Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104401) DR|FTK|NG válasza Whysperer (#104399) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Haswell i5(esetleg K-s)+alaplap?

(#104402) Whysperer válasza Methionyl (#104400) üzenetére


Whysperer
addikt

Az hogy hat honapja senki sem tudta eletre kelteni. Vettem uj tapot mert az. Vettem zj vgat mert az vettem uj hutot mert az... es semmi. Kuka

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104403) Whysperer válasza DR|FTK|NG (#104401) üzenetére


Whysperer
addikt

Van neked elado i5-d? Az baj lehet i7 kellene munka miatt. Mert dolgozni is fogok rajta

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104404) Habugi válasza Whysperer (#104402) üzenetére


Habugi
addikt

Szedd ki a kukából és hozd ide az egészet hétfőn amikor jössz be a városba.

Nincs kizárva hogy a szivárgó víz elkapott még valamit, csere alkatrészem sem sok van de elbohóckodok vele. Ha jól tudom péntekig amúgy sem ülnél előtte, hozd ide nekem az egész packot, hétvégére csinálok belőle gépet vagy ha mégsem, pontosan megmondom neked mi az ami kuka és eldöntheted hogy cseréled vagy platformot váltasz.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#104405) Whysperer válasza Habugi (#104404) üzenetére


Whysperer
addikt

Ne haragudj meg Hablaty,de nem elek ezzel a lehetoseggel. Nagyon kedves toled,de befejeztem. Inkabb ha segiteni szeretnel abba segits,hogy privatba loljunk egy Hazat/alaplap/cpu/ hja es egy coolert. Mondjuk lehet tunning sem kell.

A 8320-at apammal kivegeztuk. ;) flex kalapacs viz!!! ;) hazat szetolvasztottuk. A vizet szetflexeltuk. ;) 6 honapja senki semerre. Hat honap szenvedest dobtam ki... ne haragudj meg de egy percet nem vagyok hajlando ezzel foglalkozni. Az lenne a dolga,hogy engem szolgaljon ki minosegi alkatreszekkel volt tele nem loszarokkal. Nem erek ra erre. Dolgoznom kell!!!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104406) Beretvás


Beretvás
addikt

valaki tud valami infot arrol , hogy pl a silver arrownak a talpa homoru vagy domboru? volt anno ilyen erre emlékszem még cpu hütös topikbol.. csak mert rátettem és a proci meg a hütö között átláttam nem kicsit...

(#104407) Jakuskacsa válasza Beretvás (#104406) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Szerintem hackeee-nek és zöld ufónak is volt hasonló kalandja silverrel, de lehet hogy tévedek...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104408) Habugi válasza Whysperer (#104405) üzenetére


Habugi
addikt

Lol, elborultatok.. :C :DD

Minőségi aha, a minőségi kompakt vized nyírta ki az egészet.. :(((

Dógozzá' , megpróbálok lakást varázsolni annak a maradványaiból amit egykor otthonomnak neveztem. Délelőtt gokartozni voltam, hugi a gyerekkel szétrobbantott 5/5 helyiséget, viszont estig nincsenek, kihasználom az időt..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#104409) Beretvás válasza Jakuskacsa (#104407) üzenetére


Beretvás
addikt

nekem nem silver van azért kérdezem hátha van ifo rola domboru e a talpa.. mert rákeresetem cpu hütösben de konkrét választ nem kaptam.

(#104410) stratova válasza Habugi (#104408) üzenetére


stratova
veterán

A rend fogalmát, mint olyat felejtsd el és barátkozz meg ezzel. Ha lesz is csak rövid időre, átmenetileg. :DDD
Erre mondják azt, nem rendetlen a lakásom, csak 1,5 (megfelelő szám behelyettesítendő) éves a lakberendezőm. :))

(#104411) MiklosSaS válasza Whysperer (#104399) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

4790K (vagy i5) + Z97-es lap.

@Lilike: kábel mozgatás már megvolt.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104412) Beretvás válasza MiklosSaS (#104411) üzenetére


Beretvás
addikt

egyszerü. van fülhalgatod? bedugod azt ha az jol szol akkor a zajkeltöid adták fel..

más: készül a joooo kis bableves, lesz aztán nemulasssssss

[ Szerkesztve ]

(#104413) Whysperer válasza Habugi (#104408) üzenetére


Whysperer
addikt

Eisberg 3600....

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104414) Beretvás válasza Whysperer (#104413) üzenetére


Beretvás
addikt

azis játékviz... ;] ;]

(#104415) Whysperer válasza Beretvás (#104414) üzenetére


Whysperer
addikt

Tobbet nem is. Veszek egy Brockent egy i5/i7-t aztan leszarom. Dolgozom.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104416) Whysperer


Whysperer
addikt

Ilyen? [link] memóriákat meg a hütőt nem venném

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104417) Jakuskacsa válasza stratova (#104410) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ezt nagyon szépen fogalmaztad meg. Nálunk is ez a helyzet. Egy napbol legalabb 1 óra a takarítás. (Rendrakás)

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104418) DR|FTK|NG válasza Whysperer (#104416) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Annyiért rendben van.

(#104419) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#104411) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Potmétert megnézted már? Fentebb írtam

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104420) Whysperer válasza DR|FTK|NG (#104418) üzenetére


Whysperer
addikt

93 cpu meg alaplap ,ha annyiért oda adja

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104421) Beretvás válasza Whysperer (#104420) üzenetére


Beretvás
addikt

én max 2 sánta tyukot adnék érte...:D

(#104422) Habugi válasza stratova (#104410) üzenetére


Habugi
addikt

"A rend fogalmát, mint olyat felejtsd el és barátkozz meg ezzel."

[link]

A fogkefémet a vendégszoba TV állványának közepén találtam meg a MédiaBoxon..

..pedig a mosdó melletti kispolcon már az első napokban mindent átraktunk legfelülre, a nélkülözhető dolgokat pedig száműztük.

Eleve azért keveredtem abba a helyiségbe, mert a headsetem mikrofonjáról eltűnt a szivacs (:O), igyekszem nem belépni oda pár napja, mert a mi téridő kontinuumunkban ismert fizikai szabályok látszólag ott már nem érvényesek.
"Rendet" raksz (ez kb abból áll hogy vágsz magadnak egy ösvényt az ajtótól az ablakig..), kijössz majd 3p múlva visszamész és a szoba egyik sarkában/felében találsz mindent.

Tisztára mintha egy tértorzulás lenne ott, ami random változtatja a pozícióját..

Na mindegy.., a probléma egyharmadával már megvagyok, kb..

Btw, ez a másfél éves lakberendező duma ez jó.. :DDD :C
El is sütném.., ha létezne olyan humanoid akit beengedek mióta ez az állapot előállt. ;]

Istenem/random felsőbbrendű hatalom, add hogy ez tényleg csak egy állapot legyen.. :O

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#104423) Whysperer válasza Beretvás (#104421) üzenetére


Whysperer
addikt

Igen tudom vegyek fx8320-tmi ? 8) rakjam bele hablty giga lapjaba és és örüljek mint marci hevesen! 8)

[link] ez mért csak ennyi?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104424) stratova válasza Habugi (#104422) üzenetére


stratova
veterán

:D ez már csak ilyen.
Legalább most csak a fogkrém vagy a szivacs tűnt, el nem valami veszélyesebb.
Egyébként a kulcsszó az eszköz használat és a mászás: onnantól, hogy van egy sámli vagy kis szék (pl cipő tépőzárazáshoz bekötéshez, akármihez) vagy fellépő a mosdóhoz, azt hozzák viszik, hogy fel tudjanak mászni róla a székre, abból a magasságból pedig már egy teljesen új világ tárul fel.

Nálunk haverom lánya, a fürdőben a felső polcra tett "pipere" zip-záras minipakkomból szedte ki a borotvámat, szerencsére eldobhatót vittem nem a régimódi pengéset, de arra is érdemes figyelni (a Wilkinsonon anno volt rács, de a Mach3 hatékonyabb).

[ Szerkesztve ]

(#104425) Jakuskacsa válasza stratova (#104424) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nálunk olyan 6 éves korban jött el az, amitől mindig is féltünk, hogy már nem lehet olyan magasságokba pakolni, amihez nem tud megoldást találni. A konyhából olyan mód csendesen tudja kicipelni a székek egyikét, mint aki tojásokon jár. Ha úgy sem éri el amit akar, hát mászik amire tud. Tegnap arra mentem be a szobályába, mert már gyanúsan nagy volt a csönd, hogy random módon minden más helyre került mint ahol eredetileg volt. Mivel a törpehörcsöge valamerre elmászott, és hogy nehogy rájöjjünk, hogy kiengedte, így megpróbálta megkeresni. Olyan erő van benne, hogy még az ágyát is simán áttolta a szoba egyik végéből a másikba.
A játék mint olyan fogalom: A játék az csak szétpakolva jó, hogy apa, ha éjszaka felüvölt a gyerek mert rosszat álmodot, jól beletudjon lépni mindegyikbe, az olaszországból hozott tüskés gömbhal sem jó ám felakasztva dísznek az ablak mellett a többi tengeriherkentyűvel, de nem ám! AZ csak a földön jó, hogy apa másnap még dolgozni se tudjon menni, mert belelép! Rajzolni sem jó ám egy papír, pedig van neki, nem, nem... rajzolni egy nagy nyuszit, csak a szobája egyik fala lehet, az is zsírkrétával! Aztán majd apa, meg anya spaklival vakarja, de megunja, mert a zsírkréta még a 4. réteg festéken is hagy nyomot, így irány a praktiker, és veszünk díszcsíkokat, mert az úgyis sikkes, meg mert máshogy nem lehet eltüntetni nyusziuraságot! És mi még ebben is a jó, hogy a gyerek áll mögötted, és kiröhög, mert neki még ez vicces... neked is az volt pár 10 éve.... Fingásért fizettél e már 3x 200 FT-t? Mert én már igen. A gyereknek "kakálni kell" című műsor indult a nyíregyházi vasúti megállóban. Apa, kakálni kell, minden apa álma ez a mondat. 200ft kifizet, bemegyünk, nagy fingás, majd kész... apa már nem kell kakálni... mindez 3x fél óra alatt.
Az apának mint olyannak vannak játékszerei, pl. a szeretett autója, évek alatt vigyáztál rá, fényesítetted, simogattad. Aztán jön a törpe, mindent beletapos a szőnyegbe, annyi morzság hagy magaután, hogy egy csirkét simán fölnevelhetnél a kocsidban, mert van mit csipegetni. Az olyannal már nem is foglalkozol, hogy csokiszétkenődés, szétvan rúgdosva az ülés hátlapja, vagy hogy pisiszagú az ülés...
De mégsem tudsz rá haragudni, mert a tiéd, és mert idővel rájössz, hogy ilyen voltál Te is, mikor még törpe voltál, csak sok idő kell hogy elteljen, hogy ez eljusson az agyadig...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104426) stratova válasza Jakuskacsa (#104425) üzenetére


stratova
veterán

:) hmm a bárhová felmászással bevillant pár emlék :DDD
Mi ezt úgy oldottuk meg, anno, hogy szüleim elkerítették a folyósót s ott engedtük ki a hörcsögöket rohangálni, ebből a szempontból praktikus a panelre jellemző műanyagpadló, könnyű tisztítani és nehezebben törnek rajta össze poharak.
Az más kérdés, hogy verseny-másztattuk őket a szép faliszőnyegen. Sőt néha repülőmúkus üzemmódban voltak amikor ki volt nyitva a fotelágy, mégis ezek a hörcsögök éltek a legtovább (3,5-4,5 év), amire később vigyáztunk mind hamarabb halt.

Egyébként a tengerimalacot, ha kirakod és nem társsal vetted, csak néz hogy most mi van, hová tűnt a komfortzónám? Potty. Ha van haverja akkor kisvonat módjára követi egyik a másikat, amikor portyáznak. De nem olyan gyorsak mint egy hörcsög vagy táncoló egér

Bár.. az ellen nem véd amikor az embör fia magára rántja a lapos szekrényt, amit az asztal fogott meg, így csak a tartalma esett rám, a szekrény nem. Az egyik Vukkos bögrénk ott lelte halálát. Az napi használatú edények szerencsére II. osztályú egyszerű porcelánok voltak (ismét +1 a műanyagpadlónak a kár minimalizálásáért) a drágább a zárható koloniálban lakott.

Egyelőre a nem alvásra készülök, újfent. A 4. fogacska törik át lassan, bár ma nem kelt 10x fel éjjel párom s nem is csuklottam.

[ Szerkesztve ]

(#104427) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#104411) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

akkor sanszos hogy nincs remény :(

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#104428) Jakuskacsa válasza stratova (#104426) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Veletek/egyszobában alszik? Mert mi baromi nagy hibát követtünk el ezzel, 1 év kevés volt hozzá, hogy megértessük mindenkinek van saját szobája, és ágya. Ne kövessétek el ezt a hibát! Amint lehet igenis külön kell aludni! Rá tud menni erre egy kapcsolat, mert nem marad meg az együtlét pár perce sem, még éjszakára sem.

Nálunk ketten vannak a törpehörik. Sanszos, hogy fiú és lány, mert "csinálják".. szóval lesznek apró-apró törpehörik is...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104429) Whysperer


Whysperer
addikt

Srácok a i7 4820k-hoz milyen alaplap való mert az látom,hogy x79-es de kurvára sehol nem lehet kapni mert nagyobb az x99-be nem jó és 4820k hoz meg 2011-es lapot ír. 4x4 gb ramom pon tjó lenne mellé,de sehol sem találok 2011-es lapot ilyen x79-t. Vagy ez megy sima Z-s lapban is?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104430) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Délutánt. Elszállt a kuplung szegény golfba. :(

(#104431) #Morcosmedve válasza Whysperer (#104429) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Csak X79-be megy.

© asszongya'hogy

(#104432) Jakuskacsa válasza inspiroyhome (#104430) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

részvét... az geccsolós munka mire otthon az ember megcsinálja...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104433) Whysperer válasza #Morcosmedve (#104431) üzenetére


Whysperer
addikt

CSak mert van fent 3db i7 4820k mind a 3 36-39 ezer ft. ehhez látok fent kell keresnem egy x79-t és jólvan ilyen asrockok voltak fent 40 körül. 72-ért nem olyan rossz.

X79-es lapot alig látok ,ha egyáltalán létezik valahol 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104434) inspiroyhome válasza Jakuskacsa (#104432) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Próbálok azért pozitív lenni, ilyen árnál ez várható volt..

Tegnap lementünk érte, gyújtást állítottunk, gyertyát pucoltunk. Lett alapjárat, rettenet szar, de azért volt valamennyi. Székesfehérvárról hazahoztam Tököl mellé, szerethető járgány, 1.3 ide vagy oda, jól megy. körforgalmak előtt rendre leállt a motor, de azért megoldottam.

Este viszont indultam volna vele haza, 1-esben 2-3-ig pörgetve lassan engedem a kuplungot, szép lassan bármilyen hang vagy rángatás nélkül lefullad. Sebességből ki, motor indít, nem lehet berakni egyesbe tövig nyomott kuplunggal. Próbálom a lükit, hogy álljak el, hallom a csikorgást.. ejj.. motor leáll, hazatoltuk.

Ma kapott új gyertyákat, alapjárat szép. Holnap jön még az új ablaktörlő mechanika, aztán ha minden jól megy, már csak a kuplung és a lakatosmunka van hátra.

(#104435) Beretvás válasza inspiroyhome (#104434) üzenetére


Beretvás
addikt

ha nem jár a motor akkor sebességbe rakhato?

(#104436) MiklosSaS válasza Whysperer (#104433) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az X79 mar eleg oreg cucc, szerintem nem erne meg mert mar nem nagyon kapsz garanciaval. Ambar egy jo kis Z97 megeri...

Ha vizipisztoly helyett nagyAgyu kell, akkor ott az X99 + Haswell-E / Broadwell-E...csak az eleg draga mulatsag.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104437) inspiroyhome válasza Beretvás (#104435) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Igen. Sőt, 1-esbe rakom és indítom a motort, kuplungot meg nyomom, akkor nem ugrik, felengedésre pedig mozdul az autó.

[ Szerkesztve ]

(#104438) Whysperer válasza MiklosSaS (#104436) üzenetére


Whysperer
addikt

SAS ki fogsz nyírni egyik ismerősöm lehet holnap tud adni egy 8350-t meg egy hüzőt hozzá aztán így ksi pénzből megúszom

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#104439) otto14


otto14
senior tag

[link]

asd

(#104440) caindwan


caindwan
tag

(#104441) MiklosSaS válasza Whysperer (#104438) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az is jo ha olcson meguszod...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104442) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Estét, valaki ma jönne gétéazni?

HATER

(#104443) inspiroyhome válasza DiszNóÓl (#104442) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

ha leszünk páran lehet benézek.

(#104444) stratova válasza caindwan (#104440) üzenetére


stratova
veterán

Ha szorulásod van csak leugrasz a hegyről és problem solved. ;]

(#104445) Methionyl válasza inspiroyhome (#104443) üzenetére


Methionyl
senior tag

3man párban? :))

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#104446) stratova válasza Jakuskacsa (#104428) üzenetére


stratova
veterán

(#104447) Jakuskacsa válasza stratova (#104446) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

:DDD :DDD :DDD YEESSSS

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#104448) MiklosSaS válasza stratova (#104446) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Látom Okoska rajtam rágódik mordorban. Amióta megszakitottam vele a kapcsokatott kicsit féltékeny.

Amennyi hülyeségeket összehord az már síralmas....tudja is õ hogy én mihez értek. Egy egyszerü sofõr akinek a szája mint egy kapu.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#104449) Beretvás


Beretvás
addikt

ssd guruk itten is megkérdezem me vinnék a mostani ssd-met.. ez joje.

(#104450) MiklosSaS válasza Beretvás (#104449) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mehet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.