Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) Gyuri27 válasza OnSeT (#18399) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lesz más. Az a baj, hogy másról se szól az egész. Noob kombókrol.
Skillt alig látni.
Itt ez a remekül sikerült voidstorm, ott a silwer + nasty. Vagy még sorolhatnánk.
Másról se szól a játék, mint időhúzásról, hogy utána minnél sikeresebb noob kombókat lehessen alkalmazni. A top 200 háromnegyede nem tud mikrózni pl.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18402) OnSeT válasza pachito (#18400) üzenetére


OnSeT
őstag

gondolod képesek lesznek valaha fellőni azt a patcht ? :DDD
mert én már kezdem azt hinni hogy az a bootstapper problem meghaladja a képességüket. ^^

[ Szerkesztve ]

(#18403) Murder3 válasza Gyuri27 (#18401) üzenetére


Murder3
addikt

mint a som,do pl ;)

de még egy dolog a láma kombók ha legalább lenne erre több ellenszere a színeknek vagy legalább a nem láma lapok amiket senki nem használ használhatóak lennének.

t3-ra emg már szinte rá vagy kényzszerítve, top játékosoknál is ha megnézed ritkán tudják t2-n kivégezni még egymást akkor meg jön automatice a t3 ahol meg kishíján hiába került nagy hátárnyba olyan erős kombók vannak t3-on és ha neked meg nem egy ilyen ultra táp cucc van t3-on nagy esélyed van kikapni.

különben t1 is ezért unalom, persze mikró,mikró de semmi másról nem szól a t1 mint pl scevenger+sunstrider,forsaken+dreadcharger...stb.
én már a t1-et is beuntma a végére mert mit kell csinálni,forsakent+dredet hozni meg tetszés szerint noxot.

Forsakent is nerfelni kéne a picsába, így semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#18404) Gyuri27 válasza Murder3 (#18403) üzenetére


Gyuri27
félisten

Som + do-t kb mindenki fogj egy szint felett.
Voidstormot, silwer-nastyt meg nem fogja senki. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#18405) pachito válasza OnSeT (#18402) üzenetére


pachito
őstag

Ensem ertem, hogy mit kell ezen ennyit tokolni, TBO-nak is mindenre "majd a kovetkezo peccsben javitva lesz" a valasza, na de mikor? :DD

(#18406) Murder3 válasza Gyuri27 (#18404) üzenetére


Murder3
addikt

ahhoz képest top játékosok se vélekednek róla másként és nem tartják sokra...

az meg, hogy msot melyik nagyobb lámság nem jó megközelítés, mert pl towerezéssel beszivatható a voidos.
silver nasty meg most grigory nastyt se és sorolhatnám, de pl voiddal lehet fogni a silver nastyt:D
de különben meg burrowert se lehet megfogni, ha a fire/naturés jó napot fog ki.főleg ahol nincs cc.

(#18407) Cr4Zy válasza pachito (#18405) üzenetére


Cr4Zy
tag

Az egyik barátom (Flameforge) beszélget TBO-val folyamatosan, így onnan van 1-2 kisebb infóm:
- a patch (a bootstrapper és a voidstorm fixszel) idén fog érkezni, ezt TBO biztosra mondta; s ha minden igaz, akkor a jövőhéten, azaz karácsony előtt fog jönni.
- az Amii csak jövőre jön, ez viszont ez tuti biztos infó.

Azért tudom ezt így,mert Flameforge, Kaldra és pár másik map-készítő miatt különböző scripteket fognak berakni, amelyek segítségével az egyes egységek nevét átírhatják és hp-ját is módosíthatják a pályákon, amiket készítenek. Ebből egy kép ízelítőnek (nagyon nehéz kitalálni, ki készíthette ;] ):

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18408) pachito válasza Cr4Zy (#18407) üzenetére


pachito
őstag

"a patch (a bootstrapper és a voidstorm fixszel) idén fog érkezni" nagyon jo hir, koszi :R

"az Amii csak jövőre jön, ez viszont ez tuti biztos infó" igen, ez sajnos varhato volt...

Kar, hogy en nem vagyok ilyen fontos ember, hogy ilyen belso infokat megosszanak velem :DDD

(#18409) Murder3 válasza Cr4Zy (#18407) üzenetére


Murder3
addikt

akkor kérd már egm, hogy kérdezzen rá arra, hogy milyen mértékű lesz az ami kiadás.

(#18410) G4ga


G4ga
őstag

ha már a lamulásrol volt szo:

T3 Silver+nasty+Soul kombo.

persze ideáig elkellet jutnom.
most ugy éreztem picit tényleges gyözelem volt. uraltam a meccset.
persze javitsatok ki ha tévedek.
volt egy pillanat amikor megijedtem.
sok commandos ellen hivot aura miat az ellen t3ra ment, majd Soulhunter.
persze mivel nem volt megfogo varazslat a Grigori kisegitett a bajbol :)

ez a lost nagyon OP. és még csak nem is Shadowal kezdek.

(#18411) Gyuri27 válasza Murder3 (#18406) üzenetére


Gyuri27
félisten

A reaver, grigori, reviv, silver robbantós top játékosokra gondolsz? Azokra akik instant spammelik a razorshardokat?
Kérlek. Gondold ezt át.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18412) fantom922 válasza Gyuri27 (#18411) üzenetére


fantom922
aktív tag

Azért a Razorshard + Aggressorral jól meg lehet szivatni a lostot :) Most hogy beszélek róla lehet kipróbálom stonekinnel :D

Ja ha valaki ki szeretné mikrózni... nos a Razorshardot nem igazán lehet :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18413) Cr4Zy válasza fantom922 (#18412) üzenetére


Cr4Zy
tag

1 razorshardot 1 nightcrawlerrel bármikor kimikrózok neked, 2-őt pedig 2-vel (aki nem hiszi, írjon rám ingame és megmutatom bármikor - sőt, enforcerrel is ki lehet, viszont ahhoz már tényleg 100%-os odafigyelés kell és csak a charge-al lehet ütni, mert ha annál tovább állsz a razorshard mellett, akkor már buktad azt az egységed). Nem véletlen, hogy a top 100-ban már a legtöbben inkább stone tempestet használnak M-knockbackre, nem razorshardot. Mert azt viszont tényleg lehetetlen kimikrózni, hiszen túl gyorsan lő: 1 stone tempesttel 2-3 swift tulajdonságú M méretű egységet is folyamatos knockback alatt lehet tartani. Természetesen az S méretű egységek ellen a legjobb counter a stone pakliban a razorshard, szóval ott van a paklijukban, de elsődlegesen S egységek ellen használják.
Egyébként meg a stone tempest és az aggressor legkönnyebben az S méretű egységekkel szedhetők ki, e két egység kis sugarú területsebzése miatt (az 1. knockback után alig kapnak valami sebzést az S egységek tőlük, és a 6-tagú csapatból 4 a másik 2 lökdösődésétől függetlenül tovább tudja támadni őket); ezért használják a razorshard-ot a paklijukban.

IGN: TBPeti

(#18414) OnSeT válasza Cr4Zy (#18407) üzenetére


OnSeT
őstag

- az Amii csak jövőre jön, ez viszont ez tuti biztos infó.

ezt szó szerint így mondta? mármint a 2012 biztos?
csak mert ha azt írta hogy idén nem lesz amii abból még nem következik a 2012es release. ;]

(#18415) fantom922 válasza Cr4Zy (#18413) üzenetére


fantom922
aktív tag

Azt szívesen eltanulnám tőled, már a nightcrawlerrel Razort ölni :) ...de én azt hittem, hogy mikrózni S unittal kalkulálnit jelent. A nightcrawler M unit. De lehet rosszul tudom. :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18416) Murder3 válasza Gyuri27 (#18411) üzenetére


Murder3
addikt

nem azokra de mind1.
viszont hiba véded, reavertől semmivel nem lámább a do,som se.

(#18417) Gyuri27 válasza Murder3 (#18416) üzenetére


Gyuri27
félisten

HA akkora op lenne mindenki pure naturéval tolná. Ehelyett a lost a sok. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#18418) Murder3 válasza Gyuri27 (#18417) üzenetére


Murder3
addikt

mert t1.en a shadow sokkal könnyebb és a lost végétére(shadwo és a frost) is sokkal erősebb a nature t2-től, de ez tényen nem váltosztat.. :K

(#18419) Gyuri27 válasza Murder3 (#18418) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg a t3 is erősebb. Silver, shatter, storm, pyro + buffok, vigil. Szóval mind három tieren full lámaság az egész.
Amúgy tényleg nem változtat semmin. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#18420) Murder3 válasza Gyuri27 (#18419) üzenetére


Murder3
addikt

t3-on elég egy fire spalsh és már ott van a mindent szarrá égetős sun reaver.
de mindegyik pure kivéve a frsotot sokkal gyengébb a splashektől.
ahol meg nincs cc azok meg főképp, bár pure fire egész jól kompenzálja a dd spelleivel.

(#18421) Volgafan válasza Gyuri27 (#18417) üzenetére


Volgafan
senior tag

egyet elfelejtesz,hogy sokan pl en is nem a reaver miatt valasztom az ls-t a natureval szemben,hanem a glacier,kobold miatt....mert ha lenne nature epuletjavito,inkabb nature...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18422) Gyuri27 válasza Murder3 (#18420) üzenetére


Gyuri27
félisten

A sun megint op pöppet. Főleg fire és shadow buffokkal és dd-l.

Volgafan: ezt megkapod bárhol. Ugyanis mindkettő egy kék orbos lap. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#18423) Volgafan válasza Gyuri27 (#18422) üzenetére


Volgafan
senior tag

de a pure natureba nem fer be.....tisztaban vagyok vele...azert belegondolsz nincs tul sok lap,ami t2-n megfogja a do-t...en spec egyet se tudok ..2 ellenfele van lightblade,nightguard,de nyilvan nightet megprobalom gyorst kinyirni..kek knihgt of chaost kevesen hasznaljak,meg azt egybol cczem

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18424) G4ga válasza Gyuri27 (#18422) üzenetére


G4ga
őstag

ez igaz, de a nature lapok java resze pure, pl do... szemben a reaverel ami ugye ket szinu.

kerdes:
ha megy az embalmer es ugy nastyzok akkor tobbet sebez?
ugye az embal tobb noveli az eletet.

(#18425) Murder3 válasza G4ga (#18424) üzenetére


Murder3
addikt

nem mert nem növel életet hanem a hullákból bejövő életet növeli

(#18426) Gyuri27 válasza Volgafan (#18423) üzenetére


Gyuri27
félisten

Do-t bármivel megfogod. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18427) G4ga válasza Murder3 (#18425) üzenetére


G4ga
őstag

koszi az infot! :)

(#18428) Volgafan válasza Gyuri27 (#18426) üzenetére


Volgafan
senior tag

na mi az a barmi?mutasd mar be....mert en meg emlexem a bajnoksagba,ahol Csirke do-jat nem igen tudta senki megfogni...mert ilyeneket en is tudok irni fof-embalmer,splicer kombot konnyu fogni....

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18429) Gyuri27 válasza Volgafan (#18428) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a bajnokság. A top200-ban vannak néhányan akik leverik simán. A régi top200-ba meg kb mindenki leveri. Az én do-t fogták már meg nightclawlerrel is pl. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18430) Zotya21 válasza Gyuri27 (#18429) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah jön a root a crawlerre addig odébb megy azt üt odébb
vagy a coca meg amikor megdöglene rágyógyít kecseg dolgok ezek :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#18431) Volgafan válasza Gyuri27 (#18429) üzenetére


Volgafan
senior tag

azt az nc-t megnezem,ami do-t beveri....persze,be lehet verni,de nem mind1 mennyi powerbol...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18432) Gyuri27 válasza Volgafan (#18431) üzenetére


Gyuri27
félisten

Simán beüthető. Ugyanis nem, csak a do kerül powerbe, hanem a cc is.
Mikro kell hozzá.
Sokan ezért nem tudják fogni.

A power költséget meg hagyjuk. Mert a silver!nasty kombót nem lehet beütni akkorse ha annyi powered van, hogy nem fér ki a képernyőre. A voidra ez szintén igaz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#18433) Volgafan válasza Gyuri27 (#18432) üzenetére


Volgafan
senior tag

1 glacier eleg...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18434) Gyuri27 válasza Volgafan (#18433) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL Naturénál?
Meg 2 helyre nem tudsz shildezni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18435) LoLHunCsirke válasza Gyuri27 (#18429) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Nekem mostanában a shadow magel van a gondom, ha valaki tudja őket használni akkor simán betudja védeni magát.. a do val szembe, nekem minden pontom rámegy a do-ra, ő meg még boldogan wellt is vesz. Eddig 3 pure shadows vert meg és igazából nem tudtam velük mit csinálni t2n, a magekkel annyira bevédték magukat, na persze utána grigori nasty+soulshatter (mind grandmaster fölött volt.. szóval nem olyan esélytelen az a deck se)

TinkeringAboutYou!

(#18436) Volgafan válasza Gyuri27 (#18434) üzenetére


Volgafan
senior tag

Mondtam,hogy naturenal?natureval,siman t2-n be kell verni.....amugy elarulom,van olyan ,hogy minden epuletre glacier(igaz 3 frost orb,vagy 2?nem tudom,nemjo a gepem)

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18437) Gyuri27 válasza LoLHunCsirke (#18435) üzenetére


Gyuri27
félisten

A mage eddig is megette a do-t. Azok akik 3-t spammelnek és sirnak, hogy megy rá a cc azok meg is érdemlik, hogy megverje őket egy do. Csak jobb játékos egyszerre egy magét hiv. A cc után a többit szét spammelve a camp körül. Amúgy 3-4 mage + warp (zöld) kb mindent beüt.
T3-n már nincs skill (ha addig volt is). Ott már csak a lámerség megy. Azért raktam annó én is t3-ra shadowot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18438) Volgafan válasza Gyuri27 (#18437) üzenetére


Volgafan
senior tag

Rendben!!!szted a jatekosok hany %-a hasznal pure shadowot?mage hamar el tud am fogyni:P es hany mage oli meg 3? az nem 150 power?mint irtam nem mind1,mennyi powerbol olod meg

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18439) Gyuri27 válasza Volgafan (#18438) üzenetére


Gyuri27
félisten

A mage elég jól sebez. Az m/s knock miatt amúgy pore shadó ellen mát nem is nagon lehet lehivni naturéban. Mert dd ugye nincs.
Szerinted egy grigori + buff mennyi powerből szedek le?

Amd - Radeon - Ryzen

(#18440) LoLHunCsirke válasza Volgafan (#18438) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

jaja csak az a 3 mage picit sebzi a do t, szóval tuti h ráfogsz healelni.. tehát én máris 200 pontnál járok, de ha meg nem healelekrá később én leszek szarba mert utána majd a jön a magekkel orbot/wellt szedni, jójó tolhatok rá malacot meg roots de az is pont, ő meg addig tud wellt venni.
Szerintem mire elfogy neki a mage bőven t3on van.

TinkeringAboutYou!

(#18441) Murder3 válasza LoLHunCsirke (#18440) üzenetére


Murder3
addikt

mage hamar elfogy és som- mellett meg a heal nem éppen rossz dolog.

(#18442) Gyuri27 válasza Murder3 (#18441) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mage + warp. Máris nem fogy a mage annyira.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18443) Volgafan válasza Gyuri27 (#18442) üzenetére


Volgafan
senior tag

igen,de vedesrol van szo....aztan ensarning alol szedd mar ki netherrel....mire shadow osszeszed annyi maget,hogy tamadjon is veluk,nature reg t3on,onnan meg nem akkora gond a som miatt,ha netan lekap 1 wellt....mert ugye a 3 mage,ami megolte a do-t varni kell vele,mire felgyogyul,addig som reg visszahozta a do arat...mind1 lenyeg,lehet mindig oltani ls-t,pure firet,stb,csak epp azt nem amivel mesz...ha annyiea op egyik-masik at kell ra valtani es nem szidni.....az en velemenyem:minden szinben van op..es a vitanak sosem lenne vege...es ne gyere azzal,hogy ezert nem valtasz erre-arra,mert itt mindenki a gyozelemre jatszik...

Igen csirke 200 pontnal jarsz neki meg van 3 mage,ami semmire nemjo,neked van 1 full Hp-s do-d....ezt ne feledd.....ami kozben akar or bot,wellett el is bontja...Te tudod a legjobban,hogy shadow vehet wellt nyugodtan som ellen...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18444) Gyuri27 válasza Volgafan (#18443) üzenetére


Gyuri27
félisten

A warpot nem arra használjuk, hogy a rootsból kiszedjük a magékat.
Pont nature ellen lehet 3-4 magét hívni. Nem fog felmenni t3-ra. Mert nem lesz miből védekezni. Ugyanis ratyi s unit 70 power.
Pure firében 2 op lap van. Ill csak egy és egy képesség. A dancer az egyik. A stampede a másik. A slayer ugye nem pure fire. De lássuk be 80 powerért charge+rage+not knock. Mutass még egy ilyen unitot t3-n. Nem tudsz. Ennyiért meg pláne nem.
Én is győzelemre játszom. Naturéval. Amivel vitathatatlanul ez nehezebb.
Ha az amii jól sikerül váltok nature+shadowra. Ha op lesz sokaknak fog sirni a szája. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18445) Volgafan válasza Gyuri27 (#18444) üzenetére


Volgafan
senior tag

Do op....mondhatsz,amit mondhatsz....az,hogy nem tudod jol kezelni esetleg,az mar mas kerdes lehet...nem mondom,hogy nem kezeled jol,csak mondom...~opabb~lap,mint a reaver....raadasul nature ellen nem is eredmes reaverrel menni,mert egybol elveszi a nature...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18446) Gyuri27 válasza Volgafan (#18445) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem veszi el. Pikk-pakk rád robbantják. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18447) Volgafan válasza Gyuri27 (#18446) üzenetére


Volgafan
senior tag

nagy karrier 190 powerbol nincs semmilye pusztitas meg szinte 0.....hajra...ezeket komolyan is gondolod?:D mert meg naightguard ellen megertem,akkor legalabb 1 night marad,ha ugyes vagy....senki nem szereti robbantani de a kenyszer nagy ur...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18448) Gyuri27 válasza Volgafan (#18447) üzenetére


Gyuri27
félisten

A swampot min leviszi. Jó micróval effekt közbe. Ha a camp a közelben van sebzi a kutat is és az orbot is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18449) Volgafan válasza Gyuri27 (#18448) üzenetére


Volgafan
senior tag

Mondom,akkor hajra 190 powerbol ~talan~sikerul megolni a swampot!!!!de ha mondjuk breeding is van es altalaban van,olyan szepen megoszlik a nasty,hogy a swamp is tuleli....

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18450) Gyuri27 válasza Volgafan (#18449) üzenetére


Gyuri27
félisten

Breedinget kevesen használnak. Pure naturéba pláne.
Reaver+nasty leszed egy eaglet pajzsostól mindenestől. Nem hogy egy swampot.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.