Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#131201) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#131200) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk ez is igaz :C
Én annyira szeretem a huaweit mint az ELAC cuccokat :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131202) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#131201) üzenetére


CJ4567
veterán

Én meg nem, mert Kirin, és EMUI. ;] (Kirin: közösségi támogatásban nem jó, EMUI: szvsz gyári Android >>>>> minden más.)

No Sana No Life

(#131203) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#131202) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Akkor ez pont nekem való, antiszociális vagyok, nem fontos a közösségi app, és teCCik a gyári droid ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131204) norbert1998 válasza MiklosSaS (#131192) üzenetére


norbert1998
veterán

Az egy szép kecó :K

Nekem meg vizsön Core 3000-e van. És marad :P

(#131205) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#131203) üzenetére


CJ4567
veterán

Közösségi támogatás alatt a custom ROM-okat értem, a közösségi alkalmazások tökéletesen működnek rajta. ;]

Dancsó: Nekem egy Core 2500 van, teljesen elégedett vagyok vele, azon kívül, hogy gyorsan porosodik.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#131206) Balathruin válasza Lacielvtárs (#131203) üzenetére


Balathruin
veterán

közösségi támogatás -> operációs rendszer és kernel módosítása, vagy teljes cseréje

(#131207) Lacielvtárs válasza Balathruin (#131206) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaaaa, hát én nem így gondolkodok, én 'csak' használom :C
Es jó legyen a felhasználó élmény, én még csak nem is jaccok rajta ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131208) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#131203) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig egy jó custom ROM-mal sokkal jobb lehet a telefon, mint a gyári ROM-mal.

No Sana No Life

(#131209) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#131208) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát nem tudom még soha nem próbáltam...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131210) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Note 8 ot lőttem MM es akcioba 256k ért, de van ph-n egy 3 hónapos, tokkal, 215k ért szerintetek melyik érné meg jobban? Hülye kérdés, de a 200 ért is szívom a fogam, és azon agyalok megéri e a +40k t egy bontatlan

Xbox One: bandymnc

(#131211) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#131207) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem kell gondolkodni. Egyszerünek kell lenni mint a satu :D

Ha elárulom milyen telefont vettem ten'nap cégesnek elővesz benneteket a röhögőgörcs ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#131212) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#131211) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen, így van ;]
Mit vettél? NagyFont? ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131213) HSM válasza Lacielvtárs (#131196) üzenetére


HSM
félisten

Grat hozzá, komoly holmi. :K

(#131199) ELACielvtárs: Érdekes, nekem pont előny volt, hogy elöl van az olvasó, és vannak hozzá fizikai gombok. Ezek a szoftvergombok nekem a halálom. :DDD

(#131214) Lacielvtárs válasza HSM (#131213) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Valóban nagyon korrekt ketyere, a kijelző bitang szép képet ad, picit nagyobb a honor 8nal és nincs tepsi érzet.
Pörög, nincs akadozas, lassulás...
Elejeben nekem is nehéz volt megszokni a szoftvergombokat, most meg már a fizikai gomb zavarna.
Mondjuk ezt is azt is meglehet szerintem szokni.
De az oled képe, az valami brutál jó.
Nem tudom beeg e, remélem nem, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131215) norbert1998 válasza CJ4567 (#131205) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát hálják meg ez jobb mint az enyím. Nem cserélünk, főnök? ;]

Bandi: 200-knál már majdnem mindegy, de szerintem lehet, hogy az aprós llegyen. Alkudd le 200-ra :D

Te tessa:
délelőtt tesztelgettem kicsit. Valóban, el van szállva az egyik háttérben a "mély"középhangszóróban a tekercs, recseg ropog rendesen. De amúgy elég jó kis hangja van, olyan 200 Hz-től felfelé. Mármint annak a darabnak, amelyik működik :D Úgyhogy az szervíz, viszont a centert is meghallgattam külön, és kifejezetten nem tetszett a hangja. Olyan semmilyen volt. 200 Hz környékétől megvan minden hang, de nagyon tompa az összahangja, nem tetszik. Ha rajtam múlna, az biztosan cserés lenne. Illetve a subláda is viccesen szar. Tegnap néztük a karibtengert, és az ágyúk eléggé blrrrruum hanggal bírtak, pedig inkább valami buuummmm kellett volna, nemde? Szóval dörgős, mélytelen, torz hangja volt. Az is esélyesen cserés. Utána már biztos, hogy a hátterek lennének a gyenge pontok. Illetve zenére kellene egy normális RCA kábel a CD játszóhoz, mert ami van az ilyen olcsó, DVD mellé adott kramanc. Adjuk meg a módját no :D
Meg vettem egy médialejátszót, S905W procis Beelink W95-öt. Android TV Box. 4K, HEVC, 10bit h264, HDMi 2.0, ezek mind benne vannak. Úgyhogy az AV erősítő végre tényléeg AV erősítő lesz :D 6500 forint volt a gíírbesztről. Persze, ez egy legocslóbbmegoldás, de na, jobb, mint az agyontömörített optikai kábelen szarakodni, nem? Főleg, ha nem csak sima DD meg DTS menne rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#131216) bandi0000 válasza norbert1998 (#131215) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Próbáltam én, de sehogy se megy 200 ra le :D

MM nél akartam venni biztositást, de 30k-t nem ér meg + vagy 20 önrész

Xbox One: bandymnc

(#131217) HSM válasza Lacielvtárs (#131214) üzenetére


HSM
félisten

Hát igen az a 4db 2,4Ghz-es A73 mag elég morcos teljesítményt garantál, pláne, hogy itt már együtt tud dolgozni a négy A53 maggal is...
Mondjuk a méreteit nézve nincs tepsi érzet, azt hogy? :DDD Enyém is tepsi, és kb ugyanekkora.

Persze, meg lehet szokni, de én szeretem, ha egy helyen van mindig, és bármikor elérhető. Igaz, így csak 5,5" fért ebbe a méretbe 6" helyett, de jó ez így.

Tényleg jó képe van amúgy, ezt konstatálhatom. A beégésnél ha nem használod sokat status barral magas fényerőn szerintem nem lesz gond sokáig. ;)

Engem egyébként a színeknél az idegesít picit, hogy olyan hülye színe van pár piros árnyalatnak (nem tudom, ez minden AMOLED-nél így van-e). Plusz a képe (színegyensúly) kicsit természetellenes bizonyos tartalmaknál a kalibrált IPS monitorhoz képest, ami nagyon feltűnő.

(#131218) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#131212) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Már rég szét akartam választani a céges és a magán telefonszámomat. Tegnap volt egy kis időm és bementem a telefonoshoz. Mondom kell vagy 1-2 giga net, és rengeteg hálózat független perc. A hülye p!csa meg minden áron 5-10 giga netet meg £500-700 fontos telefonokat szeretett volna rámtukmálni. Kimentem a szemközti boltba, vettem használtan de jó állapotban 2 év garanciával egy Blackberry 9900 Bold-ot, kemény 27 fontért.
Visszamentem mutatom hogy már van telefonom..tehát kell egy sim szerződés. Havi 7 fontért kaptam 2 giga netet, unlimited és hálózat független UK hívást és 5000 sms-t.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#131219) Lacielvtárs válasza HSM (#131217) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Lehet nagy a tenyerem és nem tűnik fel vagy nem tudom, de ez még vállalható méret.
A note 8 már kixsit nagyobb, de lehet azért mert vastagabb, nem tudom.
A hardver tényleg korrekt.
Majd erre az egy ev múlvai lassulás mentességre leszek kíváncsi igaz e...
Amúgy en nem szoktam nagy fényerőn hajtani.
Szoval ha figyelek ra, nem lesz :R
Jah, és a kamera is korrekt itt nalam a félhomályban
[kép]

Jah es fulessel is sokkal jobban szól, pedig ugyanaz a füles mint honor 8nal...
A hangszóró nem egy erő bajnok6, de még így is jobb, kellemesebb a hangja.

Apám, sündisznyo tecsit vetté' ;]
Ha neked teCCik, hasznald egészséggel. :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131220) CJ4567 válasza HSM (#131213) üzenetére


CJ4567
veterán

Én a hátsó olvasót jobban preferálom, értesítősávot 98%-ban azzal húzom le :) A szoftveres gombokkal sincs bajom, testreszabható, úgy néz ki, ahogy akarom, és eltűnik, amikor el kell tűnnie.

Dancsó: mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#131221) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#131219) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Tenyeres talpas jóasszony!

© asszongya'hogy

(#131222) HSM válasza Lacielvtárs (#131219) üzenetére


HSM
félisten

A vastagság és kialakítás nagyon sokat számít. :K Pár hete megynyomkodtam pár kiállított menő típust és erős szórás volt, melyiket volt jó kézben tartani, és melyiket nem. Volt, amelyik kisebb mérettel sem állt kézre.

A lényeg, hogy úgy tűnik megérte befektetni rá. :)

(#131220) CJ4567: Értesítősávot azzal lehúzni? Az valami egyedi fícsör? Nekem az mint gomb nem is állna kézre egy ilyen 5,5"-os phableten... Ez az előlapi vacak viszont nekem zseniálisan bejön, pl. le van rakva az asztalra, fel se kell vegyem, hogy használni tudjam.... :))

(#131223) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#131221) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mackó, meghúzom a bajszod ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131224) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#131223) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Az a baj, hogy a tiedet is meg lehetne :DD

© asszongya'hogy

(#131225) Habugi válasza Lacielvtárs (#131223) üzenetére


Habugi
addikt

ElvtársUram, szóljál ha már nagyon unod és intézkedem..

:DDD

@made & {c}opyright by IgazgatóUrunk

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#131226) Lacielvtárs válasza HSM (#131222) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen, en is úgy érzem.
Már hónapok óta nézelődtem mire érdemes majd cserélnem.
A picivel jobb kamera es chip nem győzött meg, de ez a igen :K
Az oled meg már a tevemnel nekem bizonyított, így nem is haboztam :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131227) #Morcosmedve válasza Habugi (#131225) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Te csak ne emlegess az SSD-nél. :D Amúgy szerintem ez az NVME a legjobb, a mai napig.

© asszongya'hogy

(#131228) Lacielvtárs válasza Habugi (#131225) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hablatyiiiiiiiii, hát ha elhuzod a Mackó nótájat, nagyon de nagyon megkoszonnem :))

Biztam benne hogy két év alatt kinovi a fulesmackó ;], hogy beno a kutacsa, de eCCeruen, csak romlik a helyzete ;] :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131229) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#131228) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ne tedd itt a szépet, te csaló néger! :D

© asszongya'hogy

(#131230) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#131229) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Miből gondolod hogy nem idén barnultam? ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131231) HSM válasza Lacielvtárs (#131226) üzenetére


HSM
félisten

Én nagyon durván visszasírom a Sony Xperia P-m WhiteMagic IPS-ét. :(
Az a technológia zseniális volt, nem is értem, miért nem terjedt el. [link]
Remek fényerőt tudott, takarékosan, szuper képminőséggel, természetes színekkel, egy élmény volt ránézni.
Az OLED-nek is megvannak az előnyei, de messze nem tökéletes, legalábbis ami az én fónomba jutott. :)

(#131232) Lacielvtárs válasza HSM (#131231) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Woow, az is korrekt.
Mondjuk az ipst en tévében is szerettem, annak ellenére hogy sokan fikázzák a topikokban.
De az oled, eddig mindenben számomra lekörozte :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131233) HSM válasza Lacielvtárs (#131232) üzenetére


HSM
félisten

Jaja, nagyon jó holmi volt. :K Egyetlen hibája annyi volt, hogy nagyon magas fényerőnél kicsit mosottak lettek a színek, de ez bőven vállalható kompromisszum volt, mert örültél, hogy bármit láttál a masinán mert éppen tűző napsütés volt (máshova nem kellett volna ennyire feltekerni)... :D

Örülök, hogy neked bejön. Nekem sajnos sok téren csalódás (beégés, színhűség). Mondjuk már annak is örülök, hogy pentile mátrix létére szép éles, jól olvasható a képe. :DDD Régebben ugye sokszor ez sem teljesült.

Egy nagy baja van az IPS-nek, a fekete ugye nem egészen az, illetve van black bleeding. De ez bőven vállalható szerintem egy mobilban. TV-nél már nagyobb gond.

[ Szerkesztve ]

(#131234) Lacielvtárs válasza HSM (#131233) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jogos, mert hat full fényerőn azért nem szoktuk hajtani a kütyüket :C

Igaz az ipsnek talán az egyetlen hibája, tényleg hogy a fekete, sajnos nem igazán fekete :K

De azért vállalható, főleg hogy én is két évig bámultam :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131235) CJ4567 válasza HSM (#131222) üzenetére


CJ4567
veterán

EMUI-n beállítható, lefelé kell húzni az ujjlenyomat olvasón.

No Sana No Life

(#131236) HSM válasza Lacielvtárs (#131234) üzenetére


HSM
félisten

Jaja... Pláne, hogy ez full fényerőn 1050 cd/m2 értéket tudott, ami brutáldurva [link], a szemed kiégette. Mondjuk tomboló napsütésben álom jó volt, hogy lehetett látni rendesen. :K

Amúgy kicsit megnézegettem ezt a két Mate 10-et, az a móka, hogy a sima 10-ben is RGBW IPS van, mint az Xperia P-ben, csak egy elég fura pixel-elrendezésben. :D Eddig nem is tudtam. Jó lenne, ha nem hagynák teljesen kihalni ezt a technológiát, mert tényleg nagyon jó eredményeket lehet vele elérni. 1300mAh-s akkuval simán elértem netezve pl. 3-4 órás kijelzőidőket, mert olyankor nagyon takarékosan tudott működni a kijelző. Azért az nem rossz 4"-on.

(#131237) CJ4567 válasza HSM (#131236) üzenetére


CJ4567
veterán

75%-tól torzulnak a színek, de az Xperia P kijelzőjét én is szerettem. Azon kívül csak a kamera volt jó benne, az egész telefont utáltam.

Enyémben az akku olyan volt, hogy 1-1,5 óra SoT-okat tudott, majd előkeresem. :D
De Stamina mód is vicces volt... Asztalra téve, 9 nap alatt (nem használtam akkor már a P-t, polcon porosodott) tudott 2 nap SoT-ot számolni (valós az 10 perc volt), kikapcsolt kijelző mellett is számolt valamit.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#131238) HSM válasza CJ4567 (#131237) üzenetére


HSM
félisten

Igen, úgy valahogy, 75% felett, de az már nagyon magas fényerő volt, csak kültéren, napsütésben volt rá szükség, de ott nagyon jól tette a dolgát.

Én 5 éve ezzel a fónnal küldöm, a csiga lassúságán és néhány nem túl szerencsés szoftveres megoldáson kívül bajom más nem volt vele, lassan, de megbízhatóan tette a dolgát. :)

Nekem még ha játszottam rajta is többet ment el 1-1,5 óra SoT-nál, ha ilyen hamar merült a tiéd nem csodálom, hogy utáltad.... :DDD
A kikapcsolt kijelzős móka is érdekes nálad, nekem sosem számolta ezt bele, jól működött a SoT számolás.
A gyári akku amúgy nekem is elfáradt kb. 3,5 éves korában, raktam bele egy utángyártottat, szerintem most 5 évesen az adta be a derekát.

(#131239) CJ4567 válasza HSM (#131238) üzenetére


CJ4567
veterán

Viszont azt el kell ismernem, hogy a SoC valamit tudhatott, mert hiába akadt, lassult, jobban ment azon az izén a GTASA, mint később a Huawei G620s-emen, pedig abban erősebb SoC volt, de egy GTA se ment rajta élvezhetően. (P-n egész jól kinéző beállításokkal futott, G620s-en a Snapdragon 410-el full minimumon nem ment.) (Aztán G2-n már végig tudtam játszani, a P9-en nem próbáltam még.)

Rosszul emlékeztem, tudott 2 órát. ;]

Stamina nélkül nálam is jó volt.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#131240) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#131219) üzenetére


norbert1998
veterán

Te Lili, ezelőtt néggyel írtam neked, hol van a válaszom? ;]

(#131241) #81556480


#81556480
törölt tag

Lacikám ki az ágyból.

(#131242) stratova válasza CJ4567 (#131239) üzenetére


stratova
veterán

960x540 vs 1280x720

Jó reggelt!

Laca, feküdj vissza, nem vagy részeg :)

[ Szerkesztve ]

(#131243) #81556480 válasza stratova (#131242) üzenetére


#81556480
törölt tag

Éjfél óta vezetek. Mindjárt franciába érek

(#131244) Lacielvtárs válasza #81556480 (#131241) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt kormányt tekergeto Druszam :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131245) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#131240) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nem találom, öreg vagyok, nem látom, tessen belinkelni, vagy 5 perce keresem, még kávét sem ittam :W ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#131246) stratova


stratova
veterán

Barbie és a kutyusos kaland meg agyhugykő... mintha mese nélkül nem lenne képes enni egy gyerek...
Lenne a hétből két nap amikor nem 5-7-kor kell felkelni, de csak nem úszom meg afektáló tini/felnőtt fejhang és éneklés nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#131247) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez a billentyűzetmizéria.. jaj.. :)

Véleményem szubjektív...

(#131248) stratova válasza #81556480 (#131243) üzenetére


stratova
veterán

A croissant, camembert és a penészes szárazkolbász legyen veled! Meg vmi neked tetsző.
(Ja, és én most nem heccelésből rövidítettem, mert az speciel pont nem izgat. Mondjuk kár, hogy ph appban csak álló nézetben lehet írni).

[ Szerkesztve ]

(#131249) DiszNóÓl válasza hackeeeee (#131247) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nekem fnatic rush g1 lett eleg jo, bar még szoknom kell, de ~22k-t nekem megert, itthonrol max hyperx alloy lett volna jo, de az 30k...

HATER

(#131250) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#131245) üzenetére


norbert1998
veterán

A kv rossz, szokjatok le róla :P

VaksHágot okoz ;]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.