Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) Lonely001 válasza phanzetomox (#18498) üzenetére


Lonely001
csendes tag

És mennyiért?:)
Most komolyan ennyire nem foglalkoznak vele hogy semmi nem lesz? nemtudom elhinni mert ilyen jó játékkal megérné foglalkozniuk...

(#18502) phanzetomox válasza Gyuri27 (#18499) üzenetére


phanzetomox
őstag

Tavaly nyáron ment tönkre a gépem, azóta hol voltam fent hol nem, ha voltam akkor is elment az élet kedvem, a másik gép jobbára kifagyott.. Mindenesetre semmi kedvem újra tanulni a teljes rendszert meg azt a marha sok kártyát :D.

Kicsit körbeolvastam látom amii még mindig nem jött ki :D
Pedig mintha augusztusban mikor utoljára felnéztem, már valami olyasmi lett volna hogy szeptemberben jön ... :U

Lonelly :Hogy mennyiért árulom a bfp-t nem tudom először felmérem a piacot ;]

[ Szerkesztve ]

(#18503) Gyuri27 válasza phanzetomox (#18502) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy hét alatt vissza rázódsz. Semmi új nincs.
Kivéve a voidstorm. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#18504) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Rengeteg eladó common lapom van (4500db) darabbja 500 gold vagy 1 bfp ha valakit érdekel irjon listát mi kell neki ! :)

(#18505) gergomester válasza phanzetomox (#18504) üzenetére


gergomester
tag

Nekem 12000db. kártyám van! adok 10et 1bfért :DDD

(#18506) phanzetomox válasza gergomester (#18505) üzenetére


phanzetomox
őstag

üzletrontó :P
Az én időmben még elmentek a commonok is 1 bfp-ért :(

(#18507) gergomester válasza phanzetomox (#18506) üzenetére


gergomester
tag

Áhh akk aggastyán vagy :P
most már a nyakunkon vannak és nm tudsz velük mit kezdeni... :(

(#18508) phanzetomox válasza gergomester (#18507) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát akkor inkább felteszem egyesével őket a sok sok accról... bár az marha unalmas.

(#18509) gergomester válasza phanzetomox (#18508) üzenetére


gergomester
tag

Nekem is azért van ilyen sok m már leszarom... :(
szinte lehetetlen megszabadúlni tőlük :((

(#18510) Lonely001


Lonely001
csendes tag

nem ad valaki ncore meghívóért BFpontot?

(#18511) gergomester


gergomester
tag

Nekem meg van 1alig használt vízforralóm és 1babahempergőm is Bfért cserébe! Érdekel vkit? :DD :DD :DD :DD :DD

(#18512) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Hogy mindenki tisztában legyen vele és tudjon addig egy kicsit gyakorolni, nemsokára megrendezek egy 2v2 bajnokságot. A verseny január elején, 7-8-án kerülne megrendezésre, de a vége 10-éig nyúlhat el maximum, ha valaki pont amiatt nem tudna jönni, hogy hétvége lesz.
A versenykiírást legkésőbb holnap közzéteszem, az választ fog adni minden kérdésre.

IGN: TBPeti

(#18513) G4ga válasza Cr4Zy (#18512) üzenetére


G4ga
őstag

várjuk :)
de ellened nem vagyok hajlando jatszani :)

(#18514) Cr4Zy válasza G4ga (#18513) üzenetére


Cr4Zy
tag

Az ilyen esetre is van direkt egy pont a versenykiírásban! ;]

IGN: TBPeti

(#18515) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#18514) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekünk még van egy menetünk. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#18516) OnSeT válasza phanzetomox (#18508) üzenetére


OnSeT
őstag

Csinálj egy trade topicot a kinti fórumon. ;)

u.i: jól emlékszel. :D

(#18517) Evildep válasza gergomester (#18500) üzenetére


Evildep
tag

ilyen ez a pop szakma....

mondjuk neked egyszerübb is mert az épülö dolgok közzé beviszel 1 nc-tés be nastyzzod...nekem fire/frostal azt se lehet

más: csak nekem nem jött az Ea-tol legalább egy boldog karácsony üzit? azért látszik mennyire lesz*rják a játékot

[ Szerkesztve ]

battleforge id: evildep

(#18518) gergomester válasza Evildep (#18517) üzenetére


gergomester
tag

Jah!! főleg úgy h a pálya másik felén kezdi az építkezést a kőműves Köcsögje...és mire oda érek már felépült és aktív természetesen, szal harvi, meg egyébb nyalánkságok pottyannak az arcomba úgy h nekem meg van mondjuk 70powerem...
Most lehet mondani sok mindent, de részemről ennyi..

(#18519) Evildep válasza gergomester (#18518) üzenetére


Evildep
tag

igazad van én eddig csak 1x kaptam be void visszapörgetést akkor mo-t hoztak vele....gondolom t1 en kéne megfogni a void visszapörgetést de ha ott nem sikerül megfogni akkor van a probléma

de peti például nem kezdőhöz szokta huzni ezt az épület combot legalábbis eddig ugy láttam

[ Szerkesztve ]

battleforge id: evildep

(#18520) Cr4Zy válasza Evildep (#18519) üzenetére


Cr4Zy
tag

Az, hogy hova húzom fel, mindig helyzettől függ. Ha t1-en tudom használni a soul splicert, akkor miért ne alkalmazzam, hiszen ez sokszor egyet jelent azzal, hogy t1-en hatalmas power-előnyt tudok szerezni, plusz a 3 épületből az egyik már fent is van!
És még az is amellett szól, hogy ne a kezdőmön húzzam fel, hogy sokszor így nem kell saját egységet beleölnöm, hanem a környéken lévő hullákat felszedve egyszerűen töltök.

IGN: TBPeti

(#18521) Cr4Zy válasza Cr4Zy (#18512) üzenetére


Cr4Zy
tag

Nah, a versenykiírás készen van. Két linket is küldök, az egyik egy .doc kiterjesztésű fájl, melyet a '97-2003-as Microsoft Word-ök is olvasni tudnak, a másik pedig egy .docx kiterjesztésű, mely a 2007-es és a 2010-es Microsoft Word-del jobb, hiszen kisebb a mérete, és arra van optimalizálva. Tartalmi szempontból a 2 fájl teljesen megegyezik.

Ha van rá igény, akkor a formázatlan változatát ide ki is tudom másolni, de a lényeg úgyis megmarad.

Még egy dolgot leszögeznék: a jelentkezéseket csak a megérkezett nevezési díj után tudom elfogadni. A jelentkezőket és a meccseket pedig jegyzem majd egy-egy táblázatba, melyet - ha változás történik benne - minden nap végén közzé teszek

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18522) Zedroxine


Zedroxine
tag

Egy tisztességes pvp deck-et szeretnék összerakni nature-nature-frost-on gondolkoztam vannak hozzá lapjaim de a pure fire is érdekelne mennyire költséges?

Anno odaadtam az accomat havernak mert meguntam, nem kellett volna. Minden normális lapot+bfp-t elpasszolt és nincs most csak az amit másik haver küldött.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#18523) Cr4Zy válasza Zedroxine (#18522) üzenetére


Cr4Zy
tag

Ha tényleg nature-nature-frost-ot szeretnél, akkor treespirit nélkül egy ehhez hasonló paklit tudnék ajánlani (bár nem értem, ha már t2-ig nature vagy, akkor a fire, de még a shadow is jobb szerintem t3-ra, mint a frost, a pure nature-ről meg nem is beszélek - persze a pure nature-höz kellenek drágább lapok is):

t1: swiftclaw, shaman, dryad (kék), windweavers, ensnaring roots, hurricane, surge of light
t2: energy parasite, burrower, deep one (zöld), parasite swarm, ghostspears/spikeroot, mauler, breeding grounds, shrine of memory, curse of oink; mindemellett kell egy spirit hunters, parasite, vagy envenom, játékstílusodtól függően.
t3: fathom lord, silverwind lancers, swamp drake

Nagyjából én egy ilyesmi paklit ajánlanék. A kék dryad csak egy opció, anélkül is megvagy a nature-rel t1-en, de azért sokat jelent az a -25% sebzés, ha ott harcba keveredsz.
Az elején azért írtam, hogy a fire t3 jobb lenne, mert oda betehetnél egy sun reaver-t a silverwind helyére, hiszen a mauler az egy tökéletes L-counter, így a silverwind fölöslegessé válik. Ha t3-ra shadow-t raknál, akkor a t2-őt egy-két lappal megkurtítanám és helyükre beraknám a soulshatter-t plusz a nasty surprise-t, mert a fathom-ot nagyon csúnyán lehet robbantgatni. Ha van treespirited, akkor akár teljesen fel is lehet fordítani a paklit, mert annyira jól lehet arra is építeni (persze ahhoz, hogy használható legyen, legalább 1 alapnak és egy charge-nak kell lennie, ami nem olcsó mulatság).

Pure fire, ez így nem túl pontos, pl. akarsz t1-en rusholni sunderer-rel, vagy sem? Mert az plusz 2-3 kártyát jelent a pakliban. De ár alapján legalább 2000 bfp, ha a drágább lapokból csak fél charge van (2 dancer: 800, 2 jugg: 1200 és akkor még a scythe fiends-ről, meg a giant slayer-ekről szó sem volt). De az biztos, hogy egy full charge-os pure fire pakli legalább 5-6k bfp, és akkor még nem is számoltam a lehetséges promo lapokkal. Ha ezek után is érdekel a pure fire, akkor arra is tudok írni 1-2 variációt.

IGN: TBPeti

(#18524) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Félelmetes mennyien kevesebben vannak most mint régen... aukció is sokkal kevesebb...
kezd kihalni a game :/

(#18525) Gyuri27 válasza phanzetomox (#18524) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az. Nem kapni Rowdyt pl. Valaki csúnyán megvette a készleteket. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18526) ricshard444 válasza phanzetomox (#18524) üzenetére


ricshard444
veterán

Sajnos ilyen support mellett persze,hogy kihal... :( Életem legjobb rts-e és sz@rnak rá :O

Vannak dolgok...

(#18527) Evildep


Evildep
tag

Hzolival mi lett?
vagy 2 hete nem láttam se itt se játékban

battleforge id: evildep

(#18528) Cr4Zy válasza Evildep (#18527) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én kb. egy hete beszéltem vele, akkor azt mondta, hogy karácsonyi készülődés, vásárlás és ilyesmik miatt nem volt. Ha jól tippelek egyébként most hazautazott a családjához Karácsony alkalmából, ahol pedig nem tud játszani. De szerintem Szilveszter és a kijózanodás után már ő is itt lesz.

IGN: TBPeti

(#18529) Zotya21 válasza ricshard444 (#18526) üzenetére


Zotya21
senior tag

én a dungeon keeper 2 vel vagyok igy az volt a világ egyik legjobb játéka de nemcsináltak következő részt pedig elkezdték :O

mert Cancelled by EA :((( :((( :O

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18530) gergomester válasza Zotya21 (#18529) üzenetére


gergomester
tag

Ink gyere már game-be néha!!! :DD :DD :DD
Petivel nem bírok...néha nyerni is kéne ;] ;] ;] ;]

(#18531) Volgafan válasza Cr4Zy (#18523) üzenetére


Volgafan
senior tag

Bodorség,miért ne lenne jó a nature-nature-frost?minek kéne 3 zöld?abyssal semmit nem ér....ellenben frostnál már sok okosság belefér...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18532) Gyuri27 válasza Volgafan (#18531) üzenetére


Gyuri27
félisten

Looooooooooooooool
A void nerfig az aby a király!!!!

Amd - Radeon - Ryzen

(#18533) phanzetomox válasza Volgafan (#18531) üzenetére


phanzetomox
őstag

Egyetértek veled, t3-frost sokkal hasznosabb véleményem szerint, akár védekező lapokat akár támadó lapokat nézzük... és powerben is olcsóbbak.

Gyuri:voidos dolgot nem vágom ,ebből kimaradtam :)

[ Szerkesztve ]

(#18534) Murder3 válasza ricshard444 (#18526) üzenetére


Murder3
addikt

nézterm Company of Heroesról vidiket az sztem szanaszét alázza a battleforgot.

Inkább már tényleg egy bf2 kellene ahol át van dolgozva eleve a játékrendszer.

(#18535) Cr4Zy válasza Volgafan (#18531) üzenetére


Cr4Zy
tag

Mondjuk szerintem azért nem olyan jó, ha t3-ra frost orbot teszünk, mert körülbelül csak 2-4 kártya használható innen, és mindegyiknek megtalálható a megfelelője a pure nature-ben is:
XL-counter: stone warrior, vagy fathom lord. Ha stone warrior, akkor be kell tenni a coldsnap-et is, szóval csak 1 XL-counterért be kell rakni plusz 1 kártyát.
L-counter: silverwind lancers, vagy drones. A silverwind olcsó, de a drones sem sokkal drágább breeding mellett, és emellett sokkal erősebb is.
Abyssal nem ér semmit?! Komolyan mondom, ha megnyerjük a versenyt Gergővel, amit kiírtam, csak azért fogok összerakni egy pure nature paklit, hogy megmutassam neked mennyit ér az az egység! Egyértelműen voidstorm-counter, emellett minden színnel nehéz fogni, mert nem elég ellene egy fajta egység, hiszen amint szétbomlik más mérete lesz, azaz más-más counter kell ellene.
Emellett mi az, ami a t3-ra 1 frost orbbal bemehet a pakliba?
Rageflame: használhatatlan, mert túl gyenge...
Így maradt 3 lap, ami esetleg jöhetne még ebbe a pakliba:
shield building: torony nélkül fölösleges szerintem, az egyetlen dolog, ami ellen védene, az a grigori robbantás, de arra ott van a fathom lord a paralizáló képességével.
kobold trick: 1100 hp-t gyógyít a wellen, ha nincs 30-40 plusz powered (az 50-es kobold fölött) azután, hogy az ellenfél támadt, akkor már régen rossz.
retreating circle: egyetlen pakliba férhet be, az pedig a pure frost, és oda is csak neccesen, semmi másban nincs hely a számára...

Szóval ezek közül szerinted melyik az, amelyik bármiféle előnyt jelent az abyssal-lal szemben, ami gyakorlatilag csak aurával, esetleg 3-4 giant slayerrel fogható meg (amikre amúgy meg jön a cc)?!

U.i.: A kobold trickről még annyit, hogy azért sem éri meg, mert ott van a SoM, ami könnyedén visszapörgeti a voidot, s a repair gombbal javított dolgot ára 100%-ban jön vissza a voidba, míg a trickkel minden használatkor 5 teljes powert buksz (90% jön vissza)!

IGN: TBPeti

(#18536) ricshard444 válasza Murder3 (#18534) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekem ez a stílus jön be ...amúgy megvan eredetiben ;]

Vannak dolgok...

(#18537) Cr4Zy válasza phanzetomox (#18533) üzenetére


Cr4Zy
tag

A voidstorm leírása OnSet oldaláról:

"Total Destruction – Minden játékos void power-e egy hatalmas sebzés potenciállal rendelkezik. A jelenlegi saját void power 1700%-a sebzésként fog jelentkezni, ez a kár mennyiség a játékban lévő összes saját egység között fog eloszlani. Minden játékost érint a jelenlegi játékban. 30 másodpercenként használható.

I. Upgrade: Total Destruction +100%-i void power jelentkezik sebzésként
Looted: Nightmares End (Standard)
II. Upgrade: Total Destruction +200%-i void power jelentkezik sebzésként
Looted: Behind Enemy Lines (Advanced)
III. Upgrade: Total Destruction -15 energiaköltség
Looted: Behind Enemy Lines (Expert) "

U3-on ez azt jelenti, hogy 2000%-át (20-szorosát) sebzi a voidnak 135 powerért, ami azt jelenti, hogy egy átlagos t2-es void (kb. 400) már egy 8000-es sebzéspotenciált tartalmaz. Ez gyakorlatilag ellenem hatástalan (mivel a voidom 0 általában), de mindenki más ellen kb. minden egységet megöl a pályán instant, sokszor még a pure nature-nél is.
De mint olvashattad korábban, a frost t3-nál jelenleg bármelyik másik t3 nagyobb előnyt tud jelenteni 2 nature orb után. Magasabb szinten tudtommal csak fire, vagy nature t3-at alkalmaznak 2 nature orb után.

IGN: TBPeti

(#18538) Volgafan válasza Cr4Zy (#18535) üzenetére


Volgafan
senior tag

Csirkénél nincs jobb natures játékos(nzugodtan lehet velem vitázni,nekem ez a véleményem!!!!, és míg abyval jött mindig kikapott t3-on..nem nagy durranás,viszont,mikor Mora váltott(annak már nem is kell 3.orb zöld),esélyünk se volt....szted miért váltott?

Másik kérdés:ha frostot tesz t3-ra rengeteg olyan lapot tud betenni,ami igencsak hasznos(igaz t2-es:kobold trick még t3-on is igencsak hasznos,glacier,stone warrior,coldsnap,silver az meg nem árt,ha van swift egység is t3on)míg mondjuk firenel csak sunreaver,amit fathom simán megeszik,arról nem is beszélve,hogy parasitevel az ilyenek könnyen elvehetőek)

Gyuri:som mellet nzugodtan jöhet a void,MO-t nem tudja kinyírni!!!!

Abyssalt grigori szétszedi,azt meg cc-zheted bátran...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18539) OnSeT


OnSeT
őstag

Santa Claus movie :D : [link]

(#18540) Cr4Zy válasza Volgafan (#18538) üzenetére


Cr4Zy
tag

Gyuri, én 1v1-ről beszélek, nem 2v2-ről! A kettő teljesen más tészta! 1v1-ben a Mo egy lehozhatatlan lap, mert 350 powered soha az életben nem lesz egy azonos skillekkel rendelkező játékos ellen még t3-on SoM mellett sem, főleg azért, mert az ellenfeled ebből a 350 powerből (maradjunk a lost példádnál) lerak 2 silverwindet és 2 külön helyen támad velük, majd az egyiket soulshatter-rel benastyzza, amit már ugye nem tudsz kivédeni, ha a Mot ki akarod játszani.

A legerősebb játékosok mindig a paklid gyenge pontjára fognak rájátszani, mint pl. pure fire nehezen bánik el az L méretű egységekkel, ha van mellettük heal vagy lifeweaving. Ugyanez a hátrány megvan a lost paklival is (egyetlen dolog van, ami jó L-counter, ez pedig a nightguard, hiszen átveszi az egységet, de cserébe könnyen ölhető és ha nincs powerelőnyben, akkor könnyedén vissza is vehetik az egységet). A nature-nek az a nagy hátránya, hogy drágák az egységei, szóval ha egy jó ellenfelet kap a pure nature, akkor egyszerre 2-3 helyen támadják őt és mivel nem tud szétszakadni, hátrányban lesz. A frost hátránya az M-counterelés: egyetlen dolog van, ami jó erre benne, az pedig a war eagle. Ez pedig ugyanazt a helyzetet hozza elő, mint a nature, hogy drága... A stonekinnek a gyengéje az, ami az erőssége: a knockback és az előző kettőből adódóan a drága egységek: razorshard lassan knockol, egy kisebb mikrózással könnyedén kiüthető bármilyen swift egységgel, stone tempest 110 power, szóval újfent túl drága. Pure shadow: olcsó egységek, de túl kevés hp-val rendelkeznek, illetve a harvi meg lehozhatatlan valamilyen void-manipuláció nélkül (SoG, FoF), illetve ezt is túl könnyű counterelni általában. Egyetlen esélye a pure shadow-nak az igazi támadásra a shadow mage-ekben rejlik, de arra meg elég hamar jön a cc, majd egyesével ölik meg őket, vagy a dd... A twilight paklival az M-counterelés okozhat gondokat, hiszen a ghostspears S egység, szóval könnyen kiüthető (pl. hurricane, knockback, stomp)

U.i.: Azért pár (3-4) jelenleg Hero rangú pure nat játékost most így fel tudnék neked sorolni kapásból anélkül, hogy belépnék a játékba, nem csak Csirke van ott, bár ezt te honnan is tudhatnád, hiszen nem 1v1-ezel... Csirke nagyon jó egyvalamiben, ez pedig az instant t2 és ep, som majd do. De ez is ugyanúgy védhető, mint bármi más, csak ügyesen kell kezelni a paklidat (én pl. az ep-ezést noxokkal megfogom, onnantól meg a som elég drága). Legutóbbi meccseinkből, amit vele játszottam kb. 6-ból 4-et én nyertem, 2-őt ő, de mindkettő vereségem azon a pályán volt, amit a legjobban utálok ebben a játékban, mert nem tudok rajta játszani...

U.i.2.: grigorit is lehet könnyedén cc-zni, csak elég gyorsnak kell lenni, onnantól pedig hogy az oink rajta, át kell menni vele másik irányba és még egy root-al lekötözni, hogy a közeledbe se érjen.

U.i.3.: glacier shell nem ér semmit t3-on (kivéve jugger ellen), de akkor már sokkal inkább shield building, hiszen powercost ugyanannyi...

U.i.4.: minek coldsnap, mikor már így is tele vagy cc-vel?! Csak azért, hogy a stone warriort tudd használni, miközben a fathom ott van, ami egyébként erősebb nála?!

U.i.5.: swift egység: drones... és még erősebb is, mint a silverwind. Meg tudnád magyarázni nekem, hogy akkor miért olyan jó az a frost t3?

Igaz, én csak ismételgetem önmagam, de csak azért, mert mindegyik lapot már leírtam, amit te is felsoroltál... Az egyetlen dolog, ami szerintem frost t3-on pluszpont a többihez képest, az a kobold trick lenne, de mint írtam, ezzel kapcsolatban meg az a véleményem, hogy ha használni kell t3-on úgy, hogy som van lent, akkor már régen buktad a meccset...

Jah, és majd elfelejtettem: ha normális ellenfelet kapsz, akkor a fire juggert, vagy giant slayert, a fire-nat giant slayert, a lost pedig silverwindet, vigilt vagy grigorit fog hozni, amiket nem érdemes/nem tudsz átvenni. Nature-nél és frostnál, illetve a kettő kombinációjánál meg ott a cc és a knockback, amivel annyi ideig meg tudja fogni a parasite swarm-odat, amíg leszedi azt, vagy a wellt/orbot (frost: gravity, coldsnap; nature: hurricane, oink). Mostanság ezek a "menő" orb-kombinációk, de ha gondolod, folytathatom: a bandit cultist mastert, giant slayert vagy ashbone-t fog hozni banner mellől, de nála is általában ott az erupt, amivel először knockol, aztán meg leszedi egy darkelffel, ha cc-zed az ashbonet. A fire-frost megintcsak giant slayerekkel fog megdobálni, méghozzá nem is akármilyenekkel, mert ő még pajzsozza is őket, a shadow-nat-nál meg úgyszintén ott a rengeteg cc. De pl. én személy szerint a normális, voidvisszapörgetés nélküli shad-nat paklimban nem használok ashbone-t, mert túl könnyű counterelni.

IGN: TBPeti

(#18541) Darkzbane


Darkzbane
tag

Na egy hónapi kihagyás után visszatértem én is a játékba hálisten megvan a fórum jelszó is : D

Tbpeti [link] nagyon kapja az ívet kinti fórumon ahogy elnézem : D

ja igen és kicsit 2v2 ztünk tegnap )

[ Szerkesztve ]

(#18542) Cr4Zy válasza Darkzbane (#18541) üzenetére


Cr4Zy
tag

Egy dologban egyetértek velük: lámulok. :DDD De könyörgöm, csinálják utánam, ha tudják! Mert senki sincs jelenleg a mezőnyben, aki ezen rang közelében lenne ilyen taktikával...
Grat egyébként a ranghoz!
SoG is kikáromkodta már magát ellenem, NaTuReMaNiAc is, Matos legalább csendben volt és szimplán az Exit Battleforge gombbal lépett ki a meccsből a Leave match gomb helyett mérgében. :D De még sorolhatnám a top játékosokat, akik nem tudnak veszíteni. Mondjuk szerencsére köztük is vannak normális emberek, mint bestia, ChristianIII, drakonz, vagy YaBroo, UndeadWizard és még sorolhatnék párat.

Egyébként grat a helyezéshez! :)

Szerk.: az előzőből kihagytam, hogy persze a pure nature nagy előnye lenne még t3-on a timeshifter spirit, ami gyakorlatilag egy mozgatható motk, és nem lehet belehívnia semmit az ellenfélnek. Ha jó helyre állítod fel, akkor védhetetlen.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18543) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Amennyiben valaki ad el Promo firedancer-t reális áron (1800 körül) Arra vevő lennék :)
Illetve shaman is érdekel akármekkora mennyiségben 80 bfp/darab áron.

(#18544) Volgafan válasza Cr4Zy (#18540) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ezt nem olvasom végig....Csirke is Hero,ha játszik,ennyit megsúgok...de 1v1ben is Mo van a deckjében...és le tudta hozni...erről ennyit...figyelj Te csak ezzel a láma(mert akárhogy is nézzük az)jutottál el idáig...Csirke meg nem csak instant t2..lesd meg youtubon....neked meg ez a combó+sand...glacier pl remek a sandod ellen...de mind1..De tessék:verd be Csirkét a kombód nélkül ,Ő meg nem fog instant t2re menni,ok?sőőt:sztem még nekem is menne...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18545) Cr4Zy válasza Volgafan (#18544) üzenetére


Cr4Zy
tag

XD instant t2 nélkül, t1-harc mellett vertem őt (a 4-ből 2x ez történt), de kérdezd meg, ha nem hiszed ;)
És ne légy lusta, ha már vitába szálltál, nekem is fáradság volt megírni! Idén csak hajnalban leszek már online, de ha minden igaz, akkor 4-e után ráérek, bármikor játszhatunk. És de, Csirke instant t2, lest meg ingame mikor ellene játszol... És lehet, hogy mo, van a paklijában, de ettől függetlenül úgyszintén lehozhatatlan lapnak tartom. És amennyi powert el fogsz költeni a supportolására, a 2. voidstormnál tuti behal.

IGN: TBPeti

(#18546) G4ga válasza Volgafan (#18544) üzenetére


G4ga
őstag

Nem nagyon értelek ám beneteket.

Mai napig nem tudom felfogni miért is láma dolog Peti void vissza pörgetös taktikája?
azert mert 3 lap kell hozzá a 20ból?
azert mert azt a 3 lapot ki is kell játszani?
azert mert nem elég hogy kijátszottad de addig életben is kell maradni és megis kell tudni tartani?

nem könnyü dolog ám. nem nagyon látod ezt 1v1ben hogy akárki is használja.
vajon miért? mert elég öngyilkos taktika. ha nem jön be buktad a meccset.
persze megértem könnyebb lelámázni mint esetleg megtanulni használni és ugyan ugy felfejlödni evvel a taktikával!

aki pedig nem tudja mire valo a 3 épület és inkább leüt egy wellt a 3 épület melett az meg is érdemli hogy kikap! ( ált ezt csinálják amikor én is használom az épületeket! )

nem azert de dot healelni som használata melett mindenki tud! ( nem csirke teljesitményét akarom evvel lebecsülni félre értés ne essék. )
sose felejtem el a bajnokság meccset Csirke ellen. kb 5 perc alatt tarolt le Do val :) azt se tudtam hol vagyok!

(#18547) Volgafan válasza G4ga (#18546) üzenetére


Volgafan
senior tag

Mert az....Ötletnek jó,hogy kitalálta,de el kell imseri,hogy az...én is használtam már,le is lámáztak...bárki ellen tolod,le fog lámázni..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18548) G4ga válasza Volgafan (#18547) üzenetére


G4ga
őstag

nem tudom sajnos elismerni...

dot healelni, vigilezni, silverwindet robbantani, sandstormozni, fire dancerelni es sorolhatnám még az ilyen egy lapos kombokat na az lámaság.

de sirni egy 3 lapot használó kombó miatt nagyobb lámasság mint használni.
mig felépül a 3 épület ugyan ugy tartani kell magad, közben is tartani kell magad!
nem ugy indulsz neki a meccsnek hogy áll a 3 épület... ugyhogy nem értem mi ebben a lámasság.

(#18549) Gyuri27 válasza G4ga (#18548) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy nem látunk tovább az orrunknál. A splicer eleve op lap t1-re. Ugyanis azt nem ütöd be t1-n. Talán firével mert ott van dd.
Tovább megyek. Annó a som+enli+blood is 3 lapos kombó volt. Mégis sírt az összes shadowos, lostos. Nerfelték is az enlit. Holott az a kombó t3-n hozott csak előnyt. A spliccer meg t1-n előny. Embalmerrel t2-n is. A 3 épület meg az összes tieren.
Egyre többen használják a spliccert egyébként lostba is.
Szóval így védeni a 3 épületet nem vasziszdasz. Pure shadow mage több unit esetén kot-l megoldja. Lostnál ott building protekt, coldsnap stb, shadow-naturénál is van annyi cc amennyi kell.
Hiába szimpatikus Peti. Mert az és ügyes is. Ettől ez a kombó ugyanakkora noobság mint az enli+earshaker.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18550) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#18549) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én mint mondtam eddig is, elismerem, hogy lámaság, mert onnantól, hogy fent van, gyakorlatilag végtelen mennyiségű power áll a rendelkezésemre. Abban viszont igazat kell adnom Gagának, hogy én is ugyanúgy lámaságnak tartom azokat a taktikákat, amiket felsorolt (dancer, vigil, t3-as nasty, instant t2, stb.), ezért nem értem a legtöbb játékosnak a siránkozását. Egyszerűen nem tudnak veszíteni. De pl. beszélgettem ma UndeadWizard-dal (valahol a top 15-ben és a barátlistámon megtalálható), ő például egy az egyben megmondta, hogy pl. freemka taktikáját még ennél is lámább dolognak tartja: ice shield towerekkel védekezni, majd amint lehet t3-ra menni és onnantól robbantgatni. És hozzátette azért, hogy megnyugtasson engem, személy szerint ő semmire nem méltatja thesickaleon oldalát, mert általában ott egy-egy játékos megalázásáról, földbe döngöléséről van szó, mintsem az igazi lényegről, ami replay-közlés lenne. Jah és még azt is hozzátette, hogy általában azok sírnak, akiknek ott a frost orb a paklijukban, illetve azt is megjegyezte, hogy kiábrándító mennyi embernek van frost orb a paklijában a top 10-ből:
6-7-nek van frost orb benne: drakonz, cDKilLRoy pure fire (az utóbbi váltogat lost és eközött), YaBroo shadow-nature és Obesity fire-nature. És sajnos a továbbiakban is hasonló az arány...

IGN: TBPeti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.