Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) G4ga


G4ga
őstag

sziasztok.
Darwen riddle ( rem jol irtam ) Slave master es Gunsra kellene nekem solo video.
Neztem youtobot. Ott nem egyertelmu a dolog.
Ha valakinek van deckje es megcsinalna a viditket kerlek jelezze.
Nagy szukseg lenne ra.
elöre is köszi!

(#17902) LostKnight


LostKnight
csendes tag

Nah én vagyok a videó egyik szereplője és jöttem megoldani a rejtélyeket :D bár nem vagyok KostKnight hanem Lost :D Nah szóval mik is voltak itt, sandstorm piros affot használok mint mindenki, ami mindent blokkol abban a körzetben ( tom h OP de ha church nether , meg voidoznak akkor valamivel csak visszakell vágni), az ice shieldet egy tized másodpercel hamarabb rakták ki mint én a sand-ot :D amikor leraktam még nem volt shield értitek? Az az állat meg vagy rds vagy abama volt akir egy soulshatter-el lebontotta a barrier-em ami közel volt az orbjukhoz, és a voidstrom után onnan besandozhattam volna az orbjukat inkább rányomta :D na kb. ennyi várom a további kérdéseket :D :DD

(#17903) Murder3


Murder3
addikt

Liga senkit se érdekel? :O

(#17904) Volgafan válasza Murder3 (#17903) üzenetére


Volgafan
senior tag

Úgy nézem mostanság a játék se nagyon sok mindenkit....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17905) Gyuri27 válasza Volgafan (#17904) üzenetére


Gyuri27
félisten

Játszogatok mostanság. De nem történt semmi különös. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#17906) Zotya21 válasza Volgafan (#17904) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát ezaz má nem izgat unalmas elértem a csúcsot a fury rangot azátn kséz azóta nem is jéátszotttam mert föjjebb nem birok kerülni sadó deckel többit meg még anyira se tudom kezelni

nah meg most járok két müszakba dolgozni már egy hete XD

https://500px.com/slayer_art

(#17907) gergomester


gergomester
tag

igaza van gyuribának meg a többieknek is h iszonyat unalmas a játék már, és alig játszanak vele! Pedig ha össze verődnénk groupokba akk sokkal jobb lenne! :(
Csak megkell nézni a német playereket, azok olyan bajnokságokat meg 2v2 ős szarokat rendeznek szinte minden héten h még ha akarnád sem tudnád megunni...
Természetesen azt is megértem ha már 1szerűen nincs kedvetek az egészhez, de nekem lenne csak ugye nincs kivel :(

(#17908) Volgafan válasza gergomester (#17907) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én mindig vagyok és mindenre kapható....de jó lenne látni Merdát,Onsetet,Ovóbácsit,Linekillert,Gyurit,Murdert,stb...Németeknek kicsit odavágni....

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17909) zoli.22


zoli.22
tag

Olyan meccset játszottunk nemrég mikibm-el, hogy beszarás.
A végén letelt a játékidő és powerelőny miatt elhoztuk, de nagyon nem bírtunk a mi sem a két másik mellesleg elég jó playerrel, és ők sem tudtak végleges csapást ránk mérni.
Volt benne minden, és persze nem egy profi meccs volt, de ha miki is beleegyezik lehet, hogy megosztom valahogy.

(#17910) dokar


dokar
addikt

kint van már az amii?

extra - SEXRay

(#17911) mikibm válasza zoli.22 (#17909) üzenetére


mikibm
csendes tag

mikibm benne van ozd meg!!! :DD

(#17912) ricshard444 válasza dokar (#17910) üzenetére


ricshard444
veterán

Ha kintlenne valoszinuleg kicsit felporgott volna a topik :) Probaltam jatszani "30fps-el" ,de igy annyira kesik pl a varazslat ,hogy az nevetseges,kar a jatekert ,de most nem teszek uj windowst miatta(uj windows ota halt be) :(

Vannak dolgok...

(#17913) BladeHero válasza ricshard444 (#17912) üzenetére


BladeHero
tag

Milyen windows-od van?

RPCJ

(#17914) ricshard444 válasza BladeHero (#17913) üzenetére


ricshard444
veterán

Ugyanaz,mint ezelott. Windows 7 Sp1 es egyszeruen megvan halva,pedig 60fps :(

Vannak dolgok...

(#17915) Gyuri27


Gyuri27
félisten

No. Játsztam GreatKudi nevű anhival. Ő nature/fire én frost/frost.
Kicsit megdádáztam. :DDD
A lényeg: a lyris + rogan + soil kombó brutális. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#17916) OnSeT válasza Volgafan (#17908) üzenetére


OnSeT
őstag

Tegnap belogoltam kb. 5 percre. Épp csak addig, míg felvettem a bfp-t az egy héttel korábban ah-ra kirakott lapokért. :DDD

Meguntam hogy csak a lámulás megy. Majd ha megoldják hogy Soulhunter pvpben is használható legyen felnézek. Így nincs értelme az egésznek hogy csak pve deckbe lehet betenni....

(#17917) Gyuri27 válasza OnSeT (#17916) üzenetére


Gyuri27
félisten

No. Nerfelték a soulhuntert?

Amd - Radeon - Ryzen

(#17918) OnSeT válasza Gyuri27 (#17917) üzenetére


OnSeT
őstag

Az kéne még hogy kapjon még egy nerfet. :DDD

Voidstrom buff a problémás tényező, ezek szerint még nem futottál bele.
Huntit nem érdemes lehívni, én megidézem 260ért az ellen meg elnyom egy voidstromot a map másik felében 135ért és már be is halt az összes többi L, M stb. unittal együtt.
Még az se segít ha van rajt buff, akkor csak többet sebez a storm.

Ha lehívom instant ölik féláron, ha nem hívom le akkor meg feleslegesen van deckben.
Voidstrom akkor lenne balanszolt ha max. a hunti hpjának felét vinné le.

Míg nem volt XL unitom,sandstorm volt bent, az meg képes pusztítani void alatt is. :D
Most vissza dobhatnám deckbe, de már ráuntam hogy azzal lámulok. ;]

Grigori be fért volna eddig is mint XL, de az gagyi. xD

(#17919) gergomester


gergomester
tag

Miért lenne már gagyi a grigori?

(#17920) OnSeT válasza gergomester (#17919) üzenetére


OnSeT
őstag

mer nem tetszetős az animációja, ahogy a lord cyriannak se :P

(#17921) Gyuri27 válasza OnSeT (#17918) üzenetére


Gyuri27
félisten

De voidba már én is szaladtam bele.
De nekem sok egységem nem szokott lenni. Azok is l unitok. :DDD
Grigori gagi? Lol.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17922) gergomester


gergomester
tag

Hát nm tudom h miről beszélsz,de nekem a Grigori a személyes kedvencem, m olcsón hozom, erős is!

(#17923) Volgafan válasza OnSeT (#17918) üzenetére


Volgafan
senior tag

hehe!Nekem void nem problema,mivel voidom sosincs,Sommal ugye leszívom,Mo,mindig túléli simán...amúgy neked is ajánlom a régi taktikot olcsó egységek és spamok(shoulshatter,sandstorm,stb),azzal baszhatják a voidstormot...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17924) OnSeT válasza Volgafan (#17923) üzenetére


OnSeT
őstag

Nem az a probléma hogy nem tudjuk verni a voidstormos csapatokat. Még akkor is levertük őket mikor fél év után ismét pure firevel jöttem, méghozzá úgy hogy nem egyszer stempede alatt ölték a juggert. ( s ekkor a képesség költsége is kuka ( 100power)) és term. storm mellett még church tenger is volt részükről a mapon. erről még vidi is van. :D

régi taktikákat meguntam, huntival szeretnék menni....

egyébként nemcsak ezért jegelem most a gémet, a gyenge balansz miatt untam rá. ( lényegében mindenki ugyanazokkal a lapokkal tolja)

jelenleg ha látod hogy milyen orbot épít az ellen t2nek már lehet tudni 95%-ban hogy milyen lapok vannak a deckjében. ( mindezt úgy hogy már van vagy 600 lap ingame)

a watchlistet felváltó balanszolos megoldást, amiről még szeptember végén írtak én jobban várom mint az amii editiont.

mivel hiába adnak ki 100+ új lapot, a 20 slot így is szűkös, max 1-2 új kerülne csak be az egyes deckekbe az amii lapokból.

nektek a decketekben lévő 20 lapból mennyi származik a twilight editionból ?

erről beszéltem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17925) Volgafan válasza OnSeT (#17924) üzenetére


Volgafan
senior tag

Értelek és igazad is van,de várlak nagyon!!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17926) LoLHunCsirke válasza OnSeT (#17924) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

csak 14.. ebbe annyira még nem is gondoltam bele..:D

TinkeringAboutYou!

(#17927) Darkzbane


Darkzbane
tag

Én egyszer értem rá egész héten, konkrétan ma és a kutya sincs fenn :D

(#17928) gergomester


gergomester
tag

Annak a csicska, Bolond nevű köcsögnek semmit ne adjatok és tegyétek ignorra!!! M 1tolvaj fasz!!!! Kölcsönkért 1bladhoornt és eladta a faszomba!!!!! az árát meg baszta küldeni!!!! De szétbasznám azt a csicska kis 14éves fejét.... :W

[ Szerkesztve ]

(#17929) G4ga válasza OnSeT (#17924) üzenetére


G4ga
őstag

Hát erról beszéltem amikor elkezdtem jatszani pvp.
érdekes, amikor egy kezdö mondta ezt senki nem értette h miröl beszélek, most hogy Onset is ezt mondja már érthetö ugye?

a pvp nálam is jégen.
elkezdtem mapokat tolni.
Király a Slave master Solo vidid. Pár lap hiányzik a deckemböl, de siman megtudom már én is csinálni a tied mintájára.

ma 6 szor csináltuk meg Mikivel, elötte én 3 szor. és közelse se untam annyira mint mondjuk a pvpt! :)

(#17930) Cr4Zy válasza G4ga (#17929) üzenetére


Cr4Zy
tag

Ha úgy nézzük, akkor ebből a szempontból nekem még jó dolgot is tett az, hogy elvitték a legjobb kártyáimat. Hogy miért? Azért, mert így azóta részben a PvE-kre és a kihívásokra is ráálltam. Ez alatt azt értem, hogy P4F paklival játszok szinte mindent. A múltkor pl. Flameforge haverommal meg akartuk csinálni a PtD expertet P4F paklikkal, persze szólóban. Csak éppenséggel nem volt fent senki olyan, akit harmadiknak hívhattunk volna emiatt, így bele se kezdhettünk... Így aztán a Crusade expertet toltuk le ingyenes paklikkal. :D

Amúgy meg örömmel mondhatom, hogy egy újabb korábbi Hero ranggal rendelkező játékos tért vissza, ez pedig Napzek - ő a napokban. Jah és Imonk is visszatért, ő azt hiszem péntek éjjel! Emellett kb. egy hónapja xXMarkoXx is újra játszik, aki az előző 2 játékoshoz hasonlóan korábban Hero rangú volt! Szóval azért lassacskán kezdenek visszatérni a régebbi nagyobb játékosok is, ami azt jelentheti, hogy valószínűleg lesz egy kisebb pezsgés a magasabb szinteken miután visszaküzdötték magukat oda. :))

IGN: TBPeti

(#17931) Volgafan válasza Cr4Zy (#17930) üzenetére


Volgafan
senior tag

Napzek Hero?Nem is tudtam,de tegnap nagyon legyalultuk 2v2benXDDD

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17932) Cr4Zy válasza Volgafan (#17931) üzenetére


Cr4Zy
tag

Hero volt, de anno pure fire-rel nyomatta. Most mással próbálkozik, mint a lost, meg a bandit meg ezek keveréke.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17933) Volgafan válasza Cr4Zy (#17932) üzenetére


Volgafan
senior tag

Most pure fire volt.....anno sokat toltuk egymással..Ő crotalo,katosus,valaki,meg én

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17934) fantom922 válasza OnSeT (#17924) üzenetére


fantom922
aktív tag

Gondoltam jövök okoskodok picit... :D A régi taktikák miatt írok. Azok voltak a szép idők még az elején. 4 szín és mégis sokkal élvezhetőbb játék. Volt church akkor is, de nem volt lost souls így church és bp nem volt elég nyerni. Nem igazán voltak op lapok... na de mindegy régen volt. Ekkor még pure fire vitte a pálmát.

Én is balance-ra várnék. Persze van nálam sok jobb játékos, de nem azzal van bajom, hogy kikapok. Inkább azzal, hogy nem mehetek azzal amivel akarok, mert kikapok... ha értitek a különbséget.

A lényeg az lenne, ha bármilyen decket is állítasz össze azonos összetétellel (pl. ugyanannyi T1 T2 és T3 és ugyanannyi s,m,l,xl egység és ugyanannyi épület és spell persze körülbelül) kapj ugyanolyan erős decket persze körülbelül. Ez volna a lényeg... Lehet valamelyik alapból erősebb, de akkor a másiknak legyen sokkal erősebb speckó tulajdonsága. Nagyon jót ki lehetne hozni ebből a játékból... de nem akarnak.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17935) Murder3


Murder3
addikt

balanszra ne is várjatok, nem lesz úgyse az amii se hiszem h idén kijönne.
sztem ezt a játékot el lehet felejteni már.

ebbe a játékba ennyi van semmi több.
Mindenki jobban jár ha eladja sztem a cuccait benne.

[ Szerkesztve ]

(#17936) Gyuri27 válasza Murder3 (#17935) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ebben a játékban nem ennyi van.
AZ más kérdés a phenomic/ea mit kezd vele.

Játszottam egy arcal ma Mofue.
Megvertem frost deckell. Irja láma vagyok. Na mondom ok.
Acc váltás. Megvertem naturéval is. Elsőre stonéval volt nature kezdéssel. Majd lost. Shadow nyitással. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17937) Murder3 válasza Gyuri27 (#17936) üzenetére


Murder3
addikt

pont ezér van ennyi a játékba, EA-t már nem érdekli a Phenomicot se meg ha igen az is mind1 mert láthatod, mennyire foglalkoznak a játékkal, egyszóval ennyi van a játékba 1 év múlva se lesz javulás.
Olyan téren, hogy normális balance meg ilyesmik végképp nem.
Ha az Amii ki is jön ami még így is azt mondomg idén se hiszem, azután mi lesz vele?

Aki akar ellámulgathat vele még amíg végképp nem unja meg, de több nincs benne.
Mert borítékolható, hogy nem lesz ebbe semmi fejlesztés.
Más kiadó meg nem fogja pátyolgatni, lehet temetni a játékot.

(#17938) ricshard444 válasza Murder3 (#17937) üzenetére


ricshard444
veterán

Igazából nagy kár érte, ezzel kéne foglalkozni,nem a gagyi agyonhypolt sok sz@rral :((( :(

Vannak dolgok...

(#17939) Murder3 válasza ricshard444 (#17938) üzenetére


Murder3
addikt

igazából ez a játék már mikor free lett meghalt, hisz gyakorlatialg akkor dobta az ea.
fejlesztések utánna már megáltak szinte az összes mostanáig kiadott lapok ugye létező már a játékba lévő modellek voltak.
egy-kettő új, de ugye a story az már akkor megált főleg h az összes renegade map még tavasszal kijött.
azóta se a háttér story se semmi nem lett tovább csinálva, vagyis abszolút meghalt csak az új editionokkal még kiszipolyozzák a játékosokat, de pl az amiinál látszik, hogy már az új edition se jön.

(#17940) gergomester


gergomester
tag

áhh levertem a topp 25 srácot :DD [link]

(#17941) G4ga válasza gergomester (#17940) üzenetére


G4ga
őstag

:) Azt gondolom tudod hogy ö is magyar :)

(#17942) Cr4Zy válasza G4ga (#17941) üzenetére


Cr4Zy
tag

Gergő, ha rákeresel youtube-on shooterre, akkor még szerintem Gyuribá kommentjével is találhatsz egyet-kettőt :)
Itt is lenne egy példa erre, lostknight és shooter játszanak obesity és dechris ellen.

IGN: TBPeti

(#17943) gergomester


gergomester
tag

Jó kis meccsek voltak! :D
Am meg az igazsághoz hozzá tartozik h levert v 10szer a srác engem :DDD

(#17944) Volgafan válasza Cr4Zy (#17942) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igazsághoz hozzátartozik Shooter LS deckkel király....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17945) fantom922 válasza Volgafan (#17944) üzenetére


fantom922
aktív tag

Én is LS-el vagyok a legjobb, de már a házi bajnokságunkra sem azzal mentem, hanem pure sadóval. Szerintem Shooter is unja már az LS-t és ezért próbál váltani néha. Pure sadó mellett próbálgattam a Pure fost, a banditot... meg a többit is, de azokat nem sokszor.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17946) gergomester


gergomester
tag

Most úgy mondogatjátok mintha, meg kéne védeni azt a srácot, pedig senki nm támadja...
észre vettem h jól játszik a gyerek! :R
jah és én is Ls-el vok a legjobb...

[ Szerkesztve ]

(#17947) OnSeT válasza gergomester (#17940) üzenetére


OnSeT
őstag

Nice. :D

A kamerakezeléssel szépen megtévesztettél. Csak a végén jöttem rá hogy te vagy a fire s ő a nature. xD

elején még nem hittem vna hogy fire nyer, u2es lapokkal, mortar nélkül beütni a kimaxolt nécsört t1en kb. a lehetetlen kategória. :)

többieknek:
Deathsonhunnak is LS a main deck, Merdat pl. azzal verte el legutóbb.

Meccstől függetlenül:

az hogy már 3an állítjátok hogy LS-al vagytok a legjobbak az összes eddig használt decketek közül, jelent vmit. s asszem mindenki tudja hogy mit. :DDD

(#17948) gergomester


gergomester
tag

Nah végre h vkinek még tetszik is! :DD
Naon szépen köszönöm! :))
Valóban elég hülyén kezeltem, most nézem én is, de már késő este volt xD
És am 1jó naturt is meg lehet fogni ha jó fire vagy! De ez amit csináltam csak mázli volt :)

(#17949) Gyuri27 válasza gergomester (#17948) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát az a nature játék tré volt. Egyenesen sz.r.
Egy vak ló jobban játszott volna. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#17950) gergomester


gergomester
tag

Hát ez kész.... :(((
Szerinted az volt a nagy hiba h szinte alá raktam az aknát és igazából elég nehéz lett volna nm bele menni!!!!
Most ennyire zavar titeket h levertem 1igenis jó rusht, 1csicska deckel???

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.