Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) alpihun válasza Gyuri27 (#18100) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja, az a sárkány tényleg húzós volt, nem volt powerem.Lyrishből ösz 12 volt, még nincs u3 on, kifogytam belőle,A silver vs jugg tényleg nehezen ment.
t3 is lyrisht hozzak xl ellen?

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#18102) Gyuri27 válasza alpihun (#18101) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. Lyrish t4-s xl-s unitokat is megeszi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18103) Cr4Zy válasza alpihun (#18101) üzenetére


Cr4Zy
tag

Igen, lyrish, vagy a t3-as sárkány. Mind a kettő jó ellenük, persze spelles támogatás nélkül ugyanannyi powerből valószínűleg nem jössz ki. Egy fagyi és egy home soil, ebben a formában a lyrishok nagyon ütősek tudnak lenni. Persze hozzá kell tenni, hogy a northland drake-et nehezebb is counterelni, mint a lyrishokat (mert XL és repül), de ez már mindenképpen a te egyéni stílusodtól függ, melyiket hozod e kettő közül. De mint írtuk, pure frost paklival már gyakorlatilag az is hiba, ha t3-ra mész, mert ott gyengébb a többi színnél. Itt csak ki kell használnod, hogy 250 powerrel többed van, ha okosan használod ki, akkor meg tudod fogni a meccset sokszor még vesztett helyzetből is.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18104) Murder3 válasza Cr4Zy (#18099) üzenetére


Murder3
addikt

nem gyengébb pl amii ritual elég erős global bp.
drake se rossz.

nem gyengébb t3-on mert van még egy rakás 2 frost orbos lap t3-on ami splash deckbe nem de puréba pl beférne.

pure shedó pl gyengébb mert ott semmi értelmes + nicns ami van az meg egyszerűen gynge és használhatatlan a legtöbb esetbe.
illetve a super splashy lapok túl erősek.
de hát t3-ra őszintén frost mellé mind1 mi van.
pl 1 stone warrior is elég.
de 1 tremor is.
annyira erős a frost, h t2-n nagyon könnyen bealáz bármit.

(#18105) Murder3 válasza gergomester (#18096) üzenetére


Murder3
addikt

ha sok buff van rajta fagyi....
ezzel kb ő kidobott ey csomó powert a semmibe.
aztán lyrishek vagy bármelyik s counter kivégzi.
de bp-k miatt eleve nagy előnybe vagy és ő csak kidobálja a powert a buffra ha jól csinálod, mert olcsóbban tudod védeni és javítani az épületeid.

(#18106) Murder3


Murder3
addikt

Aki lemaradt a legújabb videóról azoknak

Itt
jó kis meccs volt, hogy tetszik?:)

(#18107) OnSeT válasza Murder3 (#18105) üzenetére


OnSeT
őstag

disenchant ;)

(#18104) Murder3

megint ellent akarsz mondani mindenkinek, de végül sikerül kihozni ugyanazt az állítást, hogy t2n kell a meccset megnyerni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18108) Evildep


Evildep
tag

gyors kérdésem lenne...meghívtam eddig 3 barátot és kaptam a promo grindert és minden 3. barát után kapok grindert vagy csak az első 3 barát után?

battleforge id: evildep

(#18109) Zotya21 válasza Evildep (#18108) üzenetére


Zotya21
senior tag

csak az első 3 de amiket csináltál arra is lehet meghivni megint

különben a fő accon ha többet hivsz meg akor mnidig 4. ért járó tokent kapod

https://500px.com/slayer_art

(#18110) Murder3 válasza OnSeT (#18107) üzenetére


Murder3
addikt

pure frostba?érdekes

nem azt mondom, h KELL.
Hanem h bőven erős t2-n.

(#18111) OnSeT válasza Murder3 (#18110) üzenetére


OnSeT
őstag

jáj, elárulom hogy a disenchant nem csak buff ellen jó hanem cc ellen is. ;)

rányomod zöld dist a commandosodra aztán fagyizhat amennyit akar nem fog hatni. teccikérteni? ^^

[ Szerkesztve ]

(#18112) Murder3 válasza OnSeT (#18111) üzenetére


Murder3
addikt

Pure frostba, hogy nyom disenchantot?
mert itt pure frostról van szó....

(#18113) OnSeT válasza Murder3 (#18112) üzenetére


OnSeT
őstag

ezek szerint nem xD

Pure Frost vs Bandit meccs

agyon buffolt commandos kivédésére szted jó a fagyi.

erre írtam hogy ha a bandit player dob egy zöld dist a commandosra akkor nem. ( a saját unitjára) mivel az nem csak leszedi a cc-t amit a pure frost dobott hanem a továbbiaktól is véd. de akár a sima dis is megteszi, mert coldsnapon kívül max a blade tauntja ami még szóba jöhet frost részről

(#18114) Darkzbane


Darkzbane
tag

egyénileg a legjobb teljesítmény mindkettőnknek :D

(#18115) Murder3 válasza OnSeT (#18113) üzenetére


Murder3
addikt

ha dob, de volt-e arról szó?
reakció lehet a fagyira, de nem free hanem egy life árába kerül.
ennyi erővel simán a life weavinget is vehetnénk, h midnig ujra rádobja meg a revagét, ha egyszer dob dis akkor veszít 1 buffot.
és a dis hatása meg úgy tudom kevesebb ideig tart mint a windhunter disenchant képességének a hatása.(ami szintén nem tart addig, hogy megérjen egy kidobott buff lehetőséget)mert ughye commandosnak pici a dmg outputja+a frost még bőven bp-zhet is.

(#18116) LostKnight


LostKnight
csendes tag

LostKinght - Darkzbane (rank 13) vs. Darkloth - Toroq (rank 11) (2v2)
baszki ge*i nagy meccs volt, megfordult benne jópár unit és spell is, dark váltott firenatról pure fire ra , eddig jobb, én lostal 1-2 változtatással, na itt a link akit érdekel [link] :DD :)) , ja és érdemes megnézni középen vagy 10 mountainert és 10 phoenixet hivott le , meg beépitett barrier el baszki, jól bevoltam szarva :D

(#18117) Darkzbane


Darkzbane
tag

Valaki állítson le minket :DD

[ Szerkesztve ]

(#18118) gergomester válasza Darkzbane (#18117) üzenetére


gergomester
tag

Ez már nm semmi!!!! :C :C :C
Belegondoltatok már h ti vagytok a világ 10dik legjobb párosa? :DD
Büszke vok rátok hajrá nektek!! hatal mas gratula! :R :R :R :D

(#18119) alpihun válasza Darkzbane (#18117) üzenetére


alpihun
senior tag

Ez már tényleg szép, grat nektek.Így tovább.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#18120) ricshard444 válasza Darkzbane (#18117) üzenetére


ricshard444
veterán

Top 3ig meg se álljatok :R

Vannak dolgok...

(#18121) OnSeT válasza Darkzbane (#18117) üzenetére


OnSeT
őstag

ha így haladtok nemsoká már dobogós helyen lesztek. :D
grat :))

(#18122) OnSeT válasza Murder3 (#18106) üzenetére


OnSeT
őstag

szépen bedaráltad. ;)

ui: forsaken OP, nerfet neki xD

(#18123) Volgafan


Volgafan
senior tag

Omg bevertem 1 annihilátort(pure frost) és 0 elo.....volt csata rendesen.....
[link]

kellenének a kommentek,mit kellett volna máshogy csinálnom!!!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18124) Murder3 válasza OnSeT (#18122) üzenetére


Murder3
addikt

amúgy tényleg nem vicc, forsaken,nox a shadow részről túl erős, mint ahogy frost részről (szinte az összes) és fire részről is a scevi és sunstrider nature részről meg driád,shámán,wind,hurricane

eleve a ranged egységeket jobban le kéne gyengíteni, h ne legyenek opok sok malee-re.

a nagyon alap lapokat elgyengíteni a nem használtakat meg csak kicsit erősebbre tenni ezen lapoktól, így lehetne balanszolva rendesen.

(#18125) fantom922 válasza alpihun (#18098) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nagyon jó lett a vidi minőségre is és a fények is rendben, szóval grat a vidihez :)

A hibák :)

Elején fos haspók tankkal elmentél a wellek mellől, majd erupttal kinyírta rögtön utánna és húzott 1 wellt melléd. Nagyon közel voltak a te welljeid én biztos hold a tankra had lőjje és oldalról betámogatom a lehozott egységekkel. Ezt csináltam volna, persze én offenzívabb vagyok a sadó miatt. Viszont jól jöttél ki belőle a well vesztése miatt. Mivel tőle is hülyeség volt ilyen közel wellt húzni, ha nem tudja védeni.

Aztán, miután ledöntötted a welljét megálltál és elkezdtél T2-t húzni. Az első hiba, hogy megálltál és ő építkezgethetett. 3 egységgel usgyi támadni rögtön, max nem jön össze de ő védekezhet ami power előny neked. A másik hiba a T2. Neki még semmi te meg rögtön T2. Én biztosan wellt húztam volna először. De ez is jó lehet, az instant T2 is jó tud lenni néha.

Az ellen T3-a után nem használtad a fos nagy előnyét, valójában egyszer sem használtad :) Ha jugger jön és látod, hogy stampede lesz bp a wellre vagy monura és cseszheti a powerét.

Aztán fos bp röpcsijét (templar) hordoztad össze vissza :) T2-n jól jöhet, mert levegőbe erős, viszont T3 ellen már nyugodtan leölheted :) legalább visszanyersz belőle powert.

Tanács. Volt egy távoli bázisa a T2-re, de ez kis térkép volt. Ha lehet támadj több helyen, ha nem tudsz több helyre figyelni akkor csak küldj egy olcsó egységet a távoli bázis ellen, ott fal sem állt az útba. Had hozzon le oda védekezni valamit.

Aztán még egy, ha wildfire van alattad picit mozogj odébb és nem veszítesz annyi embert.

A fire T2-es bogara, ha jól emlékszem S counter tehát ne íjászokat hozz le ellene.

Azé ellen nagyképű volt :D Beengedett a falon, aztán leölted a welljét... jó nagy arca van :)

Nagyon szép volt, hogy jugger ellen hoztad le a lyrisheket, azzal nyerted meg. A hülye ha lehív 3 giant slayert és 3 felé szétküldi neked annyi.

Am. grat!!! Szép volt :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18126) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

ÁÁÁÁÁ...

Tegnap tamma csoportba hívott, hogy menjünk 2v2-őzni, erre a 3. meccsnél, ahol végre igazi ellenfelek lettek volna hát nem besz@rt ez a fos UPC?! (rds meg egy másik ilyen szintű játékos volt az ellenfél)
Egyébként a többieknek is bocs a tegnapiért, valami karbantartási munkálatok miatt csak ma reggel 9-kor jött vissza a netem véglegesen, tegnap délután 6 körül csak egy órácskára jött vissza, de akkor már senki sem volt online azok közül, akikkel előtte játszottunk, ekkor hívott tamma..

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18127) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Most játszottam egy 2v2-őt egy úgymond ismeretlennel (most játszottam vele másodjára), és mégis majdnem sikerült megvernünk egy Patriarch és egy Grandmaster csapatát. Az lenne a kérdésem, hogy hol b@sztuk el? A rep itt található:

http://www.mediafire.com/?ss5etrcojaodioo

IGN: TBPeti

(#18128) alpihun válasza fantom922 (#18125) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja , nem sok értelmes megmozdulásom volt.
Ám azért az megjegyzem, hogy ő t2 zött először, én követtem őt.
A wildfirés dolgot tudom, csak ott valahogy bealudtam...
bp ward , trick és glacier van.Glacier pedig stampedét nem védi.
Esetleg ward of the north + glacier? Az védi?
vagy kerítsek helyet amii ritualnak?Csak nem tudom mit vennék ki.Esetleg pont wardot?

Ám a videó véletlenül lett ilyen.Addig konvertáltam jobbra-balra amíg jó nem lett.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#18129) Cr4Zy válasza alpihun (#18128) üzenetére


Cr4Zy
tag

Rosszul tudod. Egy glacier levéd egy stanpede-et!

IGN: TBPeti

(#18130) G4ga válasza alpihun (#18128) üzenetére


G4ga
őstag

egy 3 upos glacier siman levedi a stompedet. Crazy jol mondja.

tortent valami valtozas a jatekba? lassan ket hete nem jatszok. nyomom a mass effectet.

(#18131) Cr4Zy válasza G4ga (#18130) üzenetére


Cr4Zy
tag

Semmi nem történt, még annyi se, hogy pár percre leállítsák a játékot... Igaz, a netem sz@rakodik manapság, egyre gyakrabban, de a játék ettől függetlenül még megy.

Amúgy meg nem kell hozzá 3 uposnak lennie, ha jól tudom már 0 vagy 1 upon is levédi a fullos stampade-et. A 3 upos glacier kb. úgy fogja meg a wellt stampade közben, hogy annak kicsit több megy le az életéből, mint annak a fele.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18132) G4ga válasza Cr4Zy (#18131) üzenetére


G4ga
őstag

szomuroan olvasom.
kellet egy picit a valtozatossag. igy pihentetjuk akkor a visszaterest.
koszi a hejzet jellentest.

(#18133) ricshard444 válasza Cr4Zy (#18131) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem meglepo sajna. Ha lesz gepem es kedvem ujratenni a windowst akkor kikapcsolodasnak visszaterek a jatekhoz. Nem ugy mint regen hogy napi 6-7 orat mert neha nagyon bosszanto volt de 1 orakra biztos:)

Vannak dolgok...

(#18134) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Téves. :B
Törölhető.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#18135) zoli.22 válasza ricshard444 (#18133) üzenetére


zoli.22
tag

Bezzeg én még most jövök rá mi mire jó, szval még bőven tartogat meglepetéseket a játék.
Ráadásul mikiékkel elég jó kis meccseket hozunk össze, így nem lesz unalmas még jó ideig.
Szerencsére bandittal vagyok, ott is van bőven mit variálni a paklin, mert 1-1 egységgel hiába lámulnék.

(#18136) fantom922 válasza alpihun (#18128) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szerintem jól csináltad, utólag okoskodni könnyű :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18137) Volgafan válasza Cr4Zy (#18131) üzenetére


Volgafan
senior tag

[link]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18138) BladeHero válasza G4ga (#18130) üzenetére


BladeHero
tag

Én is azt nyomom. :))

RPCJ

(#18139) Volgafan


Volgafan
senior tag

Kérdés:1v1re phase,vagy nox?nem tudok dönteni

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18140) LostKnight


LostKnight
csendes tag

LostKnight - Darkzbane vs. Jukaaa - meg nemtom ki :D (neve a rep. ben) valami új jukával
[link]

(#18141) OnSeT válasza Volgafan (#18139) üzenetére


OnSeT
őstag

nox + mellé motivate s bedarálsz mindent

(#18142) LostKnight


LostKnight
csendes tag

LostKnight - Darkzbane vs. Synthc - Jukaaa egy nem túl jó kezdés után megnyertük :) fal itt fal ott fal mindenhol. kúlcs dolgok : darknak volt bent wallbreaker, t2 je dancer pozicióba volt, én t2 + 4 kutat hútam miközben mind 2en darok támadták én spellekkel támogatom, felhúzom jukaaa-ra a falat, megosztom a figyelmét, leszedek 1 kutat aztán még1 et és a monumentet is, s másik oda aurázik, dark levegőhözjut, dancerezik védi megát én gravityzek neki glacierezek fagyizok, végül miközben dark dancerrel lövi a pirosat énis megtámadom nc vel, miközbe 4 kutam van nekik 1-1, megfagyasztom az eagle-t nc-vel szedem a kutat, ellenfél kilép. köszönjük :D LINK ------> [link] :DDD

(#18143) Zotya21


Zotya21
senior tag

mekora egy szarmá megin ez a játék connection failed XD

meg nekiállgttam bandit deckel pvp -zni hát amint elértem az archfiendet megint amit sadóval is eltudtam akor persze végevan mindennek mert feljebb nem megy ott a plafon szóval megint megutáltam ezt a trágya játékot XD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18144) Volgafan válasza OnSeT (#18141) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,de ha belegondolsz 1 phase kidolgozik 2 noxot......pont a duplájával támad,hpja is a dulpája...és 1v1es kis mapokon remekül lehet vele támadni...2 napja ezen agyalok..lehet a phoenixeket kéne kivenni?KK OnSet,hogy reagáltál,bár a shadowos mágusoktól reméltem főleg választ...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18145) Cr4Zy válasza Volgafan (#18144) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én t1-re shadowban a dreadcharger (mostanában witchclaws helyette, de ez a dreadnél rosszabb) és a forsaken mellé mindig noxot használok és pluszba egy épületet. Ez az épület a hangulatomtól függően zöld soul splicer, vagy phase tower. Bár mostanában inkább az előbbivel játszom a heal miatt. A phase -el az egyetlen gond, ha mozgatod, akkor dupla annyit sebződik, azaz az élete ugyanott van, mint egy noxé, amit azért hagy súgjak meg, elég könnyen be lehet ütni...

Onset, a nox+motivate-hez annyit hozzátennék, hogy a zöld soul splicer nélkül használhatatlan 1v1-ben. 2v2-ben pedig csak nature t1-es társsal. És hogy miért? Pont azért, mert iszonyat gyorsan halnak, és nincs annyi powered, hogy egy ilyen t1-rushal akár egy wellt is lebonts. A frostnál jönne a glacier és az imperials, a fire-nél az eruption és a sunstriders, a naturenél a ww, a shadownál pedig a forsaken-spam. Ha jobb játékossal állsz szemben, akkor kb. az egyetlen ezek közül, aki ellen van esélyed beverni a wellt, az a nature, a többi ellen lehetetlen.
De azt nem tagadom, a motivate nagyon hasznos dolog tud lenni. A legegyszerűbb támadási módszer vele: elküldesz 2-2 nightcrawlert 1-1 wellhez. Ahol egységet hív le, ott benyomod az egyikre a motivate-et és ha nincs cc-je, azonnal bukja a másik wellt. Ez a shadow-nature paklikban burrowerekkel még hatásosabb.

IGN: TBPeti

(#18146) Cr4Zy válasza Cr4Zy (#18145) üzenetére


Cr4Zy
tag

Azt kihagytam, hogy a hosszabb t1 miatt még a nightguard is bent van, így nyugodtan wellezhetek addig, amíg az ellenfél orbot húz.

IGN: TBPeti

(#18147) G4ga válasza BladeHero (#18138) üzenetére


G4ga
őstag

lattam bekerdetel a tolikba. most fejeztem be a 2ot. gondoltam mig mejelenik a 3vegig tolom ujra mindketott.
isten kiraj jatek.
bf et is felrakom a napokba. hianyzik azert mikiekkel valo jatek. :)

(#18148) Murder3 válasza Cr4Zy (#18145) üzenetére


Murder3
addikt

pedig pont, h nagyon is jól lehet használni, főleg frsot ellen, hisz ott dred+nox amivel érdemes operálni....

(#18149) zoli.22 válasza G4ga (#18147) üzenetére


zoli.22
tag

Jöhetsz nyugodtan Gaga, mert mi itt vagyunk és jókat játszunk együtt. Sőt ha feljössz meglátod, hogy mennyit fejlődtem:)

(#18150) BladeHero válasza G4ga (#18147) üzenetére


BladeHero
tag

Mikivel én sajnos nem szoktam már találkozni. Egyáltalán játszik még?

RPCJ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.