Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104101) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#104097) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Jó reggelt! Ez a crew ez egy eltalált játék. Már most imádom.
SASS: Manapság a férfiak 80%-a sajna női géneket is örökölt. Ha beérek melohelyre erről is irok egy litániát!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104102) CJ4567 válasza Jakuskacsa (#104101) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem is tetszik, pedig városban a Q9550 elfogy.

No Sana No Life

(#104103) MrM94 válasza MiklosSaS (#104096) üzenetére


MrM94
őstag

100 fontot kidobni azé hogy menjen 4.5ön? lehet húsz fontért megy 4,2őt..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#104104) norbert1998 válasza MiklosSaS (#104097) üzenetére


norbert1998
veterán

Azért a virág öntözés nem izzasztó :P
De nem mond hülyeséget

(#104105) norbert1998 válasza MrM94 (#104091) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem az nem megy most. Reggel van :P

(#104106) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Reggelt!

Álmos vagyok!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104107) Jakuskacsa válasza CJ4567 (#104102) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nálam jól megy, (fogalmam sincs hány fps, de folyamatos) full hd/ultrán. Viszont idáig ez a legjobban prociizzasztó játékom. Asszittem a TR izzasztja, meg a mad max, de tévedtem. A crew 2 óra játék után képes olt 65 fokra felfűteni a kicsikét, míg más jétékoknál ez az érték megáll 52-55 fokban. Vagy ahogy keresztapámmal tárgyaltuk tegnap, kell egy takarítás, meg egy "repaszta".

Más: A férfiak változása. Gyerekként nagyapám volt a férfiideálom, és nem Dorian, és úgy gondolom ez az egészséges. Miért? Mert nagyapám felnevelt 4 gyereket, elviselt egy hárpiát - alias nagyim - beteremtett mindent, nem volt lusta, igazi dolgos szikár ember volt világ életében. Csak a gyümölcsösből, borból új kocsit vettek anno (tegyem hozzá anno könnyebb is volt ezt megtenni, bármennyire is szidjuk a szocializmust). A vasárnap volt az a nap, mikor misére vitt minket, és aznap volt a rokonság látogatása, ahol érdekes módon jól érezte magát mindenki, nem nyűg volt, hanem igazi kikapcsolódás. Összefogta a családot, a rokonságot, úgy hogy mi ezt észre sem vettük. Egy szüret buli volt, lehet 3 napig tartott, de buli volt. Manapság már csak munka. Ő így volt férfi, erős szikár, összefogó egyéniség! Nem a küllem teszi ezt. Tegyem hozzá, nem sértegetni akarok és mutogatni, sajna a szockó utánni nagy szabadság, ezzel együtt a beszivárgó"ganyé" magával hozta a korcs eltorzult példaképeket, és a férfikép változását is rossz irányba tolta el. Ha előveszel egy régi ABC-s könyvet mi áll benne??? Anya mos, takarít, apa olvas, vagy tévétnéz... (na hát már itt elkezdődött a félrenevelés). Aztán jött ugye az elnőiesedés. Elkorcsosulás. A férfi mivel dolgozik mint állat (már aki) megérdemli a kényeztetést. Jah.. munkában lóg este döglik, aztán ez odáig fajul 2016-ra, hogy már munkát sem keres. Legtöbb helyen a családeltartó már a nő, a nő az új férfi... A nő osztja a pénzt, a nő dirigál, a nőnek magasabb a keresete, a nő tovább jutott karierbe mint mi valaha is leszünk. Magunknak csináltuk. Ellustultunk, és ez az ideáloknak is köszönhető. Ismerek olyan csókát, aki semmit nem csinál egész nap, csak gyúr, meg a tükörben nézegeti magát, mert ez egy igazi férfi. NEM, egy igazi férfi olyan mint nagyapám! Attól meg, hogy egy férfi nem bírja elfogadni a szőrös mivoltát, attól hányok. Ez a normális, nem az ha csupasz csiga vagyok... Ha ezt elejtenéd egy 16 éves környezetbe körberöhögnének. Azt hinnék nem vagy normális. Pedig lehet mi vagyunk az utolsó megmaradt normális generáció. Tudom, ránk is ezt mondták nagyszüleink, de ott még nem voltunk ennyire punyhadt, kényes pötsök. Szerintem, de majd a történelem elbírálja...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104108) Beretvás


Beretvás
addikt

Látomén megy a naplopás 1000 el... ;]

(#104109) Jakuskacsa válasza Beretvás (#104108) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

végre kivittem a traficot szervízbe. Már fém a fémen volt a két hátsó fék....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104110) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#104107) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

+999

Hányok az olyan férfiaktól akik egy pofon után sírva szaladnak anyucihoz....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104111) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#104110) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A páromnak előttem volt egy kapcsolata. Nagy kigyurt pukkancs volt. Otthon az asszonykámon nagyon tudta gyakorolni az erőszakot, verte, ha úgy volt kedve csak azért kapott pofont, mert rosszul kelt fel. De az utcán, vagy balhés helyzetben átváltozott nyuszivá. Ha baj történt, akár anyagi akár más vonatkozásokban, akkor félrevonult, és várta, hogy majd a párom megoldja... Ezek az igazi férfiak, ezek kellnek a sivítozó kislányoknak manapság...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104112) stratova válasza MiklosSaS (#104097) üzenetére


stratova
veterán

So-so nem rossz ez, bár azért akad benne egzisztenciális igény is. :) Nálam ehhez csak a ház meg a kert hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#104113) norbert1998 válasza Jakuskacsa (#104107) üzenetére


norbert1998
veterán

Az utolsó 4-5 mondatod. Mi a fene a borotvált/gxantazott mellkas, meg lábak és hát? Pasztmek :W
A hónalj érthető, ha azért le van borotválva időnként. mert biza szagban van jelentősége ha esőerdő vagy épp semmi. Mert hát a dezodor sem varázslat.

Asszonypajtás szomszédja: valami 15 és 20 közötti hülye gyerek, nem megy ki a ház elé füvet nyírni, mert ciki, barátnőm apja nyirja nekik a füvet :W nem megy el a boltba füzetet venni, mert ciki. Waaaat?
Pasztmek, acelbetetes bakancsban, hosszú gatyában, munkavédelem szemüvegben és póló nélkül kaszalom a 70 méternyi arkunkban a füvet, az utcán, ez a hülye meg nem mer kimenni arra az 5 méterre? :Y és még csak nincs is náluk árok, 3 perc funyiroval

(#104114) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt. Holnap ismét nekiugrunk az autóprojektnek, ma valszeg alkatrészt vadászunk. Gondolom egyikőtöknél se lesz a kertben egy bontott Golf II. :D

(#104115) HSM válasza norbert1998 (#104113) üzenetére


HSM
félisten

"A hónalj érthető, ha azért le van borotválva időnként. mert biza szagban van jelentősége ha esőerdő vagy épp semmi"
Pont a kopasztott hónalj tud a leggusztustalanabbul beposhadni...

(#104116) Jakuskacsa válasza norbert1998 (#104113) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Sajnos itt tartunk, és összefügg ez nagyon összefügg a munkanélküli fiatalokkal. Ha a fűvágás ciki, meg a boltba járás, akkor munkából is pont ilyen a hozzáállása. Pedig valahol el kell kezdeni, ha kell akkor sima eladóként vagy tudja fene miként, de ezzel bizonyítja, hogy akar dolgozni, ha akarat van, akkor már lehet jobbat keresni, mert látják, hogy legalább a kedv megvan hozzá. Viszont ha elválogat, elmismásol 5-10 évet a középsuli, egyetem után, akkor már nem lesz rá még ingere sem, hogy valamit találjon, mert ugye anyumék beletörődnek "az a borzalmas munkanélküliség" című melodrámába, az egyénke meg hozzászokik hogy a szülők tartják, meg a kis segély is pénz, aztán oda fajul sajnos a munkakerülés, hogy már nincs ingere az újra, nincs ingere a teremtésre, a munkára, és már nem is lesz, ebből lesz idővel a depressziós, meg a leszázalékolt... pedig csak kicsit gyötörni kellett volna magát... na de mind1, hiába írok én itt több száz sort változást akkor sem érek el ezzel. Annyit tehetek, hogy a fiamat normálisan nevelem fel, és próbálom megóvni ezektől a hibáktól.

Nagynorbi: Sikeres keresgélést! Megpróbálhatsz a neten is keresni vw bontókat, 1 nap alatt postáznak bármit. Persze van amiből nem szabad használtat venni...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104117) Malibutomi válasza HSM (#104115) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ohm ez hulyeseg.
A csupasz honaljrol el tud parologni az izzadtsag, a szor meg szepen ott tartja.

[ Szerkesztve ]

(#104118) norbert1998 válasza HSM (#104115) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat... Lehet. Nem tudom. Én úgy hallottam ahogy mondtam.

Nagynorbi átírás, Kötelező milyen árakban volt neked? Meg kinek a néven van?

(#104119) HSM válasza Malibutomi (#104117) üzenetére


HSM
félisten

Pedig a szőr éppen azért van ott, hogy szépen párologtassa onnan a cuccokat. :D

(#104120) MiklosSaS válasza HSM (#104119) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Indul a cirkusz!

Vezeti-e vagy nem a szor az izzadsagot a poccson?

Csak azok irjanak akiknek van poccsuk/farkuk :D, es volt van szor...rajta :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104121) MrM94 válasza Malibutomi (#104117) üzenetére


MrM94
őstag

+1 es dezodor jobban felkenhető a hónaljadra dzsungel nelkul.
pl en szrevettem hha elkezd noni kb fel entis a szor jobban izzadok,mintha pl csupasz lenne.

(#104119) HSM
Akkor mi is emberek is tűlevelüek családjába tartozunk?

Szőrzet a testen az érzékeny az érzékeny helyekre alakult ki :K

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#104122) norbert1998 válasza MrM94 (#104121) üzenetére


norbert1998
veterán

+1
De a szagról személyes tapasztalatom nincs. Nem érzem a saját szagom :N :D

(#104123) Jakuskacsa válasza norbert1998 (#104122) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Jó ez a szőr téma... én hónaljból géppel szoktam ledurni olyan 3-4 milisre, nekem az a version jött be.

Sass... én bárhogy is gondolkozom, azért én még nem izzadtam pöttssből soha.. legalábbis nem rémlik. Van a pötsünkön egyáltalán izzadság mirigy?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104124) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Múlthéten kukáztam egy ilyet (ill. 3-at, abból lett 1):

[link]

3 laptopból csináltam egyet. A munkahelyemen kidobták őket mondván rosszak. Három egyformát... Az elsőnek annyi baja volt, hogy rossz volt a vinyó benne, és nem lehetett telepíteni, valamint az aksija kuka volt. A másodiknak törött volt a kijelzője, de a memória és a vinyó menthető volt belőle. A harmadiknak az aksija viszont elég jó.. egy félórát még bír, így lett belőle egy egész. Valamelyik hölgy kollégámé lehetett mert még a gyári fóliák is rajta voltak, teljesen karcmentes állapot volt. Most otthon pihen a sarokülő mellett, nagyon praktikus esti PH-zásra :DDD :DDD :DDD Annyi extra lett az alaphoz képest, hogy 4Gb ram van benne. Win7-el olyan fürge mintha legalábbis ssd lenne benne...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104125) norbert1998 válasza Jakuskacsa (#104123) üzenetére


norbert1998
veterán

Lehet én is atallok arra. Valahogy egyszerűbb mindennél.

(#104126) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok.

Atya ég 8) 500 HSZ. 8)

jakusj szakálvágóval ledúrom mindenhoz ... és fel eannyir asem izzadok amúgy,ha se itt se ott nincs szűűűűűűűr! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104127) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#104123) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te ez jó kérdés, utána kellene járni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104128) #Morcosmedve válasza MrM94 (#104121) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Bizony, jobb nullással letolni, nem büdösödik be, míg szőrrel igen és ugye könnyebben párolog/szárad.
Eleve a szőrt nem is lehet normálisan deózni.

© asszongya'hogy

(#104129) Jakuskacsa válasza #Morcosmedve (#104128) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én csak azért nem vágom nullással mert "érzékeny" a bőröm. Mondjuk úgy hogy még másnap is piros, ha irritálom, ha 3 assal letolom akkor nem olyan nagy az irritáció, így én sem sikoltozom 2 napig amikor a deo hozzáér.

Zöld ufó, nálam is így történik ez...

Sass: A gúúgli nem talál rá megfelelő találatot. Orvosi szakkönyv kell ehhez? A gúúgli most cserben hagyott, ilyen sem volt még...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104130) Whysperer válasza Jakuskacsa (#104129) üzenetére


Whysperer
addikt

Hallod 7 ezer Ft az egész szett. aksival meg vagy 1 hónapig bírja telejs feltöltéssel pedig szakállat is vágok vele. Legjóbb vízálló. zuhanyozás közben is lehet hazsnálni nem ázik be és nem romlik el.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104131) Jakuskacsa válasza Whysperer (#104130) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

faja.. nálam még a kábeles verzió van :D De én is gondolkoztam ilyesmin, főleg, hogy mostanában az asszony rákattant a borostára. Szerinte úgy férfiasabb vagyok mint csupi arccal.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104132) Whysperer válasza Jakuskacsa (#104131) üzenetére


Whysperer
addikt

mondom 7200 Ft volt és full vízálló meg aksis

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104133) stratova


stratova
veterán

Látom szőrözünk, remélem sz@rozni nem fogunk. Szakállat, hajat vágni jók ezek a cuccok, borotvának szerintem még mindig a penge a legjobb, az elektromos után még inkább szúr az ember.
jakusj értem nincs is vele bajom, bár párom sajnos nem minden téren Niki beállítottságú, de itt jön az a képbe, hogy kölcsönösen elnéztek bizonyos dolgokat. Van akinek bejön/bejönne a kocka has, bár ettől a főztjét is ugyanúgy szeretni fogom. Szóval ha ezen áll vagy bukik akkor nekem nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#104134) Jakuskacsa válasza stratova (#104133) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Addig szerintem nem jutunk... ez is véletlenül jött ez a téma. A férfiasság becsmérlése után.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104135) inspiroyhome válasza norbert1998 (#104118) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Átírás 40 körül, kötelező első részletét fizettem, 23..

Az én nevemen van, üzembentartó is én vagyok, apám nem akarta hogy bárki más legyen..

Műszaki is még 20 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#104136) Jakuskacsa válasza inspiroyhome (#104135) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A kötelezőt minél hamarabb fizesd be, mert akkor napi díjas és elég drága! Így nem is hangzik soknak... amikor én írattam át a 220 lovas coupe-t nálam 100e nem állította meg az átírást... csak pislogtam.... :(((

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104137) #81556480


#81556480
törölt tag

úgy látom reneszánszát éli a " mivaaaaan ..... " kifejezés. Volt valami filmben vagy mi? mert én régóta használom, de most mindenki ezt tolja fészbukon .

(#104138) stratova válasza #81556480 (#104137) üzenetére


stratova
veterán

Üzenem használóinak, hogy létezik a "Tessék?" is.

(#104139) #81556480 válasza stratova (#104138) üzenetére


#81556480
törölt tag

tárgyaka és helyszínekre alkalmazzák . például elmennek buliba és kiírják:

"mivaaaan diszkóóó? "

Mivaaaaaan miskolc ?

(#104140) Jakuskacsa válasza #81556480 (#104139) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A nagyfiúk 2 -ben a fekete kopasz család használja szeretettel ezt, de nekik jól áll...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104141) inspiroyhome válasza Jakuskacsa (#104136) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Kötelező befizetve, bár reméltem hogy ennél kicsit kevesebb lesz.. Parádésak ezek az árak, többe kerül a szaros papírmunka mint maga az autó.

(#104142) Whysperer


Whysperer
addikt

Na gyereke Én ezt meguntam. 1,5 hete megy a hardveren a pár emberrel a huza vona.. ez van az van ennyiért annyiért nincs. ma megrendelem a kártyámat jövőhétre. SAjnos amike tnéztem nem volt szóval ma lövök egyet apróról valami használtat szart vagy PCX.-ről rendelek egy kárytyá aztán csókolom . ELEGEM van. dogloznom kell már!! 2 hete könyörgök 2 emebrnél a hridetett kréátyára és sosicnsen..

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104143) norbert1998 válasza inspiroyhome (#104135) üzenetére


norbert1998
veterán

Kötelező hány részlet? Fel év vagy negyed?

(#104144) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#104140) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104145) inspiroyhome válasza norbert1998 (#104143) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

negyed.

(#104146) #Morcosmedve válasza #81556480 (#104139) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ez az oka, meg a többi hasonló videója.

© asszongya'hogy

(#104147) Habugi válasza #Morcosmedve (#104146) üzenetére


Habugi
addikt

ATTTYA ÚR ISTEN!! :Y

1:42sec-et bírtam és már ezért is baromi büszke vagyok magamra. ;] :O

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#104148) Beretvás válasza Jakuskacsa (#104123) üzenetére


Beretvás
addikt

Debetegek vagytok.... ;]

(#104149) #Morcosmedve válasza Habugi (#104147) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:~DDDDDDDDDD

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#104150) Jakuskacsa válasza #Morcosmedve (#104146) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Erről beszéltünk tegnap, meg ma is... ide tartunk, ez a menő. Pedig ez egy buta, öntelt hólyag, aki észre sem veszi mekkora gáz.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.