Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) Volgafan válasza fantom922 (#17350) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,csak épp viglillel támad netherrel meg védi....amint meg akarják ölni netherrel visz a churchoz...öld meg....max aura,de akkor már is pont hátrányban vagy...neki meg ott a barrier és akár éítheti is oda a a kövi churchot...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17352) fantom922 válasza Volgafan (#17351) üzenetére


fantom922
aktív tag

Már bocs, de barrier + church + vigil ebből tudod hány helyre tudsz egyszerre támadni silverwindekkel? :? Most nem adtam össze, de jó sok helyre. Silverwind vs vigil ott a Silver nyer. Ez persze az én véleményem neked lehet más... megengedem :)

Ezt láttátok már?

A 10 legtöbbet használt lap PvP paklikban: (utolsó 30 napban)

Surge of Light

Lava Field

Windweavers

Curse of Oink

Eruption

Cold Snap

Ravage

Sunstriders

Skyfire Drake

Magma Hurler
Hozzászólás
Módosítás dátuma: 2011. április 06. szerda, 09:42

Szerk.: mégis összeadtam :) 280 a te power költséged, abból lehozok 3 silvert és még marad 40 powerem.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17353) Volgafan válasza fantom922 (#17352) üzenetére


Volgafan
senior tag

És hogy támadsz velük?ezt mondom....ott a church szépen meg is fogja...de mind1,majd meglátod...Mapok többsége közepes,ergo elég 1 church és vigil onnan szinte mindent elér...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17354) Volgafan


Volgafan
senior tag

Hála wheelen nem sokat nerfeltek...remélem a képességéből semmit....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17355) fantom922 válasza Volgafan (#17353) üzenetére


fantom922
aktív tag

Gyuri én nem létom majd meg, mert én is használtam amit mondasz előbb mint te :) Megmondhatja OnSeT, smokegyuri is. Tudom mit lehet vele csinálni és mik a korlátai. Egy szóval sem mondtam, hogy silverwinddel a vigilt vagy churchöt támadom. Másik 3 bázist támadok. Ahova le kell hoznia countereket. Amivel power hátrányba kerül elég rendesen. Én vigil miatt bukok 1 bázist te 3 helyen kapsz támadást egyszerre és bukod 3 bázisodat. Aztán ne gyere azzal, hogy hát azt könnyen visszavered, met silver-re nem igazán van counter azonos áron. Nem vagyok noob hogy nekimegyek 3 silverrel 1 churchnek a többi welleket és bázisod támadom ahol nem áll church :) A vigiles támadásod meg fogom addig bp-vel. Emlékszel 40 powerem maradt hozzád képest :) az aurás ötletedet meg nem tom hogy érted :) Aurával kinyírom a vigilt, erre te leteszel barriert és churchöt? Mert azt elsöpröm 1 soulshatterral 150-ből. A tiéd ugye 120, ha bevéded barriert le is hagysz engem.

Persze ezek amik gyorsan eszembe jutottak. Linekiller nem véletlen választotta a silverwindet, azért azon gondolkozz.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17356) Volgafan válasza fantom922 (#17355) üzenetére


Volgafan
senior tag

Söpörd......mire van a glacier?Mire van társ?mind1,hagyjuk meggyőzhetettlen vagy,menj pl Ajjakék ellen,csak ezt használják...középre felépítik,ki se tudod kerülni,de te azért betámadod a kezdőm....gg..Barrier rég lent van....ha aurázol,jönnek a cannonok ismét véged...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17357) fantom922 válasza Volgafan (#17356) üzenetére


fantom922
aktív tag

Na mert te meggyőzhető vagy mi? :D Erre azt mondom, hogy bagoly mondja verébnek :D

Ha társat keversz bele veszélyes már :) Aura és eruption és a vigilednek annyi. Eruption utánna véd az építkezéseid ellen míg aura véget ér.

Egyébként, ha 2v2-ba nem tudsz kikerülni 1 churchöt az már régen rossz. Amúgy meg Ajjakékat vertem már Predatorkillel. Silverwind vs church 1:0 ide :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17358) Volgafan válasza fantom922 (#17357) üzenetére


Volgafan
senior tag

Mi is vertük már nem azt mondom:akkor számoljunk!!a cnnon mennyi?er mennyi?

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17359) fantom922 válasza Volgafan (#17358) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ki az a ti? :) Cannon 80, ha jól emlékszem, de eruption is annyi. Mi az az er? Ja eruption :) Már értem. Cannon lehet csak 70 ezt nem tom, de mit számít az? Elf elejted, hogy elveszítettél egy vigilt -160. Nem tudsz lehozni semmit, ha védekezned kell a másik 3 helyen. De ahogy mondtad ez map függő. Hiába vitázunk. Van amelyik mapon silverwind jobb van ahol vigil. Szerintem alapból silverwind op-abb.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17360) Volgafan válasza fantom922 (#17359) üzenetére


Volgafan
senior tag

Cannon 70,neked aura + silver 180...ennyiből ölted meg a vigilt,ami 160 és utána elég a cannon... eruption az thiszemn 75..Drkzbaneval szoktuk tolni...megkereshetsz minket a listán,bár most visszaestünk,mert varriálunk..60 akárhanyadikok vagyunk épp..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17361) fantom922 válasza Volgafan (#17360) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ez a számolás sántít kissé :D Kezdjük ott hogy church 100 + vigil 160 + barrier 20 = 280 power itt vagy te. Én aura 100 + eruption 75 = 175 és buktad a vigilt -265 nálad. Na most jössz te :) Azt mondod cannon tower amit eruptionnal berobbant. Még mindig -260 powerveszteségnél jársz és még silvert le se hozott az ellen.

Persze itt már nem érdemes számolgatni, mert T3-nál általában annyi a power és olyan kevés a charge, hogy nem igazán számít.

A lényeg, hogy szerintem silverrel jobban lehet operálni, neked meg a vigil jön be :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17362) Predatorkill válasza fantom922 (#17357) üzenetére


Predatorkill
tag

Hú én ajjakékra nem is emlékszek őszintén.. :D de valami rémlik. Abamaaaaa és rds maradt meg nagyon bennem :)) ;]

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17363) Volgafan válasza fantom922 (#17361) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,de a churchom még él..... ergo azt azért nem számoltam!!!!!

[link]

Tessék okoska,győzd le!!!!!mondjuk,ha nem veszünk t2-maradunk rásolni még talán,de onnan érdekes,hogy épülnek a churchök....Pont jó példa a churchnak...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17364) fantom922 válasza Volgafan (#17363) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hát én ezt nem tudom mégnézni, éppen dolgozok :D

A győzd le felhívásról meg annyit, hogy bárkit le lehet győzni, ha ügyesebb vagy :) Church-höz elég ha az egyik ellen fire, aztán a sunstriders mellett csak segítesz neki a netherrel a bázisodnak annyi. :) OnSeT pl. simán verne ha church-vel jönnél.

Amúgy nem tudom miért harciaskodsz :) A church és a vigil is op, de szerintem silverwind sokkal jobban az.

Predatorkill: tényleg Aaaaabama volt meg rds nem Ajjak, e a lényeg, hogy churchözött ellenem Aaaaaabama, de silverrel verhető, ha gyors vagy...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17365) LoLHunCsirke válasza fantom922 (#17364) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Mivel neki ott a suntriders.. de lost + pure nature vigil nélkül..

TinkeringAboutYou!

(#17366) Volgafan válasza fantom922 (#17364) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,persze,ha van fire.....neked hány sunstridersed van a pakliban???

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17367) fantom922 válasza LoLHunCsirke (#17365) üzenetére


fantom922
aktív tag

Predatorkill-el azon a térképen voltunk ahol két víz-csík elválaszt minket középen meg egy 4-es well és 1 monu van. 1v1 volt nem tudtunk egymásnak segíteni. Predator ember fölötti teljesítménnyel lenyomta rds-t én meg Aaaaaabama-t churcheivel együtt. Nem a vigil a nehéz, hanem a church + nether. Nem véletlen nincs neki vigil, elég kevés ember használja. De ez az én tapasztalatom...

Gyuribá: egyfolytában azzal jössz, hogy de ott a társam is... és amikor én mondom akkor e miatt kötsz belém, ez szerintem vicces :) Picit gondold ezt végig. 1v1-be szerintem nagyon kevés a churchös + vigiles magas szinten, megint csak nem véletlenül. Lekötsz egy csomó powert és nem tudsz védeni ott ahol kell...

de mondom nem kell egyet érteni velem :D

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17368) alpihun


alpihun
senior tag

Valaki letudná írni, hogy zajlik egy shadowos bg 9 t1.Vagyis milyen lapokk kellenek és hogyan.Amit én tudok,:
Nox, forsaken unitok
embalmert először leteszem, kell a főnixhez
az ellenség előtt, valahol a két bázis között építek egy zöld splicert, az unitokkal mellette maradok és oda hívom a bázisról az ellent.Na ittvan két kérdés:
A splicernek mikor és milyen spelljét kell bekapcsolni?És tudom hogy mapfüggő de egy átlag twilight/bandit mapon mennyi forsaken/nox al érdemes elindulni?
Ennyi volna,az én változatom azért írtam le, hogy tudjatok kijavítani.

Szeretnék bg dekkemben t1et váltani,nature lassú meg drága...
Ja és egy sc-s dekkben (3 sh orb+vlmi).Mit tegyek be másodiknak?Ha naturt teszek lesz breeding, heal, grimvine és giant wyrim .(T4 en csak ez a kettő lenne).Vagy pedig 1 frost orb és lesz maelstorm meg ship lámulás xd.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17369) OnSeT válasza Volgafan (#17343) üzenetére


OnSeT
őstag

pure shadow + pure frost? :D

shadow mage + zöld warp s kérj rá area ice shieldet + wintertidet támogatásnak ;]

(#17370) Volgafan válasza fantom922 (#17367) üzenetére


Volgafan
senior tag

Olvass vissza ki kötött kibe....én 2v2ről beszéltem végig.......nem is mondtam,hogy 1v1ben van,vagy nincs

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17371) Murder3


Murder3
addikt

Így kell lapot balancolni!!!

És egy kis érdekesség:
milyen kombókat tudnátok erre a lapra építeni?:)

Firemancer MageT2 80 Power
2 Human Wizzard
Fire,Neutral
HP:660(M)
atk:800(Malee,L)
Rarity:UR
képességek
[Passzív]:(Ignorer),(Element Affinity)
[Active]:(Burn-Up)
*Ignorer=a 20m-es körzetébe az összes saját és batári lény amin van slow vagy swift képesség innaktív lesz.
*Element Affinity=Az összes olyan ranged baráti egység 15M-es körzetbe ami tüzes lövedéket lő ki 35%-al többet fog sebezni.
*Burn-Up=[60 power]Egy 25m-es körzetbe az összes baráti Human egység százalékfüggő képessége megduplázódik,nem működik sebzéselnyelő képességekre.
-a counter értékek nem számítanak képességnek-
-spell vagy másik egység által kapott bónuszok nem számítanak ezen hatás alá-
-effectje stackolható-

[ Szerkesztve ]

(#17372) Volgafan válasza OnSeT (#17369) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem pure a frost...frost nature

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17373) alpihun válasza Murder3 (#17371) üzenetére


alpihun
senior tag

Hát egyszer is ignorer jó 2v2 be wareagle kisérőnek, mert wareagle slow.(Vagy constructok, battleshipek alá bg-n... :DD )
Element affy jó dancer hegyek mellé kísérőnek.
A burnup meg minden siege mellé, pl firenat nál az a nagy t2es twilight unit.Dancer,,ashbone stb.Vagy firesworn mellé (+150 l ellen )és annak +60%.

Ám

UI. Lehet hogy hülyeséget írtam, de az uccsó 3 mondatot nem értettem...

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17374) Murder3 válasza alpihun (#17373) üzenetére


Murder3
addikt

Minden Humannak, vagyis dancer mellé jó de vileblood,ashbone ezek pl demonok ezekre nem hat:D

de pl commandosra már igen:)
úgy dizájnoltam, hogy fire/frostba,banditra és pure firére is használható legyen.
burnup pl direkt a bandit és fire frostra lett kitalálva.
element affinity meg pont fire támogatásokra,ugye trükkös h lövedéket figyeli.

bg-s kérdésedre:
mondok 2 egyszerűt.
nox+phase
nox+skelton army
ha biztosítani aakrod akkor pár forsaken még ha nem akarsz a phase towerekkel tökölni.
ennyi elég:)

(#17375) OnSeT válasza alpihun (#17368) üzenetére


OnSeT
őstag

lámulos taktik, ha gyorsba kell token ezzel tolom: ;]

embalmer lerak, nox spam + motivate, t2-n főnix, t3on grigori ( rev aktivál, besétál t4hez, shatter+nasty, rev mellett welleket felvesz) t4nél breeding + lost spirit spam.

ezt meg lehet még dobni second change + decomposer kombóval, akkor a t4es spellekre is van bőven power. :D ( orb csere vagy társ aktiválja)

itt van egy régebbi repem hasonló taktikkal: shad/shad/shad/frost / second change után az egyik shadow orb cserére kerül nature heal miatt.

a kivitelezés elég xarra sikerült t4ig, pár fontos lap ki maradt deckből de ettől függetlenül nézhető ^^

diff9es map volt, lost souls ellen whell of giftsek nélkül. [link]

szal meg lehet nyugodni ha nerfelik wogot akkor is teljesíthető lesz a diff9 ;)

(#17376) alpihun válasza Murder3 (#17374) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja montam, hogy nem lesz jó amit mondok.Nekem még minden human, aminek keze meg lába van... :DD Ám a skeleton army-t a bekapcsolt képességű skeleton warrira érted?
Ja akkor splicer nem kell...Ám köszi.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17377) alpihun válasza OnSeT (#17375) üzenetére


alpihun
senior tag

Oké, akkor a t1ed ezennel le is koppintom.t2 -d ugyanaz mint nekem, csak én fogok 1. bázison decomposert hívni a noxoknak.t3 ért grigorit nem veszek, vagy 5 ashbone vagy 4 phoenix+embalmer.Ez az orb csere nem is hűlyeség, de nekem eddig nem jutott eszembe.Mondjuk én pure shadóval nem próbálkozok meg,inkább sh-frost-sh-sh+orbcserével fogom csinálni...Köszi a helpet.

ui: Már énis nyertem lost mapon kilencest, csak volt 18 wheelunk xd....

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17378) Murder3 válasza alpihun (#17377) üzenetére


Murder3
addikt

t2-n pure maradhatsz sog és booster miatt pl.

én a főnix+shatter szeretem:D

(#17379) fantom922 válasza alpihun (#17377) üzenetére


fantom922
aktív tag

Persze van még más jó taktika, ha szeretnél változatosságot :)

T1 Az egyik, ha phase towerekkel kezdesz + nox. Elég 2 tower, ha lost souls 4 tower. Ilyenkor az előny, hogy a 2. bázisodnak megvan a védelme kapásból.
T1 megint, ha a splicert használod :) az is jó egyik deckemben úgy tolom. Rengeteg powered marad T2-höz. 6 nox elég + splicer. A lényeg, hogy eleinte 1 közelharcos ellenre irányítsd az összes noxot, hogy a hullákból elkezdjen tölteni életet. Spliceren nem kell állítani csak ha távoli a cél akkor azzal a szellem kinézetű képességével tudod távolról öszegyűjteni a hullákat. Nem kell + noxot lehívni T2-nél lesz kb. 400 powered. + ha T2 megépül a lekötött splicer mellé leteszel egy furnance of felsht és a másik képességével a splicernek kinyered belőle a megmaradt hullákat és nő a power tovább.
T1 A legkedveltebb, mert a legegyszerűbb az amit OnSeT mondott :)

T2 Ha phassel kezdtél akár T1-el is be tudsz támadni sikeresen támogatva phase towerrel.
T2 A phoenix roham a legkedveltebb és legegyszerűbb :)
T2 Zotya használta előszeretettel a Shadow Mage spamat. Leteszel 5-10-et és netherrel gyógyítod őket, ha kell.
T2 Védekezel keveset, majd promo harvester és leölsz mindenkit life weawinggel :D
T2 előző taktika csak a harvester mellett ott figyel a corps explosion. Leteszed a spellt és nastyzod a harvestert.. szétvisz mindent amit ott talál (PvP-ben is ajánlom :D )
T2 Leteszed furnance of flesht és betámadsz 4-5 darkelffel, magadra húzod az ellent mindenestül :) Ez a legkirályabb. A saját és az ellen hulláiból lehozol mégtöbb darkelfet, jóformán lecseréled az ellen egységeit a saját darkelfeidre :D Mikor összeszedsz kb 10 darkelfet benyomod a speckóját és letarolod az ellent. Ennél kell a legjobban figyelni, de a legélvezetesebb is. Netherrel tápolhatod a darkelfeket, ha kell. Ne a bázisa felé portold őket csak egyhelyben mopst az élet töltését használod és nem akarod, hogy az ellen íjászai is töltődjenek

Elfáradtam :) a T3-at és T4-et most kihagyom...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17380) OnSeT válasza Murder3 (#17371) üzenetére


OnSeT
őstag

Látom sokan értenek vele egyet. ;] :DDD

(#17381) fantom922 válasza OnSeT (#17380) üzenetére


fantom922
aktív tag

Murdeer megoldása is jó, de szerintem rPvE-be fölösleges sog-ot meg boostert használni. Csak elmegy vele az idő :) De még egyszer mondom, az is jó megoldás.

OnSeT beszólt Murdeernek, lássuk mi lesz belőle :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17382) Volgafan válasza fantom922 (#17379) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én úgy szoktam embalmer kezdőre,9-10 nox,második orb natue,breeding,decomp+furnace,noxokat beölsz és 3 phoenixel elmegyek t4-ig...sztem leg egyszerűbb

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17383) G4ga


G4ga
őstag

en 10 frost mage-el jatszom. 4 playeres mapon t4ig azzal megyek csak. t2 vesztartaleknak phonix van. ha nagyon gyengusz a melletem levo akkor szoktam home soilt nyomni de nem letszukseg.
t4en pedig lamulok a shippekel foldi tamogatasnak pedig grigori, irtad az nincs akkor sataneal esetleg ha mar pure.
nalam van meg embalmer+decom+fof is azt 4orbon hasznalom a maradek magekre. majd shipek es second ch. azt hadd szoljon. orb csere 1-2 zold attol fuggoen h whellezek vagy sem :)

Lost kezdese tetszim nagyon.csak forseken+specije majd t2 phonix :)

(#17384) fantom922


fantom922
aktív tag

Jaja, csak ha midig ugyanazt csinálod az elég uncsi, ha engem kérdeztek :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17385) Predatorkill válasza G4ga (#17383) üzenetére


Predatorkill
tag

Én bgn 6-7 frost magevel + homéval elvagyok simán, 1sem hal meg, t2, 1db reaver és eldzsasztázok t4ig :)) ott csak gemeye és annyi. :D

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17386) alpihun válasza fantom922 (#17384) üzenetére


alpihun
senior tag

Ezért akarok nature t1 ről shadowra váltani, ám kösz a leírásod.Mostmár minden okés.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17387) Murder3 válasza OnSeT (#17380) üzenetére


Murder3
addikt

mert többen inkább csak a lámasára mennek.

(#17388) Murder3 válasza fantom922 (#17381) üzenetére


Murder3
addikt

nem tudom nekem nem megy vele el 1 sec se fölösbe:D
t4-ig nem fontos
booster meg tart semmibe t4-től nekem spellekre épül az egész gém és így szinte folyamatosan lehet nyotani.

(#17389) fantom922 válasza Murder3 (#17388) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nem próbáltam még a te variációdat, de ha neked nem + idő azokkal az épületekkel is bajlódni akkor az is teljesen jó megoldás.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17390) Murder3 válasza fantom922 (#17389) üzenetére


Murder3
addikt

én azt csinálom kezdésenk 5,5 nox,skeleton kb utánna t2 booster felhúzom a welleket booster rakok sog valamivel elindulok bevenni a t3-at.
wellek megint booster sog t3,sog utánna phoenix+földi vmi,soulshatter sog odamegyek felhúzom a bázist booster.
későbbiekbe meg mivel én 2 warlord+2 shippel megyek és rakás spellel meg sogal jól kitámogatom magmat meg a cultist+offeringel folyamatosan aha maelstrom,ice tornado és ezek elfogynak.

így is bőven lesz powerem sog miatt mert a spellek nagyon felnyomják a voidot.

legfeleslegesebb dolog a decomposr+seconds chance szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#17391) fantom922 válasza Murder3 (#17390) üzenetére


fantom922
aktív tag

Más épületek mindegyiknek megvan az előnye. Decomposert T1-en is fel tudod építeni és furnance of fleshel elképeztően soik power összejön vele. És csak 1x kell felépíteni.

SC meg segít a haveroknak is és furnance + decomposer mellett rengeteg sok powert ad.

A tiéd is jó megoldás, de én még mindig macerásabbnak tartom. :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17392) Murder3 válasza fantom922 (#17391) üzenetére


Murder3
addikt

minek 4 lapo erre pazarolni

(#17393) fantom922 válasza Murder3 (#17392) üzenetére


fantom922
aktív tag

rPvE-be T1-re T2-re T3-ra és T4-re is elég 2 unit lap. Még marad 12 bármi másra. De nem akarok vitázni, a tiéd is működő megoldás gondolom, tehát mindegy melyiket választod. A lényeg, hogy ne mindig ugyanúgy csinálja az ember, mert megutálja a token farmolást. Én élvezem a PvE-t is :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17394) Predatorkill


Predatorkill
tag

Schizoide ugye most a 29. a toplistán, és hero. Tegnap különös módon bedobta ellenem. A meccset nézzétek meg lentebb linkelem, és véleményt kérek. 1v1 Frost vs. Frost a meccs.
Battleforge PvP 1v1 Lost soul vs Frost (bane vs. hero)

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17395) Cr4Zy válasza fantom922 (#17393) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én mostanában a lvl 10-esre való fast-play taktikával játszom a 9-est is, egy különbséggel: lvl 9-en nem használok master archers -t. (t1 frost, t2 shadow, t3-t4 nature, ha nagyon elmegy az idő egy gyenge csapattárs, vagy rossz pozíció miatt - pl. a t3 kitámadna t2-re -, akkor t3 shadow, booster fel és t4 nature, majd orbcserével wheelek). A lvl 9-en elég 6 frost mage is t1-en, csak ha lost souls és bogarak vannak, akkor kell több (a home soil számomra is csak t2-es eszköz, illetve lvl 10-re van bent). T2-őn meg embalmer és phoenix, amik jó használatával ki lehet tisztítani a t4-es részt is. Onnantól enli-vel second chance és a wheelek mellett kedvemtől és pályától függően ashbone-áradat, vagy LSS had.

De nekem t1-en a fire tetszik még mindig a legjobban, mert olyan taktikája van, hogy bármelyik lvl 9-en beválik iszonyat gyorsan: 1-3 nomad és 1-2 mine, majd magadra húzod őket. Én általában 2 nomaddal és 1 mine-nal el tudok intézni mindent, majd 1 well után gyors t2 és mire a többiek t2-re érnek, addigra én már általában csak az embalmer cooldown idejére várok, készen 3-5 phoenix-szel (általában 3 elég, lost souls-ra kellhet több, attól függően, hogy bogár, vagy treefiend van és hogy van-e pajzs rajtuk). Onnantól pedig már csak a power-re kell várni ;)

(#17390) Murder3: Annyit mondanék, hogy a sog egy nagyon jó dolog, de a booster mellett már totál fölösleges (legalábbis ha okosan oldod meg a t1-et és t2-őt és nem vesztesz egységeket, mert a fof és a decomp visszahoznak minden voidot). Jah és még egy dolog: a second chance + embalmer aktiválva + fof + decomp segítségével 500-1000 powert tudsz nyerni a semmiből (mivel már void-od addigra nullázódik mire ezt használod a t1-t2-es egységeidet leölve ilyen módon).

IGN: TBPeti

(#17396) Cr4Zy válasza Predatorkill (#17394) üzenetére


Cr4Zy
tag

Sajnos kicsúsztam az 5 percből, ezért nem szerkesztem már a hozzászólásomat.

Nagyon szépen csináltad! Apróbb hibákat lehetett felfedezni, de tényleg, csak gratulálni tudok (pl. 2. orbra nem jött a glacier az aura alatt, miközben 100 powered volt, így azt elég simán leölte). De ezután meg elég nagy hülyeségeket csinált a Hero rank ellenére is (ilyen hibákat, amiket csinált már nem szabadna elkövetni Reaper rang környékén sem, nemhogy egy Hero-nak)...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17397) LoLHunCsirke válasza Cr4Zy (#17396) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Az Obesity(csak másikaccja) volt :DDD livestreamen néztem(amit gyuriba linkelt még) szerintem predatort nem lehet hibáztatni :)

TinkeringAboutYou!

(#17398) Volgafan válasza Cr4Zy (#17396) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,csak a sok barriertől nem látta,hogy áll az orbja......nagyon jól csinálta!!!!!Jóformán,momentuma nemvolt a srácnak,ha Obesity,ha nem

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17399) Predatorkill válasza Cr4Zy (#17396) üzenetére


Predatorkill
tag

Köszi szépen! :) amugy vagy elfelejtettem glaciert tenni rá, vagy a home soillal olyan hamar leütötte, Csirke: Neked is köszi, és most ettöl még boldogabb lettem h obesityt vertem meg :P Gyuri: Neked is köszi! :DD :DD

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17400) Predatorkill válasza Predatorkill (#17399) üzenetére


Predatorkill
tag

http://www.livestream.com/obesity_stream/video?clipId=pla_7ff0cdf6-b13d-4eb6-befc-01de34bf15d2&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb XD megtaláltam :DD csirke köszi! :DD a legelején van :DD

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.