Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) OnSeT válasza popiika (#12000) üzenetére


OnSeT
őstag

egy mod és egy ea staff hozzászólt a témához:
[link]
[link]
[link]

lényegében azt írták le még1szer amit már eddig is tudtunk (reméltünk)
viszont az egyik tippem valószínűsége megnőtt a hszeiket olvasva. :))

egyébként én úgy emlékszem hogy tavaly volt vmi bfp osztás is, mélben jött a kód (nem ingame mélre hanem a regelősre) és azt aktiválva lehetett 250 bfpt feloldani.

(#12002) Zotya21


Zotya21
senior tag

De hogy ezek se tudnak normális nyelven irni xD
világnyelv az angol erre itt németül karattyolnak

https://500px.com/slayer_art

(#12003) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link]
ez a borzasztó. Azok kezdenek naturéval akik pure paklival játszanak. 5% nem valami combos. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#12004) LoLHunCsirke válasza OnSeT (#12001) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Igazából az se lenne rossz :DD

TinkeringAboutYou!

(#12005) Murder3 válasza Zotya21 (#12002) üzenetére


Murder3
addikt

Német fórumra hamarabb és többinfó kijön ez az angol fórumra néha fel sem tűnik max ha kaldra vagy valamelyik mod vagy user beírja h német fórumon olvasta...

(#12006) popiika


popiika
csendes tag

onset mi a tiiped? mit kapunk

Only battleforge ign:popii :D

(#12007) OnSeT válasza popiika (#12006) üzenetére


OnSeT
őstag

Kaldra azt írta ami jön az nem patch. TheBlackOne azt hogy patch általában kedden és csütörtökön szokott jönni, de ez nem jelenti azt hogy ennek mindig így kell lennie.

Szal amire én gondolok az hogy jövő héten vmikor lesz egy rövid szerver restart ami során fellövik az Amii Edition beta szerverét. :))

(#12008) popiika


popiika
csendes tag

és mi lesz abba vagy is mi az a ami mert azt nem tudom nem vagyok nagyon kezdő de nagyon profi se bocs a hülye kérdéseket :D

Only battleforge ign:popii :D

(#12009) OnSeT válasza popiika (#12008) üzenetére


OnSeT
őstag

többek között: [link] ;)

(#12010) Murder3 válasza OnSeT (#12007) üzenetére


Murder3
addikt

ennek még a kevésnél is kevesebb az esélye gyakorlatilag elképzelhetetlennek tartom, promó csere lesz.
vagyis a éord cryian unit fog jönni

(#12011) LoLHunCsirke válasza Murder3 (#12010) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

a cryian az kicsoda,micsoda? :))

TinkeringAboutYou!

(#12012) popiika válasza LoLHunCsirke (#12011) üzenetére


popiika
csendes tag

szerintem valami boss féleség am én is ezt akarom kérdezni :D

Only battleforge ign:popii :D

(#12013) LoLHunCsirke válasza popiika (#12012) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

megnéztem gúglin, és azaz új egység amit már mutattak itt ezen a fórumon is pár kommentel ezelőtt, keresd vissza
de ha vagy annyira béna hogy nemtalálod meg akkor itt egy kép róla xD
[link]

[ Szerkesztve ]

TinkeringAboutYou!

(#12014) Zotya21 válasza LoLHunCsirke (#12013) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát van egy lelki világa annak aki kitalálta ezta nemtom miylen emberállatot XD
meg olyan lapos kicsit vagy nemtom nemsikerült jól

különben engem uj lapok közül a razorshard érdekelne :D
nem eza 4 kezü csimpánz XD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12015) Gyuri27 válasza OnSeT (#12007) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden hülye soulhunterrel fog rohangálni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12016) Sousuke90 válasza Gyuri27 (#12015) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

és majd soulhunterre is lecsap akkor a nerf nagy-nagy kalapácsa ...

ua. lesz szerintem mint DO-val volt

(#12017) Zotya21 válasza Gyuri27 (#12015) üzenetére


Zotya21
senior tag

Hát ezaz ép elég hogy én azzal futkorászok meg szegény már nerfelve van :-(
Egyerüen bekéne rakni ultra rare ba aztán maradna drága.
Különben meg mindig az sír akit elgyepál a soul meg egyebek pedig sok kis egység simán leszedné.
Vagy ott van a coca meg a fagyasztó meg a paralize is.
Egyik egységet se lehetetlen leszedni.
Enyi erővel énmeg a batarielt nerfelném mer 150 bf ért a piros rohadt erős ha vki letudja hozni pvpbe

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12018) Gyuri27 válasza Zotya21 (#12017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát nem tudom. Maga a hunter nem erős. Viszont a tömérdek blind, rav esetenként surge ami rámegy ölhetetlené teszi. Erre jön még, hogy az illető shadowwal kezd.
Ez is olyan mint a do volt. Amig nem lett pure csúnya buffikat lehetet rá dobálni.
Az, hogy nerfelve volt nem jelenti azt, hogy ki is lett ballanszolva. A do, tremor stb-stb is kapott egy második nerfet.
Abba meg ne reménykedj, hogy ur lesz a lap. Max r. Miért? Mert az ea-nek célja a lapok elértéktelenitése.

Sousuke90: nem hiszem. Amig shadow játékosok használják addig nem. Hiszen belőlük van a legtöbb. Meg ők meg is tudják állitani.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12019) Zotya21 válasza Gyuri27 (#12018) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát énis erre gondoltam shadow széjjelszedi ha marad egységed ott a shadow mage széjjelkapja mint a huzat meg az ashbone pyro

jah a spellekkel énis megpróbáltam ráraktam a ravage-t a life weavinget, az unholy powert a vidiben ami feljebb van megis öltem volna mindketőt a grindert meg a giorgit is de bebugolt és csak ott rángatózott a soulom aztán elkapta a giorgi és nemjutott eszembe semmi elleene nasty épp nemvolt nálam meg utólag még gondolkozttam hogy ügyesen talán kiszedte volna a nether warp de nembiztos

erről a vidimről beszélek [Vidi]

olyan 9:30 körül

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12020) Sousuke90 válasza Zotya21 (#12017) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

szerintem számolj utána, hogy mennyibe is fáj lehozni egy batarielt (az meg másik kérdés, hogy pve-re shadow buffol sokkal hatásosabb, mint pvp-re, mert ott több értelme van az aurájának)
mint Gyuri mondta, a soulhunterrel az a baj, hogy nem tisztán bandit lap, hanem frost/nature splash mehet mellé (cc+minefield pl. a healről már nem is beszélve)
és azért megnézném, hogy te shadow magekkel hogy szedsz le egy soulhuntert ... max akkor ha sokat hívsz és rá egy motivatet, de akkor úgyis kapsz el lava-t az arcodba ... meg t3-ra már vlszeg nincs is sok mage charge az átlag pure shadowosoknál

Gyuri:szerintem ha tényleg boldog-boldogtalan ezzel fog rohangálni, akkor shadow playerek többségétől függetlenül kap egy nerfet XD

amúgy meg DO nem 3x volt nerfelve? (1x béta, 1x stat, 1x orb)

[ Szerkesztve ]

(#12021) Gyuri27 válasza Sousuke90 (#12020) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet, hogy 3 volt. De kettő biztosan.
Megörülök, hogy mi lesz a meglepi. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12022) Zotya21 válasza Sousuke90 (#12020) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát multkor leszedtem 2 juggert shadow magevel meg jött egy mo aztis persze ment a nether warp is mellé de nemvolt anyi eszük hogy lava alá :)
ha nicns kaor meg 3mason ott a pyro ami megin rohadt jó
de téleg lefogy shadowba t2 őn a mage akor megvagyok lőve szinte

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12023) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Hát ma sem lesz bejelentés érzésem szerint.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12024) LoLHunCsirke válasza Gyuri27 (#12023) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Bakker én is itt már izgulok össze vissza :DDD ;] :K :U ááá valyon mitkapunk?? én am viridia,rogan kyle-t tippelek a mostani kezdőknek,a régieknek meg talán promo raven,vagy azaz új lord ciryan valaki, ha a tavalyi mintára lesz. Ti mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

TinkeringAboutYou!

(#12025) Gyuri27 válasza LoLHunCsirke (#12024) üzenetére


Gyuri27
félisten

Promo Journe. Uwabe stb-stb. Nem hiszem, hogy új lap jönne. Valamelyik pájáról kapunk unitot. Ami viszont érdekes, hogy t2-s unit már van. Moon, Rogan, Viridya. Van T3-s is Mo, Qeek (ha jól irom), Santa. T4-re Ravenheart és Journe. Így még ezt sem lehet megjósolni, hova jön bármi is (bár a t4 esélyes nagyon). Személy szerint egy t3-s unitnak örülnék. Bár az ha op lesz pvp-ben minden hülye azzal jön.
Persze az is lehet, hogy nem unit jön, hanem spell vagy épület. Erre viszont tényleg kicsi az esély.
Egyszóval vakon vagyok.
Ha válogatni lehetne. Egy promo swamp drakét szeretnék (úgy, hogy ne lehessen eladni). Mert az nagyon szép jószág.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12026) LoLHunCsirke válasza Gyuri27 (#12025) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Esetleg Brannoc?[link] am nemhinném h promo swampot kapnánk,tuti valami legendary lényt osztanak, márha osztanak hogy mindenkinek jólegyen:D de am ezt nemlehet tudni, csak szentem ezlesz.Egyébként én ürölnék a swampnak is mivel nature vagyok, de a többiek? válogatásra szerintem semmi esély :F Én queek quuek nak örülnék az olyan jól néz ki xD de nem valami erős, csak riktán használják:D mo mellet pedig tök jól mutatna nekem.

[ Szerkesztve ]

TinkeringAboutYou!

(#12027) popiika


popiika
csendes tag

nekem van egy olyan érzésem hogy nem fogunk kapni semmit :((

Only battleforge ign:popii :D

(#12028) Zotya21 válasza LoLHunCsirke (#12026) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát nemtom de eza brannoc akora forradalmat fog indítani ha igy kijönne 100 poer meg 3 obr és iylen erő meg hp mindenki ezzel menne pvp -be
biztos növelik a powert vagy legalább orbot mer ez vicc
én max adnák neki 2000/2500 at hamá xl mindkettő meg legendary
100 power vicc XD

https://500px.com/slayer_art

(#12029) LoLHunCsirke válasza Zotya21 (#12028) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Tudom, de milyen poén lenne :D mindenki azzal szaladgálna 100 powerért XD nem nemm ez rossz ötlet lenne xD

TinkeringAboutYou!

(#12030) Murder3 válasza Gyuri27 (#12025) üzenetére


Murder3
addikt

egyik modinak van egy szép avatarja egy shadow skinnelt promo swapmdrakeről, na az kijöhetne shadowba átskinnel unit néven, kiváltképp az nem lenne egy elcsépelt dolog és a shadwoba még a sárkány meg repülő unit amúgy sincs, az jó lenne(persze erre reális esély nincs csak megjegyzeztem)

(#12031) Murder3 válasza Zotya21 (#12028) üzenetére


Murder3
addikt

Branocot gyalázat t3-ra kihozni éskisebb stattal mint jornet

(#12032) OnSeT válasza Zotya21 (#12019) üzenetére


OnSeT
őstag

ha nem egyből t3 harccal kezdtek, nem sok mage charge maradt volna addigra. :D

amint látom a grigorinak nem okoz gondot az agyonbuffolt hunter. ^^
nastyzni ilyenkor már nem tudod az unitod, és teleport is csak akkor megy ha van a közelben még egy földi egységed ami nincs desintegralas alatt.
( és ekkor is a girgorit kell arrébb rakni , mivel a saját unitra des. alatt a teleport se hat)

max grafon ment a felvétel?

(#12033) OnSeT válasza LoLHunCsirke (#12029) üzenetére


OnSeT
őstag

mindenki nem hiszem, mivel legendary, így csak a leggyorsabb játékos tudja lehívni ^^
mondjuk vicces lenne 2v2ben, egy irt vele, a másik 3nak meg ott van feleslegesen a deckjében ^^

power költsége sztem kap egy 3as szorzót + a 3 gömb mellé jön még egy 4. is. ^^

a köv ref. promo sztem a shadow affos bloodhorn lesz. :))

(#12034) Zotya21 válasza OnSeT (#12032) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát jah nem t3-al kéne kezdeni de ha nem bántanak addig akkor mér ne :DD

- egy hónapja álltam neki a shadownak azért lassacskán megtanulok spórolni a mage-el
De még sokszor elpazarlom :D

Azon a meccsen az volt még kemény amikor rányomtam a phoenixet a magek-re aztán még kétszer visszajött xD
Hát akkor nemtom mitlehetett volna tenni a soulért
Jaja maxon csak élsimítás 2x es más max

Nah ma felrakom a 2. vidit is ha igaz.
Az 1v1 lesz, végén jugger + ravage vs soul +life weaving
Aztán majd a 3. vidibe amit még konvertálni is kéne kiderül milyen hasznos a befallen
És hogy tudja vki 3 szor ir bekapni :DD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12035) Murder3


Murder3
addikt

Azé érdekes mentem ma pvp-t egy "bugwall attacker" ellen visszaverem a falrapet utánna meg lamer vagyok neki...ki érti valószinű hogy az ashbone spawn miatt....

na mind1 majd teszek én is pár új vidit fel mert mentem 1-2 érdekes meccset ha nem is atom ellenfelek ellen de érdekes volt.
pl egy frostos hogy tud szétszopatni up nélküli sereggel az én fuluposaimat....:D

(#12036) Murder3 válasza Zotya21 (#12034) üzenetére


Murder3
addikt

nem tudom elképzelni h a mageidet ne kelljen kilőnöd t2-n.
t3-ra meg tartogatni azé is értelmetlen mert ott már majdnem minden mezei egység spell csoportosan felesleessé teszi a mageket.

befallen elég jó a piros leginkább.
még ha -1 egységre teszed ár akkor is mert az ilyen 1-1 egységet halálig buffolunk félék ellen hatásso.
pl az állandóan surgolt deep one ellen.

soulhunter meg kijött lámulásnak eleve 2 sahdow orbnak kéne lennie emg nem powerbe hanem corpse gathering szerint működnie a képességének-

(#12037) Gyuri27 válasza OnSeT (#12032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha a hunter melett nincs cc akkor a grigri eltünteti szépen.
A promo blood nem butaság. De azt nem tudja mindenki használni.

Murder3: 2 shadow orb? Harvi mellé t3-ra még egy tank? A helyzet akkor se lenne jobb ha két fire orbos. Sok a buff nagyon. Azt kellene elintézni, hogy percenként egy buff menjen csak rá. Ravege, blind, discenhant stb-stb nagyon sok rá.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12038) fantom922


fantom922
aktív tag

Sziasztok!

Leírtam nekik, hogy mi a probléma a netemmel és ezt válaszolták:

Response Andrew via Email 03/28/2011 02:59 PM
Greetings,

Thank you for your patience. It looks as though the issue you have submitted is more complex than it seemed initially. We require more time for investigation, but rest assured we are working hard to resolve your issue in a timely manner. We encourage you to update your incident with any additional information that might help us fix your problem faster. To update your incident, click on the ‘To view or update your question from our support site, click here’ link.

We appreciate the opportunity to assist you and look forward to getting you back in the game!

Thank You,

EA Rep Andrew
EA Games support

Mit szeretnének? Remélem megértették amit írtam... :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12039) Murder3 válasza Gyuri27 (#12037) üzenetére


Murder3
addikt

Hihetetlen de pl megnézed a deepfanot,bandit lancert...meg még pár egységet nem hiába van eggyik színből 2.
a soulnál még adott is mert undead.....
másik emg így a anture a leginkáűbb fájó a sok cc meg heallel, 2 shadow orbnál a fire lehetőségek is lecsökkennének shadow buffokat meg ígyis úgyis megkapja tudja kapni, vna benne logika, de mint modtam a soul is azé jött ki mint a deep one lámulni....
mint a vigil,grigori....etc

másik msot akár lehet 2 nauter orb,shadow és fire orb de még frost is, úgy csak shdawo dupla lenne elérhető......ez a lényege.

[ Szerkesztve ]

(#12040) Murder3 válasza fantom922 (#12038) üzenetére


Murder3
addikt

annyi h több idő kell nekik és keméynne dolgoznak a problémád megoldásán, és további és hogy ha további infókat adzs nekik az gyorsíthatja a megoldást....
azt emg a support oldalon a update your issue vagyis frisítsd a kérdésed-nél teheted meg.

(#12041) OnSeT válasza fantom922 (#12038) üzenetére


OnSeT
őstag

Ha minden jól megy feloldják a korlátozásod, :) de még időre van szükségük a vizsgálathoz.
Emellett köszönik a türelmed és elismerik hogy az újabb leveled fényében a probléma bonyolultabb mint elsőnek látszott és remélik hogy mihamarabb visszarakhatnak a játékba.

Még azt írták hogy ha van vmi + információd a problémáról, akkor azzal frissítsed a leveled ezzel gyorsítva annak megoldását. (gondolom arra kíváncsiak hogy milyen neted van. ( típus, sebesség, csatlakozás módja, szolgáltató, elosztás van-e stb)

(#12042) fantom922


fantom922
aktív tag

Köszönöm srácok a gyors segítséget... PvP nélkül nem valami nagy szám a játék, ha nem sietnek elmegy tőle a kedvem és bosszús leszek. Ti pedig elveszítetek egy jó PvP és BF fant :(((

A battlegroung-ból kezd elegem lenni...

Mégegyszer köszi. :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12043) OnSeT válasza fantom922 (#12042) üzenetére


OnSeT
őstag

Reméljük hamar megoldják.
Viszont unrankedre addig is jöhetnél velünk :K

(#12044) OnSeT


OnSeT
őstag

Jön a meglepi. :))

We will be carrying out some maintenance work on our servers starting at 10:30 UTC . We expect the work being carried out to take approximately 15 minutes after which the servers should come back online.

Silvanoshi

(#12045) fantom922


fantom922
aktív tag

Hát kíváncsi vagyok mi lesz a meglepi... ezek szerint már osztják :)

Ti nyomtok unranked-en? Miért nem mondtátok? :) Szívesen megyek bárkivel, csak mondjatok időpontot. Remélem nekem is fekszik :)

JadeWarlord-val vagyunk haverok. Vele nyomtam unrankedet, ő jól nyomja csak nem magyar... Kinyírt. Én Sadóval nyomtam ő fire/bandit. De PvP deckem van kb. 10 féle.

Juhú!!! Szóljatok, ha lesz unranked... pls.

Játékba vegyétek fel Ovobacsit friend-nek és írjatok rám, ha van kedvetek velem unrankedre. Nem vagyok pro, de jól nyomom :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12046) fantom922


fantom922
aktív tag

IGN: Ovobacsi -t nélkül :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12047) fantom922


fantom922
aktív tag

Ma 5 után fenn leszek tutira...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12048) Murder3 válasza OnSeT (#12044) üzenetére


Murder3
addikt

jött, nem kaptunk semmit:)

(#12049) LoLHunCsirke válasza Murder3 (#12048) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Télleg semmit nemkaptál? :O na majd én is csak 5 kor mehetek fel, akkor megnézem a saját szememmel is a semmit

TinkeringAboutYou!

(#12050) popiika


popiika
csendes tag

nah mért ilyen lassúak :S

Only battleforge ign:popii :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.