Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) Cr4Zy válasza phanzetomox (#18849) üzenetére


Cr4Zy
tag

Valami kisebb adatbázis-hiba volt, ahogy TBO mondta, ami miatt server-restart kellett. A kisebb hibajavításokat a pár perces restart előtt oldották meg, ezért volt az, hogy még előtte egy 35-40 percen keresztül fennállt a hiba és folyamatosan kidobott mindenkit a szerver aki játszani akart (és az első 5-10 perc után már azokat is, akik akár csak bejelentkezni próbáltak) lost connection indokkal.

Amúgy meg kinek a kis accja az, amelyik a top 10-ben van és kb. 150-8-as a win-loose aránya (nem vagyok ingame, neve nem jut eszembe, de 'C' betűvel kezdődik asszem)? Mert ma elég csúnyán elvert t1-en, miközben nem is a visszapörgetős, hanem a kibővített t1-es shad-nat paklimmal mentem...

IGN: TBPeti

(#18852) Juliano


Juliano
tag

a restartnak kösszönhetően újra jó a rankedem.
Akkor már egy kérdés is...
Mennyi idő kell, h egy társsal törlödjön a 2v2 statunk?

(#18853) OnSeT válasza Juliano (#18852) üzenetére


OnSeT
őstag

Ez függ a közös meccsek számától s hogy milyen gyakorisággal játszatok.
Új csapatoknál ált. pár hónap, míg aktív teameknél nem ritka a 2017-2018 -ra jelzett törlési idő.

Tartsd rajt a kurzort a statodon s akkor kiírja a deletion time-t.

(#18854) Cr4Zy válasza Juliano (#18852) üzenetére


Cr4Zy
tag

Nah ezt már elfelejtettem, pedig korábban pontosan tudtam hogyan is működik... De azt hiszem a törlési dátumhoz úgy ad plusz napokat , hogy kb. 2x annyi napig fog megmaradni a stat, mint amennyit játszottál (gyors számolás után 1,8-2,2-szerese napokban a törlési dátum a játszott meccsek számának; az utolsó játéknaptól tekintve). Emlékszem, hogy valami finomabb számítás volt rá, amely a játszott perceket és az utolsó játék kezdetének vagy végének az időpontját is figyelembe vette, de nagyjából 2x annyi (+-10%) napig nem fog törlődni a játék, mint amennyi meccset lejátszottatok az utolsó játéknaptól számolva.

(#18853) OnSeT: A legtöbbet játszó (asszem most a top 12.) páros egy év kihagyás után tegnapelőtt tért vissza, majd 2500 játszott meccsel a hátuk mögött 2024-es törlési dátummal rendelkeznek :)

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18855) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Sziasztok ! Azt szeretném kérdezni , nincs-e valakinek eladó dreadnought-ja , normális árért , mert az AH-ban förtelmes az ára .... Több mint 1000

Ingame név : Samalime

(#18856) Juliano válasza OnSeT (#18853) üzenetére


Juliano
tag

köszi a választ! De attól, h közeledik a lejárati dátum attól még csökken az ELO napról-napra?

(#18857) Evildep


Evildep
tag

doma kiváncsi volt.....

battleforge id: evildep

(#18858) OnSeT válasza Juliano (#18856) üzenetére


OnSeT
őstag

50%-os aktivitás alatt az ELO folyamatosan csökken ha nem játszol.

maga az elo 3 részből tevődik össze, van a base elo + experience +activity

az activity mértékétől függ hogy mennyi bónuszt kapsz az base elora, ami max 10% lehet, ehhez min. 50%aktivitás kell.

tehát 50-100% aktivitás mellett 10 % bónusz, s innen 5 %-onként lefele -1% bónusz.
45%-nál 9%
40%-nál 8 stb

az aktivitás napi 5%-ot csökken, ha nagyon elöl vagy toplistben akkor ez az érték magasabb.

így biztosítják hogy azonos erősségű ellenfelet sorsoljon a rendszer.

a keresés elindítása után meghatározott időközönként növekszik az az elo tartomány ahonnan ellenfelet kaphatsz:

After 0 seconds: Match against oponents with +/- 2500 ELO
After 15 seconds: +/- 5000 ELO
After 30 seconds: +/- 10000 ELO
After 45 seconds: +/- 20000 ELO
After 60 seconds waiting time: Match against any oponent

(#18859) Evildep válasza OnSeT (#18858) üzenetére


Evildep
tag

szoval attol is függ h én milyen ellenfelet kapok h mennyi az activitym?

battleforge id: evildep

(#18860) Evildep válasza Evildep (#18859) üzenetére


Evildep
tag

bocs....rájöttem

battleforge id: evildep

(#18861) Zotya21 válasza Evildep (#18857) üzenetére


Zotya21
senior tag

pfhuu hát één ettől már agyrákot kaptam volna enyi helyen támadni enyi ideig ez nem nekem való :D

https://500px.com/slayer_art

(#18862) Cr4Zy válasza Zotya21 (#18861) üzenetére


Cr4Zy
tag

Szerintem meg egy nagyon jó meccs volt, még ha a voidstorm mentett is meg minket asszem kétszer. Igazából szerencsére onnantól, hogy mindketten t3-ra kerültünk, már a stonekin nem tudott sokmindent csinálni, hiszen oda sehogyan sem fér be sok t3-as egység (asszem csak stone warriort meg silverwindet láttam tőle). De cserébe a másiknál volt egy jópár dolog: silverwind, grigori, ashbone, sandstorm. Ettől függetlenül elég szépen védekezett ő is egy darabig.

IGN: TBPeti

(#18863) Darkzbane


Darkzbane
tag

Közel a vég :D

Mint már biztos észrevettétek az árak a piacon elszálltak. Miért?
Azért mert a hivatalos oldalon drasztikusan lecsökkentették a bfp árát !
(nem kamu Tbo staff által megerősítve )

És a legszebb az egészben "Only in Germany ,Poland ,Spain ,Denmark, Sweden ,Norway and Cech Replubic" . Tehát csak ebben a pár országban érhető el az ajánlat a többiek szívják a régi árral,ami ahhoz fog vezetni hogy ezen országok mivel sokkal olcsóbban vehetnek bfpt mint akár illegálisan (!) annyiért dobálhatják a lapokat a piacra amennyiért akarják ,bármekkora készletet felvásárolhatnak ,sőt a bfp vel elég durván kereskedhetnek is.

(#18864) ÖregGondar válasza Darkzbane (#18863) üzenetére


ÖregGondar
csendes tag

Én nem tudom elhinni , hogy ilyet csináltak , ebből nagyon rossz dolgok lesznek ezért a dreadnought több mint amennyibe egész eddig került ... Ezzel azoknak a játékosoknak akarnak kedvezni ? Miért ? Azok játszanak legtöbbet ?

Ingame név : Samalime

(#18865) Zotya21 válasza Cr4Zy (#18862) üzenetére


Zotya21
senior tag

Nem azt mnodtam hogy rosszvolt igenis jóvolt pont ezért nem bírtam volna mert anyi helyre kellett figyelni én 5 perc után kikészültem volna

https://500px.com/slayer_art

(#18866) Zotya21 válasza Darkzbane (#18863) üzenetére


Zotya21
senior tag

Mekkora egy marhaság amugyis most egyre drágább volt minden erre még feljebb nyomják hát ugyérzem már semitse ér lassan a vagyonom

https://500px.com/slayer_art

(#18867) Djuree válasza Darkzbane (#18863) üzenetére


Djuree
félisten

ez igaz? :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18868) phanzetomox válasza Darkzbane (#18863) üzenetére


phanzetomox
őstag

Tök jó ezzel végülis csak lenulláztak :) A rohadt k*** életbe :W :W

(#18869) ÖregGondar válasza Zotya21 (#18866) üzenetére


ÖregGondar
csendes tag

Írtak valamit a fórumon , nem tudom mennyire működik , át kell váltani az országot és kevesebbet ír ki .. de nem euró lesz ott ..

Ingame név : Samalime

(#18870) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

No , próbáljuk meg chehországgal , hogy megy ..

Ingame név : Samalime

(#18871) phanzetomox


phanzetomox
őstag

6000 a firedancer promo... Te jó ég szólhattak volna előre két napja adtam el 10-et, mindegyiket 1800-1900 körül amin alig kerestem...
Wheel of gifts-ből is volt marha sok..

Amúgy logikátlan népség ez, hisz a boosterek ára maradt ugyanannyi, viszont a benne lévő lapok sokkal sokkal drágábbak, ergo itt totálisan szétmegy a piac, el se tudom képzelni mi lesz

[ Szerkesztve ]

(#18872) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Nem meg országátváltással se .. mi legyen , de gondolom nálunk is megcsinálják ezt , előbb utóbb .. De ha kihagyják Szlovákiát nem lesz jó világ ...

Ingame név : Samalime

(#18873) phanzetomox válasza ÖregGondar (#18872) üzenetére


phanzetomox
őstag

Eddig se volt minden országban elérhető a vásárlás, most se lesz.

(#18874) Darkzbane válasza Darkzbane (#18825) üzenetére


Darkzbane
tag

"Hirtelen milyen sürgős mindenkinek : D Bfp infláció várható ? "

Mintha éreztem volna pff :B

Booster tényleg adja én már 3k profitot csináltam belőle tegnap óta

[ Szerkesztve ]

(#18875) phanzetomox válasza Darkzbane (#18874) üzenetére


phanzetomox
őstag

Komolyan mondod ? Melyik boostert veszed ?

(#18876) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

És a QueekQueek-et veszik ? Nekem csak az nyílt booster-ből , csak viccnek jó ...

Ingame név : Samalime

(#18877) Darkzbane válasza phanzetomox (#18875) üzenetére


Darkzbane
tag

Vettem mindet de a Twilight adta a legjobban. tegnap két Wheel, ma Harvy ,Dreadnought pl

(#18878) ÖregGondar válasza ÖregGondar (#18876) üzenetére


ÖregGondar
csendes tag

Ez a QueekQueek swift egység , valakinek biztos kelleni fog majd , egy szép napon ..

Ingame név : Samalime

(#18879) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Itt az amii fog jönni , ezt gondolom , szerintem el kéne adni lost horror-t lehet be lehet belle keresni

Ingame név : Samalime

(#18880) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Srácok valaki tudja mivan ? mert nálam 1100 bfp-ért 10 dollárt kérnek..

(#18881) Darkzbane válasza phanzetomox (#18880) üzenetére


Darkzbane
tag

Nálunk nem elérhető az ajánlat sehogy se, ennyi az ára. Ezért igazságtalan

(#18882) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Szerencse van 2 deckem egyiket nem használom eladom drágábban :)

Ingame név : Samalime

(#18883) TazLeacher válasza phanzetomox (#18871) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amúgy logikátlan népség ez, hisz a boosterek ára maradt ugyanannyi, viszont a benne lévő lapok sokkal sokkal drágábbak, ergo itt totálisan szétmegy a piac, el se tudom képzelni mi lesz

Pont ez volt a lényege. A kereskedés belterjes lett, nem érte meg boostert venni. Most majd megéri. Jó elszáll a lapok ára, így ha bontasz valami jót, akkor az tényleg jó, akár 10 booster bontásakor is ki lehetsz segítve 1 jó lappal. Persze ez is változni fog szépen lassan és beáll az új rend, majd visszaállnak az árak, mivel ennek következtében egyre többen fognak boostereket venni, tele lesz az AH lapokkal. Abban a pillanatban, hogy 30-50 Harvester lesz bent, már rögtön nem lesz olyan nagy szám, és elindul lefele az ára. Aki meg akar "gazdagodni" ebből, annak rövid távon kell most nagyon okosan csinálnia. A végeredmény úgyis az lesz, hogy visszaállnak a régi árak, csak annyi lesz a különbség, hogy a kiváltságos országoknak ez sokkal jobb lesz, mint pl. nekünk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18884) phanzetomox válasza TazLeacher (#18883) üzenetére


phanzetomox
őstag

Szerintem fogalmuk nincs hogy mi történik az aukciós házban, legalábbis amiket eddig csináltak az alapján nem hiszem hogy annyira érdekelné őket az ottani piac...
Egyszerűen csak azért csinálták mert ilyen módon sokan fognak venni bfp-t gyorsan, és hirtelen az eddigihez képest nagyobb profitjuk lesz... Persze ez csak addig tart mi'g a nép örül hogy occsó a pont :D

(#18885) Murder3


Murder3
addikt

azért mert már eggyre kevesebben vesznek pontot ebbe a szarba így hát tenni kell vmit ami felpezsdíti az embereket.

(#18886) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Sziasztok!
Battleforge pontot hol, hogyan és mennyiért tudok venni?
Saját decket a Play4Free verzióhoz kapott lapokból szabadon összeállíthatok? Kicsit nekem bonyolult a rendszer.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#18887) Cr4Zy válasza Sn[4k3] (#18886) üzenetére


Cr4Zy
tag

A hivatalos oldalról illetve 4-5 magyartól ettől valamivel olcsóbban juthatsz hozzá bfp-hez, olvass vissza pár oldalt és látni fogod, hogy kik adnak el most bfp-t, de ha jól tippelem, akkor 4-5 ember.
Természetesen a P4F lapokból is összeállítható olyan pakli, amivel a pályák nagy része expert szinten is megcsinálható, de pvp-re sajnos azt kell mondjam kicsit használhatatlan egymagában az a 32 kártya...

IGN: TBPeti

(#18888) OnSeT


OnSeT
őstag

fákk nem eszi meg a magyarországi címen lévő kártyákat...

ki kéne ugrani Ausztriába egy köteg paysafecard-ért :D

(#18889) OnSeT válasza Darkzbane (#18863) üzenetére


OnSeT
őstag

"Only in Germany ,Poland ,Spain ,Denmark, Sweden ,Norway and Cech Replubic"

Ez az infó honnan van?
TBO-t érdekli: [link]

Azt mégse írhatom neki hogy ph-n olvastam ^^

(#18890) Murder3 válasza OnSeT (#18888) üzenetére


Murder3
addikt

olyannal kellene aki kint él és ő megvenné játékon belül átküldené te meg utalnád a pénzt neki.
nyilván olyan aki megbízható.

(#18891) pachito


pachito
őstag

Hehe, pont tegnap b*sztam el 6k-t boosterekre, amin jocskan buktam, vagy 3k-t...az uj arak mellett akkor megsem. Thanks EA! :C

(#18892) phanzetomox válasza pachito (#18891) üzenetére


phanzetomox
őstag

de jó neked én 10 boostert vettem és buktam rajta 6010-at kb. A mostani árakkal.

(#18893) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Köszönöm OnSet , hogy írtál Szlovákiával kapcsolatban is és megszeretném kérdezni bárki hozzáértőtől , melyik játékstílus nehezebb : Pure Fire vagy Pure Nature ?

Ingame név : Samalime

(#18894) pachito válasza phanzetomox (#18892) üzenetére


pachito
őstag

En is csak 4-4,5k-ra jovok ki meg az uj arak mellett is...de szerencsere most epp Londonban vagyok, es itt ugy tudom, hogy elerhetoek az olcsobb arak.~ £8 12,500 bfp-ert? Veszek vagy 50k-t...

(#18895) Cr4Zy válasza ÖregGondar (#18893) üzenetére


Cr4Zy
tag

Kinek melyik, saját stílusodtól függ melyik jön be jobban. Ha általánosságban nézzük mégis, azt kell mondjam, a nature t1-en talán a legnehezebben kezelhető szín. A fire ennél mindenképp könnyebb. De t2-őn viszont már részben fordul a helyzet: a fire dancer-enforcer dologhoz nem kell sok ész, viszont ha ezt kivédik, fire-rel nehezebb játszani, míg nature-rel azért sokkal több lehetőség van, ha a deep one-t kivédik, főleg amiatt, hogy ott te még részben vissza is pörgeted a voidodat a SoM-mal. T3 pedig újra fire-rel könnyebb: a juggerrel, giant slayerekkel disenchant mellett "egy csöppet" könnyebb boldogulni, mint a nature egységekkel. Saját magadnak kell mérlegelni melyik tetszik jobban, aztán azt választani.

Esetleg még egy dolgot megjegyeznék érdekességképpen: az elmúlt 1 hónapban top 10-be kerülő játékosok közül 2 pure fire (cdkillroy és drakonz) és 1 pure nature (dekka) van. De az ilyen magas szinten játszók egy pici gyakorlás után bármilyen paklival platina rangon tudnának maradni, szóval ezt én nem tartom mérvadó dolognak.

IGN: TBPeti

(#18896) ÖregGondar válasza Cr4Zy (#18895) üzenetére


ÖregGondar
csendes tag

Igen köszönöm ... egy dolgot lefelejtettem ... PvE deckben gondolkozok ... Ott tudom jó egy csomó minden az biztos madárkát is veszek ... Meg van a zsákomban egy deep one ..

Ingame név : Samalime

(#18897) pachito


pachito
őstag

Ah igen, most vettem 7.8£-ert a legnagyobb, 12.500-as pakkot. :C Ha valakinek esetleg tudok segiteni valamiben, szoljon batran; nem az a fajta vagyok, aki barkivel kibaszna, bennem meg lehet bizni es egy ideig (jo ideig :DDD ) meg Londonban vagyok.

(#18898) Gyuri27 válasza Darkzbane (#18863) üzenetére


Gyuri27
félisten

2350 bfp 600 forint? Az komoly. Tényleg marha komoly. :K

Ah-ban mit okozott ez a változás?

Amd - Radeon - Ryzen

(#18899) phanzetomox válasza Gyuri27 (#18898) üzenetére


phanzetomox
őstag

minden a másfélszerese a régi árnak, van ami a 3-szorosa

(#18900) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Valakinek van olyan blinkelő zöld madara ? Nem találok csak rengeteg sokért

Ingame név : Samalime

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.