Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) ChromeX válasza ollie (#1000) üzenetére


ChromeX
addikt

baszus csak néhány mp-vel előztél meg :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1002) Depression válasza ollie (#1000) üzenetére


Depression
veterán

a 666-ot is te csípted el, ha jól emlékszem. ;]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1003) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ha valakinek van egy kis ideje, meg tudná nekem mondani, hogy
az alábbi kártyáknak mi a kb. ára:
shaman
ensnaring roots
aggressor
cold snap
curse of oink
hammerfall
grinder
equilibrium
stone warrior
swiftclaw

A normális gépem, nincs itt az albérletbe, és nem tudom mikor keveredek haza :)
Kíváncsi lennék az árakra.
Vagy neten meg lehet valahol ezt nézni?
:R

(#1004) ollie válasza DeckardCain (#1003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

shaman 50+
ensnaring roots 160+
aggressor 45+
cold snap 22+
curse of oink 3+
hammerfall 3+
grinder 160+
equilibrium 5+
stone warrior 25+/65+
swiftclaw 70+

***

(#1005) ChromeX


ChromeX
addikt

valaki tudna küldeni nekem egy kis goldot? nem tom nekem sosincs, tul sokat fejlesztgetek vagy nem tudom :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1006) ollie válasza ChromeX (#1005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy egy UR U3-ra tolása 8600 gold-ba kerül, ezért nekem sincs felesleges. Amit tervezek, hogy common lapokat fogok árulni goldért a hivatalos fórumon. Egy lapért 200-300 aranyat lehet kérni.

***

(#1007) D1Rect válasza ollie (#1006) üzenetére


D1Rect
félisten

Én az UC U2-től is rosszul lettem. :)

(#1005) krómX:
Eddig soha nem sikerült áttörnöm a 3K gold határt.

[ Szerkesztve ]

(#1008) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nah, megcsináltam párszor a Soultree-t experten, 1 stone of torment-et használtam, aztán az enlight-al megidéztem egy fire drake-et, és kinyírtam a soultree-nél levő stonekin-eket. Szóval eléggé könnyű ezzel a torment + enlight combo-val. Szerencsére kaptam néhány normális upgrade-et is (oink, cannon tower, lyrish, még kell a skyfire meg a swiftclaw).

***

(#1009) Depression válasza ChromeX (#1005) üzenetére


Depression
veterán

Mennyi kellene?
életem leghosszabb hsz.-e, több mint 1,5 órába tellett elküldeni :(

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1010) ChromeX válasza ollie (#1008) üzenetére


ChromeX
addikt

jaj azt én mennyiszer csináltam :) még replayt is adtam belőle neked enlight nélkül.

Depression:hát nem akarok senkit lehuzni nagyon mert mindnekinek kell tehát olyan max 2000, ha tudod nélkülözni.

nekem tegnap teljesen meghalt a PH

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1011) Depression válasza ChromeX (#1010) üzenetére


Depression
veterán

Sokba fog neked ez fájni ;]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1012) ollie válasza ChromeX (#1010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A PH rendszeresen rossz mostanában, néha jól megy, aztán a következő pillanatban rossz.

Egyébként azt mondják, hogy a Guns of Lyr expert adja a legtöbb goldot, azt a mapot szokták farmolni ezért.

***

(#1013) csimav válasza ollie (#1012) üzenetére


csimav
senior tag

Sajnos tapasztaltam én is...

Melyik VGA-hoz adnak BF kupont?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1014) ChromeX válasza ollie (#1012) üzenetére


ChromeX
addikt

na ja de azt egyszer probáltam és... ja a crusade nagyon kéne experten, lassan már szégyenfolt a dekcen az a lvl2es windweavers illene neki a 3., am 83as a main deckem

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1015) helphelp


helphelp
csendes tag

Láttam hogy már valakinek tudtatok válaszolni az árakkal kapcsoladban, ezért most nekem is lenne 3 kérdésem:
mennyibe kerül goldért (!) nem bfp-ért:

war eagle
contruct
battleship

előre is köszi!

(#1016) ollie válasza helphelp (#1015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben a topikban ennyiért árulja valaki:

War Eagle - 8 000g
Battleship -13 000g
Construct for 45.000g

Amúgy nézd meg az auction house-os árakat, és azt szorozd fel 700-al. Kb. annyi goldba kerül minden, mivel 6-800 körül szokták váltani a BFP-t goldra.

Egyébként ebből is látszik, hogy nagyon sokat kell játszanod ahhoz, hogy értelmes lapokat tudj venni gold-ért. Nekem szerintem még összesen nem gyűlt össze 45.000 goldom, pedig már 2 és fél hónapja játszom. Bár az is igaz, hogy normális mennyiséget csak expert mapokon lehet összeszedni, és azokat még csak nemrégen kezdtem el. Az igazán jó lapok százezrekbe kerülnek goldban.

Ehh, nagyon gáz a PH, egyik pillanatban jó, a másikban rossz.

(#1013) csimav: XFX 5770 Battleforge Edition (de valszeg egyéb 58x0 kártyáik is vannak kuponnal), valamint némelyik Powercolor 48x0 kártyákhoz is.

[ Szerkesztve ]

***

(#1017) ollie válasza ChromeX (#1014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is kéne az az upgrade, majd megpróbálhatjuk együtt is (bár gondolom te addigra már meg fogod csinálni).

***

(#1018) helphelp


helphelp
csendes tag

köszi a választ!
hát nekem még az advenced fokozat is kemény,még csak egy lapot sikerült megvenni 2k goldért,de még az is csak egy tower.nembaj. tetszik a játék, nem bánom :) csak félő hogy ha elküldök 10k goldot, nem fogja odaadni a lapot. és hogyan értetted azt, hogy becserélik? be lehet váltani bgf pontra?

(#1019) ChromeX válasza ollie (#1017) üzenetére


ChromeX
addikt

borzasztóan nehéz az a map, most megprobáltam valakivel.. hát nem jött össze, sztem olyannal kéne nyomni aki már megcsinálta , porbálnám gyakorolni de nem jön senki értelmes... csak ilyen idioták

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1020) ollie válasza helphelp (#1018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont folyamatosan fejlődsz te is, na meg Play4Free kártyákkal sokkal nehezebb a játék. Emlékszem anno amikor kezdtem a játékot, nagyon megizzadtam a legelső - Encounters with Twilight - pálya végén.

Az adás-vételnél meg azt kell figyelembe venni, hogy megbízható eladóval üzletelj. Általában a több száz hozzászólással rendelkező emberek megbízhatóak a hivatalos fórumon.

A BFP - gold kereskedelem ugyanúgy meg, mint a kártyakereskedelem gold-ért. Elküldöd a goldot emailben, megkapod a BFP-t emailben. A trade fórumon nézelődj ez ügyben.

Szerencsére tervezik (egyelőre nem tudni mikor), hogy a gold-ot is beteszik a direct trade rendszerbe, és akkor megszűnik ez a bizonytalan email küldözgetősdi, de addig is marad ez.

(#1019) krómX:(úgy néz ki, hogy lesznek random PvE mapok is)
Hát ja, nagyon nehéz az experten.

[ Szerkesztve ]

***

(#1021) ChromeX válasza ollie (#1020) üzenetére


ChromeX
addikt

2xra sem sikerült most még anynira sem mint az elöbb, nagyon nem megy ez... nem tudja valaki hogy kell?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1022) ollie válasza ChromeX (#1021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van itt 4-5 replay is, ha jól számolom. Bfcards-on gondolom most reménytelen találni.

***

(#1023) D1Rect válasza ChromeX (#1014) üzenetére


D1Rect
félisten

Ohh, mióta tolod te? Összesen van 1 db u2-es lapom, azt is tegnap kaptam.

(#1024) ChromeX válasza D1Rect (#1023) üzenetére


ChromeX
addikt

nem utdom augusztus eleje ota talán. amugy megvan sikerült. nem volt egyszerű és én csak aszisztáltam, egy shadow frost deckes csávo csinálta meg. de nem kaptam windweavers 3at:s

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1025) ollie válasza ChromeX (#1024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt egy crusade taktika:

Required cards :

- Mark of the Keeper
- Skyelf Templar
- Enlightenment
- A T4 air unit, Fire dragon is the best for that.

Both players start at Nature T1, using the MotK exploit to diminish the incoming waves. Two Swiftclaws (maybe only one if it's u3) are enough to defend this point. Once both players have the four additional wells of the starting area, they move to the portal. No need to build the walls.

Then, one (let's call him player 1, or P1) builds breeding grounds for P2. P2 masses windweavers and shamans around Rogan, and makes three Marks of the Keeper : one on top of every orb (that makes two) and one south of the portal.

P1 helps P2 with two Skyelf Templars, in order to keep the eatern and western MotK standing. He then enlightens Fire dragons and goes east (easiest side). He cleans the bases, and P1 follows with a unit (like swiftclaw) to grab the orbs and wells.

Then, it's piece o' cake. P1 cleans everything while P2 goes T3 and summons bigger units to defend. The final wave isn't hard at all. Use some CC if you find yourself or your mate unable to do it properly.

***

(#1026) ollie válasza ChromeX (#1024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ohh, a tied lett a 2^10-en hozzászólás.

***

(#1027) ChromeX válasza ollie (#1025) üzenetére


ChromeX
addikt

meg lehet probálni, kiváncsi vagyok meg tudjuk e védeni fenn, de az nincs benne mondjuk hogy lenn hogy védekezz

ja az enyém :DDD

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1028) ChromeX


ChromeX
addikt

Ez nagyon tetszik.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1029) Filder


Filder
csendes tag

Fiúk, ti meg sem próbáltok saját stratégiát kialakítani?

(#1030) ChromeX válasza Filder (#1029) üzenetére


ChromeX
addikt

hát nem tudom, nekem most van egy saját de ahoz kell egy jo csapattárs én megtudom védeni fenn a falakat.
amugy ezt nem hiszem el, 3x csináltam meg mind a 3 alkalommal mit kapok werebeast, :W

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1031) ollie válasza Filder (#1029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Általában először mindig magamtól próbálok meg taktikát kialakítani, és a legtöbb esetben még működik is. Ha sokadik alkalommal sem sikerül, veszek másoktól ötletet. Ha az már jól megy, akkor pedig kitalálok sajátot, vagy ötvözöm a sajátommal.

***

(#1032) ChromeX


ChromeX
addikt

je megvan ;] mostmár igy elég könnyunek tünik... fura mondjuk tulképp ő nyomta végig. kicsit brutal védelem volt fenn a végére

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1033) ollie válasza ChromeX (#1032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Leírnád a taktikád? Hagy tanuljak belőle.

***

(#1034) ChromeX válasza ollie (#1033) üzenetére


ChromeX
addikt

nem valami nagy taktika, csak annyi hogy a mortar towerrel meg a makeshift towerrel meg a blaster canonnan tök jol be lehet védeni fenn, aztán lenn meg Motk és nem jön több támadás., ha nem ölöd meg az ijászokat 1 orbon vagyok ennyit tudok csinálni a társam meg elkezd pucolni közben még fenn is védelmet épített, worldbreaker gun elég jo ide.

a bal szélső falhol elég 3 makeshift mert ott csak ijászok jönnek, ö még egy motk is rakott a fal elé. atán bal középen kellenek az ijszáok a falra mortar meg makeshift ott ilyen bogarak jönnek, aztán jobb középen repólökkel 2blaster canon tök jol elbánik, jobb szélső, ott meg ijász és makesft meg mortar. nem egy nagy találmány :) a társam még rakott stone of trournamenteket, meg a végén ő védte be a fent orbok körül egyik köré nagyon sok hammerfal meg canon tower, másik köré meg volt 2worldbreaker gun. én mág teletüzdeltem makeshiftekkel amik az erősebb támadások miatt nem sokat értek de mind1 akkor már ő neki nagyon erős védelme volt.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1035) Depression válasza ChromeX (#1034) üzenetére


Depression
veterán

Basszus! Ennyi!? Ha nem ölöm meg délen az íjászokat, nem jön több? Én meg képtelen voltam bevédeni délen, mert állandóan jöttek erősebbnél erősebb ellenfelek.

Más kérdés: nature-nek, vagy frost-nak van olyan egysége, mint a pl. firedancer, ami képes messzebbre lőni, mint az towerek?A frostnak vannak az íjászai, akik egyetlen területre nonstop képesek lőni messzire, de az ugye képesség power-ért, amit nem hagynak abba maguktól.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1036) ChromeX válasza Depression (#1035) üzenetére


ChromeX
addikt

igen ennyi de kell hozzá a Motk, és akkor az ijászok nekimennek a falnak és ott álldogálnak és nem jön több. meg Motk jo helyre kell rakni.

én csak a mountirol tudok ami ilyen siege de nem tudom hogy annak mekkora a range-e lehet hogy az csak ugyanugy a tornyok meg minden általános lőtávolrol tud lőni( ?:DDD) mint a több egység, más nincs mert ugye az egy tűz specifikus képesség, fire stalker, meg fire dancer, én a main deckembe mai napig használok fire stalkert. :K a pure fire deckbe meg alap a Promo Firedancer :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1037) Depression válasza ChromeX (#1036) üzenetére


Depression
veterán

A shadow-nak is van az a fegyveres egysége, ami remeg lövés előtt. Az is olyan, ezért kérdeztem meg.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1038) D1Rect válasza Depression (#1037) üzenetére


D1Rect
félisten

Nox trooper?

(#1039) ollie válasza Depression (#1037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nature-nél a burrower a kulcs, olcsó, gyors, 4-5 burrower pillanatok alatt szétszed bármit.
A lényeg, hogy ráuszítod őket az épületre, az ellenséget meg leoinkozod, paralizálod (pure nature) vagy fagyasztod (nature/frost), addig csak az épülettel foglalkozol, amíg áll.
A monty-t szerintem felejtsd el, annyira nem nagy a hatótávja, hogy megérje használni burrower helyett, drága bfp-ben, 150 power, no air, és csak s/m knockback. Az aggressor ugyanolyan messze támad, akkor inkább tegyél a seregbe (a harmadik orbig) 3-4 windweavers-t0, ugyanennyi shaman-t, burrower-t és aggressor-t (ez a standard T2-es seregem). Ezek általában mindent kivégeznek, aztán a harmadik orbnál ott az enlight.

KrómX: mégsem utazunk el, valszeg késő du. leszek játszani

[ Szerkesztve ]

***

(#1040) ollie válasza Depression (#1037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyébként shadow-nál a rifle cultist (t4)-ot szokták használni tömeggyilkolásra, nagyon nagy a hatótávja a speckójának.

***

(#1041) D1Rect


D1Rect
félisten

Ejj, de bosszantó ez a random loot.
ollie segített először megcsinálni a Nightmare's End-et adv.-on. Pont a Coldsnap-et sikerült kiosztani magamnak, amire szólt, hogy az kéne neki. Nagyon döcögősen ment, nembaj, reszeltem a dekken, megcsináltam egyedül is. 3/4 ugyanaz a loot. Vááááá. :U

(#1042) Gergo''


Gergo''
csendes tag

nincs valakinek fölös harvesterje, de egy dread chargernek v egy nightguardnak is örülnék x)) gyengus a forsaken-snapjaw-skeleton warrior pvp be :S

Az élet olyan mint a motor... Be kell rúgni másképp nem megy! {Telefonszámot e-mailben!}

(#1043) ollie válasza Gergo'' (#1042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A harvester 800 BFP körül van, gondolod bárkinek is van felesleges?

***

(#1044) ChromeX


ChromeX
addikt

Siege Of Hope Expert hátha valakinek ad 5leteket

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1045) ollie válasza ChromeX (#1044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, már nézem is. :)

***

(#1046) ChromeX


ChromeX
addikt

Skylord lettem :C már csak mégegyszer ennyit kell játszanom és megvan az áhitott gyémánt rang, Overlord. 1200000 xp kell és ugye a fele van meg.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1047) ollie válasza ChromeX (#1046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat! :)

Egyébként tegnap este játszottam kettő pvp meccset, ugyanaz ellen tett be mindkétszer, és mindkétszer vesztettem. Nem tudtam sokat kezdeni a promo harvester ellen. Ha le is gyilkoltam egyet, az nekem sokkal több powerbe került, mint neki.

***

(#1048) ChromeX válasza ollie (#1047) üzenetére


ChromeX
addikt

nem nagyon lehet mit csinálni a promo harvi ellen. 2orbon nagyon imba pvp-re, amugy pont ez volt 2v2tünk egyet a sráccal a Nobodies-el és besorsolt két legend!!! rangos mellé, a legend az azoknak van akik a lista elején vannak tehát amikor a hosszukás pajzs és alatta kb 3-4 pont arany szinnel tehát a legmagasabb vagy annak közelében van, gőzöm nincs hogy jött ez ki a gépnek hogy minket öszerakjon velük...

ja a replay hasznos? neked mondjuk nincs shadow kukacod

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1049) ollie válasza ChromeX (#1048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De van shadow kukacom, és én is pont terveztem a használatát ehhez a maphoz.

A replay tényleg hasznos, valami hasonló taktikára gondoltam én is.

Egyébként már nekem is U3-as a swiftclaw-m, az oink-em, meg a lyrish knight-om.

[ Szerkesztve ]

***

(#1050) D1Rect válasza ChromeX (#1048) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez új, a promó kártya erősebb?
Ez de durva... :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.