Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) Zotya21 válasza Volgafan (#18200) üzenetére


Zotya21
senior tag

gyógyítás ellen ?

sose próbáltam XD

https://500px.com/slayer_art

(#18202) Gyuri27 válasza fantom922 (#18195) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a power a kérdés. Hanem az, hogyan szeded le?
Spirit a ravege miatt nem szedi le a skyfirét se. A windent még úgy sem. Nem szedi le a parasite sem nem sebez hozzá eleget. A swarm nem veszi át mert a wind s knock.
A pure nature tudománya itt meg is állt.

A pure frost se üti be. Ha nyomsz egy gravitit jön rá a a disc. Így ezzel próbálkozni nem igen érdemes. Nyomhatod a templart nem öli mert a wind l counter. Lehet rá frost bitét nyomni. A ravege megvédi. A templarra nyomsz pajzsot a wind kap egy ravegét meg egy weavinget.

De ha te ennyire értesz hozzá majd összefutunk és megmutathatod mit tudsz. Mikor szarrá buffolom a windet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18203) Murder3 válasza Gyuri27 (#18202) üzenetére


Murder3
addikt

s knock de első lövés után már nem csak h nem knockolja de sebezni se sebzi.

gravity vagy stormsinger meg nevetve leszedi a te buffistenségedet.
ahol van frost ott meg a bp-k miatt megint könnyű kivédeni és idő kérdése h mikor kerül a frostos olyan előnybe ahol a bandit már nem tud ja fentartani a támadást.

(#18204) fantom922 válasza Gyuri27 (#18202) üzenetére


fantom922
aktív tag

Néhányszor összefutottam vele 1v1-be :) Úgyhogy 1-et tudok, ww-vel simán leszeded, mwert én is úgy csináltam. Van ugyanis 1 bugja, az amit Murdeer mond. Szétdobálja az s egységeket és utánna nem sebez rájuk vagy egyáltalán vagy csak nagyon picit. Próbáld ki. ...és ezért nem használja senki, mert az s knock öli meg, ami elvileg az előnye :D ..ha gondolod megmutathatom :) de ezt ki lehet próbálni forgeban is. Te kezeld a windhunterst és bármelyik gép álltal irányított íjász leszedi, hiába buffolod. Persze ne halálra buffold, hanem ésszerűen.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18205) Gyuri27 válasza Murder3 (#18203) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az vagy befér a deckbe vagy nem. De a gravitizás nem müködik mint ahogyan mondtam.
Az lehet, hogy a bug miatt a spirit valamikor leszedi. Bár ravegével elég nehezen.
De addigra döglik a well is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18206) Volgafan válasza Zotya21 (#18201) üzenetére


Volgafan
senior tag

disenchantot tolsz rá,semmit nem tud ráspellezni(sztem)

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18207) Murder3 válasza Gyuri27 (#18205) üzenetére


Murder3
addikt

még folyamatos unholyzás mellett is igen pici a sebzéspotenciálja ami meg 90 power mindig, nem tud annyi sebzést kiosztani mint amennyiért megérné erre a bugja rájön illetve az is h hiába buffolod agyon amikor tényleg leszedhetetlen továbbra is cc-nek nagyon komolyan ki van téve.
disenchant meg megint egy buff költsége szal elkell tradelned 1 buffot a dis-re.
frost had ne mondjam h milyen előnybe kerül egy 50poweres kobold trickel vagy glacierrel akár.
ahhoz, hogy ténylegesen megálíthatalna közeli legyen erős power előnybe kell lenned.

(#18208) Murder3 válasza fantom922 (#18204) üzenetére


Murder3
addikt

egyébként egy trükk, lehet vele s knockolni csak jó mikró és odafigyelés kell, pl undead armyt én feltudtam tartani vele csak mindig más célpont kell és megvárni míg összálnak újra közeli formációra a szétdobált egységek.
darkelfeket is úgy lehet vele semlegesíteni, hogy egy knock rájuk majd a wellt lőni unholy alatt.meg revage.
ha benyomja a képességét akkor már nem érdemes rájuk próbálkozni mert nem állnak össze, de máskülönben vissza állnak idővel..
de ugye ez megint power hátrányt jelent és csak akkor tudod számodra előnyösen befejezni, ah a wellt ki tudod ütni.
ezért kell unholy rá mert azzal a life steal képessége is erősödik..

hibái ellenére én szeretem és sokkal izgalamsabb lap mint a drake és sokoldalúbb, csak ne lenne az s knock bugja.

(#18209) fantom922 válasza Gyuri27 (#18205) üzenetére


fantom922
aktív tag

A well döglés nálunk tényleg probléma lehet. Főleg, ha jön wind mellé még valami fire egység. A nálunkat úgy értem, hogy pure sadó vagy pure nature. A sadónak nincs röpcsije a naturnek meg van de az s és drága. Ebben igazad lehet... csak kevés a tapasztalat bandit ellen, mert kevesen használják, ráadásul sokan a wind helyett skyfire-t tesznek be bandit deckbe is.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18210) Murder3 válasza fantom922 (#18209) üzenetére


Murder3
addikt

hosszútávon a darkelf nyer és még előnybe is kerülsz velük.

(#18211) Volgafan


Volgafan
senior tag

Sziasztok.Megkérnék mindenkit,hogy akinél van lapom kölcsönbe,küldje vissza,vagy írjon,hogy legalább tudjam...főleg az inaktív játékosok!!!2 gravity,zöld nightguardok,phoenix,meg még nem tudom:D:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18212) Murder3 válasza Volgafan (#18211) üzenetére


Murder3
addikt

én nálam nincs :N

(#18213) Juliano


Juliano
tag

sziasztok! Ezek ár megint kezdik? Kb csak a 60 %-át tudtam leforditani de sztem átverés szokás szerint.
http://kepfeltoltes.hu/view/111117/aaa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#18214) attila720


attila720
csendes tag

sziasztok! szeretném kikérdezni a véleményeteket a saját paklimról
http://bfcards.info/search.php?i=deck&id=40024003400540407004404840094033401140124016402040394030411040426003
szerintetek mit érdemes venni mit érdemes eldobni :S ?! lehetőleg egy olyan pakli kéne ami PVP ben erős de 1-2 kártya kicserélésével PVE paklit lehet készíteni belőle.Sajnos BFP-ból nem sokkal rendelkezek!:S köszi előre is a válaszokat ! :)

(#18215) attila720


attila720
csendes tag

a linket kiírnám ide mégegyszer [link]

(#18216) G4ga válasza attila720 (#18215) üzenetére


G4ga
őstag

Elsö kanyarban:
Tul sok a T3. Nagyon nagyon sok. mutating maradhat. szerintem a Fallen, Wrathgazer
de még a Mo is teljesen felesleges.
T1 re hiányzik a Motivate és Forsaken esetleg a Phase Tower.És nincs swift egységed. Dreadcharger hiánya negyon nagyon érezhetö lesz.
T2 re pure shadowba Harvester ami kihagyhatatlan. Esetleg Undead Army, Corpse Explosion és nem látok Unholy Powert se.
T3 rol meg már megirtam a véleményem. nagyon sok lap van T3on arra épiteni nem nagyon lehet.

Az hogy pár lapot kicserélj Pve-re? RPVE vagy mapok? Mert nem mindegy. RPVE re a negy orbot kell erositeni. Overlord és Second Chance. T1-T2 pedig Decomposter és Furnice. De inkáb 4. orbnak egy Frost és akkor lehet a shipeket nyomatni.

De jönnek majd a nalam okosabbak és kijavitanak engem ha valamit rosszul irtam!

[ Szerkesztve ]

(#18217) G4ga válasza Juliano (#18213) üzenetére


G4ga
őstag

Persze h kamu. :) de nem rossz.

(#18218) BlackTiger


BlackTiger
tag

Csak úgy hirtelen előtört belőlem egy szóvicc, úgyhogy ezt most megosztanám veletek.

Aki másnak gulyás, maga eszik bele.

Tigris

(#18219) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

ÁÁÁÁÁÁ, ************************************ :W :W :W
Épp nyerőben voltam egy Supreme ( ElPrincipe ) ellen (1v1 meccs, mindketten t3-ig eljutottunk, mert t1-en megfogtam a fire-t shadow-val, majd t2-őn nem bírt velem és korábban húztam t3-at - miközben bár wellelőnyben voltam, 2 wellemet beütötte -, majd miután ő t3-at húzott, bevertem a t2-jét) és erre nem kidob az a **** voidstorm a játékból?!?!?!

De legalább tesztelhettem egy kombinációt, amit nem sok, de kevés tapasztalatból mondhatom, hogy elég ütősnek tűnik:
shadow nature pakliba betettem az embalmer-furnace-soul splicer kombót. A voidom folyamatosan 0-án volt, így gyakorlatilag szinte folyamatosan nyomhattam a voidstormokat, t2-őn meg amint ez felépült instantba felugrott 500-ra a powerem. És mivel az én egységeim egyáltalán nem, vagy csak nagyon kicsit sebződtek a voidstorm miatt, így 1-2 ashbone (mivel fire-nature volt, ezért mine+ensnaring jött mindig, a fele esetekben elkerültem, másik felében sikerült belefognia 1-2 ashbonet) + egy rakat swamp drake bármit képes beverni, főleg olyan support mellett, mint a folyamatos heal, és az egységek ellen egyszerűen voidstorm, más nem is kellett.

Persze hátrányokkal is járt berakni ezeket az épületeket: például nincs bent se motivate, se burrower a pakliban, sőt úgy őszintén szólva az egyetlen nature egység benne az a swamp drake. Viszont mindhárom cc (roots, hurricane és oink) befért a pakliba, és kifejezetten jól is jöttek amikor az ellenfelem betámadt engem.

Szerk.: Magam moderáltalám a hozzászólásomat, ezért vannak a kicsillagozott részek

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18220) Volgafan válasza attila720 (#18215) üzenetére


Volgafan
senior tag

szia.
Első körben:pure shadow sajnos sztem a leggyengébb combó.De,ha maradni szeretnél legfontosabb:executor-dreadcharger csere!!!anélkül el se kezd!!(rosszabb esetben switchlcaws).Forsaken szintén kötelező!!!reource bosstert vedd ki,nagyon hamar elszívja a welljeid!!!Ha maradsz pure sajnos harvester,nether kötelező(2 lap kb 2000bf.....jól gondold meg abbóllost souldeck simán kijön)knight of chaosból sztem a lila a jó,Time wortex totál fölös(helyére shrine of greed),Mora sztem sosem lesz elegendő powered...wrathgazer fölös...amúgy jó a deck :P

Peti: miért nem veszed ki a deckedből?mindennap kitesz meccsen....megéri?

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18221) attila720


attila720
csendes tag

köszönöm a válaszokat!! most akkor megpróbálok eladni kártyákat mert sajnos bfp ból nem nagyon akad(sajnos a harvester nem fog összejönni).egyébként a shrine of greed miért olyan jó kártya? csak mert én nem nagyon értem mi a lényege
:S bocs a hülye kérdésért

(#18222) Volgafan válasza attila720 (#18221) üzenetére


Volgafan
senior tag

[link]

itt olvasgass!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18223) Zotya21


Zotya21
senior tag

megit próbálkoztam XD

komoylan már a fiendek elvernek :D

ez is nagyon durva volt de ígykell harvival fure fire-t visszaverni a halálból :D

néz má itt ni :DDD

de muszály votl visszamennem ma sadóra mert vagy 4 szer vertek el egymás után

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18224) Cr4Zy válasza Volgafan (#18220) üzenetére


Cr4Zy
tag

Azért nem veszem ki a pakliból, mert jelenleg kb. ez az egyetlen védekezési eszközöm t3-on. És miközben kereken 0 a voidja az embernek, azért elég vicces dolog ki tud jönni belőle (pl. 30 hp-s nightcrawlerem életben maradt voidstorm után). Ha ezt a bugot kijavítanák, akkor egy bizonyos pvp-rang alatt lehetetlen lenne megfogni ezt a fals shadow-nature-shadow paklit. Ezt azért mondom, mert kb. egy Legend rang alatt szerintem bárki t1-rusha fogható.

Ma felmentem egy játékra, aztán kb. ugyanaz történt, mint tegnap, annyi különbséggel, hogy csak touchpaddal játszottam és csak egy Battlemaster ( mishanamerii ) ellen, illetve a t1-harc kimaradt, de t2-őn fogtam - pedig még egy termite hillt is sikerült rámhúznia ott - és t3-on is már épp előnybe kerültem mikor kifagyott a játék a 3. voidstorm után.

És már csak azért sem fogom kivenni a paklimból ezt a lapot, mert más kombinációval lehetetlen fullra lenullázni a voidot, azaz ha az ellenfelem nem használja a Furnace of flesht legalább az embalmerrel (bár powerben olcsóbb, ha soul splicer is bent van, anélkül is lehetséges a void lenullázása), akkor mivel nekem 0 a voidom, neki meg nagy valószínűséggel több száz, ezért gyakorlatilag 135 powerért bármilyen védekezésre és/vagy támadásra lehozott egységét be tudom verni.

IGN: TBPeti

(#18225) zoli.22 válasza Cr4Zy (#18224) üzenetére


zoli.22
tag

Igen, szerintem jól el lett barmolva a játék most megint ezzel a voidstorm-al, marha erős.
Én is többször találkoztam már csak voidstorm-al, szerintem 1v1-ben nem sok értelme van a legtöbb esetben. Elidulok egy fathom lord-al, és nyomják a voidot, biztos megérte neki leölni a breeding mellett lehozott fathomot.
Azt a három épületes kombot, még szerencsére nem sokszor láttam, de állítólag magasabb szinten nagyon nehéz kispórolni a powert az épületekre. Majd játszunk párat, legalább megtanulom hogyan lehet kivédeni. :)

(#18226) Volgafan


Volgafan
senior tag

[link]

a nagy tudásuak....érdemes megnézni hova húz falat,hogy Ő majd kezdőt bont onnan XDDDD
tegyem hozzá:ez a 2.meccs volt az elsőn Hyúz már ki volt ütve,a meccs azért lett elbukva,mert Mikike addig nyomta a voidstormot,míg ki nem bugolt....

Peti:Elfelejted a somot és a sogot...ergo belefutsz 1 pure natureba,már nincs is értelme...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18227) Cr4Zy válasza Volgafan (#18226) üzenetére


Cr4Zy
tag

Nem felejtettem el a Shrine of Memoryt és a Shrine of Greedet, egyszerűen csak azokkal együtt is többet sebzek rájuk a voidstormmal, mint bármi mással és csak 135 powerért. Ezzel a taktikával általában 3-500 powert tudok forgatni folyamatosan egységek és void között, azaz akár védekezhetek 3-4 ashbone-nal, vagy swamp drake-el is miközben lenyomom a voidot és csak ő fog sebződni. Ezután jön azonnal az embalmer és már újra nincs voidom, újra kötözhetem és malacozhatom az ellenfelet. Ezért van bent a nature orb igazából. Akár egy Mot is lehozhat a pure nature miközben nyomatja a somot, a voidját ilyen módon nem tudja lenullázni, csak lecsökkenteni. Azaz a Mo úgyszintén sebződni fog. Lehet, hogy nem hal bele, de cserébe sebződik és nem is keveset, és éppen azért vannak a cc-im, hogy megfoghassam az ellenfelemet t2-őn és ilyen esetekben.

IGN: TBPeti

(#18228) Zotya21


Zotya21
senior tag

miylen szánalom már ez a 2v2istenem belépek első

kilépnek 20 percig tölt és nyertünk enyi
2. jön két aranytalléros nem vagyok hajlandó erőlködni vége
3. belép 2 perc kifagy mert én benvok egy másik meccsen ahonnét kifagytam
4. kifagy töltés után egyből hogyén bennvagyok egy meccsen

és ezzel basztam el a szobmatból egy órát kb

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18229) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Nah, csak hogy megmutassam, mennyire durva is 1v1-ben a shadow-nature-ből a voidvisszapörgetős taktika, belinkelem hogyan kell elverni Tyderianek-et, aki jelenleg a top 7., de a legjobb 2.-nak, vagy 3.-nak vallja magát. Beszélgettem vele egy sort, és folyamatosan csak szidni tudott, hogy milyen noob vagyok. Érdekes volt, hogy mennyire kikelt magából miután megvertem. :DD
Jah és akkor még a végén mégis én aláztam meg, mert közöltem vele a tényt, hogy touchpadról játszottam ellene, és nem normálisan, egérrel! :D

Nah, akkor itt is lenne a meccs repéhez a link.

Egyébként utána komolyra fordította a figurát és mondta, hogy játszunk még egyet, akkor már a rankeden is használt pakliját tette be. Igazából a t2-jét már nem láttam, úgyhogy erről csak annyit tudok mondani, hogy fire t1-el indul... De az azért valamit csak jelent, hogy mikor először meglátta a (Bane) rangomat, akkor azonnal annyira lenézett, hogy úgy gondolta, simán megver engem egy olyan paklival, amit csak tesztelni akart, ezért nem is nagyon mikrózott ellenem...

Véleményeket kérnék a meccsről, mert érdekelne, hogy miket rontottam el benne, illetve hogy Tyd miket rontott el (attól eltekintve, hogy nem a furnace-t és a soul splicert próbálta először leverni, hanem egy wellre utazott).

IGN: TBPeti

(#18230) Murder3 válasza Cr4Zy (#18229) üzenetére


Murder3
addikt

és naturéval folytatta volna, amibe kb azt látod amit minden fire/naturéba.

(#18231) fantom922 válasza Cr4Zy (#18229) üzenetére


fantom922
aktív tag

Grat! :D Én ugyan nem tudom megnézni, mert nem vagyok játékban, de megverni egy pro-t az nem kis teljesítmény. Mikrózott vagy sem ez szép teljesítmény. Ő Bane rangúakat vacsorázik :) és te lenyomtad.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18232) OnSeT


OnSeT
őstag

Van egy jó és egy rossz hírem.

A jó hogy kész a kövi patch ( mint kiderült már jó ideje) a rossz meg hogy EA nem engedi aktiválni...

(#18233) Gyuri27 válasza OnSeT (#18232) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi van benne? Miért nem?

Amd - Radeon - Ryzen

(#18234) OnSeT válasza Gyuri27 (#18233) üzenetére


OnSeT
őstag

Nincs semmi konkrétum. TBO ezt írta legutóbb: [link]
Adódott némi technikai probléma amit még meg kell oldaniuk: [link]

(#18235) Murder3 válasza OnSeT (#18234) üzenetére


Murder3
addikt

persze reális, hogy azt a kis problémát kb fél év alatt lehetséges megoldani.

(#18236) zoli.22


zoli.22
tag

Akinek van eladó bfp-je, az írjon privátba. (Újra megtetszett a játék:))

(#18237) Cr4Zy válasza fantom922 (#18231) üzenetére


Cr4Zy
tag

Köszi szépen, de akkor majd lehet megcsinálom úgy, hogy a youtube-ra is felkerüljön, mert emiatt most nagyon büszke vagyok magamra, csak lusta vagyok felrakni a fraps-et... :U
Amúgy meg kezdem egyre jobban megszeretni a pure fire-t, mint ellenfelet, csak a pálya ne legyen olyan, hogy ellehetetlenít engem a játéktól ellene: az előbb egy Legend rangút vertem ezzel a void-visszapörgetős taktikával rankeden.

Egyébként miért nem kaptam egyetlen egy kritizáló, vagy egyáltalán bármilyen véleményt? Mert komolyan írtam a végét, mivel tényleg érdekelne minden építő jellegű hozzászólás.

IGN: TBPeti

(#18238) Murder3 válasza Cr4Zy (#18237) üzenetére


Murder3
addikt

mivel szinte senki nem játszik a játékkal gondolom :DDD

nekem sincs már fenn, repet sajna nem tudom megnézni.

(#18239) Cr4Zy válasza Murder3 (#18238) üzenetére


Cr4Zy
tag

Most így kapásból fel tudnék sorolni 6-8 magyart, akik itt vannak a fórumon és a játékben is, s látom is, hogy 5-en letöltötték, de összesen 1 véleményt kaptam ebből az 5-ből, azt is csak azért, mert skype-on rákérdeztem.

IGN: TBPeti

(#18240) OnSeT válasza Cr4Zy (#18239) üzenetére


OnSeT
őstag

read only módban van mindenki. :DDD

amúgy az elmúlt pár nap hsz-eit megnézve nem csak a te repedre nem érkezett reakció, hanem Gyuribaéra és Zotyáéra sem. szal sztem ha legalább ti rep feltöltök véleményeznétek egymás mecseit, akkor már vmivel jobban pörögne a topic. ;)

de majd megnézem azokat a meccseket és kiosztok mindenkit. xD

(#18241) Cr4Zy válasza OnSeT (#18240) üzenetére


Cr4Zy
tag

Mi szoktuk véleményezni egymás repjeit, csak éppen skype-on általában, mert ott játék közben szoktunk beszélgetni.

IGN: TBPeti

(#18242) LostKnight válasza Cr4Zy (#18229) üzenetére


LostKnight
csendes tag

szeva mindenkinek :) én veled játtékon belül megbeszéltem ezt meg gratuláltam is :U
meg meg is mutattam h kell megverni ezt a taktikot :D szóval ha beleszámitok a véleménynyilvánitók közzé akkor már 2 ember :D

[ Szerkesztve ]

(#18243) Murder3 válasza Cr4Zy (#18239) üzenetére


Murder3
addikt

hát ha megtudtam volna nézni sztem én véleményeztem volna.

(#18244) LoLHunCsirke válasza OnSeT (#18240) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Én egyszerűen lusta vagyok letölteni, ha fenn van youtuben akkor azt megszoktam nézni, de amúgy túl lusta vagyok a replayaket letölteni, aztán még a battleforget is elindítani :D
Tényleg, mikor léptél be utoljára a játékba? nem gyakran látni téged :D

TinkeringAboutYou!

(#18245) Cr4Zy válasza LostKnight (#18242) üzenetére


Cr4Zy
tag

Azért nem számítasz bele, mert akikkel megbeszéltem, azoknak skype-on küldtem el, kivéve Gergőt. Kb. 4-5 véleményt kaptam, csak éppenséggel senki sem azt hozta fel, hogy miket hibáztam, hanem inkább gratulált és csodálkozott, mennyire hatalmas mennyiségű powerem volt. Én magam tudtam eddig is a gyengeségeit ennek a paklinak, mert 3-4 is van amiről tudok, s nem csak az, amit te mutattál.
Ha nem olyan pályát kapok, ahol nincsenek hatalmas előnyben a firedancerek (mint pl. Lajesh), illetve sikerül belebonyolódnom egy kisebb-nagyobb (akár 2-2 egység veszteségét okozó) t1-csatába, akkor onnantól le tudom hozni a voidvisszapörgető kombót, így tudok menni t3-ra és még a meccset is sikerül lehoznom általában. Persze ehhez az is kéne, hogy ne fáradtan üljek le játszani, mert ma is azért buktam el legalább 3 meccset, mert a soul splicert elfelejtettem visszakapcsolni...

Az előbb pont azokra gondoltam, akik innen, illetve a data.hu-ról töltötték le, mégse írtak rá semmit...

Murder: köszi, de azok között, akik itt vannak/voltak aktívan a fórumon, kb. csak 2-en, vagy 3-an töröltétek a Bf-et, nem többen, ezért nem értem az egészet...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18246) ricshard444


ricshard444
veterán

Milyen arban van most a lila affos soulhunter?

Vannak dolgok...

(#18247) mikibm


mikibm
csendes tag

én nem merek linkeket megnyitni,mert nem tudom hová küld és milyen virusok várnak ott!!!Nagyon féltem a 2 accomat tul sok időm és energiám van már benne.sajnálom fiuk de álltalában kivel tartom akapcsolatot azokalmeg szoktam beszélni h mi atéma!!

(#18248) Murder3 válasza Cr4Zy (#18245) üzenetére


Murder3
addikt

na jó de pont azok akik a legaktívabbak voltak úgy közösségileg itt:D

azt nem tudom Onset törölte-e.

(#18249) fantom922


fantom922
aktív tag

Tegnap felmentem! :) 1 meccs erejéig. Jó volt, de egyenlőre elég is volt. Persze elveszítettem a rangomat és így 2 kezdőt dobott be :D úgyhogy nyertem 2v2-be úgy hogy a társam nem csinált semmit :D Pure sadóval...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18250) OnSeT válasza LoLHunCsirke (#18244) üzenetére


OnSeT
őstag

néde, csirke átállt a sötét oldalra ^^

kb. 2 perce léptem be utoljára, s még mindig online vagyok :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.