Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) OnSeT válasza Murder3 (#17500) üzenetére


OnSeT
őstag

kapunk linket is? :D

(#17502) Volgafan válasza Murder3 (#17500) üzenetére


Volgafan
senior tag

Sztem az a feladat,hogy ki kell találni a linket...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17503) Murder3


Murder3
addikt

lenni videó de nem lenni fen videómegosztónXD
még...

[ Szerkesztve ]

(#17504) Volgafan válasza Murder3 (#17503) üzenetére


Volgafan
senior tag

???

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17505) OnSeT válasza Murder3 (#17503) üzenetére


OnSeT
őstag

olyan vagy mint a phenomikos srácok, ők ülnek az amii lapokon, te meg a vidiken :DDD

(#17506) Murder3 válasza Volgafan (#17504) üzenetére


Murder3
addikt

egyik még csak raw formába van ahogy felvettem.

azt ma csináltam

(#17507) Darkzbane


Darkzbane
tag

Találtam este egy pvp társat unalmamba, még szokni kell egymást de alakul szerintem. Szeret jó hosszú t1 et játszani meg menni előre mindig pont olyan mint én : D

Én mindig azt hittem ezen a mapon aki bukja a közepet az a meccset is, de csak nyertünk. [link]
Sandstrom alert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17508) Murder3 válasza Darkzbane (#17507) üzenetére


Murder3
addikt

ne is mond a lámaság teteje már a 2v2..
dupla sandstorm,frost bp-k,voidstorm,ashbone,...etc,etc
majd ha jó árba lesz a bandit sorcerer haha..az megkkora lámulás lesz majd terminet hegyek
am bandit téren a spearmen,banditos,stalekr azé kaphatna buffot ha már az nc-t nem teszik át puréba...
aztán meg itt van a soulhunter...

am meg bandit t3-ra is egy armor megkerülő egység kéne a lila gunner jó lenne de gyenge a sebzése és 4mp-ként az lófasz úgy h 110 power...
akkor már inkább a 100%-os siege piros verzió, de egy malee kéne.

(#17509) Volgafan válasza Murder3 (#17508) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem tudom mit aggódtok...ha tényleg kjön a Brannoc és ebben a formában pvpnek vége...instant t3 és branoc...jahogy Te dentomot találtad...az k.jó player...szóval le leszek cserélve...na szép

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17510) Murder3 válasza Volgafan (#17509) üzenetére


Murder3
addikt

nem úgy fog kijönni.

(#17511) alpihun válasza Volgafan (#17424) üzenetére


alpihun
senior tag

Na szevasztok.Nem haltam meg csak gép megadta magát.

Na akkor térjünk a lényegre:
Xp farmból a ravens tűnik nekem is jónak,nem egy túlnehéz map, gyakorlás kérdése.Ja és mi az az 1mark?

Token farm már egy kicsit bonyolultabb.
Itt van a te insane god od, nem túl, könnyű, de gyakorlással megoldható, elején rohangálás, azután építkezés...
És itt van még a king of the giants is.Ez egy kicsit egyszerűbbnek tűnik (nem csak szerintem)Viszont kevesebb vic de az nem olyan nagy szívfájdalom,KotG amúgy is gyorsabb.Néztem mind2 mapról többféle repet.Gond csak ott akadt,hogy mind2 map összes repjén ott volt az amii monument.És ezeket ami monu nélkül, hogy lehetne megoldani?
Insane godon, esetleg ha már t3 on vagyok és van kiépített védelmem, ashbone spamal egy kiszemelt könnyű orb helyet szabadítok meg.KotG-n meg 4es pozból indulok, megyek t3 azon a 2 orb+6 well helyen,és negyedik orbot pedigaz az fölött levő helyen (egy szakadék van közöttük) lost vigillel vagy sh phoenix-szel megtisztítom, vlmivel körbefutok oda, úgy, hogy semmit se hívjak magamra, gyors t4 és mielőtt az utóbbi bázist betámadnák lss spam.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17512) alpihun


alpihun
senior tag

Látom kijött lila soulhunter.És jól le is jött az ára az új bandit dekk miatt.Ám iszámítottam lehet kemény 40et keresni rajta,de azért veszek egyet legalább kipróbálom huntit.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17513) LoLHunCsirke válasza Darkzbane (#17507) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

találkoztunk is veletek shooterrel,társad tényleg jött előre, csak hát a nastyra nem vigyázott :D am bocs h nem írtunk vissza csak mind 2 nek benn volt az xfire

TinkeringAboutYou!

(#17514) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Kijött már az amii ? Vagy új patch ?

(#17515) G4ga válasza alpihun (#17511) üzenetére


G4ga
őstag

ha kog akarod farmolni adok neked kolcson amiit, csak add vissza. en nem hasznalom ugyse egy hetet kibirok nelkule. elkezdted mar farmolni? ha gondolod szivesen segitek neked. beszeljuk ossze ha gondlod.

ha 300 bf alat van az ara valaki vegyen nekem egyet a soulbol lecci. este visszaadom a bft.

Phanze: nem, csak uj 500 bf deck van.

[ Szerkesztve ]

(#17516) OnSeT válasza phanzetomox (#17514) üzenetére


OnSeT
őstag

új fej? :D

(#17517) OnSeT válasza alpihun (#17511) üzenetére


OnSeT
őstag

amii monu nélkül is le lehet nyomni, t3nál swamp drake spam aztán megtisztítod a terepet az északra lévő orbnál. utána meg mehetnek a shipek.

vagy csinálsz egy barikádot barrierekkel a barlangnál mikor bemegy rogan, s akkor korlátlan időd lesz a map teljesítésére. anno volt egy rep .infon ahol légi unitok nélkül teljesítették a mapot.

(#17518) alpihun válasza G4ga (#17515) üzenetére


alpihun
senior tag

fúúú tényleg kölcsönadnád?Az jóvolna nagyon,igy meg is lenne minden kotg expert solo hoz.
Este, kb 1, 5 óra múlva fent leszek, akkor ideadhatod, most is fent vok de nem leszek ott. addig.

Ja és visszaadom...

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17519) Murder3


Murder3
addikt

soulthree nem jobb ami monuval?
az rövidebb:)
ha van elemented akkor meg sztem jobban megéri mert csak addig tart amíg fel nem húzod az ami monut.

(#17520) alpihun válasza Murder3 (#17519) üzenetére


alpihun
senior tag

Lehet, de az is annyi vicet ad mint king of the giants?
Ja és lfggaga , még nem kezdtem el, csak most akarok nekilódulni,akkor fél óra múlva , ha fent leszel beszélünk, vagy amikor fent látlak.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17521) OnSeT válasza Murder3 (#17519) üzenetére


OnSeT
őstag

1p-s mapot nem éri meg farmolni, mert azok csak 2 upot adnak amit be lehet váltani.

(#17522) G4ga válasza alpihun (#17520) üzenetére


G4ga
őstag

fel 10 fele erek haza. ha haza ertem kereslek.
Onset:
bal oldalt. az indulasnal lezarni?

(#17523) alpihun válasza OnSeT (#17516) üzenetére


alpihun
senior tag

öö : Nem.
Pont ma kerestem volt predatornak egy régi hszét, említette volt, hogy ott le van írva tokenfarm részletesen.Azt mondta 16000 körül keressem,5-6 oldal után fel is adtam, viszont akkoriban a srác (?)elég aktívan írogatott.

LFGGaga :Fél 10?Az nálunk fél tizenegy,olyankor meg már nem gépezhetek suli miatt.Holnap 5-6-7(ottani idő szerint) körül leszel?Vagy ha melóban vagy akkor hétvégén mikor leszel(Szombat-Vasárnap)?

szerk Akár levélben is küldheted, ha gondolod.Amit meg melléje akarsz azt megírod.
Ja én ne aggódj becsületes típus vagyok.Nem nyúlom le.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17524) Murder3 válasza alpihun (#17523) üzenetére


Murder3
addikt

nem úgy értette, hanem, hogy más lett a fej avatarja:D

Phanze régi tag:D

(#17525) alpihun válasza Murder3 (#17524) üzenetére


alpihun
senior tag

Lol ja oké.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17526) OnSeT válasza G4ga (#17522) üzenetére


OnSeT
őstag

t3as barlangnál egyszerűbb.

(#17527) G4ga válasza OnSeT (#17526) üzenetére


G4ga
őstag

ami a lezart kapu elott van? az mar majdnem a vege. odaig elkell jutnia rogannak. ha szolozom nekem alt az eleje a kritikus. ott szoktam mindig vmit beszivni. plusz 100 poweres emeles miatt picit neccesebb a dolog. construction hut beiktatasaval picit lehetett faragni. map jobb teteje igy picit epp hogyra sikerul. de mint mondtsm ha otthon vagyok szivesen farmolom. kette. kb 14perc. :)

(#17528) OnSeT válasza G4ga (#17527) üzenetére


OnSeT
őstag

nem, a jobb oldalon a 2. kapunál, ahol 2 orbot is meg lehet építeni,
3. kapu ha a falat is beleszámoljuk amit át kell törni t1el. :)
de sztem bármelyiknél le tudod zárni, bár én nem toltam ezt a mapot barikádos taktikkal, nekem mindig elég volt az idő blokád nélkül is. :))

[ Szerkesztve ]

(#17529) Murder3


Murder3
addikt

Na akkor most Gyuribáék is fel fognak majd kerülni youtube-ra :DDD

(#17530) Murder3


Murder3
addikt

amúgy meg akinek bátja a voidstorm a szemét annak ynílván a silwerwindnek is bántania kéne mert ugye azt se lehet counterelni...
sandsotrm,nasty,soulshatter nyílván frost nélkül védhetetlen.

(#17531) fantom922 válasza OnSeT (#17528) üzenetére


fantom922
aktív tag

A barrikádos taktika nem jön be kotg-nál. Az óriás az elején szétveri. Kb. 1 percet ha nyersz vele. Amire te gondolsz az a Titans, az elején be lehet zárni az óriást ott, nem üti szét a barriereket. Bugos.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17532) Volgafan


Volgafan
senior tag

Insaneba az a jó,hogy nem kell fent mindent szétverni.....rárepülünk pár gianttal és a pókot kilőjjük és vége is...20 perc és jön is a token,ha kell valakinek szívesen segítek!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17533) Murder3


Murder3
addikt

már 3 komis videóm van abból kettő már kész van.
ma sztem felrakok eggyet.

Onset mind3-romba szerepel ez a közös bennük:D
meg hogy én is de mondjuk ez alap, de majd lehet megcsinálom Onset-Matos meccset is majd:)

(#17534) Darkzbane válasza Murder3 (#17530) üzenetére


Darkzbane
tag

SIlverwind nem tud sokat sebezni, pl ha counter kell ott van giant slayer vagy coultist master, de olyasmi a szememben mint grigori hogy a hp ja tökéletes egy nastyra vagy egy soulshatter is mellé hiába gyenge mint a harmat. Sztem két frost orb kéne hozzá mint tremorhoz jobb lenne

(#17535) Murder3 válasza Darkzbane (#17534) üzenetére


Murder3
addikt

lol épp eleget sebez ahhoz amekkora a hp-ja 80-ért és squad unit tehát eloszlik a sérülés.
meg ha nicsn frost a shatter+nasty kombóval byebye base kb mint a sandstorm...

(#17536) Murder3


Murder3
addikt

No akkor az új komis vidi, picit halott kommentárralXD

Murdeer Vs Onset(Bandit vs Frost/Fire)

(#17537) fantom922 válasza Darkzbane (#17534) üzenetére


fantom922
aktív tag

Murder3 Darkzbane is ugyanazt mondta amit te :) de counterelni könnyű. Csak olcsó és sok lúd disznót győz, főleg, ha kombinálod mással...

Igen szerintem is túl sok olyan egység van ami 1 orbos T3-on. Jóval kevesebb kellene belőle. Persze így a deck variációk száma lecsökkenne, de hozzanak ki sok új egységet és kész :D. Álmodik a nyomor mi? :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17538) Murder3 válasza fantom922 (#17537) üzenetére


Murder3
addikt

ja kimegy 3 helyre és várhatod vajon hol fog jönni a sandstorm vagy a shatternasty...

különben meg az editor már el se indul....
bravó..
addig is nézzétek az új pvp-modot:)
Building Defense Alpha

[ Szerkesztve ]

(#17539) fantom922 válasza Murder3 (#17536) üzenetére


fantom922
aktív tag

Jó meccs :) Várom OnSeT reakcióját :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17540) fantom922 válasza Murder3 (#17538) üzenetére


fantom922
aktív tag

E meg mi volt ez az épület? :DDD

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17541) Murder3 válasza fantom922 (#17540) üzenetére


Murder3
addikt

az győz aki lerombolja a másik épületét és a sajátja életbe marad, csak ez egy nagyon korai fázis pedig már kitaláltam rá egy jó 2v2-es modot is....
csak a editor még mindig nem jó:S

(#17542) fantom922 válasza Murder3 (#17541) üzenetére


fantom922
aktív tag

Értem, ez esetben ezt a módot csak lost-osok, stonekinesek, vagy pure frostosok használják majd :) Mert a frost orb ennél a módnál legyőzhetetlen :) Ez a hibája, amúgy jó ötlet! Ill. ez nem is hiba, csak ismerem az embereket és a lámulást is :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17543) Murder3 válasza fantom922 (#17542) üzenetére


Murder3
addikt

többek közt ezért maradt abba a project, de egy ilyen kis mapra 4 ember pakolni és eggyik player védenie kell a másik pedig támad.

ezt úgy lehetne elérni, hogy a épület őrzőnek mapon kívülre pakolni az orbját és a társ játékos 2.orbjának az ellentétét kapná meg.de az első orb helyére.
elvielg működő script lenne mert leheten olyat is h 1 monura az összes powert pakolni, nem tudtuk kipróbálni...akkor mikor a másik játékos is orbot húz.
persze welleket is ki kéne pakolni mapon íkvülre így mindenki fix welle játszana végig.

a mapon 3 orb lenne össz vissz amit fel lehetne húzni a védő játékosoknak meg only dazedbe hívhatna mivel nem lenen well a mapon.

mindenesetre a védő játékos le lenen csökkentve a mozgástere és kevesebb powere is lenne így nem lehetne meggondolatlanul cselekednie.

hosszas béta teszt és csiszolással ki elhetne sztem valahogy balanszolni a mapot.
elvileg lehet az épületre a spellekt és képességeket tiltani vagy motk effektet köré tenni.

[ Szerkesztve ]

(#17544) fantom922 válasza Murder3 (#17543) üzenetére


fantom922
aktív tag

Értem, igen így már más, de sok átgondolás után jó lehet. Jó ötleteid vannak, menj a fejlesztőgárdába :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17545) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

2v2-ben egy görög sráccal a 138-ok vagyunk 21 együtt játszott meccs után 15/6-os stattal. Ebből a 6 vereségből 3x ugyanaz a páros vert meg minket: mrwN (1v1 Warchief) és Legacee (1v1 Legend) párosa, egyenként más játékosokkal 2v2-ben is top 50-ben vannak. Szóval nekem is csak egy társ kellett, hogy bejussak a top200-ba! ;)

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17546) Murder3 válasza fantom922 (#17544) üzenetére


Murder3
addikt

ha a fele ilyen könnyen menne:D
én szeretek alkotni, már amit tudok, sajnos az isten se rajz tehetségel, se mindent söprő logikával, se bármiféle különlegességgel nem áldott meg ezen a téren, így marad az elmélkedés és a próbálkozás h hátha. :DDD

(#17547) OnSeT válasza fantom922 (#17539) üzenetére


OnSeT
őstag

a második vidiben pve deckel mentem ;]

(#17548) Murder3 válasza OnSeT (#17547) üzenetére


Murder3
addikt

ergó combosabb lapjaid voltka min nekem:D
hisz gyak mindened volt meg még pár plussz is amit én használtam:D

(#17549) OnSeT válasza Murder3 (#17548) üzenetére


OnSeT
őstag

kár hogy nem tudtam t4re menni xD

(#17550) Murder3 válasza OnSeT (#17549) üzenetére


Murder3
addikt

well se volt:D
itt nem az a lényeg jó lenne egy ilyen modot rendesen megcsinálni.
ahol nem well,orb a lényeg...

a dazed hívás meg különösképp feldobja sztem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.