Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Rankerz válasza Gyuri27 (#5000) üzenetére


Rankerz
senior tag

nature frost egyelőre játszhatatlan így pövöpöben,fana.lemegy a 2 nap alatt összeszedett rangom : D

(#5002) ollie válasza Gyuri27 (#5000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, a legjobb nature cc most a legrosszabb lett.

***

(#5003) Rankerz


Rankerz
senior tag

további bugok hivatalos fórumról.
Treasure fleeten a wagonok swiftek,nem kell bevédeni őket : D
Construct és battleship is swift lett.haha

(#5004) Gyuri27 válasza ollie (#5002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ilyen fajta javitást sose értettem. Miszerint, hogy egyet javitunk kettőt elrontunk. LOL az egész. Lassan az az érzésem direkt csinálják.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5005) ollie válasza Rankerz (#5003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol! Este gyorsan lenyomok pár Treasure Fleet-et. :D

***

(#5006) Rankerz válasza ollie (#5005) üzenetére


Rankerz
senior tag

Hogy pontos legyek a srác advanceden tesztelte,experten azért a tvájlájt sárkány lehet odacsapat picit neki)

Swift constructtal Random pve milyen fun.azta xD

(#5007) Rankerz


Rankerz
senior tag

elég komoly

(#5008) Murder3 válasza Rankerz (#5006) üzenetére


Murder3
addikt

Nem igen értem őket.
a frostot miek kell swiftelni?

pl a construct az nagyon erős lap de mivel lassú így ez volt neki a hátránya,a battleship szintúgy.
Nem mintha ez nem jönne jól mert így a battleship és a construct is befér majd a lost paklimba több pályára is.

De ez akkor is szánalmas.Legalább ami régóta jó volt és eddig bevált akkor ahhoz tartsák már maguakt és néhány idióta sírása miatt ne rombolják már le a játék alapjait....
(De ha már itt tartunk a Deathray-t mért nem csinálták swiftnek?Ahhoz miért kell az up 3 míg most a construct,battleship alapból gyors lett?)

(#5009) ollie válasza Murder3 (#5008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez bug.

Legalább ami régóta jó volt és eddig bevált akkor ahhoz tartsák már maguakt és néhány idióta sírása miatt ne rombolják már le a játék alapjait....

Ezzel meg ellentmondtál az előző hsz-eid 90%-ának.

[ Szerkesztve ]

***

(#5010) Gyuri27 válasza Rankerz (#5006) üzenetére


Gyuri27
félisten

Experten az első 2 hajót nem kell védeni csak. A többit ár kell mert tömeg van.

Az oink amelett, hogy 2 célpontra hat az esetek felében egyáltalán nem hat semmire.
Ma ebből nem lesz ranked pvp (meg egy darabig). Persze kérdés emiatt mennyi elo megy majd veszendőbe.

Készvagyok az ea-től.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5011) Murder3 válasza ollie (#5009) üzenetére


Murder3
addikt

mert?
a construct és a battleship az úgy volt jó ahogy rég.
tán a ship ami jó ha gyors de a construct az túl erős így.
a játék alapjai alatt pl a frost szerepét értem.
Nem kell nekik swift egység mert 1 defenszív frakció igen magas életpontal rendelkező és védő abilitás spellek.
Tehát nem fair swiftet adni nekik.

Én amúgyis a CC-t ellenzem ami szerintem az egész játék hangulatát rombolja.
legalábbis a pvp-részét nagyon.
amikor csak ebből áll 1 meccs h egymást 5mp-ként cc-zik az undorító...

(#5012) Rankerz válasza Gyuri27 (#5010) üzenetére


Rankerz
senior tag

pont most olvastam valahol a fórumon hogy "Oink bugos, ideje pure shadow pvpzni"..azért elég sok számító ember (sőt lehet hogy noob) fog most tisztességtelenül előrébb jutni véleményem szerint.

tegnap egy srác random pve ben olyan béna volt ahogy elő van írva ,majd ráírtak hogy képtelen játszani.erre ő : Bane pvp rangot nem kap aki nem tud játszani(ugye ő Bane volt).úgy látszik mégis.

[ Szerkesztve ]

(#5013) Gyuri27 válasza Rankerz (#5012) üzenetére


Gyuri27
félisten

Abba biztos lehetsz, hogy így lesz. Csak kérdés meddig? Ha sokáig marad a jelenlegi felállás a naturésok sz.pni fognak (jobb szót nem találtam). Egyrészt min egy vereségbe bele fog szaladni (az nem kevés elo veszteség). Ha viszont nem pvp-zik akkor magától csökken az elo. Ok, hogy nem olyan gyorsan, de reaper fölött már minden elóért meg kell küzdeni egy naturésnak.
Pár napja nyomtam 18 rankedet (ezt írtam már). 9 győzelem, 9 vereség. A vereségek nagy %-a T1-T2 rush miatt volt. Mert oink nélkül nem megy a T2. T3-ra is kell mikor jön robbantani a Grigorival pl. A coldsnap, creeping ugye lassan hat és sokkal drágább is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5014) Rankerz válasza Gyuri27 (#5013) üzenetére


Rankerz
senior tag

"We are aware that there are some unintended issues with some of the cards due to this latest patch. We are working on that right now.

Silvanoshi"

Dolgozunk a problémán blabla

Összegezzük a mai patchet:
-a tome mode ami már így is kihalt fejlődött.dejó
-lost soul upgradeket kapunk, így is túlzsúfoltak voltak a pályák.mindenki megy majd random pvezni mint ahogy eddig is ha nem rukkolnak elő valamivel. (loot táblán is dolgoznak ugye,évek kérdése)
-egy csomó felesleges fix,lost shade ,grigori bomba és egyéb mókaságok szimplán meghagyva úgy ahogy voltak(most lesz hivatalos 2v2 bajnokság.még a legend rangúak szerint is tiltani vagy nerfelni kéne az ilyen lapokat)
-és persze egy köteg új bug.

lenyűgöző.

[ Szerkesztve ]

(#5015) phanzetomox


phanzetomox
őstag

hát szuper, oink volt az egyetlen cc a paklimban.. remélem hamar javítják.. :(

(#5016) Murder3 válasza Rankerz (#5012) üzenetére


Murder3
addikt

Azért oink nélkül nem megy?
Akkor minek nooboztok mást?
Ha elég tapasztaltak vagytok és gondolom ti már az ezermillió pvp-után tuti azok vagytok kizárt h akkor anélkül nem menne.
Az csak egy lap.
Nem azon múlik a pvp habár szinte mindenki agyba főbe nyomja azt a lapot......

(#5017) phanzetomox válasza Murder3 (#5016) üzenetére


phanzetomox
őstag

már bocsi de ez olyan mint ha a fire eruptonja nem sebezne, vagy a shadow főnixet nem lehetne lehívni, vagy a frost pajzs nem védene :)
azt hiszem eléggé ki lenne akadna minden fire/frost/shadow deckes :)

egyébként nem csak az oink miatt vagyunk kiakadva hanem amiatt is hogy egyáltalán ilyen megtörténhet :)

(#5018) Rankerz válasza Murder3 (#5016) üzenetére


Rankerz
senior tag

én kemény 2 napja pvpzem mint írtam : D kulcslap és kész,ezen nincs mit megmagyarázni. noob taktika már minden neked úgylátom,ami a frakció egyedisége.

(#5019) Gyuri27 válasza Murder3 (#5016) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikor veszed észre, hogy veled nem beszélget senki? ;)

Rankerz: 2v2 bajnokság? Ez mit jelent?
Mit kellene nerfelni (mert nem értettem)?

Most játszottam 2 unrankedet DragonDave-l. :DDD Hát nem kicsit tud a pacák. Kár hogy T1-g jutottunk. Megnéztem volna a többi lapját is. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#5020) Rankerz válasza Gyuri27 (#5019) üzenetére


Rankerz
senior tag

2v2 hivatalos Tournament.

és azt írták hogy lost shade,deep one,lost grigori+nasty,lost laucnher,mortar tower és a hasonló nerfre váró lapokat inkább tiltsák ki hogy a bajnokság élvezhető legyen .

amúgy replayt nézhetnénk? DragonDave az eslő 1v1 ben ha nem tévedek : D

serverfarm shutdown,jön a fix)

"Hi all

We will shortly be rolling out a HotFix to address some issues which came up after today's patch. The servers will be taken offline at 18:00 CET. Downtime should be less than 30 Mins.

Silvanoshi"

[ Szerkesztve ]

(#5021) ollie válasza Rankerz (#5020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, gyorsak voltak a fixszel, akkor mégsem lesz ma este Treasure Fleet. :D

***

(#5022) Rankerz válasza ollie (#5021) üzenetére


Rankerz
senior tag

Túl nagy csalás lett volna,nade még semmi sem biztos. ez a Battleforge :D

(#5023) Gyuri27 válasza Rankerz (#5020) üzenetére


Gyuri27
félisten

Deep One nerf? Azon már volt. Nerfelik megint?
Egyet mentettem. Sokat nincs mit nézni rajta (az én részemről legalábbis). [link] tessék DragonDave vs Én. :B

Az oink is javitva lesz vagy csak a fleet?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5024) Rankerz válasza Gyuri27 (#5023) üzenetére


Rankerz
senior tag

van 20 percem hogy megnézzem.thx :D

ja és igen,deep onet még mindig nerfelni akarják,de sztem kétszer csak nem fogják.

(#5025) Gyuri27 válasza Rankerz (#5024) üzenetére


Gyuri27
félisten

7 perc az egész :DDD

A deep nerf a pofátlanság teteje lenne. Kettő nerf? LOL
Ettől táposabb lapokat nem nerfeltek. Nemhogy 2x.
Megőrülök ettől a cégtől. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#5026) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amúgy érdekes, hogy a vilebloodnak nem működött a +50% sebzése épületek ellen és most javították. Így már talán érdemesebb lesz deep one helyett használni, mert pont az volt a problémám (és cseréltem ki a vilebloodot deep onera), hogy nem nagyon tűnt fel, hogy hamarabb szétkapta volna az épületeket.

***

(#5027) Rankerz válasza Gyuri27 (#5025) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ez vmi Kiciak ellen volt.nem jó replay :P

(#5028) Gyuri27 válasza Rankerz (#5027) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] tessék.

ollie: igen egy nature-fire-twi decknél a ville érdekes lehet. De egy sima nature vagy nature-frost pakliba meg elengedhetetlen hiszen nincs más.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5029) Rankerz válasza Gyuri27 (#5028) üzenetére


Rankerz
senior tag

azta.ilyen frost rushra nem számítottam.kemény. sőt frost T1 et se nagyon láttam mostanság

burrower+lyrish számomra még mindig az első helyen áll kis ice barrier home soil mókával persze.deep onet inkább csak L counterként használom.

[ Szerkesztve ]

(#5030) Gyuri27 válasza Rankerz (#5029) üzenetére


Gyuri27
félisten

A másik keményebb volt. Itt már tudtam mi jön. :DDD
Nem véletlenül van ott ahol. Játszottam már Feagullal is. De az ő shadow rusha (pedig az se volt egyszerű) kismiska ehhez képest.
Képzelem ezek odafönn mit játszhatnak. Minden mecs egy rush 5-10 perc játékidővel és ha mát valaki t2-t hiv pezsgőt bontanak. :DDD

Kell a deep. Pl mikor szakadékos pályán nyomatod és ő izetlenkedik egy dancerrel, csak teleportálod és köszönöd a részvételt.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5031) Rankerz válasza Gyuri27 (#5030) üzenetére


Rankerz
senior tag

a legjobb meccs amit valaha láttam( a kommentátor kicsit zavaró,némítani : D )

katt

[ Szerkesztve ]

(#5032) Rankerz


Rankerz
senior tag

szerverek onlány)

Curse of oink fixelve,construct is

[ Szerkesztve ]

(#5033) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Hellosztok, kezdek tisztában lenni a játékkal. KEresek magam mellé valakit akivel lehetne 2v2-ben pvpzni és tudnék tanulni is tőle.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5034) Gyuri27 válasza MZsoltee (#5033) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha társat keresel mond te mivel játszol?
A legjobb társitás szerintem a fire vagy shadow és nature.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5035) Murder3 válasza Gyuri27 (#5030) üzenetére


Murder3
addikt

"Képzelem ezek odafönn mit játszhatnak. Minden mecs egy rush 5-10 perc játékidővel és ha mát valaki t2-t hiv pezsgőt bontanak."

a pvp lényege a játék elejétől fogva.

(#5036) Djuree válasza Murder3 (#5035) üzenetére


Djuree
félisten

ezért nem szeretem én a pvp-t. túl rövidek a meccsek, nem lehet kibontakozni, nem lehet egy jót játszani. anno age of empiresben bezzeg mentek a több órás meccsek, na az volt jó :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5037) shifty7


shifty7
csendes tag

hali!
segítenétek h meik 3orbos lény a leghatásosabb pveben? firet és naturet használok!

(#5038) Djuree válasza shifty7 (#5037) üzenetére


Djuree
félisten

juggernaut, mo

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5039) phanzetomox válasza Djuree (#5038) üzenetére


phanzetomox
őstag

jugger nem jó az pure ( 3 piros orb )

szerk : murdeer: 1 sec-el gyorsabban válaszoltam mint te :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5040) Murder3 válasza Djuree (#5038) üzenetére


Murder3
addikt

Juggi az pure.
Deepcoil worm nagyon drága de az a játék 1ik leghasznosabb lapja.
MO hát ő is drága de megint csak nagyon jó.

(#5041) Murder3 válasza phanzetomox (#5039) üzenetére


Murder3
addikt

:D

Tapasztalatok vannak h melyik map melyik lostos upot adja?

Sunbridge
Titan
Ravens end
Blight
Siege of Hope
Soulthree

(#5042) Rankerz


Rankerz
senior tag

fórumról

Twilight bombard (frost) => slave master
deathglider (frost) => convoy

Sunbridge expert:

Dying Breed (purple) III
Architect's Call (blue)III
Twilight Bombard (fire) III

empire std
abyssal warder red
ironclad red
grim bahir green

Lost shade (frost) => dwarven riddle
Lost grigori (shadow) => dwarven riddle

Gun Of Lyr Expert:

Twilight pestilence (green)
Lost Evocation (blue)
Grim Bahir (fire)
Forest's Vim (shadow)

Dwarven Riddle Expert - Twiight Creeper Shadow

Ravens end stardard

Volcano green

Defending Hope
Necroblaster U2 (green)
Stranglehold U2 (purple)

(#5043) OnSeT


OnSeT
őstag

Termite Hill mennyire használható pvp-ben magasabb szinten?
szvsz ez az épület olyan mortar tower kategória.
2. aktiválásra simán leszed egy orbot és 2 wellt, csak rengeteg idő amíg felépül. :(
egy tapasztaltabb ellen meg ugye ezt nem hagyja :N

a Voodoo Shack-al is a megépülési idő a problémám. pedig jó lap lenne kiszedni távolból az orbokat.

(#5044) hajsza


hajsza
aktív tag

Elgondolkodtatok rajta, hogy vajon mi okozta a tegnapi kártya malőröket? Arra gondolok, hogy csak úgy tud egy kártya megváltozni, ha valaki valamilyen célból hozzányúl. Lehet, hogy csak egy vicces fejlesztő belső használatra csinált ilyet, ami véletlenül kikerült, de azt sem tartom kizártnak, hogy a közeljövőben a tegnap furcsa változáson átesett kártyák hamarosan valóban meg lesznek valamennyire változtatva. Várhatóan persze nem olyan drasztikus módon, de úgy érzem, hogy a nature CC kap még egy pofont.

(#5045) ollie válasza hajsza (#5044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ó, nekem a szakmám a szoftverek minőségbiztosítása, és teljes bizonyossággal tudom állítani, hogy akkor is megváltozhat a szoftver egy tulajdonsága, ha ahhoz hozzá sem nyúltak.

[ Szerkesztve ]

***

(#5046) hajsza válasza ollie (#5045) üzenetére


hajsza
aktív tag

Az én szakmám meg a programok írása. Valóban előfordul, hogy "mellékhatások" jelentkeznek, de csak olyankor, ha valami változás ezt kiváltja. Pl. a treasure fleet-en a wagon-ok begyorsulása szerintem ilyen mellékhatása volt annak, hogy a battleship swift-re lett kapcsolva. Viszont az oink változására semmilyen már módosítás nem hasonlít, az számomra úgy tűnik, hogy nem mellékhatás következménye, hanem valamiféle kísérlet eredménye.

(#5047) ollie válasza hajsza (#5046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Battleship swift maradt a hotfix után is?

***

(#5048) hajsza válasza ollie (#5047) üzenetére


hajsza
aktív tag

Nem próbáltam ki, de nem hiszem. Szerintem a Phenomic-nál valaki kísérletezett azzal, hogy mi lenne, ha néhány frost egység megkapná a swift tulajdonságot, egyebek mellett a battleship is. És ennek lett a mellékhatása a treasure wagon-ok swift állapota is. Vagyis egy kiszivárgott belső tesztbe csöppentünk egy rövid ideig bele.

Szerk.: éppen erre akartam rákérdezni a mai első hozzászólásomban, hogy más is úgy gondolja-e, hogy a tegnapi változtatások valamilyen formában vissza fognak köszönni a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

(#5049) Rankerz válasza hajsza (#5048) üzenetére


Rankerz
senior tag

Kinek az agyából pattanna ki egy swift Construct? ugyanmár,csak vmi script vagy hasonló általam meg nem értett varázslat)

(#5050) hajsza válasza Rankerz (#5049) üzenetére


hajsza
aktív tag

A swift construct valóban eléggé eszement ötlet, bár szerintem a battleship úgyszintén. Ráadásul ha swift egység kell, akkor az tier 1-re vagy 2-re kellene inkább. Ezért is gondoltam másik lehetőségként arra, hogy csak egy vicces kedvű fejlesztő kitalálmánya az egész. Akkor viszont furcsa, hogy a gépéről a telepítőbe került ez a változat. Program fejlesztésekor ugyanis ha valamit ki akarunk próbálni, akkor készítünk a forráskódból/adatbázisból egy új, teszt változatot és azzal kísérletezünk. Ily módon nem fordulhat elő a tegnap tapasztalt jelenség.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.