Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) ricshard444 válasza Matmata020 (#17095) üzenetére


ricshard444
veterán

Lool, nagyon komoly duma :D

Nem figyel rád senki? Nem tudsz kártyát eladni? Írj privátot és mondok egy két tippet, csak ma csak neked :Y :DD (Nehogy írj:D)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17102) Matmata020 válasza ricshard444 (#17101) üzenetére


Matmata020
csendes tag

Tudom hoyg megaláztak pvp-be.Nincs jó paklid?Netán nincs egyetlen ultraRARE szörnyed? Tokenekből se jut durva upgradere?Ha szeretnél jobb lenni mint voltál írj privátba és olcsón juthatsz további ultraRare szörnyekhez és bfp pontokhoz!

(#17103) fecotom válasza Zotya21 (#17100) üzenetére


fecotom
csendes tag

ki ál ki elenem pvp-be :D

[ Szerkesztve ]

(#17104) Zotya21 válasza Matmata020 (#17102) üzenetére


Zotya21
senior tag

OMG xDDDDD

Ezért már érdemes volt felkelni:DDD

Vki irhatna oli nak már :DD

fecotom majd megkérdem a mamámat rá ér e :DDD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#17105) Razuel válasza fecotom (#17103) üzenetére


Razuel
aktív tag

Én megyek.
ign: xRyougi

(#17106) Predatorkill válasza Razuel (#17096) üzenetére


Predatorkill
tag

Elszabadult a pokol... :D

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17107) ricshard444 válasza Razuel (#17105) üzenetére


ricshard444
veterán

Vigyázz ,mert tuti durván tolja majd :D

Vannak dolgok...

(#17108) fecotom válasza ricshard444 (#17107) üzenetére


fecotom
csendes tag

észre vetem

(#17109) G4ga válasza Matmata020 (#17102) üzenetére


G4ga
őstag

komolyan szukseg van erre?
ember... ez a jatek foruma.
ilyen szellemes megfogalmazassal inkabb az aprott szemeteld tele ne pedig a jatek forumat...
kezd tenyleg sok lenni az .... itt.

[ Szerkesztve ]

(#17110) BladeHero


BladeHero
tag

Szerintetek a Voidstorm ellen, hogy védekezzek pure fire deckel?Mert, már nagyon idegesítő, hogy ma is megvertek vele kétszer is.Előre is kösz.

RPCJ

(#17111) alpihun válasza BladeHero (#17110) üzenetére


alpihun
senior tag

Hát én nemtom, de hogy nagyom komoly lap az tuti, főleg 2v2 be mindent elvisz.Univerzális counter.Lord cyriantól és juggtól kezdve energy parasiteig mindent kiszed 150 powerből.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17112) Darkzbane válasza BladeHero (#17110) üzenetére


Darkzbane
tag

Olcsó/ kevés számú egységeket küldesz így nem power hatékonyan counterel. Pl giantslayer
Kikényszeríted hogy fogyjon el a 4 Voidstorm Charge és utána vezetsz nagyobb támadást.
Rallying banner raksz a bázisához közel és Voidstrom után onnan indítod a támadást amíg nem töltődik újra a Voidstorm neki.

2v2 ben Shrine of War vagy Shrine of Greed de akár Shrine of Memoryval kiűrítheted a voidodat így Voidstorm rád semmit sem sebez )

[ Szerkesztve ]

(#17113) alpihun válasza G4ga (#17092) üzenetére


alpihun
senior tag

Lost reaverből fire aff.
Lost vigilből én pedig nature-t ajánlom, az szinte kiszedhetetlen, mert nonstop regenerálódik.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17114) G4ga válasza alpihun (#17113) üzenetére


G4ga
őstag

hmmm... kiprobaltam a vigilt...
epulet ugyan az volt.
6 frost ijjaszt kuldten ra. zold affosat 19 masodperc allatt kapta le a 6ijjasz mig a lila affos 23 masodperc allat olte meg a 6ijjaszt. utana az epulet mellet felgyogyult.
a sebbzes utani regeneracio ebben az esetben erosebbnek bizonyult.
de javitsatom ki ha tevedek.
a reavert koszi.

(#17115) BladeHero válasza Darkzbane (#17112) üzenetére


BladeHero
tag

Köszi, próbálgattam már és nekem az jött be, hogy az ellenfél bázisához viszek egy giant slayert amivel le rakok egy bannert, és aztán rögtön a juggit, utána már csak egy neki futásnak kel össze jönni.

RPCJ

(#17116) Volgafan


Volgafan
senior tag

Azthiszem kezd teljesen tönkremenni a fórum..nem hittem volna,hogy visszasírjuk,mikor murderrel,ovival,Yryougival,stb vitáztunk melyik lap op,melyik nem:D:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17117) alpihun válasza G4ga (#17114) üzenetére


alpihun
senior tag

Lehet na, rég volt lost dekkem...

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17118) fecotom


fecotom
csendes tag

sylvan gate,deepcoil worm,grove spirit,hurricane,lifstream,mana wing,parasite,razorleaf,shrine of memory,wheel of gifts van valakinek

(#17119) Zotya21 válasza fecotom (#17118) üzenetére


Zotya21
senior tag

piacon van minden :DDD

de a kérdőjelet is mered ?:D iylen ni --> ?

https://500px.com/slayer_art

(#17120) Murder3


Murder3
addikt

Na Gyuri ugye-ugye milyen hasznos is az én "tökéletes elemzéseim kitárgyalás" :DDD :P
elűzi a hülyéket:C
Amúgy nekem az a bizonyos újabb kommetátoros vidimmel már elég régóta elvagyok neki kéne állnom újratenni, mert a yt kibaszott vele:D
meg van egy onset elleni meccs is még a versenyről az is elég régóta porosodik már:D

(#17121) fecotom


fecotom
csendes tag

mikor lesz verseny?

(#17122) Cr4Zy válasza G4ga (#17114) üzenetére


Cr4Zy
tag

A zöld minden másodpercben 25-öt regenerálódik, míg a lila minden második másodpercben (a kiadott sebzéstől függően) támadás közben 45 és 67,5 között regenerálódik. Ez azt jelenti, hogy a lila erősebb, miközben van mit támadnia, viszont ha nincs, vagy csak 1 célpontot tud lőni (pl. egy nagyobb pályán, mint a Nadai) akkor a zöld a jobb.
Ez annyit jelent, hogyha egy földi és több légi egységgel támadnak (vigil ellen megesik), akkor a zöld erősebb, illetve úgy pontosítanék, hogy tovább húzza. De ha csak élettöltésre hívod vissza a vigilt, akkor a zöld pont emiatt a folyamatos gyógyulás miatt sokkal gyorsabban regenerálódik, mint a lila társa.

Szerk.: persze azt hozzá kell tenni, hogy az 50 m-ért hatótáv olyan hatalmas, hogy nincs sok pálya, ahol ne tudna folyamatosan támadni...

(#17121) fecotom: Keresd meg saját magad a választ a kérdésedre! Tippem szerint valahol a 16500. hsz környékén fogod megtalálni, de egyszerűbb lenne, ha a kereső funkciót is használnád.

U.i.: Egy moderátor már tényleg elférne ide, mert amit manapság itt leművelnek páran kiábrándító. Komolyan mondom, szívesen segítek a kezdőknek/gyengébbeknek, de azért ami itt történik már túl sok nekem is...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17123) G4ga válasza Cr4Zy (#17122) üzenetére


G4ga
őstag

Köszönöm az indoklás. Ijj szempontbol egyetertek veled. Ha nincs sok ellenfel akit tamadjon teny hogy nem regeneralodik, ugyanakkor pont amit irtal h a long range miatt nehez olyan pontott talani ahol nem tamadhatna. Ill. logikusan nem piknikezni hivom le :)
Ha mar ott van akkor tamadjon, igy akar egy xl lény is ellen hatasoss lehet, hisz abba van mit sebbzeni. Ha kombozom home soillal akkor a hasonloan mint a pyro többet gyogyul?

Es egy igazi csemeg... Toljuk Ricsivel rendesen a PvPt gyakoroljuk az a 2v2. Volt par meccsunk, de kiemelnem az elsot. Random tarsak ellen nyomattuk. Mindketten magasabb szinten voltak de sikerult vegul megnyernunk a meccset...

Lejárt az ido és pont kulonbseggel jobbak voltunk.
Az ellen mar jott mindennel harvi, grigori, Corsair 100X kijatszott VoidStorm, de nem tudtak minket 30 perc alatt kinyirni. Akinek van kedve es vegig porgeti a repet és elemzi mit hogyan kellet volna azt nagyon megköszönjük.

Most azatan izzott a Glacier es kobold Trick... :)

Ill. megvolt elso ket Ranked 2v2 meccsunk. Ahogy vartuk ket tök kezdo csapat ellen jatszottunk. Igazabol az Amii ritual erejet megtapasztalhattuk. Masodik jatekban a ficko felment 4 orbra. Lord C, Colussus, Jorne, Grimvine komboval tamadta a monum. és megkell hagyni bevedte az orbot rendesen. Tetszik. Avval persze tisztaba vagyunk hogy a nagyoknal mar nem lehet erre epiteni, hisz addig tudom eldol a meccs.

A gyors hejzet jelentes utan kivanok mindenkinek szep estett!

(#17124) ricshard444 válasza G4ga (#17123) üzenetére


ricshard444
veterán

Ez így volt, szép meccs volt :C

Vannak dolgok...

(#17125) Murder3


Murder3
addikt

ÉS VÉGRE EZ A NAP IS ELJÖTT

Feltudtam rakni a 5. kommetáros vidimet amit az [oMdS]csapat játszott:)

[oMdS] Vs Naturemaniac & JTtheburning

oMdS az a Murdeer és Onset párost takarja:)

(#17126) fantom922


fantom922
aktív tag

Szerintem fecotom nagyon fiatal, és nem akar ő rosszat csak a fiatalok sok butaságot kérdeznek :)

Egyébként szép meccs volt jól lenyomtátok őket... :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17127) Volgafan válasza fantom922 (#17126) üzenetére


Volgafan
senior tag

Sztem meg szándékosan csinálja...Ha visszaolvasol kb 100szor irták már neki AH használatát stb....nem tudom itt lehet-e olyat,hogy ignore,de ha lehet és valaki leírná,hogy hogyan,azt megköszönném!!!!Olyanokat is leír emberünk,amit kezdő nem tehet meg,másszor,meg inkább hagyjuk...Annyit nevetek Murder kommentjein...kár,hogy ilyen ritkán csinálsz!!!!!

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17128) G4ga válasza G4ga (#17123) üzenetére


G4ga
őstag

most olvastam vissza a hszem, hatha vki irt ra... beselinkeltem. nah este linkelem. :)

(#17129) Volgafan válasza G4ga (#17128) üzenetére


Volgafan
senior tag

Azt kerestem:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17130) G4ga válasza Volgafan (#17129) üzenetére


G4ga
őstag

http://data.hu/get/4200321/RicsiesGaga.pmv
- mobilrol nezezek es nem tudom rendesen linkelni.

[ Szerkesztve ]

(#17131) Volgafan válasza G4ga (#17130) üzenetére


Volgafan
senior tag

Majdnem,ezt még kicsit szerkeszd....ott van,hogy link,csak oda másold be és jó lesz!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17132) G4ga válasza Volgafan (#17131) üzenetére


G4ga
őstag

tehat nem azert nincs linkelve mert lama vagyok, hanem mert a kocog mobilom kocog opera mini bongeszojevel nem tudom linkbe rakni.
aki igy is letolti annak respect :)

(#17133) LoLHunCsirke válasza fecotom (#17121) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Megsúgom, már volt. Bár lehet hogy LightKexel megpróbálkozunk 1 bajnoksággal az őszi szünetbe,de még nem 100%...

TinkeringAboutYou!

(#17134) Zotya21 válasza G4ga (#17132) üzenetére


Zotya21
senior tag

pedig lehet nekem nem opera minim van hanem rendes symbianos
anyi a különbség hogy ez gyorsabb :D
de énis betok vele linkelni bármit :D

de ittvan ni hadd lássáák :D
Ide nézzzzz :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#17135) G4ga válasza Zotya21 (#17134) üzenetére


G4ga
őstag

akkor en vagyok a lama... nah ezt akartatok hallani. :)
koszi a linket.

(#17136) Predatorkill válasza G4ga (#17128) üzenetére


Predatorkill
tag

Igen néha jól jön az is :DD

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17137) Volgafan


Volgafan
senior tag

Megamen visszatért...........

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17138) ricshard444 válasza Zotya21 (#17134) üzenetére


ricshard444
veterán

És vélemény? :D

Vannak dolgok...

(#17139) fecotom


fecotom
csendes tag

lehet olyat csinálni hogy a nature lapokat gyűjtöm és erősitem és a töbit eladóm?

[ Szerkesztve ]

(#17140) ricshard444 válasza fecotom (#17139) üzenetére


ricshard444
veterán

Lehet:D

Vannak dolgok...

(#17141) Zotya21 válasza ricshard444 (#17138) üzenetére


Zotya21
senior tag

még else indítottam a bf et :D

https://500px.com/slayer_art

(#17142) fantom922 válasza fecotom (#17139) üzenetére


fantom922
aktív tag

Persze, hogy lehet. Tedd be marketplace-be játékon belül. Mindig nézd az árfolyamokat, hogy az adott lap hol mozog éppen. Ahhoz képest lődd be az árat. Értelem szerűen, ha gyorsan eladnád akkor a minimumra tedd, ha türelmes vagy rakd a max közelébe.

Vagy eladod őket direkt trade-el egy játékosnak, ezt is játékon belül. Csak vigyázz ne verjenek át. Nézd mindig előtte market-ban mennyit ér a lap.

Nem tom érted-e :)

Ui.: helyesírásra figyelj, nyelvtan órán úgyszintén :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17143) ricshard444 válasza fantom922 (#17142) üzenetére


ricshard444
veterán

Igen,nekemis szúrta a szemem, de hát már a mai fiatalok 70%a így ír, úgyhogy figyelmenkívül hagyom inkább :(

Vannak dolgok...

(#17144) alpihun válasza Murder3 (#17120) üzenetére


alpihun
senior tag

Lól,Azért tanultam belőle,viszont örvendek, hogy idézőjelbe tetted a tökéletest.
Ugyanis a Következő mondatodban 2x is elkövetted ugyanazt a hibát.

"Viszont a Squad egységeknél jön ki a különbség, ugyanis a squad egység bizonyos mennyiségű egységből tevődik össze, pl egy íjász csapat 6 egységből."

Olyan, hogy squad egység nincs se bf-en, se máshol. Az S a small azaz kicsi egységeknek a rövidítése.A squad magyarul egységet, osztagot, rajt azaz ugyanazt jelenti mint az unit.
Nemhiába ah-n a csoportosítások is így vannak: spells, buildings,squads.

Na csak ennyit.Egyébként jó a vidid, élvezem mennyi hülyeséget összehordasz.
Ám mi a végén az a 3 perces "izé"?

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17145) alpihun válasza Volgafan (#17137) üzenetére


alpihun
senior tag

Ő ki az?Jó most gondolom a régebbiek húúúznek, hogy visszatért, de én nem ismerem őt.

Vagy ez is egy ilyen tibi206 féle húzás, hogy superman visszatért, batman visszatért wécéswoman visszatért stb? :DD

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17146) Volgafan válasza alpihun (#17145) üzenetére


Volgafan
senior tag

Youtubon keress rá............[link] pl

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17147) Murder3 válasza alpihun (#17144) üzenetére


Murder3
addikt

squad az azt jelenti hogy csapat/osztag a unit meg egység.
az az egység ami egy darab az unit, ami több darab az meg squad, ugyanis a squad több unitból tevődik össze.
a méret az midegy pl m méretűbe is van squad egység.(scythe fiends például)
mert a játék a squadoknak is külön kezeli 1 egységként a tagjait és közbe egy squadként is kezeli az egészet mint egy egység lenne.
pl az életpontok tekintetébe egy egységként kezeli az összeset mégis szétosztható az éleponja az egységek db számára, vagyis mindne tagnak van egy saját életpontja de a sebzés is ilyen ha squad tagjai meghalank a dph is csökken, de nem ugyan annyi a dph ha sqaud egységnek van x mennyiségű támadópontja vagy egy sima "unit"-nak.
a dps-re is ez igaz.

a végére kellett vmi ami meghosszabítja h feltudjam tölteni.
amúgy alkotott zeném:D

(#17148) tibi206 válasza alpihun (#17145) üzenetére


tibi206
tag

Milyen húzás?

(#17149) alpihun válasza Volgafan (#17146) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja, jól tud, csak kiváncsi voltam, hogy magyar vagy mi hogy mondod.

Murder: Okok, akkó még ennyivel többet tudok, kösz, hogy kijavítottad a kijavításod, és akkó így már bocs hogy belédköttem.

Tibi206 : ezekre az ilyenolyan akciós ultrarare lap vevős csak most csak neked reklámaidra célzok.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17150) tibi206 válasza alpihun (#17149) üzenetére


tibi206
tag

Már bocs de azokat nem én írtam, hanem Matmata020 :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.