Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71701) Balathruin válasza norbert1998 (#71698) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem az a baj vele, hanem fangyafeszt az egész.

(#71702) norbert1998 válasza Balathruin (#71701) üzenetére


norbert1998
veterán

Most jön a LOL kategóriás return: AOSP ROM-om van :P ;]
Sajna AOSP-on elég ramaty a kamera. Mondjuk amennyit én használom... :D

(#71703) norbert1998


norbert1998
veterán

Talán sikerül szereznem XONAR DG-t 350+ pozitívos kollégától :C
Remélem, megvan még neki. És hogy pénteken itt lesz.

(#71704) Televan74


Televan74
nagyúr

Faternak vettem a Mall.hu -n egy elektromos fűrészt 21.990 Ft -ért.Bontom ki nincs benne láncvezető. És még be sem kapcsol. :(((
Írtam a Mall ügyfélszolgálatának,hogy cseréljék ki egy komplett, működőképes darabra. :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71705) Jakuskacsa válasza Televan74 (#71704) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de a mall.hu mostanában felér egy kisebb pereskedéssel ha bajod van. Nálam a következő történt. Kocsitakarításra kerestem porszívót valami kis egyszerű gagyit, de szétnéztem a II. osztályon is. Találtam egy porszívót ami leírásban jó és szép volt, csak sérült a doboza és hiányzik belőle a strandard 2 fej. Sebaj, kocsit úgyis fej nélkül takarítasz, 28e helyett 15e küldik. Erre kaptam 2 db turbo porszívó fejet. A rendelés 14.én adtam le, 16. án megjött, mivel nem azt kaptam ami kell, hát rögtön felhívtam őket. Semmi baj mondta az ügyfeles csaj, küldjem vissza.. - már ezen felháborodtam, mert nem az én hibám hogy hülyeséget küldtek, de egye fene azt az 1000 forintot. Hétfőn (19.én) 1 napossal visszaküldtem úgy ahogy kell. Szerdán (21.e) hívtam őket, hogy mi van akkor, elmondtam a panaszom, megegyeztünk a cserébe, mondták, hogy minden rendben. Pénteken még mindig semmi. E hét hétfőn hívom az ügyfélszolgálatot, erre sem arról nem tudnak, hogy visszaküldtem (holott a posta már rég leigazolta, hogy egy hete átadta), sem arról hogy mást kértem helyette. Újrafelvették a rendelést, de már olyan porszívó nincs amit kértem kérjek mást. Persze van ugyanolyan is, de egy ezressel drágább, mert van benne + hepa meg mittomén mi csoda. Jó legyen. Tegnap hívom őket, de már ordítva, teljesen kikeltem magamból. Mondja a csaj, hogy ő elnézést kér, és már a hangomról is ismer, mert már annyit beszéltünk, és megsürgeti a dolgot. Ma megint nem kaptam értesítést, sem arról hogy felvették a rendelést, sem arról hogy a futár felvette, tehát már több mint 2 hete se pénz se posztó... Tény hogy olcsók, mert tagadhatatlan, de ilyen magatartást akkor sem folytathatnának! Holnap az utsó nap, és feljelentem őket... és ezt tegnap elmondtam a csajnak is...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71706) Televan74 válasza Jakuskacsa (#71705) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam nem fogják ilyen sokáig húzni, ha ködös(ítős) választ kapok,akkor kérem a vásárlásától való elállást.De ha úgy sem akkor a fogyasztóvédelemmel kell egyezkedniük. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71707) norbert1998


norbert1998
veterán

Ahaa, én meg kételkedtem, hogy kevés lesz az 5W valós teljesítmény :Y :C :Y :C
[link]

(#71708) norbert1998


norbert1998
veterán

Wat hídépítés! :Y :C
[link]

(#71709) MiklosSaS válasza Habugi (#71699) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egészségedre'!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71710) #81556480 válasza Jakuskacsa (#71705) üzenetére


#81556480
törölt tag

oszt velem a UPC ugyan ezt csinálta, csak volt hogy a telefonos pitcsha emelte fel a hangját, mert már annyira idegesítettem. :D 2 hónapja tartoznak 14 ezer forinttal

(#71711) MiklosSaS válasza #81556480 (#71710) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te nem kamionozol?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71712) #81556480 válasza MiklosSaS (#71711) üzenetére


#81556480
törölt tag

pénteken indulok, ma hívtak hogy ez már fix. el lett halasztva az indulás még multhét kedden

(#71713) MiklosSaS válasza #81556480 (#71712) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Németbe? Akkor még ma este iggya'...oszt utána ülhetsz szárazon.
Vettél lapost GTA-zni?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71714) #81556480 válasza MiklosSaS (#71713) üzenetére


#81556480
törölt tag

ja má nem iszok. elég volt a hétvége. most nem vettem lappppost. betartom az örök érvényű saskódex első paragrafusát: 1.§ Gyűjts még, és vegyél jobbat ;]

Decemberbe rápróbálok . vagy ha kibírom még akkor hatványozom az első paragrafust és csak a januári fizetéskor veszek valami komolyabbat amivel gémelni is lehet faszául.

[ Szerkesztve ]

(#71715) MiklosSaS válasza #81556480 (#71714) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Okos gyerek, látszik hogy a több mint két év alatt ragadt rád is valami :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71716) #81556480 válasza MiklosSaS (#71715) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#71717) Whysperer


Whysperer
addikt

Valaki megtudja ezt nekem magyarázni légyszíves.

Projektornál ezek mit jelenteken?

Natív felbontás:800 x 600
Támogatott felbontás:640 x 480 - 1920 x 1200

Natív felbontás:1280 x 800
Támogatott felbontás:640 x 480 - 1600 x 1200

Fordítsa már le nekem valaki ezt. nem értem

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71718) norbert1998


norbert1998
veterán

Fuckin fact!
Pollen is essentially 'plant sperm'. Therefore, this makes hay fever an STD. Since no one voluntarily takes in pollen, I've concluded we're all being raped by trees.
:C

(#71719) MiklosSaS válasza Whysperer (#71717) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A nativ felbontas az a "default", a tobbit pedig tamogatja.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71720) norbert1998


norbert1998
veterán

Dwayne "The Spock" Johnson

(#71721) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr




~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71722) Mahrenburg válasza ViZion (#71626) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Klasszikus arányok, nemes vonalvezetés, reméltem, hogy szép lesz, de felülmúlta a várakozásaimat is. :C

"Megint sok a duma... " - Pedig igazán rövidre fogtam... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#71723) norbert1998 válasza Mahrenburg (#71722) üzenetére


norbert1998
veterán

Vaze az a Habugi idézet! :Y
Komolyan, ezentúl olvasni is fogom amit ír, nem csak átugrani ;]

(#71724) Mahrenburg válasza norbert1998 (#71723) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nyugodtan ugord át ( :DD ), Hablaty ilyesmit nem szokott nyilvános fórumokon írni, ez az idézet sem a Fórumról van, a legjobb írásait, például a regetenyésztésről szólóakat nem hozza nyilvánosságra... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#71725) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Azért az milyen már, hogy a postán a csomagfeladást kártyával fizettem, és fizettem érte + 213 Ft "KP.FELVÉT/-BEFIZ." díjat?!

Eleve gyanús volt a terminál szalag, amit kaptam, mert az szerepelt rajta, hogy kp. felvét, de nem foglalkoztam vele, mert fizettem.. No komment..

Véleményem szubjektív...

(#71726) Televan74 válasza hackeeeee (#71725) üzenetére


Televan74
nagyúr

Kell az állambácsinak,hogy gondos gazdaként el tudja lopni! Birka népnek nincs hazája! :W

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71727) hackeeeee válasza Televan74 (#71726) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De baz, bárhol fizettem, soha nem láttam még ilyet.. tranzakciós illeték utaláskor az oké.. KP felvét díja, automatából, oké..

Tény, gyanús volt, hogy pénzfelvét szerepel a szalagon, de akkor is..

Ha a postán fizetek kártyával, lényegében KP felvétet csinálnak terminálon keresztül, és asszisztálok hozzá pin kóddal?!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#71728) hackeeeee válasza hackeeeee (#71727) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És most kaptam az infót, hogy évek óta így van a postákon.. Ha kártyával fizetsz, az kp felvétnek minősül.. Nevetséges.

Véleményem szubjektív...

(#71729) Televan74 válasza hackeeeee (#71727) üzenetére


Televan74
nagyúr

Postával mostanában hadilábon állok.Nincs postásunk,mert 4 órában szeretnék elvégeztetni azt amit előtte 8 órában is alig bírtak.Tavasz óta nagyon megdrágultak.Azóta rákaptam a futárszolgálatokra. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71730) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hat, ez a Hardline tenyleg eleg gagyi jatek...de tolom mert $$$ adtam erte..

Jo ejt!

Az en regi FX-em...mar picit degradalodva van szerintem...nalam az 5 GHz-re eleg volt 1.51 V...de 2013 ota a gyerek 1.52 V-on tolja. Mar neha elofordul hogy kekhalal vagy fagyas....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71731) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Én asszem soha nem jutottam 4400 vagy 4600 felé.

Jóéjt / jóreggelt.

(#71732) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, hamarosan győz a jó :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71733) hackeeeee válasza Televan74 (#71729) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Összességében Én is úgy szoktam, főként GLS-sel. Csak a vevő sokallta a ~2200 Ft-os szállítást, UV költséggel együtt, ami érthető, mert kis termékről volt szó.

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#71734) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Reggelt.

(#71735) ViZion válasza Habugi (#71655) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, miket mondanak Neked! :Y
Az újabb akkuknál (Lítium-ion, Lítium-polimer) már nem kell formázás, a gyárból úgy kapod, hogy jó. Teljesen nem tudod lemeríteni, védi magát. Feltöltve kell tárolni, mert ha tényleg teljesen lemerül (pl. lemerülve elrakod még pár hónapra a fiókba), akkor kuka!

Jó tanácsokat kaptál...csak az nikkel-fémhibrid akkura vonatkozik. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#71736) hszilard666


hszilard666
veterán

Mörningstein!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#71737) norbert1998 válasza hszilard666 (#71736) üzenetére


norbert1998
veterán

Viszonta!

(#71738) MiklosSaS válasza ViZion (#71735) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te csak csináld ugy ahogy akarod, oszt csóváld a fejed amikor két évente cserélni kell mert megadta magát.
Mind1....

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71739) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71740) norbert1998


norbert1998
veterán

őőő, olyankor mit csináljak, szerintetek, ha:
-az elem, amit bele kellene tennem a lámpába, 21mm átmérőjű
-ennek az elemnek a szabványa 19mm
-írtam a lámpát eladónak, hogyha nem fér bele a 21 mm, akkor vonja vissza a rendelést, mert nekem 21 mm-es elemeim vannak
-erre ő azt írta, hogy dear buyer,please donot worry about it,you can use it,we will ship it for you soon,if you have any questions, please contact me .I will do my best to check it for you soon.
Best regard

Na most mitévő legyek?
Ma reggel hatkor megjött a SHIPPED e-mail is.

(#71741) norbert1998


norbert1998
veterán

Ez nagyon beteg! :Y :C :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#71742) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#71739) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

reggelt'
a második képet én is néztem, jót röhögtem rajta, de nem mertem linkelni mert elvileg nov 2.-án jogosult leszek egyéni arcképre :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71743) Televan74


Televan74
nagyúr

Most egy évig nem akarok mást vásárolni a géphez, csak játékokat. :K

Kedvencek közül törölve lett a Milyen videókártyát?,Milyen monitort vegyek?,Milyen CPU hűtőt vegyek?,Milyen SSD-t vegyek?.

SSD -t és Monitort még vennék, de nincs jó áron amit szeretnék venni. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71744) Lacielvtárs válasza Televan74 (#71743) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha, de ismerem ezt az érzést :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71745) Whysperer


Whysperer
addikt

2015 év filmje sz.tem [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71746) Lacielvtárs válasza Whysperer (#71745) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C :C
édes istenem :W
anno a cowboys és űrlényeket is csak a 13.-as miatt néztem meg :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71747) mackosajt válasza ViZion (#71735) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát nem ezt mondtam neki én is? Csak a Sasssss :DD

más:
Aludnom kéne, de 15:30-ra időpontom van, ami miatt még előtte munkahelyre is be kell mennem egy papírt intézni.
Asszony 13:30-ig melózik.

Szembe szomszédnak kötik a vizet... magyar munkamorál szerint kb. 10 melós, ebből 1 dolgozik, 2 azt méri, hogy 40 éve berajzolták a bekötést, de gyakorlatilag soha el sem készült.
Így most a szembe szomszéd beszopta, mert elvileg előttük már lett volna leágazás, csak rá kellett volna kötni, ami kispénz. Ehelyett útbontás, bekötés a gerincre stb. Lesz egy sok nullás számlájuk...

Persze 50 méteren belül megállni sem lehet, annyi autóval jöttek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#71748) stratova válasza Whysperer (#71745) üzenetére


stratova
veterán

Hihetetlenül gagyi :DDD

(#71749) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Bios frissítés: q9550 1,412>1,248V és ugyanúgy 3,5Ghz. :o aida és játékok alatt is beton stabil.

szerk: hopp rossz smájli, nem tanultam meg őket.

[ Szerkesztve ]

(#71750) norbert1998 válasza Televan74 (#71743) üzenetére


norbert1998
veterán

Te veszel játékokat? ;]

SSD jó dolog :K Mire leülök a székembe, be van kapcslva a gép és mehet bármi rajta.
Monitort én is vennék, de amíg a jelenlegi működik, sokallom az árakat :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.