Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) BladeHero válasza LoLHunCsirke (#17133) üzenetére


BladeHero
tag

:C :C Igen én is ezt szoktam csinálni mikor el olvasom a hozzászólását.

Murder:jó volt vidi.Amit OnSet kirakott az oldalára azt is megnéztem.Az is tetszett, különösen azért mert a t3-as harc nagyon nagy volt.

RPCJ

(#17152) -Blöki-


-Blöki-
csendes tag

Eladó 8000bfp 5000ft-ért.

-Blöki-

(#17153) alpihun válasza tibi206 (#17150) üzenetére


alpihun
senior tag

ÁÁÁÁÁ ezer bocsíííí.Tényleg,te vagy az akinek elmondtam volt hogy kell repeket nézni, és matmata a teleshoppos.

Csak ugyanaz az avatarotok és mindketten mostanában tűntetek fel, nekem pedig az emberekre emlékező memóriám hiányos.

tibi: Mégeccer bocs hogy összetévesztetelek mással.

matmata : Szégyellheted magad, hogy pont olyan avatart választottál, majd aszt hiszed más a balhét elviszi az illegális oroszpiacod után teeee.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17154) fantom922 válasza Volgafan (#17146) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szép rushokat csinált. Azt nem néztem, hogy a vidi mikori. Még Lost előtti?

1-et nem értettem. Fire íjászokkal jött Mega az ellen lehozott Dread-et és elkezdte mindenféle buff nélkül ütögetni őket. Ez a sadós hülye :) Már vártam, hogy oh íjászoknak annyi 1 nasty elvisz 3 íjászt... és nem. Mikor máe mindegy volt használta először a nastyt. Firének nincs healje.

Másik. Nightguardot otthagyta íjásznak, az meg persze leölte. A helyett, hogy messzebb vitte volna.

Harmadik. Lehozott íjászokat és rögtön benyomta a speckóját. Először okés. De mikor már harmadjára szopatták azzal, hogy elhúzták az egységeket akkor ne nyomja már be rögtön :)

Am. grat. MegaMan-nak :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17155) Volgafan válasza fantom922 (#17154) üzenetére


Volgafan
senior tag

Tegnapi meccsünk után,nekem nem hiányzott Mega.....Főleg Lostknightnek bugolt,nem tudott elindulni középharcos mapon,esélyünk se volt....

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17156) fecotom


fecotom
csendes tag

a nature-ba az uncomon-ba melyik a legjóbb lap

[ Szerkesztve ]

(#17157) fantom922 válasza fecotom (#17156) üzenetére


fantom922
aktív tag

Tyűűűű! Te aztán jókat tudsz kérdezni :D Most nem vagyok játékban... nem tom melyik uncommon íly hirtelen.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17158) Predatorkill válasza fecotom (#17156) üzenetére


Predatorkill
tag

itt mindent megtalálsz bal oldalt paklikat fent lapokat.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17159) Zotya21 válasza fantom922 (#17157) üzenetére


Zotya21
senior tag

de most nem mindegy neki hogy milyen lap ?:D
mármint hogy uncommon vagy nem jólegyen aztán kész :D

https://500px.com/slayer_art

(#17160) fecotom


fecotom
csendes tag

már megvan a fele nature ritka lapjaim

(#17161) fantom922 válasza fecotom (#17160) üzenetére


fantom922
aktív tag

Grat! :) De próbáld is ki őket élesben, hogy egyáltalán tudod e őket használni.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17162) fecotom válasza fantom922 (#17161) üzenetére


fecotom
csendes tag

biztos mert töbször nature dec-kel csináltam

(#17163) fecotom


fecotom
csendes tag

csak ultra rare lapot majd nehezen tudok szerezni

(#17164) fantom922 válasza fecotom (#17162) üzenetére


fantom922
aktív tag

PvE-t (player versus environment) vagy PvP-t (player versus player)?

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17165) fecotom válasza fantom922 (#17164) üzenetére


fecotom
csendes tag

mind a két fajtát megcsinálom

[ Szerkesztve ]

(#17166) Volgafan válasza fecotom (#17165) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem vágom,amiket irsz abból az látszik,hogy hóót low vagy...erre meg ilyeneket irsz:rare,ultrarare.....felfedhetnéd már,hogy ki vagy valójában,mert nem kezdő,az tuti....csak hantázol,jobbra balra...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17167) Razuel válasza Volgafan (#17166) üzenetére


Razuel
aktív tag

Játszottam vele haladuron, nem pro. :)
Bár a pve rangja ezüst 3 pöttyel, szóval játszani gondolom egy alapszinten tud.

(#17168) BladeHero válasza fecotom (#17165) üzenetére


BladeHero
tag

De miért kel neked, hogy uc vagy ur legyen egy lap?Nem mindegy?Az, hogy ur vagy uc annyit jelent, hogy mennyire gyakori, illetve mennyire nem.Nem azt hogy mennyire jó.
De neked ezt leírhatjuk, lerajzolhatjuk, elmondhatjuk úgy sem érted meg...

RPCJ

(#17169) Razuel válasza BladeHero (#17168) üzenetére


Razuel
aktív tag

Bizony, az én pvp paklimba 0 Ultra rare, 3 Rare lap van. A többi common/uncommon lap és a top 100ba vagyok (voltam).

(#17170) BladeHero válasza Razuel (#17169) üzenetére


BladeHero
tag

Na erről beszélek.És OnSet deck ajánlóját is megnézheti, abba is azt fogja látni, hogy nem színtiszta ultra rare, hanem csak 1-2 lap.

Más:Amii-ról valami hír?Gondolom semmi...

RPCJ

(#17171) alpihun válasza BladeHero (#17170) üzenetére


alpihun
senior tag

Ú amiira énis kiváncsi volnék...

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17172) Murder3 válasza Razuel (#17169) üzenetére


Murder3
addikt

deckfüggő ám az meg eleve t1-en nicsn ur t2-n is olyan ur-ek vannak amik vagy alap vagy feleslegesek.
meg igazából ilyen rendszernél midn1 mert hiába ur kurva sok van már mindenből.
meg nem ad semmi exkluzivitást se mert lényegébe majdnem mindne játékosnak van.

(#17173) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Napi hejzet jelentes...
ket elemezni valo vidi.
Az elso a napi 1 db ranked meccsem. Ez most sikeresen zarult. nyertem.
Frost ellen. elindultunk kozepen szetcsapot, majd megtamadott, levertem, majd kozepen kis csata, kozbe huztam ket kutat es egy orbot es feladta. Azert jol jon a velemeny miert buktam el eloszor kozepen :) Ezzel immaron 4 pottyos bronz pajzs vagyok es javitottam a win ration, 16:8 ra :)
a masodik rep pedig unranked. Vegyes orbos ellennel. Egyszeruen nem tudok mit kezdeni a vegyes orbossakkal. Ha van fire bepanikolok es szetkapnak. A lord Ciganyrol meg mar nem is beszelek. Savazzatok mit rontottam el.

Hja és itt is hadd gratulaljak LostKnightnek, Mikinek es Hangnak amiert Map of the Weeken abszolvaltuk a 7. hejet :)

Mara ennyi, folyt kov holnap.

Szerk: Megint vegig olvastam a hszem mielott elkuldtem es megint nem linkeltem a videokat...
nagy vagyok : a repek

[ Szerkesztve ]

(#17174) Volgafan válasza G4ga (#17173) üzenetére


Volgafan
senior tag

Az első középcsatát azért buktad,mert későn kedztél egységeket lepakolni,nem tettél barriert+nem jött home soil...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17175) Zotya21 válasza G4ga (#17173) üzenetére


Zotya21
senior tag

a másodikba meg megin 2 well hátrányba votlál végig meg hagytad hogy körbefusson és felhuzkodjon szinte mindenhova egy wellt :D

ezen kivült meg amikor azért az egy szem wellért harcoltatok hogy leszedd már rég t2 őn votlál cde t1 es cuccokat hoztál azért erősebb a lyrish az ice guardiannál ha leraksz egy barirert mellé hiába xl counteres :D

jah meg ugye amikor ő már t3 mon volt akor lehet jobblett volna visszavenni a well kinzásából és megpróbálni felmenni t3 ra nekedis :D

de az első szépvolt :DD

https://500px.com/slayer_art

(#17176) Volgafan


Volgafan
senior tag

Derib alázása!!!!Lesz még 2!!!!Aztán jött a szokásos:1000bf,ha lelép stb....

[link]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17177) Zotya21 válasza Volgafan (#17176) üzenetére


Zotya21
senior tag

öööö ez 1 perc ötvenegy :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#17178) Volgafan


Volgafan
senior tag

Ne nézzétek meg,csinálhatom újra...vége lemaradt...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17179) Gyuri27 válasza Volgafan (#17178) üzenetére


Gyuri27
félisten

Le. :K
Miklóskáról meg tudtuk, hogy ért a dancerhez. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#17180) Volgafan válasza Gyuri27 (#17179) üzenetére


Volgafan
senior tag

3szor zúzta be egymás után.....már készül az új....elnézést mindenkitől

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17181) Volgafan


Volgafan
senior tag

Nah itt a megoldás!!!Megnézése KÖTELEZŐ!!!!!

[link]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17182) fantom922 válasza Volgafan (#17181) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szép győzelem! Grat Mikinek!

A sadósat viszont megint nem értem... Miért ment instant T2-re? Na mindegy :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17183) Murder3 válasza fantom922 (#17182) üzenetére


Murder3
addikt

mert egy láma aki lámuláshoz ért:D
kb ennyi a történet:D

DeChris-en meg beszartam, akkora egy nagyképű faszfej h az már nemigaz még fórumon benyögi magának aláírásba h legjobb shadow t1-es ő...pfff
hát lol

(#17184) Murder3 válasza Volgafan (#17181) üzenetére


Murder3
addikt

nem bántásból de ez is amolyan dancer lámulás volt cliff mögül...

(#17185) G4ga válasza Zotya21 (#17175) üzenetére


G4ga
őstag

Köszönöm mindkettötöknek.

tehát sok egyseget akkor hozok le ha rusholnak.
ha nem rassol hanem szedi a welleket nyugodtan szedjem en is...

nagyábol ez a lenyeg akkor.

jogos, megneztem tobbet sebbez es tobb a hpja is.
köszönöm... ebböl tanulok!

(#17186) BladeHero válasza Murder3 (#17184) üzenetére


BladeHero
tag

De ha megteheti miért ne tegye meg?Ezt a lámulást mindig úgy veszed/itek mintha ez bűn lenne.Ha meg arra célzol, hogy ehhez semmi ész sem kell, akkor tévedsz.Szerintem mindegyik színhez kel tudás még a losthoz is.De nem is azért mondom mert pont a fire-t védem csak úgy összességébe.Én sem bántásból mondtam ;)

Gyuriba:Lesz még a másik 2 vereségéből is videó?Lehet ezt mondtad, de nekem még ne csak tesómnak.

RPCJ

(#17187) Murder3 válasza BladeHero (#17186) üzenetére


Murder3
addikt

nem mondom h ne tegye, csak egyzserűen én nem szeretem azt mikor olyan előnyt használ eggyik másik játékos ami imba erre-arra nézve...
ezért undorodom már az nc darkelfektől is mert telég azt a 2 lapot használni meg mellé olyan lapot amit mindneki használ oszt annyi, ennek mi értelem?
izglams?nem unalmas,do userek,reaver,lost és hasonlók szintúgy.

látok yt-n obesitys bandit videót azt bűn banditnak nevezni mi van ott banditból?
Windhunter meg a commandos ettől lesz bandit deck hogy amúgy nc meg darkelfeket használnak alapnak?
vagy lost h ott a reaver....millió példát tudnék még.
egy oylan játékba aminek az a varázsa, hogy különböző kombinációkra lehet építeni és nem sc2 féle mert attól több kombináció van benne, mindig ugyan azokkal mennek.

(#17188) Volgafan válasza G4ga (#17185) üzenetére


Volgafan
senior tag

Mindig lesd mit csinál az enemy...Murder szted mit kellett volna csinálnia?

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17189) fecotom


fecotom
csendes tag

gyűjtögetem a nature lapokat.

[ Szerkesztve ]

(#17190) Murder3 válasza Volgafan (#17188) üzenetére


Murder3
addikt

mondjuk t1 harcolniuk talán, nem instant t2...

a másik dolog meg nem a játékosok hibája inkábbb a fejlesztőké h nem csinálnak ezekkel valamit.

(#17191) G4ga válasza Volgafan (#17188) üzenetére


G4ga
őstag

figyelgettem hogy huzgatja a welleket.
lehet h pont evvel a tetlenséggel keltem azt a látszatott hogy low skill player vagyok.
valoszinuleg sokszor megyek akkor bele felesleges harcokba.
nagyjábol ezt a következtetést vonom le azokbol amit tanácsoltok!

[ Szerkesztve ]

(#17192) Volgafan válasza Murder3 (#17190) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ha megnézted a vidit,nem Miklóska ment instant t2re......neki is lépnie kellett......

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17193) Murder3 válasza Volgafan (#17192) üzenetére


Murder3
addikt

tudom azt nem is mondtam:D
azt úgy általánsoan a meccsre modntam mind2 félre egybe (a)ribire is értettemXD

(#17194) BladeHero válasza Murder3 (#17187) üzenetére


BladeHero
tag

Részben igazad van, de ez ettől ezt még nem könnyű megcsinálni, csak egyszerűen sokan használják.

RPCJ

(#17195) fecotom


fecotom
csendes tag

azt szeretném kérdezni melyik erősebb a amazon vagy dryad.

(#17196) Volgafan válasza fecotom (#17195) üzenetére


Volgafan
senior tag

Mind a 2 másra jó......nem összehasonlítható a 2 lap....ez olyan kérdés:melyik a jobb a ferrari,vagy az F18-as...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17197) ricshard444


ricshard444
veterán

Mitkell csinálni fire ellen...? Wildfire +erruption+mine + rushol+enforcer azt csá.
Miértelme? Low skill-esek is eljáccanak azzal a paklival teljesen durván :( :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17198) Cr4Zy válasza ricshard444 (#17197) üzenetére


Cr4Zy
tag

Milyen színnel érdekelne?
Mert ha jól emlékszem, hogy nature-fire vagy, de minden színnel van ellene megoldás, csak tudni kell őket használni. Alább felsorolok minden színhez pár counterelést rá, power-re való tekintet nélkül. A leglényegesebb dolog viszont mind közül az, hogy a rallying banner-t minél előbb üsd ki, mert enélkül elég simán verhető a fire. Jah és sose legyen egy helyen több egységed a fire ellen, mindig húzd szét őket, mert különben jön az eruption!

pure fire: egyértelmű, counterelni őket oszt cső

pure shadow: shadow mage (M-knockback), vagy nightcrawler (esetleg phoenix)

pure nature: ghostspears + spirit hunters + ensnaring roots, oink helyes használata + parasite (tapasztalataim alapján nagyon hatásos lap pure fire ellen, mivel heal híján van); ha rave-elt firedancer-t kell kiszedni, akkor ajánlatos átgondolni a parasite swarm-ot.

pure frost: white rangers, war eagle, (esetleg mountaineer) + coldsnap

lost: nightcrawler + coldsnap (coldsnap és kis sebzés után phoenix is jöhet)

stonekin: aggressor/stone tempest, esetleg stone shards és a pure nature-nél felsorolt egységek + bármilyen cc

bandit: commandos, skyfire drake, rageclaws + ravage, illetve nightcrawler + lava field

twighlight: skyfire drake, rageclaws + ravage + pure nature-nél felsoroltak, lava field

frost-fire: skyfire drake, rageclaws + ravage + coldsnap, lava field (esetleg mountaineer)

shadow-nature: nightcrawler + a pure nature-nél felsoroltak

Szerk.: A mountaineer-hez semmi közöm, így afelől, hogy az mennyire hatásos nincs semmi információm, de M-knockback, szóval elvileg működnie kell. Jah és ahol van shadow orb, ott lehet szarrá buffolni a saját egységeket, de gyakorlatilag bármelyiket. Emellett véletlenül kihagytam, de a nightguard is mehet minden shadow t1-es paklihoz, mert t2-ig és 150 powerig bármit átvesz (asszem harvi kivételével bármilyen t2 unitot elkap)

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17199) G4ga válasza Cr4Zy (#17198) üzenetére


G4ga
őstag

Sebaj, pont ezek miatt valtottam. neki latok fire lamulni.
Senkit nem bantani akarok, tiszteletem Onsetnek, Bladenek, mikinek es azoknak akiknek a videojat itt nezegetni szoktam amit a fire muvelnek.
de az elmult par meccsunkbe egyszeruen rohej volt amit firerel muveltek ellenunk.
Instant t2. barmijen tamadasunkat Erup, lava , wildfire azt meg is haltunk.
csapatarsa meg akarmivel besetalt azt szetcsapot minket. elkezdtunk vedekezni, es a fire megint az alabbi kombokat nyomta.
lehet hogy nem ertek meg annyira a jatekhoz es en nem tudom meg kivedeni, de siman hoztuk a meccset a fent emlitett komboval.
egysesek mit elveznek ebbe? mert full monoton es unalmas... :)
A tippekert :R

(#17200) BladeHero válasza G4ga (#17199) üzenetére


BladeHero
tag

Hát jó, akkor elmondom, tegnap mikor játszottatok ellenem pontosabban a tesóm ellen akkor minden egységet egybe vittetek, és nagyon defenzivek voltatok, nem a counterét hoztátok az ellenfélnek stb..Az, hogy egyszer-kétszer megvernek egy színnel, nem jelenti, hogy már az a szín láma.Én is tudnám mondani a frostra, mert én az ellen vagyok a leggyengébb és a frostosok war eagle +skyelf templar kombóval simán megvernek.Most én is mondhatom nem kel hozzá ész mert le teszik a 2 lapot.De nem mondom, mert nagyjából azért átérzem, hogy a frostnak sem lehet könnyű.Ha a tegnapi meccsen annyira jók voltatok fire-el akkor próbálgassatok néha fire-el menni nem mondom, hogy mindig csak néha-néha próbáljátok ki még ha olyan unalmas is,és akkor rájöttök, hogy ez nem éppen így van, hogy az a szín csak unalom és pár kattintás, ahogy egyik szín sem ilyen...

RPCJ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.