Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Zotya21 válasza G4ga (#16998) üzenetére


Zotya21
senior tag

ma visszaestem megvertek ketten de már vhogy előtte már visszavoltam esve nem értem mér

aktivitás pedig maradt ugyanyi de ma mégis kevesebb elom volt

de más miatt miatt van a rossz kedvem

https://500px.com/slayer_art

(#17002) alpihun válasza Razuel (#16993) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja kezdő mindenki volt, de azé ennyire ..... : :DD
Én azért sok hülyeséget nem írtam, 6 hónapja olvasom ph-t, 3 hónapja írogatok, szal amikor beköszöntem ide nem az volt az első kérdésem , hogy resource boosterrel meglehete növelni a surge of light hatótávját, hogy akkora legyen mint egy decomposernek a padlása,két szelet szalonnával. : :DD

ÉS EZ A BUGHALMAAZ AMI MA ESTE VAN HÁT AZ TÖBB A SOKKNÁL.

Egyes: Nézek bé haverlistába-Ez fogad LostKnight ingame!!! forge :DD :DD
Kettes: Miki invel groupba-oké.Csinál gamet nem jelenik meg,neki úgy mutatja, hogy én kiestem csoportból és invel engem, én pedig igazából benne vok a groupba, és neki kidobja, hogy én már es groupba vok, tehát a saját groupomba akar invelni....
Hármas: Még a mikis eset előtt mentem egy bg-t progamerrr barátommal, és a 9es kb az 5 ös szintjén volt,uccsó bázison az a nyomorék umawee oszt annyi, a kezdő és az első bázis között-számoltam- 1 shaman 2 ijász kettő nem ijász nemtom mi a neve. :DD :DD
Ám tegnap találkoztam egy hasonlóval, vlmi nagymama a neve.1.Invel groupba-2. kérdem me invel-3 aszondja cserélne kártyákat velem-4. mondom oda trade kell és nincs is cserélnivaló lapom-5 aszmondja, hogy ő kérdi tőlem, és neki titánium kéne 5. kérdem az mi 6aszondja ugyan olyan mint az óriás titánium-9 megkérdeztem, hogy mijen játékot játszik és ha titánium kell menjen bányászni 7 azt kérdi hova menjen 10 az orrába. :DD :DD :DD

UI: íGY utólag kicsit csúnya meg rendezetlen meg helytelen.De a lényeg gondolom érthető.Ja és a végén a számokkal is összevigyültem de egész naopi meló után mást nevarrjatok. :DD :DD

UI 2: Nade legalább a smylik szinkronbana ugrálnak úgyhogy az kikozmetikázza az egészet. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17003) fecotom


fecotom
csendes tag

a mind control hol tudom megszerezni és melyik booster-t jóbb megveni.

[ Szerkesztve ]

(#17004) alpihun válasza fecotom (#17003) üzenetére


alpihun
senior tag

Mind controlt megveszed ahba miután lejátszottad az instructiont meg egykét gamet és lvl 4es vagy.Boosterből egyiket se.

Ám ekkora szívást,gondoltam így estére, játék játszhatatlan,fórumon egyedül vagyok, olvasok egy kicsi retró fórumot, visszaugrottam párezer oldalt, konkrétan a 3000. hsz ig, és kezdem olvasni.És mit adj isten már a 3017 hsznél ezt találom.
Ilyen nincs, akarok vlmi régi okosságot, erre megtalálom, hogy murdeer 2 évvel ezelőtt hogy ostromolt mindent ami nem sh és a pure shadowot pedig gyengélte.

Murdeer: TE Ezt Két Éve Csinálod?Részvétem Onset és egyéb régi tagok lol....

Ui: Na a mai uccsó hszem hez értem,bocs ha valakit (Murdert) megsértettem esetleg, de nagyon le vok fáradva...Tudom, hogy a kutyát se érdekli de vlhol ki kel öntsem a lelkemet :DD

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17005) Predatorkill válasza fecotom (#17000) üzenetére


Predatorkill
tag

Aukciós házban, vagy akik chaten hirdetik, vagy hirdesd te hogy mit akarsz venni és majd csak ír valaki.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17006) fecotom


fecotom
csendes tag

mert nekem kelenének lapok.

[ Szerkesztve ]

(#17007) fecotom


fecotom
csendes tag

valakinek van mana wing?

[ Szerkesztve ]

(#17008) Cr4Zy válasza alpihun (#17004) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én azért kipróbálom még ma estére a játékot, hátha csak téged nem bír! :P

Én amúgy valamikor a 12-13.000-es hsz környékén csatlakoztam, de akkor Murdeer már gyakorlott volt a többi szín szapulásában! :DDD
- amihez hozzá kell tenni Murdeer álláspontját: pure shadow nagyon gyenge, de a shadow-frost-shadow a legübertápabb pakli a játékban (múltkori statisztika szerint a top 20-ból 13-an használtak lost paklit). Szóval egy "kisebb" ellentmondás van a szavai között, nem gondolja Uraságod? :F
De ha ezek után is ki tudod beszélni magad Murdeer ebből az egészből és azzal vetkőzöl, hogy "dehát ott van az a nagyon OP frost orb közte", akkor csak ennyit tudok mondani számodra: :R tisztelem mennyire kiállsz a saját színed mellett - csak néha gondolkozz el légy szíves azon, amin mindenki más is el szokott (remélem megoldható :U ;] ): stílusváltás, vagy netalántán színcsere

U.i.: Bocsánatot kérek én is ha megsértenélek, csak légy szíves néha próbálj meg a másik fél fejével is gondolkozni, mert enélkül sosem leszel jobb, és mi is csak folyamatosan a többi szín szapulását fogjuk hallgatni...

IGN: TBPeti

(#17009) Zotya21 válasza alpihun (#17004) üzenetére


Zotya21
senior tag

olyant én is láttam hogy ingame forge

meg akor azis a bug hogy este még fury voltam ma reggel meg nem pedig aktivitás se esett le egy nap alatt 8% volt a bónusz

https://500px.com/slayer_art

(#17010) G4ga válasza alpihun (#17002) üzenetére


G4ga
őstag

azert az este fenypontja volt elolvasi a hszed...

( jó indulatbol mondom, remelem nem érted félre ) beteg elme vagy :)

Talalkoztam most az utolso par meccsen egy erdekességgel.
2v2, nem tudom hogy az ellen összeszokott csapat volt, ez igazaból nem lenyeg.
elkezdödik a meccs, rogton indulok. ellen latom 0upoos farkassal es frost gyalogossal indul. Rohangalnak ossze vissza, szepen huzogatjak az orbot, az osszes falat, tamadni meg nem tudok.

Majd mire mindketten 3 orbon vannak, egyszer csak megjelenik az ellen egy avatarral es es lon tamad. elotte semmi, nem tudtam utni oket, mintha megnyomtak volna egy gombot, h most nem lehet tamadni, aztan megvolt a kello power es egyseg es hirtelen tamadtak.
mire eszbe kaptam volna mar bezuzztak az orbon, azt kiléptem...
ez mitol lehet?
van majd egy repem elemeznetek? persze ha van ido.
Biztos en voltam a lama, de tanacs kellne mit kell ijenkor csinalni!

szerk: kifagyott a game.. majd holnap belinkelem.
kivagyok, muvel olyan dolgokat mostanaban.
ma egy csomoszor osszefutottam szelem egyseggel, semmi nem latszott bennuk, csak az h az ellen berobbantja nastyvel en meg repulok :)

[ Szerkesztve ]

(#17011) Cr4Zy válasza G4ga (#17010) üzenetére


Cr4Zy
tag

Nekünk az Ascension advanced ragadt be 2x is egy héten belül, az már mellékes, hogy az egyikben 4 személlyel kezdtünk, s 3-mal fejeztük be egy desonc miatt, s a másikon 4-en simán végigtoltuk, de a végén nem lehetett bemenni középre a 2-es maptab-en. Próbálkoztak minden portál nyitogatásával-zárásával, még a 3-as maptab-en lévő srác nether warppal sikeresen át is teleportálta magát a térkép másik felére, szóval ott még a nem kötelező portálokat is sikerült bezárni, mégsem lett semmi haszna...

Mi lehet az oka? Túl gyorsan végeztem volna azzal a 200 avengerrel talán? Mert már én készen voltam a részemmel, mire a maptab 3-on a srác felhúzta a 3. orbját... Aztán pár percre rá a maptab 1-ről is írtak, hogy elkészültek. Ezután meg szimplán vártunk, de nem történt semmi.

Esetleg ha valakit érdekel, van egy 1 óra és 17 perces replay (amúgy meg nemtom, valahol 20-30 perc környékén lehetett a játékom vége, onnantól csak a grigorikat helyeztem el a kijáratoknál és unatkoztam) a maptab 2 -ről, hogyan kell egyedül megcsinálni advanced szinten. A lényeg, hogy nat/frost-nat-shadow orbokat használva (t1-en először lehívtam pár sámánt, majd orbot cserélve frosttal mentem tovább) simán végig lehet csinálni - az már mellékes, hogy húztam még egy nature orbot és leraktam pár wheelt, nem lett volna rájuk szükség.

U.i.: Valahogy fél éve sokkal nehezebbnek tűnt az advanced is, most meg csak úgy jött az egész rutinból, és pár perc után úgy éreztem, simán menne az expert is egyedül (a maptab 1 -el nem vagyok teljesen biztos, de csak azért, mert olyan régen játszottam azon a részén a pályának)...

U.i.2.: Azt hiszem a Green Portal ragadt most be, mert bár kikapcsolták, az animáció után kb. 10°-ot forgott jobbra-balra.

IGN: TBPeti

(#17012) fecotom


fecotom
csendes tag

hol tudom megnézni hanyas szintü vagyok

[ Szerkesztve ]

(#17013) fantom922 válasza fecotom (#17007) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szia új ember! :) Jó fiatal lehetsz a kérdéseid alapján :D

Boostert nem érdemes venni, mert nagyot bukhatsz. A mana winget és minden más lapot a marketplace-nél tudsz jó áron megvenni, de mindig nézd melyik a legolcsóbb.

Olvasgatni? :D Nem kell. Én úgy kezdtem, hogy telepítettem beléptem és mapokat játszottam hónapokig. A játékra magamtól jöttem rá, mint itt sokan :) Majd mikor sok upgréd lapot összefarmoltam (merthogy akkor még nem volt RPVE) mentem pvp-ni.

Ennyi...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17014) fecotom


fecotom
csendes tag

van 40 pontért mind control csak nincs battleforge pontom

[ Szerkesztve ]

(#17015) Volgafan válasza fecotom (#17012) üzenetére


Volgafan
senior tag

Sztem meg te ide jársz szívni a vérünket!!Újjonc honnan ismeri a mind contorolt?nem 1 sűrűn használt lap.....Nagyon vicces gyerek vagy én ezt gondolom.....Én is voltam újjonc,a kutya nem segített,annyira egyszerű a játék felépítése,pve része....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17016) fecotom


fecotom
csendes tag

még azt szeretném megkérdezni hogy hol tudok olcsón venni pontot

[ Szerkesztve ]

(#17017) fantom922 válasza fecotom (#17016) üzenetére


fantom922
aktív tag

Te Fecó! :D Már leírták. Vagy veszed a BF-en belül sms-el, bankkártyával. Ez mindenkinek ugyanannyi. Vagy veszed játékon belül valakitől, a legjobb, ha innen forumról beszéled le valakivel.

Más weboldalról olcsóbban nem ajánlom, ha rájönnek (és általában rájönnek) bannolnak végleg. Azaz törlik az accountodat. Jobb esetben csak elveszik minden upgrédodat és bfp-t is... nem tom mi a mai felállás ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17018) fecotom


fecotom
csendes tag

egy amazon lapot veszek vagy cserélek valakivel

[ Szerkesztve ]

(#17019) Razuel válasza fecotom (#17018) üzenetére


Razuel
aktív tag

Ez így tényleg nem lesz jó.. Ez nem chat. Gondold át, hogy mit akarsz mondani és kerek egész mondatokban, neadjisten bekezdésekben írd le, hogy mit szeretnél. A másik meg, hogy olvasd is el amit írnak neked. A szerkesztés gombot meg nem kell feltétlen megnyomni, csak ha ki akarod egészíteni a mondani valódat az 5 perccel ezelőtti hsz-ed óta.

(#17020) fecotom


fecotom
csendes tag

téged hogy hívnak battleforge-ba

(#17021) Razuel válasza fecotom (#17020) üzenetére


Razuel
aktív tag

Engem xRyougi -nak, de ha annak a hsz-nak a "Válasz" gombjára nyomsz, amelyikre válaszolni akarsz, akkor látjuk, hogy kinek szól az üzeneted.

(#17022) Volgafan válasza Razuel (#17021) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ez csak szopat Titeket,ne foglalkozzatok vele!!!!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17023) OnSeT válasza Volgafan (#16955) üzenetére


OnSeT
őstag

látom te is beálltál templomosnak ^^

ezeket a mapokat nem szeretem, mi is kaptunk anno egy hasonlót, azon is kevés well volt + ráadásként csak 3 player tudott t3ra menni.

(#17024) Razuel válasza Volgafan (#17022) üzenetére


Razuel
aktív tag

Hát ha valakinek ez szórakozás, akkor váljon egészségére. Most linkelném a forever alone képet, de inkább nem.. ;]

(#17025) Deathson válasza OnSeT (#17023) üzenetére


Deathson
csendes tag

hát én már sírva röhögök gyerekek:D
amióa mondtátok neki a szerkesztés gombot minden 3 szavas hozzászólása szerkesztve van:DDDD

miért Alpihun nem tetszik valami?? netalántán gondod van a brazilokkal?? :D

[ Szerkesztve ]

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#17026) Volgafan válasza OnSeT (#17023) üzenetére


Volgafan
senior tag

Milyen templomosról van itt szó???

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17027) OnSeT


OnSeT
őstag

amii kampány?

(#17028) OnSeT válasza Volgafan (#17026) üzenetére


OnSeT
őstag

a church of negationosról :DDD

(#17029) fantom922 válasza OnSeT (#17028) üzenetére


fantom922
aktív tag

Az egy geci lap... ismerem :DDD

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17030) Volgafan válasza OnSeT (#17028) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem a church a lényeg...a sog miatt váltottunk.....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17031) alpihun


alpihun
senior tag

Szerbusztokhm!

Ma a meló a hirtelen felhőszakadás miatt hamarabb félbeszakadt,még lefáradva sem vagyok, úgyhogy ma este nem szapulás.Azért ott belül örülök, hogy valakit még ebben a komoly világban a hülyeség is érdekel.AZon, hogy beteg elme vok, valamiért meg se lepődök.
Monták már a tanáraim, meg az olytály 90%-a, meg anyuék, is.Nembeszélve a rokonokról, meg olyan emberekről akivel csak egyszer találkoztam életembe, szal úgy mindenki.
Ja és az igazgatót se hagyjam ki.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17032) OnSeT válasza Volgafan (#17030) üzenetére


OnSeT
őstag

Felőlem válthattatok volna a CoN miatt is, nekem nincs gondom vele, mióta lenyomtuk Ovobacsival azt a bizonyos 1v1-et gond nélkül fogom :D ^^

(#17033) Darkzbane válasza OnSeT (#17032) üzenetére


Darkzbane
tag

Jó komoly volt az a meccs Abama church camper ellen xD

Disenchant nem véd CoN ellen amúgy?

(#17034) BladeHero válasza Darkzbane (#17033) üzenetére


BladeHero
tag

Nem,sajna.

RPCJ

(#17035) fecotom


fecotom
csendes tag

kinek van parasite lapja

(#17036) OnSeT válasza Darkzbane (#17033) üzenetére


OnSeT
őstag

Ők már tisztában voltak azzal hogy hova és hogyan kell felépíteni a CoN-okat Nadain. ^^

Onset/Darkzbane vs Aaaaaaabama/PYCAK replay

Cinema Edition ^^

Brutál egy meccs volt, főleg úgy hogy a meccs elején még azzal sem voltam tisztában hogy milyen lapok vannak a deckemben. :DDD

Ők egyértelműen a Church of Negationra rendezkedtek be.
Supportnak: kobold trick, glacier shell, shield building, voidstorm, nether warp mind2 aff.

dis sajna nem jó rá, mikor watchlisten volt felvetettem hogy bővíthetnék des. elleni immunitással, kárpótlásul a hatóidő csökkentésért. de nem lett belőle semmi.

(#17037) LoLHunCsirke válasza OnSeT (#17036) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

gondolhatod mi mennyire szeretjük shooterrel ezt a párost, egyedül a vigil van ellene t3 on, de azt netherrel odarakja a chruch mellé

amúgy csodálom h nem dobott ki titeket a játék invalid callal, ugyanis a voidstorm véletlenszerűen kidobál ezzel a hibával.. szóval nagyon örülök ennek a kártyának :U

TinkeringAboutYou!

(#17038) OnSeT válasza LoLHunCsirke (#17037) üzenetére


OnSeT
őstag

voidstorm + cultist master együtt okozza a hibát.
és mivel mindkettő 2 shadow + 1 neutral orbos elég nagy valószínűséggel fordulnak elő együtt egy meccsen. ha akkor lövi be vki stormot mikor cultist idéz, ott maradnak szellem alakban a játékban, aztán nem sokkal később levág mindenkit.

voidstormra ráférne a balansz, de remélem nem dobják fel még egyszer watchlistre, hanem elvégzik anélkül a módosítását.

nem hiányzik hogy még 2 hónapig foglalja a helyet azon a listán...

(#17039) OnSeT válasza LoLHunCsirke (#17037) üzenetére


OnSeT
őstag

ha még t3on is pure nature vagy akkor megtudjátok azt játszani hogy te levédesz egy területet timeshifter spirittel, s shooter abba állítja be vigilt.
akkor már nem müxik teleport ^^

(#17040) Gyuri27 válasza OnSeT (#17039) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt szokták motkal csinálni. :(((

Amd - Radeon - Ryzen

(#17041) Predatorkill


Predatorkill
tag

Battleforge PvP 1v1 Lost Soul vs. Shadow-Nature by.:Shooterasd
Shooterasd vs. Ajjak, nézzétek meg, érdemes.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17042) fecotom


fecotom
csendes tag

sziasztok

(#17043) fecotom


fecotom
csendes tag

vanak olyan lapjaim ami nem kell hogy adjam el könyeben?

(#17044) BladeHero


BladeHero
tag

Ááá...annyira laggol az egész szerver.PvP 2-n is 7 oldal van és mindenkinek laggol.Hol az ellenfeleinket dobálja le, hol minket.Nem lehet így játszani.Ennek, hogy 2 szerverből 1 et csináltak semmi értelme nem volt.

RPCJ

(#17045) OnSeT


OnSeT
őstag

BFCards.info v3.0 fejlesztése folytatódik [link] :Y

(#17046) -Blöki-


-Blöki-
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Eladó 8000 bfp 6000ft-ért, érdeklődni privátban lehet.

-Blöki-

(#17047) fecotom válasza -Blöki- (#17046) üzenetére


fecotom
csendes tag

neked mi a neved battleforge-ban

(#17048) Darkzbane válasza BladeHero (#17044) üzenetére


Darkzbane
tag

Nekem nem lagol de nincs fent senki : P

(#17049) fecotom


fecotom
csendes tag

én felmegyek

(#17050) fecotom


fecotom
csendes tag

a játékba mi a neved

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.