Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) Evildep válasza OnSeT (#18649) üzenetére


Evildep
tag

van az is :D de általábban azt csak 2v2 be

battleforge id: evildep

(#18652) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

Kis segítség kellene!

Jól kezdődött az év, ugyanis a fiam accountjára nem tudtunk belépni, mert állandóan rossz jelszóra hivatkozva kidobott. Először kérdőre vontam, hogy biztos véletlenül megváltoztatta a jelszót, majd kértünk új jelszót és azzal belépve meglepődve vettük észre, hogy az összes lapja eltűnt. Szegény teljesen le van törve. :O
Légyszives írjátok meg hogyan tudnánk visszakapni a lapokat, mert a support oldalon mindenféle dolgot találtam, csak kapcsolatot nem, ahová ez ügyben írhatnánk.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#18653) Volgafan válasza Joeker67 (#18652) üzenetére


Volgafan
senior tag

Szia.El kell keserítselek....eélyed sincs,de 1 próbát megér...viszont víruskeresőt azonnal indítsd el,valószinüleg leszedtetek 1 keyloggert és most minden cuccotokhoz hozzáférnek...látják,mit gépeltek...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18654) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Köszi!

A fórumba írtam és már vissza is állították! :Y

Ezt nevezem supportnak!

(#18655) Volgafan válasza Joeker67 (#18654) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ekkora mákot.....nem szokásuk..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18656) OnSeT


OnSeT
őstag

Pure frost 1v1 repek kerestetnek ruler+ célpontok ellen.
Ha van vkinél elfekvőben ne kíméljen jöhet csokorba. :D

Valamint ha találkoztok freemkával s kikaptok tőle ne töröljétek, inkább küldjétek nekem pm-be. ;]

freemka + abama 2v2 meccsek is érdekelnek :K

(#18657) Darkzbane


Darkzbane
tag

Lost remek formájának köszönhetően( : D ) megdöntöttük az egyéni rekordunkat. Itt már van elo különbség a csapatok között bőven )

(#18658) Cr4Zy válasza OnSeT (#18656) üzenetére


Cr4Zy
tag

Van egy replayem, ahol freemka ellen, totál bukott helyzetből nyertem. Ha gondolod, akkor megnézheted, de t1-en valami förtelem volt, amit csináltam... A replayt a hivatalos fórumon, itt az első hozzászólás csatolmányaként találod meg, mert a bukás után freemka elkezdett ott sírni, hogy miért létezik ilyen "bug". ;] Most így hirtelen több pure frost meccsre nem emlékszem, de amint lesz majd szólok.
A coldsnap + northstar-t valami hihetetlenül jól tudja kezelni. De bevallom, szerintem nem hoztam még a Grandmaster rangot sem t1-t2-őn, utána viszont már neki nem volt esélye. Ha jól tippelek, akkor legalább 6 well-hátrányban voltam...

Darkzbane, LostKnight, gratula! Én meg a csapattársammal BMMortyr-ral még hátrébb kényszerítettem Shooterasd-ot és Predátorkill-t (az előbbi enyhén szólva ideges volt ezután) egy bő 800 Élővel...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18659) OnSeT válasza Cr4Zy (#18658) üzenetére


OnSeT
őstag

Thx repet, úgy veszem észre nem vagy túl népszerű kint. :DDD

(#18660) Cr4Zy válasza OnSeT (#18659) üzenetére


Cr4Zy
tag

Dehogynem, én vagyok a legnépszerűbb, hiszen az elmúlt időszakban mindenki csak rólam beszél! :DDD
Az már más kérdés, hogy azért, mert a "leglámább noob" vagyok, legalábbis NaTuReMaNiAc és discpled szerint... Nah csak arra nem tudnak magyarázatot adni, hogy miért veri el őket egy ilyen szar noob! ;]

Verseny

Egyelőre 2 pár jön biztosan:
- LostKinght és Darkzbane
- Gergomester és TBPeti

Volt egy páros, akik azt mondták, csak akkor indulnak, ha a 3. hely is kap vissza a nyereményalapból, de ehhez 6 párosnak kéne összegyűlni velük együtt:
- Lightkex és LolHUNCsirke

egy pár még jelezte indulási szándékát, de nem mondták biztosra:
- Merdarogh és Gyuriba

További jelentkezőket holnap estig, illetve a nevezési díjakat is legkésőbb holnapután estig kérem. Viszont ha nem gyűlünk össze 8-an (4 pár) akik indulnak, akkor nem veszem a fáradságot arra, hogy megrendezzem a csekély érdeklődés miatt, max. majd letolunk pár unrankedet egymás ellen...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18661) Gyuri27 válasza OnSeT (#18659) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pure naturéval nem tré. Aby-t nem szopatod le vele. :DDD
Az más kérdés, hogy a silvereket nem tudod fogni, vigileket is nehezen. De void ellen jó. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18662) phanzetomox válasza OnSeT (#18649) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát nem tudtam hogy van ilyen kikötés is :P
amúgy van benn valami, állandóan fullos a ládám :D Bár amikor sok mindent adok el nem szoktam egyesével végig nézni őket, simán törlöm az összeset... gondolom nem vettem észre aztán ott volt köztük .

(#18663) Volgafan válasza Cr4Zy (#18658) üzenetére


Volgafan
senior tag

Az rendben,hogy beírod ide,hogy levertétek Őket,azokat miért nem irod le ekkora arccal már neharagudj,hogy Merdáék meg szanaszét szívattak?Jó,hogy ideges Shooter...verd már be légyszi a kombó nélkül...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18664) Predatorkill válasza Cr4Zy (#18658) üzenetére


Predatorkill
tag

Kurvára büszke lehetsz magadra hogy ilyennel megversz minket!! Örüljél a fejednek azt üljél le játszani normálisan baszod... Megnézném hogy ez a szar nélkül mit csinálnál ellenünk... amúgy meg nem tudsz játszani egyáltalán már nemazért. nemrég még emlékszek h banere nem tudtál feljutni.. most se tudnál enélkül, ja és freemkának meg tejlesen igaza van ez egy bugos szar. A másik meg hogy csak magyarok közt van ilyen aki ezt használja, más ha még annyira nem is tud játszani, nem süllyed le idáig... Mi az hogy 6 well előnybe van, de te szülsz mondjuk össz 200pontból 6-700 pontot. Most mi a frászt csináljon vele?? A nagy képedet meg vakard le legyél szíves mert nagyon nem áll jól.
ui.:(bocs a többiektől a trágár szavakért de nagyon ideges vagyok...)

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18665) Volgafan válasza Predatorkill (#18664) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem az a baj,hogy használják,nincs azzal semmi gond...ha már benne van a játékban használják csak!!!,csak ez a beképzelt flegmaság nem kellene..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18666) gergomester válasza Predatorkill (#18664) üzenetére


gergomester
tag

Igen?? szóval h ha az ember kitalál vmi olyat amit még azelött senki nm használt, akk már 1fasz??? hát ink nektek kéne kussolni haver!!! shooter oldalán csücsülve kicsit megduzzadt az arcod!! még velem 1üt lámultál az elején és sehol nm volt ilyen arcod!!! jah és képzeld, ez is 1könnyedén leverhető taktika!!! áhh mind1 is... :W

(#18667) Volgafan válasza gergomester (#18666) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem akarok kételkedni a szavadban,de hogy könnyen üthető lenne?1 módon,ha olyan a map,hogy a társát lerusholni,különben esélytelen!!!akkora a powerfölény..teszteltem én is Onsettel...egyszerűen,ha fel tudok menni t2-re onnan vége...t3-ról már nem is beszélve...benyomom voidot,kinyír mindent és 3 mp múlva ismét van poerem bármire,ha csak épp 130 volt...az ellen meg akár bukhatott 8-900-at is..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18668) gergomester válasza Volgafan (#18667) üzenetére


gergomester
tag

de gondolkozzatok már könyörgök...! az h peti használja az már hátránnyal indúl! ugyanis az ő paklijában 3hellyel kevesebb van csak ez a taktika miatt, ha t1en vagy t2őn támadtok a akk szinte esélyünk sincs a hátrányok miatt! ha sikerül felépülnie, m hagytátok akk meg magatokra vessetek, h nm tudtátok megakadályozni, pedig igenis kivitelezhető!!!

(#18669) Predatorkill válasza gergomester (#18668) üzenetére


Predatorkill
tag

Hátrány? Ez most komoly?

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18670) gergomester válasza Predatorkill (#18669) üzenetére


gergomester
tag

Képzeld! lehet h neked hihetetlenül hangzik az h t1-t2 -3lappal az, de szerintem hátrány...

(#18671) Predatorkill válasza gergomester (#18670) üzenetére


Predatorkill
tag

Jó ezt most hadjuk abba. Nem akarok felidegesedni ilyen hülyeségeken megint. Ne mondd már hogy ez a 3 lap hátrány.. de mindegy..

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18672) gergomester válasza Predatorkill (#18671) üzenetére


gergomester
tag

szerintem meg ne hadjuk abba...! m kiváncs lennék h te h oldanád meg!! És ha már te felbasztad az agyam akk most én is a tiéd nyugi!!

(#18673) Predatorkill válasza gergomester (#18672) üzenetére


Predatorkill
tag

Jaaaj hagyjad mán istenem.... kb mintha egyszerre kezdtünk vna el játszani, oké h együtt is 2v2ztünk, de sztem én azóta megtanultam játszani, te meg helyette az ilyeneket véded...
(bocs de ezt te kényszerítetted ki belőlem.) ennyi remélem elég
A továbbiakban engem ez nem érdekel, a többiektől pedig elnézést kérnék a vitáért.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18674) zoli.22 válasza Volgafan (#18667) üzenetére


zoli.22
tag

Mondanám, hogy jó kis taktika, ismertük már páran Peti előtt, elég erős. Nem az a szomorú, hogy használja/használják, hanem hogy egyáltalán van ilyen játékban. Én már nem idegesítem amúgy magam rajta, jó kis játék ez. Feljövünk, dumálunk egymással, lenyomunk pár baráti meccset, még 1v1-ezni is egész jól lehet, sokan a pve-t is szeretik. Egy a lényeg, nem szabad ennyire ölre menni egymással, tudni kell, hogy ebben a játékban bizony sok minden benne van, túl sok is.

ja és igen, ezt a vitát továbbiakban max. off topikként, vagy játékban.

[ Szerkesztve ]

(#18675) gergomester válasza Predatorkill (#18673) üzenetére


gergomester
tag

Okés! Lehet h Te jobb játékos vagy mint én, sőt biztos! Leszögezném h itt nem csak Petit védem hanem magamat is! ugyanis 2v2-ben Petivel tolom és nm tagadom a void visszapörgetős taktikot erőltetjük! de az h most Te meg még mit tom ki felvagytok háborodva azon h ő/mi mit csinálunk, az kicsit irritál! nektek senki nm szól h pl.: Noob f@szság a twilight decked, m csak a burrower mikroiddal tudsz jönni, amit az én deckemmel igen nehéz védeni, a vissza támadásról meg ne is beszéljünk...! shooter meg jön a silvervind+nasty+soulshatterrel, hát naon ügyes mondthatom! De nektek senki nm szól!! senki nm oltogat!! azért m bennünk van annyi tisztelet, h tiszteletben tartjuk a ti játék stílusotokat!! (ami geci unalmas...)
Mi újítani akartunk és ezért használjuk ezt!! Részemről téma lezárva! ha valakinek oltogathatnékja támad akk mennyen már az ovónénijéhez ink és ne a neten durrogjon...

köszike! és bocsi a többiektől!

(#18676) Volgafan válasza zoli.22 (#18674) üzenetére


Volgafan
senior tag

Meghajolok a nagyságod előtt!!!!Teljes mértékben igazad van!!!

Gergő:mint irtam,én is kipróbáltam,nem nagy kaland,hogy t2-ről ki kell kerülnie pár lapnak?nincs is t2 harc...lásd a mellékelt repet freemkával..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18677) Cr4Zy válasza Volgafan (#18676) üzenetére


Cr4Zy
tag

1.: láma taktika ez, ami csinálok? Igen, és ezt be is vallom, de azt is hozzá kell tenni, hogyha pl. ott freemka nem nagyképűsködi el az egészet és húz ennyi wellt, akkor már rég beverhetett volna, ahogy mások ellen sem mindig jön be ez a taktikám

2.: verhetetlen? tanulj meg játszani, ismerd meg mindennek a gyenge pontját és megtudod, hogy mennyire "verhetetlen", mert ha tudod, hogy mi a gyengéje egy taktikának, akkor könnyedén verni is tudod...

3.: az, hogy Bane rangra is alig tudtam felmenni, már több, mint 3 hónapja volt, mert azelőtt csak PvE-ket és bg-ket nyomtam. Azóta megtaláltam a stílusomat, s void-visszapörgetés nélkül is simán tartanám a Ruler rangot. De ahhoz, hogy a nagyobb játékosokkal játszhassak és tanuljak tőlük ilyen gyakorisággal, kell egy fajta lámulás. Konkrétan YaBroo-val,UndeadWizard-dal, Matos-sal, drakonz-zal és még pár top 20-as játékossal összebarátkoztam mióta ide feljutottam.

4.: konkrétan az, hogy 17 kártyával játszom, elég nagy érvágás, ahogy Gergő is mondja, de ha gondolod, akkor egyszer próbálj meg egy fire-nature vagy pure fire paklit összerakni 17 kártyából, megnézném mire mennél vele, mert szerintem instantba buknál 2 rangot!

Gyuribá: az, hogy nincs t2-harc már a saját stílusom, nem a taktika sarkallott arra, hogy ne legyen, hanem a taktikát találtam ki annak érdekében, hogy a gyengeségemet erősítsem. A voidstorm teszi olyanná ezt a taktikát, amilyen, de ha látnád a paklimat, az egész t3-am annyi, hogy ashbone + voidstorm, ami elég nagy érvágás, főleg ha silverwind-bombákat, vagy maulereket kapok...

U.i.: Nem sértésnek szántam azt, hogy megvertük shooteréket, hanem egy tényt akartam közölni... De ha egy másik dolgot leírnék, amiről tudok vele kapcsolatban, az már tényleg sértő lenne számára, de ebben, hogy megvertük és ezután eléggé mérges volt, szerintem semmi sértő dolog nincs.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18678) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Nem unjátok srácok ? :) Kicsit le kéne nyugodni ,ahogy elnézem a szóhasználatot és a hangnemet ami itt megy, ha jön egy moderátor rendesen kirakhatna pár embert :)

(#18679) Predatorkill válasza gergomester (#18675) üzenetére


Predatorkill
tag

Jólvagy te ember? :D tegnap előtt játszottunk ellenetek, és közelsem twilighttel mentem xD
hol láttál te burrowert? a másik meg hogy szted mi a frászt kén csinálnia shooternek lost soulban?

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18680) Volgafan válasza Cr4Zy (#18677) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ha azt nekem irtad,hogy tanulj meg játszani?akkor vedd ki a fofot és toljunk párat....mert az nem skill...megnéztem freemka elleni meccsed,a dreadodat hülyére sétáltatta archerssel...többire no comment...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18681) Predatorkill válasza Cr4Zy (#18677) üzenetére


Predatorkill
tag

Mi az hogy 17 kártyával játszol?? azzal a 3 lappal nyered meg a meccseid nagy részét. Ha ennyire sajnálod azt a 3 helyet akk tegyél be helyettük mást. Az megy hogy összebarátkoztál szép és jó, de fórumon írkálnak ők is egy néhány szépszéget ;) És az utolsó pedig az hogy
"Én meg a csapattársammal BMMortyr-ral még hátrébb kényszerítettem Shooterasd-ot és Predátorkill-t (az előbbi enyhén szólva ideges volt ezután) egy bő 800 Élővel..."
Ez neked nem sértés???? Gondolkodj már el legyél szíves. És úgy érzem hogy te már vagy elég idős ahhoz, hogy leessen hogy ezzel sok más ember játékát elbaszod.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18682) G4ga válasza Predatorkill (#18681) üzenetére


G4ga
őstag

csak egy költöi kérdés:

Ha berusholsz valakit és 1 perc alatt ledozerolod nem rontod el a játékát?

félre ne értsd és nem bántani akarlak.
ha vagy te is olyan felnöt, nem idegesited magad. nem kezdesz el 'anyázni', nem huzod fel magad, nyelsz egyet, elszámolsz 3ig még akkor is ha neked van igazad.

Esetleg játsz egy kicsit mással. Lövöldözz egy kicsit, akna keresözz. és ha megnyugodtál kezdj el ujra játszani.

És ez mindenkire igaz, nem neked célzom.

Én is igy teszek.
Tököm tele lett a SOM+DO+HEAL komboval. most mass effektezek :)

Tényleg ne érts félre, nem bántani akarlak és hangsulyozom ismételten nem csak neked irom:
EZ egy játék. Nem ér szerintem annyit hogy emiatt tépd ki az összes hajad, verd be a monitort, esetleg vessz össze valakivel örökre.

Amugy pedig pefogom a szám és megyek vissza Mass Effektezni :)

(#18683) G4ga válasza Predatorkill (#18681) üzenetére


G4ga
őstag

csak egy költöi kérdés:

Ha berusholsz valakit és 1 perc alatt ledozerolod nem rontod el a játékát?

félre ne értsd és nem bántani akarlak.
ha vagy te is olyan felnöt, nem idegesited magad. nem kezdesz el 'anyázni', nem huzod fel magad, nyelsz egyet, elszámolsz 3ig még akkor is ha neked van igazad.

Esetleg játsz egy kicsit mással. Lövöldözz egy kicsit, akna keresözz. és ha megnyugodtál kezdj el ujra játszani.

És ez mindenkire igaz, nem neked célzom.

Én is igy teszek.
Tököm tele lett a SOM+DO+HEAL komboval. most mass effektezek :)

Tényleg ne érts félre, nem bántani akarlak és hangsulyozom ismételten nem csak neked irom:
EZ egy játék. Nem ér szerintem annyit hogy emiatt tépd ki az összes hajad, verd be a monitort, esetleg vessz össze valakivel örökre.

Amugy pedig pefogom a szám és megyek vissza Mass Effektezni :)

(#18684) G4ga válasza Predatorkill (#18681) üzenetére


G4ga
őstag

csak egy költöi kérdés:

Ha berusholsz valakit és 1 perc alatt ledozerolod nem rontod el a játékát?

félre ne értsd és nem bántani akarlak.
ha vagy te is olyan felnöt, nem idegesited magad. nem kezdesz el 'anyázni', nem huzod fel magad, nyelsz egyet, elszámolsz 3ig még akkor is ha neked van igazad.

Esetleg játsz egy kicsit mással. Lövöldözz egy kicsit, akna keresözz. és ha megnyugodtál kezdj el ujra játszani.

És ez mindenkire igaz, nem neked célzom.

Én is igy teszek.
Tököm tele lett a SOM+DO+HEAL komboval. most mass effektezek :)

Tényleg ne érts félre, nem bántani akarlak és hangsulyozom ismételten nem csak neked irom:
EZ egy játék. Nem ér szerintem annyit hogy emiatt tépd ki az összes hajad, verd be a monitort, esetleg vessz össze valakivel örökre.

Amugy pedig pefogom a szám és megyek vissza Mass Effektezni :)

(#18685) Predatorkill válasza G4ga (#18684) üzenetére


Predatorkill
tag

Teljesen igazad van, de a rusht azt ki lehet védeni, a másik meg hogy soha nem rusholok, se 1v1 se 2v2ben. Amúgy meg minecraftozok :D

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18686) Juliano


Juliano
tag

gondolkoztam írjak-e..beleszóljak-e...? Leírom a véleményem "hagy" pörögjön a fórum. A 3 épületes taktikát egyáltalán nem tartom/tartanám lámulásnak mivel eddig másnál nem nagyon láttam..szóval ötletnek egyáltalán nem rossz. A baj az, hogy részben a voidstormra épül ami meg szerintem a játék 2 éves (kb.) történelmének legnagybb "csalása". Tehát én nem értem hogy engedik a fejlesztők ezt a lapot egyáltalán játékba.....mondjuk ki. "Instant kill". Valljuk be kicsit megöli a játékot.
Hozzászólva régebbi vitákhoz......Onset Murdeer. Imádlak Titeket. Annyira jó a nature és a shadow lapokról mindig újabb és-újabb infókat megtudni. De mindkettőtöknek igazat adok. Minden színben van lap ami kiemelkedik és nem NOOB...szerintem De a voidstorm kiüti nálam a biztosítékot. Ideje lenne egy nerfnek. (így visszaolvasva elég zagyvaság amit írtam de csak elküldöm).:) Szép hetet mindenkinek!

(#18687) Volgafan válasza Juliano (#18686) üzenetére


Volgafan
senior tag

Juliano 4ever!!!!<3 nyah nem vagyok ám meleg:D

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18688) Evildep


Evildep
tag

2v2 böl lett 1v1 :D

battleforge id: evildep

(#18689) fantom922


fantom922
aktív tag

Én semmi olyasmit nem olvastam Cr4zy-től ami sértő lett volna. Ha az zavar valakit, hogy egy taktikával megveri törölje ezt a játékot és húzzon el a..... inkább nem folytatom. Az, hogy közli velünk büszkén, hogy megvert valakit aki nála erősebb alapból nem nagyképűség. Én is büszke lennék rá.

A "pro" játékosok, mint freemka meg visszavehetnének az arcukból.

Ui.: olyan aki a woidstormot használja ne lámázzon le egy taktikát sem pls :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18690) OnSeT válasza fantom922 (#18689) üzenetére


OnSeT
őstag

ez tényleg vicces :D
szinte mindenki betámadta Cr4zyt, miközben a jelenleg top200ban lévő magyar csapatok mindegyike ezt a void pörgetős okosságot használ(j/t)a és/vagy voidstormot ^^

Cr4zy 1v1es taktikájától:

nincs gond a voidpörgetéssel, shadow/natureban alkalmazza, bp nincs, 3 épületből ha már egy kidől nem működik a rendszer.
és 1000-1500hps buildingekről beszélünk, melyeket könnyebb kiütni mint egy wellt, vagy pl, a pure nature somját vagy pure shadow sogját. s amellett hogy 3 deckslotnak lőttek még a lekötött power is jóval nagyobb (~200).

Matos elleni meccsben egy korrekt t1 fightot lenyomott TBPeti szal azt cáfolnám hogy nem tud játszani. ;)

Bár az igaz hogy a meccset a t3as lámulásnak köszönhetően (voidstorm nyerte). ;]

Kinti fórumon és tk-n sem a void pörgetést tartják opnak, hanem azt hogy t3on 0 void mellett spammeli voidstormot ami csak az ellenfélre hat.

freemkával egyébként mi a problém?

[ Szerkesztve ]

(#18691) Volgafan


Volgafan
senior tag

Gyuriba-Dark Vs Benforcer-RadicalX(top4)

[link]

Nem mindenki sztem Darkék nem,de én nem támadtam!!!csak mondtam,hogy láma taktika(ezt el kell ismerni)És ha meglesitek ezt a vidot is sincs,már én se használom!!!!!!
Én bevallom szeretek náha lámulni...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18692) Darkzbane válasza OnSeT (#18690) üzenetére


Darkzbane
tag

Freemka ha CS-t játszana lehetne a világ legnagyobb campere csak ennyi :D

Te meg inkább nevezzél erre

[ Szerkesztve ]

(#18693) HangFalx válasza Darkzbane (#18692) üzenetére


HangFalx
csendes tag

lehet hogy hülye kérdés de ez nálunk hány óra? :D
oh semmi rájöttem hogy gmt+1-ben van :DD

[ Szerkesztve ]

IGN: HangFal

(#18694) Airedhyal válasza HangFalx (#18693) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Este 18:30.

(#18695) Darkzbane


Darkzbane
tag

Steel arena 1v1 gyuribanak : D

(#18696) Evildep


Evildep
tag

ez a steel arena mikor kezdödik a live streamen? csak mert még offline a csatorna

battleforge id: evildep

(#18697) HangFalx válasza Evildep (#18696) üzenetére


HangFalx
csendes tag

19:30-kor

IGN: HangFal

(#18698) Evildep


Evildep
tag

livestream link

battleforge id: evildep

(#18699) HangFalx válasza Evildep (#18696) üzenetére


HangFalx
csendes tag

19:30-kor
sry 2x

[ Szerkesztve ]

IGN: HangFal

(#18700) gergomester válasza Predatorkill (#18679) üzenetére


gergomester
tag

Igazad van! akk pure-val jöttél, de én pont shooterrel harcoltam! viszont az biztos h elötte a burrower+root-ot használtad ellenem! jah és én is lost soul-al tolom és még sem csinálom azt! rengeteg taktika van abban a deck tipusban is! szal sorolhatnám nyugi...!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.