Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72801) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#72795) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

;] ;] ;] te kerested :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72802) Habugi válasza mackosajt (#72793) üzenetére


Habugi
addikt

CB R15 pontszám az szerintem erősen Win10 bejátszós.., most mélyebben belenéztünk a lelkébe a lapnak és egyelőre jobban megy a 8320 mint ahogyan nálam ment.., azonos órajel de kevesebb fesz. Valami 1.42 Idle-el / 1.488as terhelt 5.06Ghz. IBT VH-ban 110Gflopsokat dobál (kabaré.. :DDD ) csak valami RAM nyavaja van még..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72803) HSM válasza MiklosSaS (#72702) üzenetére


HSM
félisten

Hahaha... Tökéletes avatar lenne, ha bármi látszódna belőle kicsiben! :C

(#72703) DR|FTK|NG: Nincs bajom a poingvinnel, csak ugye nem egyedi, és több topikban is össze-összekevernek emiatt másokkal.

Nekem ami tetszene szabad, csak könnyen célponttá válnék miatta AMD vs. Nv viszonylatban, szval még töröm a fejem. :) No, meg az is olyan karakter, amit bajos a szükségesen kicsi méretben felismerhetően prezentálni.

(#72704) Lacielvtars: Köszi! :R A jó csajokkal vigyáznom kell, barátnő hajlamos mérges lenni, ha mindenféle csajokkal teli topikokat nézek... :DD
Pláne, ha megpróbálom elmagyarázni neki, hogy a női avatar, akivel beszélgetek tulajdonképpen egy Lacielvtars nevű férfi. :DD

(#72707) MrM94: :DD

(#72711) hackeeeee: Üdv! :)
Jó kis videó, de hogy Nv oldalról is hozzak egy mémet, egyensúlyt hozva az egyensúlytalanságba:

(#72713) iszilard: :R

(#72716) Mahrenburg: Ez jó... :C De én inkább maradnék a férfi frizuráknál. ;]

(#72719) Habugi: :C

(#72724) caindwan: Ez jó! :C :C

(#72741) DR|FTK|NG: Csak egy komment... Aki nem ért hozzá anynira, hogy eldöntse, 4 vagy 8 az annyi, annak nem mindegy, mi van a dobozra írva? :C Semmivel sem inkább 4, mint amennyire 8. :N
Valaki agyafúrt megint jól akar járni....

(#72743) ViZion: Igen, szerintem is ami szintlépés az egy jól összerakott PCI-E, és NVMe felülettel. Ott megvan a kellő sávszél, és a kis késletetés is. :K
Pl. ez az Intel 750 borzalmasan bejött: [link].
Kár, hogy csak 400GB-os a legkisebb, és a teljesítményéhez mért az ára is. :B

(#72752) caindwan: Ezen én is hajlamos vagyok felhúzni magam, mi a tökért jó az a mögöttem jövőnek, ha kb. 5cm-re satuzza be a kocsiját a seggem mögött tempóról? Nem fog ettől hamarabb hazaérni. :W De ha csak kicsit is elkottázza magát, nekem lezúzza a seggem, jópárszor láttam már ilyet gyalogosként. :(((
Ráadásul az egyetlen, amit tehetek, ha valami alkalmas helyen megállok elengedni, de ugye az sem egyszerű, ha tol lefelé az útról 5cm-ről. :W
Komolyan sokszor többet kell hátrafelé figyelni az ilyen barmok miatt, mint előre. :((

(#72757) norbert1998: Az már kicsit nem ma volt, mikor én új tag voltam. :P

Amúgy üdv néked is! :DD

(#72804) Lacielvtárs válasza HSM (#72803) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no a szakmai kolléga is kezdi mán' ;]
de alapvetően igazad van....nah jó nem is :D

Apám: gondolom akkor három évig majd ezekre számíthatok néha napján és/vagy naponta néha :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72805) caindwan válasza HSM (#72803) üzenetére


caindwan
tag

:R

Jobb napot mindenkinek!

Mától LaciElvtársTuningUrunkat megilletik az ilyen képek, ha már átállt a másik oldalra ;] ;]
[link]

@hááessemm: Akkor a barátnőd nem fog engem kedvelni :DDD :DDD

Olyan fura, hogy nem linkelek bbw-ket amióta nincsen @DjKutyus

:(

[ Szerkesztve ]

(#72806) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Egy pillanatra sajna elugrott a fesz az extreme LLC ellenére, így leállítottam. De valami lesz! :)

Véleményem szubjektív...

(#72807) Lacielvtárs válasza caindwan (#72805) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nah nezd man' a tehenek is ellenem vannak... :D de teny hogy ezt magamnak kerestem... :P

Szerk: Ezek fenyeben csajokat man' nem is linkelhetek? :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72808) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Asszem kijelenthetem, hogy elégedett vagyok. Teljesen alapbeállítás minden.

(#72809) hackeeeee válasza hackeeeee (#72806) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attoltam ultra highra az llct, teszt.

Véleményem szubjektív...

(#72810) Habugi válasza hackeeeee (#72806) üzenetére


Habugi
addikt

Látom azért a fun kedvéért ráhúztál még két lépcső feszt.. ;] , 112Gflops, na ilyet még konkrétan nem láttam FX-től sehol.. :Y

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72811) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#72808) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Adjad neki! Alapon nem erdemes jaratni...kell a huto es dobjad, minimum 4.5 GHz-re...ott lesz majd az igazi extaz :D

@Hablatyi: tenyleg jo eredmeny!

@KeresztFiamLanyomTranszvesztita'm: csak neked :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72812) inspiroyhome válasza MiklosSaS (#72811) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Tudom tudom, de egyelőre csinál olyan dolgokat amiket nem tudok mire vélni. :D

(#72813) norbert1998 válasza MiklosSaS (#72796) üzenetére


norbert1998
veterán

látom tudod használni a paint-et ;]

(#72814) hszilard666 válasza inspiroyhome (#72808) üzenetére


hszilard666
veterán

Ez cinebench?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72815) inspiroyhome válasza hszilard666 (#72814) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

igen, r15

(#72816) norbert1998


norbert1998
veterán

(#72817) hackeeeee válasza Habugi (#72810) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor, jelenleg a tesztes eredmények vége:

Véleményem szubjektív...

(#72818) hszilard666 válasza inspiroyhome (#72815) üzenetére


hszilard666
veterán

Én ott 774 et mentem :P Mit stresszel a program amúgy? Csak a prockót?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72819) inspiroyhome válasza hszilard666 (#72818) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

minden alapon?

igen, és pont azt a motort használja, mint a cinema 4d, amivel én "dolgozom", ezért meghatározó számomra az itteni pontszám. Játékokban jórészt mindegy hogy i5 vagy i7, itt viszont már számít.

(#72820) hackeeeee válasza hackeeeee (#72817) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy apróság:

Véleményem szubjektív...

(#72821) Tomko78 válasza hackeeeee (#72820) üzenetére


Tomko78
őstag

De szípp :R

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#72822) Habugi válasza hackeeeee (#72817) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam ez volt a best amit sikerült kisajtolni:

Kvázi alacsonyabb fesszel jobbat mész.. :O ;] :C

Win10 +/+ millió futó processt leheréled jókis Win7-re ( :P ), akkor R15 garantált 800+, Gflops drop sem lészen.

(#72820) hackeeeee:

:D :))

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72823) hszilard666 válasza inspiroyhome (#72819) üzenetére


hszilard666
veterán

4.4 ghz 3770K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72824) inspiroyhome válasza hszilard666 (#72823) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Akkor még jó hogy... :D Én nem tudtam még OC-zni, mert 4.4-en 1.3v-al pár másodperc alatt 90 fokocska... :(

(#72825) hackeeeee válasza Habugi (#72822) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:)

No, ránéztem Firestrike-ban.. A physics teszt megugrott nem kicsit, viszont a combinate kevesebb lett:

Most:

Régi proci:

Véleményem szubjektív...

(#72826) Habugi válasza hackeeeee (#72825) üzenetére


Habugi
addikt

Combined az sajnos hajlamos szórni, eskü nem ekézni akarlak de a 70+ process/vírusírtó az nem a barátod.. :N Mindegy kussolok, többször nem hozom szhóóba.. :R

Nálam így skálázódott a combined órajelre: [link]

CPU-NB ~2400as teszt? :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72827) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

te Keresztapám... ez így nem ér :D :W
felülök az első gépre ami megyen Angliába, megkereslek és meghúzom a copfod ;] :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72828) hackeeeee válasza Habugi (#72826) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnézem.

Véleményem szubjektív...

(#72829) hszilard666 válasza inspiroyhome (#72824) üzenetére


hszilard666
veterán

Akkor ideje búcsút mondani a kupaknak! :C

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72830) DR|FTK|NG válasza hszilard666 (#72829) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

A Sandy forrasztott, vagy nem?

(#72831) hszilard666 válasza DR|FTK|NG (#72830) üzenetére


hszilard666
veterán

Sajnos nem. Épített vízzel is 80 körül megy 4.8GHZ en 1.4V nál :( (prime 95 alatt, játéknál csak 70 körül megy)

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72832) Lacielvtárs válasza DR|FTK|NG (#72830) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én is úgy tudom hogy forrasztott... legalább is Keresztapám azt mondta anno :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72833) hackeeeee válasza Habugi (#72826) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És, tényleg.. :Y Lehet így marad.. :)

Véleményem szubjektív...

(#72834) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#72827) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Már paráznalkodnál is?

.@PingVin: igen

@BigNorbert: feszeld alá, vagy kell egy jobb hütõ. Biztos jól van felfogva?

Cibáld fel 4 GHz-re 1.15 V-al, annyit biztosan megyen olyan feszen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72835) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#72834) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

what? :U
én nem szoktam olyat, olyan sűrűn ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72836) Habugi válasza hackeeeee (#72833) üzenetére


Habugi
addikt

Nem emlékszem pontosan hol jártunk fesszel CPU-NB-t illetőleg de ezek szerint akkor még kéne neki kicsi ~2600hoz.. de lehet már nem érdemes rátolni, szemre a 2400 is bőven jól adja! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72837) hackeeeee válasza Habugi (#72836) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

+0.175V-t kap. :D Lehet kéne neki a +0.2V. :)

Megpróbálok még valamit, vga terén. A procit mára nem bántom szerintem. :)

Addig, erre nézz rá. Főként a combined test eredményeket figyeld!! :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#72838) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Tudjátok mit furcsállok??? Hablaty Úr még nem is szekált úgy ahogy ti ezzel át műtétessel és társaival... ;]
Mi történhetett? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72839) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#72838) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Baszogatom Én eleget a hangkártyával. ;]

9500 pötty felett. :) Megpöccintettem 1090-re a gpu-t, 75mV fesszel.. de lehet nem lesz stabil, asszem ezért vettem vissza.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#72840) MiklosSaS válasza hszilard666 (#72831) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1.4 V, stressz teszteben a 80 fok az nagyon is jo!

(#72838) Lacielvtars (MissTuningosGyiiiheeetLaszlo) : mondtam en nekem, amiota bekekult le se xarja a topicot. Gyorsan eladta az FX-et is hogy meg hirbol sem ismerje....

Ejjnye....ezek a mai kopasz fiatalok :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72841) hackeeeee válasza MiklosSaS (#72840) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nem feltétlen igaz. Főként az után, ahogy értekeztünk az eredményekről. :)

Véleményem szubjektív...

(#72842) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#72840) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát így is fel lehet fogni, és jól olvastam hogy mindezt magadnak mondtad, aliasz gondoltad? :D
ez a topik, nincs mese eláemdéiti az ember fiját illetve emberLányát ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72843) Habugi válasza hackeeeee (#72837) üzenetére


Habugi
addikt

Nem nagyon érzem ezen mit kéne észrevenni, tiszta salátabár.. ;]

4.6-hoz képest (Win 8.1 :F ) kéne még oda némi Combined score.., itt van két másik [link], [link], szhóval 3600 körül kéne lennie, valamelyik beállításban még van kraft. :K
Mondjuk 4.6-ból kiindulva megint csak lehet ránéznék a 2200as CPU-NB-re is.. :D

(#72840) miklosss2012:

Mirőőő beszéssz te sssssszzzzerencsííítlen ?! :Y
Be Sangriáztál? Este lelőlek jól..

(#72838) Lacielvtars:

Diplomatikusan kussolok mert csíplek.. :)
Még szokom, az elmém még mindig a hazard hordót vetíti rá a "szerelmedre", amúgy meg no para elvtársUram, igaz a legtöbb transzszexuális a 20as évei elejére rájön már hogy ő bizony saját keblekre vágyik, nálad ez a kicsit késett na.. ;]
Későn érő típus vagy, nincs ezzel semmi probléma..

Amíg nem szólíttatod magad Cukkedlinek viszonylag könnyen át fogok siklani az átalakulásod felett.. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72844) MiklosSaS válasza mackosajt (#72793) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha nem volt kitaposva es jo arban megkapod akkor szerintem jol jarsz vele. A 2011 baromi eros platform, de nem biztos hogy jatekban merheto az ereje....nekem nagyon bejovos volt a 4930K es most is az az 5820K....

@Fincsibe: a fene egye meg neked a fajtadat. Nemhogy orulnel hogy sikerult a majdnem 300 GFLops egy FX-el...lehet recskazni...te meg kritizalsz?! Ha'milyen ember az ilyen? :W :O

(#72843) Habugi : na, csak kicsit hergelni kellett es mar brummog is a medve :D :C

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72845) inspiroyhome válasza MiklosSaS (#72844) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Hmm. Manuálisan levettem a feszt, és úgy tűnik mintha ugyanúgy melegedne, mint eddig.

(#72846) Lacielvtárs válasza Habugi (#72843) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

"Diplomatikusan kussolok mert csíplek.. :) --->>> hát éppen ezért imdálak, de szigorúan a baráti alapon, mielött bárki beleköt majd, és belefog az már tuti fix :K
Még szokom, az elmém még mindig a hazard hordót vetíti rá a "szerelmedre", amúgy meg no para elvtársUram, igaz a legtöbb transzszexuális a 20as évei elejére rájön már hogy ő bizony saját keblekre vágyik, nálad ez a kicsit késett na.. ;]" --->>> nem baj az, igyekszem túlélni és elébe menni az elkerülhetetlen dolgoknak, illetve kiprovokálom az elkerülhetetlent :D

no de ami a lényeg hogy minden újdonság egy két napig tart, mint a hírnév, majd mindannyian belebékélünk a látványba, hiszen van egy bölcs mondás, mely így szól...
"Történhet az emberrel bármilyen furcsa dolog, ha elég ideig tart, megszokja" :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72847) Habugi válasza Lacielvtárs (#72846) üzenetére


Habugi
addikt

Azért figyelj az árulkodó jelekre.., ha elkezdesz ülve hólyagot üríteni pl.., rákattansz az ízesített sörökre, minden emo filmen elsírod magad stb akkor lehet nem ártana majd egy-egy hazard hordós kép a szobák falára, hogy emlékezz.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#72848) Lacielvtárs válasza Habugi (#72847) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hat emo filmen nem fog sirni, mert inkabb felkotnem magam mint hogy olyan filmet nezzek... :C
De... A titanic es az armageddon c. Film. Az szamit? De a hordos tanacsod megfogadom :R ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72849) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#72845) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gyenge a hütõ vagy rosszul van felfogva. Vagy kivolt taposva a bellei annak a processzornak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#72850) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#72849) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+999 anno nekem is voltak gondok már alapóra jelen is, mire kiderült hogy törött volt a hűtőm kerete és nem feküdt fel rendesen a borda a kupakra :K
tuti emlékszel rá még Apám

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.