Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) Darkzbane válasza Cr4Zy (#18145) üzenetére


Darkzbane
tag

Nox és motivate mindent beszed frost és nature ellen, shadow és fire ellen meg forsakent kell hívni.

Tessék se phase tower se soul splicer,így kell használni pl)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18152) Zotya21


Zotya21
senior tag

Unatkoztam aki ráér lesse meg hogy bénáztam fure fire ellen bandit decket gyakoroltam :D

Nézd má itt ni :DDD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18153) Volgafan válasza BladeHero (#18150) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen....de minek? arca van akkora,de játszani nem tud.....én szívem szerint mindenféle olyan játékot,amihez ész kell uninstallálnék a helyébe..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18154) zoli.22 válasza Volgafan (#18153) üzenetére


zoli.22
tag

BladeHero: Persze, játszik még, csak ő inkább lazulásként űzi a pvp-t, és szerintem az üzlet az igazi élvezet nála. :) (jó ideig nálam is csak arról szólt a játék)

Gyurima, ahhoz hogy mihez kell ész és mihez nem, arról vitát nem nyitnék. hallottam, hogy nem csípitek egymást, de az azért tény, hogy vagy egyfajta stílusod. Múltkor mikor játszottunk azt hittem kinyúlsz a monitoron keresztül és adsz egy pofont, amiért t2-re mertem menni. :DD
Én Gergővel értek egyet, így csak azt tudom üzenni amit ő is elmondott neked. állítólag tána is hatékonyan játszottatok együtt.
Az meg tény, hogy nem vagyok bf-ben olyan szinten mint te, de nálam ez csak kikapcsolódás, és ha 0:100-as is lenne a statom az sem érdekelne, és meccs közben is képes vagyok letenni tálcára a game-t, ha éppen a tőzsdén mozgolódás van. Számomra valahogy az fontosabb, és érdekesebb is.

Míg ezeket a sorokat lekörmöltem kerestem 40 euro-t, elég kemény.

[ Szerkesztve ]

(#18155) Volgafan válasza zoli.22 (#18154) üzenetére


Volgafan
senior tag

FIgy nem erről van szó...tudom,ott elborult "kicsit" az agyam...az arcából kéne visszavenni...ennyi..neki nem lazulás,hóót láma,de nem oltogatom...Zoli:neked lenne jövőd bőven,csak hamar elmegy a kedved!!!Továbbra is azt mondom,ne csak velük játsz,sosem fogsz fejlődni!!!Menj Csirkével ,Drakkal,stb,akkor fogsz tudni tanulni...Mi Predékkel olyanokat szoktunk vigyorogni...ha felnőttök másként fogtok sok mindent látni....nem vagyunk 1 korosztály!!!!Ezért is nem tűröm el,hogy egy 10 éves ilyeneket irogasson..

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18156) zoli.22


zoli.22
tag

Gyuribá veled már megbeszéltük a dolgokat, téma lezárva.

Hogy mi a legnagyobb lámaság? Mikor úgy játszik a jómadár, hogy egyik kezében az egér, másikban meg a netkábel. Nem semmi, hogy valaki képes azért kiszaggatni a netet a gépből, hogy ha már ő veszik, akkor legalább én is vesszek. :C

(#18157) Volgafan válasza zoli.22 (#18156) üzenetére


Volgafan
senior tag

Az ige,gusztustalan.....de mondjuk a voidbugos is megcsinálhatnák már.....a legjobban azt szeretem,azon behalok,mikor a werebeastsot felviszik a falra:D:D:D

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18158) OnSeT válasza Volgafan (#18157) üzenetére


OnSeT
őstag

ott legalább nyugodtan tud regenerálódni. :DDD

(#18159) Murder3 válasza Darkzbane (#18151) üzenetére


Murder3
addikt

láma forsaken spam vagy még ghozzá lámulni egy noxal, kb ennyiről szól a shadow..mivel semmi más használható értelmes egység nincs mellettük...
firénél,frostnál,naturénél legalább van több út, de shadownál csak 1....

amúgy ma már letöröltem a gémet mivel úgyse tervezem, h játszanék vele.

(#18160) gergomester


gergomester
tag

én szerintem is nagy baromság ha oltogatjátok egymást! pont az a jó ebben a játékban h közben lehet beszélgetni meg szopatni a másikat utnána ő téged, persze csak jó értelemben! am meg gyuribá mondtad nekem h miért nm játszok predékkel meg shooterékkel, nah azért nm m elpicsáznak mint a szart és még sürgetnek h lépjünk már le! m ugye nekünk nm is lehet ellenük játszani... hát hova gondolok én...
nah én meg ezt utálom h ők erősebbek és akk még basztatnak is milyen lamák vagyunk! csak azt nm értem h akk most mindenkinek ette profinak kéne lennie? :/
nah mind1 én ettől függetlenül szívesen játszok bárkivel bármit! :)

(#18161) Darkzbane válasza Murder3 (#18159) üzenetére


Darkzbane
tag

Én is tartok egy hosszabb szünetet Karácsonyig, itt a Skyrim végre nálam :D

(#18162) zoli.22


zoli.22
tag

Emberek, valaki fogjon le!!!!
Már megint üzletelek. A végén még visszatérek a gazdag noob játékstílusomhoz. :D

(#18163) Cr4Zy válasza zoli.22 (#18162) üzenetére


Cr4Zy
tag

Zoli, a legegyszerűbb megszabadulnod az ilyesféle gondjaidtól, ha szépen átnyújtasz nekem pár száz, vagy pár ezer bfp-t! Nem fogok megharagudni érte! ;]

IGN: TBPeti

(#18164) Volgafan válasza gergomester (#18160) üzenetére


Volgafan
senior tag

Partnerként menj velük!!!amúgy vereségből lehet a legtöbbet tanulni,ha kielemzed

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18165) Zotya21 válasza Volgafan (#18164) üzenetére


Zotya21
senior tag

meg a vereségektől lehet lehuzni a játékot a wc-n :D
énse azért adtam fel mert oylan jó votlam hanem mert mnidig megvertek a furyk enyi hiába vertek meg 50 szer attól csak szarabb lett :D

nah meg mivel a leg lámább szarokkal jönnek mint a reaver deep one grigori nah meg a lost vigil

meg kérdem én a motivate miért öli le az egyik egységet míg a home soil nem igaz kicsitt többe kerül de megmarad az egység a motivate meg csak akor éri meg ha van legalább 3-4 egységed home soil meg rámehet bármire egy egységre is akár

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18166) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Most játszottam DragonDave-l. Én pure frost ős fire-nature. Rommá vert.
Ehhh :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#18167) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah énis pvp ztem ma megin megint megbizonyosodtam róla hogy ez egy szar játék XD
szóval megint leteszem egyet :D

https://500px.com/slayer_art

(#18168) zoli.22 válasza Zotya21 (#18167) üzenetére


zoli.22
tag

Remélem nem azért szarozod, mert nem tudsz nyerni benne, mert azt tudod, hogy ha ez a helyzet, akkor valahol máshol van elásva a kutyagumi :)

(#18169) Zotya21 válasza zoli.22 (#18168) üzenetére


Zotya21
senior tag

tudom hogy béna vagyok nehogy azt hidd hogy nemtom magamról de könyebbb a játékra fogni :D

https://500px.com/slayer_art

(#18170) zoli.22 válasza Zotya21 (#18169) üzenetére


zoli.22
tag

Nem vagy béna, csak amikor az ember már játszik egy ideje, és elért egy normál rangot onnan már lassan fejlődik tovább, nem olyan látványos persze. Meg sajnos olyan deck-el kell menni, amivel el tudsz érni magasabb rangot is, ebben tényleg lehet valami, hogy 1-2 összeállítás nem elég erős.

(#18171) gergomester válasza Volgafan (#18164) üzenetére


gergomester
tag

majd ledumálom velük aztán mek az oktatásra főnök :DD

(#18172) gergomester


gergomester
tag

jah meg szeretnék bf-et vásárolni akár nagy tételben is! aki tudd az értesítsen ha lehet, előre is köszi :)

(#18173) fantom922 válasza Zotya21 (#18167) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nem csak te vagy úgy, hogy pihi egy darabig... vagy örökre? Ki tudja?

A rendszer ellenfél sorsolása is szar amúgy. Sosem derül ki mi a te szinted, mert mielőtt feljebb léphetnél bead 5 olyan ellent akik 5 szinttel fölötted vannak, még jó hogy nem tudsz feljebb lépni. Én személy szerint inkább várok picit tovább csak olyat sorsoljon mellém aki ellen van esélyem...

de mint tudjuk sok mindenen kellene változtatni.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18174) Murder3 válasza fantom922 (#18173) üzenetére


Murder3
addikt

és nem ien van esély arra, hogy ezt a sokmindent meg is változtatnák:(

(#18175) fantom922 válasza Murder3 (#18174) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hát nincs sajnos :( pedig az itt összegyűlt közösséggel, akik mi itt dumálgatunk, nagyon jókat lehetne játszani. Ha dinamikusan fejlődne a játék marha jó lenne... de csak lenne... így elég uncsi...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18176) zoli.22 válasza fantom922 (#18173) üzenetére


zoli.22
tag

Az igaz, hogy rengeteg dolgon kéne még csiszolni, és nem látni az akarást a részükről, éppen ezért vagyok én úgy, hogy kiélvezem még a játékot amíg van, mert ki tudja meddig sorsol egyáltalán ellenfelet a gép. :D

Tegnap találkoztam egy elég érdekes bandit deck-el, volt benne kemény 1 bandit egység, a windhunter. És sajnos igaza volt az emberkének.

(#18177) fantom922 válasza zoli.22 (#18176) üzenetére


fantom922
aktív tag

nem is rossz ötlet, becsempészni 1 röpcsit a sadó deckbe... vagy fire deck volt? Mert, ha fire deck volt akkor tök mindegy, hogy wind hunter vagy drake. A Drake erősebb, de a wind hunter s kock viszont drágább. Pure sadóba jó ötlet. Kérdés mi volt a T3-a akkor? :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18178) zoli.22 válasza fantom922 (#18177) üzenetére


zoli.22
tag

Majdnem pure shadow volt, csak 1-2 fire varázslap, és a rageclews volt a fire részről, meg ugye a windhunter, ami szerintem kivételesen erős egység bandit részről.

(#18179) fantom922 válasza zoli.22 (#18178) üzenetére


fantom922
aktív tag

Windhunter sadó ellen annyit ér mint a drake, tehát semmit :) 1 nightcrawler nasty és vége. Tehát 110-ből leszedem, a 120 v 125? poweres egységet :) Ha meg rányom buffokat s-ekkel (pont amit knockol) ki lehet mikrózni könnyen. Még figyelni se kell rá. Szétdobálja a darkelfeket és utána alig sebzi. Nem olyan mint a razor, hogy akkora területi sebzése van, hogy szétdobálva is szétkap bármit.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18180) zoli.22 válasza fantom922 (#18179) üzenetére


zoli.22
tag

Az tény, hogy a darkelfekkel nem barátkozik a windhunter. Azért ettől függetlenül banditban elég jó szolgálatot tud tenni. De mondom, miután marhára kiveséztük itt is, meg játékban is mindenkivel a banditot rá is jöttem, hogy túl gyenge. Talán ha kihoznának valami jó kis bandit egységet, amit használni is érdemes, majd visszatérek hozzá.

(#18181) Zotya21 válasza zoli.22 (#18168) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát igen biztos jobb lenne lostal vagy pure naturral lámulni reaver meg dep one de nemvagyk az a lámulós fajta azzll játszok ami tetszik külsőre még ha gyenge is :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18182) Cr4Zy válasza zoli.22 (#18180) üzenetére


Cr4Zy
tag

Már kihoztak egy olyan bandit egységet, amit érdemes használni, csak hát annyit nem ér, amennyibe kerül bfp-ben... Ez pedig a bandit sorceress. Rioterrel elég durva tud lenni. Persze ehhez az is hozzá kell mondani, hogy 1v1-ben nem építesz sokszor épületeket...

IGN: TBPeti

(#18183) Murder3 válasza Cr4Zy (#18182) üzenetére


Murder3
addikt

azt azért tegyük hozzá az még továbbra se főképp t2-n erős.

az a helyzet, hogy tornyozni csak olyan színnel tudsz ahol van cc és jövedelmezően meg leginkább frostal
vagyis összeségébe nature/frostal lehet erősen és gyilkosan tornyozni.

illetve shadow t1-en phase-el még elhet operálni, de pl azt is csak azé mert az tud mozogni.

(#18184) Gyuri27 válasza Murder3 (#18183) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikor egy wind elindul buffolva ezt semmivel le nem szeded. Szóval nem erős az hanem op.
Így abszolult nem tudom sajnálni a bandit dekkeseket. Lássuk be nem sok gógyi kell hozzá.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18185) Murder3 válasza Gyuri27 (#18184) üzenetére


Murder3
addikt

ja nyilván semmi nem szedi be,istenem csak úgy nyertük a meccseket azzal h halálra buffoltuk a windet....

(#18186) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah ekora meccset talán még sose mentem nembirtunk egymással késsz XD

elfogyott mnidenem t3 ról vagy 4 szer huztunk uj orbot XD én ráadásul utoljára rosszat huztam igy giant slayer nemvolt XD

ha ráér vki ittvan :D

pont alapján nyertem XD

votl itt mniden mint a bucsuba XD

root coca creeping heal kukac soulhunter giant slayer ashbone foglalás sandstrorm vagy 6 XD aura nemtom má sorolni se lehet XD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18187) Gyuri27 válasza Murder3 (#18185) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi szedi le? Pure frost nem, pure nature se. Gyanitom pure fire se nagyon.
Op csinálsz amit akarsz. Dual orbosok közül is a stone fogja meg az agresszor miatt. Meg valamilyen shadow dual az aoc miatt.

A reaver, silwer nastyzása szintén op. Amellett, hogy nagyobb lámaság nincs is most a játékban kivéve a voidstorm.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18188) Murder3 válasza Gyuri27 (#18187) üzenetére


Murder3
addikt

elég ha csak szépen leccézi.
de stormsinger is elintézi rohadt költésgesen
fire egy dist tol rá és gladival szérapeli.

naturénak még a svarn is működi rá.
twilight meg letransormálja.

(#18189) Gyuri27 válasza Murder3 (#18188) üzenetére


Gyuri27
félisten

OMG
Nem lehet cc-ni!
Nem müködik a swarm!
Transfort se möködik!

Ejj de keveset játszottál. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#18190) Murder3 válasza Gyuri27 (#18189) üzenetére


Murder3
addikt

mit nem lehet cc-zni?
ha benyomja magára a képesséég, de akkor meg j időzítéssel le lehet szedni.
különben meg addig nem képes nagy kárt okozni.

(#18191) Gyuri27 válasza Murder3 (#18190) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem lehet. Maradjunk ennyiben.
Persze próbálhatod pure naturéval is meg pure frostal is. Majd szólj hogy sikerült.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18192) zoli.22 válasza Gyuri27 (#18184) üzenetére


zoli.22
tag

Windhunter erős, de hogy leszedhetetlen az nem igaz, de még csak nem is op. Könnyen le lehet szedni, mivel amennyiért buffolod a bandit egységeket, annyi powerből simán megoldja az ellen, ha van egy kis esze. számtalanszor buktam már bele ezekbe a windhunteres meg commandosos buffokba. Nem elég erős, olcsóbban megoldja az ellen szinte mindig.

(#18193) Gyuri27 válasza zoli.22 (#18192) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem mindegy milyen pakliról beszélünk.
Olvass vissza milyen paklikat emlegettem.
A commandos az full más! Nem lehet ide venni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18194) Murder3 válasza Gyuri27 (#18193) üzenetére


Murder3
addikt

ha a windhunter annyira op meg erős lenen akkor jobban lenne használva.
Még Obesity fire/sahdwo paklijába is a drake ott volt mellette.

(#18195) fantom922 válasza Gyuri27 (#18187) üzenetére


fantom922
aktív tag

Mi szedi le? :) Hát alig használják, mert szinte minden ami képes levegőbe lőni :D Bármelyik S egység leszedi neked. Ráadásul a wind árából lehozol naturba 2 ww-t is, de jobban jársz, ha a mérgezős íjászt hozod le... A cc védelem a disechant gondolom. De számolj utánna picit. 125 a wind + 100 unholy + 90 disenchant = 315 power. Ennek a feléből leszedhető. Nem egy nagy tudomány :)

Pure frostba mi? :) A gravity surge pl. vagy defenders, templar + shield... stb.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18196) fantom922 válasza Gyuri27 (#18191) üzenetére


fantom922
aktív tag

...de kipróbálom, mert nem sokszor találkoztam windhunterssel, lehet neked van igazad :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18197) zoli.22 válasza fantom922 (#18196) üzenetére


zoli.22
tag

Próbáld ki nyugodtan, meg nekem sem kell hinni de aki valamennyire ismer az tudja, hogy egész eddig bandittal mentem, és nagyon sokfajta kombinációt kipróbáltam már, hogy hogy lehetne hatékony. T2-n vagy shadow egységeket használok, és megprólok t3-ra eljutni hamarabb, mint az ellen(mert ott tudok esetleg már well, orbot bontani), vagy ha tényleg bandit egységeket is használok, akkor power előnynek annyi t2-n. Firestalker-en kívül nincs amivel well-t tudnák "hatékonyan" bontani, bár valljuk be az meg olyan mint egy tesco-s firedancer. T3-n ott a sandstorm ami 2v2-ben tényleg nagyon jól működik, 1v1-ben sem rossz, csak nem egy olcsó dolog.

Windhunternek egyetlen erőssége van, mégpedig az, hogy kevesen játszanak bandittal(nem véletlenül). Így sokszor tudok belőle előnyt kovácsolni, mivel az ellen nem tudja hogy mivel lehet költséghatékonyan leszedni. De amikor találkozok olyannal, aki ismeri, az ellen általában szart sem ér, és buffolhatom én ahogy tudom, fele annyi powerből leszedi. Igazából úgy használható az az egység, ha van mellette egy rioter, mert akkor van esély rá, hogy nem szedik le azonnal. Csak azt meg valahogy fel kell építeni és akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad.

[ Szerkesztve ]

(#18198) Volgafan válasza Zotya21 (#18186) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ennyi fail sandstormot!!aurát minek hívtál a bázisához?mikor építette a sok strangefoldot,csak madárral kellett volna jönni!!do,se tud tenni ellene,ha jön a parasite,és nincs semmid ellene,inkább öld meg az egységed!!!soulhuntinak nem használod a képességét!!!!Már az elején eldönthetted volna,mikor középen wellt vett,ott lerusholod,nincs az a nature,aki megvédi....neked 2 welled volt,neki 3,de a 3.-at már nem védi meg soha!!!!

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18199) Zotya21 válasza Volgafan (#18198) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah tudom baromi béna votlam de uj deck meg nem játszok már 2 hónapja csak ímmel ámmal meg amugyse votlam sose jó :D

meg ugye utólag leesett hogy a két dombról lehetett vonla szedni akármivel a közepet XD

mitt én már minek hivtam aurát XD egyszerüen minden egységet blockolt és ugy ölte és má kikészített meg azzal a kis szar deepcoilal menyire ment neki
iylenkor hiányzik a befallen a deckből

sandstromot meg arra használtam hogyne dudja azt a rohadt deepcoilt gyógyítani nemtudtam mást kitalálni mindig rágyógyít aztán megy

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18200) Volgafan válasza Zotya21 (#18199) üzenetére


Volgafan
senior tag

disenchant kevesebb power:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.