Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Murder3 válasza TazLeacher (#12999) üzenetére


Murder3
addikt

nem noob inkább láma dolog de egy csomó eleve így integrált dolog van a játékba.
nem hiába 220 és m4 színű lap.
gyorsan lő jót sebez....
nicns hátrány a mert szimpláncsinálsz belőle sokat és kész minden mapra jó+ mehet mellé a wog város regrowwt más nem is kell.

rvpe-k azok konkrétan a 3. bázisig érdekes onnan már full unalom az egész

de még így is majdnem mindennel megcsinálható

(#13002) TazLeacher válasza Murder3 (#13001) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem Insane God Experten bemész a bázisre 8 Ship-el, szétszedik őket a Skycatcher-ök, így nem tudod lenyomni a bogár-Boss-t. De ha valami olyannal mész, ami egy felé lő, mondjuk pont Skycatcher, azokat mire leszedik, szétszedik a kis szemetet 8-an is. Erre értettem.

Mi az az m4 színű?

Pontosan ezért nem szoktam rPvE-zni. Minden map ugyan az, csak más felé kanyarodik az út.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13003) Zotya21 válasza TazLeacher (#12999) üzenetére


Zotya21
senior tag

akor mondjuk hogy láma :D

azér nemteccik mér más megküdz azér a szros tokenért a shipel megcsak végigsétál az egészen semmi nehézség nicns benn :D

Batár meg hogy egyetlen egy batárral végigmegy amig megincsak a többi kinlódik vagy legalábbis nehezebb neki aza lap nagyon elvan túlozva eszméletlen

https://500px.com/slayer_art

(#13004) Murder3 válasza TazLeacher (#13002) üzenetére


Murder3
addikt

Pont azt a mapot lehet shippel és regrowtal gond nélkül lenyomni.
4 szinű lap mint a lost ship.
minden orból lehet egy így simán szétzúzható az ellenséges bázis,map.
earthskeeker,lost ship,maelstrom,soulshatter,regrowt,giant wrym,grimvine.....etc
ezek bőven elegendőek

(#13005) Murder3 válasza Zotya21 (#13003) üzenetére


Murder3
addikt

igazából pl a pure shadow ami kínlódik mert neki se heal,se cc.
ha meg ugye zapperek,bombardok,enemy wrathgazerek,hulkok,windhunterke és miegyebek emg leszedik seperc alatt a shadow sereget.

de ami meg abszolút gyilok kombó az a warlord,ward of the norh,losh ship,maelstrom,ice tornado,unholy hero ha még kell.
ezzel tolom sima ügy heal helyett protect van az simán elég.

(#13006) TazLeacher válasza Zotya21 (#13003) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

zér nemteccik mér más megküdz azér a szros tokenért a shipel megcsak végigsétál az egészen semmi nehézség nicns benn

Veszel egy tokenkonvertert, és elkezdesz expert mapot farmolni tokenért. Lesz egy sűrű, és unalmas heted, és szegényebb leszel kb. 300 Ft-al, de megkíméled magad ezektől a baromságoktól. Nem szeretem az rPvE-t, mint említettem volt. Unalmas, szívás, kevés tokenért.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13007) Razuel válasza Murder3 (#13005) üzenetére


Razuel
aktív tag

Ha atom kombo akkor említsük meg a church + skyelf commandert is szerintem. Bármit bevéd bármilyen mappon.

JMBFLaSH:
Üdv a csapatban. Ha megmondod, hogy melyik szín tetszik, mivel szeretnél játszani, akkor tudunk segíteni és adhatok egy pár common/uncommon lapot is. BFP-t mivel akarsz vásárolni ING golddal vagy RL pénzzel?

[ Szerkesztve ]

(#13008) TazLeacher válasza Zotya21 (#13003) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már bocs, de egy rPvE-ben ha már T4-en vagy, sok meglepetés nem érhet...arról meg nem is beszélve, hogy nem egymás ellen játszotok, akkor miért zavar, hogy ő megnyeri neked a tokent? Ez ilyen kinek a f@sza hosszabb játék, vagy mi?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13009) TazLeacher válasza Razuel (#13007) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sima ügy Lila-kék-lila-zöld. Tökéletes rPvE deck, Shade, Coldsnap, Church, Ship, +Brending Grounds és gyógyítás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13010) Murder3 válasza Razuel (#13007) üzenetére


Murder3
addikt

nem azért de churchre nem hatnak a sérülés csökkentő hatások.

másik álló kombó csak védeni lehet vele...

(#13011) Murder3 válasza TazLeacher (#13008) üzenetére


Murder3
addikt

mert az mitől jó h egy rakat wog-ot beizzítanak a mapon?
úgy még annyi élvezet sincs benne mint amúgy.

(#13012) Murder3 válasza TazLeacher (#13006) üzenetére


Murder3
addikt

hát 300 bfp az nem 300 ft:D
500 bfp az 1500 kb.

(#13013) Zotya21 válasza TazLeacher (#13008) üzenetére


Zotya21
senior tag

mwer tudod csapatjáték és jó ha nem egy ember viszi az elején az egészet :D

https://500px.com/slayer_art

(#13014) TazLeacher válasza Zotya21 (#13013) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mert az egész csak a tokenfarmról szól, és, hogy minél gyorsabban végezetek. Az rPvE kb. az 5. után unalmas, mint az állat, de a token miatt csinálják. Ennyi.

Mureder3: ugyan ez.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13015) TazLeacher válasza Murder3 (#13012) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor ha kell BFP légyszi nekem szólj. Ha nálad 500 BFP = 1.500 Ft, akkor rohadt jó fej leszek, és adok el neked 500 BFP = 1.000 Ft-ért...bármikor. Szólsz, utalsz, küldök ammennyi kell.

Csak megjegyzés képen nekem, eddig kb. olyan 20-30.000 BFp-m van a játékban, az egészre költöttem kb. 20.000 Ft-ot. De ha te ilyen jól veszed, lelked rajta.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13016) kovsol válasza Murder3 (#13012) üzenetére


kovsol
titán

ha te hivatalos boltban veszed a pontokat akkor besírok, még játékon belül is hirdetik az olcsóbb bfp -t sőt itt a fórumon is van aki olcsóbban adna

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13017) TazLeacher válasza kovsol (#13016) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A játékon belül nem szabad venni! :(

Ha elkapnak jön a banhammer...elviekben tilpos bfp adás-vétel. Ha itt veszel a fórumon, annak nincs elvileg nyoma, ha az ott hirdetettből, annak van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13018) kovsol válasza TazLeacher (#13017) üzenetére


kovsol
titán

Én arra gondoltam, hogy vannak honlapok amiket hirdetnek és árulnak bfp -t meg wow feltöltést meg ilyesmiket és játékon belül szokták néha reklámozni chaten.
Én pl vettem 1500 pontot 1500Ft ért, aztán addig adtam vettem a dolgokat markeben, hogy most már több mint 500 pont hasznot csináltam. Nekem ez az oldala is nagyon tetszik a játéknak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13019) Razuel válasza kovsol (#13018) üzenetére


Razuel
aktív tag

Én még egy fillért nem költöttem erre a játékra, de kb 5000bfp össz értékű lapjaim vannak.
Plusz vettem eddig vagy 10 tome-ot és nagy része a negyedét se hozta vissza..
Én nyertem? :D

Btw: Deepcoil Wormot veszek 550 körül. :B
Pont most adott el valaki egyet. :DD

[ Szerkesztve ]

(#13020) TazLeacher válasza Razuel (#13019) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gondolom Grtider-t farmoltál, abból lehet pénzt csinálni. Csak ilyenkor azt nem veszed figyelembe, hogy az idő is pénz...nem is kevés. És állandóan új regeket csinálni, és azzal ugyan azt csinálni kicsit sem szórakoztató.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13021) Zotya21 válasza Razuel (#13019) üzenetére


Zotya21
senior tag

nekemis adhatna az a vki játékba egy 2000 bf-es lapot xD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#13022) Razuel válasza TazLeacher (#13020) üzenetére


Razuel
aktív tag

Na igen már én is unom a grinder farmolást, de kb 3 óra alatt ki lehet farmolni egyet. Eddig vagy 10et biztos farmoltam.. De nagy többségében nem ebből lett bfp-m. Én még a játék bétájába regeltem, csak akkor még fizetős volt, úgyhogy nem játszottam vele, amíg ingyenes nem lett. Szóval így már sok féle ajándékban volt részem. Volt itt promo mo, amii monu, ez a mostani phantom micsoda, ravenheart promo, volt olyan ajándék is, hogy minden acc amelyik fel van iratkozva a hírlevélre az kap 150 bfp-t, na most ezt szorozd be egy jópárral.. :D

(#13023) Gyuri27 válasza kovsol (#13018) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na onnan ne vegyél!
Innen vegyél, van az apróban is. Max az ebayen azoktol akinek sok a pozitivja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13024) TazLeacher válasza Razuel (#13022) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

3 óra alatt farmolni egy 200 BFP-s lapot (az elején még 400 volt), ami átlagban 300 Ft, az nem a legjobb biznisz, maradjunk ennyiben... :D

Én pont az "ajándékszezon" után kezdtem, így mindenről lecsúsztam. Kár, hogy nem hallottam róla az elején.. :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13025) Razuel válasza TazLeacher (#13024) üzenetére


Razuel
aktív tag

Mivel én még egyetemre járok, így nem keresek, amit meg kapok azt inkább elbulizom vagy valami másra költöm.. Egybként meg voltam már diákmunkán gyárba dolgozni. Na abból nem kérek többet kösz.. Inkább a 3 óra farm. :D

(#13026) ollie


ollie
MODERÁTOR

Csak én nem tudok bejelentkezni, vagy most tényleg nem mennek a szerverek?

***

(#13027) Razuel válasza ollie (#13026) üzenetére


Razuel
aktív tag

Nekem megy.

(#13028) ollie válasza Razuel (#13027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, nekem mindkettőre offline-t mutat.

***

(#13029) TazLeacher válasza ollie (#13028) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Múltkor így jártam én is, mindenkinek online volt a szerver, csak nekem volt Offline. Mondjuk akkor annyi szerencsém volt, hogy a német szerverre be tudtam jelentkezni, csak a Razor nem ment nekem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13030) TazLeacher válasza Razuel (#13025) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

15 éves korom óta dolgozom. Nekem kicsit hihetetlen lett volna, hogy annyi idősen, mint neked ne legyen "magánvagyonom". De ízlések, és pofonok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13031) Razuel


Razuel
aktív tag

Itt egy ritka rossz shadow player simain: link :D

(#13032) kovsol válasza Razuel (#13022) üzenetére


kovsol
titán

hogy farmolsz össze 3db reget level 4 -re 3 óra alatt ? léci mond el komolyan

(#13023) Gyuri27 nem is akarok venni onnan, de amúgy vannak megbízható honlapok, rengetegen veszik ilyen helyekről a WoW GC -t

(#13025) Razuel elbulizásnál nagyobb pénzkidobás nem létezik

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13033) Razuel válasza kovsol (#13032) üzenetére


Razuel
aktív tag

2-2-2 bad harvest mind a 3 accal, minden célpontot szétszedve + a fő accal mész 1-1-1 dif1-es 2p-es mappot. 3 max 4 óra alatt megvan. Én egyedül szoktam laptop+gép komboval amúgy.

elbulizásnál nagyobb pénzkidobás nem létezik:
De legalább jót szórakozok, csajozok, dance-elek és elfelejtem a hét elején tanult vektorok/alterek/dimenzók anyagot.. :D

[ Szerkesztve ]

(#13034) kovsol válasza Razuel (#13033) üzenetére


kovsol
titán

na ez a bad harvest nagyon jó volt amit előbb próbáltam, alap lapjaim vannak ugye csak, és a társak meg álltak a bázison :W utána meg kilépkedtek, nevetséges

May the Force be with you!

(#13035) Razuel válasza kovsol (#13034) üzenetére


Razuel
aktív tag

3-as pozícióba egy werebeastel húzol egy wellt a bázisodnál.
Aztán falat húzol és odafutsz a hajóhoz.
Felépíted az összes well-t aztán 3 fire orbot húzol.
Idézel a kezdő bázisnál egy wyrmet szétszeded a bázist az úton ami a hajóhoz vezet.
Reksz ide 2 Emberstrikert + 1 Magma Hurler + Primal Defender és a wyrmet felküldöd az észak keleti oldalra. Mindig ahogy visszatölt a wyrm idézd meg és közbe szétvered a 2 bázist északon. Aztán mehetsz át a másik oldalra a többieknek segíteni. Ja és közbe a hajós bázis fölött van 2 well oda is raksz 2 ember + 1 magma-t és ezek a game végig fogják a bejövöket.
Tökéletes taktika.
Igaz néha vannak idióták akik kilépnek/lámáskodnak/orbot lopnak, de rájuk kell ordítani aztán lesz ami lesz. Egyedül is meglehet csinálni a mappot, max 10 perccel többe telik.

(#13036) Sousuke90 válasza kovsol (#13034) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

bad harvest szerintem spec az egyik legnehezebb expert, ahhoz tényleg kell a pakli és tudnod kell mit csinálsz

Razuel: ha csak azért jársz egyetemre, hogy bulizz és úgyis elfelejted, amit tanultál, akkor nem járnál jobban egy rendes állással?

(#13037) Gyuri27 válasza Razuel (#13035) üzenetére


Gyuri27
félisten

Experten ez nem bizti, hogy megy :)
3-hoz shadow iszkiri hajó, t3 negaion.
A többiek védekeznek mint állat. Mondjuk harvi az egyiktől és heal a másiktól, meg tornyok. Alul a 4-s meg szépen lenn takarit.
Tegnap így csináltuk meg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13038) Murder3 válasza TazLeacher (#13015) üzenetére


Murder3
addikt

hivatalos forrásból ennyiért van.

az megint máskérdés h olcsóbban be lehet szerezni de ugye az elvileg tilos.

2Xvettem eddig hivatalosan még régen.
azóta még egy retail boxot vettem.
utoljára e-bayes akcióból vettem még msot is azt tartogatom az új editionra.

(#13039) Razuel


Razuel
aktív tag

Senki se mondta, hogy expert. Grinder farmos, kilépős csapattársas, standard bad harvestről van szó.

Sousuke90: Nem, nem járnék jobban, ha dolgozni mennék. Majd ha hazajösz és netán egyetemre mész itthon, akkor megtudod, hogy csak a lehúzás meg a szopatás megy a magyar egyetemeken, és egy csomó marhaságot tanítanak amit az életben nem fogsz használni. Éljen a Debreceni egyetem ahol első féléves tananyag proginfón az excel+word és a papíron programozás.. pff. (Egyébként nemhiszem, hogy sok köze lenne ahhoz bárkinek is, hogy mit csinálok.)

(#13040) Sousuke90 válasza Razuel (#13039) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

a netán egyetem megvan, eddig két évet végeztem, most fogom fejezni a harmadikat itt kint. a csak szívatás és lehúzás mindenhol, erős túlzás.
az úgymond nagy és kommersz egyetemeken/szakokon lehetséges, ahol én vagyok ott nem ez a jellemző.
tárgyakat illetően, kb. a művtöri az egyetlen amit én fölöslegesnek érzek, mert az összes többi (országismeret/társtöri/töri/nyelv/stb.) mind szélesítették az ismeretkörömet, és itt kint hasznukat veszem. választható/kötelezően választhatóból meg olyat veszek fel, ami érdekel.

szóval szerintem ez hozzáállás kérdése. ha meg úgy gondolod, hogy olyat tanulsz aminek nem fogod hasznát venni, akkor miért nem mész másik szakra? vagy ha ezt a szakot akarod végezni, akkor meg másik egyetemre, ha ott ilyen a helyzet?

(#13041) Razuel válasza Sousuke90 (#13040) üzenetére


Razuel
aktív tag

Egy szóval nem mondtam, hogy minden fölösleges. Azt mondtam, hogy sok marhaság van amit nem használsz, soha az életben. Pl az egyik zh-ba volt egy olyan kérdés, amire a válasz egy A4-es lapon nyomtatottan 2soros 5-6x os beágyazott excel függvényt kellett írni, papíron. Ki a francot érdekel az excel? Egy nagy rakás hmm az egész.. és ráadásul az angol/magyar függvényeket máshogy kell írni és persze tanuljak meg fejből 2x500 (hasraütésre ment az 500) függvényt.. a nagy hmm-öt. Meg a leprintscreenelt wordos dokumentumba kellett hibákat keresni..
Én a DE IK PTI-re járok nem igazán tudom, hogy máshol mi a helyzet, de itt én csak azt látom, hogy szopatnak mindenkit ahol tudnak és mindenért küldik a csekket, hogy fizessél ennyit meg annyit. A neptunról akkor már ne is beszéljünk, mert az egy rakás f*s. Elkondolkodtam már rajta, hogy milyen jó lenne ha valaki felgyújtaná végre azt a szervertermet..
Másik szakra nem megyek, mert a többi szak az sz*r Másik egyetemre meg főleg nem megyek, mert sokba kerülne albérletbe lakni. + csak a debreceni egyetemen tanítanak japánt, amit jövő évbe felveszek. :D

(#13042) ollie válasza Razuel (#13039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha az állam pénzén tanulsz, minden adófizetőnek köze van hozzá. :K

***

(#13043) Razuel válasza ollie (#13042) üzenetére


Razuel
aktív tag

Most mondjam azt, hogy lesz**om? Ebbe az országa már mindenki lop, csal, hazudik, ezért is fogok innen elmenni jó messzire, ha befejeztem az egyetemet. Na, de elég az OFF-ból, inkább menjen a flame, hogy melyik szín az erősebb. :D

Nature FTW!
Kovsol: Középfokú angolom már van, jövőre jön mellé egy japán középfok, hogy ne unatkozzon, aztán mehet a felsőfok. Ezek mellé már csak programozni kell megtanulni és nyert ügyem van. :D

[ Szerkesztve ]

(#13044) kovsol válasza Razuel (#13039) üzenetére


kovsol
titán

Nálunk is (Pécsen tanultam én) első félévben a c++ ZH-kat lapon írtuk és nem gépen, na akkor rögzült rendesen a dolog a fejemben, mert ugyan úgy levont minden egyes szintaktikai hibáért is a tanár. Persze később már ZH is gépen ment. Azóta már megvan a diplomám. Lehet úgy gondolod nem ér sokat, de azért később még jól jöhet, hogy van valami papír is a kezedben, bár a legtöbb helyen már úgyis a tudás számít, pl nyelveknél is, nem nyelvvizsgát kérnek, hanem elbeszélgetnek veled idegen nyelve, de még sokat segíthet az a diploma rajtad a későbbiekben.

May the Force be with you!

(#13045) stinger1993 válasza ollie (#13028) üzenetére


stinger1993
csendes tag

Nekem sem megy, restart után se. Tűzfalat is néztem, nem az a baj, Patch Announcements hivatalos fórumon sem jelenik meg semmi infó. A hiba az Ön gépében van sztem :D

(#13046) Zotya21 válasza ollie (#13028) üzenetére


Zotya21
senior tag

pedig nemaz :(
sőt ma még laggot se láttam hála isten :)

https://500px.com/slayer_art

(#13047) stinger1993


stinger1993
csendes tag

Hát akkor nem tudom :( pedig már rég játszottam, jó lenne ha nem szopatna viccből a game :D

(#13048) BladeHero


BladeHero
tag

Nekem se indul már reggel óta :(((

RPCJ

(#13049) kovsol


kovsol
titán

nem lehet, hogy egy internet szolgáltatónál vagytok esetleg és az szarakodik ?

May the Force be with you!

(#13050) stinger1993 válasza kovsol (#13049) üzenetére


stinger1993
csendes tag

Lehetséges, én FiberNetes vagyok, azt most megvette valami másik ***Net, küldtek egy levelet amiben egy oldalon kersztül ömlengtek magukról hogy mennyire faszák, hát igen. Parancssorból megpingeltem mindkét szerót, timeout volt a válasz. :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.