Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Whiteout


Whiteout
csendes tag

A Battleforge főként az online, többszereplős csatározásokra építkezik, mégpedig egy érdekes rendszerbe foglalva. A játékosok kártyákat gyűjtenek, melyek egységeket, seregtesteket képviselnek. Kártyákat a külön a játék miatt létrehozott online piactéren cserélhetünk, vásárolhatunk, így építve fel ütőképes hadseregünket. A csatákat akár barátaink oldalán is megvívhatjuk, akikkel csata előtt megoszthatjuk lapjainkat. A tervek szerint chatszobák állnak majd a játékosok rendelkezésére, a szociális interakció végett, na meg ott lehet igazán sírni-ríni, ha valaki mégiscsak elpáhol bennünket. Rendszeres időközönként rendeznek viadalokat, ahonnan a győztesek komoly erőt képviselő ütőlapokkal gazdagabban távoznak.

A játékból kiadtak egy ingyenes verziót: Play4Free Letöltés

Ebben a verzióban elérhető minden pálya a teljes játékból, korlátozást csupán a mellékelt lapok száma jelent.

Az ingyenes verzióhoz mellékelt lapok:

Nature: Windweavers, Werebeasts, Surge of Light, Primal Defender, Swamp Drake, Drones, Giant Wyrm, Regrowth

Frost: Master Archers, Northguards, Defense Tower, Glacier Shell, Defenders, Tremor, Shield Building, Tempest

Fire: Fire Bomb, Fire Stalker, Rageclaws, Lava Field, Magma Hurler, Magma Spore, Emberstrike, Fire Sphere

Shadow: Nightcrawler, Ripper, Stone of Torment, Unholy Power, Mutating Frenzy, Shadow Insect, Rifle Cultists, Unholy Hero

Új kártyákat battleforge pontból lehet venni, amit a dobozos kiadás megvásárlásával, ez 3000BFP-t +64 lapot tartalmaz, illetve online a battleforge.com oldalon 500 BFP, 1000 BFP, 2000+250 BFP formában tehetjük meg.

A dobozos kiadás mellett a 3000BFP + 64 lap elérhető digitális formában is az alábbi oldalakon: EA Store, Steam, Direct2Drive.

A pályák teljesítésével nem kapunk új lapokat, de upgrade kártyákat igen, amivel a kártyáinkat fejleszthetjük.

A pályákon goldot is gyűjthetünk, ezt felhasználva fejleszthetjük a kártyáinkat, de akár BFP-t (1 BFP ~ 600-700 arany), illetve új lapokat is vehetünk.

A lapok adás vételére az AukciósHázban-ban van lehetőség BFP alapon.
P4F játékosok ezt 4-es pve rangtól érhetik el. ( Ez a szint néhány pálya teljesítésével elérhető.) Goldért BFP-t és lapot AH-ban nem lehet venni. Viszont itt PH-n és a hivatalos fórumon is le lehet ezt beszélni a megfelelő emberekkel.

LINKEK

Hivatalos oldal
Magyar fansite
Hivatalos fórum

PvE mapok listája: [link]
Rangtáblázat: [link]
Upgrade lapok: [link]
Replay kereső: [link]

Kártyaleírások: Angol, Magyar
Loot tábla: [link] hivatalos, lost Souls-t is beleértve
PvE Random Token Lista: [link]

BattleForge Game Guide: [link]
BattleForge Wiki: [link]
7 tutorial videó: [link]
Replay-ekről infó: Angol, Magyar

Versenyek

1. Battleforge verseny ~ vége
2. Battleforge verseny ~ vége
3. Battleforge verseny ~ vége

Játékosok (Overlord szerver) :

Aktív:
Gyuri27 - IGN: smokegyuri Játékmód: pve rpve pvp
d3vilz - IGN: wnq Játékmód: pve rpve pvp
NeOcskaa - IGN: NeOcska játékmódok: PvE adv exp, rPvE diff 8-9, PvP 1v1 2v2
nepszter1 - IGN: Pedersoli játékmód: PvP , PvE,
NeroHUN - IGN: NeroHUN játékmód: PvE
OnSeT - IGN: OnSet játékmód: PvP
Phanzetomox - IGN: phanzetomox játékmód: PvP 2v2
Zedroxine - IGN: Zedroxine játékmód: PvE, rPvE, kezdő PvP
jer1cho - IGN: TazLeacher játékmód: PvE adv exp, rPvE diff 8-9, kezdő PvP
G4ga - IGN: LFGGaga játékmód: PvE adv exp, rPvE diff 8-9, kezdő PvP
krómX - IGN: Horja PvE Exp

Ritkán de vagyok:
Cardea - IGN: Santacla játékmód: ?
Murder3 - IGN:Murdeer játékmód: PvE
Razuel - IGN: xRyougi játékmód: PvE, PvP
Sousuke90 - IGN: SousukeHUN játékmód: PvE exp, PvP 1v1

Inaktív:
Atvy - IGN: Atvy
D1Rect - IGN: DIRectHUN
Daldaris - IGN: Daldaris
DeckardCain _ IGN: DDeckardCain
Djuree - IGN: Djuree
hajsza – IGN: hajsza
helphelp - IGN: deathun
Hokuszla - IGN: hokuszLA
Juliano - IGN: Juliano
LinK0209 - IGN: Linkike
metyu1994 - IGN: Metyu
Morgomirhun - IGN: Morgomirhun
Neró - IGN: Jampec
Ollie – IGN: GyokZoli
pachito – IGN: Demiron
PowerBuldog - IGN: PowerBuldog
Powerdose - IGN: Powerdose
Rankerz - IGN: Rankerz
RexpecT - IGN: Blairen
SasAlexander - IGN: SasAlexander
Simid - IGN: Badlegouse
Xilentor - IGN: Xilentor

Listát összeállította: Gyuri27, OnSet
Első hsz-be beillesztést kérvényezte kromX :P
Módosítást kérvényezte OnSeT :D

[ Módosította: Viktor77 ]

(#2) Gerisz


Gerisz
addikt

Kaptam Beta Key-t jozzá, de eddig 3 órát tudtam vele játszani, mert a szerverre elég nehézkesen csatlakozik.
Egyébként tetszik a játék!

(#3) kyd18


kyd18
csendes tag

Hali!
én ma akartam, ne nem sikerült beta key-t kapnom, vki esetleg tudna segíteni?

(#4) Gerisz válasza kyd18 (#3) üzenetére


Gerisz
addikt

van már kulcsod?
küld privit

[ Szerkesztve ]

(#5) L_ajos


L_ajos
őstag

Nos, én beszereztem a játékot és eddig nagyon tetszik :) Régen Magic the Gathering-eztem, és játékmenetben hasonlít hozzá ami számomra pozitív, a grafika szép, a küldetések változatosak ( pve és pvp is cool :D bár eddig csak 2v2-t próbáltam). A bétával nem játszottam, igy nem tudok az előzményekről. A szerverek stabilak ( bár van hogy random dobálnak); partyt eddig mindig találtam :)

Egy Fire / Frost paklit kezdtem el tuningolni :) Fire 7, Frost 6

Bár még gyakran kell gyakorlatoznom hogy kiismerjem a lapok minden tulajdonságát, de pont ez is hozzájárul a feelinghez :D. Eddig egy kék ( nagyon ritka ) cuccot dobott a gép :)

Majd összeállítom a paklimat és belinkelem!

Amugy pakli builder itt: [link]

Aki esetleg játszik dobjon már rám privit vagy vegyen fel friendnek játékban :)

Nevem: FoxxiHuNt

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#6) vazimódó válasza L_ajos (#5) üzenetére


vazimódó
senior tag

Szia!
Tervezem en is a jatek megvetelet. :)
Beta-t probaltam es nagyon megtetszett, bar hozza kell tennem hogy kezdo vagyok az MMORTS jatekok teren. Soha ez elott nem jatszottam meg ehhez hasonlo jatekkal. A beta alatt kicsit beletanulgattam az iranyitasba, taktikazasba,bar sokat kell meg fejlodnom.
Mindenesetre a jatek hangulata nagyon tetszik. Erdekes otletnek tartom a kartyacserelgetosdit, kulon egy kis feelinget ad a jateknak hogy a piacon arulhatod megunt kartyaidat, es uj packokat, beast-eket vehetsz.
Betat nagyon sokan toltak, es orommel hallom hogy most sem kellaz embernek orakhosszat varnia ha partyzni akar.
Fire/frost jo kis parositas szerintem.
Ha meglesz a jatek mindenkepp velveszlek az ismeroseim koze.
Hol jutottal hozza a jatekhoz? Priviben is johet a valasz. :R
Arrol is szo volt meg hogy aki elorendel az kap valami ritka karit. Jo lett volna ezt kihasznalni,de szerintem reszemrol annyi lesz hogy ha megvan ra a zse megveszem es annyi. :DD
Arrol esetleg tudsz valamit hogy dx10 tamogatas van benne?
Mert itt szo volt rola, bar en ugy tudom a betaban meg nem volt.
Koszi elore is a valaszt.
Jo jatekot!

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#7) L_ajos válasza vazimódó (#6) üzenetére


L_ajos
őstag

Szia! Szerintem érdemes minél hamarabb beszerezned :D A spec karaktert csak az előrendelők kaphatták meg.

Én a cdgalaxisban vettem meg. A dx10 támogatást nem tudom, vista alatt játszom, lehet alapból használja ( kapcsoló nincs hozzá :D ).

A játék balance-át folyamatosan pofozgatják ( bár hála ég nem nagyon kell ).

Azt amugy észrevettem hogy amint változtatok a paklim beállításain ( pölö még nem upgradelt kártyát rakok be) , akkor visszaesik a deck szintem. Ami vicces hogy külön-külön meg minden rendben :D

Pölö: fire 11, frost 7, fox deck 6 ( és ma variáltam ) mivel találtam egy ultra rare kártyát :))

Szóval jó játék, érdemes vele többet foglalkozni. Magyarokkal meg még jobb lenne játszani :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#8) vazimódó válasza L_ajos (#7) üzenetére


vazimódó
senior tag

Ertelek. Akkor spec karakternek lottek. :O :DDD
Elvileg tamogatnia kellene, mondjuk vegul is a betaban is baromi szep volt a graf. Siman lehet hogy mar ott is hasznalta a dx10-et.
Ugy erted ezt a deck visszaesest, hogy valailyen szinten lehuzza a nem upgradelt kartyak szintjere a tobbit is? Nem ertem,mert a 11 es fire meg a 7es frost atlaga 9 . Akkor miert huzza le 6osra? Nem ertek hozza, csak okoskodok. :DDD
Meglesz ra a penzecske megveszem es mehetunk coop-ba, addigra csak gyulekeznek majd azert itt az emberkek. :)

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#9) L_ajos válasza vazimódó (#8) üzenetére


L_ajos
őstag

Igazából még énsem értem ( tegnap óta játszom, és még keresgélem a kapocsokat ), de semmivel nem lesznek rosszabbak az adott lapjaink, max amiket ugyebár újonan raktunk be, lesznek "alap" szintűek és ezért talán gyengébbek. De minden harcal nő a szint, szal no para :)

Jaja, gyülekezünk, már találtam egy magyar srácot :) Ideje lesz lassan bekóstolni pár jobb fajta küldetést :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#10) vazimódó válasza L_ajos (#9) üzenetére


vazimódó
senior tag

Ertem. :)
Amugy azon gondolkodom hogy fire-kasztra fogok ragyurni eloszor en is. Megaztan egy jo kis Juggernaut sem artana. Elegge bejon az arc. :DDD
Jo kis coop-okat tolhatjatok akkor. Remelem en is mihamarabb csatlakozni tudok, es remelem azt is hogy nem rontom majd a csapatdinamikat. :)

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#11) L_ajos válasza vazimódó (#10) üzenetére


L_ajos
őstag

Várunk :D Amugy a fire / nature - heal lapokkal verhetettlen :) Bár sokan ezt mondják szimplán az ice-ra :) Kinek mi :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#12) vazimódó válasza L_ajos (#11) üzenetére


vazimódó
senior tag

Fire/nature. Igen. Errol a komborol en is csak jokat hallottam. Nature-be az ijaszokat erdemes meg berakni a healer csavoka melle. Elvileg a nature ijaszok a legerosebbek az osszes kaszt kozul. Ki kell tapasztalni valoban.

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#13) Gatee


Gatee
csendes tag

Hali!
Ma próbáltam ki a játékot trialba és nagyon bejön. Tudni szeretném van-e valamilyen magyar társaság akikkel tudnánk együtt játszani mert akkor megvenném fullos verzióba. :))

(#14) L_ajos válasza Gatee (#13) üzenetére


L_ajos
őstag

Magyar játékost mindig lehet találni :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#15) engineeeer


engineeeer
tag

Furcsa érzés hogy legálisan le lehet tölteni és ingyenes :D amúgy nagyon tetszik!Ha nem fizetek nem kapok pontot és nem tudok új kártyákat venni?Mert ha coopba játszunk haverokkal mindig csak upgrade kártyákat ad,az xp-ket nem lehet valahogy pontra cserélni vagy eladni kártyákat?

(#16) MirmiX válasza engineeeer (#15) üzenetére


MirmiX
csendes tag

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1225437148&order=reverse&index=1

http://forum.rpg.hu/index.php?showforum=285

A második forumon versenyeket is szoktak kiirni /rendezni!Sőtt most is van egy aktuális versenykiírás!

(#17) engineeeer


engineeeer
tag

1 jó tanács azoknak akik pénzt raknak fel.Ne vegyetek se 8darabos booster packot se 56darabosat mert nem éri meg kivéve ha nagyon nagyon szerencsétek van én 2szer vettem 250ért 8db-osat és semmi normális kártyát nem adott be szinte csak common+uncommon,haverom pedig ugyanígy járt az 1250essel. :( Jobban jár az ember ha marketban megveszi egyesével,ennyi bfp-ből simán lehet normális paklit csinálni.

(#18) VBencee


VBencee
csendes tag

Lenne két kérdésem az első:hogy lehet BattleForge pointot szerezni?
a második:hogy fog a paklim szintet ugrani?

(#19) engineeeer válasza VBencee (#18) üzenetére


engineeeer
tag

Feltöltesz pénzt bankkártyáról vagy számlán keresztül vagy találsz valakit aki elad neked 3mat 5ezer gold-ért és megpróbálod abból felvinni :DDD Ha csinálsz PVE mapokat kapsz upgrade-eket attól nő a paklid szintje.

(#20) Kese21


Kese21
csendes tag

Sziasztok

1-2 hete ismerkedem a játék ingyenesen letölthető verziójával és most szemezek a vásárlós változattal, a kártyák és pontok miatt. Érdekelne, hogy starter deckekben milyen kártyákat kap az ember? Mindenki ugyanazokat kapja-e? Találtam egy wiki oldalt, de pl. ott a fire starterben nincs benne az Emberstrike, ami az ingyenesben benne van. Hihető az az infó, ami pl ezen az oldalon van?

http://battleforge.wikia.com/wiki/Starter_Fire_Deck

Köszi a válaszokat :)

(#21) engineeeer válasza Kese21 (#20) üzenetére


engineeeer
tag

Sztem maradj meg az ingyenes verziónál és tölts fel 5euróért 500bf pontot sokkal jobban megéri,amit linkeltél abból 6kártya alapból benne van az ingyenesben a maradékot meg megtudod venni a marketben 40pontból kivéve mondjuk a fire dragont de az amúgy is az egyik leggyengébb t4 egység.A maradék 460pontból meg bármit megvehetsz ugyanúgy a marketben ami kell + lehet nagyon jó üzleteket csinálni csak türelem kell hozzá.Én 1000pontot raktam fel a deckem már legalább 2000pontot ér de még mindig van bf pontom :)

(#22) ChromeX


ChromeX
addikt

ha ingyenessel játszok, és nem is szándékozom még fizetni akkor csak nem is lesz több kártya vagy találhatok lootként?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#23) engineeeer válasza ChromeX (#22) üzenetére


engineeeer
tag

Nem kapsz új kártyákat csak ha pénzt raksz fel vagy ha találsz valakit aki ad el goldért kártyát de azért csak gagyit kapsz

(#24) ChromeX válasza engineeeer (#23) üzenetére


ChromeX
addikt

akkor ha nem fizetek ezzel a 4x6 vagy 8kártyával kell nyomni? :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#25) engineeeer válasza ChromeX (#24) üzenetére


engineeeer
tag

Milyen 4x6? :F

(#26) ChromeX válasza engineeeer (#25) üzenetére


ChromeX
addikt

hát ugye a 4 féle kártya fire,frost stb... ja igen ugyértettem hogy ennyiből lehet választnani csak nem emlékszem hogy fajtánként hány kártya volt 6 vagy 8 asszem 6, ebböl rakhatod össze a decket

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#27) engineeeer válasza ChromeX (#26) üzenetére


engineeeer
tag

Igen,az alap lapokkal kell de szerezhetsz hozzá upgrade-eket és attól erősebbek.

(#28) ChromeX válasza engineeeer (#27) üzenetére


ChromeX
addikt

igen olyanokat kaptam, 2 laphoz jo mert azok vannak meg. amugy nem rosz kis játék a pve mapon indultam 1 és 2. pálya ma délután megvolt az első végén az a nagy szr :Y nem volt gyenge

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#29) engineeeer válasza ChromeX (#28) üzenetére


engineeeer
tag

Az elején még vicces nekem standarden kész az összes map advanceden 2kell még experten meg csak 4van meg,nagyon kéne 1enlightment csak drága :((

(#30) ChromeX válasza engineeeer (#29) üzenetére


ChromeX
addikt

ha megkérlek elmondod nekem, hogy hogyan kell fizetni? :B bevallom ingame nem néztem utána de jobb ha olyantól hallom aki már fizetett is érte.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#31) engineeeer válasza ChromeX (#30) üzenetére


engineeeer
tag

Felmész a játék honlapjára [link] ott kiválasztod jobb alul a buy battleforge points opciót megadod a kártyád adatait,kiválasztod mennyit akarsz felrakni 4.99€ 500bf pont/9.99€ 1000bf pont,feltöltöd a pénzt és 2másodperc múlva bent van a játékban a pont.

(#32) ChromeX válasza engineeeer (#31) üzenetére


ChromeX
addikt

köszönömszépenn. aahhh most kcsit felbszott, délelött öcsémmel 2vE a nightmares end pályát játszottuk amikor el kell pusztitani egy rituallal a shrine-t dé ő krta el mert nem ért oda időben és egyedül védtem a hatalmas tömeg ellen azalatt az 5perc alatt akkor rohadt sokan jönnek, persze behaltam, aztán most meg errorozik itt nekem c++ visual runtime error vagy mi, biztos tudod az a pálya rossz ómen, most amugy már full game-em van elértem azt a szintet már tudok tradelni stb, csak nagyon kéne kártya mert ez igy elég hurka :( most kezd már igy körvonalazódni hogy mennyire :DDD valami szivós kis lény kéne nature vagy fire ink nature paklit akarok megtoldva egy kis tűzi segítséggel, pl a fire stalker-t nagyon hasznos egységnek találom itt a PvEben nem tom pvpben menynit ér egyet pvpztem az elején elvertem az öcsémet:D mia neved amugy felveszlek friendsbe ok?

egyébként bejön tényleg, veszek is majd BF pontot..

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#33) engineeeer válasza ChromeX (#32) üzenetére


engineeeer
tag

Nekem is fire nature paklim van 1kevés shadow egységgel meg varázslattal igazából nagyon hatásos csak a frostos paklikkal van néha gondom,mountainer kobold trick cannon tower ice shield elég effektívek ha jól használja vki.Privát is ment :)

(#34) Kese21


Kese21
csendes tag

Makacsul ragaszkodok a frost egyik egységéhez, de sztem kissé drágán mérik. A Skyelf Templart próbálom megszerezni jó ideje. Sokat hasonlítgattam a többi Skyelffel, és úgy vélem a többi frost-om közé hasznos lenne, már csak azért is mert még nincs erős támadású anti air egység 2 orb-nál. Mekkora az a BFP amit még kiadhatok érte, úgy hogy ne érezzem magam átverne? :) (Eddig igyekeztem mindent a lehető legolcsóbban venni, persze vásárlás után mindig ment még lejjebb az ára) :F

(#35) engineeeer válasza Kese21 (#34) üzenetére


engineeeer
tag

Nézegesd az árát marketban vagy hirdess a chatben h akarsz venni,az ár csak a szerencsén múlik kb.Volt kártya amit 185ért vettem 2nap múlva 110ért volt kint de fordítva is volt pl:89pontos kártyát 2ért :D de sztem azt vki elírta véletlenül...Azt javaslom inkább chatben próbálkozz ott nagyon jókat lehet cserélni csak türelem kell,nekem a legdurvább a deepcoil worm 640bfp volt enlightmentre 2400bfp :))

[ Szerkesztve ]

(#36) ChromeX válasza engineeeer (#33) üzenetére


ChromeX
addikt

megint befagytam ingame... nem tudom miért most tettem fel új vga drivert talán mostmár nem fog, este jövök játszani megint, felveszlek akkor :K

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#37) ChromeX


ChromeX
addikt

hát úgy tűnik nem lesz Bf pontom, nekem nicns még kártyám és akinek van az meg nem akar mert meg kel ladni a pin kódot is és azt nem akarja, pedig már kezdtem fejben összerakni a paklim :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38) ollie válasza ChromeX (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vehetsz egy dobozos Battleforge-ot, a kulcsát aktíválva a megévő accountodon kapsz egy rakás BF pontot.

Vagy veszel külön BF game points-ot pl, a cd galaxisban.

[ Szerkesztve ]

***

(#39) ChromeX válasza ollie (#38) üzenetére


ChromeX
addikt

hu ez karaly. 2000pont meg 8 Twilight pack, a galaxisban 5500ft. gondolom van benne egy kód nem amit ingame beírok oda a scratch card IDhoz, mind1 azt csak megoldom, sztem már rendelem is

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#40) ollie válasza ChromeX (#39) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen be tudod írni, bár lehet, hogy egy online webes felületen, de ez már csak részletkérdés. A játékban benne lesz minden info hozzá.

***

(#41) ChromeX válasza ollie (#40) üzenetére


ChromeX
addikt

okés igaz, megis rendelem csak egy valami azért furaitt azt irja hogy a pont meg a 8pack is
viszont a képen a borító hátulján meg ugy van hogy 2000pont, equivalent to 8 twil pack, ami mintha azt jelentené, hogy csak a 2000pont ami 8packal egyenlő azt nem értem igazán :K lehet az 576nál elfordítottak valamit

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#42) ollie válasza ChromeX (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem félrefordították az 576-ban. A lényeg, hogy kapsz 2000 pontot, és ez egyenértékű 8 booster csomaggal (equivalent = egyenértékű). Tehát nem azt jelenti, hogy mindkettő benne van.

***

(#43) engineeeer


engineeeer
tag

120 új kártya ebben a hónapban :)) [link] krómX sztem ne kezdj el lapokat venni mert ha jönnek az újak lemegy mindennek az ára...

[ Szerkesztve ]

(#44) ChromeX válasza engineeeer (#43) üzenetére


ChromeX
addikt

áááá :W akkor meddig kell várnom már kártyákat akarok venni :) szerdán jön meg a pont, remélem addira online lesz a renegade

amugy az a stoneskin nagyon tetszett edig is és most playable lesz csak ezek hogy lesznek elosztva minden element kap különfle bandit meg stoneskin lapokat?

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#45) engineeeer válasza ChromeX (#44) üzenetére


engineeeer
tag

Fogalmam sincs hogy lesz,annyit írnak h 120 új kártya...Amúgy a stonekinben van pár lap ami játszható pl a vulcan.Kár h eddig csak 3lapot mutattak az újakból,a tortogun elég durva 8400/4000 és csak 3orb kell hozzá :Y pvp-ben elég jó lesz.

(#46) ChromeX válasza engineeeer (#45) üzenetére


ChromeX
addikt

láttam a turtlegun-t az nagyonn komoly, most pvpztem egyetxd nagyon kikaptam az alappaklival, tegnap mondjuk egy fire pakitól hát mozdulni nem bírtam kb. firedancer meg az a torony és bevédte középen az orbot meg a powert a többihez meg igy már hozzásem tudtam szagolni mert a firedancer szétszedett a torony meg fedezte. komoly volt. ma shadow pakli azért itt már nem olyan gyorsan kaptam ki, itt még 2orbig is eljutottam.. mind1 az már nyilvánvaló hogy a pvp egy teljesen más mint a pve, semmi sem számít csak az hogy menj az orbhoz védd be és minnél több power. kiváncsi leszek ha lesz paklim sikerül e nyernem :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#47) ChromeX


ChromeX
addikt

ez volt az, nagyon jó kis kártyának tűnik

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#48) engineeeer válasza ChromeX (#47) üzenetére


engineeeer
tag

PVP-ben inkább a mortar tower-t használják,hasonlít ehhez csak rare és 200ponttal többe kerül :DDD nem tudja lőni a repülő egységeket viszont nagyon messzire elhord és lazán le lehet vele rusholni az ellent.

(#49) ChromeX válasza engineeeer (#48) üzenetére


ChromeX
addikt

hm nem rosz szerintem befér majd a pakliba, ahogy láttam nagyon hasznosak ezek a knockbackes dolgok, holnap jön meg a futár a pontjaimmal :C

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#50) ChromeX


ChromeX
addikt

dejo megvan.vettem egy boostert csak hogy tudjam milyen és volt benne egy Harvester. ahogy elnéztem 650 pontért vesztegetik lehet érdemes lenne felraknom

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.