Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71201) mackosajt


mackosajt
addikt

jÁÁÁJ

Nagynénémék felújítanak.

Most a konyha a soros.

Vettek új mosogatót, persze az akciósok közé be volt dobva egy drága. Beszopták.

Ráadás, a hozzá adott lefolyó készlet nem tartalmaz szifont. Sem hagyományost, sem cső változatot sem.
Próbáltam nekik segíteni, hogy egy régebben vett készletből legózni valamit, de nem...

Elmegy a qrva anyjába gyártó. Hogy lehet valamit így eladni?

MOndjuk ők is ügyesek voltak, de b++++++++

feladtam. mivel bolt sincs nyitva már, meg holnap sem, majd kitalálnak valamit. Van vizes ismerősük, hátha akad neki valami.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#71202) hackeeeee válasza MiklosSaS (#71200) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Adata SX900 köszöni szépen dolgozik szépen.

Véleményem szubjektív...

(#71203) Pickit3 válasza MiklosSaS (#71200) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Én ehhez nemigazán értek, de a fury-t sokan dicsértek, mint büdzsé ssd. Ha a gari idejét teljesíti akkor már bizonyított számomra.

(#71204) ViZion válasza MiklosSaS (#71197) üzenetére


ViZion
félisten

...most is SSD-n (Adata SP900 - 240 GB) vannak a játékok, csak már nem férek. HDD-re van backup, ha meghalna, akkor csak a meghajtó betűjelet átírom és kész... ;)

Pickit3: ajánlottak között van, rá is kérdeztem, nincs vele gond. Kolléga mittomén bő fél éve szerel ezekkel (mindenféle méretben), jót tesz neki a cache ram. Magam is raktam gépekbe most, frankó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#71205) Pickit3 válasza ViZion (#71204) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Azért írtam, hogy jó választás. Csak olvastam egy fake hírt vásárlás előtt amitől a hiperx-et választottam. A fury azért fura, mert nem találtam hozzá egyetlenegy árva progit sem, a samunak legalább van normális program ami "beoptimalizálja" a rendszert az ssd-re.

(#71206) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nem mondtam hogy jem jó, csak azt hogy én melyikeket preferálom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71207) CJ4567


CJ4567
veterán

Nekem meg eddig nem volt SSD-m, és 3 HDD-m volt összesen, két Samu, meg a mostani WD. :DDD

No Sana No Life

(#71208) stratova


stratova
veterán

No volt némi bonyodalom, de úrrá lettünk a gondokon, a mai melónak is végre vége.

(#71209) stratova


stratova
veterán

Tök jó, hogy 15 éve robbant be Hybrid Theory a Linkin Parktól, de a Chop Suey-t az ő számlájukra irni, hogy is mondjam, nem szerencsés pedig az is egy nagyon jó szám csak éppen a nem kevésbé jó SOAD-tól. Egyben az album legkönnyedebb zenéje.
A cikkírónak viszont, köszönet a zenei ajánlóért. Nosztalgiáztam kicsit.

Nyugodalmas jó éjszakát.

[ Szerkesztve ]

(#71210) inspiroyhome válasza stratova (#71209) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Jonathan Davis sem volt frontember és MJ feldolgozásra sem emlékszem.. ez valami troll / kamu / poén cikk akar lenni. :D

(#71211) stratova válasza inspiroyhome (#71210) üzenetére


stratova
veterán

Vagy tényleg kattintásvadászat a cikk, netán apropója éppen az, hogy egyetlen gif sem passzol, de koruk hasonló.
Vagy itt a gifeknél tévedtek el, MJ feldolgozása az Alien Ant Farm-nak volt. A Last Resort is a Papa Roach-tól származik. Ha már Jonathan Davis a KorN Issues albumáról származó Falling Away From Me száma rémlik abból az időből. Csak akkor minek ír valaki cikket a Linkinről ha nem is rémlik mit csináltak. Talán Crawling az első számuk amit rengeteget játszott az aktuális zenei TV. De a számaik mindig is visszafogottabbak voltak és más üzenetet hordoztak mint a fentiek.
A felsorolt zenékben számomra max annyi a közös, hogy akkori egyik kedvenc playlistemen voltak.

Aludni kellene, csak a changemnek hála már túllendültem azon a ponton hogy álmos legyek... -.- meg tuti a cikk is vicces :) csak ha más hibájából csúszok a melóval, akkor nem őszinte a mosolyom

[ Szerkesztve ]

(#71212) inspiroyhome válasza stratova (#71211) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

AAF-et vágom, nem csak a gifek az alattuk lévő szöveg sem stimmel sehol. Na mindegy. :D én meg már marhára mennék aludni, csak várom ismerősömet hogy álljon félre valami pihenőnél mert mára beszéltük meg a pofázmányozást

(#71213) stratova válasza inspiroyhome (#71212) üzenetére


stratova
veterán

Jó pofázmányozást meg valami megfelelő itókát hozzá (mivel egyikőtök vezet, nem alkoholt), aztán jó pihenést. :)

Én ezzel zárok mára.

[ Szerkesztve ]

(#71214) mackosajt


mackosajt
addikt

Oraatallitas!

Víz, gáz, villany!

Jó éjt!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#71215) inspiroyhome válasza stratova (#71213) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

köszi, félreérthetően írtam, egy picit messzebb van most tőlem, csak megbeszéltük hogy skypeon dumálunk. :D

bár nem lenne rossz, mert mennék egy kört szívesen, de Új-Mexikó nem a szomszédban van. :DDD

+1 a muzsikának

[ Szerkesztve ]

(#71216) ViZion


ViZion
félisten

OMG, már 15 éves? Bakker. Last resort-ot is linkeltem itt párszor, remek kis zene. Frankóeltelnek a napok, évek... Mekkora volt pedig a Green Day, Linkin park, Soundgarden... te jó ég, ez is 1994-es... baszki. :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#71217) inspiroyhome válasza ViZion (#71216) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

repül az idő... ( 2 perc múlva visszafelé ;] )

(#71218) Balathruin válasza inspiroyhome (#71217) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem átállítom az órám. :D

(#71219) inspiroyhome válasza Balathruin (#71218) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

meg is volt, bár csodálom hogy nincs beépítve. Na mindegy, jóéjt mindenkinek.

(#71220) Balathruin válasza inspiroyhome (#71219) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam csak a hagyományosat kellett. :) Jó éjt.

(#71221) ViZion


ViZion
félisten

Nem ttudom kell-e, reggel meglesem. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#71222) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt. A fali orak es a mikro kivetelevel mindent ora atallt a jo idore. De a villany ora baxxik visszabb alni :D jo reggelt. Lustulok. Agyban doglodve irok. Igy egy ev utan jottem ra hogy mobilrol is potyoghetek ide :P epp idoben :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71223) hszilard666


hszilard666
veterán

Reggeltet!
5:00 óta nyitott szemmel feküdtem az ágyban, engem megviselt ez az óraátállítás :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#71224) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Reggelt.

(#71225) hszilard666 válasza DR|FTK|NG (#71224) üzenetére


hszilard666
veterán

Óraátállítás volt és lehalt a hardverapró :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#71226) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Hablaaaaaaaaaaaaty! Mivel OC-vel vga-t úgy, ami megtartja rendesen a beállításokat? AB? Ha igen, hogyan? Egyszerűen nem tudtam sem AB-vel, sem Trixx-el megcsinálni, hogy megmaradjon reboot után az OC. Kicsi feszt szeretnék csak adni a kártyának.. Alapból kap 13mV-t, adnék neki össz. 50mV-t, és mennek az 1100/1600... De nem jön össze. Jelenleg maradt az 1070/1600 + 50% power limit.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#71227) stratova válasza hszilard666 (#71223) üzenetére


stratova
veterán

Same here.. Igaz nekem csak 6-kor pattant ki a szemem, hogy wait.. ezt meg ezt is ellenőriztük tegnap?
Szerverre felmegy logot megnéz mégegyszer ellenőrzi, megnézi az előzményeket, ír egy rövid mi-merre-hány-óra-mi-lett-volna-ha levelet sorstárs bagoly kollégának, erre asszonyka már szól hogy ki fog hülni a kávé.
De legalább nem melóval álmodtam (A. Nem álmodtam B. Mélyen aludtam és nem emlékszem).

Jó reggelt.

Ormányos-kormányos: beteg egy klipp :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71228) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nemsoká indulunk haverral Békéscsabára.

Véleményem szubjektív...

(#71229) norbert1998 válasza CJ4567 (#71207) üzenetére


norbert1998
veterán

Pedig jó dolog az ssd, meg a 10ish ezres olcsó darabok után is csak nézel hogy wtf ez a speed. Én is paraztam tőle, többek közt ezért nem vettem, aztán végül nagypapamtol kaptam hálából, hogy jó kalóz vagyok :DDD ;]

(#71230) Malibutomi válasza hackeeeee (#71226) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

AB be van pipalva az apply overclock on startup?

(#71231) Habugi válasza hackeeeee (#71226) üzenetére


Habugi
addikt

Amit az amcsiverdás ír elvileg, tehát elsőnek azt hogy AB induljon a Winel, utána pedig hogy alkalmazza egyből az OC-t.

Megmondom őszintén gyakorlati tapasztalatom sajnos nincs ezzel kapcsolatban, én mindig is utáltam az érzést hogy nettó netezéshez/filmezéshez is megkapja a kártya az extra TDP/mV-okat, annak ellenére is hogy rommá van hűtve. Szóval nálam a bevett szokás az annyi, hogy adott tuning profil lementve és közvetlen játék előtt aktiválom csak adott profilt, ezt is úgy, hogy pl 10éves gamek alá nem, marad alapon..és van egy olyan profilom ahol csak a ventik fix 50% rpm + 10% TDP.
Nekem bejön az a 3-5mp profilra kattintgatás játék előtt, olyan mint egy harcászati eszköz belsejében ülve a műszerfalon előkészíteni az indulást/felszállást.., adja az AMD rig feelinget rendesen..! :B ;]
Házban lévő ventikkel ugyan ez a móka tárgya/helyzet, pl 4-6órás pénteki Armázás előtt simán kattintok legalább fele annyit erre-arra, mint amennyi egy Comanche felszállásához szükséges.. :DDD

Amennyiben nem enné meg a beállításokat az AB, probáld rendszergizdaként indítani és úgy beállítani, hátha, Wintől függően lehet alapból is akként indul btw..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#71232) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#71222) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azt csinálom én is :D

'reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71233) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#71232) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Bizony. Neked is jo reggelt. :D de hogy eddig miert nem jutott eszembe...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71234) CJ4567 válasza norbert1998 (#71229) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó, nekem nincsen AHCI. :DDD

No Sana No Life

(#71235) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#71234) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Én mostanában csak olyan s775-ös lapokkal találkoztam, amik támogatják. :D

[ Szerkesztve ]

(#71236) Lacielvtárs válasza DR|FTK|NG (#71235) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

régen a kőkorszakban voltak olyan 775-ös lapok amik még nem támogatták ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71237) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#71233) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem baj...jobb keson mint soha! ;]

Ez a technologia.....mi meg lassan matuzsalemek leszunk...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71238) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#71237) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, én már néha - főleg ilyenkor amikor felfedezem a kanálban a mélyedést - annak érzem magam :W :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71239) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#71238) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nincs mit tenni..azok is vagyunk mar.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71240) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

reggelt napot.

(#71241) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#71239) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen, jaja, azok vagyunk, de mondjuk ki itt túl hangosan még a többiek meghallják :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71242) Televan74


Televan74
nagyúr

Szép napot!

Tegnap este 10 óta aludtam,csak fél - egy órákra dobott ki az ágy.A legjobb volt ma reggel, bios update kész és már bújtam is vissza az ágyba. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71243) norbert1998 válasza CJ4567 (#71234) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát.. Az jó :D

(#71244) Televan74


Televan74
nagyúr

AMD vs Intel. - mindjárt veszek FX -et. ;]

GeForce GTX 980 TI vs GTX 760 !! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71245) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#71236) üzenetére


CJ4567
veterán

ICH8 chipset még nem támogatja :W ICH8R már igen.

Persze Core 2 Quad meg Extreme támogatottság van ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#71246) Jakuskacsa válasza Televan74 (#71244) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Érdekes... én fx8320@4,5Ghz és 760 nal tolom a project cars-t, és igen 1080 ban minden feltolva hibátlanul megy. a legkevesebb fps amit láttam az 32 a legtöbb 85 de átlag 50 környéke... Én is elvoltam csodálkozva eleinte, hogy ez megy ezen a gépen, aztán figyelmesen néztem a játékot, és láttam az nvidia lógot a játék alatt, és a betöltő képernyőn is, hát miért is ne menne??? Az nvidia épp ide fizetett...
És egy hw infó 3 óra játék után:

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71247) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Kis csavargás meg egy kínos ebéd valami ismeeõsnél a mai program...

Jó étvágyat az ebédhez!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#71248) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#71247) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Kínos ebéd - na ezt én is ismerem... asszony idiótta barátnőjénél... Szintúgy jó étvágyat!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#71249) MrM94


MrM94
őstag

ágy,pizza,film,esetleg egy kis wolfenstein.
nálam ez a mai program..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#71250) DR|FTK|NG válasza MrM94 (#71249) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nem te lennél. :D

Én kimegyek a szabadba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.