Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) gergomester válasza Cr4Zy (#22000) üzenetére


gergomester
tag

A könnyű BFP-ről jut eszembe, én mikor kapom meg azt az 500 bfp-met, amiért megaláztam magam Hiroo ellen?? :DDD

(#22002) misixd3


misixd3
csendes tag

Hali
Nem tudom elékeztek-e még rám , de régebben már kértem tőletek pakli összeállítási tanácsokat , de aztán abbahagytam a játékot, de most visszatértem , és újra a tanácsotokat kérném.A paklim már viszonylag jónak mondható , de az a bajom , hogy nem nagyon tudom kezelni , mármint ha jobb játékosokkal pvp-zek akkor mindig kikapok.Feltöltöttem az egyik replayemet , és arra kérnélek benneteket , hogy nézzétek meg és mondjátok el , hogy hol hibáztam.Előre is köszönöm. http://www.mediafire.com/?fl4vdpcnyigj8ls

ING: Misitriad

(#22003) Cr4Zy válasza misixd3 (#22002) üzenetére


Cr4Zy
tag

Csirke replayét raktad fel, ami már fel volt téve ide. Igaz, hogy a replay már antipatcher nélkül nem működik, de így is meg lehet nézni, ha nagyon akarja az ember...

Gergő: rákérdezek a verseny szervezőjére.

IGN: TBPeti

(#22004) LoLHunCsirke válasza Cr4Zy (#22003) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

:DDDDDDDDD hát ez szép, amúgy nem ez a csávó lopott bfpt valakitől még régebben?:D
--na vasárnap újra elkezdhetek rankedezni talán..

TinkeringAboutYou!

(#22005) gergomester válasza LoLHunCsirke (#22004) üzenetére


gergomester
tag

Ohh akk vasárnap én is felmek kicsit játszani, hátha végre elverem majd azt a "zöld" arcoskádat :P :DDD :DDD

Köszi Peti :C

(#22006) misixd3


misixd3
csendes tag

bocsi , hogy rossz replayt tettem fel akk keresek másikat.

ING: Misitriad

(#22007) misixd3


misixd3
csendes tag

http://www.mediafire.com/?7c06oa3os6oko56 Ez az én linkem a multkor azért raktam ki rosszat , mert rámentem arra a linkre , azért , hogy hol lehet feltölteni a repalyeket és véletlen az a linket másoltam be nem a sajátomat.

ING: Misitriad

(#22008) gergomester válasza misixd3 (#22007) üzenetére


gergomester
tag

Hát barátom, az első h gyakorolj még jó sokat! a másik amit meg még tehetnél az az h olvasdel h mit tudnak a kártyáidamiket használsz! pl.: ne hozz fireswornt war eagle ellen m nm lő levegőbe! jah és nézz meg pár reaplayt, m abból kiderül h hogyan kell használni a alapjaidat, és még ha nagyon figyelsz akk az is h a többi színnel is h kell játszani, ugyanis nm elég ha a te paklidat ismered, jó ha az ellenét is :K

(#22009) misixd3 válasza gergomester (#22008) üzenetére


misixd3
csendes tag

értem , köszi

ING: Misitriad

(#22010) Cr4Zy válasza misixd3 (#22007) üzenetére


Cr4Zy
tag

angol szöveg mennyire megy? Mert ha tudsz angolul olvasni, akkor tudok adni 1-2 nagyon hasznos linket! ;)

IGN: TBPeti

(#22011) misixd3 válasza Cr4Zy (#22010) üzenetére


misixd3
csendes tag

hát csak nagyon alapszinten megy , de azért szívesen megnézném a likeket. Köszi

ING: Misitriad

(#22012) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Hát megosztom, de ha csak valamilyen fordító programot nem használsz, akkor elég nehéz lesz megérteni szerintem (még akkor is, ha a szöveg nem egy bonyolult, csak elég hosszú):

Circadia PvP-guide (Circadia PvP-útmutatója), ez egy alap fokú dolog, ami képek és szöveg segítségével bemutatja a pvp-t, bevezet a rejtelmeibe, s pár érdekes információt is közöl. A formátuma .pdf, szóval Adobe Reader vagy valami hasonló pdf-olvasó kell hozzá a gépeden (letöltendő fájl).

A másik pedig egy manapság is aktív játékos ( ndclub ) által készített, illetve pár, a hivatalos fórumon aktív játékos segítségével létrehozott THE BATTLEFORGE PVP GUIDE (A Battleforge PvP útmutató), mely ugyanezeket az alap dolgokat és sokkal mélyebb dolgokat is leír, de csak szöveggel (.txt alapú, böngészőben megnyitható, egyszerű formátumú dolog).

A meccsedet pedig fél órán belül megnézem és leírom róla a véleményem.

Csirke: Szerintem rosszul emlékszel, de nem mernék megesküdni rá... Egyébként meg jó neked, én még szept. 9-10-éig várhatok azzal, hogy normális netem legyen (amíg az egyetem újra el nem kezdődik s visszaköltözök Bp-re), szóval én addig csak bukom az élőmet mikor pvp-zni megyek :DDD

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#22013) misixd3 válasza Cr4Zy (#22012) üzenetére


misixd3
csendes tag

oks köszönöm szépen

ING: Misitriad

(#22014) LoLHunCsirke válasza Cr4Zy (#22012) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Ez az antipatcher h is működik valójában? csakmert a freemkás repem szeretném feltolni yt-re(már van olyan állapotban a gépem,jupii..), csak ugye elavult a replay.Onset oldaláról ha letöltöm az antipatchet az jó még?

TinkeringAboutYou!

(#22015) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

2v2 pvp, újra danduilon :) de most frostal toltam rajta :D [link] (youtubelink)

TinkeringAboutYou!

(#22016) Cr4Zy válasza LoLHunCsirke (#22014) üzenetére


Cr4Zy
tag

Itt találod a hivatalos fórumon a linket a program letöltéséhez.

Amit tudni kell róla:
1.: Letöltöd, kitömöríted
2.: Elindítod
3.: Kiválasztod a kívánt replayt a "Browse" gomb segítségével
4.: A jelenlegi patch-el megegyező verziószámot írsz be a jobb oldali alsó rublikába (DEC névvel, s ez a verziószám MOST: 249)
5.: Rákattintasz a patch gombra.
6.: A patcheléssel megegyező időpontban lett megváltoztatva a fájl, szóval ingame a replay-listán azzal a dátummal fog szerepelni, amikor patchelted.

Jah, és van egy dolog, amiről tudnod kell: ha olyan kártyákat használnak a replayben, melyek a lejátszott dolog óta meg lettek változtatva (nerfelve, vagy buffolva, esetleg balanszolva lettek) és/vagy olyan pálya replay-éről van szó, amelyben a kódba be van építve, hogy neked kell vezetned az egységet (pl. Introduction), ez sem fog segíteni (illetve az előbb említett replay addig fog működni, amíg a megváltoztatott kártya használatba nem kerül). Szóval pl. egy visszapörgetéssel működő replay sem működik mostmár augusztus 13-a előttről.

P.s.: Ki a fene ez a 2 ellenfél? Mármint arra célzok, hogy ennyi alapján csak azt tudtam megállapítani, hogy 2 noname senki skill nélkül... Ha frost t1-el találja magát ezen a pályán szembe a páros, akkor elég evidens, hogy csak az egyik vesz wellt, hiszen máskülönben túl könnyedén lesznek lerusholva... Főleg az ilyen, azonos színű t1-el rendelkezőknél kéne erre figyelni...

Misixd3: Azóta, hogy egyszer megnéztem a replayt és elmondtam a véleményemet róla ingame, még nem tudtam rávenni magamat arra, hogy újra megnézzem, részletesebben, de abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy először is a kártyáid és az ellenfelek kártyáinak a tulajdonságait, illetve az alapokat kéne megtanulni (hiszen jó alapozás nélkül egy ház is összedől, a sok információ, melyeket nem értesz viszont teljes káoszt okozna). Ha pedig komolyabban csak azt akarod, hogy a Te játékodat elemezzük, akkor pls legközelebb 1v1 meccset csatolj, ne 2v2-őt, mert a 2v2-ben olyan hibákat vétnek az emberek, amilyeneket 1v1-ben soha nem csinálnának, mert éppen a csapattársnak akarnak segíteni, vagy ezt meg is teszik (és ebbe a kategóriába magamat is bőven beleértem, mert egy top 20-as játékos számára sem mindegy, hogy hány helyre kell figyelni).

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#22017) LoLHunCsirke válasza Cr4Zy (#22016) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Kösz, megy szépen :)
fene tudja kik ők:D csak 2v2znek mindketten, top 200 2v2 be megtaláltam a nevük párszor:D
nem feltétlen baj h egyszínűek voltak(kexel is úgy játszottunk) egyszerűen csak nem kellet volna nekik bemenni középre, vagy ennyire bíztak a spiclerbe?:D kitudja..

TinkeringAboutYou!

(#22018) Volgafan válasza LoLHunCsirke (#22015) üzenetére


Volgafan
senior tag

Hangot,vagy zenét pattinthatnál alá.... Peti:ha az egyik nem vesz wellt,alapból nyerünk,mivel,evidens,hogy azt szedjük ki.......

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22019) LoLHunCsirke válasza Volgafan (#22018) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Hangot? kommentárba nem vagyok otthon az tuti :D, maga a játék hangokkal meg úgy vagyok h jobb nélküle :D zenéről még lehet szó..
legjobb az lenne ha a videó minőségét tudnám javítani, de 1 gb ramal nem igazán tudok jobbat :D ez is épphogy ..

[ Szerkesztve ]

TinkeringAboutYou!

(#22020) misixd3 válasza Cr4Zy (#22016) üzenetére


misixd3
csendes tag

hali

játszottam ma 2db 1vs1 es pvp és el is mentettem . Mind a 2 ranked volt. az első:[link] it igen csúnyán kikaptam és ráadásul nem is tudtam átmenni t2 re.

a második:[link] itt én nyertem , viszont azért , meg az ellenfelem feladta , miután az egyik bázisát leromboltam , és kivédtem az ő támadását , viszont kicsit bemérgelt , hogy néha tudott nekem problémát okozni , pedig full az alap lapjai voltak.

ING: Misitriad

(#22021) gergomester válasza misixd3 (#22020) üzenetére


gergomester
tag

Hát haver annyi hiba volt ebben a két mecsben h azt ink fel sem sorolom :P
De ha van kedved és válalod akk szívesen gyakorlok veled, ugyanis nekem meg van az összes létező pvp deck és szívesen tanítanálak! ;)

(#22022) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

na megvan a freemka elleni: [link] (youtube link) --ebbe sincs hang

TinkeringAboutYou!

(#22023) misixd3 válasza gergomester (#22021) üzenetére


misixd3
csendes tag

Köszi , élek a lehetőséggel.

ING: Misitriad

(#22024) Gondarka


Gondarka
csendes tag

Sziasztok! Én vagyok az ÖregGondar csak véletlenül elrontottam az e-mail címemet.. Egy kicsit kihagytam , de visszajöttem :) Azt mától megint játszok. Majd találkozunk a játékban .

(#22025) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

egy újabb vidi: [link]
(youtube link) viszont itt TBPeti játszik Obesity ellen, csak feltöltöttem neki :U

TinkeringAboutYou!

(#22026) gergomester válasza LoLHunCsirke (#22025) üzenetére


gergomester
tag

Jó kis múúúviiiii :D

(#22027) Volgafan válasza LoLHunCsirke (#22025) üzenetére


Volgafan
senior tag

Remélem a mutatingbaldes meccsből nem csinálsz moviet.....bár ott az eleje után azt csinálhattunk,amit akarunk,olyan szépen elfoglaltuk a mapot...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22028) LoLHunCsirke válasza Volgafan (#22027) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Az már meg sincs, annyi vele a gond :D mármint a replay..

TinkeringAboutYou!

(#22029) Volgafan


Volgafan
senior tag

Itt van 2 link,az elsőben a lényeg,hogy shadow pajti meg akar szivatni,hogy fölém vesz wellt,ami balul sül el,másikban meg Jecséket verjük el elég szépen Dáviddal

[link]

[link]

Tegyem hozzá Koshannál nincs undorítóbb map 2v2re...sztem jól kihasználtam pure fire előnyeit a mapon,sőt:eszembe se jutott t3ra menni:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22030) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Itt még 1 vidi, csak valami gondom van vele.. [link] eredetileg 6perc 5mps lenne, ehelyett a youtube másfélpercet csinált belőle, am szentem nem rossz mecs volt :D

TinkeringAboutYou!

(#22031) Cr4Zy válasza LoLHunCsirke (#22030) üzenetére


Cr4Zy
tag

Megint csak benne van az, hogy a shadow-nature-rel elfogult vagyok, ezért azt mondom h szép meccs volt, de hozzá kell tennem, hogy kb. csak annyit láttam az egészből h t1-en sikerült beverned a közeli welljét, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy túlságosan isvigyáztál az egységeidre - ez talán azért lehetett, mert a nature-höz vagy szokva (gondolom e meccs előtt is azzal játszottál, mert velem olyankor szokott hasonló előfordulni). A t2-őből és a t3-ból meg csak annyit láttam, hogy eruption és giant slayer/sun reaver helyett a cultist mastereidet juggerrel akarta counterelni, ami mondjuk úgy, hogy nem épp a legjobb választás...

A t2-őből meg tényleg nem láttam semmit, mert az a kis csetepaté a pálya közepén számomra csak egy kis agresszív tárgyalásnak tűnt, mely így hangzott volna:
- vigyázz, jövök!
- ha jössz, akkor én robbantok!
- mivel nem volt jó a bummod, és mert 3 egységed is itt van már kapsz egy lávát! hmm, meg is haltál?! akkor megyek tovább!
- sajnálom haver, betévedtél az én területemre, itt már esélyed sincs!
És így hazaküldted. Aztán a maradék egységeddel elindultál felé és ezzel gyakorlatilag lezárva a t2-őt instantba húztad is a t3-at (nem mintha én nem szoktam volna hasonlóakat művelni, de egyre jobban odafigyelek erre is és megpróbálok inkább t2-őn nyerni, előnyt felhalmozni. Ha elég előnye van az embernek ezt lehetetlen megfogni, viszont ha csak egy halvány különbség van kettőtök közöttm illetve az ellenfél időben reagál és megindul t2-vel, búcsút mondhatsz a meccsnek - sajnos első kézből tapasztaltam ezt).

IGN: TBPeti

(#22032) LoLHunCsirke válasza Cr4Zy (#22031) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Egész jó kis sztorit csináltál hozzá XD
t2vel az a baj, hogy nincs burrowerem.. és így általában csak darkelf+amii phantomal támadok, de ezek elég szépen összesnek 1 láva fieldtől, most látom h ez a youtube javítás mégjobban elcseszte a vidit ..:D

TinkeringAboutYou!

(#22033) babatag


babatag
csendes tag

Császtok!

Ha valaki Team Fortress 2zik vagy Dota 2őzik és érdekli sok-sok bfp(kb 12ezer), az vegyen fel steamre: pancser118

Maradék pontjaimat elcserélem ezekre a cuccokra :D

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#22034) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Tudja valaki mi az isten van megint?
Legalább 5 seces a lag, helyenként 10. Így marhára nem lehet játszani. Az isten verné meg ezt a szerencsétlen ea-t. Ha ennyire nem megy a dolog zárják be a játékot. Még inkább a céget. menjenek strandpapucsot árulni. Mert ehhez van tehetségük.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22035) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#22034) üzenetére


Cr4Zy
tag

Most épp a 3v3-on dolgoznak, hagyjad már őket! :DDD

Bár ez is komoly, tényleg ezen dolgoznak, de már tegnap délután jeleztem a laggokat a hivatalos fórumon, amit egy másik játékos meg is erősített ott, illetve ingame legalább 10 ember... Még mindjárt sírok ott egy kicsit és akkor talán oda fognak majd figyelni!

IGN: TBPeti

(#22036) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#22035) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hagyjuk már. Nem lehet játszani. Az ember csak bukja a partikat.
Nagy nehezen eljut az ember valameddig aztán szopás. Kezdheti megint előröl.
Arról nem is beszélek, hogy szinekből mai napig hiányoznak bizonyos counterek.
Pure naturéba még mindig nincs t2-n madár/sárkány ellen semmi. Csak egy pédát mondjak.
Egyébként meg bármi újdonság jön értelme nem lesz ezen a lagos vackon. A 3v3-nak meg pont értelme nincs. A 4v4-nek se.

Szóval szépen leteszem megint a játékot. Majd néhány hónap múlva vissza nézek.

A dancer és trásai meg még mindig a full vicc kategória. Mind legalább s knock. Szóval counterelni nem lehet őket. Arról nem is beszélve, hogy relative olcsóak. Én meg s unitokat hivogatok 70 powerért. Vicc.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#22037) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#22036) üzenetére


Cr4Zy
tag

A pure nature-nek is meg vannak a maga előnyei! Nagyon erős t1 (viszont cserébe 1 pici hiba és ahogy szokás mondani, veszett fejsze nyele, szóval nagy bukta). A t2-je is nagyon erős a SoM-mal, csak tudni kell, hol kell védekezni. A t3-ról meg ne is beszéljek, hiszen kb. ez az egyetlen szín, amelynek annyi powere van ott, hogy Mo-t is használhat!
A parasite swarm szerinted miért van? Csak hogy ott díszelegjen a pakliban?! Azzal az egy egységgel a fél pure fire csapatot megvered! Még a dancert is érdemes átvenni néhány esetben, vagy akár az enforcert is, ha ezzel a mellette lévő dancert megölöd! De akkor csak térjünk rá a fire gyengeségeire: egy deep one-nal szét tudod szedni, ha csak egy kicsit is hagy téged powerhez jutni (nem kell h előnyöd legyen, csak annyi, h neked 1-el kevesebb well, viszont SoM lent).

Jah és még egy dolog: miért a pure nature-t használod, ha ennyire utálod? Akkor inkább használnál shadow-nature-t, vagy valami hasonlót, hiszen abban gyakorlatilag minden megvan, ami a pure nature-ben is, kivéve a DO-t, spikerootot és a SoM-ot (parasite swarm shadow változata: nightguard). Viszont cserébe van lifeweavinged, olcsó egységeid (nightcrawler, darkelf), nasty-d, és még madár elleni egységed is van az amii phantom személyében!

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#22038) gergomester válasza Gyuri27 (#22036) üzenetére


gergomester
tag

Szerintem a pure fire és a pure natur az teljessen ballancban van :)
Sőt tovább megyek! hiába nm szoktam eggyikkel sem rankedezni, de mégis azokat a meccseket szeretem a legjobban nézni ahol ez a két szín csatázik :)
Am meg ott van rántott csirke barátunk, aki sorra verte itt az epic játékosokat, "szar" naturral :K akk csak nm lehet annyira gyenge.. :N

(#22039) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#22037) üzenetére


Gyuri27
félisten

A swarm 150 power. Mire lemegy a lehiváskori animáció meg az átvételi a dancer bebontja a kutat. Vagy kap egy eurptot. Mire átvennéd a dancert máris döglött a kút. Szóval power egyenlőségnél nem nagyon van mit keresni pure naturéval.

A nature t1 meg pont a gyenge pontja az egésznek.

T3 fire jóval erősebb. Juggert, slyert nincs mivel fogni.

gergomester: csirke egy más dolog. Sok instant t2-t láttam tőle.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#22040) Volgafan válasza Gyuri27 (#22039) üzenetére


Volgafan
senior tag

Hát,hogy a nature t1 gyenge lenne?Mióta fillérekért ott a treespirit?omg....1 taktika neked,ahogy Csirke is szokta:instant t2 ep spam(valszeg az ellen még csak most építi a t2-jét,mivel alapból tuti,hogy wellt vett),aztán som és támadni vadul,ne tudjon dancerezni...)

Viszont tényleg megint lagol...:-(((

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22041) Gyuri27 válasza Volgafan (#22040) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tree spirit? Hát lol. Én a szerény frost t1 tudássommal megfogom. Naturéval meg simán megfogom. pedig én aztán nem tartozom a jó játékosok közé.
No jó de mint írtam nem mindenki csirke.
Amúgy már kibeszéltük a nature miért gyenge t1-n. Nem térnék rá ismét. Annyi szent, hogy szintén nálam jelentősebb emberek kifejtették, hogy két azonos képességű játékos közül az bukja a t1-t aki naturés.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22042) Volgafan válasza Gyuri27 (#22041) üzenetére


Volgafan
senior tag

Érdekes...Maranv(egyik legjobb frost t1 harcos sztem) Rankerz úgy szétszedte,hogy öröm volt nézni tree nélkül... és azt azért áruld már el,hogy frosttal,hogy szeded szét?barrierekkel?necces....mind1 mindegyikkel meg lehet verni mindent...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22043) Gyuri27 válasza Volgafan (#22042) üzenetére


Gyuri27
félisten

Barrier és nyilas, frost bite, soil (glypt). Tettem fel repet is ha jól vágom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22044) Volgafan válasza Gyuri27 (#22043) üzenetére


Volgafan
senior tag

nyilas?nature ellen?nah gg....többi no comment...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22045) LoLHunCsirke válasza Volgafan (#22042) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

frostot legkönnyebb csak dryadal berusholni, a tree elsősorban védekezésre van frost ellen(mage spam esélytelen ellene) nature vs naturbe nagyon sokat jelent a tree, általában az nyer t1n akinek bent van a paklijában!
parasite swarm vs firedancerre csak ennyit : [link] (az ellenek legend rangja van amúgy!)

TinkeringAboutYou!

(#22046) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#22043) üzenetére


Cr4Zy
tag

Abban igazad van, hogy frosttal könnyű megfogni a treespiritet a barrierek miatt, de azt megnézném hogyan fogod meg nature-rel! Én magam a pure nature-rel a legend szintet tudtam tartani (tree nélkül), de be kell valljam, azok voltak a legnehezebb meccsek, ahol treeket használtak ellenem, mert még ha az első csatában meg is vertem a másikat, utána nem tudtam átmenni a treeken, s még t2-őn is nagy ellenállást jelentettek.

A t1-hez meg szeretném hozzátenni, hogy véleményem szerint a nature a legerősebb t1. A hátrányai: kevés egységes csatában egy kisebb hiba ha becsúszik, az már vesztett csatát jelent, illetve a pusztítóereje egy célpontra nagyon alacsony az egységek árához képest powerben. Csak gondolj bele: a fire és a shadow hogyan tudja kivédeni a nature rusht? Szinte csak toronnyal. A dryad miatt pedig a frost is esélytelen ellene t1-en megfelelő mikrózás mellett! Viszont ha elkezdesz pakolgatni és az ellenfeled inkább instant t2-zik, s 1-2 egységgel elindul támadni olyan hely(ek)re, ahol nem éppen ez a sereged van, ott csak sok power-ráfordításból tudsz védekezni, ami a sereged könnyebb szétszedését is jelenti.

IGN: TBPeti

(#22047) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

van olyan paklim is amiben íjász sincs, ugyanis ha van tree legtöbbször felesleges, swiftclaw helyét is felszabadítja, így bekerülhet az amazon. Így már l count is van t1n, itt 1 rep ahogy Matos nekirohan a treeknek, na meg az amazonomnak :) [link] ( mediafire link, a pálya haladur nézős-tehát nem alap pálya, nem tudom hogy ez probléma-e...)

TinkeringAboutYou!

(#22048) gergomester válasza Cr4Zy (#22046) üzenetére


gergomester
tag

nah ezt azért már nm hagyom gyerekek!! még h simán leveri a dryad a frostot?? hát könyörgöm! csirke azért igen jól játszik, és mégis vissza vertem úgy a dryad rushát h én még 1 welt is vettem, pedig jobban mikrozik mint én és talán tapasztaltabb is, de semmit nm érsz a dríadokkal ha már csak 1picit is tudják használni a frostot...!! azt hozzá teszem h csirke nyert, de csak azért m amikor vissza támadtam akk ő széthúzta a treeket, és ahelyett h elmentem volna más hova támadni, hagytam ott elveszni a seregemet! repem az sajnos már nincs, de akk is álítom h a frost az simán leveri a naturt, ha nm megy instant t2re, és a frostos is jó játékos! m próbáltam már leverni csirkét frostal, de nm azért nm ment m ő naturral ment hanem azért m jobb a játéka mint az enyém!! nah puszi nektek ;] ;]

(#22049) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#22046) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem csak a barrier miatt könnyű fogni. A tree ugyanis nem kounterje a frost nyilasnak. A szél meg 2-3 egység ellen segít. Lehet nézni fremka, maranv frost rusht.

T1-n naturéval dryad a megoldás némi ww támogatással. Kell hozzá mikró az tény. De nem foghatatlan.
A dryad nem instant win frost ellen. Ezt is tapasztaltam és láttam is. Onset mutatta be pl. Frost mage + soil mindent legyalul.
A nature gyengesége ahogyan mondod a drága unit. Ehhez képest kevés sebzés.
Hivhatsz te gyikot vagy amazont. Az 80 power. Ő 100-110 powerből két unitot hív (bármelyik szín). Mindig lépés előnybe lesz. Ráadásul kiválló m és s counterek vannak firében is, shadowba is. A frostot meg nem is mondom.
Ha túl sok egységet hivsz isnta t2 orbját nem ütöd be. Ezt is tapasztaltam. Ő a tiedet simán.
Persze soil, motiváte csuda dolgokra képes.

Volgafan: na itt látszik ki mit próbált vagy legalább látott már. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#22050) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#22049) üzenetére


Cr4Zy
tag

"A dryad miatt pedig a frost is esélytelen ellene t1-en megfelelő mikrózás mellett! "

Legyen tiszta, amit mondani akartam ezzel: a dryad a Lost Souls edition-nel jött be a játékba, addig esélytelen volt a frost ellen a nature. A dryad rush elég hatékony a frost ellen, ez tény, de nem verhetetlen. Természetesen csak dryad-ekkel és rootal lehetetlen megverni a frostot, ha nem mozdul ki a wellje mellől, ki kell csalogatni onnan, vagy pedig egyszerűen máshova kell támadni, ahol már nem lesz elég powerje megvédeni azt a helyet... Emellett a swiftclaw megintcsak fontos része a frost elleni harcnak, hiszen a lightblade a hatalmas hp-ja és a tauntja miatt nagyon hasznos tud lenni.

P.s.: Ahogy csirke is írta, a treespirit támadás helyett védekezésre használandó.

IGN: TBPeti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.