Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103901) Beretvás válasza Jakuskacsa (#103899) üzenetére


Beretvás
addikt

Vannak berögzödések ennyi. Csak vannak akik nem nem engednek belöle. Sokszor én sem...

(#103902) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#103818) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jobb később, mint soha: Dízelmotor esetén sorhathenger és 9 literes lökettérfogattól kezdődik az igazi motor, benzines motoroknál a hengerenként legalább egy literes lökettérfogat felett érdemes nézelődni, példának hoznám fel a Hispano-Suiza 6 és 12 hengeres motorjait, de a Bugatti soros 8 hengeres 12,7 literes motorja mellett se menjünk el szótlanul, esetleg ahol megfelelő hengerszámmal kompenzálták a hengerenkénti alacsony lökettérfogatot, mint például a Cadillac V16-os aggregátja... Jelszó: Amelyik erőforrás nem visz el könnyedén egy mozdonyt vagy egy közepes utasszállító repülőgépet, az nem való automobilba! :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#103903) Beretvás válasza Mahrenburg (#103902) üzenetére


Beretvás
addikt

Pengvineeek melyiket szeressék??? ;]

(#103904) norbert1998 válasza Mahrenburg (#103902) üzenetére


norbert1998
veterán

És mit szólna kend egy 24 literes 1 hengeres kétütemű dízelhez? :Y

(#103905) Jakuskacsa válasza Beretvás (#103901) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Na akkor szerinted melyik a jó olaj? Te mint hozzáértő?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#103906) norbert1998 válasza Jakuskacsa (#103905) üzenetére


norbert1998
veterán

VÉNUSZ!!!

(#103907) Gyuri27 válasza norbert1998 (#103906) üzenetére


Gyuri27
félisten

KŐ!!!!!!!!!!!! :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#103908) Mahrenburg válasza Beretvás (#103903) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Beretva (#103903) - A pingvinek a Düsenbergre esküsznek. Nem mindig értem a gondolkodásmódjukat, de autók terén kitűnő az ízlésük... :K

NordBulle (#103904) - Az már talán pazarlás lenne, próbáljuk meg legalább 4-6 hengerre elosztani azt a 24 litert, s legyen klasszikus keverékkel üzemelő kétütemű, mert a kétüteműeket szeretjük... Dehát ki nem szereti a kétütemű motorokat? :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#103909) CJ4567 válasza Jakuskacsa (#103905) üzenetére


CJ4567
veterán

Baba! :DDD

No Sana No Life

(#103910) Jakuskacsa válasza CJ4567 (#103909) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Na ez jo, egy pár választ be fogok vetni ha felmerül a vita ujra... :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#103911) HSM válasza Beretvás (#103903) üzenetére


HSM
félisten

Én a szívó benzines nagymotorokra esküszöm. :DD Leginkább V2 és S3 elrendezésben, esetleg S4.
Ott van "nyomaték", és többségében még nincsenek elrontva mindenféle elektronika förmedvénnyel.

[ Szerkesztve ]

(#103912) xatos3


xatos3
senior tag

rövid összefoglaló

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#103913) norbert1998 válasza Mahrenburg (#103908) üzenetére


norbert1998
veterán

Én. Amíg 50 köbcenti és robogóján embernek van :DDD

(#103914) Beretvás válasza Jakuskacsa (#103905) üzenetére


Beretvás
addikt

Pártatlan vagyok. Anno wurth olaját is használtuk de azt vol amejik auto jobban ette. Azota Q8 at használjuk, de mindég megnézzük a gyárto mit ad meg minöségre és ha a gazdának van extra igénye akkor azt teszük.

(#103915) Beretvás válasza HSM (#103911) üzenetére


Beretvás
addikt

Elektronikát ne is emlitsd... Elásnám aki belerakrta..... ;]

(#103916) hackeeeee válasza xatos3 (#103912) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hozzátok el őket, lökjük meg őket a 6700K-val. :)

Véleményem szubjektív...

(#103917) HSM válasza xatos3 (#103912) üzenetére


HSM
félisten

"i7 sokszor ment 80% fölött"
Az már i5-nél is általában CPU-limit, nemhogy i7-nél. :D Monjduk nem lep meg, egy RX480 alá is illik az erős CPU, hát még kettőhöz. :B

(#103918) HSM válasza Beretvás (#103915) üzenetére


HSM
félisten

Nekem is ez a halálom... [link] :F

(#103919) Beretvás válasza HSM (#103918) üzenetére


Beretvás
addikt

Uram borogass...

(#103920) stratova válasza Beretvás (#103895) üzenetére


stratova
veterán

Akkor ezt

vagy ezt

szeretni fogod :) :DDD

(#103921) Beretvás válasza stratova (#103920) üzenetére


Beretvás
addikt

Az elsövel még dzsaltam is vazeg.... ;]

(#103922) Mahrenburg válasza HSM (#103911) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

KendősPingvin (#103911) - És a Düsenberg? :((

NorthBull (#103913) - Hathengeres kétütemű legalább 5 literes összlökettérfogattal... Elképzelted? Gondolom akkor már nincs is több kételyed... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#103923) HSM válasza stratova (#103920) üzenetére


HSM
félisten

Ezek nagyon jók! Nekem kék volt! :C

(#103922) Mahrenburg: Nem ismerem, de frankó. :))
Nálam az autógyártás csúcsa, ma 2016-ban is a McLaren F1. Egyszerre atom modern és mégis klasszikus. :K

(#103924) Habugi válasza stratova (#103920) üzenetére


Habugi
addikt

Lol.., ilyenem (1:1, legfelsők) volt porbafingó koromban! :DD

(#103923) HSM:
Neeeeee, neked is?! :D :C

(#103912) xatos3:

Klasszak a képek és az eredmények is! :K

Filóztunk KékÖrdöggel hogy összehozunk egy Grenada CF-et ugyan így brahiból egy teszt erejéig, csak hát a távolsháág.. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#103925) hackeeeee válasza Habugi (#103924) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig, meg kéne csinálni, valahogy, valamikor..

Csütörtökön reggel 5kor indulunk.. hová vigyem a vga-t és a procit? ;]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#103926) #Morcosmedve válasza HSM (#103923) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

675LT vagy Köenigsegg Agera - Regera. :)

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#103927) MiklosSaS válasza hackeeeee (#103896) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Figyelj öcsike, ha nem tetszik de olvasod és nem belevau a nagyok dolgába. Amit írtam az nem neked szól tehát közöd nulla hozzá.

Tegnap feldobtam neked pár magas labdát, faszául le is vizsgáztál mivel fogalmad sem volt amikor komolyan beszéltem vagy csak trollkodtam.

Innentõl szerintem hanyagold a témát.

Egyszer sem írtam hogy a topic az enyém, vagy sohasem veregettem a mellkasom hogy én alapitottam. De azzal igen, hogy az elején, meg a közepén amikor te még nem tetted tiszteletedet elég sokat dolgoztam/dolgoztunk azért hogy életre kapjon. Ergo ehez sincs abszolút semmi közöd, mivel még nem voltál jelen/aktív.

Tehát mielõtt írsz valamit nekem, párszor rágd/gondold végig!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#103928) Mahrenburg válasza HSM (#103923) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor tedd a motorháztetejére a kezed és esküdj! :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#103929) hackeeeee válasza MiklosSaS (#103927) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1. Nem vagyok az öcséd.

2. Rohadtul nem érdekel.

3. Ó, azt nem, csak a "mit tettem a fórumér"t című részt, bocs.

4. Látom nem tetszik Neked sem, ha Téged néz valaki taplónak. Remélem érted.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#103930) norbert1998 válasza MiklosSaS (#103927) üzenetére


norbert1998
veterán

Na. Most akkor ezt be kell lásd, te is ki sőt tulreagaltad, ha igazad van, ha nem, abba nem szólok bele. Csak a békét őrzöm.

Sorry mindkettotoknek, a másik nevében, inkább linkeljen valaki nénit. Hol van ilyenkor a druszam? :F

(#103931) MiklosSaS válasza hackeeeee (#103929) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Figyelj, most elszivok egy szívart...megiszom egy pohár portóit...hallgatok egy kis klasszikus zenét és lenyugszom.
Ha sikerül akkor megusztad a cirkuszt, ha nem akkor virtuálisan pofozhatjuk egymást szakmai témában. Én bírom a pofonokat!
De te igen? Vagy megint sírva/röhögve fogsz kivonulni a topicból mert a Sass'bá bántot.

Jah, még valami. Most ki kinek az ügyvédje? Nekem van egy, de te is az vagy HSM-nek...
Ne félj, HSM okos fiú, tud magára vigyázni...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#103932) hackeeeee válasza MiklosSaS (#103931) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én csak azt unom, hogy osztod az észt, és senki másnak nincs igaza, csak Neked.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#103933) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#103931) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Honnan tudod? :D

Lehet, hogy a HSM.: High Speed Machining vagy Hardware Security Module, de, ha az elmúlt 24 órát nézem inkább a High School Musical-ben érzem a valóságot! :DDD ;]

Amúgy mindenkinek van igaza, kár ezen mindig csavarva ugyan oda jutni, sehova.

Ezért inkább egy ilyet posztolok és jó éjt kívánok:

:)

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#103934) xatos3 válasza MiklosSaS (#103931) üzenetére


xatos3
senior tag

a jó ügyvéd mindennek a kulcsa :DDD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#103935) Habugi válasza MiklosSaS (#103931) üzenetére


Habugi
addikt

Idd meg a portóidat Papsza, menj be a gyerekszobába, nézd/hallgasd ahogyan alszik a fiad és nyugodj le.

Amit ide írsz az publik, amikor rányomsz az "Ok"-ra vállalod hogy mindenkinek köze lesz hozzá, főleg akkor, amikor látszólag folytatólagosan főlényeskedsz, mindegy kivel szemben és hogy van-e hozzá/rá okod vagy jogod avagy nincs.

Többire nem írok semmit, semmi értelme, megkapnám h nincs hozzá közöm, továbbá tegnap levizsgáztál, majd rendbe hozzuk idővel mert amúgy csíplek nagyon, tudod.. ;)

Crysis1-et javaslom a portói után, máximum armor.. :D

(#103936) miklosss2012:

Jójójójójó..

Viszont még mindig ittvagy, még fekvés előtt szeretném olvasni mekkora forma ahogyan alszik nálatok a kis ember, továbbá azt is hogy még mindig mekkora flash tud lenni az első Crysis, annál is inkább mert a múlthéten filóztam el rajta hogy én is végigtolom x+1edszer.
Ugyan nem HTPC-n 670-el.., de egykutya.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#103936) MiklosSaS válasza hackeeeee (#103932) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Annyi téma van ezen a világon amihez nem értek és igazat adok másnak...
Találj belõle egyett...

@Hablatyi: most erre két válaszom lenne...de sértegetni sem szeretnélek mert bírom a láma koponyádat...de igazat sem adok neked.
Annyira nem zavar a vizsgázás ne merülj bele nagyon. Jópár ember átélte már..

@SzentSárkány: már megvolt...mindkettõ :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#103937) stratova válasza MiklosSaS (#103931) üzenetére


stratova
veterán

Don gyűlik a feszkó az emberben napközben is, nem kell azt gerjeszteni, ellenben van néked egy kedves veres begyes nejed, ha a kis király hagyja én az itteni szájkarate helyett biztosan a házas életemet ápolnám a helyedben [a magam helyében is, ha nem lennék pár hétig szalmaözvegy]. Ahhoz is stimmel a portói meg a klasszikus zene. Ha meg nem jönne össze még mindig lehet altatás közben beszélgetni, az is lenyugtat ahogy elpilled a kis ember a kezedben.

[ Szerkesztve ]

(#103938) #81556480


#81556480
törölt tag

elmeeek bebasni oszt 80 hsz. há kapjátk be !

(#103939) stratova válasza #81556480 (#103938) üzenetére


stratova
veterán

Ha ez megnyugtat értelme nem sok volt, pontosabban aminek igen az a képekből látszik. :D

(#103940) MrM94 válasza #81556480 (#103938) üzenetére


MrM94
őstag

megérdemled suttyó,nem adtál az itókádból!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#103941) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

86-os, 1.3-as II-es golf megvéve mint első autó, woho.

van mit rajta csinálni, de van benne fantázia, és remélhetőleg nem megy rá a gatyám. Sajnos hazavinni nem tudtuk, nincs alapjárat és kicsit betegeskedik a motor, fura mert próbaúton jó volt. Majd pénteken hozzuk fel. Az árából kb -40%-ot alkudtunk.

Nem ment a távolsági fényszóró, ütni kellett, bekapcsolt.
Nem ment a műszerfal háttérvilágíás, ütni kellett, megjavult.
Szintén nem volt jó a bal hátsó lámpa, rá kellett csapni párszor, fixed.

De azt a kurva motort hiába ütöm. :D

Mindezt úgy, hogy nem értem egyáltalán a pedálhoz

[ Szerkesztve ]

(#103942) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

DR|FTK|NG: Azért az árért amiért elhoztuk, szerintem megérte, még a kis hibák ellenére is. Elvileg ha most ráfordítok egy laptop árát, akkor később már tényleg -szinte- csak benzinre kell költenem, ami azért jó lenne.

Hackeeee: Inkább bízom a használtban, pontosabban az mindig jóval olcsóbb. Most SOS-ben rokontól sikerült szerválni egyet, bár nem a legjobb.

(#103943) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#103941) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Karburator, gyerkak, oszto, benzinszuro, levego szuro....ezek elso korben a lehetseges problemak.

A karburator (porlaszto) javitasara nagyon figyelni, kicsit ha elbaXod marus dupla annyi lehet a fogyasztas.

Egyebkent gratula!

(#103940) MrM94: tanulj te paraszt, mindjart vizsga!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#103944) norbert1998 válasza inspiroyhome (#103941) üzenetére


norbert1998
veterán

Gratula :C
Gyertyaknal figyelj rá, hogy lehet valami kotnyeles nem is belé valót tett bele, azt majd csekkold. Szabad tudni az árát? :)

(#103945) Lacielvtárs válasza #81556480 (#103938) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezze' is így szoktam járni :D :C
kicsit nem figyelek oda és valaki valakivel összeveszik, vagy teleirkáljátok a topikot ;]

jó reggelt veszekedő Uraságok ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#103946) Beretvás


Beretvás
addikt

Reggeltet

(#103947) CJ4567


CJ4567
veterán

Reggelt.

Ma (nemtudommikortól) válik ingyenessé a Crew. Igaz vótmá de jobb ha újra kiírom mint elfelejtitek :DDD

No Sana No Life

(#103948) inspiroyhome válasza norbert1998 (#103944) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Remélhetőleg apámmal, vagy helyi ismerőssel ugrunk majd neki, elvileg már tudjuk is mi halt be: Valamiféle rotor lapát tört el, meg a szívatónál nem akar zárva maradni valami. Autókhoz annyira nem értek. :B

Az ára 90-ről indult, és 55-bent állt meg.

miklosss2012: Köszi, ezeket észben tartom / felírom.

(#103949) DR|FTK|NG válasza inspiroyhome (#103941) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Gratulálok. :C Az jó ár érte, ennyiért én is akarok egyet. :D
Milyen színű és hány ajtós?


CJ4567
Köszönöm, délután leszedem. :R

Estét.

(#103950) inspiroyhome válasza DR|FTK|NG (#103949) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.