Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) G4ga


G4ga
őstag

És most se volt bekapcsolva a replay mentes :(
Jatszottunk Zolival ket rankedot.

Mindketszer ugyan avval az ellennel. Az elsöt gyorsan feladtuk, majd a masodik mecset gyonyoruen hoztuk, vesztett állásbol.

Zolinal megvan a rep elvileg, ha megkapom feltolom majd valahova.
Az Ellen 3 pottyos arany karika és 3 pottyos bronz karika Nature és Bandit felálás.

Szigetes mapot toltuk.
t1-en rank falaztak szinte mindenhol. Ugy tunt beutik Zolit, am oda értem és Shaman + Nox + Hurricane komboval nem kicsit vertuk vissza a tamadast.
Utana szinte 1v1 alakult ki. Ram a Bantitos skac jott Zolira a naturos.
Nagyon kemeny volt, mert Ok is hasznaltak a void visszapörgetést.
Ellenem a srac t3 ra ment wellt huzott a bazisnal es vigillel tamadot. Aura of corr jol jott.
Beutotte ugyan az orbom, de voiddal okoskodva mashol mar kesz volt a 3. 2. orbom és onnantol folyton aura és vedekezes. Zoli kozbe kicsinálta a másikat. amikor ujra porgettem a voidot es t3nal voltam feladtak.

Ha lesz rep es van kedvetek elemeznetek?
Elore is koszonjuk.

(#18352) BlackTiger


BlackTiger
tag

Itt van ez a remek kis oldalam, amivel régen rengeteget foglalkoztam és a többi magyar játékos összehozása és a nekik való segítség nyújtás céljából hoztam létre. Amikor már meguntam a Battleforg-ot, az oldalt is abbahagytam és most már szerintem egy féléve ott áll érintetlenül. És ez a gondolat, hogy ott van, jó és hasznos is lehetne, de senki nem foglalkozik vele ez mindig zavar.
Akinek van elég ideje és érez magában kellő erőt és kitartást, hogy tovább vigye az oldalt, az írjon nekem és odaadnám akkor neki az egészet. (ftp kódokat lehet elfelejtettem már..)

Illetve még valami.. van még nekem elszórva 3-4 ezer BFpnyi vagyonom, így a Karácsony közeledtével szerintem rövidesen azt is szét osztom. :)

Tigris

(#18353) LostKnight válasza LoLHunCsirke (#18348) üzenetére


LostKnight
csendes tag

Megnéztem, grat. nektek :C , voidvisszapörgetés xD de igy is szoros volt , MO és Jugger egymás mellett az igen :D

IGN: LostKinght

(#18354) BladeHero


BladeHero
tag

Eladó 5000 bfp, ha valakit érdekel írjon.

RPCJ

(#18355) Juliano válasza BladeHero (#18354) üzenetére


Juliano
tag

frissités mikor lesz?

[ Szerkesztve ]

(#18356) Cr4Zy válasza Juliano (#18355) üzenetére


Cr4Zy
tag

Még semmi hírt nem adtak erről, szóval bennem már az is felmerült, hogy nem is lesz frissítés még a Mikulás miatt sem...

Csirke grat nektek a meccsért! De banyeg már mindenki ezzel a fajta void-visszapörgetéssel lámul?! ;]

IGN: TBPeti

(#18357) zoli.22 válasza Cr4Zy (#18356) üzenetére


zoli.22
tag

Még nem, mert van aki még nem tudta beszerezni a lapokat, ill. külföldön csak most kezd terjedni az info. Két hét, és nézd meg majd az embalmer árát. :DD

(#18358) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#18359) OnSeT válasza Cr4Zy (#18356) üzenetére


OnSeT
őstag

Holnap jön az update. :)

Híreztek korábban is, csak rossz helyen kerestétek. :D
a csúszás oka: [link]

(#18360) Murder3 válasza OnSeT (#18359) üzenetére


Murder3
addikt

ez már paródiának is rossz.

(#18361) fantom922 válasza OnSeT (#18359) üzenetére


fantom922
aktív tag

Tuti, hogy ma jön? Mert akkor felnézek :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18362) Cr4Zy válasza fantom922 (#18361) üzenetére


Cr4Zy
tag

Igen, szinte biztos. Azért mondom hogy szinte, mert az EA-től az is kitelik, hogy elhalasztják valami miatt...

Egyébként itt találhatod angolul, és itt németül ugyanazt a hírt, miszerint ma UTC szerint 10:00-tól (közép-eurórai időszámítás szerint 11:00-tól) egy szerverleállítás lesz.

De még ha el is halasztanák, vagy elhúzódna (mert ugye ez megszokott dolog, hogy az egy órás frissítés 2-3 órán keresztül tart), legalább láthatjuk, hogy azért még egy pár ember foglalkozik a játékkal az EA fejlesztői között.

IGN: TBPeti

(#18363) fantom922 válasza Cr4Zy (#18362) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ja néhány foglalkozik még vele mellékállásban :D Én abban bízok, hogy ráállítanak egy team-et főállásban. Akkor lenne csak igazi ez a játék... ...szép álom :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18364) Cr4Zy válasza fantom922 (#18363) üzenetére


Cr4Zy
tag

Egy jó hír: elvileg a szerver 1 percen belül leáll, szóval tuti lesz valami.
Egy másik jó hír: 1v1-ben már közelebb vagyok a Ruler felső határához, mint alsó határához, szóval ha így folytatom, akkor igaz lassan, de egyre inkább közelítek a magam elé kitűzött cél felé, ami a Hero rang lenne (csak mert szépen mutatna az a platina színű karika ott a nevem mellett) :P

Jah és mindenki vigyázzon, mert a Pedopapa is ilyenkor rója az utcákat a Télapók mellett (és megeshet, hogy idén a krampuszok helyett ő csönget be, ha rosszak voltatok)! ;]
Boldog Mikulást mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18365) Cr4Zy válasza Cr4Zy (#18364) üzenetére


Cr4Zy
tag

Elnézést a dupla postért, de ezt szeretném megosztani: nagy meglepetésemre a szerver már 11:55-kor állt (korábban nem is néztem). Az viszont már nem volt igazán meglepő, hogy semmi változtatás nem történt (még új watchlist sincs), hacsak nem számítjuk, hogy a Mikulás megkapta a képességeit, illetve a voidstorm elvileg nem fog mostmár kidobálni a játékból. A gyakorlatot pedig majd meglátjuk mi lesz.

TBO még említette azt is, hogy a voidstorm crash esetén a bootstrapper-ben csinált valamit, s emiatt dőlt össze a játék teljesen mikor olyan egységek haltak be, amik még elvileg nem sebződhettek volna. E kisebb változtatással ha jól gondolom a desync is kevesebbszer fog előjönni, hiszen többször azt vettem észre, hogy 1-2 bebuggolt halott egység (a sziluettje még ott volt és powert sem kapott vissza a tulaj belőle) okozta a desyncet. És mivel pont ehhez a részhez nyúltak hozzá (reményeim szerint globálisan is átnézték és javítottak valamit, s nem csak magához a voidstormhoz), kevesebb ilyen jellegű probléma fog előfordulni.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18366) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nincs semmi patch. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#18367) zoli.22 válasza Gyuri27 (#18366) üzenetére


zoli.22
tag

Annyi, hogy a mikulásbácsi képességét aktiválták, meg akkor elvileg a voidstorm bugját javították, de feltüntetve tényleg nincs semmi.

(#18368) OnSeT válasza Gyuri27 (#18366) üzenetére


OnSeT
őstag

Santa képességét aktiválták: [link] ;)

Cr4Zy, zoli.22: voidstorm bugot még nem fixálták, az majd a patchel jön, ezt ma írta TBO: [link]

Csak most tűnt fel hogy a mai leállás nem Server Maintenanceként volt kiírva hanem Server Restartként. szal ezért nem jött igazi up :DDD

bár a leállás megnevezése sem egyértelmű, mert az október végi Maintenanceként volt jelezve mégse jött semmi újítás, a mai meg csak Restartként viszont ennek ellenére kaptunk Santa képességet ^^

Mindenesetre jó lenne ha következetesen használnák a kifejezéseket, ha már kétfélét alkalmaznak, írjanak Server Restartot ha csak háttérmunkákat végeznek, Server Maintenancet meg ha jön vmi érdemleges a játékosok számára, mint pl új lap, watchlist csere, bug fix stb.

Viszont Santa módosítása most azt jelenti hogy már működik a bootstapper?
Mert ez esetben illene kiadni azt a patchet amit már október végén befejeztek.
Hisz azt írták hogy csak egy technikai probléma miatt nem tudják fellőni egyébként már kész. [link] [link]

(#18369) Juliano


Juliano
tag

este valaki insane god tokenfarmoláshoz?

(#18370) Volgafan


Volgafan
senior tag

Többen kérdeztétek,akinek kell bf szóljon!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18371) Gyuri27 válasza Volgafan (#18370) üzenetére


Gyuri27
félisten

BF? Mit is árulsz cimbi? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#18372) Volgafan


Volgafan
senior tag

Nem én,Miklóska árulja,csak páran érdeklődtek nálam....és már nem tudom kinek említettem...Miklóska igen jó áron adja,mind1,ha valakit érdekel:c.mike@freemail.hu ide irjon

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18373) ricshard444


ricshard444
veterán

Az SSAO-t miért nem engedi bekapcsolni? Win7 64bit...úgyemléksyem belehetett...de nembiztos mert 2 hónapja nemvoltam fenn. :F

Vannak dolgok...

(#18374) Zotya21 válasza ricshard444 (#18373) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát nekem is azvan és mindig bevan nyomva :D

https://500px.com/slayer_art

(#18375) G4ga válasza ricshard444 (#18373) üzenetére


G4ga
őstag

csak nem visszatersz?
mikor jatszunk?

zoli.22: küld már el légyszives a tegnapi meccsünk repjét, természetesen megint nem volt bekapcsolva a rep mentés... megosztanám a többiekkel lehengerlö gyözelmünk...
amibe egyikünk se hit :)

[ Szerkesztve ]

(#18376) OnSeT válasza Cr4Zy (#18313) üzenetére


OnSeT
őstag

Hétvégén megejthetnénk a Mikulás bácsi tesztjét. ;)

(#18377) ricshard444 válasza G4ga (#18375) üzenetére


ricshard444
veterán

Néha felfogok menni,de nem tervezem rendesen tolni :(

Vannak dolgok...

(#18378) BladeHero


BladeHero
tag

Hali mindenkinek,van eladó bfp-m még akit érdekel szóljon:)

RPCJ

(#18379) G4ga válasza ricshard444 (#18377) üzenetére


G4ga
őstag

nagy kar...
1v1 et mar en se tolok, viszont 2v2 annal inkabb. sok minden valtozott. uj felalasok, uj taktikak.

1,5 honapot en is kihagytam de most megint picit aktivizaltam a dolgot.

(#18380) ChromeX


ChromeX
addikt

Üdv, miujság most erre felé az amiival láttam sok minden nem változott

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18381) Gyuri27 válasza ChromeX (#18380) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert nincs még amii. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#18382) ricshard444


ricshard444
veterán

Toltam gyorsan 2db 1v1t, hiába...nem felejtek annyit pedig aztsem tudtam hova nyúljak :U És nyertem mindkétszer :C

Vannak dolgok...

(#18383) G4ga


G4ga
őstag

A repunk

Teny hogy az ellen egy picit lamazott, de ugy gondolom picit megleptuk oket.
Amikor elindultam t3 fele picit bevelezzték magukat.
Onnantol hogy t3 voltam nem volt kerdeses a dolog!

:)

Ha van kedvetek nezettek meg!

(#18384) Cr4Zy válasza OnSeT (#18376) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én elvileg itt leszek ma meg holnap, de majd meglátjuk, hogy végül is mikor tudjuk megejteni ezt a tesztet. :)

IGN: TBPeti

(#18385) OnSeT válasza Cr4Zy (#18384) üzenetére


OnSeT
őstag

Santa Claus teszt: replay

fof+embalmer+splicer mirror, majd a végén Mikulás bácsi ad egy virgácsot a Harvinak. :D

(#18386) Evildep


Evildep
tag

nyomtam egy mecset Hzolival igazábol 2v2 volt és nekem is most jutott eszembe ahogy olvastam vissza h multkor ez a srác elenem volt..random partnerel mentem igy nem sok esélyem volt...vesztettem is de élveztem a mecset(kb 3 napja lehetett)

battleforge id: evildep

(#18387) Gyuri27 válasza Evildep (#18386) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hzoli is peti okossággával játszik. Kész voltam tőle. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#18388) Evildep


Evildep
tag

azt a taktikát én nem értem a splicernek van valami speckója amivel furnaceval lehet használni? csak mert akkor éniskiprobálom ezt a taktikát

battleforge id: evildep

(#18389) LostKnight


LostKnight
csendes tag

OMG mit játszodtunk Onsettel (2v2) ezt érdemes megnézni t1 en varázsolni akartak az ellenfelek :D 2 soulhunter a végén :D jugger és grigori is lesz a végén :D meg áh itt a rep: [link]

(#18390) LostKnight


LostKnight
csendes tag

Itt egy másik Onsettel 2v2 rds és ahha ellen :) [link]

(#18391) Cr4Zy válasza Evildep (#18388) üzenetére


Cr4Zy
tag

Igen, a Soul Splicernek van egy olyan képessége, aminek a neve Soul Suction. Ezzel felveheted a környékről a hullákat. Nos mikor az Embalmer's Shrine-t bekapcsolod, (3-as upgrade-en) a hullák 220%-kal többet, azaz 3,2x annyit számítanak, mint amennyi valójában. Szóval ha kiengeded a Soul Splicerből a hullákat a másik képességével (Corpse sharing) és az előző képességét saját magára rakod le, akkor az embalmer bekapcsolása alatt a benne lévő hullamennyiség nőni fog. Ezt kihasználva letéve mellé egy Furnace of Flesh-t (ami a hullákat beszívva voidot ad vissza) elég könnyen lehet nullázni a saját voidodat. Ekkor a voidban lévő power elérhetővé válik és így az egyébként kihasználatlan power hihetetlen nagy előnyt tud biztosítani a számodra. Ezt bizonyítandó, itt is lenne a mostani meccsem NaTuReMaNiAc ellen, aki enyhén szólva szidott utána a voidstorm és a void-visszapörgetés miatt. :DDD

Lostknight, Onset, jó meccsek voltak! Gratulálok nektek! Mi Onsettel sajnos csak 1x kaptunk hasonló szintű ellenfeleket, mikor már totál hulla voltam...
Bár őszintén szólva nem szeretem az instant t2-es harcokat, az előbbin annyira egyértelmű volt, hogy ezt fogjátok csinálni, hogy azt sem értem, miért próbálták meg folytatni a támadást az aura ellenére is, illetve utána is miért húzták el annyira a t1-et...
A másik meccsnél ahha egy csöppet kóválygott, ahogy Lostknight is, de miután magadra találtál egész érdekes meccs lett belőle. Igaz, szerintem sokszor azt sem tudtad, hol áll a fejed, annyi helyre kellett figyelned, azért sikerült jól megoldanotok, pedig tényleg erős ellenfeleitek voltak. :)

IGN: TBPeti

(#18392) zoli.22 válasza Gyuri27 (#18387) üzenetére


zoli.22
tag

Igen, a void-visszapörgetés stimmel, de egész másra használjuk mindketten. Peti shadow-nature-be használja és párosítva voidstormmal, én meg pure shadow-ba sog helyett(mert sog 1v1-ben szinte használhatatlan) a harvi lehívására. Nálam nincs t3 egyáltalán, néha húzós is a dolog.
Viszont mivel én még szeptember óta pvp-zek, így rengeteg paklit nem próbáltam ki. kezdtem bandittal(sajna túl gyenge), aztán shadow-nature(igazi szemétláda pakli, imádom),
majd jött a pure shadow a kedvenc lapom miatt; harvester. Először sog-al hívtam a harvit, de 1v1-ben egyszerűen nem éri meg használni, így kénytelen voltam a 3 épületes void-visszapörgetést használni. És mé mennyi pakli van, amit nem is próbáltam :)

(#18393) Murder3 válasza zoli.22 (#18392) üzenetére


Murder3
addikt

mért lenne a sog használhatatlan 1v1-be?
abszolút használható.

(#18394) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Undead army mellé lehet idézni (épületet, egységet)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#18395) LostKnight válasza Cr4Zy (#18391) üzenetére


LostKnight
csendes tag

Kösz a hozzászólást :) már énis megnézem a két meccsed galush ellen xD

IGN: LostKinght

(#18396) Murder3 válasza Gyuri27 (#18394) üzenetére


Murder3
addikt

nem, nem ad ground presencet.

(#18397) Cr4Zy válasza LostKnight (#18395) üzenetére


Cr4Zy
tag

Okés, akkor nézd meg légyszíves azt is, hogyan kell egy bestiát (aki nem mellesleg a top 9. jelen pillanatban) legyőzni könnyűszerrel! ;]

A replay itt található a meccshez.

Ha a normál shadow-nature paklim van nálam, szerintem akkor is megverem, mert t1-en enyhén szólva sokat bénázott, mivel pl. 1 full hp-s forsaken-re is nyomott eruptot, ami így bele se halt... De azért a korai t3 mindenképpen nekem kedvezett a voidstorm miatt! :U

A nightcrawler-nasty, amit csináltam meg elég nagy power-kidobás volt, mert későn nyomtam rá a nasty-re és a drake nem halt bele, de akkor már gyakorlatilag mindegy volt, csak az időt akartam húzni, hogy az embalmer betöltsön. ;]

És egy dolog, amin meglepődtem: ő nem hisztizett utána! Egyszerűen megkérdezte, hogy mi volt és elfogadta, hogy vesztett. Ez az, amit a legtöbb top játékos nem tud megtanulni: az ellenfelek tisztelete, ha egy bizonyos rangkülönbség alatt kapnak ki...

Jah és LostKnight, ideje lenne felkötnöd a gatyádat, mivel már rangot és helyezést is ugrottam. Jelenleg a 70. helyen állok 3 pöttyös pajzzsal! :)

IGN: TBPeti

(#18398) lageron


lageron
csendes tag

Sziasztok!

Vennék 1000bf-et, a pénzt átutalnám. A másik, hogy mennyibe kerül 1bf általában így prohardveren? Aki eladna Ph-s piros pont előny:). Lehet még kapni valahol Mo.-n boxos változatot?.
Bocsi a kezdő kérdésekért!

(#18399) OnSeT válasza Cr4Zy (#18397) üzenetére


OnSeT
őstag

Ez a kivárásos taktika nem igazán nyerő a void pörgetéses megoldásoddal szemben. :DDD
Grat az új ranghoz.

én nem csodálkozok azon hogy bestia nem hisztizett, sztem tisztában volt az aktuális teljesítményével. viszont azon se hogy NaTuReMaNiAc beszólt, mert azt a meccset simán lehozza még a void pörgetésed ellenére is ha nincs storm. ;)

ui.: Voidstormhoz sztem ne szokj hozzá, mert nagy lejtmenet lesz ha nerfelik. ^^

(#18400) pachito válasza OnSeT (#18399) üzenetére


pachito
őstag

"ui.: Voidstormhoz sztem ne szokj hozzá, mert nagy lejtmenet lesz amikor nerfelik. ^^" bocsi, gondoltam javitom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.