Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) OnSeT


OnSeT
őstag

Soulhunter vs Promo Juggernaut

egy őrült fogócskával a végén, letaroltuk szépen a pályát. [link] :DDD

(#17552) Darkzbane


Darkzbane
tag

Ezt az abamát úgy bírom, t1 harc szinte nulla, a társa húzza az időt amíg ő kutakat vesz meg t2 t. Onnan kb minden ellen Shadow maget hív ja meg SoG és t3 mon meg tudjuk hogy Church,Grigori és hasonlók. De nem mindig jön be :DD

[link]

Onset sry hogy nem vártalak meg csak megjött dentom és nyomtunk pár 2v2t

[ Szerkesztve ]

(#17553) OnSeT válasza Darkzbane (#17552) üzenetére


OnSeT
őstag

np, majd toljuk később.
láttam rankedolsz, így gyakoroltunk kicsit G4gaval :)

(#17554) G4ga válasza OnSeT (#17553) üzenetére


G4ga
őstag

:)

sikerult is par hasznos tanacsot kapnom.
respect.

Lenne egy kerdesem, mitol van az hogy mostanaban egyre tobbet talalkozok azzal hogy a grigorit nem latom, csak a hpjat?
Ez valami bug?
Tegnap este jatszottam egy sraccal folyton ijen grigorit hivot le. probaltam tauntolni Light Bladdel de semmi, ugyan ugy ment tovabb... Ez hack? Bug? vagy mi a tokom?

(#17555) BladeHero válasza G4ga (#17554) üzenetére


BladeHero
tag

Ez bug, ami a nightguardal is elő szokott fordulni.

RPCJ

(#17556) G4ga válasza BladeHero (#17555) üzenetére


G4ga
őstag

de az is bug h nem tudom light bladdel tauntilni? vagy ez a grigorinak a spec kepessege vagy a light blade nem mindent tud provokalni?

mas:
pure fire ereje... kaptam kolcsonbe egy fire dancert. igy epitettem egy majdnem pure fire decket. kezdem kapizsgalni a dolgot, az aggtessziv jatekstilus tenyleg nem konnyu... am ha megszokod... es jol csinalod...
3bol 3 nyert ranked. ebbol 2, ket orbon eldolt. majd toltok fel vidit. vedekezni nagyon nehez vele. am ha nem adod at az iranyitast az ellennek,folyton nyomast gyakorolsz ra, iszonyat ereje van.
igy h sikerul kiprobalni fire oldalt remelem kapok majf olyan ellent aki hasonlo deckekkel ( nem fire ) jatszik mint en is, es megmutatja hogy hogy kell beverni a firet. legalabb abbol is tanulok...
visszaterve a rankedokra... most engem is lenoobozot a 2. ellenfelem. es o is megjegyezte h a toke tele van avval hogy mindenki a firrel nyomul. tehat nem csak nekem a bajom h fiend szinten egyszeruen mindenki pirossal jatszik. :)

(#17557) Predatorkill válasza G4ga (#17556) üzenetére


Predatorkill
tag

A pure fire beütésére egy mód van, ha te támadsz. Védekezni csak sokkal több pontból tud, és még jobb ha több helyen egy-egy pár egységgel mész neki, pl 3 helyre támadsz, 2 helyröl több pontbol visszaver, utána te arra az egy maradékra koncentrálsz és ott lesz bontás dögivel ;)

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17558) alpihun válasza G4ga (#17556) üzenetére


alpihun
senior tag

Nah, ezt is megéltem.Amikor elmentél csináltam egy advancedet bladeval , azután advanced egyedül.Tegnap progamerrr megmutatta expertet mégegyszer, én megpróbáltam utána 2x, ő nézte.Mind2 x ugyanott buktam be.
Ma reggel pedig első nekifutásból sikerült.Igaz, hogy rogan közvetlen utánam jött meg hogy 2/100 élete maradt, de úgy is : SIKERÜLT KOTG EXPERT SOLO.Még egyszer megcsinálom,ha megy, veszek elementeket és indulhat a banzáj!

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17559) G4ga válasza Predatorkill (#17557) üzenetére


G4ga
őstag

3. meccsen akkor valosziuleg azert adta fel a meccset a srac. instant t2re ment. en kozvetlen az orbja ele huztam egy wellt. lehozott egy scythe-t beututte a sca angerem, de raktam egy minet es meghalt. kozben persze egy scavvel felul is elindultam es moge kerultem. wellt mar nem kellet huzni mert kepett. :)

alphi: grat. menni fog az.
ha megvetted es jatszol, es fent vagyom szivesen segitek, ugy gyorsabban megy majd.

(#17560) OnSeT válasza Darkzbane (#17552) üzenetére


OnSeT
őstag

amint látom jófejek voltak, átengedték harc nélkül a közepet. :DDD

az a t3as felhozatal akkor fincsi igazán ha voidstorm is társul mellé.
egyre durvább kombókat hoznak össze arra építve.
de még van mit csiszolni a kivitelezéseken. :D

bár már nincs rá sok idő, hisz jön a NERF ;]

Csirkés kör: [link]

pure shadow void nullázó kombó, storm a saját egységeit így nem sebzi.
a map yshia ,beépítve churchokkel, azon a mapon egy csöppet kemény, még jó hogy nem társult mellé vigil. :DDD

tényleg csike t4nek miért fire orbot választottál? rájuk akartál illeszteni hogy jön az earthshaker? ^^

Gyuribaval: [link]

voidstorm + shrine of war

a felismerés hogy van náluk storm igencsak fájó volt számomra, instant halt egyszerre 2 hunterem. buffal együtt több mint 600 power ami ezzel a 2 unittal ment el.

(#17561) Volgafan


Volgafan
senior tag

Az,hogy van?tegnap 34-5-el kezdtük a meccselsét,csak nyertünk közben volt párszor,voidstorm bugger csapat és 36-14-el zártunk.....csak az utcsó meccsünket buktuk,igaz Heroooék ellen,ott sajnos momentumunk nemvolt...Ha netán valakinek lenne parasite swarmja,megköszönném..

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17562) Volgafan válasza OnSeT (#17560) üzenetére


Volgafan
senior tag

Höhö,visszanéztem a Te szemszögedből....volt ott power,mikor sogot betoltam :D:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17563) LoLHunCsirke válasza OnSeT (#17560) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Véletlen arra kattintottam rá, ennyi, de csak azért hogy ne tudja ott visszavenni ;]
de amúgy lehetne próbálkozni shakerrel..

ja és a voidstormbugot(invalid callal kidob) vesztésnek könyveli el..

TinkeringAboutYou!

(#17564) Volgafan válasza LoLHunCsirke (#17563) üzenetére


Volgafan
senior tag

Kapják bééé akkor

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17565) OnSeT válasza Volgafan (#17562) üzenetére


OnSeT
őstag

jó cucc :D
kár hogy vissza kellett fognom magam a storm miatt ;]

(#17566) alpihun válasza G4ga (#17559) üzenetére


alpihun
senior tag

nah, megy ez,mostmár naponta 5-6 expertet leszólózok, rogannak is 98/100 hp marad, jut idő a falakra is.holnapra minden dekk fullos lesz, de ha nem gond, akkor még vasárnapig(míg az elementek lejárnak)maradhat nálam?Szeretnék még párszáz vicet tartalékba helyezni. +kotg még xp farmnak se utolsó, 11k xp/17 perc és könnyő is.Vasárnap délelőtt még a bronz pajzs 4 pöttyel csak álmodoztam, hogy lord leszek,és most ott vagyok 2 nap alatt , hogy még 3 game és warlord leszek,tehát szeretnék még a héten skylord lenni.

Ám köszi mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17567) G4ga válasza alpihun (#17566) üzenetére


G4ga
őstag

Szia! perzse maradthat.
ugyeses vagy gratulalok!

(#17568) fantom922


fantom922
aktív tag

Látom itt mindenki egyre jobb lesz! :) Grat. mindenkinek! :) Nagyon tetszik, hogy ennyien nem adták még fel magyarok közül. ...ja és engem is fogtok még látni ezt garantálhatom.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17569) OnSeT


OnSeT
őstag

inYa összedobott egy shadow/nature teszt accot, s már a top10ben van vele :D

(#17570) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok! Szerintetek a pure fire vagy a pure shadow jobb pvp-re?

(#17571) ricshard444 válasza tibi206 (#17570) üzenetére


ricshard444
veterán

Pure Fire
Mert nemkell hozzá nagy skill....: erruption, mine, wildfire, enforcer, firedancer,juggernaut :DD Ezek igencsak megkönnyítik a dolgát az illetőnek ha jól használja őket :K

Vannak dolgok...

(#17572) tibi206 válasza ricshard444 (#17571) üzenetére


tibi206
tag

És ha én jobban szeretem a shadowt azért belehet verni vele a fire-t nem?

(#17573) ricshard444 válasza tibi206 (#17572) üzenetére


ricshard444
veterán

Elvileg mindennel belehet mindent ütni ha jól játszól :)

Vannak dolgok...

(#17574) tibi206 válasza ricshard444 (#17573) üzenetére


tibi206
tag

Ok kösz tudnál mondani néhány alap spellt shadow deckhez?

(#17575) ricshard444 válasza tibi206 (#17574) üzenetére


ricshard444
veterán

Azt majd a kollégák,mert shadowot nem szeretem így nem is volt, ergo nemtudom mi a jó egy olyan deckbe :R

Vannak dolgok...

(#17576) alpihun válasza OnSeT (#17569) üzenetére


alpihun
senior tag

Milyen lapok vannak benne?Nem copyzom le csak kíváncsi vagyok.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17577) alpihun válasza tibi206 (#17574) üzenetére


alpihun
senior tag

Pure shadow dekkhez, spellek:t1 lifew,nasty-opcionális aggresszív t1 kedvelőknek:motivate
t2.aoc,unholy,nether,corpse explo -opcionális, tehát ízlés kérdése: piros befallen és undead army
t3:remélem t3ig pure nem maradsz, ide frost és nature is megteszi.Egyik oldalon lost lámulás, másikon meg heal cc.Spellek:soulshatter, lámuláshoz:voidstorm.Opcionális, nagyon ízlés kérdése: zöld evocator.

De ez csak az alap.Ez változhat, én pl aoc-ot nem használok, és megvagyok nélküle is.
Onset oldalán meg találsz dekk ajánlót, inkább abból értesülj, ő jobban érti ezeket.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17578) tibi206 válasza alpihun (#17577) üzenetére


tibi206
tag

harmadik orbhoz mit ajánlasz nature illetve lost oldalon? Első kettő az prue shadow.

(#17579) alpihun válasza tibi206 (#17578) üzenetére


alpihun
senior tag

Nat: swamp drake/drones +ashbone,(opc.cultist)soulshatter,surge,oink
lost.itt sok unit van, te döntesz: cultist, ashbone, silwerwind,vigil grigori
.soulshatter, kobold tric , coldsnap,
És lostnal esetleg, ha gondolod curch lámulás:nether+church, kobold tric, de silver spamm szerintem jobb.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17580) tibi206 válasza alpihun (#17579) üzenetére


tibi206
tag

Ok kösz a segítséget!

(#17581) BladeHero


BladeHero
tag

Ricsi:Azért ezt nem kéne mindenkinek bemesélni...

tibi206:Szerintem az a jobb, amelyiket választod.Döntsd el melyik illik jobban a stílusodhoz.

RPCJ

(#17582) ricshard444 válasza BladeHero (#17581) üzenetére


ricshard444
veterán

Miértnem? Azért azokkal a lapokkal ismerjük el sokkal könnyebb kezdőként boldogulni pvp meccseken :N

Vannak dolgok...

(#17583) OnSeT válasza alpihun (#17576) üzenetére


OnSeT
őstag

átlagos shadow/nature deck, ő is phantom nélkül tolja.

tk-n vannak fent repjei: [link]

(#17584) alpihun válasza OnSeT (#17583) üzenetére


alpihun
senior tag

a great come backost behozza, a többit nem jeleníti meg

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17585) OnSeT válasza alpihun (#17584) üzenetére


OnSeT
őstag

bfcards.tk időnként be szokott lassulni

feldobtam pár repjét mediara: [link]

(#17586) Volfid


Volfid
csendes tag

hello !
először is üdv mindenkinek régóta olvasgatok itt de nemigazán írtam eddig, de a mai 2v2met muszály feltöltenem:
én eléggé elbénáztam a társamnak pedig tutorial deckje volt mert véletlenül rosszat hozott xD
de nyertünk :P
közben még noobok is lettünk szóval jóvolt :D
jaigen ingame Volfidként ismerhet pár ember
http://www.bfcards.info/search.php?i=user&id=16251
utána még sparringen is levertük őket ott már rendes deckkel

(#17587) Volgafan


Volgafan
senior tag

Akinek token kell tudom ajánlami a motwot 1 playeresen,gyorsan megvan,nem függ mástól...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17588) BladeHero válasza ricshard444 (#17582) üzenetére


BladeHero
tag

Szerintem meg nem :P
Azzal is ugyan annyira meg kel tanulni játszani, mint a többivel, ha nem hiszed járj utána(Csinálj egy fire decket és próbálj vele játszani).

RPCJ

(#17589) G4ga válasza BladeHero (#17588) üzenetére


G4ga
őstag

igazad van megkell vele tanulni jatszani.
de lenyegesebben egyszerubb. amiota van dencerem, enforcerem es gladjatriszom es wildfireom 4bol 4 meccet hoztam.
persze a tapasztaltabb jatekosok bevernek de a tobbseg a dancer lattan feladja.
nincs mas dolgom mint a dancereket vedeni es barmit beutok. volt egy meccsem nature ellen. majd felteszen a repet. kozepet megszerezte az ellen eylonon. 2x vettem el tole. pedig volt 4well plusz orb. semmi mast nem csinaltam mint fal mogul dancer. :)
tegnap szintett leptem. meccsen intant t2 mentunk. mind ketten ellen is a fo orbhoz kozeli orbot huztuk be. egy scavom volt lent az ellen nomaddal volt 3mal. volt egy well elonye.bazisa elott huztam egy bannert. lejott az elso dancer es kilepett. arany egy potty rangja volt.

tulajdonkeppen semmit nem csinaltam.

tegnap jatszottam par untankedet is. pure frost is tenyleg nagyon eros. egesz jol ment avval is. most uj munosom lett. pure shadow. eleg kemeny.

[ Szerkesztve ]

(#17590) OnSeT válasza Volfid (#17586) üzenetére


OnSeT
őstag

ennyit a pure fire opságáról, tutorial deckel bedarálják őket. :D

szép volt ;)

(#17591) fantom922 válasza OnSeT (#17590) üzenetére


fantom922
aktív tag

Való igaz, a pure fire 1 esetben tud op lenni, ha power előnyre tesz szert mire eléri a T2-t vagy T3-at... T2-n dancer miatt, T3-on Jugger miatt. Ehhez persze power előny kell, ami már nem opság, mert ahhoz ügyesen kell tolni T1-en. Ergó, ha fire ellen nyerni akarsz ne hagyd előnyhöz jutni T1-en és később nem tud opkodni :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17592) ricshard444 válasza BladeHero (#17588) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem nekem való a fire :P

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17593) BladeHero válasza G4ga (#17589) üzenetére


BladeHero
tag

Grat, de nem tudok rá mit mondani, ha tetszik a fire akkor legyél továbbra is vele.Hiába mondunk bármit egyikünk véleménye sem fog változni.Most is csak azért írtam ricsinek, hogyha feljön egy kezdő, akkor ne azt lássa már, hogy ez a játék csak arról szól, hogy a fire a nyerő és kész.

RPCJ

(#17594) Volgafan válasza BladeHero (#17593) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én most próbálgatom a nature-t nemrossz...wyba nem tudott t1-en megverni.,..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17595) Murder3 válasza alpihun (#17577) üzenetére


Murder3
addikt

befallen,ua nagyrészbe feleslegesek, úgyse tudod töbségbe érdemlegesen bevetni..

(#17596) Murder3 válasza OnSeT (#17569) üzenetére


Murder3
addikt

tegyük hozzá az égvilágon semmi speciális nicns benne.
jobban bizoynítnya mennyire is csak pár db lapra épül az egész játék és a többség mennyire is felesleges/gyenge...

(#17597) G4ga válasza BladeHero (#17593) üzenetére


G4ga
őstag

igy van mindegyik szinnel lehet nyeri csak ugyesen kell alkalmazni az adott lapokat.
ami teny eszeveszetten sokan jatszanak firerrel.
talan nem veletlen...

(#17598) alpihun válasza OnSeT (#17585) üzenetére


alpihun
senior tag

OKs köszi, letöltöttem, meg fogom nézni.Ám az h justobe mit takar?Mit jelent?

Amelyik vidit meg tudtam nézni, nem volt nagy csel, én is bevertem volna szerintem,annyit failozott a frostos, hogy nézni rossz volt.Persze így kívülről könnyűnek tűnik, de lehet , hogy nem az.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17599) alpihun válasza Murder3 (#17595) üzenetére


alpihun
senior tag

"opcionális-tehát ízlés kérdése"

Én egy szóval sem mondtam, hogy lehetetlen nélküle, csak azt, hogy ízlés kérdése, van aki tudja használni, másnak teljesen fölös.

A pure firével a napokban pont ez fogalmazódott meg bennem.Minden dekk egyforma,22 lapot használnak gyakran, egyedül 2 lap ami ízléstől függ : scavi/nomad és mortar/makeswift.
A pure fire dekkbe újdonságot, változást csak egy t2es jugg vagy egy t3as thunder wagon hozhatna.De végül is ez gyenge pont is.Mert ha pure fire ellent kapsz, egyből tod a dekkjét,míg azért egy stone/pure shadow/shadow nature stb dekkben érhet meglepetés.Max 2v2be változik 1-2 lapot.

G4ga: skylordig még 19 kotg van, tehát 210.000 xp, az meglesz, mostmár minden lap uppolt.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17600) OnSeT válasza alpihun (#17598) üzenetére


OnSeT
őstag

azon a néven fut inYa /Obesity shadow/nature teszt accja. :D

justObe = justObesity (csak Obesity ) ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.