Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) phanzetomox válasza ÖregGondar (#18900) üzenetére


phanzetomox
őstag

Mana wing ? vagy nemtom mire gondolsz, ha arra azom van, majd adok holnap (most nem mert megyek el )

Szerk: Shamanom is van azt is adok holnap

[ Szerkesztve ]

(#18902) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Az a Mana wing , igen ... És valakinek Shaman-ja ? Vagy egyebe ?

Ingame név : Samalime

(#18903) Gyuri27 válasza phanzetomox (#18899) üzenetére


Gyuri27
félisten

A rowdy eddig is 5k bfp volt. :W
Akkor most megnézem mi van. Eladok néhány lapot (csak nincs mit). :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#18904) pachito


pachito
őstag

Egyebkent egesz biztosra veszem, hogy nem fogjak novelni a booster arat, megoldottak maskeppen...30-40 booster nyitasa utan a legdragabb lap a dreadcharger volt. 100%-ig BIZTOS vagyok abban, hogy valamit maceraltak a nagyobb erteku lapok drop rate-jevel, ekkora balszerencseje nem lehet senkinek. Ebben tobben megerositettek forumon/chaten, majd megvarom a hivatalos hozzaszolast is.

(#18905) Darkzbane


Darkzbane
tag

Az érdekes mert én ma 2 Harvyt nyitottam

[ Szerkesztve ]

(#18906) pachito válasza Darkzbane (#18905) üzenetére


pachito
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem lehet nyitni harvit, akar kettot. Attol meg nyugodtan csokkenthettek a drop ratet.

(#18907) Zotya21 válasza pachito (#18906) üzenetére


Zotya21
senior tag

énmeg nem nyitok soha többet boostert volt egy idő amikor nem bírtam megállni és le is mentem 200 bf re de soha többet egetse nyitok az biztos inkább piac aztán pár bf erre arra

https://500px.com/slayer_art

(#18908) Murder3


Murder3
addikt

én emg úgy döntöttem már csak arra megyek:D
most az összes pontom belevásároltam,,nem sok jó, de msot próbálom kihasználni az alkalmat és eladni pár értékes lapot.
aztán azt is boosterbe ölöm és így tovább....

(#18909) pachito


pachito
őstag

En inkabb azt tanacsolnam, hogy mindenki lehetosegekhez merten szerezzen be legalabb 1-2 500-as bandit decket; van egy olyan erzesem, hogy az uj peccsel bizony el fog tunni es a soulhunter ara majd az eget fogja verdesni.

[ Szerkesztve ]

(#18910) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Olvasgatok itt és lenne egy kérdésem: lehet lapokhoz jutni soppingolás nélkül is?

és még egy: az egyik társamnak pont ugyanolyan egységei voltak, mint nekem (többségében), de ciánkék színűek voltak, ezt valami booster okozta? Miféle előnyt ad ez?

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#18911) Predatorkill


Predatorkill
tag

Eladtam a promo danceremet 3500ért amit még nagyon rég 1100 ért vettem ^^ jó kereset? :DD ha lemegy az ára 2000 köré akk veszek egy másikat, ha rövid időn belül nem, akk 2-3 sima dancert veszek :)

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18912) Darkzbane


Darkzbane
tag

Petíció hogy mindenhol egységes legyen a bfp ára. Link

(#18913) pachito válasza Darkzbane (#18912) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem felesleges, elobb-utobb ugy is kiterjesztik mas orszagokra is az akciot, nem lehet mindent 1 nap alatt.

Egyebkent pedig az arak mar kezdenek visszaallni ah-ban, kiveve a nagy lapokat. Azok is vissza fognak, de van par kemenyfeju akik mindenkepp sokat akarnak keresni ezen az 1 napos zurzavaron.

Promo teren viszont nem vagyok ilyen biztos a dolgokban, lehetseges, hogy orokre eltuntek a 8k-s harvesterek?

[ Szerkesztve ]

(#18914) Darkzbane


Darkzbane
tag

Mai 3 ik harvym lostnak már hihetelten volt így a bizonyíték : D

(#18915) pachito válasza Darkzbane (#18914) üzenetére


pachito
őstag

Mazlista... :C

(#18916) phanzetomox válasza pachito (#18915) üzenetére


phanzetomox
őstag

Amúgy én is úgy látom valamit buheráltak, azért én is vettem 20-30 boostert, nagyon sok soulshattert kaptam ,volt még mana wing,dreadcharger,jugger, fire worm, az összes többi jelentéktelen lap

(#18917) pachito válasza phanzetomox (#18916) üzenetére


pachito
őstag

Ugye ugye... :DDD

(#18918) Zotya21 válasza Predatorkill (#18911) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát a sima sztem miliószor szebb :D

nem az a nigger izé

ha pure fire lennék biztos inkább 4 sima mint egy promo még ha drágábban is jönne ki mert ugye eddig drágább volt :D

https://500px.com/slayer_art

(#18919) Zotya21 válasza Darkzbane (#18914) üzenetére


Zotya21
senior tag

jóóvan mondjuk hogy a kezdők szerencséje :DDD
bárcsak mnodhatnánk :DDD

de kaorse veszek egy boostert se mert akor nicns megállás és amiylen szerencsés vagyok megint lenullázom magam :D

https://500px.com/slayer_art

(#18920) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Ez a booster kajak vicc, persze szerencse kérdése is meg minden, de azért statisztika is van benne, és nem hiszem el hogy most nyitottam 16 boostert abból a legdrágább lap a 2 timeshifter spirit volt (ér kemény 170-t)
Ez kb már az 50. booster amit nyitottam két nap alatt, és eddig 1 wheel egy jugger meg egy dreadcharger volt ami ér is valamit.

(#18921) Darkzbane válasza phanzetomox (#18920) üzenetére


Darkzbane
tag

Statisztika szempontból mi ketten lostyval elvertük tegnap az összes bfpt kézből boosterre(sztem 50 darab simán fejenként). Nekem esett az értékesebbek közül 4 Harvy,1 Wheel,2 Deepcoil,1 Overlord,3 Sunderer amire emlékszem és +9k profitot hozott 2 nap alatt a booster.

(#18922) Zotya21 válasza Darkzbane (#18921) üzenetére


Zotya21
senior tag

és most jön majd hogy nincs megállás mert nyertél rajt :D

https://500px.com/slayer_art

(#18923) Darkzbane válasza Zotya21 (#18922) üzenetére


Darkzbane
tag

Amíg így fel van borulva a piac kb ez a legjobb módja gyors meggazdagodásnak. Kereskedni igen nehéz az új árak mellett ha nincs készleten sok lapod vagy nincs nagy szerencséd (pl eladtam Spikerootot 400 bfp ért tegnap) . Bár abban tényleg egyetértek h függőséget okoz a nyitogatása....

(#18924) Zotya21 válasza Darkzbane (#18923) üzenetére


Zotya21
senior tag

amióta megvan a játék talán 20 at nyitottam nagyon visszafogtam magam szerencsére a lefértékesebb egy skycatcher volt a többin mind vesztettem :DDD

de az a legjobb amikor berakja rarenak az earthen giftet vagy ashbone -t hát attól a falat kitudnám vinni :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18925) phanzetomox válasza Zotya21 (#18924) üzenetére


phanzetomox
őstag

Én 6 plague-t kaptam és 4 soulshattert... Ha ezt mind eladom pont kijön egy booster ára kb. :(((

(#18926) Murder3 válasza Zotya21 (#18924) üzenetére


Murder3
addikt

komolyan már kínomba csak boosterekre megyek mert semmi más örömöm nincs ebbe a gémbe.
néha megjön a kedvem játszani de aztán elég hamar elmegy.

különben 2900 bfp-t költöttem tegnap el boosterekre.
2 lila satanael,stronghold,fathom,aura,nightguard amik értek valamit..ebből eladogattam stronghold,aura és vettem még 3 boostert azokba semmi jó.

még megpróbálom eladni az pár értékesebb lapot az úgy 1.5-2k bfp körül mehetne el ha összejön a dolog.
amúgy ilyen bfp ár mellett sztem baromság nem odabaszni a lecsónak.

(#18927) Murder3 válasza phanzetomox (#18925) üzenetére


Murder3
addikt

csere-bere
értéktelen lapokat-értéktelenekre?
rare

(#18928) phanzetomox válasza Murder3 (#18927) üzenetére


phanzetomox
őstag

Tőlem , ugyse csinálok velük semmit csak eladom hogy legyen bfp, lehet az akármilyen lap

(#18929) pachito


pachito
őstag

En most nyitottam 10 renegadet, 9.ben zold elder, tobbi innentol kezdve ajandek volt :DD Lehetseges, hogy maradok a renegadenel, igaz, hogy a twilightban sok a jo uncommon es rare, de ur szinten a renegade a legjobb, foleg most, hogy pl a disenchant lila meg a tobbi gyengebb aff ara is felment, igy tokmindegy melyiket nyitod.

(#18930) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Szeretném megkérdezni , van-e valakinek firedancere , normális eladóba , ha igen kérlek írj nekem

Ingame név : Samalime

(#18931) ricshard444 válasza pachito (#18929) üzenetére


ricshard444
veterán

Én most 4 renegade-t nyitottam, volt benne egy Tortugun meg egy Gravity Surge kék affos, azt ennyi, de ez még a jobbik eset...volt ,hogy semmi nem jött be ,és csak úgy elment 1000 pont :U

Vannak dolgok...

(#18932) pachito válasza ricshard444 (#18931) üzenetére


pachito
őstag

Tortugun meg kek gravi? Siman jo.

Viszont ne ulj rajtuk tul sokaig, mert rendesen esik mindennek az ara, ahogy az ah most kinez...

(#18933) ricshard444 válasza pachito (#18932) üzenetére


ricshard444
veterán

Egyből dobtam is fel őket:)

Vannak dolgok...

(#18934) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Van pár cuccom eladnivaló .. lehet valakit érdekelne : Dryad ( g ) , Gladiatrix ( p ) , Parasite Swarm , Rogan Kayle ( rendes )

Ingame név : Samalime

(#18935) LostKnight


LostKnight
csendes tag

Katt a linkre jókis boostert nyitottam nyehehehe :D :DD :))
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18936) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Már megint segítség kellene ... Egy jókis pure fire és egy pure frost decket szeretnék összedobni meg egy fire/frost PvP decket ( a többi PvE )

Ingame név : Samalime

(#18937) gergomester válasza LostKnight (#18935) üzenetére


gergomester
tag

Kapdbeee :O :O
én meg szinte semmit nm kerestem a sok nyitogatással :W
komolyan mondom h nm tom h csináljátok :R

(#18938) LostKnight


LostKnight
csendes tag

KB. 10 perc telt el és mit nyitok na mit? :D :)) :DD

[link]

(#18939) ricshard444 válasza LostKnight (#18935) üzenetére


ricshard444
veterán

Ez milyen Booster? Renegade?

Vannak dolgok...

(#18940) LostKnight válasza ricshard444 (#18939) üzenetére


LostKnight
csendes tag

igen :D

(#18941) ricshard444 válasza LostKnight (#18940) üzenetére


ricshard444
veterán

Majd veszek 3t,még annyi pontom van, hátha bemákolom :)

Vannak dolgok...

(#18942) pachito válasza ricshard444 (#18941) üzenetére


pachito
őstag

Nem akarlak elkeseríteni... de NEM FOGOD. :D

[ Szerkesztve ]

(#18943) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Valakinek van eladóba Thunder wagonja ? Piros affosa ( siegése ) , mert akkor én szeretném megvenni ( jól van meg kártyákat cserélni rá )

Ingame név : Samalime

(#18944) LostKnight


LostKnight
csendes tag

Evildep sikerült valamit megszerezned a kis játtékom során? :)

(#18945) Evildep válasza LostKnight (#18944) üzenetére


Evildep
tag

semmit :(

battleforge id: evildep

(#18946) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Nektek mennyire bugos a játék mostanában ? Nekem nagyon. Most egy olyat csinált hogy eladtam egy csomó lapot ah-ban, és ugyebár nem szoktam megnyitni a leveleket amiket kapok a bfp-vel, szimplán törlöm mindet és automatikusan beteszi a pontokat/kártyákat. Hát most kb. 4000 bfp nem került be a pontjaim közé törlés után, ki logoltam aztán vissza és még mindig semmi :D

(#18947) pachito válasza phanzetomox (#18946) üzenetére


pachito
őstag

Gondolom, elerted a daily spending limit felso hatarat (17.000 bfp). Ezek utan pontosan 1 napig nem tudsz tobb pontot hozzaadni ahhoz az accodhoz, sem pedig atutalni, bidelni, eladni, semmit, semmilyen modon sem.

(nyugodtan javitsatok, ha hulyeseget mondok)

[ Szerkesztve ]

(#18948) LostKnight


LostKnight
csendes tag

A nap vicce: eladtam egy Incredible Mo-t 1000 ér :D nem volt fent egyse gondoltam fellököm és már jött is a levél :D

(#18949) ricshard444 válasza LostKnight (#18948) üzenetére


ricshard444
veterán

:Y Najólvanám.... :W :N

Vannak dolgok...

(#18950) LostKnight válasza ricshard444 (#18949) üzenetére


LostKnight
csendes tag

Várjál nincs még vége, most adtam el egy deepcoilt 1400 ér :D azt is ma nyittam, ja és most nyitottam MO-t 1 van belőle AH ba 1255 ér még gondolkozok hogy mennyiér adjam el :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.