Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Murder3 válasza Razuel (#15999) üzenetére


Murder3
addikt

már nem azé de milyen az a nem komplett shadow t1? :DDD
h forsaken vagy nox nélkül áll be?
azok nélkül eleve esélytelen ha meg bent vannak jók mindere...

(#16002) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Tetszett ez a mai nap! :D
7-ből 6 pvp-t lehoztam, s a 7. csak azért nem ment, mert egy régi vetélytársammal sorsolt össze, aki még mindig jobb nálam...

Egyébként nature-rel hogyan lehet védekezni a long range unitok ellen (firedancer, fire stalker, stb.)

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#16003) fantom922 válasza Cr4Zy (#16002) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hát sokféleképpen. :)

Pl. Oink + Mauler :) de még 1000 megoldás van rá... parasite, do + heal... stb.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16004) Zotya21 válasza fantom922 (#16003) üzenetére


Zotya21
senior tag

csáá

Nem láttad Ovóbácsit ? :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#16005) Razuel válasza fantom922 (#16003) üzenetére


Razuel
aktív tag

Oink + Mauler? Az oink áráért lehív egy enforcert ami simán megeszi a maulert.
Do + Heal megint csak 200 power, amiből hív drake-et vagy isten tudja milyen finomságokat.
Parasite (spell) mire leveszi a hp-ját (ha egyáltalán meg tudja ölni) a dancer lerombolt egy wellt.

Szerintem Parasite Swarmmal lehetne próbálkozni (bár nem próbáltam, de elgondolkodtató). Mivel repül és S méretű, a fire csak nehezen tudja leszedni, míg ő az M bonuszával jól tudja sebezni a dancert. Ha meg lehívna egy draket akkor elfoglalod.

A naturet sajnos a pure fire nagyon tudja szopatni. A legtöbb szín közül ezt találom a legnehezebbnek, még így is, hogy stonekin vagyok.

(#16006) Zotya21 válasza Darkzbane (#15993) üzenetére


Zotya21
senior tag

Jah te kimaradtál a cukor osztásból :DDD

Nightguardot szoktam használni de max soul splicer helyére mehet phase tower alap sadóba.

Hurrikán se rosz persze de t2 őn ki az a majom aki csak s egységgel megy.

Root az tényleg jól jönne.

Cultistot ir sokat használtam már de ha nem akarod hogw megdögöljön kell warp vagy ray of light legaláb.

Motivate se kutya de sok egyég kell hozzá noxból legaláb 4 hogy erőseb legyen a maradék 3.
Burrival még nem számoltam de ott azért jobb mer másra való.

Phase meg alap lap megint:D

Ja a smile :D :DD :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#16007) fantom922 válasza Razuel (#16005) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nem vitatkozni jöttem, de ha ez kell? :)

Enforcer semmit nem ér, ha rootsolod :) ha már további lehívásokról van szó. Én 1 firedancerről olvastam csak. Mire roots véget ér megette a dancert a mauler :) Oink csak azért kellett, hogy addig se lőjje a wellt míg odaér mauler.

...és már megint hív ezt hív azt. Még egyszer 1 firedancerről van szó :) ...de jó csináljunk több lehívást. Draket? Oink :) és dancernek annyi. Van egy DO-d aki épp az ellen wellje felé tart. Persze lehet mindig lehívni újakat, de akkor ott tartunk, hogy már rég nem a firedancerről van szó :)

Parasite. Könyörgöm mindent okosan kell használni. Ezt speciel több dancer esetében.

Razuel te már 3-4-5 lap lehozásáról beszélsz. A kérdés az volt mi jó dancer ellen. Ha több lapot hívunk le már más kérdést kell feltenni :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16008) fantom922 válasza Razuel (#16005) üzenetére


fantom922
aktív tag

Amúgy a parasite swarm nekem is eszembe jutott miután válaszoltam és abban igazad van hogy az fogható legkevésbé. Azonban, ha lehív draket neki annyi + eruption... szerintem ha így nézzük ahogy te akkor semmi sem jó long range ellen :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16009) fantom922 válasza Zotya21 (#16004) üzenetére


fantom922
aktív tag

Itt vagyok :)

áhhhh... hogy én mindig vitát generálok... elképesztő :D Állítsatok meg!!!

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16010) Zotya21 válasza fantom922 (#16009) üzenetére


Zotya21
senior tag

höhö :DDD

Az sose baj legalább nincs unalom :D
Merre jársz mostonába ?

https://500px.com/slayer_art

(#16011) Murder3 válasza Razuel (#16005) üzenetére


Murder3
addikt

parasites swarnot baromi könnyű counterelni eruptal.
csak jókor kell ellőni és elengendő akár egy 50 poweres íjász is ha lent van vagy ami lő levegőbe.

(#16012) Murder3 válasza fantom922 (#16008) üzenetére


Murder3
addikt

cc+mauler+spirit hunter mivel nagy valószinüséggel banner mellől lövi a bázist/wellt.
ez jó az enforcerek ellen is.

(#16013) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#16002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha fal mögött van vagy dombon ill szakadékba ahol körbe kell menni akkor semmivel.
A range unitok nem lövik mert messze van. Do, mauler nem játszik mivel mire odaér a wellnek annyi. 100 powerért lehet rá dobálgatni a parasitét. Annak viszont az a hátránya, hogy 30 powerrel több mint a dancer. Ami azt jelenti, hogy a 2-3 dancer után neked nem marad powered és a wellt is buktad.
A wr viszonylag olcsóbban counterelhető a hurrikánnal.
A razor meg szintén alig fogható. Ugyanis az m knock, teleportálni sem lehet. Swarmal nem nagyon veszed át lévén a stonnéban van hurrikán is és egyéb cc. A parasite sem gyilkolja le.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16014) Razuel válasza fantom922 (#16007) üzenetére


Razuel
aktív tag

Közel se vitatkozásnak szántam. Csak elmondtam a véleményem.
Nem tudom, hogy mi bajod azzal, hogy kiterjesztjük a csatát 4-5-6 akár 20 lapra is. Erről szól a játék, ha én elkezdem ölni a dancerét, ő hív valamit, amivel meg tudja fogni az én egységemet, így előrelátóan olyat hívok le, amivel az ellenfél főlé tudok kerekedni.

A többi írásodra nem is válaszolok, mert semmi értelme. Oink a drakere és menjek rá a dancerre? Mivan ha elfut a dancerrel, míg a drake ki nem jön az oinkból? De ha sikerülne is megölni a dancert, ott tartunk, hogy neki van egy drakeje ami ellen semmit se tudok csinálni a maulerrel, mert elbasztam az összes energymet.

Murder3: Még jó, hogy semmi közöd se a firehöz, se a naturehöz.
Egy eruption nem tudja megölni a swarmot (30-40% hp-ja marad), de ha nem hívott le mellé semmi mást akkor mehet a heal, nem kerülök vele hátrányba, mert ő is ellőtt egy eruptot és valószínűleg gyüjt a kövire. Ha íjászokat hívott mehet a cc, nem sokat fognak zavarni. Ha drake, akkor oink és át lehet venni, innentől kezdve megvan oldva a dancer counterje is.

ui: Az a meglátásom, hogy nagyon dobálóztok a powerrel és nem néztek a dolgok mögé. Próbáljatok belegondolni, hogy ő mit hívna az én taktikámra, és ezzel számolva tevékenykedni.

[ Szerkesztve ]

(#16015) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#16013) üzenetére


Cr4Zy
tag

Hát köszönök szépen minden hozzászólást, de igaza van az előttem szólóknak, nagyon dobálóztok a power-rel...
Így jobban átgondolva mégis Gyuri válasza volt a legegyértelműbb. Vennem kell egy parasite swarm-ot, mert anélkül nagyon üres a paklim...
Még 2 kérdésem lenne:
- t2-őn nature-ben M counter-nek mit ajánlotok? Mert a ghostspears nagyon tetszik, s a használata is megy, mivel 2-vel kivédek gyakorlatilag bármit és utána még rá is küldhetem őket egy well-re, mivel S counter ellen is sokszor sikeresen alkalmazható (a fegyvercsere miatt). De olyan ellen, akinek van nature orbja használhatatlan gyakorlatilag ez a lap (hurricane vagy razor miatt)
- repülő egységek ellen pedig csak a parasite swarm maradt? Mert a spirit archers jó, jó, de közel sem elég ahhoz, hogy leszedjen egy ravage-elt skyfire drake-et, még ha 2-őt hívok le belőlük sem.

IGN: TBPeti

(#16016) Murder3 válasza Razuel (#16014) üzenetére


Murder3
addikt

még jó h modntam időzítés kérdése az egész...
megkockáztatom mikor még teli van élettel nem fog 80-ért előre healelni.

meg ha épp adott a szitu és a dancer már közel h robolja a wellt eruptal elegendő időd van feltartani a knock miatt.
cc-zni meg földi egység híján nem fogsz tudni.

dupla erupt egy relatív kevés életpontal rendeklező egységre nem feltétlen éri meg.
de nem is a dupla erupt a tendencia egy egségre hanem gladiatrix pl.

elég 1-2 bekapott támadás pl strider is megfelel mert nem túl magas életpontú a parasite.
utánna erupt instnat öl, heal meg az után fog jönni miután már meghalt az egység...
mert a naturésok midnig megvárják a lehető legkésőbbi pillanatot h el kelljen lőni a healt és az rendszerint későn szokott jönni.
fire nature is gladi+erupt-al védekezik általába drakek ellen így nincs ideje healeni vagy regenerálni a skyfirét...

(#16017) Murder3 válasza Cr4Zy (#16015) üzenetére


Murder3
addikt

spirit hunterből 2 felesleges.
mert nem a sebzése hanem a kiosztott effekt a lényeg.
az meg csak egyszer fog alkalmazódni egy egységen.
vagyis amíg a skyfirén van egy poison effekt hiába lövöd a másikkal nem fog duplázódni.
ezért elég egy mert midnig csak célpontokat kell váltani vele.

(#16018) Razuel válasza Cr4Zy (#16015) üzenetére


Razuel
aktív tag

Spirit Huntersből elég egy is, mert annak csak a debuffja sebez, amit nem lehet stackelni. Azzal az eggyel kell végiglőni minden ellenséges egységet. A drake és hasonló L repülő egységek ellen meg, ahogy mondod a parasite swarm a legnyerőbb.
M counternek szerintem elég a ghost spears, ha az ellen nature splashel van, úgyis jobban el lesz foglalva a DO-ddal, plusz ha nagyon kell akkor ott a spirit hunters.

Murder3: Aki tud játszani, az tudja, hogy mikor fog eruptot kapni és tesz ellene, mielőtt ez bekövetkezne. CC-zni meg tudni fog, mivel a dancer lötávba van, odáig elhat a building presence-e

[ Szerkesztve ]

(#16019) Murder3 válasza Razuel (#16018) üzenetére


Murder3
addikt

és mivel?
hidd el még egy fire naturénél is ritka h sebzés előtt rárakja a revaget a revaget pedig elvielg tudja mi következik.
persze hisz akkor jön az oink, de ah nem akkor meg nagy valószinüséggel elveszti.
vagy csak szimplán nem tudja kivédeni hiába tud játszani bizonyos kombók ellen nem tud mit tenni vagy csak szimplán század mp-ket késik.

(#16020) OnSeT válasza Murder3 (#16019) üzenetére


OnSeT
őstag

glad+erupt még a ravangelt draket is leszedi, ha jól időzítesz :)

(#16021) Razuel válasza Murder3 (#16019) üzenetére


Razuel
aktív tag

Gondolom ezeket a bölcsességeket tapasztalatból mondod, igaz?

(#16022) Murder3 válasza OnSeT (#16020) üzenetére


Murder3
addikt

pont erről beszélek, ámbár ha előre rárakja akkor szoros mert úgy nagyon nagyon pontos időzítés kell.

eruptolni főleg nem nature spaslh ellen hülye aki szimplán sebző spellként és nem finisher spelként használja.
erupt és utánna vár a kövire?lol
év balgasága nature splash ellen.

de sebzés és instant erupt már védhetetlen.
ray of ligt illetve revage ami ezt védheti, de egyikhez fire orb kell másikat meg nem nagyon használják
parasiténél meg ami nagyon fontos hogy kncok hatására nem megy végbe a képesség ergó rengeteg időd van eruptolni vagy sebezni.
mire ismét össze állnak megint idő, ha te nem csak erre hívsz countert hanem ezt átforgatod támadásba akkor már nem anynira kidobott power főleg úgy, hogy a naturés meg úgyis védeni fogja a swarnot vagyis ő is dobálja ki rá a powert.

(#16023) Murder3 válasza Razuel (#16021) üzenetére


Murder3
addikt

igen, nem úgy mint te ezt a "ellövök egy eruptot és várom a következőt nature ellen..."
de hát te olyan mester vagy hogy single eruptokkal fogsz lelövöldözni egy 300hp-tól magasabb életpontú egységet aminek ott a surge támogatásnak...
persze te beszélsz itt össze-vissza dóbálózó powerről, de te még ezt egy adag hülyeséggel is megfűszezed.
és ezek után még midnig te vagy a nagyokos és én aki a össze-vissza baromságot beszéli :C :C :R

parasite ellen a firesvorn meg meg is öli az értelmét...
knock,knock még healelni is felesleges neki...

[ Szerkesztve ]

(#16024) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#16015) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ghost kiválló m counter. Csak ne találkozz nature vegyes paklissal.
A swarm jó dolog. Csak hát ugye 150 power. Power egyenlőségnél a dancer fél kutadat leeszi mire akcióznál vele. Ha át is veszed a dombon lévő dancert kapsz egy enforcert és ennyi. Kezdődik előröl és neked nem lesz annyi powered, hogy hárisd.
A repülőkre parasite se feltétlen jó. Eaglet nem eszi meg, fönixet se, windhuntert megint nem. Ha gyors és ügyes vagy a skyfirét meg tudod vele etetni. Csak vigyázz ne legyen rajta revage mert akkor semmit nem ér. A spiritnél is ez a szitu. Ravage kivédi. Spirit 75 + parasite 100. Ő olcsóbban kijön egy revagelt drakéval és a végére meg is marad neki.
Akarva akaratlanul rá is világitottál 2 nagy nature problémára. Az egyik a long range unitok counterelése a másik a repülő egységeké. Mondanám, hogy használj lila spiritet ami jó az eaglére (ill pajzsos unitokra) de másra nem jó. Lévén okoz nagyon kicsi fizikai sebzést is és azt a ravege meggyógyitja. A tömeg ellen amúgy is a zöld affos a jó mert többet sebez.

Á te vagy peti! Ej ej azok a tree spiritek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16025) Razuel válasza Murder3 (#16023) üzenetére


Razuel
aktív tag

Vicces, hogy egy shadow player akarja megmondani nekem, hogy mi, hogy van fire-nature fronton. Mondtam már korábban is, hogy veled nem lehet vitatkozni, mert mindenre valami egetverő faszságot írsz, mintha te lennél a no1. Amikor még engem se tudsz megverni pvp-ben. Akkor most, hogy is van ez? Te jobban tudsz mindent mégis én vagyok a jobb?! Érdekes.. :U

De legyen igazad, ha téged ez olyan nagyon boldoggá tesz, én leszarom.

(#16026) OnSeT válasza Murder3 (#16023) üzenetére


OnSeT
őstag

lemaradtam a firesworn buffról? :F
én úgy tudom hogy az csak földi unitot képes lőni. :DDD

(#16027) phanzetomox válasza OnSeT (#16026) üzenetére


phanzetomox
őstag

az én fire frost paklimmal érdekes letudtam szedni vele a skyfire draket... (igaz volt ott gravity is ) :D

(#16028) OnSeT válasza phanzetomox (#16027) üzenetére


OnSeT
őstag

pontosítok, földön lévő unitot :DDD

(#16029) phanzetomox válasza OnSeT (#16028) üzenetére


phanzetomox
őstag

pontosítok, földön lévő, légi unitot :D

(#16030) OnSeT válasza phanzetomox (#16029) üzenetére


OnSeT
őstag

azt, is :D

(#16031) Murder3 válasza OnSeT (#16026) üzenetére


Murder3
addikt

az mért csak azt?
képességébe is írva van?
na ok azt akk visszavonom, bár elég sajnálatos sztem lőhetnee légit is.

(#16032) Murder3 válasza Razuel (#16025) üzenetére


Murder3
addikt

az a vicces h te mindig mondod a magadét, az egy dolog renbe nem kell velem egyetérteni, de olyan dolgokat jélentesz ki és utánna még én vagyok aki nem ért a játékhoz.
pl most is az eruptos dologgal azé produkáltad magad..de nem baj.

ha abba az értelmi fogytékba szenvedsz h csak az ismeri a játékot aki top akárhol van vagy attól hiteles mert bent van arról nem tehetek.
Legtöbben a lost miatt vannak ott a játékosok nagyrésze is lost spalsh nyilván véletlen...
vicces h mennyire elvagy szállva magadtól...
Én enm emlékszem h bármikor is játszottunk volna meg eleve 1v1-et se játszottam hosszadalamsan soha mert midnig eluntam.
kijelentésed több szempontból se állják meg a helyüket.

mint mondtam nem az a lényeg h hanyadik vagy az mit bizonyít?
tudást?azt is de nem kifejezetten azt.
Az h mondjuk 100. vagy nem jelenti azt h te többet tudnál vag h én nem vagyok bent h kevesebbet.
Te csupán azért mondod h faszságot beszélek mert h én nem vagyok a 200-ba és h én mennyire nem értek a játékhoz ezért.
Ez a retardált felfogás ami neked van.De Linekiller is megmondta ahhoz h to200-bakerülj nem kell különösebb tudás csak rá kell ülni.
Mellesleg midenkinek ott a lehetőség csinálhat lost decket azzal még kevesebb tudás kell a top 200-hoz, épp ezért találálták ki pont ezért op h minden kezdő könnyen érvényesüljön vele.

(#16033) Deathson


Deathson
csendes tag

razuel nature/frosttal van bent nem losttal egyébként mi az hogy minden kezdő??
lost se olyan könnyű mint ahogy te gondolod
egyébként én nem nagyon kötögetnék razuelre egyszer játszottam ellene hát azt soha nem felejtem el hidd el nekem ért azért a játékhoz egy keveset

[ Szerkesztve ]

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#16034) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#16024) üzenetére


Cr4Zy
tag

Gyorsan rájöttél, hogy ki vagyok ám Gyuri! Csak pár hónap kellett hozzá! :DDD

Igen, mint pár oldallal korábban írtam is, a treespiritekkel egyre jobban bánok, de ahhoz, hogy ezt komolyabb skillnek tudjam ezt nevezni, többet kéne gyakorolnom, ami lehetetlen, hiszen a való életben nem mondok le semmiről egy játék miatt (barátnő, barátok, munka, egyetem, ezek mind fontosabbak nekem ennél az egésznél)... De azért büszke vagyok magamra, hogy végülis 1-1 lett, mikor nature voltál te is (a köztes 2-őt azért nem számolom, mert a fire t1-re még nem éreztél rá). :)

Azért világítottam rá erre a két fő problémára, mert ezekkel akadtak gondjaim mindigis. Pl. shadow-ban megtehetem azt, hogy egy nightcrawlert lehívok és a drake alatt nasty-vel felrobbantom, ahogy minden más színnek is megvan a maga sajátos repülő egységek elleni védelme, egyedül a nature az, amelyik kicsit kilóg a sorból.
Ott elsősorban a parasite swarm jó e feladatra, erre már én magam is rájöttem. De pont emiatt a hatalmas power-igénye miatt a naturenek ott van 2 dolog, amivel nagyon könnyedén power-t lehet nyerni. Ezek az energy parasite és a som. Az előbbivel 50 powerből állítasz elő minimum 70-et (úgy számolva, hogy 1 használat után leszedik), amiből 25 egyből visszamegy a power pool-ba, 45 pedig a voidba jut. A SoM-ot nem ismerem annyira, viszont azt tudom, hogy egy olyan meccsen, ami 1-2 well + 2. orbig jut el, nincs idő arra, hogy azt a 100 powert nélkülözni tudja egyszerre az ember, ilyenkor pedig egy értékes helyet vesz el a 20 lapos pakliból.

Többiek: miért vitatkoztok már megint, illetve miért megint azon, hogy a lost op-e. Tudjuk, hogy megvan minden counter benne, ami miatt könnyebb játszani, főleg ha a frost és a shadow varázslatait is ki tudjuk használni. De mint minden színnek, ennek is ugyanúgy megvannak a hátrányai:
- lassú, ami azt jelenti, hogy sok power kell ahhoz, hogy normális támadást indíthass vele
- long range unitok itt talán még nagyobb problémákat tudnak okozni, mint pure nature-ben, hiszen csak AoC-cal lehet befogni őket, ami meg magasabb szinten inkább csak időhúzás és powerpazarlás, mint hatásos counter a long range ellen
- L counter t2-őn csak a defenders van, ami csak leállítva hatásos, s így akár egy DO-val könnyedén át lehet csoportosítani.

Folytathatnám még, de minek? Minden színnek megvannak a maga előnyei és hátrányai. A színkombinációk azért jók, mert ezeket a hátrányokat el tudják mosni. Viszont sosem szabad elfelejteni: a bizonyos színre legjellemzőbb dolgokat nem tudod használni kevert paklikban, ami azt is jelenti, hogy ezek az előre ismert előnyök is gyengülnek. Ezek helyett újabb problémák és újabb előnyök jönnek létre a 2 szín keveredése miatt.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#16035) phanzetomox válasza Cr4Zy (#16034) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát a lost az érdekes dolog :D nekem is van lost paklim,t2-n összvisz 3 unitom van minden más spell,(assasins,nightcrawler,reaver) amiből a reavert feleslegesnek tartom, csak lámulásra jó, meg jól lehet vele nastyzni és leszedni nagy csapatokat, akár saját orb mellett is a glacier miatt. Az assasin és nightcrawler meg minden ellen jó :D Szóval tényleg nagyon erős, és sztem leginkább a build protect ami annyira erőssé teszi, anélkül már nem lehet vakmerősködni vele:D

(#16036) Deathson


Deathson
csendes tag

hát még a shadow phoenix hozzáértő kezekben nagy szívatás tud lenni, well rombolásnál asszisztálni egész kellemes mikor folyik a nagy csata te meg hátulról megleped az ellent ha még újjá is születik az csak hab a tortán

nah ez szétszórt lett bocsi korán van:D

[ Szerkesztve ]

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#16037) Razuel válasza Murder3 (#16032) üzenetére


Razuel
aktív tag

Ha nem 1v1-ezel, akkor mit csinálsz ebben a játékban?
Ugye bár a PvE részét hamar meg lehet unni, különösebb tudás nem kell hozzá, hogy taktikát nézz a neten és vigigjátszd a legnehezebb expert mappokat is. RPvE szintén nagyon unalmas egy idő után, bár itt már a diff 10-el el lehet szórakozni. Van Tome PvP amit nem hiszem, hogy olyan sokan használnának. Ezeken kívül van még az 1v1 és a 2v2 Ranked. A 2v2 biztos nagyon szórakoztató, de nagyban függ a partnereden, így nem tud tiszta képet adni róllad. Ami képet ad a tudásodról az az 1v1 Ranked, és hidd el, számít a helyezésed. Játszottam már freemkával és obesity (így hívjáj?) -vel úgy megbasztak, hogy csak úgy néztem, nem véletlen top5-be vannak. Ők is ugyan úgy u3-ig tudnak upgradelni és ugyan úgy 20 lapjuk van, mégis sokkal jobbak. Szóval kérdem én, hogy ha 1v1-et nem szoktál játszani akkor mit csinálsz a battleforgeban? Csak egyszer próbálnál meg Grandmaster fölé jutni, akkor talán rájönnél arra, hogy mennyire nem úgyvannak a dolgok, mit ahogy azt mondod.

Egyébként egy full hp-s egységre is szoktak eruptot nyomni. Kevés nature játékos van nagyobb szinteken, és a többi színnel játszók nem tudják, hogy mit csináljanak ellene. Volt már olyanom is, hogy 3 dryaddal rusholtam, ő rányomott 2 eruptot, és csodálkozott, hogy nem haltak meg.. De, szerinted te, aki csak shadowwal játszik, jobban tudja a nature taktikákat mint én? Na ne viccelj.

Bocs ha kicsit értelmetlen, korán van még.

(#16038) fantom922 válasza Razuel (#16037) üzenetére


fantom922
aktív tag

Razuel én sem vitázni akartam csak elmondtam a véleményem... egyszerűen én azt hittem belém akarsz kötni. :) Nos ha nem akkor okés :D

Igaz, hogy sadó a kedvencem, de már sokat játszottam naturral is 1v1-t. Nem olyan profin mint te és lehet ebből jönnek a rossz meglátásaim.

Még 1 apróság. Te említed, hogy fire lehoz 1 draket 120 power és scyte fiends-et 110 power, no meg még enforcert is 60 power + eruption???? és akkor mi dobálózunk a powerrel? :D

Amúgy sorrendben válaszoltam a reakcióidra. A lehoz 1 draket-nél nekem mint natur 1 DO-m van. Hidd el, hogy nem szedi le drake mire kinyírom a dancert. Azért roots nem olyan drága :) ... legyen oink, szerinted az csak a drakere hat vagy dancer (ek) re is? :)

A power dobálózás tehát a te oldaladon is megvan. Azt ajánlom te pedig próbáld ki a pure firét, ha már okoskodsz :) az sem olcsó. Én a naturral sokat mentem már.

De még egyszer, valószínű te és Gyuri jobban tudjátok mert tapasztaltabbak vagytok. De, ha már elismerem jobb vagy naturéban mint én megmondanád, hogy akkor mivel is fogja meg azt az 1 szem nyavajás firedancert? :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16039) fantom922


fantom922
aktív tag

Azért kérdem, mert a Gladiatrix 70 powerbe kerül és simán leszedi a parasite swarmot :) a dancerre meg rádob egy ravageot... 70+50 power = 120 power ps = 100 power + cc?

A személyes véleményem egyébként, hogy razorral csinálni kéne valamit és a long range unitok legyenek már drágábbak, ha már ennyire nehezen foghatók :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16040) fantom922


fantom922
aktív tag

Razu tőlem lehozhatunk 20 lapot is, mert persze mindenre lehet lehozni újabb lapot, de akkor a te válaszod sem volt teljes.

Na most már abbahagyom :)

Tehát:

Razuel vagy smokegyuri, szerintetek a Parasite Swarm lehozása a válasz a long range unitra? Esetleg a DO?

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16041) Razuel válasza fantom922 (#16040) üzenetére


Razuel
aktív tag

Sehol se volt szó Scyte Fiendsről. Ott tartottunk, hogy az ellenség dancerrel lövi a wellemet. Te erre azt mondtad, hogy mauler és oink. Ha most oinkolok és elkezdem verni a dancert, ő lehoz egy enforcert amin nincs cc és szétszedi a mauleremet. Így buktam 100+ energyt, ő meg ugyan úgy kiszedi a wellem. Na én erre azt mondtam, hogy inkább egy parasite swarmmal megyek a dancer ellen. Mivel az légi S egység és M sebzése van tökéletes a dancer ellen. Erre ő a következőket teheti: Vagy gladiatrixal próbálja leszedni a swarmot, ezzel a baj, hogy nincs bonusa ellenem és biztos, hogy tudok olyan helyre repülni ahol a gladi nem éri el a swarmot. Vagy jöhet drake-el, amit simán átveszel és meg van oldva a dancer ellen is a dolog (drake megeszi a dancert). Ezeken kívül lőhet eruptiont, amit heallel könnyen ki lehet védeni, vagy ha duplán lőné akkor meg már energyt vesztett. Most hirtelen ez a 3 jutott eszembe, amivel a fire le tudná szedni a swarmot.

De ahogy fentebb is mondtam, a nature egyik legnagyobb ellensége, a pure fire. Nehéz ellene játszani. Amit te mondassz, hogy DO-val megölöd a dancert az igaz, de utánna mit csinálsz a drakkel ami fentről lő és te nem tudod támadni? Ez ilyen megnyerted a csatát, de a háborút nem, effektus.

(#16042) Sousuke90 válasza fantom922 (#16039) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Rég voltam már itt is, de látom a hangulat nem sokat változott.

"a Gladiatrix 70 powerbe kerül és simán leszedi a parasite swarmot"
a gladiatrix buffot kapott és most már splash damage-e van?

@Razuel: az meg meglep, hogy ez a 3 dryad, 2 eruption meg nem ritkaság, mert most említed te is, Gyuri is említette már (meg is kerestem) ... tényleg ilyen kevés nature t1 van játékban?

(#16043) fantom922 válasza Razuel (#16041) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igazad van :) Az átveszem a Draket-vel nem számoltam.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16044) fantom922 válasza Sousuke90 (#16042) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szia!

A Gladiatrixnak akkora sebzése van, hogy ugyan nem S counter mégius simán leszedi a PS-t. Kipróbáltam :)

Razuelnek viszont igaza volt, hogy cc után vagy eltáncolással szivatható. Mondjuk ahoz olyan terep kell.

Basszus nem egybe írtam :D bocs...

Razuel: a pure sadónak meg a nature a szivatós :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16045) Sousuke90 válasza fantom922 (#16044) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Nem azért, de ha csak single sebzése van, akkor lehet akármilyen orbitális sebzése, akkor is minimum 6 lövés, nem? Pont mintha egy Nox lőne egy ww csoportot.

(#16046) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Ma vettem 12 twilight boostert, és kellemesen csalódtam. Azt kell hogy mondjam most hogy egy a legtöbb lap ára már felemelkedett majdnem mindig visszahoztta az árát ha még nem is volt benne olyan erős lap. összeségében 900 bfp-t kerestem rajta végeredményül (igaz volt egy (wheel of giftsem) de ha ezt nem számitjuk akkor naggyából visszahozta az árát.
Örülök hogy a végére megjött a wheel, mivel az volt a célom addig nyitom a boostereket mig nem kapok azt :D Kellemetlen lett volna ha mondjuk 30 booster után jön, elköltve majdnem minden bfp-m. :D

(#16047) fantom922 válasza Sousuke90 (#16045) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen 6 lövés. De én nem mondtam, hogy 1 lövés, csak azt hogy megöli. PS 100 power, Gladiatrix 70 power :) Tehát hiáda nem S counter, és PS hiába M counter mégis a Gladiatrix nyer. A PS miután elkezd egységeket veszíteni kb. 3. lövés, nagyon keveset sebez.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16048) fantom922


fantom922
aktív tag

...de letesztelem még egyszer, ha legközelebb fellépek.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16049) ChromeX


ChromeX
addikt

üdv innen a napsütéses törökországbol. 1honapja vagyokitt és még alig 1et leszek.
nem nagyon van még amii ugye? ugy játszanék :D de netezni alig tudok nemhogy jatszani. de remélem mire hazaérek vár rám valami uj.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#16050) Gyuri27 válasza fantom922 (#16040) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bármelyiket választod, well hátrányba kerülsz. Ez tuti. A do talán annyiból szerencsés, hogy meg tudod menteni. A parasitét szét fogja szedni arcfiendtől felfelé minden fire játékos.
Amúgy meg ha dombról/völgyből kapod a dancert kb mindegy mit hivsz le.
A wr hurrikánnal counterelhető és a frost nem gyilkolja egykönnyen a swarmot.
Stone esetén 50-50 hogy jól jössz ki belőle.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.