Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) gergomester


gergomester
tag

Huhh wazze 6.9gb lett egy 1perces vidi! azért az dúrva nm? mitt rontottam el?

(#17852) Zotya21 válasza gergomester (#17851) üzenetére


Zotya21
senior tag

az nembaj a fraps nálam full hd ba 10 perc körüli 46 giga :D

https://500px.com/slayer_art

(#17853) OnSeT válasza gergomester (#17851) üzenetére


OnSeT
őstag

fullHD-ba veszel fel 60fps-el? :D

ha csökkenteni akarod méretet akkor állítsd be hogy kevesebb képkockát vegyen fel mpként
vannak előre beállított opciók, 30, 25 pl. vagy megadsz neki egy tetszés szerinti értéket.

ill. a felbontást is lehet csökkenteni, ha a half size-t jelölöd be a full helyett.

(#17854) gergomester válasza OnSeT (#17853) üzenetére


gergomester
tag

meg van! naon szépen köszönöm a segítségedet! :R

(#17856) Volgafan válasza Murder3 (#17855) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ez mi ez a link??????

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17857) Volgafan


Volgafan
senior tag

Nah ma meglesz a Miklóska féle vidi(Vyba volt az ellenfél Murder),már renderelem,addig is:
[link]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17858) Volgafan


Volgafan
senior tag

Miklóska-VYBA:[link]

egy láma történet:DDDD bolond nevü gyerek épp szarrá floodolja a chatet,ráírok,hogy elég,ha egyszer beírja,úgy is látja mindenki,válasz:te magyar vagy?(omg nevemből se derül ki)válaszom: nem bazdmeg,csak tudok magyarul......nahha még lesz ma kedvem csinálok Lost-Darkos videot,nagyon szasza meccsek,már meglestem a repeket...Obamáéknak anny iXDD szándékosan Obama...Nagyon bütke vagyok!!churchos lámákat,hogy bevertétek...gondolom magukba meg irták:sandos lámák....de ők használtak,minden szart...void,churc,nether,még is benyalták,gyönyörű volt!!!!Egyszerüen nem térek magamhoz!!!!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17859) gergomester


gergomester
tag

http://www.youtube.com/watch?v=2KmUCXLHn5s
Valamiért csak 1.26nál indul a játék! és a felbontás, meg az egész elég ratyi... :F
de akk is kész az első :)

(#17860) LostKnight


LostKnight
csendes tag

Hali felteszek két nagy küzdelmet 2v2 shooterrel 1. [link] ( map: fyre, sandstorm orrba szájba , főleg az ellenféltől, de volt voidstorm, én és shooter is vagy 6-7x épitettünk t3 at t2 őt, volt h már veszve volt a remény de mindig visszahoztuk valahogy :D ) 2. [link] ez map: koshan, t2 nél átjöttek az én oldalamra jött shooter is hozzám, de jól elkapták a kezdőm mer nem volt még power-em, volt church, sand, voidstorm - orrba szájba :D , vigil, stone warrior, lacers, sun reaver szarrá buffolás :D (gyuriba ezek közül is rakhatsz majd :) )

(#17861) Murder3 válasza Volgafan (#17856) üzenetére


Murder3
addikt

jobb felső sarokba van egy olyan hogy skip ad arra kell rámenni és jutubera-re tesz.

(#17862) Volgafan


Volgafan
senior tag

höhö,összehaverkodtam DeRibbesityvel...amúgy Murder:nem egyszerűbb youtubos linket betenni?

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17863) Zotya21 válasza gergomester (#17859) üzenetére


Zotya21
senior tag

ismét a lost lámasága :D:D

https://500px.com/slayer_art

(#17864) BladeHero válasza Volgafan (#17862) üzenetére


BladeHero
tag

Nah, és mit tanított?

RPCJ

(#17865) OnSeT válasza gergomester (#17859) üzenetére


OnSeT
őstag

nem mondtad hogy 1280x1024be játszol. :)

azt a felbontást már nem érdemes felezni felvételkor. ill a hide cursor-t is jelöld be, akkor nem mutatja a nyilacskát. :D
a vidi jó lett, torony tetszett végén, jó látni hogy vannak egyedi megoldások. :))

elején nem dobtad le asztalra bf-et? akkor szokott sötétség lenni felvételen.

(#17866) gergomester válasza OnSeT (#17865) üzenetére


gergomester
tag

már rájöttünk gyulabácsival h az volt a baj h a sony val előre lapoztam a sávon v mi a fene! am köszi! és csinálom a többit is mostmár megállás nélkül! Béke veletek és sokasodjatok for ever! :K

(#17867) OnSeT válasza gergomester (#17866) üzenetére


OnSeT
őstag

látod-látod mondtam én hogy nem kell rögtön vegasban kezdeni. :D

Gyulabá? :Y

(#17868) gergomester válasza OnSeT (#17867) üzenetére


gergomester
tag

hát ez az álneve.... :P

(#17869) Volgafan válasza OnSeT (#17867) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,mert az a Virtual 46G-s szart csinált neki....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17870) gergomester


gergomester
tag

persze...:P
fogadni mernék h ilyen beépített, vissza vonult francia légiós vagy! aki elmebeteg lett a sok sivatagi viharban, és így vadászol le minden battleforge felhasználót...xD

(#17871) gergomester


gergomester
tag

am most csináltam még 1vidit és az csak 400mb lett! szal ez kajak sokkal jobb :DD

(#17872) Murder3


Murder3
addikt

No a játék felkerült az Originsre...lehet bizakodni...

(#17873) fantom922 válasza Murder3 (#17872) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hova került fel és miért lehet bizakodni? :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17874) gergomester


gergomester
tag

Tnap vettem Nightguard-ot 90ért a természeteset! ma meg vissza raktam 400ért 3at és elvitték őket! :DD

(#17875) fantom922 válasza gergomester (#17868) üzenetére


fantom922
aktív tag

Figyu, ha Volgafan-nak írtál akkor a játékon belüli neve (IGN) Gyuribá, nem Gyulabá :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17876) gergomester válasza fantom922 (#17875) üzenetére


gergomester
tag

vágom, de én csak gyulabának hívom :DD

(#17877) OnSeT válasza fantom922 (#17873) üzenetére


OnSeT
őstag

sztim2re : origin :D
s ezért: [link]

(#17878) Zotya21 válasza fantom922 (#17875) üzenetére


Zotya21
senior tag

érted akkor én meg téged hívlak Tanárbácsinak :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#17879) gergomester


gergomester
tag

jobb szeretem a professzort! :DDD

(#17880) gergomester


gergomester
tag

végre ez is készen van! :C [link]
Hnap rakom a következőt is! :DD

(#17881) Volgafan


Volgafan
senior tag

[link]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17882) Zotya21 válasza Volgafan (#17881) üzenetére


Zotya21
senior tag

az elsőbe azért tudott sandstorm alatt shieldet felhuzni mert 2 affja van a sandnek

és az egyik aura ként müködik
másik blokkol csak :D

https://500px.com/slayer_art

(#17883) Cr4Zy válasza Zotya21 (#17882) üzenetére


Cr4Zy
tag

Tévedsz, nincs olyan PvP-játékos, aki az aurás sandstormot használná!

Egyszerűen az ice shield tulajdonsága (8 másodpercig elnyel egy bizonyos sebzést és 7 másodpercenként megújítja magát, ami megújítás 3x következik be). Azaz ha leütik az 1. 8 másodpercben lévő pajzsot is újraéled!

Amúgy meg szép meccsek voltak! Mergadoth vagy ki meg tényleg nem rossz ellenfél, találkoztam már vele én is párszor, s asszem döntetlen körül állok ellene.

IGN: TBPeti

(#17884) Zotya21 válasza Cr4Zy (#17883) üzenetére


Zotya21
senior tag

nézdmeg vajon mitől haltak meg ott az egységek amikor lerakta a shieldet hmm ?:DDD

https://500px.com/slayer_art

(#17885) Cr4Zy válasza Zotya21 (#17884) üzenetére


Cr4Zy
tag

Az egy voidstorm volt szerintem! Nem azonnal haltak meg a shield újraéledése pillanatában, hanem utána 2 másodperccel. Ez pedig kizárja azt a feltételezést, amit te mondasz, hiszen nem instant a dmg. De ha nem hiszed, akkor kérjük az érintettektől a paklit és/vagy a repet. Biztos vagyok abban, amit mondok.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17886) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#17885) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondtam, hogy közel lesz az. :DDD

Egyébként a wind, glad jó l counter. Valamint night guard amúgy is a pakliba kell lenni (eagle, sundi miatt is). Meg persze moon. Igaz a guardot nem helyettesíti.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17887) OnSeT válasza Volgafan (#17881) üzenetére


OnSeT
őstag

Cr4Zy tippje nyert. :D

sandstormokat miért a shieldelt bázisoknál toltátok el állandóan?
s ki volt az az állat aki egy barriert képes volt kiszedni shaterrel? :DDD

(#17888) OnSeT válasza gergomester (#17880) üzenetére


OnSeT
őstag

már mindenki szinkronnal tolja? :D

a végét csúnyán benézted, ilyen esetekre van egy gusztustalan taktika amivel meg lehet pörgetni a pontokat. ^^

(#17889) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#17886) üzenetére


Cr4Zy
tag

Igazad volt, közel tettem az orbomat... Amúgy nightguard hiányzik a pakliból, dehát azt is elvitték, egy lila maradt, az is charge nélkül...
Meg a glad helyett firesworn lenne, ha nem vitték volna el, mert t2-őn is hatásosabb a gladnál - igaz, nem támad légit, de arra ott a windhunter.

Amúgy meg 2v2-zök inkább mostanában, mint 1v1, mert így csak fele akkora hátrányt jelent az, hogy nincsenek meg a legjobb lapjaim.

Jah és a dreadcharger --> witchclaw pedig egy hatalmas visszalépés számomra, pár napja használom csak a witchclawst, de máris utálom...

Onset: Milyen taktikára gondolsz, amivel a pontot úgy lehet pörgetni? Mert érdekelne! :)

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17890) Zotya21


Zotya21
senior tag

hát így jártam háhá :D

https://500px.com/slayer_art

(#17891) OnSeT válasza Cr4Zy (#17889) üzenetére


OnSeT
őstag

az orb épít és gyorsan bont taktikára. ahányszor eljátszod annyiszor 100 pont. s ha elég gyors vagy szinte 0 power, mert mindig dobja vissza a power poolba az orb árát bontáskor, szal még arra sem kell várni hogy visszacsorogjon voidból.
annyi skill kell hozzá mint voidstormhoz. ;]
jó, egy kicsi több xD

[ Szerkesztve ]

(#17892) Volgafan válasza OnSeT (#17887) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én csak a vidit csináltam,faggasd azokat,akik játszottak....amúgy jó lenne,ha játékba is feltolnád magad...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17893) Volgafan válasza Zotya21 (#17882) üzenetére


Volgafan
senior tag

Zotya:sanstorm alatt semmit nem tudsz csinálni(elvileg)se varázslat,se egységet lehívni.....de a megcsinált videoim miatt kérlek csak akkor irjatok,ha én szereplek a meccsen,vagy a video minőségével van baj..hogy mit,miért csináltak,kérdezzétek a videóban szereplő egyéneket.kk

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17894) fantom922 válasza Volgafan (#17893) üzenetére


fantom922
aktív tag

Sandstorm fúúúúúújjjjjjjjjj, undorító op lap :) és voidstorm is fúúúúújjjjjjjjj undorító op lap... nem használom egyiket sem :) ...még :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17895) fantom922 válasza Gyuri27 (#17886) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szerintem is 1v1-ba nagyon kell a nightguard. (nem noobok ellen) A házi bajnokságon én kihagytam a pakliból és sokszor kellett volna. ...de pro-k mehetnek nélküle is, linekiller például Moon-t tett be csak a lost pakliba. Na persze ott van Reaver :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17896) OnSeT válasza Volgafan (#17892) üzenetére


OnSeT
őstag

Nem mostanában fogom aktivizálni magam...

Vidiket meg minek linkeled, ha nem akarod hogy kommenteljük őket?
a kérdéseket azoknak szántuk akik játszották a meccseket, de úgy veszem észre ők read only üzemmódban vannak. ;]

én meg akkor megyek watch onlyba a továbbiakban.....

(#17897) fantom922 válasza OnSeT (#17896) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nehogy már besértődj! :D Volgafan mindig ilyen tapintatos volt :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17898) Volgafan válasza OnSeT (#17896) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nekem címezve: :P "sandstormokat miért a shieldelt bázisoknál toltátok el állandóan?
s ki volt az az állat aki egy barriert képes volt kiszedni shaterrel?"
Amúgy nem a komment a baj,mint irtam:D hanem ne tőlem kérdezzétek,mit miért csinálnak...zseni vagyok,de annyira nem...:D:D:D:D

Murdernek meg,nem azok hibája,kik op lapokat csinálnak,hanem,akik létrehozzák...akárhogy nézzük,mindenki használ op lapot(feltéve,ha nyerni akar....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17899) OnSeT válasza Volgafan (#17898) üzenetére


OnSeT
őstag

Te linkelted a videót, ezért ment a te kommentedre válaszként.

(#17900) Volgafan válasza OnSeT (#17899) üzenetére


Volgafan
senior tag

Tudom,csak szívom a víred...XD battlemaster beveréséből égő moviet csinálni?mondjuk a jobbakból való,mert 138.,sztem volt előrébb is..

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.