Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Gyuri27 válasza gergomester (#17950) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem.
Az a rush nem volt jó.
Keress tőlem videót. Ott talán találsz türhető esetenként elfogadható rusht. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17952) LoLHunCsirke válasza gergomester (#17950) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

A 2 íjászát egybe tartotta fire ellen, a sámánnal nem áll meg healelni hanem fut a dryad mellet, majd mindent egy helyre visz és várja az eruptitont, aztán fire ellen középen felveszi a t2t, majd még vesz 1 wellt, amire semmi szükség nemvolt, vagy már csak azért is felvette mert rájött h itt a vég. Tehát én nem mondanám rá h jó rush volt. Te pedig firel lerakhattál volna 1-2 íjászt a rootba, nem tudta volna elfújni, és az íjászok M counterek, neki pedig csak 1 sámi meg 1 dryad. Az aknád viszont jó húzás volt, szerintem nem is számított rá hogy van neked.

TinkeringAboutYou!

(#17953) gergomester


gergomester
tag

Igazatok van! :R Csak azért nézzmeg engem! én alapból vettem 1kutat! (azért az nm gyenge hátrány...)
Mi a játék neved? Nm találok vidiket, pedig tényleg kiv vok rá! :)

[ Szerkesztve ]

(#17954) Gyuri27 válasza gergomester (#17953) üzenetére


Gyuri27
félisten

smokegyuri
használd a válasz gombot pls

Ha jó nature rusht akarsz látni: dekka-stoxx meccseket keress. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17955) Volgafan válasza gergomester (#17953) üzenetére


Volgafan
senior tag

Senki nem oltott,de Shooter ezt úgy ahogy van elcseszteXDDD shamannal csak sétált azt se tudta merre van arccal,inkább hagyta volna meg shaman árát healra...de amúgy szép volt.Én vidijeim közt is találsz SmokeGyuriról videót...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17956) Memorampage


Memorampage
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mi kéne még ebbe a frost/nature (khm..) PvE pakliba:
T1: Windweavers, Surge of Light, Primal Defender
T2: Cannon Tower, Kobold Trick, Stone Hurler(shadow), Ray of Light, Curse of Oink, Breeding Grounds, Ghostspears, Stone Shards(fire)
T3:Healing Gardens, Equilibrium(frost), Stone Warrior(frost)
T4:Gemeye(nature), Giant Wyrm, Northland Drake,Regrowth

Ez körül belül 50 bfp+néhány megmaradt lap, ha valami olcsóbbacska lap még kéne bele, maradt 109bfp pontom :)

[ Szerkesztve ]

(#17957) OnSeT válasza gergomester (#17948) üzenetére


OnSeT
őstag

torony nélkül nem igazán. nécsörnek csak az épületekkel van gondja t1en, meg a frost mage spammel. xD

a welledről meg is feledkeztem, azt merész húzás volt megépíteni. :DDD

Shootert nagyon osztjátok, de arra kíváncsi lennék hogy melyikőtök tudta volna kikerülni azt a minet. :D Elég szűk a mapnak az a része. Nyilván ha középen húzza be Gergő a wellt akkor jobban szét tudta volna szórni Shooter is az unitokat, s akkor már problémás lett volna a védelem power hátrányból. ;)

(#17958) gergomester válasza OnSeT (#17957) üzenetére


gergomester
tag

Köszöntem mentor úr...xD :C :DDD :))

(#17959) OnSeT válasza gergomester (#17958) üzenetére


OnSeT
őstag

csak ügyesen kis padavanom. :D xD

(#17960) OnSeT válasza Memorampage (#17956) üzenetére


OnSeT
őstag

Kobold Trick helyett shaman ( 70bfp körül megy)
Healing Gardens, Equilibrium(frost) csere , swamp drake, silver lancers re

Northland Drake szintén ki, promo grinder meg be ( ezt farmmal be tudod szerezni.) [link]

(#17961) Memorampage válasza OnSeT (#17960) üzenetére


Memorampage
csendes tag

Hálás köszönet! El is kezdem a farmot. ^^

(#17962) OnSeT válasza G4ga (#17929) üzenetére


OnSeT
őstag

pve-re én csak ritkán nézek rá, már lenyomtam mindegyik pályát nem egyszer experten, szal csak akkor esek neki egy mapnak ha találok vmi érdekes taktikot, mint pár hete a t4 és repülő unit mentes kog solo kör. :D

úgy még jelentett némi kihívást a map, amíg rá nem éreztem hogy mit, mikor, hova ;]

amúgy azt tudtátok hogy az út végén nem rohan be Rogan a stonekin fő boss városába amíg az nincs megtisztítva?

én csak most jöttem rá mikor ezzel a taktikkal mentem, mivel t4es köröknél mindig fényévekkel megelőztem :DDD

rpve meg azért unalmas mert csak a wog stackról és spirit ship spamről szól.
előbbit remélhetőleg még a héten nerfelik, utóbbit meg a közeljövőben. ^^

(#17963) Volgafan válasza OnSeT (#17957) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem oltottam Shootert.De tény,azt tény....csak leirtuk,amit láttunk....t1-en csirkénél nincs sztem jobb natures...Ahogy ismerem:alapból sw,dryad utána shami...így indul el...ez a sorrend,bár lehet shaman-dryad ezt variálni szokták

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17964) LostKnight


LostKnight
csendes tag

én + darkzbane vs. tamma + medvejhok ( vagy mi :D ) rank 28 voltak , sztem szépen odavágtunk nekik :D [link] . ja asszem top 20 ba ezzel bekerültünk darkal. :DD

IGN: LostKinght

(#17965) Darkzbane válasza LostKnight (#17964) üzenetére


Darkzbane
tag

:D

(#17966) ricshard444 válasza Darkzbane (#17965) üzenetére


ricshard444
veterán

Ugyanmaaaaar ez neked eredmeny? :DDD. Grat ugyesek vagytok :R

Vannak dolgok...

(#17967) gergomester válasza Darkzbane (#17965) üzenetére


gergomester
tag

Naon jók vagytok! grat! :R

(#17968) Murder3 válasza OnSeT (#17947) üzenetére


Murder3
addikt

eggyértlmű, hogy ahol a legerősebb counterek vannak mindenre illetve a legerősebb szinte mindenbe azzal nem nehéz-.-

(#17969) fantom922 válasza gergomester (#17967) üzenetére


fantom922
aktív tag

Grat nektek Darkzbane és Lost! :C

gergőmester: Gratulálok neked is, én nem védtem senkit csak én is váltottam és azzal a deckkel közel sem vagyok olyan jó mint ls-el. Ez tény. És mint OnSeT mondotta vala (egy kis elfeledett régmúlt igeidő :) ) ez elmond sokmindent a játékról. Vagy op vagy vagy hátul kullogsz, sajnos ez van.

...de még egyszer nagyon szép volt, azért shootert megverni mégha el is szúr dolgokat nem egyszerű. Nekem pure sadóval nem ment (persze ő losttal volt) a bp-k és cc-k hiánya megpecsételte a sorsom. Pure sadóval 1x elveszíted az irányítást és véged. A többi szín még visszahozhatja. Persze jó játékossal szemben.

Nem ismerem Csirke mostani T1 harcát, de xRyoughi az általam ismert legjobb T1 rusher naturéban. Na persze sadó nagy ellenfele T1-en a nature... :) Nature T1 könnyebben verhető firével, de mint mondottam vala ez mit sem von le gergőmester (alias profi) teljesítményéből :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17970) gergomester válasza fantom922 (#17969) üzenetére


gergomester
tag

Még naon nm vok profi, de szeretnék az lenni! Csak nekem van 1hobbim ebben a játékban, és az pedig abból áll h aki már a top 200ban benne van és hajlandó velem játszani azzal akár 15-20 pvp is lenyomok, csak azért h tanuljak és ellessem a taktikákat, szeretnék olyan jó lenni mint te vagy akár LoLhuncsirke, gyuribá, onset stb.! Egyébként szerintem ha pure fire-el elveszted az irányítást t2őn akk azzal is cumi van! Azért köszönöm az elismerő mondatokat! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17971) fantom922 válasza gergomester (#17970) üzenetére


fantom922
aktív tag

Na ja, ez igaz. Ez a játék már sajnos dual orbbal jól játszható csak. A pure deckek kora kezd leáldozni.

Ui.: én sem vagyok nagy szám, csak több tapasztalatom van mint neked ennyi :) Oké már voltam 124. 1v1-ban persze LS deckkel, de te is eljuthatsz oda. Kitartás kérdése :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17972) Gyuri27 válasza fantom922 (#17971) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez ebben a formában nem igaz.
Pure t1-t2 jó mindenhol. Ez vitán felüli. A kérdés a t3.
Shadow, nature pure t3 nem a legcombosabb. Frost, fire jó tud lenni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17973) OnSeT válasza Darkzbane (#17965) üzenetére


OnSeT
őstag

Még1 magyar csapat a top20ban. Grat. :D
Látom ismét tolod 1v1et is, de amint nézem ez még nem a max aktivitás. ;]

(#17974) fantom922 válasza Gyuri27 (#17972) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen összességében gondoltam én is. Bár a pure sadó T2-nek az erejéről én vitáznék veled :) mert az harmat fing gyenge, ha szépen akarok fogalmazni :) No persze mindenki a saját szíve csücskét szeretné erősíteni :D

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17975) Gyuri27 válasza fantom922 (#17974) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most szaladtam bele egy mocskos shadow taktikba.
Mage spam + warp (zöld).
Elsőre meg is verte a gyerek a frost deckemet. Utána adtam a pofájának. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17976) fantom922 válasza Gyuri27 (#17975) üzenetére


fantom922
aktív tag

Helyes, hogy visszavágtál! :D Az jó taktika, de csak frost ellen. A többi cc-zi vagy berobbantja a mageket.

Szeretem a pure sadót, de azért titeket magyarokat jobban! :)

Ugyhogy hajrá smokegyuri! :R

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17977) Murder3 válasza Gyuri27 (#17972) üzenetére


Murder3
addikt

max annyira amennyire t3 lehet azt mondani, hogy jó..
vagyis semennyire.
splahs iszonyú előny főleg nature és frost.

(#17978) Volfid


Volfid
csendes tag

http://bfcards.info/search.php?i=viewdemo&id=57
1v1 a top 41 ellen én nature ő fire
amiért feltettem, az az, hogy miután kilépett elkezdett irogattni, hogy dryad spam fire ellen stb szerintem ez bőven nem dryad spam volt de érdekelne a ti véleményetek is.

Am grat lostknighéknak a 2v2es helyhez :D

(#17979) gergomester


gergomester
tag

Gecc naon kemény vok ha levertem Rulazt a 40dik pvpést??? :DD :DD :DD :DD

(#17980) Gyuri27 válasza gergomester (#17979) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megyek föl. Dobj egy ing-t pls. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#17981) gergomester válasza Gyuri27 (#17980) üzenetére


gergomester
tag

mi az a ing?

[ Szerkesztve ]

(#17982) Gyuri27 válasza gergomester (#17981) üzenetére


Gyuri27
félisten

Játékban mi a neved?

Amd - Radeon - Ryzen

(#17983) gergomester válasza Gyuri27 (#17982) üzenetére


gergomester
tag

Deathsonhun

(#17984) gergomester válasza Gyuri27 (#17982) üzenetére


gergomester
tag

Miért? Verekedni akarsz??? :P :DDD :DDD

(#17985) gergomester


gergomester
tag

Most úgy meg hízott a májam h 3vereség kellett mire megint rájöttem h nm is vok jó.... :DD :DD :DD

(#17986) gergomester válasza Gyuri27 (#17982) üzenetére


gergomester
tag

Gusztustalanúl lealáztál...:D

(#17987) zoli.22


zoli.22
tag

Én még ugyan ott nem tartok, hogy top 41.-et verjek meg, de egyre gyakrabban megyek aranypöttyös(nem tudom hogy hívják a rangokat) emberkék ellen, és van hogy még bírom is az iramot.
Megvannak ennek a banditnak is az előnyei, csak én még nem jöttem rá mik azok. :D
Egyelőre akár hogyan is alakítom a deck-emet, igazán nem ütőképes. Bár lehet, hogy a bandit deck soha nem is lesz az. Alapvetően támadó pakli lenne, de nagyon hiányolom belőle, hogy nincs igazi seage-es egység.

(#17988) gergomester válasza zoli.22 (#17987) üzenetére


gergomester
tag

neked mi a játék neved? csak m mennék szivesen ellened 1et :D

(#17989) zoli.22 válasza gergomester (#17988) üzenetére


zoli.22
tag

HZoli a nevem, de este beszéltünk is, szóval majd dél után mehetünk párat. :)

[ Szerkesztve ]

(#17990) Cr4Zy válasza zoli.22 (#17987) üzenetére


Cr4Zy
tag

Zoli, én most reggel játszottam 2 db 1v1-et bandit paklival, mindkettőt simán behúztam. Az egyik Fury volt (1-pöttyös arany kör), a másik pedig Bane (2-pöttyös arany kör). Mindkettő ugyanazt szívta be, pedig különböző paklikkal nyomultak (előbbi pure shadow, utóbbi pure fire):
Az előbbi 2 wellt is felvett t1-en, míg én a vesztett t1-harc után instant t2-re mentem. Az utóbbi pedig több powerből tudott csak leverni engem t1-en és még maradt is egy sunstrider-e. Lényeg a lényeg, hogy egy swift egységgel (nightcrawler, vagy az utóbbinál éppen a megmaradt witchclaws) berontottam a t1-éhez - a pure firenél csak egy üres well mellé mentem, de jelen esetben teljesen mindegy -, majd egy rallying banner után azonnal hoztam a commandos-t és benyomtam a képességét, azaz hogy ne tudjon mozogni, de 50% amit sebez gyógyításként visszajön. Innentől csak 2 dologra kellett figyelnem: amikor counterelni próbálja a commandos-t, legyen rajta lifeweaving és/vagy ravage, és ha ellentámadásba lendülne, azonnal hozzam a megfelelő countert rá. Amúgy vicces volt, mikor a shadow mage-ekkel próbálta kiütni a commandos-t, aminek egyébként olyan tulajdonsága van, hogy nem lehet knockback-elni mikor le van állítva és 25%-kal kevesebbet sebződik távolsági támadásból és varázslatokból - egy lifeweaving segítégével kb. 3 mage meghalt és a commandosom full hp-n maradt. :DDD
Ha gondolod, délután-este mindkét meccs replay-ét fel tudom rakni a netre.

Amúgy e módszer ellen hasonló mennyiségű powerből egyedül a lost reaver tudja counterelni illetve a mauler. Minden más sokkal többe kerül és nem biztos a siker. A shadow elleni meccs azt bizonyítja, hogy milyen nehéz megtalálni a fogást rajta (mindent kipróbált a frenzy nightcrawlertől a nastyig). Egyébként az imént említett 2 counteren kívül még a legalább 4 darkelf assassins egyszerre benyomott speckóval is képes beverni, de az 200 power, s mint ahogy az ábra is mutatja, kevesen ismerik - persze ilyen masszív spamre azonnal jön a lavafield. Illetve ha cc-zik, akkor máris sokkal könnyebben fogható, hiszen nem gyógyítja magát mivel nem támad. De szerencsére a fagyi csökkenti a ráadott sebzést, szóval a ravage ezt megoldja általában, a coca pedig 5 másodperc után elhal ha támadják, ezt a lifeweavinggel könnyedén ellensúlyozni lehet.

De a múltkor egy frost-nature-t vertem be ugyanígy (az meg Annihilator volt - 3-pöttyös arany kör). Nem volt mauler a paklijában, onnantól pedig nem fogható egykönnyen. :))

IGN: TBPeti

(#17991) gergomester


gergomester
tag

Találjátok ki h ki ellen mentem tnap 1v1-et!!! :DD

(#17992) Gyuri27 válasza gergomester (#17986) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem, nem.
De megvertelek ez tény. :DDD

Tegnap feltévedt DragonDave is.
Jó volt látni. Irta is hogy, rég járt erre.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17993) gergomester válasza Gyuri27 (#17992) üzenetére


gergomester
tag

Nállam azt jelenti h megvernek amikor van esélyem! De te túl jó vagy és naon megaláztál :R

(#17994) zoli.22 válasza Cr4Zy (#17990) üzenetére


zoli.22
tag

Jó, ebben tényleg igazad van, azzzal nagyon nehéz elbánni. Viszont eddig csak a ravage-t használtam rá, a life weavinget valamiért nem szóval ez nem rossz ötlet. Az utóbbi időben kicsit mellőztem a használatát a commandosnak, de egyre inkább látom, hogy az az egyik erőssége a banditnak.
A soulhunterrel meg egyre inkáb úgy vagyok mint Onset is, hogy dísznek van bent, és néha egy-egy gyenge ellenfél ellen hívom elő csak.
1v1-ben kicsit költséges lehozni, de ott még csak-csak használható. 2v2-ben viszont a void miatt felesleges, inkább beraktam kisebb egységeket.

[ Szerkesztve ]

(#17995) gergomester


gergomester
tag

Parancsoljatok! megint megaláznak, de élvezem :DD[link]

(#17996) Gyuri27 válasza gergomester (#17995) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha az ellen 2 well-t vesz. Te pedig orbot. Használd ki a t2 előnyeit. Ne állj be védekezni.
Mehetett volna a reaver + life, reaver + nasty stb-stb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17997) Volgafan válasza gergomester (#17995) üzenetére


Volgafan
senior tag

És oda támadj,ahol nemépített tornyot...első welljét támadod,bukja...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17998) OnSeT


OnSeT
őstag

ezmiez? ingyen bfp, de hogy? [link]

(#17999) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Voidstorm nerf nem lesz mostanság?
Gusztustalan lap. Meg az is egy gyökér aki használja.
Hihetetlen, hogy ezt a lapot így kellett buffolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18000) Murder3 válasza Cr4Zy (#17990) üzenetére


Murder3
addikt

darkelf amúgy szarrá veri a comandos buffodat is....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.