztika.. :N

Na nem mintha párhuzamra szeretném hozni veled, á dehogy is, téged az ilyesmi nyilván nem fenyeget, csak azért szólok hogy tudd milyen könnyen félreérthető az amikor heti 3x leírod a témát illetően ugyan azt.
Még a végén valaki azt fogja "hinni" hogy, pedig dehogy! :DDD ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#71636) Jakuskacsa válasza Habugi (#71635) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

:C na de komoly már ez...
Na most már tényleg megyek aksit venni, nem dögölhetek itthon egész nap szabin...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71637) Lacielvtárs válasza Habugi (#71635) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Sass Uram: akko' jó :K :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71638) SP4C3


SP4C3
veterán

Jóreggelt! ;]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#71639) Lacielvtárs válasza SP4C3 (#71638) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah nesze neked nagy világ...
mi már telefostuk teledumáltuk a topikot szöveggel, erre itt jön egy mókás Uriember és reggelezik :W ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71640) MiklosSaS válasza Habugi (#71635) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C , na ez jo volt. Erre nem gondoltam.... :C

Mindig ki tudod beszelni magad mindenbol?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71641) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#71640) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én attól tartok hogy eme kérdésedre a válasz egy masszív, nagy méretű, átlagon felüli IGEN lesz ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71642) SP4C3 válasza Lacielvtárs (#71639) üzenetére


SP4C3
veterán

Én kérek elnézést! Jogos, mert nem jó délig dögleni, de most megtehetem. Tegnap leültünk sörözni és most kicsit meghúztam a szunyát. :D Baj? :O

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#71643) Lacielvtárs válasza SP4C3 (#71642) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bajnak semmi esetre sem baj ám, és hangsúlyozom nem az a baj hogy te ezt teszed, hanem az hogy mi nem tehetjük :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71644) SP4C3 válasza Lacielvtárs (#71643) üzenetére


SP4C3
veterán

Na így azért már korrekt! :D

Nem is mondtam a lényeget (és most lehet rám köpködni), ÁjeMDés lettem. :3

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#71645) Lacielvtárs válasza SP4C3 (#71644) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezért nem jár köpködés, sőt, éppen ellenkezőleg :D
de ezek fényében jelezném, nem vagyok nagy guru, de nem tudok Pentium D-s AMD prociról ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71646) MiklosSaS válasza SP4C3 (#71644) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ne foglalkozz a @Keresztfiammal, csak irigykedik hogy neki munkaba kell legyen es nem tolhatja ujonan telorol a topicot....es termeszetesen agybol! ;]

Milyen AMD?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71647) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#71646) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez pontosan így is van Apám :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71648) mackosajt


mackosajt
addikt

Jó reggelt az ejszakasoknak!

Jót mosolyogtam az elmúlt közel 60 hozzaszolason.

Jakus, nekem volt hipro 700-as, az biztos, hogy stabil, csak osztott agas, a 290x miatt nyugdijaztam, de anyámnak osszeraktam egy gépet, abban dolgozik, egy nyugdíjasnak. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#71649) SP4C3 válasza Lacielvtárs (#71645) üzenetére


SP4C3
veterán

Máhhááá :D

Majd azt is kijavítom, ha ez a config megtetszik és nem vágom ki. :S

MoBo: MSI FM2-A55M-E33
CPU: AMD A4 4000 @ 3.2GHz (APU)
RAM: 4GB DDR3 1333
Na és a graf.: integrált :'( Radeon HD 7480D

Még csak most ismerkedek vele, szóval tanácsokat elfogadom, mert ez már "újabb" tehnolodzsí ami erre mifelénk még nem jellemző! :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#71650) Lacielvtárs válasza SP4C3 (#71649) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

gratula a szerzeményhez :R
ez már négy magos apu?
anno én is agyaltam ilyen apuban, hogy rakok össze bentre, de végül is nem kaptam meg rá a lét, így nem történt meg...
majd érdekel a véleményed ha majd lesz róla véleményed :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.